Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 08:25   #3481
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Sweet Tobie jeszcze mozna wybaczyc ale zaraz sie okaze ze reszta dziewczyn tam popedzi

ojej aniu ciezko tak bez internetu no ale musisz przetrwac
bez internetu to nic,ale przy świeczce nie fajnie się uczy....a teraz kolokwia i nawał nauki.ale na szczescie od wczoraj już jest i może juz bedzie
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:03   #3482
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
To był ten link
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Dobrze...znajdę już ...O proszę KLIK
Widziałam ją I tez mi się spodobała

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Hosenko mam nadzieje że wszystko sobie wyjaśnicie w niedziele ochłoń troszkę zajmując się nauką- trzymam kciuki za egz
a tez mam taka nadzieję ...
Obje mamy trudne charaktery, ja potrafię być uparta i złośliwa, dosyć szybko się denerwuję, zdarza się, że inaczej odbieram to co usłyszę/przeczytam i reakcja nie jest adekwatna do sytuacja, TŻ tez jest uparty, unosi się czasem dumą (ja tez ). Musimy się jakoś dogadać bo się pozabijamy.

Nie mogę się nadziwić, jak może się charakter i zachowanie drugiej osoby udzielić – EX był spokojny, ułożony, niekonfliktowy, potulny, uważajacy na to co mówi i to niesamowite jakmi, osobie z trudnym charakterem, impulsywnej to się udzieliło. Stałam się przy nim flakiem z olejem uważającym na to co mówi, żeby czasem go nie zranic A obecny – charaktery mamy takie same, nie „boje” się krzyknąć na niego czy się z nim nie zgodzić





Co do egzaminów: nie wiem co to będzie, choć w tamten weekend też szłam z mieszanymi uczuciami, a z jednego dostałam 4 (moja pierwsza 4 w trakcie obecnej 3-semestralnej nauki tragedia ) a z drugiego 6 (z prawa administracyjnego ) . Angielskiego się nie obawiam, bo nie mam z nim problemów, zwłaszcza, ze będą podstawowe podstawy () mowa zależna i okresy warunkowe. Z psychologii – zawsze można coś pościemniac. Gorzej z trzecim – ekonomika przedsiębiorstw – trudno mi wykład przeczytac a co dopiero nauczyć się tego

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;16463312]Jeszcze kilka innych fiolecików z etorebki: Andi, Sapphire, Teryll, Millon. Z jakości etorebek jestem b.zadowolona, więc spokojnie mogę polecić. No i z kodem rabatowym to zawsze tych kilka złotych mniej. [/QUOTE]

Ja już tak od ponad roku przegladam e-torebke i nie mogę się zebrac za zamówienie mimo że kilka mi się podoba

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
ja jestem załamana , zużycia wogóle mi nie idą a weszłam dopisać do listy żele które mi doszły z zamówienia grudniowego i co zobaczyłam na stanie mam 47 żeli pod prysznic


Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Podziwiam wlasnie minimalistyczne zbiorki pielegnacyjne i kolorowkowe niektorych wizazanek...
jak ja kiedys do takich dojde to osiagne SUKCES
Ja też

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;16469569]Była jeszcze szara i pudrowa. Podobno mają wprowadzić czarną. Fason ma boski [/QUOTE]
Ona jest raczej taka do reki?

Widzialam, że dużo osób podaje kody rabatowe Mają coś z tego?

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ooo, to raczej rzadko spotykane, żeby oddali też za 2 przesylki. może sprzedająca wiedziała, że nie są zupełnie w porządku... będziesz szukała następnych miniatur? czy już rezygnujesz z zakupów na All?
A ten Benefit bardzo jest błyszczący? Może nie widać tego błysku na twarzy- ja mam tak z Guerlain terracotta- w pudełeczku są lekko błyszczące, a na twarzy nic nie widać.
Trzymam kciuki, żeby ułożyło się z TŻ po Twojej myśli
Zrobiłam zamieszania z tymi meteorytami - wysłałam kilka maili do osób które kupiły i wystawiły pozytywy


Te miniatury to bankowe podróby – maźnęłam po ręce biała kuleczką z Beige Chic – z miniatur dała kryjacy biało-perlowy kolor, a oryginał – drobinkowy połysk, bez koloru a jednocześnie tylko leciutko rozjaśnia, transparentnie.

Pomijam już fakt, że na pędzlu jest napis: Gueilain

Dziewczyny z watku o Guerlain piszą, że ta osoba sprzedała ponad 20 zestawów Nie ma z tego powodu żadnych neutrali czy negatywów – wniosek z tego taki, ze jeśli ktoś odesłał, to nie wystawial w ogóle komentrza za zwrot pieniędzy, albo nie świadomy ze to podróbka dawał pozytywa,

Co do Benefita – zostaje ze mną Wypróbowałam go i tych drobinek nie widać. Jest chyba nawet lepszy niż moja ukochana Deborah nr 2 – jest ciut ciemniejszy, ale też jeszcze bardziej neutralny w strone chłodnego (bez żółci czy pomarańczu jak w większości brązerów). Dla mnie idealny na całą twarz – aby podkreślić policzki musiałabym dać go w większej ilości, bo jest na tyle delikatny (na mojej skórze) że mało go widac.


