Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.) - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-05, 13:09   #3481
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
nic tylko czekać kiedy ci śniadanie będzie robić

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość

a akcja w zarze .hehe ale poczekaj ..najlepsze teksty mają nasze dzieci .kiedyś wejdziesz z J do przymierzalni i dopiero usłyszysz ....
ja ostatnio tak miałam (no oprócz tego pytania czyje majtki nosze itd.....),zjdiełam buty i Nina zauważyła no mikroskopijna dziurke w mojej skarpetce (ja nic o niej nie wiedziałam)
i nagle na cały głos(no jak inaczej....)
"Mamo Ty masz dziurawą skarpetę !!!!"
ja- gdzie ?
N- no tutaj(i pokazuje)
ja- no dobra ,ale bądź ciszej....
N- (na cały głos) A DLACZEGO MAM BYC CISZEJ ????

a potem jak wyjść z przymierzalni ????

tz jeszcze nie wrócił ide spac ,dobranoc
(a wlasnie - tzt na grillu miał siostrę swoją z córką 14 letnią . i poprosił ją aby przeszła się do mnie (robił grilla obok domu)po chleb .... weszła do domu akurat wtedy jak wyszłam z łazienki myslac ze jestem w domu tylko z moimi dziecmi .... a byłam w samej bieliźnie (koronkowej ,stringowej )i w ........białej maseczce na twarzy .
moja mina bezcenna zapewnie jak ją zobaczyłam....... ale jej mina .... )
: hahaha:

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Nestelle mina pewnie bezcenna (; ale przynajmniej nie był to obcy...
Ja raz miałam wolne i wchodzę do salonu ( mieszkam na 4 piętrze) a drzwi mam na przeciwko okna tak jak ty e bieliźnie a tam... pan z zewnątrz okna myje


Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
niestety miałam podobnie .... weszłam w bieliźnie do kuchni a za oknem pracownicy (nasi) naprawiali lampy(latarnie na wysokości ),
I także - jeszcze gorzej . po kapieli chciałam się nabalsamowac ,myslalam ze już nikogo nie ma w pracy (mamy okno naprzeciwko hali z pracownikami ) ,okna nie zasłoniłam ...kremuje się na golasa stoje ....a tam pracownicy sobie stoja i dyskutują
Na sczescie nikt nie spojrzał z nich w gore ,a ja w te pędy raczkowałam do wyscia


Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w sklepie z N. trzymałam ją za rękę , rozmawialysmy a a ja jednocześnie rozgladalam sie na prawo i lewo ogladajac sobie ciuchy . co chwile powtarzałam N aby zdjęła okulary przeciwsłoneczne - bo sie przewróci ...ale ona nic - nie reagowala ....
nagle mam ją po prawej ,a rozgladajac sie na lewo ...ryknełam "lekko" już takim basowym głosem "zdejmij te okulary!!!!!! " . traf chciał ze przede mną -akurat twarzą w twarz-znalazła sie babka która miała okulary na głowie ... a Nina akurat puscila mnie i pobiegła gdzies dalej ....
ale wstyd .a ja ze smiechu widząc mine tej babki nie mogłam nic powiedzieć . potem sie tłumaczyłam ze to przez tą moją małą małpe


nadrobiłam

to jeszcze się pochwale że jak ktoś wychodzi to Florek leci po buty i probuje ubierac
i czesc umie dac
a tak vpoza tym to od wczoraj goraczka
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 13:09   #3482
Ewkaaa8891
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
R wreszcie sie obudził
i.......... chodzi ,chodzi i chodzi w szoku jestem po całym mieszkaniu ,jakby nigdy nie raczkował !
mój mimo że chodzi to lubi sobie Raczkowac i to często. Ciekawe czy mu się znudzi. Kiedyś chciałam żeby raczkował teraz chce żeby przestał
Ewkaaa8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 14:04   #3483
trolla2405
Rozeznanie
 
