Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-28, 10:27   #3421
>>anka<<
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 61
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cześć Dziewczyny ja swój ślub mam 5.06.2010. No i maraton z załatwianiem wszystkiego juz się rozpoczął. Czy któraś z Was mogłabypolecić jakąś kwiaciarnię gdzie zrobiliby mi bukiet z żywych kwiatów na samochód, tyle tylko żeby był on przymocowany ma magnesie, a nie na przyssawkach?? Najleiej w okolicach Katowic. Wiem że w Chorzowie gdzieś takie robią, ale to kawałek ode mnie, więc szukam czegoś bliżej. Zastanawiam sie jeszcze nad pokazem Fajerwerków tyle że firma musiałaby być gdzieśz okolic Bielka Białej, albo Cieszyna, bo w tych okolicac mamy slub i wesele.
Pzdrawiam
>>anka<< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 10:37   #3422
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez >>anka<< Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny ja swój ślub mam 5.06.2010. No i maraton z załatwianiem wszystkiego juz się rozpoczął. Czy któraś z Was mogłabypolecić jakąś kwiaciarnię gdzie zrobiliby mi bukiet z żywych kwiatów na samochód, tyle tylko żeby był on przymocowany ma magnesie, a nie na przyssawkach?? Najleiej w okolicach Katowic. Wiem że w Chorzowie gdzieś takie robią, ale to kawałek ode mnie, więc szukam czegoś bliżej. Zastanawiam sie jeszcze nad pokazem Fajerwerków tyle że firma musiałaby być gdzieśz okolic Bielka Białej, albo Cieszyna, bo w tych okolicac mamy slub i wesele.
Pzdrawiam
to mamy tego samego dnia
nie moje okolice więc nie doradzę..

a orientowałaś się w cenie pokazu?
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 11:31   #3423
>>anka<<
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 61
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Znajomy miał taki pokaz, ale to juz było kilka lat temu. Wiem że wtedy to było coś ok. 150 zł za minutę. Ale jakie są stawki na dzień dzisiejszy to jeszcze nie wiem.
>>anka<< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 13:18   #3424
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cześć dziewczyny. Już oficjalnie mogę wpisać się na wątek Od wczoraj jestem oficjalnie zaręczona, data ustalona na 28 maj 2011. Na razie jesteśmy na etapie szukania sali. Pozdrawiam wszystkie przyszłe i byłe panny młode

Edytowane przez dottta
Czas edycji: 2009-10-28 o 13:23
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 15:58   #3425
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

SSR
my u tesciow jestesmy na razie co weekend, na niedziele, i na razie nie narzekam wspomaga nasza lodówke :P

a film trwa pół godziny :/ bo tylko ze slubu jest... ale myslalam ze bedzie dluzszy...
za to bylo pelno smiechu jak ogladalismy filmiki z wesela, bo tego mamy z 7 giga
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 16:07   #3426
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Już oficjalnie mogę wpisać się na wątek Od wczoraj jestem oficjalnie zaręczona, data ustalona na 28 maj 2011. Na razie jesteśmy na etapie szukania sali. Pozdrawiam wszystkie przyszłe i byłe panny młode
gratuluję!
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 21:10   #3427
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Prymulkaaa Pokaż wiadomość
gratuluję!
Dzięki Muszę przyznać że ślub planowaliśmy już od jakiegoś czasu ale wczorajsze oświadczyny mnie totalnie zaskoczyły mimo że się ich (kiedyś) spodziewałam
Mam pytanie - czy któraś z Was była/organizowała wesele w Restauracji Verona Paniówki?
Obejrzeliśmy chyba milion lokalizacji i mam totalny mętlik w głowie.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 12:23   #3428
Ancik88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam!
Możecie mi powiedzieć gdzie kupujecie wódke na wesele? Interesowały by mnie Tychy i okolice pozdrawiam!
Ancik88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 10:14   #3429
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam. Również chciałam sie dopisać do śląskich PM.
Zaręczona 6.10.09
Ślub 27.08.11