Dzięki za kciuki

(już mi sie teskni za nim ;-p)


Przez to zamieszanie TŻowo-meteorytowo-hoolowo-egzaminowe zrezygnowałam z wielu kosmetyków

w środe składałam zamówienie z Avonu i miałam zamówić (już na 100%):
- cienie Pink Sands
- 3 lakiery (Decadence, Rave i Dynamo)
- serduszkowy błyszczyk Rose Quartz

I nie zamówiłam Może innym razem.

na liście promocyjnych zakupów w Naturze miałam:
- peeling mandarynkowy Joanny
- czekoladowo-kokosowy peeling Daxa

Byłam wczoraj w Naturze, ale kupiłam tylko platki


Z licznika usunęłam te nieszczęsne meteoryty (2 sztuki, bo jedne miały iśc na wymiane za odsypkę Imperiali), a do out dopisałam lakier Midnight Plum z Avonu który oddaję, ale w kupionych daje Eveline Bitter Chocolate (Midnight Plum kupiona w grudniu, dlatego zapisuję w out)

Oddaje tez kredkę mineralną Earth, ale w jej miejsce kupiłam Bell Precision nr 05 – oba zakupy ze stycznia, więc licznika nie zmieniam (nie dopisuję Bell do kupionych, a Avonowej do out)

W końcu zużycie: żel pod prysznic Palmolive – Madagaskar

Póki co trzymam się dzielnie postanowienia nie kupowania żeli i smarowidel do ciala


EDYCJA:
Odkryłam, że podoba mi się kolor fuksjowy jedna z koszulek, które kupilam ostatnio na Allegro jest wlasnie fuksjowa (bardziej niż ciemnorożowa jak opisane było w aukcji) – ubrałam dziś czarne spodnie, ta koszulkę i czarny sweterek i się sobie podobam

__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-01-15 o 09:24
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:17   #3483
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
No przede wszystkim działa na włosy i paznokci. Mniej się łamią, włosy są błyszczace. Mały wysiłek a jakie efekty, tylko trzeba pić regularnie.


Pije dziś 4 dzien po kubeczku Ja mam nadzieje że zrobi coś z moimi przetłuszczającymi sie włosami też bo mam z tym koszmar. Długo czekałaś na widoczne efekty?

Chwile temu dzwoniła mama - dostałam 4 kosze kosmetyków w każdym podobno po 10 produktów, musze część z tego sprzedać bo zarosne. Nawet nie bardzo wiem co tam jest wieczorem wam sie pochwale dokładniej
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:24   #3484
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Chwile temu dzwoniła mama - dostałam 4 kosze kosmetyków w każdym podobno po 10 produktów, musze część z tego sprzedać bo zarosne. Nawet nie bardzo wiem co tam jest wieczorem wam sie pochwale dokładniej
Ale jak to? Z jakiej okazji? ja tez chce
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:37   #3485
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

U mnie dziś sporo zużyć:
1. maska z mikrodermabrazją Ziaja Pro
2. maska z glinką Ziaja Pro
3. mozaika Essence Pure Beauty - zakochałam się w efekcie jaki daje, subtelnie rozpromienia cerę, ożywia ją. Kupię ją jeszcze na wiosnę, może zdecyduję się na drugi odcień.
4. lakier do paznokci Miss Sporty - została resztka, zrobił się glut, źle się rozprowadza i na paznokciu robią się bąbelki.

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:52   #3486
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Chwile temu dzwoniła mama - dostałam 4 kosze kosmetyków w każdym podobno po 10 produktów, musze część z tego sprzedać bo zarosne. Nawet nie bardzo wiem co tam jest wieczorem wam sie pochwale dokładniej
W jakim tym razem konkursie?
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:58   #3487
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ale jak to? Z jakiej okazji? ja tez chce
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
W jakim tym razem konkursie?
Konkursik był w listopadzie w careforze.
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 10:18   #3488
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
ja jestem załamana , zużycia wogóle mi nie idą a weszłam dopisać do listy żele które mi doszły z zamówienia grudniowego i co zobaczyłam na stanie mam 47 żeli pod prysznic
Łooo matulu..No to zakaz kupowania następnych minimum do końca roku!

ja mam połowę 1 butelki żelu Avonu (w użyciu) i 1 w zapasie (czekoladowe z Joanny) które doszły wczoraj i ta ilość wydaje mi się już duża

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
A co łaskę robia? Idź i zapytaj!!!



Ło matulu!!! Nawet nie wiesz jakbym chciała mieć takiego męża. Uwielbiam takie niespodzianki.

(....)
Piękne te torebki.A czy ten kod rabatowy działa też na torebki juz z wyprzedazy? Bo już upatrzyłam sobie jedna
Może masz racje-zapytam jak 30.01 mąż zawiezie mnie na zaliczenie!


