Walka o zdrowe i piękne włosy część XII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 20:42   #3511
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

a mogę prosić o zerknięcie okiem na https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...or-reflex.html i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...or-reflex.html ponoć zmieniaja kolor włosów... a składowo jak? niszczy mniej niz drogeryjna farba?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 20:50   #3512
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez madziula199090909090 Pokaż wiadomość
Tak, pamiętam. Tej z lnem i rumiankiem nie było. Dlatego jej nie kupiłam.
Kiedyś na nią wpadniesz
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a mogę prosić o zerknięcie okiem na https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...or-reflex.html i https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...or-reflex.html ponoć zmieniaja kolor włosów... a składowo jak? niszczy mniej niz drogeryjna farba?
Skrzyżowanie farby z szamponem koloryzującym

Obawiałabym się zieleni
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 20:52   #3513
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

to ja tez ponarzekam ze chciałabym wieksze piersi
alex oddaj

ale znów nie chce prztyc w nogach bo je lubię i dylemat mam :P


omg ale off xD
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 20:54   #3514
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Kiedyś na nią wpadniesz

Skrzyżowanie farby z szamponem koloryzującym

Obawiałabym się zieleni
właśnie sie obawiam czegoś na wzór tego
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:00   #3515
MesaVerde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 196
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Nadrobiłam dzisiaj jakieś 50 stron!
Narobiłam sobie jeszcze większej ochoty na bingacza, a nie umiem nigdzie znaleźć w Warszawie ; << Biegałam po różnych Tesco i niccc.

Do jakich włosów najlepiej używać lnianego? Kupiłam ostatnio budwigowy, jest świetny w kuchni, dzisiaj nim posmarowałam ciało, zapach był taki ostry, ale i jadalny... placki ziemniaczane z ostrą papryką Ale szybko się ulotnił ^^
Chciałam jeszcze na włoski dać, ale nie wiem czy moje extremalnie wysokopory się z nim polubią...

Poza tym kupiłam żelatynę.
I koniecznie muszę ściąć włosy, ostatnio były mocno cieniowane i teraz od połowy są pożal się boże i zbijają się w kolonie

O, i jeszcze mam pytanie. Nie mogę doproteinować włosów. Cały czas są elastyczne, cienkie i delikatne. Używam masek Isany płynny jedwab i drugiej z proteinami pszenicy, Pottersa aloes i proteiny mleczne chociaż obciąża, nawet Biowax Latte nic nie poradził. Ciapam się nawet na noc w jogurtach i jajkach i nadal nic
Nawilżyć je mogę łatwo, ale co zrobić, żeby były mocne, nie łamały się i w ogóle lans glans?

Edytowane przez MesaVerde
Czas edycji: 2012-08-17 o 21:04
MesaVerde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:03   #3516
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

O! Przypomniało mi się!
Jutro przyjeżdża do mnie fryzjerka i zastanawiam się czy nie ściąć końcówek. Niby rozdwojone nie są, ale, w sumie, pocieszyłby mnie fakt, iż znów pozbyłam się trochę farbowańców
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:04   #3517
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

a ja znalazłam maskę, o której jakoś tu nie mówimy a chyba fajna powinna być https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-martwego.html


a jeśli widzę cos zgodnego z Cg to znaczy, że nie ma silikonów, pq i parabenów, tak? Bo już dawno temu czytałam o cg


jeszcze tak myslałam o tych włosach co mi dzisiaj wyszły, przedwczoraj wtarłam rzepę joanny, wczoraj niby nie, ale może to ona mi wyrzuciła włosy tak? Miałyście po niej wypadanie?

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2012-08-17 o 21:11
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 21:14   #3518
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez MesaVerde Pokaż wiadomość
Nadrobiłam dzisiaj jakieś 50 stron!
Narobiłam sobie jeszcze większej ochoty na bingacza, a nie umiem nigdzie znaleźć w Warszawie ; << Biegałam po różnych Tesco i niccc.

