Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-02-17, 12:09   #3481
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wsta³am rozbawiona, dopiero jak siê lekko rozbudzi³am i dotar³o do mnie co mnie teraz boli, to mnie pusty ¶miech ogarn±³, ¿e zamiast byæ lepiej to mi siê tylko chore miejsce zmienia
Mam do wyboru albo p³akaæ, albo siê ¶miaæ, a skoro "¶miech to zdrowie"

No nie... Oby z ciebie na nich nie przesz³o. U was to prawdziwe cykle s±, najpierw dzieciaki potem ty lub na odwrót. Wspó³czujê

Te¿ bym sobie w co¶ pogra³a, ale od baaaardzo dawna nie mam ¿adnej konsoli Hmmm... mo¿e sobie sko³ujê Simsy 3, albo Heroes of Might and Magic V? Albo poczytam ksi±¿kê, bo ostatnio w bibliotece dorwa³am 3 sztuki od "moich autorów", których nie czyta³am jeszcze
My¶my sobie sprawili niedawno PS3 ale d³uuuugo na ni± czekali¶my. No i starszy syn ju¿ umie pogrywaæ, wiêc gry pod niego kupujemy. A lego Batman czy Piraci sa ¶wietne.
Oby tylko z tego gard³a szybko ci przesz³o. Mi dopiero antybiotyk pomóg³. Kuruj siê. Dobra ksi±¿ka, ko³derka, ciep³a herbata i ok.
Wracam do gry
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 12:23   #3482
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
My¶my sobie sprawili niedawno PS3 ale d³uuuugo na ni± czekali¶my. No i starszy syn ju¿ umie pogrywaæ, wiêc gry pod niego kupujemy. A lego Batman czy Piraci sa ¶wietne.
Oby tylko z tego gard³a szybko ci przesz³o. Mi dopiero antybiotyk pomóg³. Kuruj siê. Dobra ksi±¿ka, ko³derka, ciep³a herbata i ok.
Wracam do gry
Mnie Kinect interesuje bardziej ni¿ PS, bo strasznie bym chcia³a sobie na nim w tenisa lub golfa pograæ Mo¿e kiedy¶ sobie kupiê, jak wykombinujê jak zrobiæ wiêcej wolnego miejsca w pokoju.

Te¿ mam nadziejê, ¿e szybko mi przejdzie, bo mam do¶æ ³a¿enia w pi¿amie ca³e dnie. Czujê, ¿e i gard³o i uszy mnie swêdz±, wiêc powinno szybko mi przej¶æ.
Herbata, muszê zrobiæ herbatê. W sumie to 2 herbaty


A w³osowo - zaczynam widzieæ odrost, a dok³adnie to ró¿nicê odcieni miêdzy farbowañcami a odrostem Coraz bli¿ej farbowanie, tak za 2-3 tygodnie w sam raz bêdzie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 12:37   #3483
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Mcromance zapraszam do mnie, bo mam obie te gry na PSP i na normalne PS

Mój synek nadal walczy z oskrzelami, ale ¿e s³oñce wo³a na dwór, to idê z nim na spacer. Potem mam klientke, a jeszcze chcia³abym pobiegaæ przed noc± tak wiêc ju¿ dzi¶ pewnie do was nie zajrze, chyba ¿e w nocy.

Kachula kurujcie siê tam wszyscy.
Mcromance a ty bierzesz jakie¶ leki? Czy tylko liczysz ns cudown± moc grzewcz± swojej ko³dry ? :p

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 12:52   #3484
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Tak Weronisiu, mam leki, a nie tylko ko³derkê Dok³adnie to resztkê syropku wykrztu¶nego, tabletki na gard³o, Grypolek i smarowani plecków spirytkiem na wygrzanie siê (na noc) i jeszcze olejek eteryczny eukaliptusowy do maziania siê pod klupem na katar.

Do zobaczyska wieczorkiem
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-02-17 o 12:53
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 12:59   #3485
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 1 294
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Oto moje w³osy w s³onku Koñcówki s± lekko ciemniejsze - pozosta³o¶ci po dekoloryzacji.

Bêdê musia³a popatrzeæ na te palety I poszukaæ farb w jakiej¶ hurtowni pó¼niej...

