Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) ) - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-01, 12:01   #3481
akrolowa
Zadomowienie
 
Avatar akrolowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 390
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Bajlaha ja od kilku dni mam miekkie cyce a mleko leke sie strumieniem normalnie i juz nawet jak maly dluzej nie ciagnie to nie robia mi sie takie twarde jak wczesniej
__________________
29.12.2014 Franek
akrolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 12:02   #3482
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Akro zdrowko dla Frania
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 12:07   #3483
akrolowa
Zadomowienie
 
Avatar akrolowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 390
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

No mam nadzieje ze leki pomoga i moj kurczaczek sie nie da i pobyt w szpitalu nas ominie
__________________
29.12.2014 Franek
akrolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 12:08   #3484
bajlaga
Zadomowienie
 
Avatar bajlaga
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 567
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez akrolowa Pokaż wiadomość
Bajlaha ja od kilku dni mam miekkie cyce a mleko leke sie strumieniem normalnie i juz nawet jak maly dluzej nie ciagnie to nie robia mi sie takie twarde jak wczesniej

U mnie też nie są takie twarde jak wcześniej i to mnie myli, bo myślę, że mało mleka mam, ale Młody się najada, choć ostatnio czasami płacze przy karmieniu jak już mleko nie leci tak łatwo jak z początku... akurat zaczął być taki marudny jak zaczęliśmy podawać mu kropelki Delicol, by wykluczyć nietolerancję laktozy, a wiecie z jakiej przyczyny? Bo Młody wali tak śmierdzące kupki, że położna kazała nam kupić te kropelki. Moja intuicja oczywiście mówiła: a po co, kupy śmierdzą, muszą, po co mu kropelki, ale Tż się uparł, on to często się ze mną nie zgadza
bajlaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 12:12   #3485
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Dzień dobry, nocka w miarę ok, tylko mnie głowa bolała i dalej teraz ćmi.
Mały zjadł o 8.30 i do teraz śpi, a mnie już pierś boli....

Zerknęłam dzisiaj do lusterka na uzębienie i dziur nie ma, ale mega dużo przebarwień grrrrrrrr i 1 górną miałam nadlaną do wyrównania i widzę, że to schodzi i wygląda ohydnie.

Cytat:
Napisane przez bajlaga Pokaż wiadomość
A mam takie pytanie do Was:
czy macie też tak, że w ciąży myślałyście, że czegoś nie będziecie robiły, podawały, ubierały itp. a życie wszystko zweryfikowało? Ja mowiłam, że nie będę dawała smoka, a proszę, podałam, Młody chciał przytulać się do cyca i robił z sutka smoka więc zmiękłam :P
mówiłam, że kaftaniki niewygodne itd. ale ubierałam, bo były w miarę małe, Młody topił się we wszystkim...

A dziś mamy piękną pogodę i po obiedzie ruszamy na długi spacer
oczywiście że tak, też mówiłam, że nie lubię koszulek i kaftaników, a uwielbiam je od czasu narodzin córki. Dużo by tak wymieniać.... jedynie do smoka nie chciałabym przyzwyczajać, ale wczoraj w kryzysie podałam małemu (trochę pociumkał i wypluł) - czyli też nie zarzekam się.
Cytat:
Napisane przez akrolowa Pokaż wiadomość
Maly nam sie pochorowal. Nie ma goraczki tylko katar i kaszel. Bylismy w szpitalu i teraz codziennie mamy stawiac sie na kontroli. Jak tylko cos siepogorszy albo pojawo sie temperatura to dostaniemy skierowanie na oddzial 😥
zdrówka dla Frania

Ja to boję się, że mój zaraził się od siostry, bo w nocy coś mu furczało tylko nie wiem gdzie.... bo oddychał normalnie, w płucach też nic nie słyszałam, więc nie wiem gdzie. Mam nadzieję, że to tylko koza.
__________________
W 2012 36
W 2013 41
W 2014 27
W 2015 22
W 2016 41
W 2017 36

