Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz nowy! - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-21, 21:31   #3421
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
O, to właśnie chyba te Obadam je juto i chyba też się skuszę, podoba mi się paletka romantic date.


Kredkę z My Secret też mam - jak dla mnie jest ok, z tym że nie mam dużych wymagań jeśli chodzi o kredki, wystarczy, że ma ładny odcień i w miarę się trzyma. Używam jej też na linię wodną i póki co nic mi się nie dzieje
Od rana mam je na powiekach, nałożone na super słaby korektor (okazało się, że z firmy Lovely) i prezentują się tak samo jak rano . Są ładnie napigmentowane. Z tym że mają dziwne pacynki i przy nakładaniu cienie się nieco osypują. Jednak jestem z nich bardzo zadowolona .
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 21:41   #3422
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Co nie zmienia faktu, że początkowo kosztował on ok. 13 zł, na promocji nawet 9
Podejdę jutro może jeszcze raz sprawdzić dokładnie cenę, bo jak mówię- nie jestem pewna ile wynosiła. Może było i normalnie 13. Wiem, że 17 nie przekraczało, bo rozważałam wzięcie, a to taka moja granica za korektor
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 22:00   #3423
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Używacie go solo czy z innymi cieniami?
Glownie z jakims brązem.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Dzięki za polecenie, na moje oko jak róż wygląda


Już dwie os. polecają kobo, więc na jakiś się skuszę. A jak z trwałością? Osypują się?
Mi sie nic nie osypuje te mokre fashion najczesciej nakladam po prostu palcem

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
ja używając go blenduje jeszcze nad załamaniem jasnym brązem i wyglądam to baardzo fajnie

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------



ja mam kilka cieni z kobo, mocno napigmentowane, nie osypują się, według mnie lepsze od sleek'a

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



ciemnieje? miałam wcześniej illumi z bell i nie zauważyłam takiego efektu, ktoś wcześniej też wspomniał że odkłady z bell nie ciemnieją
Mi bell ciemnieje

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za polecenie, jutro wybiorę się do Natury. Wiecie może czy te cienie są w promocji? Bo 20 zł to trochę dużo jak za 1
Ja kiedys kupowalam te cienie jak byla jakas promocja, bo sa po 17.99. A teraz wkladam do paletki, wiec kupuje wklady po 9.99 i w promocji placilam cale 5.99
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 22:09   #3424
pumellaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 11
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Jako że to mój pierwszy post tutaj to witam wszystkich

Polecicie mi jakiś rozświetlacz? Lato się zbliża i mam ochotę coś przetestować..

Jeśli ktoś szuka podkładów to od siebie mogę dodać, że Lirene city matt jest godny uwagi; mi się fajnie sprawdza; a prawdopodobnie też będzie w promocji.
pumellaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 22:20   #3425
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez pumellaa Pokaż wiadomość
Jako że to mój pierwszy post tutaj to witam wszystkich

Polecicie mi jakiś rozświetlacz? Lato się zbliża i mam ochotę coś przetestować..

Jeśli ktoś szuka podkładów to od siebie mogę dodać, że Lirene city matt jest godny uwagi; mi się fajnie sprawdza; a prawdopodobnie też będzie w promocji.
Wibo, lovely
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 22:23   #3426
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Może trochę nie na temat, ale wiele dziewczyn boryka się z problemami skórnymi, Hania wrzuciła filmik z douglasowymi specyfikami, brzmią nieźle, więc sobie obejrzyjcie
Zamiast używać mega ciężkich, kryjących podkładów, może to wam trochę pomoże.
Wrzucę tutaj linka
https://www.youtube.com/watch?v=nOVrSjAngf4
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 23:35   #3427
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Gdzie je kupujesz? Ja szukam na all sklepy z nim i jeszcze z seche żeby płacić za przesyłkę jeden raz i znaleźć nie mogę.
Zarówno Seche, jak i produkty Paese na 100% są w drogeriach internetowych: ekobieca i ladymakeup. Dodatkowo cena niższa, bo na wysepkach te pudry potrafią nawet 40zł kosztować.
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 02:44   #3428
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
cielista kredka z My Secret daje radę, ale o wiele lepsza jest z Catrice

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------



Wcześniej jakaś dziewczyna pisała, że Camuflage podwyższyli do 24zł!!! czyli po promocji cenowo wychodzi tyle, ile normalnie bez promocji

