TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-28, 19:26   #3481
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
Dla mnie przy fajerach jednak jest za gorąco, duszno i leci ze mnie ja ze świni
Przy siłówkach akurat lepiej, jak jest ciut cieplej, bo tutaj jednak nie ma aż takiej dynamiki, skoczności, itp. Więc ja wolę jak jest chociaż trochę napalone. A przy fajerkach, hmmm też ćwiczyłam w zimie, ale to chyba też fakt, że ja mam ogólnie chłodny pokój i nawet jak się nagrzeje nie jest fest ciepło

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Tygrysie- chciałam szybko rozłożyć córci łóżko i najechałam sobie na palec :/ gorzej ćwiczyć,ale jakoś pomalutku się wyliżę
Ała Ja nienawidzę uderzyć się w palce, zwłaszcza w malutki, to tak pieruńsko boli
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 09:31   #3482
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Mila- super
A ja będę się mierzyć ze względu na @ w połowie tygodnia lub za tydzień.

Tygrysie- chciałam szybko rozłożyć córci łóżko i najechałam sobie na palec :/ gorzej ćwiczyć,ale jakoś pomalutku się wyliżę

Dzisiaj zaczynamy 17 tydzień !!Przyznam szczerze ze nie przepadam za HIITami... ale z drugiej strony przyda się urozmaicenie po tylu tygodniach z faijerami.
Palec już lepiej, ból szyji przeszedł, przeziębienie przeniosłam na dzieciaki, dzisiaj walczę z migrena od rana ale noc długa to jeszcze zdążę swoje wyskakać

a jak tam u Was??
ojej to musialo bolec. Oby szybko sie zagoilo.
Ja mialam dodatkowy dzien wolny (przedwczoraj) Wczoraj cwiczylam w asyscie mojego dziecka, ktore stwierdzilo,z e:
Powinnam cwiczyc, by biegac tak szybko jak on. Jak rowniez, ze ja jestem fajer, ale on jest szybszy fajer. Czekal az skoncze 45 Fire i 10 stretch. by pokazac mi swoje 'lepsze' cwiczenia.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici

Edytowane przez ***luna
Czas edycji: 2012-10-29 o 09:33
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 10:44   #3483
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

oj sobie tłumacze, że mały palec nie jest nikomu potrzebny i jest tylko po to żeby : A) uniemożliwił mi wciśnięcie stopy do pięknych butów lub B) własnie do zahaczania nim o meble, więc jestem na niego obrażona i udaje że nie boli (mi pomaga serio)

Tygrys świetna metamorfoza bloga, na prawdę mi się podoba
z racji że śnieg spadł i że mam tydzień urlopu od wszystkiego... ( no może nie od pracy magisterskiej) to poćwiczę TF, aaa i ja kupiłam te gumy, na razie rozpakowałam wersję "trudniejszą" i wg mnie nie jest źle, te pasy są szerokie i długie, i stawiają jakiś tam opór, szkoda że nie mam porównania (oprócz paska do podkręślania talii którym zawsze ćwiczyłam)
pozdrawiam dziewczyny, też lubicie takie poniedziałki, od rana kawka w łapkę i zero obowiazków i jeszcze to wspaniałe zimno i śnieżek kocham zimę
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:36   #3484
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

cześć dziewczynki

no właśnie nastał poniedziałek wróciłam z pracy i dostałam lenia i stwierdziłam że chyba odpuszczę , no ale stwierdziłam że jak zacznę odpuszczać to nastanie lato i bedzie jak jest ... albo gorzej
więc Fire 30 i 10 stretch wybrykane
wiec powiedziałam A i dojdę do Z , a jak będę miała chwile zwątpienia przy stretch 40 to mnie kopnijcie w D , a w sumie to postanowiłam sobie że go polubię

Lenorku - ja też lubię błogie poniedziałki, niestety dziś takiego nie miałam, ale za to tydzień jest krótki byle do środy, a co do tego super śnieżku to dziś nie było zbyt wesoło, kiedy się ma letnie opony, kiedy to zima zaskakuje jak co roku , a ja zimę to lubię ale w górach a nie w mieście

miłego tygodnia dziewczynki
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 17:44   #3485
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez lenor Pokaż wiadomość
oj sobie tłumacze, że mały palec nie jest nikomu potrzebny i jest tylko po to żeby : A) uniemożliwił mi wciśnięcie stopy do pięknych butów lub B) własnie do zahaczania nim o meble, więc jestem na niego obrażona i udaje że nie boli (mi pomaga serio)