5.02.2011 Córka 52cm, 2500g
2.01.2015 Syn 56cm, 3300g



lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 12:42   #3486
Maritxell
Zadomowienie
 
Avatar Maritxell
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 083
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Akro wspolczuje u nas skonczylo SIe tak, ze wczoraj byliśmy prywatnie u b.dobrego pediatry, który ppwiedzial ze nid jest źle, cycuszkow nie trzeba wyciskac, nie wymaga hospitalizacji, i mogę karmić piersią a obrzęk gruczolow powinien zejść za tydzien-dwa. Tyle ze mala od środy doatawala tylko mm, jak po wczorajszej wizycie dostala dwa razy moje mleko, to cycki na nowo bardziej urosly! Odstawiam moje mleko, skoro jej szkodzi. Chcialam sciagav i mrozic ze może później będę jej dawać jak juz BD ok. Ale z nerwów mam cycki jak flaki i pokarm zaczal mi zanikać! Wczesniej 50ml mialam po 7min z jednego cycka, teraz mam 40ml po 30min z dwóch cyckow. Juz nie wien co robić da się na nowo rozkrecic laktacje???? Cycki mam mega miękkie, zaczynam juz wątpić we wszystko...
Oj ja też dopiero co miałam chwile zwątpienia, wiem jaka to męczarnia jak kp nie idzie jak powinno. Zamrozić mleko chyba nie zaszkodzi Powodzenia kochana w tej nierównej walce z nasza matczyną psychiką

Ja wczoraj postanowiłam trochę zluzować z tym tematem. Póki nie wykuruję swoich brodawek to będzie butla, a później podejmę jeszcze jedną próbę z kp. Póki co wiszę z laktatorem po każdym karmieniu butlą, żeby jak najmniej mm dawać, więc zabieram sobie cenny sen, ale trudno. Od samego początku mało laktatorem ściągałam, teraz w ok 25-30 min ściągam 70 ml z obu cycków, co jest dla mnie dobrym wynikiem. Zazdroszczę tym co w kilka minut załatwiają sprawę Kupiłam sobie femaltiker i piję go 2 razy dziennie, może placebo, a może nie, ale chyba mleka jest coraz więcej

Bajlaga, ja nie tyle założyłam, że nie dam smoka, co zupełnie zbagatelizowałam temat Nie pomyślałam, że już teraz się przyda i musiałam się dziś ratować jedynym jaki miałam w domu, dostałam go na warsztatach ale jest trochę duży i muszę dziś Małemu kupić coś odpowiedniejszego.

Akro zdrówka dla Franka! Ja też jestem pełna obaw bo od tygodnia tż przeziębiony był, a my w jednym łóżku w 3 śpimy, bo nie ma innej możliwości. Tż już przeszło, oby Małemu zaraz coś nie wyskoczyło
__________________
enjoy the silence...
Maritxell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 14:08   #3487
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez Maritxell Pokaż wiadomość
Oj ja też dopiero co miałam chwile zwątpienia, wiem jaka to męczarnia jak kp nie idzie jak powinno. Zamrozić mleko chyba nie zaszkodzi Powodzenia kochana w tej nierównej walce z nasza matczyną psychiką

Ja wczoraj postanowiłam trochę zluzować z tym tematem. Póki nie wykuruję swoich brodawek to będzie butla, a później podejmę jeszcze jedną próbę z kp. Póki co wiszę z laktatorem po każdym karmieniu butlą, żeby jak najmniej mm dawać, więc zabieram sobie cenny sen, ale trudno. Od samego początku mało laktatorem ściągałam, teraz w ok 25-30 min ściągam 70 ml z obu cycków, co jest dla mnie dobrym wynikiem. Zazdroszczę tym co w kilka minut załatwiają sprawę Kupiłam sobie femaltiker i piję go 2 razy dziennie, może placebo, a może nie, ale chyba mleka jest coraz więcej

Bajlaga, ja nie tyle założyłam, że nie dam smoka, co zupełnie zbagatelizowałam temat Nie pomyślałam, że już teraz się przyda i musiałam się dziś ratować jedynym jaki miałam w domu, dostałam go na warsztatach ale jest trochę duży i muszę dziś Małemu kupić coś odpowiedniejszego.