Dlatego bardziej cenię sobie Rosska, bo ich pracownicy najczęściej są mili, na promocjach nie oszukują, wszystko ładnie poukładane (dopóki jakieś babsztyle się nie rzucą, które wokół siebie robią syf niepotrzebny)
W aktualnej gazetce ten camuflage jest po 14zl.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 02:46   #3429
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Zarówno Seche, jak i produkty Paese na 100% są w drogeriach internetowych: ekobieca i ladymakeup. Dodatkowo cena niższa, bo na wysepkach te pudry potrafią nawet 40zł kosztować.
Dzięki
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 07:54   #3430
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
W aktualnej gazetce ten camuflage jest po 14zl.
Czyli miałam rację, że cenę widziałam niższą niż tu na wątku podane. Może wizażanka mówiąca o cenie 24 zł widziała produkt
przedstawiony przez kogoś nad cenę innego produktu i stąd to zamieszanie.
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 08:08   #3431
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Czyli miałam rację, że cenę widziałam niższą niż tu na wątku podane. Może wizażanka mówiąca o cenie 24 zł widziała produkt
przedstawiony przez kogoś nad cenę innego produktu i stąd to zamieszanie.
Nie wizazanka kupila produkt i wrzucila paragon
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 08:12   #3432
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Nie wizazanka kupila produkt i wrzucila paragon
To nie rozumiem :O w ogóle mogą dawać różne ceny na jeden produkt w tej samej sieci drogerii?
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:05   #3433
Jik
Zadomowienie
 
Avatar Jik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez cassia774 Pokaż wiadomość
Witam mozecie mi polecic jakis podklad zeby nie podkreslal rozszerzonych porow i suchych skorek. Dodatkowo jestem bladolica. Poszukuje jeszcze dobrze nawilzajacego i lekkiego kremu pod makijaz.
Podpinam się pod pytanie. Który z podkładów mogłybyście polecić do cery z rozszerzonymi porami? Tłustej.
__________________

Jik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:07   #3434
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Czyli miałam rację, że cenę widziałam niższą niż tu na wątku podane. Może wizażanka mówiąca o cenie 24 zł widziała produkt
przedstawiony przez kogoś nad cenę innego produktu i stąd to zamieszanie.






Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
To nie rozumiem :O w ogóle mogą dawać różne ceny na jeden produkt w tej samej sieci drogerii?
Z tego co wiem, to nie w jednej Naturze podwyższyli na czas promocji, cenę kamuflazu o te 10 zł. Na wątku Natury było o tym głośno, jak i na fb natury.
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:14   #3435
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Yennefer92 Pokaż wiadomość
Właśnie mam Wibo w pędzelku i jest fatalny.
A mogłybyście polecić jakiś bronzer dostępny na promocjach? To eksperyment i jeżeli się nie uda nie chciałabym bardzo żałować ...
Ja bym polecila bronzer z Kobo, ale ost ciezko utrafic jasny odcien Sahara Sand, ale probowac warto





Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Orientuje się ktoś czy ceny pudru paese są takie same na wyspach jak w ich sklepie internetowym?

Zdecydowanie lepiej rozejrzec sie po drogeriach int np ekobieca




Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Wiem już wiem ;P










To dobrze myślałam





Hm to czemu ja go na stronie nie widzę :P







Oł May gad mi też tak się czasem robi :banghead:






Ohydnie wręcz :P

Dzięki wszystkim juz teraz wiem






Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
ja kupiłam na stronie ekobieca.pl i za puder ryżowy zapłaciłam 29 zł, a bambusowy chyba złotówkę taniej jest. jak zobaczyłam te ceny w ich sklepie internetowym to się przeżegnałam :/

Dokladnie




Cytat:
Napisane przez dorotisss Pokaż wiadomość
W Naturze dostaniesz teraz za 12 zł bronzer z Kobo - taki w kwadratowym opakowaniu. Najbezpieczniejszy jest kolor Sahara Sand, ale jeśli nie jesteś bladziochem to bierz Nubian Desert

Tylko nigdzie nie ma Ja chcialam sobie wziac i poprobowac ten SS, ale wykupione Wiec zostane przy moim chlodnym odcieniu z Korres




Cytat:
Napisane przez Yennefer92 Pokaż wiadomość
Ostatnio widziałam na "kosmetyki z Ameryki" 010.

Wzięłam z my secret paletkę natural beauty (ciemniejszą). I byłam jeszcze dzisiaj i nie mogłam przejść obojętnie obok cieni kobo. Przepiękne barwy i super pigmentacja. Coś czuję, że to miłość na dłużej .

