Suknia marzeń cz. II - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-22, 11:25   #3451
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Suknia marzeń cz. II

hehe też sie natknełam na Nk na idętyczna suknie
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 11:58   #3452
sztywnusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 89
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Witam. Dziekuje bardzo za opinie
Oczywisci mam zmiar jeszcze przymierzyc wiele rodzajow sukni. Porostu zawsze bardzo mi sie podobaly bardzo strojne suknie niestety tak jak myslalam nie ta figura
A co myslicie o tych:
p.s. wklejam rowniez moje zdjecie
Z gory dziekuje za opinie
sztywnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 12:46   #3453
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Ostatnio na nk natknęlam sie na takie zdjecie. Suknia najprawdopodobniej Pronoviasa. Pieknie (piekniej musi wygladac bez bolerka). Takze jak ktos ma te 6 tys. na zbyciu -
Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
hehe też sie natknełam na Nk na idętyczna suknie
Suknia przepiękna Ta druga dziewczyna wygląda jak bogini

Cytat:
Napisane przez sztywnusia Pokaż wiadomość
Witam. Dziekuje bardzo za opinie
Oczywisci mam zmiar jeszcze przymierzyc wiele rodzajow sukni. Porostu zawsze bardzo mi sie podobaly bardzo strojne suknie niestety tak jak myslalam nie ta figura
A co myslicie o tych:
p.s. wklejam rowniez moje zdjecie
Z gory dziekuje za opinie
Pamiętaj, że suknia jest piękna dopiero na konkretnej sylwetce Nawet, jeśli założysz suknię, według Ciebie, wymarzoną, śliczną, straci cały swój urok, jeśli bedzie źle dobrana.
Jesteś bardzo ładną dziewczyną Z propozycji wklejonych przez Ciebie zdecydowanie najlepsza wydaje mi się ta trzecia suknia, choć może lepsze byłyby inne ramiączka, proste. Masz biust, który trzeba odpowiednio wyeksponować W tej sukni podoba mi się też pionowy wzór koronki na środku - to optycznie wysmukli i wyszczupli sylwetkę
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 12:48   #3454
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Ostatnio na nk natknęlam sie na takie zdjecie. Suknia najprawdopodobniej Pronoviasa. Pieknie (piekniej musi wygladac bez bolerka). Takze jak ktos ma te 6 tys. na zbyciu -
piękna suknia, taka lejąca, bez tych beznadziejnych usztywnień, ale pozbyłabym się bolerka..

Cytat:
Napisane przez sztywnusia Pokaż wiadomość
Witam. Dziekuje bardzo za opinie
Oczywisci mam zmiar jeszcze przymierzyc wiele rodzajow sukni. Porostu zawsze bardzo mi sie podobaly bardzo strojne suknie niestety tak jak myslalam nie ta figura
A co myslicie o tych:
p.s. wklejam rowniez moje zdjecie
Z gory dziekuje za opinie
oo koleżanka w Szkocji mieszka?
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-06-22 o 17:57 Powód: proszę używać funkcji multicytowania a nie pisać post pod postem
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 13:55   #3455
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Suknia marzeń cz. II

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1214132250
mysle ze ta bylaby idealna choc prosta w litere A tez bedzie dobra...najwazniejsze przymiarki
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 15:46   #3456
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Suknia przepiękna Ta druga dziewczyna wygląda jak bogini
Dobrze ma dobrane buciki - lekkie i zwiewne. Tej pierwszej tego brakuje. Do takiej sukni jak widać całkowicie zabudowane butki to nie najlepszy pomysł. Pierwsza miała też zdjęcia bez bolerka - i wyglądała super. Jeśli chodzi o bukiet - druga ma za duży do tej delikatności swojej sukni. I nie wiem dlaczego obie mają mężczyzn w stalowych tonacjach, jak same mają suknię w ciepłych kolorach z dodatkiem złota...
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 16:21   #3457
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Dobrze ma dobrane buciki - lekkie i zwiewne. Tej pierwszej tego brakuje. Do takiej sukni jak widać całkowicie zabudowane butki to nie najlepszy pomysł. Pierwsza miała też zdjęcia bez bolerka - i wyglądała super. Jeśli chodzi o bukiet - druga ma za duży do tej delikatności swojej sukni. I nie wiem dlaczego obie mają mężczyzn w stalowych tonacjach, jak same mają suknię w ciepłych kolorach z dodatkiem złota...