Tygrys świetna metamorfoza bloga, na prawdę mi się podoba
z racji że śnieg spadł i że mam tydzień urlopu od wszystkiego... ( no może nie od pracy magisterskiej) to poćwiczę TF, aaa i ja kupiłam te gumy, na razie rozpakowałam wersję "trudniejszą" i wg mnie nie jest źle, te pasy są szerokie i długie, i stawiają jakiś tam opór, szkoda że nie mam porównania (oprócz paska do podkręślania talii którym zawsze ćwiczyłam)
pozdrawiam dziewczyny, też lubicie takie poniedziałki, od rana kawka w łapkę i zero obowiazków i jeszcze to wspaniałe zimno i śnieżek kocham zimę
Snieg ???
Wow.
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki

no właśnie nastał poniedziałek wróciłam z pracy i dostałam lenia i stwierdziłam że chyba odpuszczę , no ale stwierdziłam że jak zacznę odpuszczać to nastanie lato i bedzie jak jest ... albo gorzej
więc Fire 30 i 10 stretch wybrykane
wiec powiedziałam A i dojdę do Z , a jak będę miała chwile zwątpienia przy stretch 40 to mnie kopnijcie w D , a w sumie to postanowiłam sobie że go polubię

Lenorku - ja też lubię błogie poniedziałki, niestety dziś takiego nie miałam, ale za to tydzień jest krótki byle do środy, a co do tego super śnieżku to dziś nie było zbyt wesoło, kiedy się ma letnie opony, kiedy to zima zaskakuje jak co roku , a ja zimę to lubię ale w górach a nie w mieście

miłego tygodnia dziewczynki
Brykaj, brykaj.
U mnie dzis stretch 40
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 18:35   #3486
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez lenor Pokaż wiadomość
oj sobie tłumacze, że mały palec nie jest nikomu potrzebny i jest tylko po to żeby : A) uniemożliwił mi wciśnięcie stopy do pięknych butów lub B) własnie do zahaczania nim o meble, więc jestem na niego obrażona i udaje że nie boli (mi pomaga serio)

Tygrys świetna metamorfoza bloga, na prawdę mi się podoba
z racji że śnieg spadł i że mam tydzień urlopu od wszystkiego... ( no może nie od pracy magisterskiej) to poćwiczę TF, aaa i ja kupiłam te gumy, na razie rozpakowałam wersję "trudniejszą" i wg mnie nie jest źle, te pasy są szerokie i długie, i stawiają jakiś tam opór, szkoda że nie mam porównania (oprócz paska do podkręślania talii którym zawsze ćwiczyłam)
pozdrawiam dziewczyny, też lubicie takie poniedziałki, od rana kawka w łapkę i zero obowiazków i jeszcze to wspaniałe zimno i śnieżek kocham zimę
Ha ha dobre wytłumaczenia

dzięki, cieszę się, że się podoba

Ne lubię zimy, jest mi zimo

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
no właśnie nastał poniedziałek wróciłam z pracy i dostałam lenia i stwierdziłam że chyba odpuszczę , no ale stwierdziłam że jak zacznę odpuszczać to nastanie lato i bedzie jak jest ... albo gorzej
więc Fire 30 i 10 stretch wybrykane
wiec powiedziałam A i dojdę do Z , a jak będę miała chwile zwątpienia przy stretch 40 to mnie kopnijcie w D , a w sumie to postanowiłam sobie że go polubię
Nie ma lenienia się Już My Ciebie tu przypilnujemy


Przede mną dzisiaj siłówka, a tu pierwszy dzień @. Pffff
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 22:34   #3487
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Basia- dało się?dało!! I na przyszłość

Lenorku- z chęcią oddałabym Ci moją zimę, należę do zmarzluchów i dla mnie śnieg może tylko przyprószyć na święta i na ferie dzieciakom
Powiedziałam palcowi co o nim myślę i chyba pomogło -plan na dzisiaj wyskakany

Luna- moje starsze też takie mądre chciało ze mną ćwiczyć, więc pozwoliłam jej na strech 10, dobrze takim dzieciakom jeśli widzą zmagania matki jako dobrą zabawę, szkoda tylko,że dzięki takim zabawom mamy czasem zakwasya Twoje ile ma lat??

