Scent Bar LIII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-06, 13:57   #3511
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
2. Oooo ciekawe, ciekaaawe zatem stąd wynikałoby, że jestem jasnym delikatnym latem (Brzmi jak przeciwieństwo mego wnętrza ) Acz obecnie pozbyłam się żółtych włosów i mam odcień Aniston - niemniej skóra, oczy to jasne lato.To co ciekawe, to to, że nie pasują mi jasne odcienie niebieskiego, i żadne inne jasne Hmmm. Pasują mi kolory ciemne, wyraziste, grafit, granat, fuksja, butelkowa zieleń, czerń. Zimne, ale ciemne Pastele -


Wróciłam od ginki. Hołduję przekonaniu, iż mężczyźni powinni mieć zakaz wykonywania zawodu ginekologa. To jest dla mnie jakieś nieporozumienie, jakim prawem chuop może gmerać babom w karolach, macać, paczeć, itp. Powinni mieć zakaz, niech se zostają urologami i macają pałki. Nigdy nie pójdę już do chuopa. Poza tym, co on wie o kobiecości? O przypadłościach, fizjonomi, odczuwaniu. Poza teorią. Eeeeech soza świat.
joł baru
Wszystkiego dobrego dla wszystkich

1 A ja kurna nie wiem ...Bo we włosach mam ciepłe refelksy ale oczy zimne, era zimna i co?????

2 A ja folę do chuopów chodzić...Mam dość słuchania że @ aż tak bardzo nie boli bo przecież mam i wiem

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Moja Mam wyjechana, ale rozbroiła mnie ostatnim komentarzem nad Jimmi Choo, Moze to i łądne, ale nie spektakularne, tak jak Angel
Serce rośnie mój Tata też się wyrabia
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 13:59   #3512
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
joł baru
Wszystkiego dobrego dla wszystkich

1 A ja kurna nie wiem ...Bo we włosach mam ciepłe refelksy ale oczy zimne, era zimna i co?????

2 A ja folę do chuopów chodzić...Mam dość słuchania że @ aż tak bardzo nie boli bo przecież mam i wiem
1. Ja zimny włos, niebieskoszare oczy, ciepła (żółta) skóra

2. No buraczanka też się zdarza, i to mi się nie podoba, dlatego długo szukałam babki, która jest normalna. Ale i tak, nienawidzę męskiego gmerania, rozkładania nóg przed obcym chuopem, no nie do przejscia to dla mnie jest. Upokarzające.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 14:13   #3513
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Ja zimny włos, niebieskoszare oczy, ciepła (żółta) skóra

2. No buraczanka też się zdarza, i to mi się nie podoba, dlatego długo szukałam babki, która jest normalna. Ale i tak, nienawidzę męskiego gmerania, rozkładania nóg przed obcym chuopem, no nie do przejscia to dla mnie jest. Upokarzające.
Tylko nie wiem dlaczego ja na same takie trafiam...
No i faceci są delikatniejsi przy badaniu
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 14:57   #3514
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIII

Znad kawy

Dziękuję serdecznie wszystkim za życzenia!
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Ja robię z czosnkiem i śmietaną ale żeby z jajem
Jak już się szpinak poddusi na tószczu, wbijasz jajo i merdasz i włala! Tak chyba ciotka moja robi... ewentualnie mi się pomyliło wszystko
Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Macham znad Godryka - nowego członka rodziny
Kotełek?
Cytat:
Co do analizy kolorystycznej - znacie bloga Marii? Bardzo ładnie rzecz wykłada.
Znam, ale się jeszcze nie zagłębiłem wystarczająco głęboko
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
O Bosh i teraz Ci nie będzie stał
Kto?! Co?! Gdzie?!






Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
Solenizant nr 2 pewnie jeszcze śpi
Zwlekłem się z łóżka o 15:19 Najchętniej wcale bym się nie obudził, no ale cóż...
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
...
To jest dla mnie jakieś nieporozumienie, jakim prawem chuop może gmerać babom w karolach, macać, paczeć, itp. Powinni mieć zakaz, niech se zostają urologami i macają pałki.
Zrobiłaś mi wrzesień!!!
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
1 A ja kurna nie wiem ...Bo we włosach mam ciepłe refelksy ale oczy zimne, era zimna i co?????
Wbrew pozorom ciepłe refleksy nie wykluczają ani zimy, ani lata
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 15:02   #3515
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar LIII

Jeden jedyny raz w życiu trafiłam na gina-kobietę,która nie traktowała mojego ciała jak manekina ćwiczebnego pozbawionego zakończeń nerwowych. Faceci są zdecydowanie delikatniejsi.