Prawda że kochany??? Do tego chyba mamy jakiś przesył myśli bo wczoraj powiedział że kupi z granatowym lub zielonym oczkiem a ja właśnie o takowych rozmyślałam...No ale od gadana o kupnie do kupna dłuuuga droga

Ten kod działa też na te z rabatami(z wyprzedazy) ta moja była z wyprzedaży i...na samym końcu jak już kliknełam "do koszyka" i pokazała się "zawartość mojego koszyka" było na dole okienko "kod rabatowy" .tam się ten kod wpisuje ..robi "odśwież" i pokazuje Ci się kwota którą od ceny odejmują. Mi odjeli 3 zł ALE ZAWSZE

razem z przesyłką wyszło 65zł to mniej niż za taką torebkę bym zapłaciła w toruniu na rynku!!!!
Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Odpuszczę sobie, dopiero co FM nabyłam, a w Rossie, czy w Naturze ostatnio były po ponad 20 zł więc się jeszcze załapię nie dam się pokusie !

o kurcze....a tak się starałam skusić


Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Obniżka 20%. Woda kasztanowa 100 ml - 32 zl, żel kasztanowy 400 ml - 11,99 , żele świateczne żółłty i pomarańczowy 300 ml po 6,90.
no właśnie..to jest najgorsze..wchodzisz do sklepu :bierzesz ze 3 rzeczy a idzie ponad 50zł albo i 100zł... Mnie to spotyka nagminnie.A niby wybieram jedne z najtańszych kosmetyków

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
no wiec podobaja mi sie:
http://etorebka.pl/s03.php?f=0168
http://etorebka.pl/s03.php?f=0219
http://etorebka.pl/s03.php?f=0150
http://etorebka.pl/s03.php?f=0214 - ta na pewno kupie, bo uwielbiam wszystko co jest w kratę.

Eirenn jak sie zamawia te torebki? Musze sie zalogowac i wybrac konkretna torebke? Kiedy sie wpisuje ten kod?
na końcu ..przy realizacji zamówienia (opisałam tę sprawę z kodem wyżej!)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Przez to zamieszanie TŻowo-meteorytowo-hoolowo-egzaminowe zrezygnowałam z wielu kosmetyków

w środe składałam zamówienie z Avonu i miałam zamówić (już na 100%):
- cienie Pink Sands
- 3 lakiery (Decadence, Rave i Dynamo)
- serduszkowy błyszczyk Rose Quartz

I nie zamówiłam Może innym razem.

na liście promocyjnych zakupów w Naturze miałam:
- peeling mandarynkowy Joanny
- czekoladowo-kokosowy peeling Daxa

Byłam wczoraj w Naturze, ale kupiłam tylko platki


Z licznika usunęłam te nieszczęsne meteoryty (2 sztuki, bo jedne miały iśc na wymiane za odsypkę Imperiali), a do out dopisałam lakier Midnight Plum z Avonu który oddaję, ale w kupionych daje Eveline Bitter Chocolate (Midnight Plum kupiona w grudniu, dlatego zapisuję w out)

Oddaje tez kredkę mineralną Earth, ale w jej miejsce kupiłam Bell Precision nr 05 – oba zakupy ze stycznia, więc licznika nie zmieniam (nie dopisuję Bell do kupionych, a Avonowej do out)

W końcu zużycie: żel pod prysznic Palmolive – Madagaskar
Brawo za zużycie i powstrzymanie się od kupna
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ale jak to? Z jakiej okazji? ja tez chce
ja również!!!


EDIT:
Zrobiłam Listę największych moich zbiorów kosmetykowych..które zastraszająco rosną

MAZIDŁA
a)10 błyszczyków
2to gratisy, 4nieotwarte
b)4 szminki
1 to prezent dla mamy i 1 nieotwarta
c)3 balsamy do ust
1 na wykończeniu, 1 nie otwarty

Każda szminka i błyszczyk w innym kolorze lub/i odcieniu


__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2010-01-15 o 11:19
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:05   #3489
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
ja jestem załamana , zużycia wogóle mi nie idą a weszłam dopisać do listy żele które mi doszły z zamówienia grudniowego i co zobaczyłam na stanie mam 47 żeli pod prysznic
47 ?!
Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
a mi się zdaje że obiecałaś zdjęcia kosmetyków które przywiozłaś z Polski
no właśnie Cuciola gdzie fotki?
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Obniżka 20%. Woda kasztanowa 100 ml - 32 zl, żel kasztanowy 400 ml - 11,99 , żele świateczne żółłty i pomarańczowy 300 ml po 6,90.
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Nie pytaj.
Wczoraj kupiłam wodę kasztanową i mydło do rąk żółte (tylko tyle było).
A dziś pojechałam do innego YR i kupiłam żel kasztanowy, mandarynkowy i ten żółty oraz balsam z tej żółtej serii.
A ja dziś weszłam do YR i nie dałam się skusić. Jestem dumna

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość

Księżniczko, należą Ci się baty! Dopiero robiłaś spore zakupy, a tu znowu
nieprawda, to nie były zakupy tylko zakupowe plany
zakupy napisałam poniżej
Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
bez internetu to nic,ale przy świeczce nie fajnie się uczy....a teraz kolokwia i nawał nauki.ale na szczescie od wczoraj już jest i może juz bedzie
współczuję
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zrobiłam zamieszania z tymi meteorytami - wysłałam kilka maili do osób które kupiły i wystawiły pozytywy


Te miniatury to bankowe podróby – maźnęłam po ręce biała kuleczką z Beige Chic – z miniatur dała kryjacy biało-perlowy kolor, a oryginał – drobinkowy połysk, bez koloru a jednocześnie tylko leciutko rozjaśnia, transparentnie.