No i właśnie...podobno alkohol ma podrożeć. Gdzie kupujecie wódkę?
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 11:17   #3430
pati1920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 309
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Ancik88 Pokaż wiadomość
Witam!
Możecie mi powiedzieć gdzie kupujecie wódke na wesele? Interesowały by mnie Tychy i okolice pozdrawiam!
podobno na terenach przemysłowych jest hurtownia, gdzie można po weselu oddać niewykorzystaną wódkę. ale nie wiem jeszcze gdzie to dokładnie jest.
__________________
Jesteśmy razem od 27.11.2004
Zaręczyliśmy się 9.11.2008
Nasz ślub 26.06.2010
pati1920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 20:41   #3431
Ancik88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam ponownie! trochę rozglądałam sie za wódką i w niektórych sklepach różnica między cenami to ponad 1 zł przy zakupie 150 butelek juz jesteśmy do przodu o 150zł i możemy wydać to na coś innego Wódkę kupimy jeszcze w tym roku bo od stycznia ceny pójdą do góry.
Jeszcze nie wiemy gdzie kupimy napoje ;/ wody niegazowane i gazowane 0.5l no i pepsi. Może wiecie gdzie można taniej kupić napoje w Tychach i okolicach. Pozdrawiam!
Ancik88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 13:31   #3432
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

hej po dluższej przerwie..
witam nowe narzeczone i stare koleżanki... jak tam żyje się pannom młodym??
ja już mam wszystkie zdjecia i aktualnie spędzam wolny czas na przeglądaniu fotek i wybieraniu tych do wywołania
przy okazji w najbliższym czasie planuje wreszcie pofarbować buty ślubne..
pozdrawiam
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 06:37   #3433
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Hej LadySith Fajnie, że masz zdjęcia - ja dalej czekam.... i na zdjęcia i na film, ale jakoś tak bardzo tego nie pragnę, w sumie fajnie zobaczyć, ale nie jest to mój priorytet i nie wariuję, że jeszcze ich nie mam
Jak to farbować buty ślubne? Na jaki kolor, zdradź coś więcej A miałąś biały obcas, bo ja mam biały idzie coś z tym fantem zrobić?

A życie płynie, wczoraj była nasza miesięcznica już... było kino, kolacja i wino, oby tak dalej a i w końcu wykorzystaliśmy coś z prezentów ślubnych - pościel z satynki A dziś wracamy do szarej rzeczywistości, a raczej białej bo śnieg za oknem - Mikołajki dopiero za miesiąc, więc nie wiem co ta pogoda odwala
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 18:12   #3434
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

a nasza rocznica upłynęła jak codzien bo dzis rano znowu do pracy wstawać..
a buty mam całe z atłasu, obcas tez, wiec z farba nie bedzie problemu [mam nadzieję] - farbuje na granatowy - będzie mi pasować do sukienki, tej z rozwożenia kołocza ;p [i bedzie jak znalazł na andrzejki]

a w pt na pogrzeb jade :/ ale przynajmniej dzień wolny w pracy ;p
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 21:24   #3435
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Fajnie,że są tutaj dziewczyny,które planują ślub i te,które są po Może będzie można od Was dostać jakieś rady