Do jakich włosów najlepiej używać lnianego? Kupiłam ostatnio budwigowy, jest świetny w kuchni, dzisiaj nim posmarowałam ciało, zapach był taki ostry, ale i jadalny... placki ziemniaczane z ostrą papryką Ale szybko się ulotnił ^^
Chciałam jeszcze na włoski dać, ale nie wiem czy moje extremalnie wysokopory się z nim polubią...

Poza tym kupiłam żelatynę.
I koniecznie muszę ściąć włosy, ostatnio były mocno cieniowane i teraz od połowy są pożal się boże i zbijają się w kolonie

O, i jeszcze mam pytanie. Nie mogę doproteinować włosów. Cały czas są elastyczne, cienkie i delikatne. Używam masek Isany płynny jedwab i drugiej z proteinami pszenicy, Pottersa aloes i proteiny mleczne chociaż obciąża, nawet Biowax Latte nic nie poradził. Ciapam się nawet na noc w jogurtach i jajkach i nadal nic
Nawilżyć je mogę łatwo, ale co zrobić, żeby były mocne, nie łamały się i w ogóle lans glans?
Proteiny o mniejszej cząsteczce. Kup sobie Bingacza spirulina i keratyna.
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a ja znalazłam maskę, o której jakoś tu nie mówimy a chyba fajna powinna być https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-martwego.html


a jeśli widzę cos zgodnego z Cg to znaczy, że nie ma silikonów, pq i parabenów, tak? Bo już dawno temu czytałam o cg


jeszcze tak myslałam o tych włosach co mi dzisiaj wyszły, przedwczoraj wtarłam rzepę joanny, wczoraj niby nie, ale może to ona mi wyrzuciła włosy tak? Miałyście po niej wypadanie?
A skład?

Co do Rzepy - ja tam wódeczkę tylko wewnętrznie, na skalpie mam wypadanie, swędzenie i przesusz
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:22   #3519
Dum pugnas victor es
Raczkowanie
 
Avatar Dum pugnas victor es
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 316
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Jak ja chciałabym umieć łacinę
Btw. masz ładna figurę
dziekuję Ci bardzo kochana (a łaciny nie znam poza kilkoma paremiami ) odpisuję tak z opóźnieniem, bo tak latam dzisiaj strasznie.... torbę mam za małą!!!

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
wiem traktuje ale wolałabym uslyszeć "ładne masz włosy" zamisat "znów kręciłas wlosy na lokówce.."

dzieki, dzięki
parę centymetrów mogę serio oddać jedyny plus to taki że zawsze widze wszystko na koncertach

dzięki
jakoś ostatnio nic mi się nie chce pleść na włosach..... leń fryzurowy u mnie nastał...

od stycznia do maja siłka 5 razy w tygodniu ale efekty jakieś mega wielkie nie byly a później zaczełam biegac, jeździc na rolkach i ćw Efke
Jej ćw są naprawdę niesamowite w miesiąc z tali (dokładnie na wysokości pępka) spadło mi 2,5 cm


no czyczki to akurat mam od zawsze śmieje się że juz z łona matki z takimi wyszłam
akurat jak nazłośc piersi bym sie też troche pozbyla, nawet nie wiecie jak one optycznie pogrubiają

u mnie zakup sukienki też graniczy z cudem góre bym musiała mieć z rozmiarem 42 a dół 36
dobrze że juz od paru lat można kupowac stroje kapielowe osobno bo kiedys z tym tez miałam mega problem

ale off top zrobiłyśmy
potwierdzam Siostro-Katowiczanko! figura pierwsza klasa widac, że cwiczysz, ciało jest jędrne i fit

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
to ja tez ponarzekam ze chciałabym wieksze piersi
alex oddaj