Pomijam już fakt, że na pędzlu jest napis: Gueilain

Dziewczyny z watku o Guerlain piszą, że ta osoba sprzedała ponad 20 zestawów Nie ma z tego powodu żadnych neutrali czy negatywów – wniosek z tego taki, ze jeśli ktoś odesłał, to nie wystawial w ogóle komentrza za zwrot pieniędzy, albo nie świadomy ze to podróbka dawał pozytywa,
ale masakra i pomyśleć, że ja się przez chwilę zastanawiałam czy aby ich nie kupić
Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Pije dziś 4 dzien po kubeczku Ja mam nadzieje że zrobi coś z moimi przetłuszczającymi sie włosami też bo mam z tym koszmar. Długo czekałaś na widoczne efekty?

Chwile temu dzwoniła mama - dostałam 4 kosze kosmetyków w każdym podobno po 10 produktów, musze część z tego sprzedać bo zarosne. Nawet nie bardzo wiem co tam jest wieczorem wam sie pochwale dokładniej
Ale super! Zazdroszczę Ci tych wygranych
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
U mnie dziś sporo zużyć:
1. maska z mikrodermabrazją Ziaja Pro
2. maska z glinką Ziaja Pro
3. mozaika Essence Pure Beauty - zakochałam się w efekcie jaki daje, subtelnie rozpromienia cerę, ożywia ją. Kupię ją jeszcze na wiosnę, może zdecyduję się na drugi odcień.
4. lakier do paznokci Miss Sporty - została resztka, zrobił się glut, źle się rozprowadza i na paznokciu robią się bąbelki.

Gratuluję, pięknie
Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Po przejrzeniu gazetek zrobiłam listę jutrzejszych zakupów

Rosmann:
- krem z opuncją
- balsam bielenda
- eveline żel punktowy
- i podpaski bella

Natura:
- venita pianka koloryzująca (chyba różowa, ale będzie szaleństwo )
- sztuczne rzęsy (jeśli będą inne niż ostatnio kupiłam)
- tanita plastry do depilacji

Superpharm
- joanna masło kawowe
- joanna olejek do kąpieli
- dermomask oczyszczająca
- carmex
- balsam himalaya
- joanna żel z brokatem

Nie wszystko oczywiście niezbędne, ale zdecydowana większość potrzebna
Ciekawe ile na to wydam
Rosmann:
- krem z opuncją
- balsam bielenda
- eveline żel punktowy
- i podpaski bella


Natura:
- venita pianka koloryzująca (chyba różowa, ale będzie szaleństwo ) -> x2: różowa i ruda
- sztuczne rzęsy (jeśli będą inne niż ostatnio kupiłam)
- tanita plastry do depilacji

Superpharm
- joanna masło kawowe
- joanna olejek do kąpieli
- dermomask oczyszczająca
- carmex

- balsam himalaya
- joanna żel z brokatem

Właśnie wróciłam z zakupów. Udało mi się z moich planów zrealizować to, co pogrubione Najbardziej żałuję, że brakowało opuncji w rossmannie
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:14   #3490
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Zuzyta pomadka ochronna bebe
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:30   #3491
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III


gratuluję zużyć dziewczynki! ja wpadłam tylko na chwilę, bo muszę dalej czytać, a włączyłam komp, żeby napisać jedna pracę, której nie wiem jak napisać no i musiałam do Was zajrzeć.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zrobiłam zamieszania z tymi meteorytami - wysłałam kilka maili do osób które kupiły i wystawiły pozytywy

Te miniatury to bankowe podróby – maźnęłam po ręce biała kuleczką z Beige Chic – z miniatur dała kryjacy biało-perlowy kolor, a oryginał – drobinkowy połysk, bez koloru a jednocześnie tylko leciutko rozjaśnia, transparentnie.

Pomijam już fakt, że na pędzlu jest napis: Gueilain

Dziewczyny z watku o Guerlain piszą, że ta osoba sprzedała ponad 20 zestawów Nie ma z tego powodu żadnych neutrali czy negatywów – wniosek z tego taki, ze jeśli ktoś odesłał, to nie wystawial w ogóle komentrza za zwrot pieniędzy, albo nie świadomy ze to podróbka dawał pozytywa,

Co do Benefita – zostaje ze mną Wypróbowałam go i tych drobinek nie widać. Jest chyba nawet lepszy niż moja ukochana Deborah nr 2 – jest ciut ciemniejszy, ale też jeszcze bardziej neutralny w strone chłodnego (bez żółci czy pomarańczu jak w większości brązerów). Dla mnie idealny na całą twarz – aby podkreślić policzki musiałabym dać go w większej ilości, bo jest na tyle delikatny (na mojej skórze) że mało go widac.

W końcu zużycie: żel pod prysznic Palmolive – Madagaskar

Póki co trzymam się dzielnie postanowienia nie kupowania żeli i smarowidel do ciala


EDYCJA:
Odkryłam, że podoba mi się kolor fuksjowy jedna z koszulek, które kupilam ostatnio na Allegro jest wlasnie fuksjowa (bardziej niż ciemnorożowa jak opisane było w aukcji) – ubrałam dziś czarne spodnie, ta koszulkę i czarny sweterek i się sobie podobam
Gratuluję sukcesów na uczelni! Oby tak dalej! Mam nadzieję, że w tym roku też mi pójdzie dobrze, bo nie chciałabym przed i po ślubie mieć widma poprawki

Daj znać co odpiszą Ci osoby,które kupiły te meteoryty.Jestem bardzo ciekawa. ja też dodałam je sobie do obserwowanych i miałam zamiar w przyszłości je kupić!A już ten napis na pędzlu to szczyt!dziwne, że chce się ludziom podrabiać miniaturki, pędzle! aż strach kupować na tym all, ale niestety ceny w perfumeriach są nie na moją kieszeń. Może się nauczę jak sie robi zakupy na truskawie

To zaciekawiłaś mnie tym Benefitem Jednak nie widać tych drobinek.Też jestem ciekawa brązera z Essence- taki duzy i zupełnie matowy no ale na razie mam 4 brązery, więc mam zakaz ich kupowania.To samo z żelami i balsamami, tak jak Ty.