Mila- zgłaszaj się!!!

Tygys- miałam kiedyś pytać... a nie myślałaś kiedyś wypróbować program Chodakowskiej ?
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-29, 22:53   #3488
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Mila- zgłaszaj się!!!

Tygys- miałam kiedyś pytać... a nie myślałaś kiedyś wypróbować program Chodakowskiej ?
Coś przegapiłam ? Gdzie to Mila ma się zgłaszać

Nie trawię Chodakowskiej. Jak dla mnie kiepska jako trenerka. A i te programy dla mnie bez szału. Męczyłabym się bardziej psychicznie z nią, niż fizycznie z treningiem.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 10:49   #3489
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Tygrysie nie było Mili 2 dni na forum, mam nadzieje że dotrzymuje mi kroku w TF, wiesz taka wzajemna motywacja
A co do Chodakowskiej, nie widziałam jeszcze jej wszystkich ćwiczeń, tylko jej pierwszą część i szału na mnie nie zrobiła, a ja nadal szukam jakiegoś programu po TF.
A jak Tobie wczoraj poszło??
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 14:24   #3490
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cześc dziewczyny
Ja tak wpadam i wypadam raz kiedyś, ale musicie wiedzieć że was czytam cały czas

Co do Chodakowskiej, to próbowałam parę ćwiczeń, niektóre dają w kość. Natomiast jej osoba nie przekonuje mnie zupałnie, jak dla mnie jest troszkę taka mało naturalna i... za spokojna xD ale mimo wszystko kiedy mam czas to oglądam jej "szok treningi" w PNŚ bo niektóre ćwiczenia są ciekawe natomiast szału nie ma i nie rozumiem dlaczego teraz jest taki bum na nią

Ja osobiście się postanowiłam zmierzyć z obwodowym i oficjalnie go sobie dołożyłam do treningów, a nie robie za to sculpt i tone z TF. Za mną już 3 treningi i powiem wam że jest MOC

Jeśli chodzi o moje efekty to aktualnie wymiary i waga stoją ale już i tak dosyć dużo poszło. Chyba muszę bardziej dopiąć dietę bo z tym u mnie największy problem. Jak narazie najlepiej wychodzą mi śniadania a później cały dzień to fala niepowodzeń :P Macie jakieś pomysły?

Dziewczyny, was też dobija ta pogoda? Bo ostatnio chyba przez nią mam większy apetyt na słodycze Dziś np mam już na koncie małe monte i trzy kruche ciasteczka z czekoladą (te kruszynki) i niestety dopiero po zjedzeniu sprawdziłam ich wartość... 111 kcal jedno masakra!
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:25   #3491
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

cześć dziewczynki

dzisiaj cały dzień strasznie bolą mnie nogi, nie są to żadne zakwasy, po prostu dziwny ból nie do opisania, ćmi mnie cały dzień - hi hi to może być powód by odpuścić żartowałam

hit 15 i stretch 10 wybrykane na dziś

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Nie ma lenienia się Już My Ciebie tu przypilnujemy
Przede mną dzisiaj siłówka, a tu pierwszy dzień @. Pffff
i jak siłówka?
ja powinnam w piątek mieć @ kolejny powód by odpuscić, ale ja nie odpuszczam - bo każdego dnia by się powód znalazł

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Basia- dało się?dało!! I na przyszłość
no ba dało się

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Nie trawię Chodakowskiej. Jak dla mnie kiepska jako trenerka. A i te programy dla mnie bez szału. Męczyłabym się bardziej psychicznie z nią, niż fizycznie z treningiem.
jak się zrobił bum na ewkę chciałam zdradzić TF i ją ćwiczyć, ale nie dałam rady, jej ćwiczenia są nudne w sensie jak ona je prowadzi, brakuje mi u niej energii Szalinki, więc nic nie jest w stanie mnie przekonać do niej, nawet efekty które obiecuje

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny
Ja tak wpadam i wypadam raz kiedyś, ale musicie wiedzieć że was czytam cały czas