ale znów nie chce prztyc w nogach bo je lubię i dylemat mam :P


omg ale off xD
no to ja też bieganie niestety nie idzie w parze z wydatnym biustem... chyba pozostaje chirurg plastyk
__________________
Sport, włosy, zdrowa kuchnia!
Bloguję dumpugnasvictores.blogspo t.com
Dum pugnas victor es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:26   #3520
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Dum pugnas victor es Pokaż wiadomość
To nie widziałaś moich końcówek (Jerzy Kryszak jak nic!) a właśnie pakuję się na wakacje (3 tygodnie, Włochy) i zastanawiam się co zabrac do ich zabezpieczenia... wybór mam ograniczony (zakupy będą po powrocie)
Hhaha, Kryszak
Na pewno wez cos na koncowki i moze jakis spray ochronny na dlugosc?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Hmm, ma niby w składzie IPA (isopropyl alcohol), ale ja stawiałabym nie na wysuszenie, a na spuszenie przez glicerynę Co nakładałaś bez spłukiwania? Glicerynę trzeba dobrze zabezpieczyć, żeby nie uciekła z włosa.
Sama czasem mam dylemat czy moja b/s podoła Isanie z babassu A ostatnio nachodzą mnie myśli, żeby najpierw nałożyć Isanę, a później Garniera AiK (skoro już go mam) i w końcu Joannę b/s, ale, litości!, takie zabiegi zajmą mi zdecydowanie za dużo czasu po myciu (+ naturalne schnięcie włosów i jestem unieruchomiona na minimum trzy godziny)
Uzywam sprayu Glisskur od dosc dawna. Jak ujrze dno, to bede wykanczac Joaske z miodem i cytryna.

O, cholerka, 2 odzywki pod rzad? Nie wiem czym musieliby mnie skusic, zebym sie na to połakomiła

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ale Ty masz włosy!!! pokazuj je częściej

Proszę Cię

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
bardzo ładne masz włosy
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:29   #3521
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

A skład?

Co do Rzepy - ja tam wódeczkę tylko wewnętrznie, na skalpie mam wypadanie, swędzenie i przesusz
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1406 składzik

hmm wydawało mi się nie wiem czemu, że rzepa nie ma alko, a jantar ma? Spróbuję ją jeszcze dzis wetrzeć, jutro rano zobaczę czy znów coś wypadnie. bo dziwne, że zadziałałaby z jednodniowym opóźnieniem
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 21:35   #3522
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a ja znalazłam maskę, o której jakoś tu nie mówimy a chyba fajna powinna być https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-martwego.html

ja nawet o niej wczesniej niesłyszałam
Cytat:
Napisane przez Dum pugnas victor es Pokaż wiadomość
no to ja też bieganie niestety nie idzie w parze z wydatnym biustem... chyba pozostaje chirurg plastyk
no niestety :P

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1406 składzik

hmm wydawało mi się nie wiem czemu, że rzepa nie ma alko, a jantar ma? Spróbuję ją jeszcze dzis wetrzeć, jutro rano zobaczę czy znów coś wypadnie. bo dziwne, że zadziałałaby z jednodniowym opóźnieniem
ładny składzik
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:38   #3523
Dum pugnas victor es
Raczkowanie
 
Avatar Dum pugnas victor es
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 316
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Hhaha, Kryszak
Na pewno wez cos na koncowki i moze jakis spray ochronny na dlugosc?
Włosowo, Jerzy Kryszak, to ja (i żeby nie było, bardzo Pana Jerzego lubię, a nawet uwielbiam i cenię )... już nawet TŻ'owi powiedziałam, że może się tak do mnie zwracac... wyśmiał mnie co prawda, ale nutkę prawdy w tym widzi i jeszcze to moje zapuszczanie... no jakaś żenada.... no, ale zapuszczam, walczę!!! w końcu jestem Dum pugnas...

Co do kosmetyków na końcówki to tak - wzięłam olejek Alterry, serum Biovax na końcówki, krem Phyto 7 (nawilżający do włosów suchych, szczególnie polecany na końcówki właśnie) i odzywkę Joanna Naturia len i rumianek... mam też sok z aloesu, ale obawiam się, że poza lodówką nie przetrwa długo... więc niech zostanie w domu... Maski zapakowane, odżywki Isana i Alterra w pogotowiu, kapelusz słomkowy jest... musi byc dobrze! szykuję się jak na wojnę
__________________
Sport, włosy, zdrowa kuchnia!
Bloguję dumpugnasvictores.blogspo t.com
Dum pugnas victor es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:41   #3524
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1406 składzik

hmm wydawało mi się nie wiem czemu, że rzepa nie ma alko, a jantar ma? Spróbuję ją jeszcze dzis wetrzeć, jutro rano zobaczę czy znów coś wypadnie. bo dziwne, że zadziałałaby z jednodniowym opóźnieniem
Jaki skład