Gryxiu, Truskawciu,wszystkiego najlepszego!

Powinnam stanąć przy garach,ale na balkonie mi dobrze...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 15:08   #3516
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIII

U nas tydzień "zmęczenia" trwa, nie gotujemy, nie sprzątamy, mamy wdupiemanie W weekend wypoczywamy (bo w tyg chuopin haruje jak wół) . Właśnie chuopin przytachał winko
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 15:22   #3517
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIII

Margot
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Właśnie chuopin przytachał winko
Tak już "za jasnego"?
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 16:22   #3518
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Margot

Tak już "za jasnego"?
jestem jasne lato to za jasnego - a poważnie, to mi ochota przeszła, więc chyba zrobimy zapasik. No nie fię Grunt, że jest na stanie otwierać nie trzeba od razu.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Zrobiłaś mi wrzesień!!!
Cieszy mnie to bardzo
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:00   #3519
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIII

Gold, doczytałam o szanownym panu - to faktycznie krew człowieka może zalać Młotkiem go, skoro grzeczna prośba nie skutkuje.
A co do gości niezapowiedzianych - raz trafiła mi się taka sytuacja: owszem, chodziło o wspólnych znajomych i dowiedziałam się jakąś godzinę wcześniej, ale sama byłam w rozsypce (i psyche, i fizis) i mieszkanie było w rozsypce, a nade wszystko wkurzyło mnie to, że zostałam postawiona przed faktem dokonanym "zaprosiłem, bo przecież nie będziesz mieć nic przeciwko; upieczesz szybko ciasto?". Poszłam wtedy w cholerę, zostawiając M. z gośćmi, syfem i brakiem poczęstunku. Więcej się sytuacja nie powtórzyła.


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
? Gratulacje, Poooka poka
Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Kotełek?
Nie kotełek, nasz pierwszy aut Godryk jest cudownym nastolatkiem - w pełni się słucha kierowcy


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
2. Oooo ciekawe, ciekaaawe zatem stąd wynikałoby, że jestem jasnym delikatnym latem (Brzmi jak przeciwieństwo mego wnętrza ) Acz obecnie pozbyłam się żółtych włosów i mam odcień Aniston - niemniej skóra, oczy to jasne lato.To co ciekawe, to to, że nie pasują mi jasne odcienie niebieskiego, i żadne inne jasne Hmmm. Pasują mi kolory ciemne, wyraziste, grafit, granat, fuksja, butelkowa zieleń, czerń. Zimne, ale ciemne Pastele -
Skoro lepiej Ci w ciemnych, to noś ciemne
Fajne paletki są jeszcze na blogu Wampierza.
Edit: a może jesteś jednak jakąś zakamuflowaną zimą?

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom ciepłe refleksy nie wykluczają ani zimy, ani lata
Gryx
A poza tym: prawda - mam ciepłe, złote refleksy we włosach pomimo zimnej urody
I wciąż nie wiem, czym lato, czy może jednak jakaś zamaskowana zima


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
U nas tydzień "zmęczenia" trwa, nie gotujemy, nie sprzątamy, mamy wdupiemanie W weekend wypoczywamy (bo w tyg chuopin haruje jak wół) . Właśnie chuopin przytachał winko
Wdupiemniemanie jest potrzebne - od czasu do czasu.
A propos winka - zrobiliśmy sobie wczoraj ucztę: wino, bułeczki plus świeżo nabyte sery, m.in. gouda z imbirem oraz gouda z ziołami i pomidorami Mrauuu! Pychota, a na dodatek polskie. Przy najbliższej okazji i zwyżce finansowej pobiegnę po inne smaki
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2014-09-06 o 17:07
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:01   #3520
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIII

Truskawo i Gryszardzie wszystkiego co najlepsze




Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
osocho z tom witaminom Ce?

widzisz a ja tłumaczę jak krowie na rowie że muszę wiedzieć chociaż godzinę wcześniej że ktoś wpadnie. tłumaczę to też gościom, od 5 lat. ale że przyjeżdżają raz w roku to uznali, że nie muszą się mi osobiście zapowiadać, bo przecież TAKIE wydarzenie kurturarne to mi zostanie objawione no i było wybitnie kurturarnie...
na spanie c?
ja mam ruskom glicynę w tabsach i chyba zacznę brać

spokojne tłumaczenie nie działa, za to opieprz i foch z przytupem niestety tak...