Dziewczyny, was też dobija ta pogoda? Bo ostatnio chyba przez nią mam większy apetyt na słodycze Dziś np mam już na koncie małe monte i trzy kruche ciasteczka z czekoladą (te kruszynki) i niestety dopiero po zjedzeniu sprawdziłam ich wartość... 111 kcal jedno masakra!
fajnie że czytasz - super będzie jak będziesz się odzywać

ale jestem jakaś dziś zmęczona ale jeszcze jutro i cztery dni laby tzn od pracy

miłego wieczoru
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 21:30   #3492
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Tygrysie nie było Mili 2 dni na forum, mam nadzieje że dotrzymuje mi kroku w TF, wiesz taka wzajemna motywacja
Jestem już. Wróciłam z Olsztyna ale nie za dobrze się to skończyło jak zawsze. W niedziele trening wykonany, a po nim w czasie podróży coś zaczęło mnie kuć w plecach i jest do teraz, maść na razie nie pomaga. Myślałam dobra w poniedziałek zrobię sobię rest wcześniejszy a do wtorku się poprawi i nic bez zmian. Aż głupio mi pisać, żę zawaliłam ale jutro lece dalej i nie zwracam uwagi juz na ból.
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 10:40   #3493
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
Jestem już. Wróciłam z Olsztyna ale nie za dobrze się to skończyło jak zawsze. W niedziele trening wykonany, a po nim w czasie podróży coś zaczęło mnie kuć w plecach i jest do teraz, maść na razie nie pomaga. Myślałam dobra w poniedziałek zrobię sobię rest wcześniejszy a do wtorku się poprawi i nic bez zmian. Aż głupio mi pisać, żę zawaliłam ale jutro lece dalej i nie zwracam uwagi juz na ból.
Mila zastanów się czy to jest na pewno dobry pomysł z tym nie zwracaniem uwagi na ból, czasami nie warto za wszelką cenę robić treningu bo można to przypłacić jeszcze gorszymi dolegliwościami. Ja tak miałam z piszczelami, z czasem tak mnie zaczęły boleć że już nawet zwykły spacer sprawiał że je czułam, nie mówiąc o ćwiczeniach - i musiałam odpuścić na 3 miesiące bo tak je przeciążyłam. Czasami lepiej poświęcić jeszcze dzień, lub nawet kilka, ale wiesz że nie robisz sobie krzywdy. Zacytuje za Szaliną "listen to your body"

A jeśli to przewianie to polecam maść "dip hot" ostatnio wyratowała mnie z przewiania w ciągu zaledwie jednej nocy, następnego dnia już byłam w pełni sił i mogłam ćwiczyć aż nie wierzyłam w to bo poprzedniego wieczoru tak mnie kuło w plecach, że nie mogłam nawet mówić swobodnie tylko zatykałam się z bólu.
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 21:09   #3494
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

cześć dziewczynki

wczoraj planowy rest

a dziś już po fire 30 i stretch 10

a jutro moje ulubione fire 55

więc kochane trwam

pa
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 08:09   #3495
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
Jestem już. Wróciłam z Olsztyna ale nie za dobrze się to skończyło jak zawsze. W niedziele trening wykonany, a po nim w czasie podróży coś zaczęło mnie kuć w plecach i jest do teraz, maść na razie nie pomaga. Myślałam dobra w poniedziałek zrobię sobię rest wcześniejszy a do wtorku się poprawi i nic bez zmian. Aż głupio mi pisać, żę zawaliłam ale jutro lece dalej i nie zwracam uwagi juz na ból.
Mila- jak się czujesz?
Ja bym najchętniej ten tydzień powtórzyła ..nie był w moim wykonaniu najlepszy, przeziębienie swoje zrobiło i robiłam po łebkach.
Robiłam pomiar..wszędzie w cm stoje, za to spadłam 2 kg i ważę 59kg, tylko skąd spadło..mam ochotą czasami tym wszystkich rzucić..echh
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 08:29   #3496
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Mila- jak się czujesz?
Ja bym najchętniej ten tydzień powtórzyła ..nie był w moim wykonaniu najlepszy, przeziębienie swoje zrobiło i robiłam po łebkach.
Robiłam pomiar..wszędzie w cm stoje, za to spadłam 2 kg i ważę 59kg, tylko skąd spadło..mam ochotą czasami tym wszystkich rzucić..echh
Ból jeszcze jest ale lekki, powoli maść działa. Nie mam pojęcia skąd to sie wzięło. Dziś planuję zacząć tam gdzie skończyłam, czyli na drugim dniu 17 tygodnia ale bez restu. U mnie cm powoli spadają, a waga nawet wczoraj wyniosła 57,8 kg ale najadłam się ciasta i dziś 58,6 więc trzeba się wziąć do roboty i dalej robić.
A Ty jak planujesz??? Zaczynasz na nowo tydzień, czy lecisz dalej??
Trochę szkoda by było, razem już nie robić