Avatar trolla2405
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 697
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

tak czytam i czytam:
nasze dzieci to widzę ze zbiorowo chorują jak katar i goraczka to prawie wszyscy
@ tez mamy prawie jednoczesnie -ja właśnie czekam, tż chyba też bo wyglądam mniej wiecej tak->

rano mi ścinali jakies krzaki czy coś ale sobie poszli, położyłam małego i co? po 10 minut przyjechała kopara i zaczęła rozwalac chodnik, tłuką się nieziemsko, kto to widział rozpoczynac robote po 13?tk to bym młodego w innym pokoju połozyła,f..k jakimś cudem spi ale zamknęłam mu okno a tak sie dobrze śpi przy świeżym powietrzu


a propos golasa: my nie mielismy firanek w sypialni ponad pol roku ale jak zobaczyłam na swieta wielkanocne w bloku naprzeciwko że widac wszytko jak nie ma firanek to szybko zakupiłam, co sobie zobaczyli to ich bo ja naprawdę myślałam z widać tylko jak się zapali światło wieczorem, otóż NIE, w dzień tez widać
__________________
Postępuj tak, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło.J.M. Bocheński
trolla2405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 14:08   #3484
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Scarlett współczuje rota, dobrze że Zosia przeszła to w taki sposób
Klementyna piękny Kacperro
Achna złóż do kupy tego swojego TŻ mój też uwielbia czołgi
ale musimy się w deszcz nudzić, albo ja mam książkę wieczorem do poczytania, żeby mógł grać, a! i musi ładnie się podlizać
ale w pogodę, gdy nie pracuje? Spacer. Zawsze i nie ma gadania!
Pani super że Michaś już OK. Padłam z podlewania

CDN
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 14:17   #3485
Tasia34
Wtajemniczenie
 
Avatar Tasia34
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszaffka
Wiadomości: 2 165
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Hello

Melduje sie w poniedzialkowe popoludnie Wlasnie wrocilismy ze spacerku - Krzys zszedl sam po schodach z IIp. Za raczke, ale szybko i pewnie Chyba ja sie bardziej zmeczylam, ni On
Potem na spacerze pchal wozek, albo szedl za raczke Chyba sie zmeczyl, bo zasnal jeszcze w parku (juz w wozku ), wiec juz wniesc na gore musialam ja Teraz ide robic obiad (mloda kapusta ), potem nadrobie
Dobrze, ze wrocilismy, jakos sie strasznie zachmurzylo...

Aha, kupilam ten Caretero Gringo, pewnie jutro bedzie kurier Mam nadzieje, ze sie sprawdzi. Na pewno bedzie lepszy, od tego rozklekotanego Chicco, nadgarstki mnie od niego bola...
A wiecie, znalazlam miejsce, gdzie byl najtaniej ten wozek i juz mialam kupic, ale cos mnie tknelo i napisalam maila z pytaniem, czy jest w zestawie uchwyt na kubek. I co? Na zdjeciu jest, ale w zestawie nie wysylaja! Chamstwo. Dolozylam 18 zl i kupilam gdzie indziej z uchwytem w komplecie
__________________
Krzyś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64752.png
I love You more than yesterday, but not as much as tomorrow
Ania
http://suwaczki.maluchy.pl/li-73227.png
Tasia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 14:20   #3486
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Bardzo dziwne na tele mi nie wystwielta postow co "nacytowala" yhmmm


Ale z tego co mi Miglo przed wyjsciem
AMEILIA cos pisala o badaniach jak bylam w grudniu miala wszystko w normie nawet hormonalne - po prostu @ a mnie Uja zrobila haha.
Tutaj do lekarza nie poszlam i chyba nie pojde - nie mam kasy wydawac prywatnie a na "ubezpieczenie" pewnie brak Okresu PARACETEM by mi chcieli Leczyc


Udalo mi sie zlorzyc wniosek o kasae dla Milusia z racji nie chodzenia do orzedszkola a mojego powrotu do pracy - NA OST CHWILE wpadlam do navu druknelam nowy wniosek ( bo mi wczoraj siostra uzasadnienie poprawila ) i slysze
- zaraz zamykamy
No to ja mowi Ino sie podpisze na wniosku - podchodze do Goscia a ten mi ze Mam szczescie ze asystemu jeszcze nie zamknol - ja mu ze ogolnie wedlug zegarka na sniciane ma JESZCZE 5min pracy - Mina bezcenna ale Laskawie mi wniosek przyjol hihi. Teraz czekac na decyzje u pod koniec miesiaca powinno byc +5tys na koncie hihi ( akurat kupie se bilety do PL na wakacje )