Aaa, co mia³am robione z w³osami: pierwsze farbowanie, jakie¶ 9 lat temu na kolory bursztynowe, dok³adnie A2 Kenya z Loreal Recital Preference. Po jaki¶ 2, czy 3 latach machnê³am siê Castingiem na czerñ i oczywi¶cie nie zesz³a Wiêc w t± czerñ brnê³am. Nieco ponad rok temu zrobi³am dekoloryzacjê, kolor by³ jeszcze bardziej ciep³y i rudy ni¿ ten, który mam obecnie.
Marzê o br±zie z po³yskiem fioletowym

Edytowane przez b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Czas edycji: 2014-02-17 o 13:16
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:02   #3486
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 353
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

mam wlosy pomiedzy ciemnym blondem a brazem. kupilam farbe wellaton 7.3 i 8.74. pomieszane razem powinny dac jasny cieply braz? patrzylam tylko na numery, bo wg kolorow jakie ma sie uzyskac na opakowaqniu wyszedlby bardzo ciemny braz.
Cappuccino jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:23   #3487
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

[1=b276cf7d045b24ab4154d1e 231f6ab4a04fdd640;4518943 2]Oto moje w³osy w s³onku Koñcówki s± lekko ciemniejsze - pozosta³o¶ci po dekoloryzacji.

Bêdê musia³a popatrzeæ na te palety I poszukaæ farb w jakiej¶ hurtowni pó¼niej...

Aaa, co mia³am robione z w³osami: pierwsze farbowanie, jakie¶ 9 lat temu na kolory bursztynowe, dok³adnie A2 Kenya z Loreal Recital Preference. Po jaki¶ 2, czy 3 latach machnê³am siê Castingiem na czerñ i oczywi¶cie nie zesz³a Wiêc w t± czerñ brnê³am. Nieco ponad rok temu zrobi³am dekoloryzacjê, kolor by³ jeszcze bardziej ciep³y i rudy ni¿ ten, który mam obecnie.
Marzê o br±zie z po³yskiem fioletowym [/QUOTE]

O kochana, nasze blondyny Kachula i Morgan bêd± ciê pewnie teraz wyklinaæ, ¿e chcesz taki ³adny kolor na br±z przerobiæ

W³osy nie maj± ¿adnych plam, ani ³at? Jest w miarê równy kolor?

Znajd¼ mo¿e jeszcze fotkê tego co chcesz mieæ, bo ka¿dy inaczej sobie "br±z" wizualizuje Wtedy siê jako¶ poziom dobierze

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Poka¿ wiadomo¶æ
mam wlosy pomiedzy ciemnym blondem a brazem. kupilam farbe wellaton 7.3 i 8.74. pomieszane razem powinny dac jasny cieply braz? patrzylam tylko na numery, bo wg kolorow jakie ma sie uzyskac na opakowaqniu wyszedlby bardzo ciemny braz.
Pomieszane razem powinny daæ wizualnie jaki¶ pog³êbiony br±zowo-z³oto jasny br±z z miedzianym po³yskiem, czyli ciep³y tak jak chcesz
Najlepiej gdyby kto¶ ci pomóg³ równo na³o¿yæ farbê, ¿eby znowu siê nie skoñczy³a przy nak³adaniu na koñce
¯yczê powodzenia i trzymam kciuki, ¿eby wysz³o przynajmniej zno¶nie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 13:37   #3488
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 1 294
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O kochana, nasze blondyny Kachula i Morgan bêd± ciê pewnie teraz wyklinaæ, ¿e chcesz taki ³adny kolor na br±z przerobiæ

W³osy nie maj± ¿adnych plam, ani ³at? Jest w miarê równy kolor?

Znajd¼ mo¿e jeszcze fotkê tego co chcesz mieæ, bo ka¿dy inaczej sobie "br±z" wizualizuje Wtedy siê jako¶ poziom dobierze



Pomieszane razem powinny daæ wizualnie jaki¶ pog³êbiony br±zowo-z³oto jasny br±z z miedzianym po³yskiem, czyli ciep³y tak jak chcesz
Najlepiej gdyby kto¶ ci pomóg³ równo na³o¿yæ farbê, ¿eby znowu siê nie skoñczy³a przy nak³adaniu na koñce
¯yczê powodzenia i trzymam kciuki, ¿eby wysz³o przynajmniej zno¶nie
Ja siê ¼le czujê w tak jasnym kolorze, wolê jednak trochê ciemniejsze...
Tak, kolor jest w miarê jednolity, nie ma plam Tylko jakie¶ 2cm odrostu ju¿ mi siê zrobi³y. A co naj¶mieszniejsze, obecny kolor to wynik sprania siê Garniera: http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_SENSATION^COLOR_SENS ATION_DISCOVER&prdcode=P5 9206&varcode=360054120740 0&back=1 , kolor 5.25 - bizantyjski br±z...