Z alko jest dokładnie odwrotnie
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:44   #3525
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Dum pugnas victor es Pokaż wiadomość
Włosowo, Jerzy Kryszak, to ja (i żeby nie było, bardzo Pana Jerzego lubię, a nawet uwielbiam i cenię )... już nawet TŻ'owi powiedziałam, że może się tak do mnie zwracac... wyśmiał mnie co prawda, ale nutkę prawdy w tym widzi i jeszcze to moje zapuszczanie... no jakaś żenada.... no, ale zapuszczam, walczę!!! w końcu jestem Dum pugnas...

Co do kosmetyków na końcówki to tak - wzięłam olejek Alterry, serum Biovax na końcówki, krem Phyto 7 (nawilżający do włosów suchych, szczególnie polecany na końcówki właśnie) i odzywkę Joanna Naturia len i rumianek... mam też sok z aloesu, ale obawiam się, że poza lodówką nie przetrwa długo... więc niech zostanie w domu... Maski zapakowane, odżywki Isana i Alterra w pogotowiu, kapelusz słomkowy jest... musi byc dobrze! szykuję się jak na wojnę
Hmm nie pisalas czasem, ze masz ograniczony wybor?
Zostanie troszke miejsca na ubrania jeszcze?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:46   #3526
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Jaki skład

Z alko jest dokładnie odwrotnie
Tylko gdzie to dorwać. W drogeriach Vica? A ich jest parę na krzyż.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:51   #3527
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

właśnie też się zastanawiam gdzie to kupić... a Vica to pierwsze słyszę
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:53   #3528
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Kurcze, kusi mnie ten mamusiowy olejek BD.
W koncu mam pretekst, zeby go kupic - moglabym stosowac go w tym celu, dla ktorego zostal stworzony
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 21:53   #3529
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
właśnie też się zastanawiam gdzie to kupić... a Vica to pierwsze słyszę
Też pierwsze słyszę, bo weszłam sobie na stronę Apisu zobaczyć gdzie można kupić ichnie kosmetyki
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 21:59   #3530
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Dziwne że tej maski Apis nie ma w ich sklepie internetowym (albo jestem ślepa)
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:01   #3531
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
no to ja mam to samo albo mam fajne piersi i pupę albo nogi i brzuch i pupe tylko średnią + wizualnie na I rzut oka lepszą sylwetkę, bo szczuplejszą i jędrniejszą ;P
oj trzeba miec szczęście do wyglądu i już ;p

Kaveri mój wzrost uważałabym za idealny, gdyby nie to, że ostatnio musiałam odłożyć moje buty za 3 stówy do szafy, bo byłabym wyższa od partnera o dobre 8 cm. I ciągle spotykam dość niskich chłopaków 172-180cm. a ja bym chciała żeby byli sporo wyżsi...
a ja jestem szczupła i koścista, a mam wystający brzuszek i płaskie piersi.. przy wzroście 176cm wyglądam dosyć dziwnie dobrze, że tż wysoki i mogę przy nim nosić nawet 12 cm platformy (jak noszę je sama, bez tż, to wyglądam jak żyrafa ) wolałabym, żeby tłuszcz z brzucha rozlał się po całym ciele
Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
to ja po hennowaniu chyba niczego tydzien nie użyje
ale boje sie ze nie wyjdzie bo próbowałam na pasemku i
AnulaPPP boskie wlosy!
say-hello wlasnie weszłam na twojego bloga, cudne wlosy w sierpniu <3
dziękuję
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Kurcze, kusi mnie ten mamusiowy olejek BD.
W koncu mam pretekst, zeby go kupic - moglabym stosowac go w tym celu, dla ktorego zostal stworzony
kup olejek i balsam, bardzo polecam



ale się spiłam z koleżanką ze studiów
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:05   #3532
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
kup olejek i balsam, bardzo polecam
Balsam ten do mycia?
Jesli tak, to jego sobie odpuszczam.