ta sukni jest zniewalająco piękna *_* u tej drugiej dziewczyny też butki mi się spodobały a garnitur - krój bardzo mi się podoba ale kolor nie dopasowany do sukni... stąd wniosek - nie wchodzi na wizaż hihihi

ja z kolei na nk znalazłam fryzurę, która najbardziej przypomina to co chciałam wypróbować dla siebie i kolorki miała moje ulubione -lila/fiolet, ale do jej urody lepiej pasują
monai jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 22:21   #3458
dziewojaa
Przyczajenie
 
Avatar dziewojaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 10
Dot.: Suknia marzeń cz. II

rav12345
kocham takie suknie, ta przypomina mój ideał. Jestem niemal pewna, że będę w takiej dobrze wyglądać (chcę
Idę jutro szukać kogoś, kto mi uszyje suknię podobną do którejś z załącznika. trochę kiepska jakość i nie podam źródła gdzie można kupić, bo szukałam tylko zdjęć..
A może ktoś widział takie w Krakowie?
dziewojaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 08:04   #3459
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez sztywnusia Pokaż wiadomość
A co myslicie o tych:
p.s. wklejam rowniez moje zdjecie
Z gory dziekuje za opinie
Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo ładną dziewczyną Z propozycji wklejonych przez Ciebie zdecydowanie najlepsza wydaje mi się ta trzecia suknia, choć może lepsze byłyby inne ramiączka, proste. Masz biust, który trzeba odpowiednio wyeksponować W tej sukni podoba mi się też pionowy wzór koronki na środku - to optycznie wysmukli i wyszczupli sylwetkę
Prawie całkowicie zgadzam się z Asieńką
Bardzo ładne dziewczę z Ciebie to raz
Rzeczywiście 3 ma najlepszy krój dla Ciebie, ale właśnie taka szelka powinna być! Nie wiem czy wiecie ale proste ramiączka bardzo poszerzają ramiona!!!
Szelka je za to wysmukla, w tej sukni widze piękny dekolt. Ładnie zbierze piersi i będzie przyciągać wzrok
Rozcięcia na sukni rzeczywiście mogą wysmuklic dodatkowo
Jedyneczki raczej nie polecam...
Takie marszczenia na spódnicy wydaje mi się, że pogrubiają... <mierzyłam-to wiem>.
Dwójeczka tez mogłaby być ciekawa- polecam przymierzyć, tylko przy zbyt obfitym biuście taki zakryty dekolt nie będzie wyglądał raczej za fenomenalnie!
Lepiej wystawić 'cyca" na powietrze, żeby oko cieszył!
A co do czwartej to jakoś zdania nie mam.
Jest bardzo ładna, ale nie zwraca niczym szczególnym mojej uwagi.

sztywnusia- kochana czy Ty już coś w końcu mierzyłas???