A i fota koloru, który chcia³abym osi±gn±æ
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:38   #3489
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 1 294
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Fota.

Mo¿e zmieszaæ z tej palety: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...eta-farb-2.jpg kolor 4.22 z jakim¶ br±zem? Czy tylko ten kolor styknie?

Edytowane przez b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Czas edycji: 2014-02-17 o 13:40
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:43   #3490
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 353
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Pomieszane razem powinny daæ wizualnie jaki¶ pog³êbiony br±zowo-z³oto jasny br±z z miedzianym po³yskiem, czyli ciep³y tak jak chcesz
Najlepiej gdyby kto¶ ci pomóg³ równo na³o¿yæ farbê, ¿eby znowu siê nie skoñczy³a przy nak³adaniu na koñce
¯yczê powodzenia i trzymam kciuki, ¿eby wysz³o przynajmniej zno¶nie
dzieki mam dlugie i tak geste wlosy ze ledwo dwa opakowania starczaja. a czy jest jakis sposob zeby odrobine zwiekszyc ilosc nakladanej farby, np dolac troche wody, albo czegos innego? czy zbyt ryzykowne? czytalam na jakims forum, ze mozna dolac troche cieplej wody, ale nie wiem czy to sa porady ktore mozna brac na powaznie

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2014-02-17 o 13:45
Cappuccino jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:57   #3491
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki mam dlugie i tak geste wlosy ze ledwo dwa opakowania starczaja. a czy jest jakis sposob zeby odrobine zwiekszyc ilosc nakladanej farby, np dolac troche wody, albo czegos innego? czy zbyt ryzykowne? czytalam na jakims forum, ze mozna dolac troche cieplej wody, ale nie wiem czy to sa porady ktore mozna brac na powaznie
ja jak u¿ywa³am farby Herbatint to dawa³am do niej od¿ywkê. Kolor wychodzi³ tak jak powinien, a do tego w³osy by³y w lepszym stanie.
Ale nie praktykowa³am tego z innymi farbami.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 14:27   #3492
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie Kinect interesuje bardziej ni¿ PS, bo strasznie bym chcia³a sobie na nim w tenisa lub golfa pograæ Mo¿e kiedy¶ sobie kupiê, jak wykombinujê jak zrobiæ wiêcej wolnego miejsca w pokoju.

Te¿ mam nadziejê, ¿e szybko mi przejdzie, bo mam do¶æ ³a¿enia w pi¿amie ca³e dnie. Czujê, ¿e i gard³o i uszy mnie swêdz±, wiêc powinno szybko mi przej¶æ.
Herbata, muszê zrobiæ herbatê. W sumie to 2 herbaty


A w³osowo - zaczynam widzieæ odrost, a dok³adnie to ró¿nicê odcieni miêdzy farbowañcami a odrostem Coraz bli¿ej farbowanie, tak za 2-3 tygodnie w sam raz bêdzie
Kochana na dzia³eczce u rodziców mamy Wii i jest ¶wietny. Teraz mam full opcjê zestaw. Pady, kamerka, te pa³ki czy co tam do grania w sporty itp. PS te¿ ma wszystko. Nie tylko kinect.
W koñcu co za kolor bêdziesz k³a¶æ?

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance zapraszam do mnie, bo mam obie te gry na PSP i na normalne PS

Mój synek nadal walczy z oskrzelami, ale ¿e s³oñce wo³a na dwór, to idê z nim na spacer. Potem mam klientke, a jeszcze chcia³abym pobiegaæ przed noc± tak wiêc ju¿ dzi¶ pewnie do was nie zajrze, chyba ¿e w nocy.

Kachula kurujcie siê tam wszyscy.
Mcromance a ty bierzesz jakie¶ leki? Czy tylko liczysz ns cudown± moc grzewcz± swojej ko³dry ? :p

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mnie do³uje tak piêkna pogoda jak dzi¶. Spacer po lekarzu skoñczy³ siê drgawkami i gor±czk± u starszego. Ech...
Zdrówka i Wam ¿yczê.