Akro zdrówka dla Franka! Ja też jestem pełna obaw bo od tygodnia tż przeziębiony był, a my w jednym łóżku w 3 śpimy, bo nie ma innej możliwości. Tż już przeszło, oby Małemu zaraz coś nie wyskoczyło
Dzięki tylko najgorsze jest to, ze zamrazalnik mamy malutki , wejdzie mi jeszcze tylku kilka pojemników z mlekiem jesli nie będę mogla na bieżąco dawać malej, a jak mam przywracać laktacje, żeby wylewac do zlewu, a potem nie wiadomo czy będę mogla moje mleko malej podać, to odechciewa mi sie wszystkiego. Nawet na chwilę nie mogę jej do piersi przy stawić, bo mój pokarm przez hormony jej zwyczajnie szkodzi ...
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 14:24   #3488
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez akrolowa Pokaż wiadomość
Bajlaha ja od kilku dni mam miekkie cyce a mleko leke sie strumieniem normalnie i juz nawet jak maly dluzej nie ciagnie to nie robia mi sie takie twarde jak wczesniej
Mam tak samo...
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 15:32   #3489
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

ech, ja tez watpie w moje kp. Niby Mala jest tylko na cycach, ale ciagle sie boje, ze jest glodna. W ogole mam chyba baby bluesa...
inaczej wyibrazalam sobie pierwsze dni z Natalka, chyba bylam zbyt wielka optymistka. Mala malo spi, nie da sie jej nawet na chwile samej zostawic, zasypia tylko przy cycku. Ja wiem, ze to Norma, ale mi ciezko. Nie mam sily, tyle co powinnam. Jestem oslabiona porodem, anemia, antybiotykiem. Z drugiej strony mam nadzieje, ze to poczatki sa najgorsze i jakos wkrotce wszystko sie unormuje. Dlugo marzylam o dziecku, dlugo sie staraliamy, a teraz czasen marze, by wlozyc Mala na chwile do brzucha... Dobija mnie jeszcze T., ktora doradza... I przychodzi np jak mala placze i pyta czy ona ma tak caly czas... Ostatnio kikut bam odpadl, to kazaka uwazac, zeby mala przepykliny pepiowej nie miala, zapytalam o szczegoly to sie nie dowiedzialam... I ciagle ze zle mala nosimy, ze dziecko placze Bo jest glodne, najlepiej dac butle. Pomaga, Bo gotuje obiady, ale mam dosc jej tekstiw ��
dobra, pomarudzilam I mi lepiej...

Edytowane przez biedro87
Czas edycji: 2015-02-01 o 15:34
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 16:05   #3490
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Biedro spokojnie z czasem wszystko się unormuje. A złote rady puszczaj drugim uchem. Chociaż wiem jak to denerwuje.
A jak plany czytaniowe? Udaje się znaleźć na to czas?
__________________
W 2012 36
W 2013 41
W 2014 27
W 2015 22
W 2016 41
W 2017 36