Kocham Cie Emilianku <3.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 14:55   #3487
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Nestelle do 15.30 juz wracam, testuje jak szybko tramwajem dojade do domu bo jak zwykle remonty. Jak wyjde ze zloba dam znac
despa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 15:04   #3488
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Despa a daleko od domu masz do pracy?
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 15:14   #3489
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Alez dzien jestem wykonczona - bylam u lekarza przelozyc termin szczepienia i przy okazji kupilam M. gumiaczki w Deichmannie, bedziemy mogli w koncu bawic sie w wodzie

Dragusia fanfary

despa kciuki za Emi daj znac wieczorem jak pierwszy dzien w pracy i w zlobku

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Jestesmy na zakupach, chodzimy pomiedzy polkami, M. na rekach i co chwile tylko wsadza mi reke w dekolt masujac cyca i daaa, daaaa (tam, tam ), albo pije mleko, przejezdza autobus, wpyluwa cyca i brummm plujac mlekiem na mnie
__________________
Moja dziewczynka

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2014-05-05 o 15:26
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 15:14   #3490
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
Bardzo dziwne na tele mi nie wystwielta postow co "nacytowala" yhmmm


Ale z tego co mi Miglo przed wyjsciem
AMEILIA cos pisala o badaniach jak bylam w grudniu miala wszystko w normie nawet hormonalne - po prostu @ a mnie Uja zrobila haha.
Tutaj do lekarza nie poszlam i chyba nie pojde - nie mam kasy wydawac prywatnie a na "ubezpieczenie" pewnie brak Okresu PARACETEM by mi chcieli Leczyc


Udalo mi sie zlorzyc wniosek o kasae dla Milusia z racji nie chodzenia do orzedszkola a mojego powrotu do pracy - NA OST CHWILE wpadlam do navu druknelam nowy wniosek ( bo mi wczoraj siostra uzasadnienie poprawila ) i slysze
- zaraz zamykamy
No to ja mowi Ino sie podpisze na wniosku - podchodze do Goscia a ten mi ze Mam szczescie ze asystemu jeszcze nie zamknol - ja mu ze ogolnie wedlug zegarka na sniciane ma JESZCZE 5min pracy - Mina bezcenna ale Laskawie mi wniosek przyjol hihi. Teraz czekac na decyzje u pod koniec miesiaca powinno byc +5tys na koncie hihi ( akurat kupie se bilety do PL na wakacje )





Kocham Cie Emilianku <3.
oo matkoo to tak źle ze służbą zdrowia u was?

super, że zalatwilas

dziewczyny, ma może któraś doswiadczenie z butami firmy rawex?
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 15:26   #3491
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ma może któraś doswiadczenie z butami firmy rawex?
niestety nie znam
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 15:32   #3492
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
- @@@@@@@...!!

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
tak, to nic nie pomaga, jak wchodzimy do łazienki i ją rozbieram to juz jest placz. Ba, nawet jak w pokoju zmieniam jej ubranie to juz mysli ze kąpiel i placz ...
To nie mam pomysłu. W sumie ja nie kąpie dziecka, więc musiałabym Tż zapytać jakie techniki stosuje, ale A. kocha się kąpać i jest wrzask jak z wanienki go wyciąga.
Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
zapisałam dzieci-Wszystkie !!!!! na szczepienia w przyszły czwartek .
My w środę się szczepimy i się boję jak sobie z nim poradzę (zawsze z Tż jeździliśmy, a teraz nie może), nie utrzymam małego
Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
to jeszcze się pochwale że jak ktoś wychodzi to Florek leci po buty i probuje ubierac
i czesc umie dac
a tak vpoza tym to od wczoraj goraczka
i zdrówka
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 15:58   #3493
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Jak wyjde ze zloba dam znac
czekam i czekam....

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
albo pije mleko, przejezdza autobus, wpyluwa cyca i brummm plujac mlekiem na mnie


Trolla, byłam godzinę i Młody ręce-mrożonki. Dobrze, że nie wyszłaś
Ewka, T. też chodzi a zdecydowanie preferuje raczkowanie. a chodzi pięknie, pewnie, jak już zacznie to dłuuugo.
Kasia, dla jaśnie @
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 16:16   #3494
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość


To nie mam pomysłu. W sumie ja nie kąpie dziecka, więc musiałabym Tż zapytać jakie techniki stosuje, ale A. kocha się kąpać i jest wrzask jak z wanienki go wyciąga.