Cytat:
Napisane przez Fioletowa_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Oto moje w³osy w s³onku Koñcówki s± lekko ciemniejsze - pozosta³o¶ci po dekoloryzacji.

Bêdê musia³a popatrzeæ na te palety I poszukaæ farb w jakiej¶ hurtowni pó¼niej...

Aaa, co mia³am robione z w³osami: pierwsze farbowanie, jakie¶ 9 lat temu na kolory bursztynowe, dok³adnie A2 Kenya z Loreal Recital Preference. Po jaki¶ 2, czy 3 latach machnê³am siê Castingiem na czerñ i oczywi¶cie nie zesz³a Wiêc w t± czerñ brnê³am. Nieco ponad rok temu zrobi³am dekoloryzacjê, kolor by³ jeszcze bardziej ciep³y i rudy ni¿ ten, który mam obecnie.
Marzê o br±zie z po³yskiem fioletowym
Cytat:
Napisane przez Fioletowa_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Fota.

Mo¿e zmieszaæ z tej palety: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...eta-farb-2.jpg kolor 4.22 z jakim¶ br±zem? Czy tylko ten kolor styknie?
Bardzo jasne w³oski teraz masz...
Kolor jaki chcesz to czysta ober¿yna Kolorek, który ci siê podoba³ z garniera jest te¿ lekko czerwony (mahoniowy) i nie wiem czy nie za jasno by wysz³o.
Najlepiej zainwestowaæ w co¶ profesjonalnego poziom 5 (jak chcesz tak wracaæ do tak ciemnego). Chocia¿ przy tak jasnych w³osach to mo¿e lepiej spróbowaæ na razie poziom 6 aby znowu za ciemno nie wysz³o bo po co znowu wracaæ po dekolorze na co¶ bliskie czarnemu.
Wejd¼ do mnie na bloga i zobacz kolory po poziomie 6: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...ji-d.html#more
a po poziomie 5: http://zwyczajnienic.blogspot.com/20...wa_6.html#more (tu by³o wrêcz czarno...)
i sama oceñ ciemno¶æ.
Z fioletów robi³a tu u nas Metaxa i kolor by³ boski, mo¿e nie tak fioletowo fioletowy ale ³adny. By³a to Inebrya 5.2 czy 4,2: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1383636500
Farba do¶æ droga ale to a¿ 100ml w tubce i do tego 150ml utleniacza daje razem 250ml ca³ej mieszanki. Farba wydajna i starcza na dwa a nawet 3 farbowania. Np: http://allegro.pl/inebrya-farba-do-w...905514151.html

Co do intensywnych ale drogeryjnych fioletów to polecam Feriê od Loreal:
http://lorealparis.pl/koloryzacja/ko...owa-czern.aspx
Tylko na twoich do¶æ jasnych w³osach mo¿e z³apaæ ostro jasno fioletowy. Z drogeryjnych kolorów szukaj ober¿yny, bak³a¿ana itp nazwy. Nie mahoñ, bordo, bo to czerwone. Super kolor:
http://www.joanna.pl/produkty/wlosy-...zysta-oberzyna
Po Joannie piêkny b³ysk i po¶wiata (mam robi³a ale na ciemne w³osy).
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-02-17 o 14:29
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:33   #3493
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

[1=b276cf7d045b24ab4154d1e 231f6ab4a04fdd640;4519007 7]Ja siê ¼le czujê w tak jasnym kolorze, wolê jednak trochê ciemniejsze...
Tak, kolor jest w miarê jednolity, nie ma plam Tylko jakie¶ 2cm odrostu ju¿ mi siê zrobi³y. A co naj¶mieszniejsze, obecny kolor to wynik sprania siê Garniera: http://www.garnier.pl/_pl/_pl/our_products/shades-haircolor.aspx?tpcode=OUR _PRODUCTS^PRD_HAIRCOLOR^C OLOR_SENSATION^COLOR_SENS ATION_DISCOVER&prdcode=P5 9206&varcode=360054120740 0&back=1 , kolor 5.25 - bizantyjski br±z...