My Secret i Kobo maja super cienie
Wiekszosc
Jesli chodzi o szafe kobo, to sa tez tanio czarne kasetki na 2 lub 4 wklady Ta na 4 ladniejsza, bardziej minimalistyczna




Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Możecie polecić mi jakiś jasny cień (niekoniecznie w R.) w kolorze łososiowym/brzoskwiniowym/morelowym?

Wczoraj jak bylam, to widzialam sliczny mat w takim kolorze - byl to wklad z Kobo




Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Kobo pale peach lub podobne, jest kilka zblizonych odcieni

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------



On jest piekny, ale nie jest z tych delikatnych odcieni

To pewnie ten widzialam




Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za polecenie, jutro wybiorę się do Natury. Wiecie może czy te cienie są w promocji? Bo 20 zł to trochę dużo jak za 1

Cienie warte uwagi to My Secret, Kobo i super lawende, niesamowicie napigmentowana utrafilam z Sensique
Fajne paletki (kwartety cieni) z My Secret




Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
No to świetnie! A nie orientujesz się może czy bardzo podnoszą pierwotne ceny przed taką promocją?

To zalezy, roznie




Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
U mnie pełne szafki produktów Kobo, muszą dokładać. Ale nie czuję fascynacji korektorem, waży się u mnie sekundę po nałożeniu... Czy nakremowana, czy na suchą, jakiś takie eeek. 9zł to nie fortuna, więc niech się buja

Za to przypomniałam sobie, że kupiłabym sobie cielistą kredkę do oczu. MF nie chce, kojarzy mi się, że My Secret ma dobrą, któraś coś wie?



U mnie korektor z Kobo ten rozswietlajacy sprawdza sie idealnie


Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
cielista kredka z My Secret daje radę, ale o wiele lepsza jest z Catrice

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------



Wcześniej jakaś dziewczyna pisała, że Camuflage podwyższyli do 24zł!!! czyli po promocji cenowo wychodzi tyle, ile normalnie bez promocji

Dlatego bardziej cenię sobie Rosska, bo ich pracownicy najczęściej są mili, na promocjach nie oszukują, wszystko ładnie poukładane (dopóki jakieś babsztyle się nie rzucą, które wokół siebie robią syf niepotrzebny)

W Rossmanie tez widzialam takie zagrywki, to widac przy cenach drozszych produktow




Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Specjalnie dziś spojrzałam w mojej Naturze i cena tego camouflage nie wynosiła tyle, nie pamiętam ile dokładnie, ale zdaje się nie przekraczała 17 zł.

U mnie tez jakos 16 lub 17


Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Czyli miałam rację, że cenę widziałam niższą niż tu na wątku podane. Może wizażanka mówiąca o cenie 24 zł widziała produkt
przedstawiony przez kogoś nad cenę innego produktu i stąd to zamieszanie.






Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Nie wizazanka kupila produkt i wrzucila paragon






Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
To nie rozumiem :O w ogóle mogą dawać różne ceny na jeden produkt w tej samej sieci drogerii?
Ale to powinna reklamowac, nabili by wlasciwa cene, wystarczy powiedziec, ze gdzie indziej jest za x i tyle

Od siebie moge polecic konkretnie
kasetke z Kobo na 2 wklady cena po obnizce 3,59
na 4 wklady - 5,99
Ta na 4 ladniejsza, bardziej minimalistyczna
wklady Kobo po 5,99
My Secret paletki po 4 cienie -.7,79
Super pigmentacja
My Secret Cien Mono Pearl sliczne i pigmentacja jasnych wow i myslalam, ze sa po.4, a okazalo sie, ze weszly po 1,79
I super cie z MS Mono Double
Polyskliwy, ale nietandetnie bez Super intensywnosc
Kremowa konsystencja po 5,99
I to seria 9 odcieni najladniejszy jest 3 i 6ty 2 1sze te bialo-kremowe blyszcza sie w okropny sposob
Cienie i inne rzeczy pokazalam w filmiku - co warto kupic w Naturze
Polecam tez korektor rozswietlajacy z Kobo
Nie polecam My Secret trio cieni, takie 3 paski - jasny roz, fiolet i zielen - slaba pigmentacja, wrecz szokujaco slaba na tle reszty rodziny cieni

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Jakby ktos byl w R., to moglby spr po ile jest roz I.Eris jakos 50 lub 60 pare? Bo chcialabym wiedziec czy nie podwyzsza w pt
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:30   #3436
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Ja bym polecila bronzer z Kobo, ale ost ciezko utrafic jasny odcien Sahara Sand, ale probowac warto








Zdecydowanie lepiej rozejrzec sie po drogeriach int np ekobieca















Dokladnie







Tylko nigdzie nie ma Ja chcialam sobie wziac i poprobowac ten SS, ale wykupione Wiec zostane przy moim chlodnym odcieniu z Korres