Ale skoro już tak oscylujemy wokół tego alkoholu. Ile wódki liczyłyście na osobę? Kupowałyście jeszcze jakieś alkohole?I ile tych innych kupowałyście? Będę wdzięczna za każdą pomoc
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 05:34   #3436
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Ale skoro już tak oscylujemy wokół tego alkoholu. Ile wódki liczyłyście na osobę? Kupowałyście jeszcze jakieś alkohole?I ile tych innych kupowałyście? Będę wdzięczna za każdą pomoc
hej, my liczyliśmy 0,5 na osobe, kupowaliśmy w realu jak była w promocji z kartonem soku. na 40 osob mielismy dodatkowo 10 win cin cin [z tego zostalo chyba 5 butelek] i 6 butelek wytrawnego do obiadu [zostaly chyba 2]. wodki też dużo zostało, ale kupilismy ich więcej, w dodatku moja rodzina prawie w całości niepijąca
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 10:57   #3437
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Ancik88 Pokaż wiadomość
Witam ponownie! trochę rozglądałam sie za wódką i w niektórych sklepach różnica między cenami to ponad 1 zł przy zakupie 150 butelek juz jesteśmy do przodu o 150zł i możemy wydać to na coś innego Wódkę kupimy jeszcze w tym roku bo od stycznia ceny pójdą do góry.
Jeszcze nie wiemy gdzie kupimy napoje ;/ wody niegazowane i gazowane 0.5l no i pepsi. Może wiecie gdzie można taniej kupić napoje w Tychach i okolicach. Pozdrawiam!
Polecam Makro raz że tanio, dwa to wódka pewna a trzy jak dorwiecie kogoś z koncesją to będzie jeszcze taniej.
Żeby nie pisać za długo jak się żeniłem yo nie miałem karty makro.
Wszedłem na pewniaka za jakimś gościem, który otworzył bramkę swoją kartą.
Przy kasie poprosiłem babkę (klientkę) żeby wzięła wódkę na siebie bo przy kasie też trzeba pokazać kartę. Powiedziałem, że na własne wesele wódkę biorę. Odpowiedziała że jak na własne wesele to będę miał jeszcze taniej bo ma koncesję. Było taniej o ponad 200 zł(-1,5 zł na butelce) a w makro i taj już było taniej niż w innych hurtowniach o ok. 1 zł więc zaoszczędziłem grubo ponad 300 zł
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 16:52   #3438
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Polećcie jakiegoś dobrego Dj'a na wesele Okolice śląska oczywiście.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 20:36   #3439
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Emir a czy w Makro można kupować bez koncesji?
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 21:10   #3440
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Emir a czy w Makro można kupować bez koncesji?
Z tego co wiem ja to można tylko że jest drożej niż z koncesją.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:50   #3441
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

cześć wszystkim
ja co prawda już ponad rok po ślubie,ale z miłą chęcią służe radą i pomocąjeżeli ktoś będzie zainteresowany, jak wychodziłam za mąż nie trfiłam na to forum myslałam ze nie ma śląskiego i siedziałam na wrocławskim, więc z miłą chęcią pobede z wami jak mogę??? pozdrawiam
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:56   #3442
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
cześć wszystkim
ja co prawda już ponad rok po ślubie,ale z miłą chęcią służe radą i pomocąjeżeli ktoś będzie zainteresowany, jak wychodziłam za mąż nie trfiłam na to forum myslałam ze nie ma śląskiego i siedziałam na wrocławskim, więc z miłą chęcią pobede z wami jak mogę??? pozdrawiam
Witaj Gdzie miałaś ślub i wesele?
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 23:14   #3443
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

ślub miałam w gliwicach w drewnianym małym kościółku, a wesele w sławęcicach koło kedzierzyna koźle
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:18   #3444
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
a nasza rocznica upłynęła jak codzien bo dzis rano znowu do pracy wstawać..
a buty mam całe z atłasu, obcas tez, wiec z farba nie bedzie problemu [mam nadzieję] - farbuje na granatowy - będzie mi pasować do sukienki, tej z rozwożenia kołocza ;p [i bedzie jak znalazł na andrzejki]

a w pt na pogrzeb jade :/ ale przynajmniej dzień wolny w pracy ;p
Buuuuktoś bardzo bliski?
A fajnie Ci, że masz obcas z satyny, kurczątko to z tego wychodzi, że moje są tylko do wyrzucenia. A sukienkę to już miesiąc noszę do pralni i nie umiem zanieść
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Fajnie,że są tutaj dziewczyny,które planują ślub i te,które są po Może będzie można od Was dostać jakieś rady