Tygrysku czekam na dalsze posty o Insanity, bo już się zastanawiam co po TF. A jest on nie długim programem to by się nadał chyba
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 09:22   #3497
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Tygrysie nie było Mili 2 dni na forum, mam nadzieje że dotrzymuje mi kroku w TF, wiesz taka wzajemna motywacja
A co do Chodakowskiej, nie widziałam jeszcze jej wszystkich ćwiczeń, tylko jej pierwszą część i szału na mnie nie zrobiła, a ja nadal szukam jakiegoś programu po TF.
A jak Tobie wczoraj poszło??
Ahaaaa
Mi Chodakowska od początku nie podeszła.
Dobrze mi poszło

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
Co do Chodakowskiej, to próbowałam parę ćwiczeń, niektóre dają w kość. Natomiast jej osoba nie przekonuje mnie zupałnie, jak dla mnie jest troszkę taka mało naturalna i... za spokojna xD ale mimo wszystko kiedy mam czas to oglądam jej "szok treningi" w PNŚ bo niektóre ćwiczenia są ciekawe natomiast szału nie ma i nie rozumiem dlaczego teraz jest taki bum na nią

Ja osobiście się postanowiłam zmierzyć z obwodowym i oficjalnie go sobie dołożyłam do treningów, a nie robie za to sculpt i tone z TF. Za mną już 3 treningi i powiem wam że jest MOC
Widzę, że nie tylko dla mnie szału nie ma i nie rozumiem tego wielkiego bum

Czyżby ten obwodowy co ja robiłam ?

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
i jak siłówka?
ja powinnam w piątek mieć @ kolejny powód by odpuscić, ale ja nie odpuszczam - bo każdego dnia by się powód znalazł

jak się zrobił bum na ewkę chciałam zdradzić TF i ją ćwiczyć, ale nie dałam rady, jej ćwiczenia są nudne w sensie jak ona je prowadzi, brakuje mi u niej energii Szalinki, więc nic nie jest w stanie mnie przekonać do niej, nawet efekty które obiecuje
Zrobiłam, ale potem mięśnie brzucha czuły się fatalnie
He he, widzisz, a było zdradzać

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
Tygrysku czekam na dalsze posty o Insanity, bo już się zastanawiam co po TF. A jest on nie długim programem to by się nadał chyba
Dzisiaj planuję pierwszy trening z insanity dać, ale zobaczę jak z czasem się wyrobię. Raczej będzie później
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 11:27   #3498
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
Ból jeszcze jest ale lekki, powoli maść działa. Nie mam pojęcia skąd to sie wzięło. Dziś planuję zacząć tam gdzie skończyłam, czyli na drugim dniu 17 tygodnia ale bez restu. U mnie cm powoli spadają, a waga nawet wczoraj wyniosła 57,8 kg ale najadłam się ciasta i dziś 58,6 więc trzeba się wziąć do roboty i dalej robić.
A Ty jak planujesz??? Zaczynasz na nowo tydzień, czy lecisz dalej??
Trochę szkoda by było, razem już nie robić
Za spadki w cm
Mogę lecieć z Tobą od drugiego dnia 17 tyg., czyli dzisiaj fire45+ abs 10.
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 12:41   #3499
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Mi Chodakowska od początku nie podeszła.
Dobrze mi poszło


Widzę, że nie tylko dla mnie szału nie ma i nie rozumiem tego wielkiego bum
Też jakoś nie przepadam za Chodakowską, kupiłam jej pierwszą czy drugą płytę sama nie wiem, żeby zobaczyć nad czym wszyscy się napalają i tylko ja opaliłam, przejrzałam i stwierdziłam, że za sztucznie i monotonnie jak dla mnie.