My Secret i Kobo maja super cienie
Wiekszosc
Jesli chodzi o szafe kobo, to sa tez tanio czarne kasetki na 2 lub 4 wklady Ta na 4 ladniejsza, bardziej minimalistyczna







Wczoraj jak bylam, to widzialam sliczny mat w takim kolorze - byl to wklad z Kobo







To pewnie ten widzialam







Cienie warte uwagi to My Secret, Kobo i super lawende, niesamowicie napigmentowana utrafilam z Sensique
Fajne paletki (kwartety cieni) z My Secret







To zalezy, roznie









U mnie korektor z Kobo ten rozswietlajacy sprawdza sie idealnie





W Rossmanie tez widzialam takie zagrywki, to widac przy cenach drozszych produktow







U mnie tez jakos 16 lub 17




















Ale to powinna reklamowac, nabili by wlasciwa cene, wystarczy powiedziec, ze gdzie indziej jest za x i tyle

Od siebie moge polecic konkretnie
kasetke z Kobo na 2 wklady cena po obnizce 3,59
na 4 wklady - 5,99
Ta na 4 ladniejsza, bardziej minimalistyczna
wklady Kobo po 5,99
My Secret paletki po 4 cienie -.7,79
Super pigmentacja
My Secret Cien Mono Pearl sliczne i pigmentacja jasnych wow i myslalam, ze sa po.4, a okazalo sie, ze weszly po 1,79
I super cie z MS Mono Double
Polyskliwy, ale nietandetnie bez Super intensywnosc
Kremowa konsystencja po 5,99
I to seria 9 odcieni najladniejszy jest 3 i 6ty 2 1sze te bialo-kremowe blyszcza sie w okropny sposob
Cienie i inne rzeczy pokazalam w filmiku - co warto kupic w Naturze
Polecam tez korektor rozswietlajacy z Kobo
Nie polecam My Secret trio cieni, takie 3 paski - jasny roz, fiolet i zielen - slaba pigmentacja, wrecz szokujaco slaba na tle reszty rodziny cieni

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Jakby ktos byl w R., to moglby spr po ile jest roz I.Eris jakos 50 lub 60 pare? Bo chcialabym wiedziec czy nie podwyzsza w pt
Ja tez bym reklamowala ja w ogole jestem uciążliwym klientem. Kiedys kupowalam w naturze cien z wyprzedazy za 3zł a nabiło 10zł i ekspedientka udawala, ze nie widzi no nie ze mną te numery.

No i polecam Copper kobo dla odwaznych sprezentowalam mamie, zakochala sie

Ta kasetka kobo magnetyczna? Mam wlasnorecznie robione paletki, ale takie większe. Przydalaby mi się jakas podróżna z dobrym zamknięciem
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:41   #3437
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Tak, spr teraz, cienie nic sie nie ruszaja Ta na 4 jest super - chyba sobie jeszcze dokupie z 2

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja tez bym reklamowala ja w ogole jestem uciążliwym klientem. Kiedys kupowalam w naturze cien z wyprzedazy za 3zł a nabiło 10zł i ekspedientka udawala, ze nie widzi no nie ze mną te numery.

No i polecam Copper kobo dla odwaznych sprezentowalam mamie, zakochala sie

Ta kasetka kobo magnetyczna? Mam wlasnorecznie robione paletki, ale takie większe. Przydalaby mi się jakas podróżna z dobrym zamknięciem
Ale ja nie raz mialam w Naturze nabijana cene recznie, zeby wlasnie sie zgadzala
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:45   #3438
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja tez bym reklamowala ja w ogole jestem uciążliwym klientem. Kiedys kupowalam w naturze cien z wyprzedazy za 3zł a nabiło 10zł i ekspedientka udawala, ze nie widzi no nie ze mną te numery.

No i polecam Copper kobo dla odwaznych sprezentowalam mamie, zakochala sie

Ta kasetka kobo magnetyczna? Mam wlasnorecznie robione paletki, ale takie większe. Przydalaby mi się jakas podróżna z dobrym zamknięciem

Piękny jest Czyli na mojej liście z Natury są cienie Copper i Golden Rose. I sprawdzę paletki magnetyczne, bo czwórki to fajna sprawa.
Jak robisz własnoręcznie paletki? (już wiem, jak zrobić, szkoda, że nie mam żadnego opakowania metalowego)
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3