Ale skoro już tak oscylujemy wokół tego alkoholu. Ile wódki liczyłyście na osobę? Kupowałyście jeszcze jakieś alkohole?I ile tych innych kupowałyście? Będę wdzięczna za każdą pomoc
Ja miałam wesele na 60osób bez poprawin tylko z obiadem w niedzielę, ale tam było bez alkoholu. I liczyłam 0,5l wódki na osobę, kupiliśmy 120 butelek smirnoffa, bo oprócz 0,5l na osobę liczyliśmy jeszcze trzaskanie szkła (ale w końcu kupiliśmy Luksusową 7butelek), na bramy (dokupiliśmy 10 butelek absolwenta dla meneli, a dla sąsiadów był smirnoff) i po weselu wszystkim gościom na rozchodne rozdawaliśmy 0,5l na parę. Choć mamy rodziny nie wylewające na kołnierz to i tak mnóstwo nam wódki zostało i rozdajemy za prezenty znajomym A i mieliśmy jeszcze 12butelek wina białego półsłodkiego i 12butelek wina czerwonego półwytrawnego i prawie całe poszło wino. Miałam jeszcze beczkę piwa 20l, ale mało ludzi piło, bo nie hcciało mieszać. Innyh alkoholi nie miałam.
A smirnoffa wzięłam w tesco w promocji że przy zakupie 20butelek następna była gratis i wyszła nam butelka za 19.99zł
Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Polecam Makro raz że tanio, dwa to wódka pewna a trzy jak dorwiecie kogoś z koncesją to będzie jeszcze taniej.
Żeby nie pisać za długo jak się żeniłem yo nie miałem karty makro.
Wszedłem na pewniaka za jakimś gościem, który otworzył bramkę swoją kartą.
Przy kasie poprosiłem babkę (klientkę) żeby wzięła wódkę na siebie bo przy kasie też trzeba pokazać kartę. Powiedziałem, że na własne wesele wódkę biorę. Odpowiedziała że jak na własne wesele to będę miał jeszcze taniej bo ma koncesję. Było taniej o ponad 200 zł(-1,5 zł na butelce) a w makro i taj już było taniej niż w innych hurtowniach o ok. 1 zł więc zaoszczędziłem grubo ponad 300 zł
Chciałam kupować w makro, nawet kartę wzięłam od kumpla ale nie było konkretnych promocji (opróc luksusowej z pepsi 0,5l), a i niektóre wódki były droższe niż w tesco, realu i biedronce. Zrobiłam sobie listę wódek i w 3dni objechałam wszystkie okoliczne markety i marko bez koncesji nie opłacało się wcale jeśli chodzi o alkohol wliczając dojazd do makro i z powrotem. Więc wódka była z tesco a napoje z hurowni.
Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Polećcie jakiegoś dobrego Dj'a na wesele Okolice śląska oczywiście.
niestety nie miałam dj, więc nie pomogę.
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
cześć wszystkim
ja co prawda już ponad rok po ślubie,ale z miłą chęcią służe radą i pomocąjeżeli ktoś będzie zainteresowany, jak wychodziłam za mąż nie trfiłam na to forum myslałam ze nie ma śląskiego i siedziałam na wrocławskim, więc z miłą chęcią pobede z wami jak mogę??? pozdrawiam
Witaj Pewnie, że możesz


I jak tam przyszłe PM i te już po?
Dziś robię imprezkę, przychdzą znajomi i cały dzień się głowię nad tym co upichcić, w końcu stanęło na zupę cebulową z grzankami i serem i zapiekankę makaronową z rybą i brokułami Kurczątko już bym chciała własne M, bo prać pościel bez pralki to normalnie masakra Zaczyna mnie wkurzać wszystko, że nic nie mogę sobie kupić, bo nie wiem jak będzie wyglądać moje prawdziwe mieszkanko. Ale i tak tam przemycam jakieś szklano-porcelanowe pierdołki do kuchni
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:11   #3445
Bzuniaa
Przyczajenie
 
Avatar Bzuniaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 27
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Polećcie jakiegoś dobrego Dj'a na wesele Okolice śląska oczywiście.
Polecam "MUSIC MASTER" Janusz Musiał WODZIREJ-prezenter