Co do fuksjowego to też uwielbiam już od dłuższego czasu- w połączeniu z czernią wygląda super.Mam sporo bluzek w tym kolorze, w ogóle myślę, ze osoby o ciemnej karnacji i włosach wyglądają w nim bosko!
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
U mnie dziś sporo zużyć:
1. maska z mikrodermabrazją Ziaja Pro
2. maska z glinką Ziaja Pro
3. mozaika Essence Pure Beauty - zakochałam się w efekcie jaki daje, subtelnie rozpromienia cerę, ożywia ją. Kupię ją jeszcze na wiosnę, może zdecyduję się na drugi odcień.
4. lakier do paznokci Miss Sporty - została resztka, zrobił się glut, źle się rozprowadza i na paznokciu robią się bąbelki.

Gratuluję wielu zużyć! a możesz podać link do tej mozaiki? Zaciekawiłaś mnie

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
47 ?!
nieprawda, to nie były zakupy tylko zakupowe plany
zakupy napisałam poniżej
A to zwracam honor!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 11:40   #3492
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Luskap: oglądałam kiedyś te pudry Essence (a nawet mialam gdy jakies 2 lata temu była ta limitowanka Sun Club, tylko że była wtedy jedna wersja kolorystyczna) ale mają pomarańczowawy akcent, są zbyt cieple No chyba ze druga wersja, jasniejsza byłaby lepsza pod tym względem.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:47   #3493
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Gratuluję, pięknie
Dzięki.
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Gratuluję wielu zużyć! a możesz podać link do tej mozaiki? Zaciekawiłaś mnie
Dziękuję.
Link:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-prasowany.htm
Tutaj akurat jest z limitowanki, ale Essence wprowadziło ten puder do stałej oferty, są dwie wersje kolorystyczne.
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Co do fuksjowego to też uwielbiam już od dłuższego czasu- w połączeniu z czernią wygląda super.Mam sporo bluzek w tym kolorze, w ogóle myślę, ze osoby o ciemnej karnacji i włosach wyglądają w nim bosko!
O tak, fuksjowy jest piękny. Sama uwielbiam i uważam, że dobrze mi w nim mimo że obecnie nie mam bardzo ciemnych włosów.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:56   #3494
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Luskap: oglądałam kiedyś te pudry Essence (a nawet mialam gdy jakies 2 lata temu była ta limitowanka Sun Club, tylko że była wtedy jedna wersja kolorystyczna) ale mają pomarańczowawy akcent, są zbyt cieple No chyba ze druga wersja, jasniejsza byłaby lepsza pod tym względem.
Boszeee...jakie znowu pudry???????
Kurcze..jakie to nie sprawiedliwe że jestem biała jak mąka tyle fajnych brązerów mnie omija


Ja z brązerów wykańczam od wiosny (lata?) kulki brązujące z Sensique z serii limitowanej Candy...przypominają troszkę te kulki złociste z Avonu
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 13:53   #3495
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ona jest raczej taka do reki?

Widzialam, że dużo osób podaje kody rabatowe Mają coś z tego?
Andi jest raczej do ręki, albo na zgięcie łokcia, chyba, że masz baardzo szczuplutkie ramię Tak, kody rabatowe to taki program lojalnościowy - gdy ktoś skorzysta z Twojego kodu, suma jaką on zaoszczędzi na zamówieniu trafia na Twoje konto rabatowe i o tyle złotych zapłacisz mniej za torebkę przy następnych zakupach

Z tymi podróbkami meteorytów to istna żenada. Nie trawię po prostu zjawiska podrabiania
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 14:00   #3496
mirab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 62
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Od środy zużyłam:
1. Podkład Matt Lovely Bourjois
2. Krem na dzień AA Nano Odżywianie
3. Masełko do ust grejpfrutowe The Body Shop
4. plastry z woskiem Soraya aloesowe
5. pastę do zębów Lacalut Active (sama zużywałam )

Oddałam szminkę Colour Connection Bourjois Mamie, a siostrze - opakowanie czerwonych plastrów Veet, bo podrażniły moją skórę.

Wczoraj w Rossmannie kupiłam to co najpotrzebniejsze, tzn. szczoteczkę do zębów i plastry z woskiem Nair. I jedno, i drugie było potrzebne.

W aptece kupiłam antyperspirant Dermedic i smarowidła do buźki dla TŻta. Bratu kupiłam też na urodziny perfumy.

Nie mam zbytnio potrzeby kupowania czegoś więcej ostatnio dla siebie. W Rossmannie nie skusło mnie ostatnio absolutnie nic i wyszłam dokładnie z tym, po co przyszłam.