Cytat:
Napisane przez dziewojaa Pokaż wiadomość
rav12345
kocham takie suknie, ta przypomina mój ideał. Jestem niemal pewna, że będę w takiej dobrze wyglądać (chcę
Idę jutro szukać kogoś, kto mi uszyje suknię podobną do którejś z załącznika. trochę kiepska jakość i nie podam źródła gdzie można kupić, bo szukałam tylko zdjęć..
A może ktoś widział takie w Krakowie?
Takie suknie są cudowne!!!
Ale pamiętaj!
Nie zamawiaj sukni póki nie przymierzysz podobnej!!!
Chodź po salonach i poszukaj takiego kroju.
Powodzenia
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 08:34   #3460
martabelchatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Witam) Moje drogie wypowiedzcie się proszę na temat mojej sukni DALILA - Pronovias. Zamówiłam ją w Madonnie w marcu. czekam na nią 5 m-cy... w sierpniu przyleci do PL a 6.09.2008 roku mamy slub) Figurę mam taką sama jak ta dziewczyna ze zdjęcia... chyba się nie doczekam
Napiszcie proszę co o niej myslicie.... ja się strasznie zakochałam
martabelchatow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 09:12   #3461
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Marta suknia ładna, ma coś w sobie. Ciekawie podkreśla sylwetkę i jest wykończona koronką, czyli to co lubię najbardziej.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 09:36   #3462
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez AsiCcccCA Pokaż wiadomość
hehe też sie natknełam na Nk na idętyczna suknie
Dokładnie to jest suknia Pronoviusa. Sama taka mierzyłam
Ale nie kosztuje 6000 tyś, tylko 4000

Jest piękna, ale jak ją założyłam to brakowało mi trochę podkreślenia talii, bo ona rozszerza się zaraz pod biustem i talia w niej nie istnieje > taki minus.

Jest na pewno dostępna w Krakowie w Madonnie.
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:10   #3463
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
(...) A co do czwartej to jakoś zdania nie mam.
Jest bardzo ładna, ale nie zwraca niczym szczególnym mojej uwagi.
Popatrzyłam na tę suknię i ona jest prawie taka sama jak moja - ta która będe szyła, tylko z innego materiału. Ja w swojej też miałam zmienić (połączyć rózne) i teraz zaczynam się denerwować, że ta suknia nie edzie miała tego czegoś co oryginał



sztywnusia - wg mnie tez najbardziej do Ciebie pasowałaby mi suknia nr 3
ale musisz suknie poprzymierzać i zobaczyć w czym najlepiej się czujesz.
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:19   #3464
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia marzeń cz. II

ta suknia co sie tak nad nia rozpływacie to Pronovias Clara jest jako strona tytułowa na stronie Pronovias. Mi tez sie bardzo podoba

http://www.pronovias.com/

Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:32   #3465
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez martabelchatow Pokaż wiadomość
Witam) Moje drogie wypowiedzcie się proszę na temat mojej sukni DALILA - Pronovias. Zamówiłam ją w Madonnie w marcu. czekam na nią 5 m-cy... w sierpniu przyleci do PL a 6.09.2008 roku mamy slub) Figurę mam taką sama jak ta dziewczyna ze zdjęcia... chyba się nie doczekam
Napiszcie proszę co o niej myslicie.... ja się strasznie zakochałam
Śliczna!!! Delikatna, zwiewna i urocza....
NA PEWNO BĘDZIESZ WYGLĄDAŁA PIĘKNIE!!!

Cytat:
Napisane przez madziczek Pokaż wiadomość
Popatrzyłam na tę suknię i ona jest prawie taka sama jak moja - ta która będe szyła, tylko z innego materiału. Ja w swojej też miałam zmienić (połączyć rózne) i teraz zaczynam się denerwować, że ta suknia nie edzie miała tego czegoś co oryginał
MADZIKU cóż ty mi tu znowu buczysz??
One są zupełnie inne
Masz szyć taką jak w załączniku, prawda??
Wg mnie one są całkiem inne i Twoja o stokroć bardziej mi się podoba!
Szczególnie ten dół!
Nie bój żaby, zawsze istnieje cos takiego jak lekka przeróbeczka <w razie czego>.
BĘDZIE DOBRZE!!!
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:53   #3466
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Śliczna!!! Delikatna, zwiewna i urocza....
NA PEWNO BĘDZIESZ WYGLĄDAŁA PIĘKNIE!!!