A i fota koloru, który chcia³abym osi±gn±æ [/QUOTE]

[1=b276cf7d045b24ab4154d1e 231f6ab4a04fdd640;4519009 7]Fota.

Mo¿e zmieszaæ z tej palety: http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...eta-farb-2.jpg kolor 4.22 z jakim¶ br±zem? Czy tylko ten kolor styknie?[/QUOTE]

Serio to ci zosta³o ze sprania siê Garniera?! Masz fotki po farbowaniu tym 5,25 do porównania? Bo mnie teraz zaciekawi³o jak mocno ci z³apa³, ¿e tak siê wymy³

Mo¿esz zmieszaæ fiolet z br±zem, ale ja bym chyba spróbowa³a najpierw z poziomem 5 zamiast 4, bo poziom 4 mo¿e ci wyj¶æ za ciemno i ca³e rozja¶nianie pójdzie siê kochaæ Ale je¶li od razu chcesz ciemno to wal w 4.
Wydaje mi siê, ¿e odcieñ /7 lub /77 (pog³êbiony br±z) by³by dobry do zmieszania, bo wysz³aby taka czekolada z fioletem

No i ta paleta to akurat ma jakie¶ tragiczne kolory. Spróbujê poszukaæ lepszej.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki mam dlugie i tak geste wlosy ze ledwo dwa opakowania starczaja. a czy jest jakis sposob zeby odrobine zwiekszyc ilosc nakladanej farby, np dolac troche wody, albo czegos innego? czy zbyt ryzykowne? czytalam na jakims forum, ze mozna dolac troche cieplej wody, ale nie wiem czy to sa porady ktore mozna brac na powaznie
Teoretycznie mo¿na dodaæ odrobinê od¿ywki, ale nie wiem ile i ja bym siê ba³a tak kombinowaæ, bo co je¶li dziwnie zareaguje? Klops gotowy.
Ju¿ lepiej kupiæ dodatkow± farbê, skoro wiesz, ¿e 2 nie starczaj±. Jest to zdecydowanie bezpieczniejsza opcja i lepiej, ¿eby farby zosta³o ni¿ brak³o. Albo nale¿y podci±æ w³osy, ¿eby 2 opakowania wystarcza³y

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana na dzia³eczce u rodziców mamy Wii i jest ¶wietny. Teraz mam full opcjê zestaw. Pady, kamerka, te pa³ki czy co tam do grania w sporty itp. PS te¿ ma wszystko. Nie tylko kinect.
W koñcu co za kolor bêdziesz k³a¶æ?
Wella CT 6/7 na próbê, tak jak siê decydowa³am. W tym tygodniu najpewniej kupiê farbê, ale nie dzi¶. Teraz mam wszystko gdzie¶, bo jedyne co robiê to wycieram klupa co minutê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:43   #3494
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wella CT 6/7 na próbê, tak jak siê decydowa³am. W tym tygodniu najpewniej kupiê farbê, ale nie dzi¶. Teraz mam wszystko gdzie¶, bo jedyne co robiê to wycieram klupa co minutê
Przeczyta³am, ¿e wycierasz kompa co minutê No ciekawi mnie kolor. Walisz po ca³o¶ci rozumiem?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:44   #3495
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

a ja siê nabawi³am okropnego ³upie¿u
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 14:51   #3496
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Przeczyta³am, ¿e wycierasz kompa co minutê No ciekawi mnie kolor. Walisz po ca³o¶ci rozumiem?
Te¿ dobre Jak mnie roz¶mieszysz i mi smark wyleci (a wylatuje mi teraz ³atwo ), to i kompa bêdê wycieraæ
Ta, po ca³o¶ci, najpierw odrost pó¼niej d³ugo¶æ. Przecie¿ mi nie przyciemni. Teoretycznie
Koloru otrzymanego te¿ jestem ciekawa, a jak ju¿ zbli¿y siê data farbowania to Weronisia i rumpleteazer nie bêd± mia³y spokoju ze mn± Bêdê je zamêczaæ o wskazówki dotycz±ce farbowania

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a ja siê nabawi³am okropnego ³upie¿u
Od czego?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 15:08   #3497
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a ja siê nabawi³am okropnego ³upie¿u
Czym ostatnio farbowa³a¶? Jaki szampon kupi³a¶?