My w środę się szczepimy i się boję jak sobie z nim poradzę (zawsze z Tż jeździliśmy, a teraz nie może), nie utrzymam małego
bo większość dzieci kocha się kąpać no nic dzis wykąpie sie z nia zobaczymy jaki to da efekt.

a my zwlekamy ze szczepieniem caly czas.. nie wiem boje sie troche ..

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Ewka, T. też chodzi a zdecydowanie preferuje raczkowanie. a chodzi pięknie, pewnie, jak już zacznie to dłuuugo.
u nas jest tak samo
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 16:19   #3495
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
a my zwlekamy ze szczepieniem caly czas.. nie wiem boje sie troche ..
Ja też się boję i to bardzo, ale zdecydowaliśmy i szczepimy.

Laski, znacie jakieś fajne strony tudzież ćwiczenia? Głównie na brzuch i pupsko? Swoją drogą myślicie, że jak mam płaskodupie to da się coś z tym zrobić ćwiczeniami czy muszę się z tym smutnym faktem pogodzić?
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 16:31   #3496
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
i przy okazji kupilam M. gumiaczki w Deichmannie, bedziemy mogli w koncu bawic sie w wodzie
ja też kupiłam i też w deichmannie czerwone w białe groszki

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
czekam i czekam....
i ja ...

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość

dziewczyny, ma może któraś doswiadczenie z butami firmy rawex?
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 16:31   #3497
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Hej
Ale od kiedy dostalam zastoju, to musialam zdjac stanik i Klementyna poradzila mi zeby zakladac bardziej obcisla koszulke i pod to tetrowke. A teraz to juz nawet tetry nie zakladam
O matko, kiedy to było... JA juz dawno spie w noicy bez niczego i staniki normalne nosze...tak od pazdziernika moze
Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
O

Dziewczyny pamiętacie o promo lidla na pampersy?
tak, byli my i kupili

WItam się ledwozywa- dzisiaj byłam u lekarza i ogladając me gardło Pani doktor powiedziała tylko: O matko! bordowe, opuchnięte, obrzmiałe...no nie dziwie sie, jak nawewt sliny przełknąc nie mogę...a przed weselem byłam na dyżurze i Pani stweirdziła, ze lekki nieżyt i płukac solą...to mi sie łądny niezyt zrobił-że antybiotyk mam, a na ból ciut daje rade tylko paracetamol-wtedy moge coś przełknąc ale tylko płyny...KAcpra siuśki w niormie-bez bakteri, wysypka na twarzy alergiczna- najprawdopodobniej od chemii z owoców lub warzyw;/
wesele super dziadkowie slicznie Kacpra ululali, bawiliśmy sie do 1 a moglismy dluzej, bo K spał słodko, ale się bałam, ze sie obudzi i bedzie wycie i wrócilismy wczesniej za 2 tyg. nastepne;p i mam jeszcze psa rodzicow na utrzymaniu do czwartku, a ja do srody mam urlop-jak zwykle z chorobą.
Nic to ide z towarzystwem na spacer i po molacje dla siebie- czyli kisiel
)
gratuluje roszkowi chodzenia i innym dzieciakom wyczynów schodowo- samoobsługowych.
my odra-świania-rózyczka na razie odroczona, bo K ma troszke katar i ja to gardło i na koniec maja na razie odroczone, bo jak powiedziała lekarka-trzeba byc perfekt zdrowym

Edytowane przez klementyna1
Czas edycji: 2014-05-05 o 16:39
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 16:42   #3498
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ja też się boję i to bardzo, ale zdecydowaliśmy i szczepimy.