A jego zona robi zdjęcia i kreci film... (w "pakiecie" jest taniej)
Bzuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:31   #3446
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Emir a czy w Makro można kupować bez koncesji?
mozna kupowac bez koncesji, ale ceny sa duzo wyzsze niz w zwyklych hipermarketach

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Buuuuktoś bardzo bliski?
A fajnie Ci, że masz obcas z satyny, kurczątko to z tego wychodzi, że moje są tylko do wyrzucenia. A sukienkę to już miesiąc noszę do pralni i nie umiem zanieść
dziadek ale to z tej rodziny z ktora nie mamy kontaktu. niedlugo wlasnie wyjezdzamy
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:49   #3447
misia_25_26
Wtajemniczenie
 
Avatar misia_25_26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 150
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witajcie
SSR a moze kupcie jakis waski automt,to napewno do kazdej lzienki bedzie psowal?wspolczuje prania w rekach
ladysith przykro mi z owodu dziadkaale jak piszesz nie mialasz nim kontaktu, chociaz dzien wolny masz

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Fajnie,że są tutaj dziewczyny,które planują ślub i te,które są po Może będzie można od Was dostać jakieś rady

Ale skoro już tak oscylujemy wokół tego alkoholu. Ile wódki liczyłyście na osobę? Kupowałyście jeszcze jakieś alkohole?I ile tych innych kupowałyście? Będę wdzięczna za każdą pomoc
my mielismy wodke z restauracji,co bylo dla nas plusem bo nic nam niezostalona 70 osob zeszlo 40butelek 35butelek wina i kista piwa


Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Polećcie jakiegoś dobrego Dj'a na wesele Okolice śląska oczywiście.
Polecam Slawka,jest fantastyczny,goscie i my bawilismy sie swietnie,zabawy robi z klasa,i dobiera muzyke pod gosci.
zaczelismy zabawe o 15 a Slawek przestal grac na nasze zyczenie o 5 rano
http://www.djslawek.slask.pl/
misia_25_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:57   #3448
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
mozna kupowac bez koncesji, ale ceny sa duzo wyzsze niz w zwyklych hipermarketach
To nieprawda, że ceny w Makro są dużo wyższe niż w zwykłych hipermarketach.

Taka sama nieprawda jak to, że w hipermarketach jest taniej niż w małych sklepach.

Po prostu wszystko zależy od promocji jak ja kupowałem wódkę 0,5 l finlandię.
Obleciałem Achuan, Carrefour, Tesco, Simply i kilka innych mniejszych sklepów z alkoholami, obdzwoniłem 5 lokalnych hurtowni i wszędzie było drożej o min. 1 zł - tak jak pisałem na butelce miałem jeszcze taniej(-1,5 zł) bo trafiła mi się dobra dusza która wzięła wódkę na koncesję.

Do kupowania alkoholi w Makro nie trzeba mieć koncesji!
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 10:38   #3449
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

hej
jeżeli chodzi o wódke to ja kupiłam w tesco z tym że ja szukałam jakiś promocji np: sok do wódki albo cos takiegi i fajnie trafiłam bo za 20 butelek wódki można było wziąść wódekę dodatkowo albo 2 butelki wina, (wino kosztowało ok 25 zł) no i w ten sposób upiekłam dwie pieczenie przy jednym ogniu miałam nie pamietam ile zaoszczedziłam ale wyszło tego dość sporo, więc może warto poszukać w hipermarketach z tym że to opłaca się jak np soki i napije musicie sami kupić albo coś takiego
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 14:24   #3450
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Bzuniaa Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez misia_25_26 Pokaż wiadomość
Polecam Slawka,jest fantastyczny,goscie i my bawilismy sie swietnie,zabawy robi z klasa,i dobiera muzyke pod gosci.
zaczelismy zabawe o 15 a Slawek przestal grac na nasze zyczenie o 5 rano
http://www.djslawek.slask.pl/
Dzięki
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.