MADZIKU cóż ty mi tu znowu buczysz??
One są zupełnie inne
Masz szyć taką jak w załączniku, prawda??
Wg mnie one są całkiem inne i Twoja o stokroć bardziej mi się podoba!
Szczególnie ten dół!
Nie bój żaby, zawsze istnieje cos takiego jak lekka przeróbeczka <w razie czego>.
BĘDZIE DOBRZE!!!
Przepraszam nie chciałam - postaram się nie smęcić.
Ja ostatnio mam takiego doła, że już dosć mam tego ślubu i załatwiania wszystkiego, a szczególnie sukni ... musze jechać do hurtowni po material - nie wiem jakie kupić, żeby to wszystko grało (został mi tylko tydzień bo od lipca ma się już zacząć szyć).
Ta suknia jest bardzo podobna ... nie ma tylko tej drugiej przekątnej falbany i góra jest gorsetowa (a ja taką chcę, bo te opadające ramiączka podobno są bardzo nie wygodne ), no i materiał. Widze jak duże znaczenie ma materiał z którego szyta jest suknia.
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 10:54   #3467
mewcia
Raczkowanie
 
Avatar mewcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 268
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Chociaz wesle dopiero w przyszlym roku ale zaczelam juz powoli przegladac suknie na internecie i zachwycila mnie tegoroczna kolekcja linea raffaelli.
Dokladniej set 43. Jestem ciekawa jak wyglada na zywo. Widzial ktos moze albo dysponuje zdjeciem nie z modelka? Zalaczam zdjecie z kolekcji
__________________
mewcia
mewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 12:39   #3468
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: Suknia marzeń cz. II

A to jest właśnie moja wymarzona suknia ślubna:
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:24   #3469
KBKatarynka
Raczkowanie
 
Avatar KBKatarynka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: duże miasto
Wiadomości: 164
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Annabelle ładniusia, nie powiem
Ja przeglądalam multum sukien i w końcu jakoś tak do gustu przypadła mi taka w stylu "józefinki"/empire czy jak tam kto woli je nazywać. Polecam z firmy margarett a to stronka: **** . Ogólnie mają tam bardzo ładne kroje w różnym stylu, czyli dla każdego coś miłego...różna cena, ale dobrze zrobione. Z 'józefinek' mają obecnie chyba 4 rodzaje. Ze zdjęć najbardziej podobala mi się z colezione reale model 'rosanne', ale w rzeczywistości sukienka choć piękna, to już bardzo, bardzo skromna...nawet jak dla mnie troszkę halkowata. Ja wybralam też skromną, ale ze zdobieniami góry w colezione speziale model 'sympathia' i dziewczyny jak to ważne by oglądać sukienki "na żywo"!!! 'sympathia' na zdjęciach nie wyszła tak uroczo jak w realu!!! Wygląda dużo lepiej, niż rosanne i delikatniej niż 'stephane'(też bardzo ładna, tylko rękawki w 'stephane' ograniczają pewne ruchy, możesz podnieść lapki tylko do pewnego momentu). Poza tym, z tego co mi powiedziano, to pewne rzeczy, np. rodzaj rękawków można sobie miksować z tych sukienek, coś z tej, coś z tamtej i nie ma problemu przy szyciu). Sukienki w kolorze czystej bieli lub ecru. I jak Wam się podoba moja 'sympathia'?

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-06-23 o 15:52
KBKatarynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 13:34   #3470
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
Chociaz wesle dopiero w przyszlym roku ale zaczelam juz powoli przegladac suknie na internecie i zachwycila mnie tegoroczna kolekcja linea raffaelli.
Dokladniej set 43. Jestem ciekawa jak wyglada na zywo. Widzial ktos moze albo dysponuje zdjeciem nie z modelka? Zalaczam zdjecie z kolekcji
Witam!
Mnie osobiście na tym zdjęciu ta suknia nie zachwyca.
Jednak trzeba zawsze przymierzyć, żeby wiedzieć że to ta.


Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
A to jest właśnie moja wymarzona suknia ślubna:
Witam!
Przepiękna koronka!
I śliczny tren oczywiście...

Cytat:
Napisane przez KBKatarynka Pokaż wiadomość
I jak Wam się podoba moja 'sympathia'?
Witam i Ciebie!
Bardzo podobają mnie się tego typu suknie...
Bardzo bardzo...
Też chciałam cos takiego, ale jednak skusiłam się na bycie bardziej sexy niż niewinną <wybrałam rybkę>
Sentyment jednak pozostaje...
Cudaaaaaaaaaaaaa
http://annaisbridal.pl/kolekcja.php?k=kristi
To tez jak dla mnie cudo
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:19   #3471
KBKatarynka
Raczkowanie
 
Avatar KBKatarynka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: duże miasto
Wiadomości: 164
Suknia marzeń cz. II

też fajna ta 'kristi' tylko moja rada MIERZCIE, MIERZCIE i jeszcze raz MIERZCIE!!! Nie na każdym dana suknia dobrze leży. Rodzaj góry w sukienkach tego typu też swoje robi. Marszczenia mogą zwiększać optycznie biust, czy to dobrze czy źle, to pewnie to zależy dla kogo niektórzy narzekają, że wyglądają w nich jak wciąży (ale to chyba zależy od dopasowania kroju) no i jesli jest dekold w karo, to już prawie na pewno staniczek bez ramiączek (i tu też moja rada, wcale nie musi byś taki stanik za 103zł 'triumpha', czy 140zł!!! z salonu w W-ie (takie tu mamy ceny! Ja swój staniczek dostalam np. w Białej Podlasce za 28zł!!! i trzyma się ekstra, choć nie jest jakiejś znanej marki) Co do 'józefinek'to są raczej twarzowe, dziewczęce modele i chyba calkiem nieźle i do mnie też pasują. Niekoniecznie dobrze może w nich wyglądać bardzo mała osóbka, czy też super wysoka i chuda panna młoda, ale to jak kto lubiTo praktyczne sukienki, czujesz się w nich wygodnie i lekko (nie ważą kilka kg. Jak je mierzylam, to kurczaki pomyslałam, że ich się w ogóle nie czuje, nie masz wrażenia że coś Cię ściska i że mialabym się podwójnie stresować w kościele, no i że nie możesz przełknąć na obiedzie, bo gorset uciska. Są na serio komfortowe. POZDRAWIAM!!!

PS. a ja 30.08.2008 będę żoneczką buźka

kasienka1985 a zobacz jeszcze model 'sława', też w margarett.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-06-23 o 15:49 Powód: post pod postem trzy razy - używaj opcji EDYTUJ!
KBKatarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 17:28   #3472
chuckykohan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: Suknia marzeń cz. II

sztywnusia zdaniem sukienka nr 1 lub 4
chuckykohan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 17:33   #3473
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
Chociaz wesle dopiero w przyszlym roku ale zaczelam juz powoli przegladac suknie na internecie i zachwycila mnie tegoroczna kolekcja linea raffaelli.
Dokladniej set 43. Jestem ciekawa jak wyglada na zywo. Widzial ktos moze albo dysponuje zdjeciem nie z modelka? Zalaczam zdjecie z kolekcji
Zdjęć nie mam ale sukienka (moim zdaniem) jedna z najładniejszych. Bardzo mi odpowiada taki fason gdyż gorsety nie dla mnie Aż zapisze sobie zdjęcie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 18:45   #3474
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez mewcia Pokaż wiadomość
Chociaz wesle dopiero w przyszlym roku ale zaczelam juz powoli przegladac suknie na internecie i zachwycila mnie tegoroczna kolekcja linea raffaelli.
Dokladniej set 43. Jestem ciekawa jak wyglada na zywo. Widzial ktos moze albo dysponuje zdjeciem nie z modelka? Zalaczam zdjecie z kolekcji
Piękna naprawde
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 19:51   #3475
sztywnusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 89
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Dzieki dziewczyny za opinie. Jeszcze nic nie przymierzalam bo dopiero jedziemy do Polski zeby ustalic date slubu. Chcemy sierpien 2008

muron- a skad wiesz z w szkocji?? Znamy sie??