Kusi mnie 1 produkt - nowy podkład Bourjois, ale na razie mam inny.
__________________
Odwyku od zakupów kosmetycznych miesiąc szósty
zużyte pełnowymiarowe/oddane: 12
zużyte próbki:1
prezenty: 0
zakupy: 5

Od 15 listopada 2009 r. odwyk błyszczykowy
zużyte: 8
zakupione: 5
oddane/zagubione: 4
stan: 94
mirab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 14:26   #3497
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Kusi mnie 1 produkt - nowy podkład Bourjois, ale na razie mam inny.
ten owocowy? Zwróciłam na niego uwagę.Jestem ciekawa opinii na jego temat: czy matuje choć trochę, jak długo? I czy są jasne kolory w palecie polskiej?

A ja stwierdziłam że kuszą mnie:
-pasiaki z Inglota (dokładnie 1..taki z zielenią)
-puder sypki z inglota 210
-kulki "magic" z gosha
-miętowo-morski eyeslinier z gosha
-baza pod cienie z joko
-lakier "harmony" z oriflame lub coś podobnego (widziałam chyba z max factor)
-mineralny cień z lorala
-brązer dla blondynek z loreala
-japoneczki z pupy
No i to bym chciała mieć...Moja WISH LISTA makijażowa Ale narazie mam sporo kosmetyków do makijażu i nie mogę zaszaleć. Do lata powinnam sobie dać spokój (ewentualnie tusz do rzęs kupić jak poprzedni się skończy)


......................... ......................... ......................... ..........
kurcze...mama mnie straszy że jak bobas się urodzi to sobie czasowo nie poradzę z dokończeniem pracy mgr. nawet jak its wezmę to pozostanie i tak kwestia dokończenia pracy. eh...Obawiam się że nawet jakbym przełozyła termin obrony na koniec września (taki jest maksymalny termin) to i tak nie wyrobię się do końca sierpnia z oddaniem pracy do dziekanatu. Kurcze..I kolezanki też namawiają mnie na dziekankę.
Ale brać dziekankę przed ostatnim semestrem...Chyba głupota???
Piszę aktualnie 2 rodział (z 3) ale daleko mi do końca. Kończe podrozdział 2.1 a przedemną jeszcze 2 inne podrozdziały każdy minimum 10 stron. Powoli się załamuję
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ




Edytowane przez Sweet_Jelly
Czas edycji: 2010-01-15 o 14:30
Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 14:27   #3498
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Kupiłam właśnie Currarę zieloną i puder brązujący Sensique, jak na razie jestem z obu bardzo zadowolona Potem dopiszę do listy i licznika.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 14:31   #3499
mirab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 62
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
ten owocowy? Zwróciłam na niego uwagę.Jestem ciekawa opinii na jego temat: czy matuje choć trochę, jak długo? I czy są jasne kolory w palecie polskiej?
Tak ten owocowy, w KWC znalazłam 1 opinię, bardzo pozytywną. A uwielbiam kosmetyki z Bourjois, więc wcześniej czy później i tak powędruje na moją półkę. Ale dopiero jak zużyję tester Lancastera i zużyję drugi Matt Lovely Bourjois.
__________________
Odwyku od zakupów kosmetycznych miesiąc szósty
zużyte pełnowymiarowe/oddane: 12
zużyte próbki:1
prezenty: 0
zakupy: 5

Od 15 listopada 2009 r. odwyk błyszczykowy
zużyte: 8
zakupione: 5
oddane/zagubione: 4
stan: 94
mirab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 14:57   #3500
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez mirab Pokaż wiadomość
Tak ten owocowy, w KWC znalazłam 1 opinię, bardzo pozytywną. A uwielbiam kosmetyki z Bourjois, więc wcześniej czy później i tak powędruje na moją półkę. Ale dopiero jak zużyję tester Lancastera i zużyję drugi Matt Lovely Bourjois.
a miałaś z Bourjois ten podkład który niby nadaje efekt buzi wypoczętej po 10h snu? jak wrażenia?


15.01-połowa miesiąca
przybyło 26 kosmetyków (10 zapasowych)
zużyłam na razie 20 kosmetyków..
Czyli jestem na minusie
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 17:51   #3501
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Lista uaktualniona.
Jestem na minusie, ale myślę, że uda mi się zużyć tyle, żeby wyrównać.
Nie zamówiłam nic z Avonu, właśnie złożyłam zamówienie, a nic dla mnie Tylko szczoteczka do twarzy, bo kumpela zamówiła zestaw z nią, a jej nie chce.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 18:26   #3502
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Wstawiam zdjecia zakupow w Polsce..jak widzicie wszystko umiarkowanie odwyk musi byc utrzymany

blyszczyki-prezent
chanel-prezent
marakujowy peeling-prezent
shauma-prezent
reszta kupione
brakuje jeszcze:
-zel flos lek
-lakierow
-fluidu i pudru faberlic-prezent
-plynu do demakijazu rival de loop
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2010-01-15 o 18:29
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 18:49   #3503
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie mogę się nadziwić, jak może się charakter i zachowanie drugiej osoby udzielić – EX był spokojny, ułożony, niekonfliktowy, potulny, uważajacy na to co mówi i to niesamowite jakmi, osobie z trudnym charakterem, impulsywnej to się udzieliło. Stałam się przy nim flakiem z olejem uważającym na to co mówi, żeby czasem go nie zranic A obecny – charaktery mamy takie same, nie „boje” się krzyknąć na niego czy się z nim nie zgodzić
Fakt, że się udziela zachowanie TŻ. Mój Ex był nerwowy i wybuchowy i ja z bardzo spokojnego człowieka też taka się stałam.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
no właśnie..to jest najgorsze..wchodzisz do sklepu :bierzesz ze 3 rzeczy a idzie ponad 50zł albo i 100zł... Mnie to spotyka nagminnie.A niby wybieram jedne z najtańszych kosmetyków
No idzie. I nawet nie bardzo waidomo kiedy i na co.