Poczatkowo chcialam emulsje do ciala, ale ze wzgledu na podwojne wykorzystanie skusze sie raczej na olejek
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:06   #3533
Dum pugnas victor es
Raczkowanie
 
Avatar Dum pugnas victor es
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 316
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Hmm nie pisalas czasem, ze masz ograniczony wybor?
Zostanie troszke miejsca na ubrania jeszcze?
musi tyle to jeszcze nie tragedia, więc się jakoś zmieści
a ogólnie zakupy do zabezpieczenia końcówek (typu kwas hialouronowy, d-panthenol, itp.- to co mi dziewczyny radziły wcześniej) planuje zrobic dopiero po powrocie z wakacji... teraz w ogóle ich nie zabezpieczałam , więc nic szczególnego nie mam... a oleju ryżowego czy oliwy z oliwek w butelce 1-litrowej nie będę pakowac, bo mnie TŻ wysadzi na stacji benzynowej razem z moim włosowym dobytkiem stąd też wybór jest ograniczony

nooo, chyba powinno tego wystarczyc, żeby włosów jak zwykle w wakacje nie spalic (bo u mnie każde wakacje = włosy spalone od słońca i rozjasnione na biało )... a jak nie, to zetnę się po powrocie na giermka
__________________
Sport, włosy, zdrowa kuchnia!
Bloguję dumpugnasvictores.blogspo t.com
Dum pugnas victor es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:07   #3534
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Balsam ten do mycia?
Jesli tak, to jego sobie odpuszczam.

Poczatkowo chcialam emulsje do ciala, ale ze wzgledu na podwojne wykorzystanie skusze sie raczej na olejek
balsam do mycia jest świetny właśnie do mycia ciała w końcu nie muszę nakładać balsamu po każdej kąpieli
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:10   #3535
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Hej
Zaraz nakładam Hippa na noc
Co myślicie 0 farbowaniu szamponetkami?

Matko ale mnie głowacoś boli idę spać Dobranoc
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:13   #3536
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

wcieram właśnie rzepę, czuję lekkie swędzenie. Chyba serio mi nie służy?
a miałam kiedyś do niej podejście w kwietniu i było spoko
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:19   #3537
borczus88
Rozeznanie
 
Avatar borczus88
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: "Częstochowa to dobre miasto"
Wiadomości: 669
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

dziewczyny, bylam dzisiaj w DP (była tam gdzie myślałam) i szok, cała drogeria to regał długości ok 6m i stojak z pierre rene, nic fajnego niebyło

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Hej
Zaraz nakładam Hippa na noc
Hipp sie nadaje na włosy??
__________________
Where the f**k are my cookies?
Skalpel 36 Killer 5 Turbo 1
Tabata 1
Tiff 34 Mel 61 BB 2
Balance 8 Power 7 Superset 5
Waga 63,7kg Wzrost 173cm
borczus88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:23   #3538
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Hej
Zaraz nakładam Hippa na noc
Co myślicie 0 farbowaniu szamponetkami?

Matko ale mnie głowacoś boli idę spać Dobranoc
przed henną farbowałam szamponetkami mariona, w sumie efekt całkiem przyzwoity, ale na dłuższą metę przesuszało włosy. u mnie zmywało się po trzech myciach, więc doszłam do wniosku, że nie warto.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

wiecie może, gdzie kupić tą maskę błotną apis ? na dozie niestety nie widzę, na stronie apis też nie..
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:25   #3539
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
wcieram właśnie rzepę, czuję lekkie swędzenie. Chyba serio mi nie służy?
a miałam kiedyś do niej podejście w kwietniu i było spoko
Wszystko można znielubić Nawet z dnia na dzień.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:35   #3540
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

dalej czytam analizy, jeszcze fructis oil repair i nutri odbudowa jest chyba bez silikonów procz nutri gładkiego i volume restructure
a ten apis to własnie sama chętnie bym złapała

w sumie po alterrze też mogły mi włosy wypaść chyba, no nic, będę dalej probować co jakiś czas i obserwować

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2012-08-17 o 22:45
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.