Jeszcze pozniej wkleje kilka sukien ( tych ktore wkleilam ni ptzymierze niestety bo one sa z ebaya
pozdrawiam
sztywnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 20:52   #3476
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
A to jest właśnie moja wymarzona suknia ślubna:
sliczna ta Twoja suknia
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 21:07   #3477
KBKatarynka
Raczkowanie
 
Avatar KBKatarynka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: duże miasto
Wiadomości: 164
Dot.: Suknia marzeń cz. II

widać trzeba bardzo uważać jak się pisze o swojej wymarzonej sukni nie miałam czasu, aby wklejać zdjęcia, to podałam stronę i dokladnie opisałam suknie, ale mam teraz punkty karne, no trudno, ale może komuś pomogłam w wyborzepozdrawiam!
KBKatarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 22:52   #3478
dziewojaa
Przyczajenie
 
Avatar dziewojaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 10
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Niepotrzebnie podawałyście linka do pronoviasa suknie z kolekcji 2009 są cudowne!

A juz prawie przekonałam się do Rosanne z Margarett (bo sukienka bez drapowania na biuście u mnie nie przejdzie (mam mały)). I wyglądałam w niej naprawdę dobrze. Tylko mimo wszystko wolałabym zwiewny materiał na dole, takie jak te z pronoviasa. Ta z Margarett jest bardziej w stylu Jane Austen.
Byłam dziś z ciocią i mamą szukać. Stwierdziły, że to sukienki typu szósty miesiąc ciąży, ale jak przymierzyłam, od razu zmieniły zdanie..
Warto mierzyć, ale mnie juz nic nie przekona bo się uparłam na ten typ..

KBKatarynka, tak józefinki są zdecydowanie dziewczęce- czyli pasują do takiego mojego niezbyt poważnego wyglądu. No i czuje się fruwająco..

Aha, komu bliżej na śląsk, polecam firmę sophia tam mięli model józefinka.

Możliwe, że się jeszczę porwę na szycie. Słyszałam, że w Catherine są panie z fantazją.

madziczek
nie jesteś sama, ja też mam krysy jeden za drugim, że się odechciewa, że tyle załatwiania, ale musimy myśleć, że każdy tak ma, a później człowiek przeszczęśliwy.

Pozdrowienia!!
dziewojaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 07:25   #3479
KBKatarynka
Raczkowanie
 
Avatar KBKatarynka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: duże miasto
Wiadomości: 164
Dot.: Suknia marzeń cz. II

'józefinki' są chyba teraz calkiem na topie przede mną dziewczyna zamówiła sobie 'stephanie', tylko zmieniła rękawki. 'rosanne' ładna i skromna. Ogólnie 'napoleonki' są eleganckie, skromne i slodkie osobiście nie zniosłabym piór, falban i świecidelek. Wolę mniej rzucać się w oczy (choć na ślubie, to i tak trudno się nie rzucać, no i nie chcialabym wyglądać jak biała, obwieszona choinka. Co myślicie o rękawiczkach do 'józefinek"? lepiej bez? pozdrawiam
KBKatarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 10:04   #3480
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Suknia marzeń cz. II

no nie wiem z tymi rękawiczkami - niby pasują do takich zwiewnych sukienek, ale to kwestia gustu - ja nie trawię rękawiczek - dodają strasznej powagi i ta lekkość się gdzieś gubi przez rękawiczki - mierząc suknię przymierz też rękawiczki i będziesz widziała jak wyglądają.
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.