5.02.2011 Córka 52cm, 2500g
2.01.2015 Syn 56cm, 3300g



lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 16:14   #3491
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Biedro wiadomo ze różowo czAsami nie jest zwłaszcza gdy dopada zmęczenie a nie ma kiedy zregenerować siły. A maz jak sie sprawuje? Oddeleguj go na spacer a Ty sie prześpij. Godzina sny za dnia potrafi działać cuda organizm pozniej sie przyzwyczai a z biegiem czasu tez lepiej poznasz córkę i jak zaradzić humorkom
W ogole to polecam aplikacje na tel z odgłosami natury do usypiania moja bardzo sie przy niej uspokaja
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 16:15   #3492
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Ja tez mam ciężki dzień. Mala od wczoraj kręci nosem na mm. I tak zmienilam jej bebilona na enfamil-bez zmian. Dziś o 12 zjadla 120ml, potem tylko 30ml i teraz nic. Chce jeść, ale placze , zanosi się wręcz, prezy, nie woem czy kolka czy może jej nie smakuje bo wczoraj tez plakala przy mm i jeść nie chciala a jak dostala moje odmrozone w butli to od razu wsunela. Tylko ze ja nie mogę jej podać mojeg mleka. Teraz usnela ze zmęczenia z placzu, zaraz się pewnie obudzi i BD to samo. A ja nie wiem co robić. Chodze, Tule, masuje brzuszek, klade na moin brzuchu ale noc nie daje. Ona nie może być glodna, ale jeść nie chce. A mi się ryczec chce.
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 16:18   #3493
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

A wychodzicie na dwor? Po dawce tlenu raczej dzieci maja lepszy sen zauważyłam to po swojej odkąd regularnie chodzimy na spacery to cześciej i dluzej spi

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Ja tez mam ciężki dzień. Mala od wczoraj kręci nosem na mm. I tak zmienilam jej bebilona na enfamil-bez zmian. Dziś o 12 zjadla 120ml, potem tylko 30ml i teraz nic. Chce jeść, ale placze , zanosi się wręcz, prezy, nie woem czy kolka czy może jej nie smakuje bo wczoraj tez plakala przy mm i jeść nie chciala a jak dostala moje odmrozone w butli to od razu wsunela. Tylko ze ja nie mogę jej podać mojeg mleka. Teraz usnela ze zmęczenia z placzu, zaraz się pewnie obudzi i BD to samo. A ja nie wiem co robić. Chodze, Tule, masuje brzuszek, klade na moin brzuchu ale noc nie daje. Ona nie może być glodna, ale jeść nie chce. A mi się ryczec chce.

A kto Ci powiedział ze nie moze pic Twojego mleka? Wiem ze chodzi o hormony ale od porodu troche minęło a niby to ma wpływ.. Chyba Ze lekarz kazał odstawić..
Moze ma kolki, dodawaj florę bakteryjna do mleka moze.
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 16:34   #3494
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
A wychodzicie na dwor? Po dawce tlenu raczej dzieci maja lepszy sen zauważyłam to po swojej odkąd regularnie chodzimy na spacery to cześciej i dluzej spi

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------




A kto Ci powiedział ze nie moze pic Twojego mleka? Wiem ze chodzi o hormony ale od porodu troche minęło a niby to ma wpływ.. Chyba Ze lekarz kazał odstawić..
Moze ma kolki, dodawaj florę bakteryjna do mleka moze.
Lekarz powiedzial ze mogę KP, ale jak odrzucilam KP, cycki zmalaly, wczoraj podalam 2 porcje-obrzęk znów znacznie znacznie większy. Widzę ze jej szkodze... Moglabym podtrzynywac laktacje i wylewac mleko do zlewu bo nie mam miejsca w zamrazalniku, ale nie wiadomo kiedy jej to zniknie 2-3tygodnie... a z nerwów pokarmu mam malo... co do kropli man delicol i infacol i chyba nic nie dają. Wydaje mi sid ze mala nie może 2 zrobić a na infacolu jest napisane żeby nie stosować przy zaparciach.

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Mala sie obudzila, zjadla 20ml i znów usnela
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 16:36   #3495
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Ewka to kup jej bio gaie albo dicoflor w kroplach i dodawaj do mleka to zrobi kupkę.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Moja te je mniejsze porcje nieregularnie takze nie martw sie dziecko to nie maszyna zeby zaprogramować co ile i ile ma jesc
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 16:40   #3496
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Ok dzięki .

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

A te krople to przy każdym karmieniu wtedy ?
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 17:08   #3497
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez ewka555 Pokaż wiadomość
Ok dzięki .

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

A te krople to przy każdym karmieniu wtedy ?