Laski, znacie jakieś fajne strony tudzież ćwiczenia? Głównie na brzuch i pupsko? Swoją drogą myślicie, że jak mam płaskodupie to da się coś z tym zrobić ćwiczeniami czy muszę się z tym smutnym faktem pogodzić?
napisz jak mały po szczepieniu.

na brzuch to i ja poproszę

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
O matko, kiedy to było... JA juz dawno spie w noicy bez niczego i staniki normalne nosze...tak od pazdziernika moze


tak, byli my i kupili

WItam się ledwozywa- dzisiaj byłam u lekarza i ogladając me gardło Pani doktor powiedziała tylko: O matko! bordowe, opuchnięte, obrzmiałe...no nie dziwie sie, jak nawewt sliny przełknąc nie mogę...a przed weselem byłam na dyżurze i Pani stweirdziła, ze lekki nieżyt i płukac solą...to mi sie łądny niezyt zrobił-że antybiotyk mam, a na ból ciut daje rade tylko paracetamol-wtedy moge coś przełknąc ale tylko płyny...KAcpra siuśki w niormie-bez bakteri, wysypka na twarzy alergiczna- najprawdopodobniej od chemii z owoców lub warzyw;/
wesele super dziadkowie slicznie Kacpra ululali, bawiliśmy sie do 1 a moglismy dluzej, bo K spał słodko, ale się bałam, ze sie obudzi i bedzie wycie i wrócilismy wczesniej za 2 tyg. nastepne;p i mam jeszcze psa rodzicow na utrzymaniu do czwartku, a ja do srody mam urlop-jak zwykle z chorobą.
Nic to ide z towarzystwem na spacer i po molacje dla siebie- czyli kisiel
)
gratuluje roszkowi chodzenia i innym dzieciakom wyczynów schodowo- samoobsługowych.
my odra-świania-rózyczka na razie odroczona, bo K ma troszke katar i ja to gardło i na koniec maja na razie odroczone, bo jak powiedziała lekarka-trzeba byc perfekt zdrowym
ojoj to nieciekawie rzeczywiscie.. kuruj sie
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 17:53   #3499
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
to jeszcze się pochwale że jak ktoś wychodzi to Florek leci po buty i probuje ubierac
i czesc umie dac
a tak vpoza tym to od wczoraj goraczka

i zdrówka
Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
mój mimo że chodzi to lubi sobie Raczkowac i to często. Ciekawe czy mu się znudzi. Kiedyś chciałam żeby raczkował teraz chce żeby przestał
a mi wszystko jedno .
ale za to ja bardzo czekałam na raczkowanie ,oj bardzo .
Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
@ tez mamy prawie jednoczesnie -ja właśnie czekam, tż chyba też bo wyglądam mniej wiecej tak->

a propos golasa: my nie mielismy firanek w sypialni ponad pol roku ale jak zobaczyłam na swieta wielkanocne w bloku naprzeciwko że widac wszytko jak nie ma firanek to szybko zakupiłam, co sobie zobaczyli to ich bo ja naprawdę myślałam z widać tylko jak się zapali światło wieczorem, otóż NIE, w dzień tez widać

darmowe pornusy

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Krzys zszedl sam po schodach z IIp. Za raczke, ale szybko i pewnie Chyba ja sie bardziej zmeczylam, ni On

i za wóz
Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Nestelle do 15.30 juz wracam, testuje jak szybko tramwajem dojade do domu bo jak zwykle remonty. Jak wyjde ze zloba dam znac
Czekam ! mam nadzieje ze OK!
Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Jestesmy na zakupach, chodzimy pomiedzy polkami, M. na rekach i co chwile tylko wsadza mi reke w dekolt masujac cyca i daaa, daaaa (tam, tam ), albo pije mleko, przejezdza autobus, wpyluwa cyca i brummm plujac mlekiem na mnie
o matko!
Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
My w środę się szczepimy i się boję jak sobie z nim poradzę (zawsze z Tż jeździliśmy, a teraz nie może), nie utrzymam małego
dasz rade .
ja zawsze sama. i jest ok ,jedynie ta mina podczas wkłucia ,gotowa jestem płakać razem z nim .....
Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Laski, znacie jakieś fajne strony tudzież ćwiczenia? Głównie na brzuch i pupsko? Swoją drogą myślicie, że jak mam płaskodupie to da się coś z tym zrobić ćwiczeniami czy muszę się z tym smutnym faktem pogodzić?
ja polecam kształtowanie sylwetki na siłce.daje to super wyniki ale trzeba umiejętnie robic .
na pośladki -aby uformować to przede wszystkim ćwiczenia siłowe .a brzuszek to jaki problem bo jeśli wyrzezbic miesnie to brzuszki ,skłony .a jeśli dochodzi do tego tłuszzyk to trzeba dodac aeroby .
wklejam przykładowe ćwiczenia Anki Lewandowskiej -przy okazji polecając jej blog i świetne przepisy
http://hpba.pl/4-minutowy-trening-brzucha/