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ dobre Jak mnie roz¶mieszysz i mi smark wyleci (a wylatuje mi teraz ³atwo ), to i kompa bêdê wycieraæ
Ta, po ca³o¶ci, najpierw odrost pó¼niej d³ugo¶æ. Przecie¿ mi nie przyciemni. Teoretycznie
Koloru otrzymanego te¿ jestem ciekawa, a jak ju¿ zbli¿y siê data farbowania to Weronisia i rumpleteazer nie bêd± mia³y spokoju ze mn± Bêdê je zamêczaæ o wskazówki dotycz±ce farbowania
No patrz±c jak ostatnio Weronisi przyciemni³o bêdziesz musia³a obserwowaæ w³osy.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Mcromance a siê u¶mia³am! Jak opowiadasz czasami, ¿e le¿ysz w ³ó¿ku z laptokiem to tak cie widzê
http://designwebkit.com/wp-content/u...omputer-17.gif

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Kto powiedzia³, ¿e nie mo¿na æwiczyæ z psem
http://themetapicture.com/media/funn...-owner-gym.gif
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 15:16   #3498
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No patrz±c jak ostatnio Weronisi przyciemni³o bêdziesz musia³a obserwowaæ w³osy.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Mcromance a siê u¶mia³am! Jak opowiadasz czasami, ¿e le¿ysz w ³ó¿ku z laptokiem to tak cie widzê
http://designwebkit.com/wp-content/u...omputer-17.gif
Aj tam, wyp³uka siê No i Weronisia najpierw umy³a w³osy szamponem przeciw³upie¿owym, a ja takiego nie posiadam w domu od X lat.

Hahahahahaha
Dodaj do tego widoczku to pod laptopem: http://img.bazarek.pl/61545/6771/266...cf7e7f0ee0.jpg i masz pe³ny obraz

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Kto powiedzia³, ¿e nie mo¿na æwiczyæ z psem
http://themetapicture.com/media/funn...-owner-gym.gif
Nie dzia³a mi
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 15:20   #3499
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Aj tam, wyp³uka siê No i Weronisia najpierw umy³a w³osy szamponem przeciw³upie¿owym, a ja takiego nie posiadam w domu od X lat.

Hahahahahaha
Dodaj do tego widoczku to pod laptopem: http://img.bazarek.pl/61545/6771/266...cf7e7f0ee0.jpg i masz pe³ny obraz



Nie dzia³a mi
A mi dzia³a...

No ta stolik... Ja mia³am raz taki wynalazek, zosta³ kolejn± pó³k± na pod³odze a potem pêk³
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 15:24   #3500
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A mi dzia³a...

No ta stolik... Ja mia³am raz taki wynalazek, zosta³ kolejn± pó³k± na pod³odze a potem pêk³
Ja sobie nie wyobra¿am teraz bez stolika. Chyba bym sobie "ekhm" przegrza³a bez niego
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 15:36   #3501
Amiszonowa
made in Wonderland
 
Avatar Amiszonowa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: seks w wielkim mie¶cie
Wiadomo¶ci: 1 733
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Hej, ja mam takie dziwny problem. Otó¿ ilekroæ farbuje w³osy, g³ównie na ciemne br±zy, jakiejkolwiek farby bym nie u¿y³a to zawsze bardzo szybko splukuje mi sie od g³owy. Wiadomo, kolor zawsze trochê schodzi ale powinien schodzic rownomiernie a ja koniec koñców zawsze zostaje z ciemniejszymi koñcówkami (oczywi¶cie nie mówiê o odrostach )
I nie ma znaczenia czy u¿yje farby Joanna, Palette czy Loreal ani to, ¿e zawsze na czubku trzymam pó³ h a na koñcach 5 minut...

Czasami brak polskich znaków, praszam!
__________________


jest taka mi³o¶æ która nie umiera
choæ zakochani uciekn± od siebie
porzucona jak pies samotna
wierna nawet niewiernym na spacerze w niebie

Edytowane przez Amiszonowa
Czas edycji: 2014-02-17 o 15:37
Amiszonowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 15:54   #3502
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Amiszonowa, ale jak bardzo ja¶niejszy masz czubek? Mo¿e jakie¶ zdjêcie to pokazuj±ce masz? Rozja¶nia³a¶ kiedy¶ w³osy?