Edytowane przez Radzka
Czas edycji: 2015-04-22 o 09:50
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:45   #3439
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Tak, spr teraz, cienie nic sie nie ruszaja Ta na 4 jest super - chyba sobie jeszcze dokupie z 2

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------



Ale ja nie raz mialam w Naturze nabijana cene recznie, zeby wlasnie sie zgadzala
Ogolnie unikam tych z miejscem na cienie, bo zalezy mi na kompaktowym upchnięciu cieni. Zrobilam więc taką z planszą magnetyczną i ustawiam jeden przy drugim, nawet różne formaty cieni nie przeszkadzają. Niestety jedyny super mocny magnes jaki znalazlam jest o polowę za gruby i nie mogę dorobić zamknięcia na podróże. Mi się marzy taki góra 1mm, a ten ma ze 2mm chociaz teraz mysle, ze moglabym sobie z tym poradzić, ale za pozno nadeszlo oświecenie. Na jakis wyjazd ze 4 cienie pewnie byly by spoko. Choć lepsze byloby 6
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 09:59   #3440
madzialenka1984
Raczkowanie
 
Avatar madzialenka1984
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 114
Smile Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
U mnie pełne szafki produktów Kobo, muszą dokładać. Ale nie czuję fascynacji korektorem, waży się u mnie sekundę po nałożeniu... Czy nakremowana, czy na suchą, jakiś takie eeek. 9zł to nie fortuna, więc niech się buja

Za to przypomniałam sobie, że kupiłabym sobie cielistą kredkę do oczu. MF nie chce, kojarzy mi się, że My Secret ma dobrą, któraś coś wie?
Ja mam kredke Nude My Secret, bardzo fajna, jasniejsza od tej z Catrice ale nie biała, utrzymuje się długo i jest baaardzo wydajna. No i tania
madzialenka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 15:44   #3441
201802190914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 39
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Dziewczyny, mówiłyście, że w Rossmannach jest Bell, ale nie we wszystkich. Czy któraś warszawianka byłaby w stanie powiedzieć, w którym Rossmannie jest ich szafa? Zaczaiłam się na ten CC Cream, ale widziałam go tylko w Hebe.
201802190914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 16:06   #3442
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez sirulys Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mówiłyście, że w Rossmannach jest Bell, ale nie we wszystkich. Czy któraś warszawianka byłaby w stanie powiedzieć, w którym Rossmannie jest ich szafa? Zaczaiłam się na ten CC Cream, ale widziałam go tylko w Hebe.
Szafa Bell HYPOAllergenic jest w Rossmannie przy Metrze Stokłosy.
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 16:56   #3443
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez sirulys Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mówiłyście, że w Rossmannach jest Bell, ale nie we wszystkich. Czy któraś warszawianka byłaby w stanie powiedzieć, w którym Rossmannie jest ich szafa? Zaczaiłam się na ten CC Cream, ale widziałam go tylko w Hebe.
W galerii mokotow tez jest
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 17:37   #3444
Ashley13
Raczkowanie
 
Avatar Ashley13
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skoczów
Wiadomości: 39
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Na promocji chce capnąć tylko:
Z Rossa- podkład Bell hypoallergenic i eveline volumix fiberlast- chyba srebrny
Z Natury-puder ryżowy PR albo Kobo Transparent Matt powder i coś do tego tylko nie jestem pewna co- paletkę do brwi PR, albo korektor z MY Secret ten nowy zielony
Co myślicie?
Ashley13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 18:15   #3445
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Wiecie moze jaki blyszczyk lub pomadka sa mocno kryjace w lososiowym kolorze, najlepiej bez drobinek, moga byc lekko rozowe? Wiele takich widzialam w filmikach zagranicznych vlogerek, ale zazwyczaj to jakies marki trudno u nas dostepne albo drogie.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 19:04   #3446
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Który tusz lepszy z niskiej półki cenowej:
żółtek z lovely, zielony z wibo, czy ten srebrny lub złoty eveline?
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 19:06   #3447
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Który tusz lepszy z niskiej półki cenowej:
żółtek z lovely, zielony z wibo, czy ten srebrny lub złoty eveline?
Lovely <3
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 19:07   #3448
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Który tusz lepszy z niskiej półki cenowej:
żółtek z lovely, zielony z wibo, czy ten srebrny lub złoty eveline?
z tych miałam tylko lovely i wibo, z tej dwójki zdecydowanie wole lovely
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 19:11   #3449
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

dziewczyny polećcie mi pomadke bądź błyszczyk mający brzoskwiniowe tony
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 19:19   #3450
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

dziewczyny znacie może szminkę o takim odcieniu ? lub trochę intensywniejszą?
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.