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
A ja dziś weszłam do YR i nie dałam się skusić. Jestem dumna
Jesteś wielka.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
kurcze...mama mnie straszy że jak bobas się urodzi to sobie czasowo nie poradzę z dokończeniem pracy mgr. nawet jak its wezmę to pozostanie i tak kwestia dokończenia pracy. eh...Obawiam się że nawet jakbym przełozyła termin obrony na koniec września (taki jest maksymalny termin) to i tak nie wyrobię się do końca sierpnia z oddaniem pracy do dziekanatu. Kurcze..I kolezanki też namawiają mnie na dziekankę.
Ale brać dziekankę przed ostatnim semestrem...Chyba głupota???
Piszę aktualnie 2 rodział (z 3) ale daleko mi do końca. Kończe podrozdział 2.1 a przedemną jeszcze 2 inne podrozdziały każdy minimum 10 stron. Powoli się załamuję
A ja myślę że łatwiej Ci będzie teraz niż za rok. Roczne dziecko jest bardziej absorbujące a takie maleństwo przeważnie na początku tylko je i śpi. Poza tym istnieje coś takiego jak reaktywacja semestru/roku właśnie w celu przedłużenia terminu oddania pracy. Na Twojej uczelni też na pewno jest taka możliwość.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
15.01-połowa miesiąca
przybyło 26 kosmetyków (10 zapasowych)
zużyłam na razie 20 kosmetyków..
Czyli jestem na minusie
Nie przejmuj się, zapasy Ci się przydadzą gdy będziesz zajęta bobaskiem i magisterką i nie będziesz miała czasu na bieganie po drogeriach.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 20:38   #3504
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

ja tez tak samo jak edyta czuję sie ignorowana,czytam Was cały czas ,nie na wszystkie posty odpowiadam no ale jednak sie tak czuję....chyba czas znaleźć sobie inny wątek
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:00   #3505
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

porzeczka zazdraszam!!!!! chce foty!

Hosenko nie będzie mnie do poniedziałku wiec trzymam kciuki za wszystko

Aniu współczuję braku prądu ja bez prądu funkcjonowania sobie nie wyobrażam obyś nie miała z nim już problemów i mogła się edukować- również trzymam kciuki za zaliczenia a'propo Twojego ostatniego postu- to jakiś szantaż? chcesz nas sobie tak zostawić?

ciuciola ale mało nakupiłaś! Próbowałaś już pomadki do ust ze świątecznej edycji YR?

Sweet_Jelly Koshatka ma rację, nie masz co mieć wyrzutów- po porodzie nie będziesz miała czasu na takie pierdoły jak zakupy i z reaktywacją roku tak jest- moja koleżanka teraz tak miała, w każdym razie życzę Ci powodzenia i rozważnej decyzji- ie martw się dasz radę!

Pouczę się jeszcze automatyki i idę spać nie oddam jednego projektu, bo nie dałam rady go zrobić mam nadzieję, że weekend przeminie błyskawicznie i już myślami leżę w niedzielny wieczór u TŻta w łóżeczku
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:26   #3506
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ta w kratę jest boska
wiem dzis chce ja zakupic
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Widzialam, że dużo osób podaje kody rabatowe Mają coś z tego?
No właśnie, jak można zdobyć taki kod? Czy jak się kupi jakaś ilość torebek to sami przyznają? Też bym chciała mieć taki swój kodzik rabatowy, zeby na moje konto też spływały rabaty innych

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Pije dziś 4 dzien po kubeczku Ja mam nadzieje że zrobi coś z moimi przetłuszczającymi sie włosami też bo mam z tym koszmar. Długo czekałaś na widoczne efekty?


Chwile temu dzwoniła mama - dostałam 4 kosze kosmetyków w każdym podobno po 10 produktów, musze część z tego sprzedać bo zarosne. Nawet nie bardzo wiem co tam jest wieczorem wam sie pochwale dokładniej
Ja ogólnie nie mam złych włosów, mam zdrowe i błyszczące ale wiadomo witamin nigdy za wiele, więc po tej pokrzywie włosy są bardziej elastyczne a paznokcie mniej się łamią i rozdwajają.