Kurde, z opisu to masz bardzo dziwny problem i nie wiem co ci powiedzieæ.
Próbowa³a¶ mo¿e farb profesjonalnych albo pigmentacji?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:06   #3503
Amiszonowa
made in Wonderland
 
Avatar Amiszonowa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: seks w wielkim mie¶cie
Wiadomo¶ci: 1 733
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kurcze nie mam zdjêcia, aktualnie mam to w miarê wyrównane ale wkrotce pewnie mi siê znowu góra wyplucze a dó³ zostanie. Nie jest to jakas drastyczna ró¿nica, ale jednak trochê to denerwuje ¿e bardzo czêsto musze farbowac u nasady, mimo, ¿e nie mam odrostow. ombre na odwrot siê robi . Tak jakby na dlugosc w³osy ³atwo i na d³ugo ³apa³y kolor i go trzyma³y, a na górze bardzo ciê¿ko go przyswaja³y. Nigdy nie rozjasnialam w³osów. Mo¿e trzeba bêdzie zapytac fryzjera albo rzeczywi¶cie spróbowaæ czego¶ profesjonalnego.

Czasami brak polskich znaków, praszam!
__________________


jest taka mi³o¶æ która nie umiera
choæ zakochani uciekn± od siebie
porzucona jak pies samotna
wierna nawet niewiernym na spacerze w niebie
Amiszonowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:13   #3504
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Hm... Mo¿e mog³aby¶ spróbowaæ farby profesjonalnej (Inebrya i Wella Koleston s± bardzo trwa³e) i gdyby siê tak sp³ukiwa³a, to potem nak³adaæ tylko na odrost i to co siê sp³uka³o, a d³ugo¶æ tylko od¶wie¿aæ co 2-3 farbowania?
Mo¿esz te¿ spróbowaæ szorowaæ dó³ w³osów szamponem przeciw³upie¿owym lub zrobiæ delikatn± k±piel rozja¶niaj±c± na kilka minut dla wyrównania z gór±.
A najlepiej to by by³o i¶æ do zaufanego i ogarniêtego fryzjera/ki, ¿eby on/a siê wypowiedzia³/a.

A w³osy na d³ugo¶ci ³atwo ³api± kolor, ale te¿ ³atwo go oddaj± (teoretycznie). Mo¿e ty masz bardzo oporne na farbowanie w³osy i na wyp³ukuj±c± siê górê powinna¶ dawaæ na wy¿szym oxydancie (np. 6%) a na dó³ na ni¿szym (3%). Na 3% teoretycznie powinno ³apaæ s³abiej ni¿ na 6% i szybciej wyp³ukiwaæ.
Trzeba by siê babraæ 2 razy z mieszaniem farby, ale mo¿e warto spróbowaæ?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-02-17 o 16:16
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:26   #3505
Amiszonowa
made in Wonderland
 
Avatar Amiszonowa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: seks w wielkim mie¶cie
Wiadomo¶ci: 1 733
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Dziêkujê Ci bardzo za odpowied¼ my¶lê, ¿e na razie jest ok, mam ciemny br±z na g³owie, poczekam a¿ góra bêdzie jasniejsza i wtedy spróbujê u¿yæ tej profesjonalnej farby Wella. Jak ona i tak oka¿e siê zawodna to na pewno wybróbujê Twoje rady

Czasami brak polskich znaków, praszam!
__________________


jest taka mi³o¶æ która nie umiera
choæ zakochani uciekn± od siebie
porzucona jak pies samotna
wierna nawet niewiernym na spacerze w niebie
Amiszonowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 16:37   #3506
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Amiszonowa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Ci bardzo za odpowied¼ my¶lê, ¿e na razie jest ok, mam ciemny br±z na g³owie, poczekam a¿ góra bêdzie jasniejsza i wtedy spróbujê u¿yæ tej profesjonalnej farby Wella. Jak ona i tak oka¿e siê zawodna to na pewno wybróbujê Twoje rady
Nie ma za co, od pomocy tu jeste¶my
Je¶li kto¶ przychodzi z konkretnym problemem to doradza siê przyjemniej i ³atwiej, a nie jak to niektórzy potrafi± wpa¶æ w stylu "nie mam czasu szukaæ, wiêc dorad¼cie mi farbê: mam zzielenia³y blond, a chcê jasny br±z" i nie robi± sami nic, ¿eby poszukaæ informacji o kolorach lub chocia¿ przeczytaæ pierwszy post w tym w±tku