Polecam to Ja - ta co akurat nic nie robi bo mi się nie chce jakos (a przed ciazą ćwiczyłam 5 x w tyg. ,teraz nie mogę się spiac )
Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
WItam się ledwozywa- dzisiaj byłam u lekarza i ogladając me gardło Pani doktor powiedziała tylko: O matko! bordowe, opuchnięte, obrzmiałe...no nie dziwie sie, jak nawewt sliny przełknąc nie mogę...a przed weselem byłam na dyżurze i Pani stweirdziła, ze lekki nieżyt i płukac solą...to mi sie łądny niezyt zrobił-że antybiotyk mam, a na ból ciut daje rade tylko paracetamol-wtedy moge coś przełknąc ale tylko płyny...KAcpra siuśki w niormie-bez bakteri, wysypka na twarzy alergiczna- najprawdopodobniej od chemii z owoców lub warzyw;/
wesele super dziadkowie slicznie Kacpra ululali, bawiliśmy sie do 1 a moglismy dluzej, bo K spał słodko, ale się bałam, ze sie obudzi i bedzie wycie i wrócilismy wczesniej za 2 tyg. nastepne;p i mam jeszcze psa rodzicow na utrzymaniu do czwartku, a ja do srody mam urlop-jak zwykle z chorobą.
Nic to ide z towarzystwem na spacer i po molacje dla siebie- czyli kisiel
łojej ...ale się probiło ...zdrówka !
przynajmniej weselicho się udało
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-05, 17:57   #3500
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Despa a daleko od domu masz do pracy?
No spory kawalek,wygugluje ilosc km to powiem dokladnie

Bylo ok,wiecej dopisze jak usnie
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 18:00   #3501
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Bylo ok,wiecej dopisze jak usnie
ufffffff
to czekam .
a!codziennie jak tu pisze to mysle-miałam o cos kogos zapytać? !!!ale o co i kogo??????? i tak kminiłam od paru dni ...
i wiem! to do Ciebie pytanie Despa!!!!! jak tam Twoje włosy ????? pokaz się w blondzie
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 18:08   #3502
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
To ja się może pochwalę choć nie wiem czy jest czym hyh.
Dziecko się obudziło i poszłam po nią i zawsze jak wchodzę po schodach to mówię Dzień doby słoneczko, kochanie czy ktoś tu już nie śpi i robię a kuku a ona nurkuje zawsze twarzą w mateac tak jaby uciekała przedemną a ja w tym czasie odwieszam kocyk-kocyki na barierkę łóżeczka.
Dziś wyglądało tak że podeszłam do łóżeczka dziecko nie uciekało cieszyła się podała najpierw jeden kocyk żebym odwiesiła potem drugi kocyk i jak powiesiłam kocyk nr 2 na barierce odsatwiła zabawki w róg łóżeczka i dopiero wyciągnęła ręce sama nie wiem który emot tu powinien być.
U nas podobnie jak przychodzę po Filipa jak się obudzi, to zawsze jest bez skarpetek i jak wejdę od razu ich szuka, przystawia do stópek i podaję mi żeby mu ubrać.
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 18:13   #3503
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
Bylo ok,wiecej dopisze jak usnie
no to świetnie
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 18:14   #3504
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
Jestesmy na zakupach, chodzimy pomiedzy polkami, M. na rekach i co chwile tylko wsadza mi reke w dekolt masujac cyca i daaa, daaaa (tam, tam ), albo pije mleko, przejezdza autobus, wpyluwa cyca i brummm plujac mlekiem na mnie
dobry jest

w Lidlu bylam i pampersy wykupione.. ludzie się rzucili

Edytowane przez Amelie04
Czas edycji: 2014-05-05 o 18:17
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 18:19   #3505
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
w Lidlu bylam i pampersy wykupione.. ludzie się rzucili
jak zwykle, ja nigdy nie mogę zdążyć
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 18:25   #3506
Amelie04
Zakorzenienie
 