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Za spadki w cm
Mogę lecieć z Tobą od drugiego dnia 17 tyg., czyli dzisiaj fire45+ abs 10.
Dzięki
Zaczynam wieczorem, bo dziś to za zimno w chacie, poczekam aż rozpalą
Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
Mila zastanów się czy to jest na pewno dobry pomysł z tym nie zwracaniem uwagi na ból, czasami nie warto za wszelką cenę robić treningu bo można to przypłacić jeszcze gorszymi dolegliwościami. Ja tak miałam z piszczelami, z czasem tak mnie zaczęły boleć że już nawet zwykły spacer sprawiał że je czułam, nie mówiąc o ćwiczeniach - i musiałam odpuścić na 3 miesiące bo tak je przeciążyłam. Czasami lepiej poświęcić jeszcze dzień, lub nawet kilka, ale wiesz że nie robisz sobie krzywdy. Zacytuje za Szaliną "listen to your body"

A jeśli to przewianie to polecam maść "dip hot" ostatnio wyratowała mnie z przewiania w ciągu zaledwie jednej nocy, następnego dnia już byłam w pełni sił i mogłam ćwiczyć aż nie wierzyłam w to bo poprzedniego wieczoru tak mnie kuło w plecach, że nie mogłam nawet mówić swobodnie tylko zatykałam się z bólu.
Dzięki za troskę już pomału przechodzi. Myślę, że to przewianie a nie potreningowe ale specem nie jestem Stosuję Diclac, Pani w aptece poleciła ale działa tylko godzinę i znowu czuję kłucie pod łopatką
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 13:17   #3500
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
Tygrysku czekam na dalsze posty o Insanity, bo już się zastanawiam co po TF. A jest on nie długim programem to by się nadał chyba
Ja też bym chętnie więcej poczytała na temat Insanity

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ahaaaa
Mi Chodakowska od początku nie podeszła.
Dobrze mi poszło


Widzę, że nie tylko dla mnie szału nie ma i nie rozumiem tego wielkiego bum

Czyżby ten obwodowy co ja robiłam ?


Zrobiłam, ale potem mięśnie brzucha czuły się fatalnie
He he, widzisz, a było zdradzać


Dzisiaj planuję pierwszy trening z insanity dać, ale zobaczę jak z czasem się wyrobię. Raczej będzie później
Przeglądnełam dokładniej Chodakowską i ma bardzo dużo ćwiczeń w pozycji plank. Nagrałam bratowej na płytki jej treningi, bo TF jest dla niej zbyt forsowne - zbyt dużo mocnych skoków. Ciekawa jestem czy będzie robić - bo moja bratowa była całe życie chuda, a po ciąży jej została dosyć spora nadwaga i już rok minął a tu nici z dawnej figury. Może Ewa ją zmotywuje, tak jak masę innych kobiet.

A obwodówka dokładnie ta co ty miałaś, tylko u mnie wchodzą niestety mniejsze obciążenia na niektórych ćwiczeniach - szczególnie słabo u mnie wypada triceps

I dzisiaj zestaw A poszedł. Ciężko było bo od rana mnie głowa łupie przez tą pogodę

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
Też jakoś nie przepadam za Chodakowską, kupiłam jej pierwszą czy drugą płytę sama nie wiem, żeby zobaczyć nad czym wszyscy się napalają i tylko ja opaliłam, przejrzałam i stwierdziłam, że za sztucznie i monotonnie jak dla mnie.


Dzięki
Zaczynam wieczorem, bo dziś to za zimno w chacie, poczekam aż rozpalą


Dzięki za troskę już pomału przechodzi. Myślę, że to przewianie a nie potreningowe ale specem nie jestem Stosuję Diclac, Pani w aptece poleciła ale działa tylko godzinę i znowu czuję kłucie pod łopatką
To oby Ci przeszło szybciutko
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 19:11   #3501
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

cześć dziewczynki

fire 55 wybrykane uwielbiam


Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Ahaaaa
Mi Chodakowska od początku nie podeszła.
Dobrze mi poszło

Zrobiłam, ale potem mięśnie brzucha czuły się fatalnie
He he, widzisz, a było zdradzać

Dzisiaj planuję pierwszy trening z insanity dać, ale zobaczę jak z czasem się wyrobię. Raczej będzie później
kochana chciałam zdradzić, ale nie zdradziłam - bo zbyt nudne

dzisiaj za mną chodziło tiramisu , miałam jutro zrobić, ale kupiłam lody tiramisu - obłędne , wiec ciasta już nie będzie - bo to byłaby rozpusta

dziewczynki ćwiczymy, ćwiczymy

miłego weekendu
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 19:31   #3502
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
Ja też bym chętnie więcej poczytała na temat Insanity