Szczęściara z Ciebie - tyle nagród wygrywasz, ja tez tak kiedyś miałam jak byłam dzieckiem. Non stop wygrywałam konkursy w telewizji czy radio

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;16479554]Andi jest raczej do ręki, albo na zgięcie łokcia, chyba, że masz baardzo szczuplutkie ramię
[/QUOTE]

Ten fason torebki w kolorze pudrowego różu jest po prostu boski, szkoda tylko że to torebka do ręki a nie na ramię.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
kurcze...mama mnie straszy że jak bobas się urodzi to sobie czasowo nie poradzę z dokończeniem pracy mgr. nawet jak its wezmę to pozostanie i tak kwestia dokończenia pracy. eh...Obawiam się że nawet jakbym przełozyła termin obrony na koniec września (taki jest maksymalny termin) to i tak nie wyrobię się do końca sierpnia z oddaniem pracy do dziekanatu. Kurcze..I kolezanki też namawiają mnie na dziekankę.
Ale brać dziekankę przed ostatnim semestrem...Chyba głupota???
Piszę aktualnie 2 rodział (z 3) ale daleko mi do końca. Kończe podrozdział 2.1 a przedemną jeszcze 2 inne podrozdziały każdy minimum 10 stron. Powoli się załamuję
Nie bierz dziekanki teraz!!!! Po co. Później będą inne sprawy i problemy i jeszcze nie wrócisz do pisania pracy, a szkoda stracić. Pisz teraz, ile zdążysz przed porodem tyle zdążysz, a potem dasz radę pisać jak dzidziuś będzie spał czy Twój mąż, rodzice pójdą z nim na spacer. Lepiej robić teraz to co zaczęłaś i nie odkładać na potem.

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Kupiłam właśnie Currarę zieloną i puder brązujący Sensique, jak na razie jestem z obu bardzo zadowolona Potem dopiszę do listy i licznika.
Wąchałam dziś Currarę zieloną w Rossmanie i zakochałam się!!! Inne nie bardzo mi się podobały, bo były cięższe, ale zielona jest strzałem w 10!!! Oj dziewczyny, coś czuję że w SP i ja zakupię tą wodę.....

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
ja tez tak samo jak edyta czuję sie ignorowana,czytam Was cały czas ,nie na wszystkie posty odpowiadam no ale jednak sie tak czuję....chyba czas znaleźć sobie inny wątek
Oj dziewczyny co wy amcie z tym ignorowaniem, już taki temat niedawno był, nie na każdy temat ma się cos do powiedzenia nawet jeśli czyta się wszystkie posty. Aniu, noe co Ty
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:31   #3507
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość


Aniu współczuję braku prądu ja bez prądu funkcjonowania sobie nie wyobrażam obyś nie miała z nim już problemów i mogła się edukować- również trzymam kciuki za zaliczenia a'propo Twojego ostatniego postu- to jakiś szantaż? chcesz nas sobie tak zostawić?



taki malutki nie przestanę pisać,tak tylko tutaj wspomniałam,że czasem tez się tak czują przy okazji tego że edyta o tym pisała.no ale rozumiem,samej nie chce mi się czasem nic napisać chociaz mam cos do powiedzenia ja Was czytam
Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny co wy amcie z tym ignorowaniem, już taki temat niedawno był, nie na każdy temat ma się cos do powiedzenia nawet jeśli czyta się wszystkie posty. Aniu, noe co Ty
no dobrze przestanę marudzić ....
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:20   #3508
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Aniu, ja także nie zawsze doczekam się komentarza dla swojej wypowiedzi, tak jak i nie zawsze odpowiadam. Zaglądam na wizaż tylko 2 razy dziennie i często nie nadążam czegoś skomentować, bo w międzyczasie już nastukane i nie mam nic do dodania . Ale nie zamierzam opuszczać wątku, czy przestawać się udzielać i cieszę się, że Ty także

Ponieważ ostatnio mam wysyp totalny na brodzie, chciałam zadbać dziś nieco o twarz i nałożyłam maseczkę peel-of Himalaya. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania... Mam czerwoną, podrażnioną zrywaniem maski skórę na polikach Moje biedne naczynka Użyłam jej wcześniej raz, dość dawno temu i nie było takich sensacji, pamiętam jedynie, że strasznie ciągnęła za włoski Może to wpływ zimowej aury tak mi uwrażliwił skórę Niemniej boję się stosować ją dalej na twarz i myślę, co z nią zrobić... Macie jakieś pomysły na zastosowanie ?
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:21   #3509
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Dziewczyny, poradźcie
która torebka ładniejsza: TA czy TA?

chcę jedną kupić do takich kozaczków podobnych jak w LINKU (tylko obcas słupkowaty)

już poprawiłam odnośniki

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2010-01-15 o 22:23
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:53   #3510
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - III

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Aniu, ja także nie zawsze doczekam się komentarza dla swojej wypowiedzi, tak jak i nie zawsze odpowiadam. Zaglądam na wizaż tylko 2 razy dziennie i często nie nadążam czegoś skomentować, bo w międzyczasie już nastukane i nie mam nic do dodania . Ale nie zamierzam opuszczać wątku, czy przestawać się udzielać i cieszę się, że Ty także

Ponieważ ostatnio mam wysyp totalny na brodzie, chciałam zadbać dziś nieco o twarz i nałożyłam maseczkę peel-of Himalaya. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania... Mam czerwoną, podrażnioną zrywaniem maski skórę na polikach Moje biedne naczynka Użyłam jej wcześniej raz, dość dawno temu i nie było takich sensacji, pamiętam jedynie, że strasznie ciągnęła za włoski Może to wpływ zimowej aury tak mi uwrażliwił skórę Niemniej boję się stosować ją dalej na twarz i myślę, co z nią zrobić... Macie jakieś pomysły na zastosowanie ?
ojej znam ten bół,ja tez naczynkowiec niestety a naczyna na poliakch tylko? to może stosuj ją tylko na resztę twarzy omijając policzka-ja tak robię jeśli coś nie jest wystarczająco delikatne dla moich "pajączków"
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.