Nie, raz dziennie 5 kropelek w przypadku bio gai
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 17:21   #3498
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Mialam chwilowa masakre od 9tej rano do 14.30. Wkoncu zasnal na 3 h

Bylismy dzis w przychodni z położna sie spotkac. Sprawdzila moja ranę powiedziała, ze jest ok wszystko. Mlody wazy 4.160kg. W 5dni przybral 100g jakos mogloby byc lepiej, bo jeszcze do swojej wagi urodzeniowej nie wrocil.
Bujamy się jeszcze z pepuszkiem i zoltaczka
Polozna przyjdzie w piątek do mnie jeszcze do domu przez to.
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 18:18   #3499
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

AsiaW jesli nas czytasz daj znac jak tam
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 18:43   #3500
heffitka84
Zadomowienie
 
Avatar heffitka84
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 018
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez dusiolka Pokaż wiadomość
Biedro wiadomo ze różowo czAsami nie jest zwłaszcza gdy dopada zmęczenie a nie ma kiedy zregenerować siły. A maz jak sie sprawuje? Oddeleguj go na spacer a Ty sie prześpij. Godzina sny za dnia potrafi działać cuda organizm pozniej sie przyzwyczai a z biegiem czasu tez lepiej poznasz córkę i jak zaradzić humorkom
W ogole to polecam aplikacje na tel z odgłosami natury do usypiania moja bardzo sie przy niej uspokaja
A jak sie dokladnie nazywa ta apka?
heffitka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 18:47   #3501
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Lilijka, troche czytam przy karmieniu, ale obawiam sie, ze 100 to byl zbyt ambitny plan.

Dusiolka, maz sprawuje sie super. Jest z Mala, a mnie wysyla, zebym sie przespala w drugim pokoju. Tylko ja zasnac nie moge bez Malej... Lepiej mi sie spi z nia. Nawet probuje odlozyc ja do lozeczka, to ciagle sprawdzam. Natalka poki co spi z nami, jak ja przenosze do lozeczka to z reguly sie budzi. No coz, poki co chyba bedzie spac z nami, tym bardziej, ze zasypia przy piersi, a karmie ja na lezaco.
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 18:48   #3502
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez heffitka84 Pokaż wiadomość
A jak sie dokladnie nazywa ta apka?
Albo wpisz na You tube/ściągnij z neta "white noises"
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 18:51   #3503
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Heffitka nazywa sie "sleep" mam tez "sleep baby" ale używam głownie tej pierwszej i u nas dźwięk przewodni to szum morza ;p
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 18:55   #3504
heffitka84
Zadomowienie
 
Avatar heffitka84
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 018
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Albo wpisz na You tube/ściągnij z neta "white noises"
Dzieki sciagnelam z google play
heffitka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 18:55   #3505
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Biedro nasza spi E łóżeczku a ja mam głowę na przeciwko jej główki takze jak sie wierci albo stęka to otwieram Oko i widzę co sie dzieje
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 19:23   #3506
akrolowa
Zadomowienie
 
Avatar akrolowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 390
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Dsiolka u nas tak samo. A ja jestem tak wyczulona na kazdy jego ruchze szok no i jestem dumna ze w koncu dojrzalan do tego zeby spal w swoim lozeczku a jemu tam bardzo dobrze
__________________
29.12.2014 Franek
akrolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 20:41   #3507
ellyunia
Wtajemniczenie
 
Avatar ellyunia
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 161
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Akrolowa oby obeszlo sie bez szpitala

Askaa kazali ci przyjść na kontrole? Ja nie musiałam albo zapomniałam
Ale u nas wszystko dobrze, pediatra była wiec jestem spokojna 😉

Martusia gratulacje! 😊💐🍼
Spora córcia 😄

Karoloo widzę ze nie tylko moje dziecko jest małym podróżnikiem

Co do podróży to w piatek wybraliśmy sie 200kmw jedna stronę 😄 malutka jak na na dziecko idealne przystało grzeczna jak aniołek 😊