A obwodówka dokładnie ta co ty miałaś, tylko u mnie wchodzą niestety mniejsze obciążenia na niektórych ćwiczeniach - szczególnie słabo u mnie wypada triceps

I dzisiaj zestaw A poszedł. Ciężko było bo od rana mnie głowa łupie przez tą pogodę
Już jest pierwszy post treningowy z Insanity

Triceps ogólnie jeżeli go nie ćwiczyłaś to będzie słabo wypadał, więc myślę, że nie ma się czym przejmować tylko robić swoje

Ja tak wczoraj z głową miałam, że nie szło wytrzymać :/

Cytat:
Napisane przez basia_ww Pokaż wiadomość
kochana chciałam zdradzić, ale nie zdradziłam - bo zbyt nudne

dzisiaj za mną chodziło tiramisu , miałam jutro zrobić, ale kupiłam lody tiramisu - obłędne , wiec ciasta już nie będzie - bo to byłaby rozpusta

dziewczynki ćwiczymy, ćwiczymy

miłego weekendu
He he, nawet zdradzić porządnie nie potrafisz

Co ja czytam ... tiramisu Nieładnie
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 19:42   #3503
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Już jest pierwszy post treningowy z Insanity

Triceps ogólnie jeżeli go nie ćwiczyłaś to będzie słabo wypadał, więc myślę, że nie ma się czym przejmować tylko robić swoje

Ja tak wczoraj z głową miałam, że nie szło wytrzymać :/


He he, nawet zdradzić porządnie nie potrafisz

Co ja czytam ... tiramisu Nieładnie
Śmigam czytać :P ja wczoraj zrobiłam sobie dzień lenia, siedziałam całe popołudnie z laptopem w łóżku i czytałam artykuły z "Kobieta na siłowni", aż TŻ się nawet dołączył haha ale oczywiście Turbo było zaliczone

A z tym tricepsem to się ogólnie nie przejmuje, cisne ile dam rade i juz :P Hahah najlepsza jest mina mojego jak "wyciskam na klate" (bo robie ze sztangą) a on mnie "asekuruje". Wyobraź sobie jak go duma rozpiera haha

Basia!! Jakie tiramisu!! nie rób smaka :P
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 19:55   #3504
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez wkroplideszczu Pokaż wiadomość
Śmigam czytać :P ja wczoraj zrobiłam sobie dzień lenia, siedziałam całe popołudnie z laptopem w łóżku i czytałam artykuły z "Kobieta na siłowni", aż TŻ się nawet dołączył haha ale oczywiście Turbo było zaliczone

A z tym tricepsem to się ogólnie nie przejmuje, cisne ile dam rade i juz :P Hahah najlepsza jest mina mojego jak "wyciskam na klate" (bo robie ze sztangą) a on mnie "asekuruje". Wyobraź sobie jak go duma rozpiera haha

Basia!! Jakie tiramisu!! nie rób smaka :P
Fiu fiu, to się chyba naczytałaś

To fajnie, że masz asekurację Na więcej będziesz mogła sobie pozwolić.
I niech go duma rozpiera, że ma taką kobietę obok siebie
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 21:09   #3505
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Tygrysku, robiłaś może TJ ? Albo któraś z Was ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 21:46   #3506
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Tygrysku, robiłaś może TJ ? Albo któraś z Was ?
Robiłam
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 21:52   #3507
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Robiłam
O, mogłabyś coś napisać? Jakie wrażenia ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 22:03   #3508
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
O, mogłabyś coś napisać? Jakie wrażenia ?
Już dawno to robiłam, ale co nieco znajdziesz TU lub TU.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 22:34   #3509
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Już dawno to robiłam, ale co nieco znajdziesz TU lub TU.
No tak, nie spojrzałam na bloga . Efekty fajne
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-03, 14:09   #3510
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 140
Dot.: TURBO FIRE wciąż brykamy i coraz mniej cm mamy! cz. 2

cześć dziewczyny!
wracam do Was i do Turbo Fire,po krótkiej przerwie.Miałam 3dniowe nieplanowane "wytracenie" z rytmu TF a potem co chwile jakiś powód do wymówki,ale powiedziałam sobie basta i dzisiaj jestem już po fire ez 55 i jestem z siebie dumna ze sie zebrałam hehe. Mam nadzieje,ze Wam super idzie
__________________
TF 20/20
flowerboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-13 21:50:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.