Jak ci siê kolor wyp³uka tak jak zwykle to zrób fotki w³osów w ¶wietle dziennym, które jak najlepiej poka¿± ten problem i zajrzyj tu do nas. Spróbujemy wtedy doradziæ poziom i odcieñ

Mo¿esz jeszcze pozagl±daæ regularnie, mo¿e inne dziewczyny siê pó¼niej wypowiedz±. W koñcu ka¿dy ma inne do¶wiadczenia z farbowaniem i farbami
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-02-17 o 16:39
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 17:55   #3507
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sobie nie wyobra¿am teraz bez stolika. Chyba bym sobie "ekhm" przegrza³a bez niego
Laptop na ból od @ jest dobry. Grzeje brzusio

Cytat:
Napisane przez Amiszonowa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, ja mam takie dziwny problem. Otó¿ ilekroæ farbuje w³osy, g³ównie na ciemne br±zy, jakiejkolwiek farby bym nie u¿y³a to zawsze bardzo szybko splukuje mi sie od g³owy. Wiadomo, kolor zawsze trochê schodzi ale powinien schodzic rownomiernie a ja koniec koñców zawsze zostaje z ciemniejszymi koñcówkami (oczywi¶cie nie mówiê o odrostach )
I nie ma znaczenia czy u¿yje farby Joanna, Palette czy Loreal ani to, ¿e zawsze na czubku trzymam pó³ h a na koñcach 5 minut...

Czasami brak polskich znaków, praszam!
Po pierwsze koñce zawsze szybciej i mocniej z³api± farbê, bo s± po prostu ju¿ bardziej zniszczone itp. Po drugie jaki jest Twój naturalny? Jak masz bardzo jasne w³osy byæ mo¿e dlatego kolor wydaje siê ja¶niejszy od reszty. Po trzecie mo¿esz mieæ oporne na farbowanie w³osy, niektórzy tak maj±.
Radzi³abym Ci odstawiæ drogeryjne skoro nawet niby trwa³a Palette ci siê wyp³ukuje. Polecam Ci Inebryê, jest trwa³a jak nie wiem i mo¿na ni± robiæ wy³±cznie odrosty. To samo tyczy siê Kolestona od Welli (dziewczyny chwal± te¿). Inebrya zostawia niesamowicie od¿ywione w³osy i naprawdê nie trzeba farbowaæ po d³ugo¶ci, co farbowanie.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 17:57   #3508
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

tu¿ przed pojawieniem siê ³upie¿u u¿y³am Kolestona i raz na³o¿y³am olejek na skórê g³owy. Mniej wiêcej w tym samym czasie.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 17:57   #3509
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 1 294
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Serio to ci zosta³o ze sprania siê Garniera?! Masz fotki po farbowaniu tym 5,25 do porównania? Bo mnie teraz zaciekawi³o jak mocno ci z³apa³, ¿e tak siê wymy³

Mo¿esz zmieszaæ fiolet z br±zem, ale ja bym chyba spróbowa³a najpierw z poziomem 5 zamiast 4, bo poziom 4 mo¿e ci wyj¶æ za ciemno i ca³e rozja¶nianie pójdzie siê kochaæ Ale je¶li od razu chcesz ciemno to wal w 4.
Wydaje mi siê, ¿e odcieñ /7 lub /77 (pog³êbiony br±z) by³by dobry do zmieszania, bo wysz³aby taka czekolada z fioletem

No i ta paleta to akurat ma jakie¶ tragiczne kolory. Spróbujê poszukaæ lepszej.
Sama jestem w szoku, ¿e zosta³o mi co¶ takiego... Mam fotkê od razu po farbowaniu, wrzucê po pracy
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-02-17, 17:59   #3510
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

tak na marginesie zrobi³am t± zasran± pigmentacjê i skoñczy³am z prawie czarnymi w³osami. Niektóre pasma s± czarne z ch³odn± po¶wiat±. Dobra uznacie, ¿e czerñ to nie jest wiêc powiedzmy mega ciemny ch³odny br±z.
Nie bêdê robiæ zdjêæ. Mam dosyæ ju¿ tego wszystkiego.
Ku¼wa maæ... pigmentacja poziomem 7 (fakt da³am trochê mixtonów)
nawety nie chce mi siê o tym gadaæ.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.