Avatar Amelie04
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez anika_s Pokaż wiadomość
jak zwykle, ja nigdy nie mogę zdążyć
niby jutro mają dowieźć, ale nie oplaca sie jezdzic z samego rana, wiecej na te paliwo mi wydam niz to warte, kupie dade i mi na to samo wyjdzie

Edytowane przez Amelie04
Czas edycji: 2014-05-05 o 18:34
Amelie04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 18:33   #3507
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
niby jutro mają dowieźć, ale nie oplaca sie jezdzic z samego rana, wiecej na te paliwo mi wyjdzie niz to warte, kupie dade i mi na to samo wyjdzie
dokładnie
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 19:04   #3508
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez Amelie04 Pokaż wiadomość
oo matkoo to tak źle ze służbą zdrowia u was?
zle to moze nie az tak
ale ogolnie maja tutaj BARDZO OLEWCZE podjescie do wszytskiego
temp 40stopni u dziecka woda z ucha, katar po pasa - samo przejdzie ew podac Paracet
wszedzie tak jest - u specjalistow tez - kolezanka zlamala noge tak ze byla potrzeba operacja kostki 2prety 4 sruby - s☠☠☠a Li musieli oprawiac ( ale nie przyznali sie ) teraz laska musi sama dochodzic rozszczen - bo noga pol roku po 2 zabiegu dlaej sie nie goi tak jak powinna



Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ja też się boję i to bardzo, ale zdecydowaliśmy i szczepimy.
my tez mamy szczepienie w sorde 7go o 8.45



Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
ja polecam kształtowanie sylwetki na siłce.daje to super wyniki ale trzeba umiejętnie robic .
na pośladki -aby uformować to przede wszystkim ćwiczenia siłowe .a brzuszek to jaki problem bo jeśli wyrzezbic miesnie to brzuszki ,skłony .a jeśli dochodzi do tego tłuszzyk to trzeba dodac aeroby .
wklejam przykładowe ćwiczenia Anki Lewandowskiej -przy okazji polecając jej blog i świetne przepisy
http://hpba.pl/4-minutowy-trening-brzucha/


Polecam to Ja - ta co akurat nic nie robi bo mi się nie chce jakos (a przed ciazą ćwiczyłam 5 x w tyg. ,teraz nie mogę się spiac )
taaaaaa Jasne
a tuuuuuuuuuuuuu MI TRAMWAJ jedzie ze ty NIC nie robisz, ciagle w ruchu jestes
i po 3 tez bym chciala miec taka figure
- ale wiem ze ''zostane'' przy swojej bo 3 Nie Planuje




Milus mi padl .... poprzedzalo to 10 min purkania w brode smeichu co nie miara - po czym mi Przyfransoli w nos glowa ze az gwiazdki zobaczyla, odtaswilam na podloge - a tu RYK i tak przez 30 min - nie dal sie rozberac przebrac ubrac - ale babcia dala sobie rade, ja zrobilam mleczko i ululalam
ciekawe ile popsi
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 19:13   #3509
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Olkwka- dupa nie umiem na komorce wygoglowac, mam 23 przystanki autobusem z pod domu,natomiast tramwajem mam chyba 17 z tym ze do tranwaju musze cale osiedle przejsc. W sumie jak nie ma korkow to autobusem godzine tramwajem bez remontow torowiska okolo 35 minut.

Wiec tak dziecie plakalo,nie zjadlo kaszki o 10, ale potem juz bylo spoko zupka serek zjedzone,drzemka godzinna. Jedna ciocia juz ukochana, nie moze sie ruszac bez Emilki, musi byc w zasiegu wzroku, musi jej czytac tylko ona,nosic tylko ona. Wiec jest dobrze. Jak mbie zobaczyla to bek,ale potem nawijala, pokazywala na ciocie i caly czas cacy,cacy wiec chyba ja lubi.

Nestelle sa blond, ale pokaze jak w calosci beda jednolite, bo jeszcze kilka odcieni...
despa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-05, 19:15   #3510
achna79
Rozeznanie
 
Avatar achna79
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie Marzec-Kwiecien 2013 cz6 - świętujemy Roczek (part II.)

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
!