Heffitka jak na moje oko to lekarz chce zakończyć u ciebie KP. Powinnaś przystawiać czesto, po KP ewentualnie dawać butle. Jak dziecko przybiera 120g na tydzień to nie ma co sie martwić, każde dziecko inaczej
__________________
❤️Majka 21.12.2014
Szczęścia nie da się kupić, ale można je sobie urodzić ..


ellyunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 08:05   #3508
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Dzień dobry, 2 dni była przerwa 6h w karmieniu w nocy, dzisiaj już szło co 3h. Nie narzekam, bo królewicz jeszcze śpi, a ja umyłam się, wysuszyłam włosy i zjadłam śniadanie, a i mam jeszcze czas zajrzeć do Was

Lewa pierś mnie boli, bo robi się pełna.

ZUS odesłał mi ostatnie L4 do poprawy (pani wypisująca pomyliła się w dacie i zamiast rok 2015 wpisała 2014) - tak więc jak tylko się nakarmimy to jadę do gina to poprawić i spowrotem do ZUS-u to oddać Ehhh przymusowa wycieczka. Żeby było śmieszniej to w drugim piśmie (tak tak dostałam dwa pisma w jednej kopercie) z ZUS-u zostałam poinformowana, że pracodawca musi dostarczyć jeszcze dokumenty i pesel mojego męża.

A i jeszcze z informacji: mamy na brwiach mini ciemieniuchę.

biedro ja czytam tylko przy karmieniu, ale jak karmię prawą piersią to mały wierzga i to czytanie tak sobie idzie.
__________________
W 2012 36
W 2013 41
W 2014 27
W 2015 22
W 2016 41
W 2017 36

5.02.2011 Córka 52cm, 2500g
2.01.2015 Syn 56cm, 3300g



lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 09:09   #3509
ewka555
Zakorzenienie
 
Avatar ewka555
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 640
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, 2 dni była przerwa 6h w karmieniu w nocy, dzisiaj już szło co 3h. Nie narzekam, bo królewicz jeszcze śpi, a ja umyłam się, wysuszyłam włosy i zjadłam śniadanie, a i mam jeszcze czas zajrzeć do Was

Lewa pierś mnie boli, bo robi się pełna.

ZUS odesłał mi ostatnie L4 do poprawy (pani wypisująca pomyliła się w dacie i zamiast rok 2015 wpisała 2014) - tak więc jak tylko się nakarmimy to jadę do gina to poprawić i spowrotem do ZUS-u to oddać Ehhh przymusowa wycieczka. Żeby było śmieszniej to w drugim piśmie (tak tak dostałam dwa pisma w jednej kopercie) z ZUS-u zostałam poinformowana, że pracodawca musi dostarczyć jeszcze dokumenty i pesel mojego męża.

A i jeszcze z informacji: mamy na brwiach mini ciemieniuchę.

biedro ja czytam tylko przy karmieniu, ale jak karmię prawą piersią to mały wierzga i to czytanie tak sobie idzie.
Tez mam znów problem z lewa piersią. Niby zanikal mi pokarm a teraz calosc naprodulowala się w lewej piersi a prawa jak flak i pokarmu nie ma, dziwne. W dodatku martwie się bo mój szkrab dalej zjada mm tylko po 40-60ml ...wczesniej jadla po 100-110
ewka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 10:17   #3510
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Styczniowe mamusie 2015, cz. X (porodówka :) )

Hej. Jestem padnieta. Spróbuję dziś tu trochę nadrobić. Mały zajmuje 100% mojej uwagi. Mieliśmy też ciężka noc. Mam nadzieje ze choć trochę się zdrzemne przez dzień. Teraz czekamy na położna. Pępek odpadl nam w czwartek karmimy się i cycami i mm bo mały jest czasem trochę głodny jeszcze po 2 cycach. Staram się powoli ogarniać to wszystko i wracac do normalności
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-22 11:23:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.