Wczoraj byłam w sklepie z N. trzymałam ją za rękę , rozmawialysmy a a ja jednocześnie rozgladalam sie na prawo i lewo ogladajac sobie ciuchy . co chwile powtarzałam N aby zdjęła okulary przeciwsłoneczne - bo sie przewróci ...ale ona nic - nie reagowala ....
nagle mam ją po prawej ,a rozgladajac sie na lewo ...ryknełam "lekko" już takim basowym głosem "zdejmij te okulary!!!!!! " . traf chciał ze przede mną -akurat twarzą w twarz-znalazła sie babka która miała okulary na głowie ... a Nina akurat puscila mnie i pobiegła gdzies dalej ....
ale wstyd .a ja ze smiechu widząc mine tej babki nie mogłam nic powiedzieć . potem sie tłumaczyłam ze to przez tą moją małą małpe


Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

Pani to ten tekst chyba fungował w tamtym pokoleniuchoć wtedy się wkurzałam, że jeszcze tyyyle muszę zrobić to teraz mi to weszło w nawyk




Muszę tego spróbować ale tak siedzę sobie teraz, a tak mi się nie chce zimnooo, szaro się robi i spać iść trzeba niedługo

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
R wreszcie sie obudził
i.......... chodzi ,chodzi i chodzi w szoku jestem po całym mieszkaniu ,jakby nigdy nie raczkował .


Dorsze przyjechały z nad morza na obiad - takie prosto z knajpy -usmazone

mocne trzymam za znalezienie pracy!!!!
Za chodzenie i rybki



Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość

Ze smutniejszych rzeczy, Tż w tym miesiącu już nie dostanie wypłaty, więc żyjemy z oszczędności i modlę się, żeby szybko coś znalazł
oby coś szybko znalazł i oby obyło się bez rozłąki

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Syn mi rośnie na fryzjera, czesze nas wszystkim czym popadnie, a najbardziej uwielbia grabkami do piasku




Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość

- @@@@@@@...!!




Kocham Cie Emilianku <3.


Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Achna złóż do kupy tego swojego TŻ mój też uwielbia czołgi
ale musimy się w deszcz nudzić, albo ja mam książkę wieczorem do poczytania, żeby mógł grać, a! i musi ładnie się podlizać
ale w pogodę, gdy nie pracuje? Spacer. Zawsze i nie ma gadania!
Pani super że Michaś już OK. Padłam z podlewania
Wczoraj też już kombinował jak wywinąć się od spaceru ale zarzuciłam takim wielkim fochem, że pojechał z nami potulny jak baranek. A serio byłam tak wkurzona, że obiecałam sobie, że wyniosę się z sypialni No ale obyło się bez takich drastycznych akcji

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
My w środę się szczepimy i się boję jak sobie z nim poradzę (zawsze z Tż jeździliśmy, a teraz nie może), nie utrzymam małego
My jutro szczepienie i boję się go strasznie, mam nadzieję, że będzie wszystkow porządku

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość

WItam się ledwozywa- dzisiaj byłam u lekarza i ogladając me gardło Pani doktor powiedziała tylko: O matko! bordowe, opuchnięte, obrzmiałe...no nie dziwie sie, jak nawewt sliny przełknąc nie mogę...a przed weselem byłam na dyżurze i Pani stweirdziła, ze lekki nieżyt i płukac solą...to mi sie łądny niezyt zrobił-że antybiotyk mam, a na ból ciut daje rade tylko paracetamol-wtedy moge coś przełknąc ale tylko płyny...KAcpra siuśki w niormie-bez bakteri, wysypka na twarzy alergiczna- najprawdopodobniej od chemii z owoców lub warzyw;/
wesele super dziadkowie slicznie Kacpra ululali, bawiliśmy sie do 1 a moglismy dluzej, bo K spał słodko, ale się bałam, ze sie obudzi i bedzie wycie i wrócilismy wczesniej za 2 tyg. nastepne;p i mam jeszcze psa rodzicow na utrzymaniu do czwartku, a ja do srody mam urlop-jak zwykle z chorobą.
Nic to ide z towarzystwem na spacer i po molacje dla siebie- czyli kisiel
)
Dużo dużo zdrówka
__________________
23.04.2013 - Mikołaj
achna79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 10:49:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.