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Szlag by z tymi perfumami. Chcę kupić jakąś flachę za pierwszą pensję (nagroda pocieszenia) i nie wiem którą:
- Micallef Automne - ale czy on nie wania spoconą babą? I nie wietrzeje po godzinie? W ogóle go na sobie nie czuję. Chyba wystarczy mi odlewka do wąchania korka... BTW ciekawe czy w tym roku będą w Quality kalendarze adwentowe Micallefa z miniaturami.
ja mam chyba jeszcze całe miniAutomne z zeszłorocznego

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość

jeszcze niedawno takich z duralexu gigantów było od czorta po sklepach


kup sobie takie coś jak ma ta pani w ramach torebuni http://powerworkout.blog.pl/2014/08/...acja-za-silna/ i sobie ćwiczaj , a zyskasz taką krzepę że pan będzie biedny jak go lekko dotkniesz i ze strachu będzie Ci podłogi na kolanach fedrował

no sama fidzisz mówię poważnie kup se ketla i ćwicz
a już nie ma?

mnie ketel zbędny, moja przeciętna torebka waży tyle, że gdy ktoś inny ją podniesie, to zawsze jest: jesuuu, co ty tam nosisz?

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
1.
2.

no właśnie , z atomka wszytko pachnie inaczej niż z polania
1.
2. http://finanse.wp.pl/kat,1037883,tit...wiadomosc.html
u mnie już się zsynchronizowało i pierwsze co to się dokopałam do usg gin (na szczęście nie ciężarnej ), którego mi nie wykonano, bo nawet nie miałam wizyty w tym terminie
z tym się coś robi? bo nie chce mi się znowu nowej lekarki szukać, w przypadku gdyby nasze relacje się popsuły przez taki szczegół...
a dwa to w tym gabinecie chyba nie ma nawet aparatu do usg, tylko pacjentki są odsyłane do szpitala na badanie

ad ginów, na próbie kilkunastu różnych, to faceci są delikatniejsi z zasady, chyba że trafi się na typa o czułości drwala. baby mniej delikatne, ale niektóre bardzo się starają i do nich są długie kolejki. najgorszy typ to położnej bez powołania siejące strach na przedporodówkach

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A bo szpinak to trzeba jednak umieć zrobić, nie ma to tamto Ogólnie szpinak to ja kocham, tylko... jakoś nie w domowym wydaniu Żadna filozofia niby, podsmażyć z jajem i zaciągnąć mąką ze śmietaną... ale żeby to zjadliwe było?
dla mnie spinacz obowiązkowo z czosnkiem, gałką muszkatołową i pieprzem. reszta dodatków wg uznania

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Macham znad Godryka - nowego członka rodziny

Co do analizy kolorystycznej - znacie bloga Marii? Bardzo ładnie rzecz wykłada.
1. nowy koth?

2. może mi to coś rozjaśni
__________________
today's rain is tomorrow's whisky

Edytowane przez Betty83
Czas edycji: 2014-09-06 o 17:05
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:14   #3521
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIII

Betty
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
jestem jasne lato to za jasnego

Cytat:
- a poważnie, to mi ochota przeszła, więc chyba zrobimy zapasik. No nie fię Grunt, że jest na stanie otwierać nie trzeba od razu
True
Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Gold, doczytałam o szanownym panu - to faktycznie krew człowieka może zalać Młotkiem go, skoro grzeczna prośba nie skutkuje
Do takich zadań jest żeliwny rondel
Cytat:
A co do gości niezapowiedzianych ...
Nie uznaję czegoś takiego jak niezapowiedziani goście Ogółem to nie lubię niespodzianek i burzenia mego odwiecznego porządku czasoprzestrzeni
Cytat:
Nie kotełek, nasz pierwszy aut Godryk jest cudownym nastolatkiem - w pełni się słucha kierowcy

Cytat:
Fajne paletki są jeszcze na blogu Wampierza.
Znamy
Cytat:
Gryx


Co do serów z Podlasia - całym sercem popieram wspieranie polskiego przemysłu spożywczego Ostatnio była tu reklama masła z Finlandii, przecież u nas hodowli krów nie ma, fucking logic
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 17:19   #3522
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Gold
Nie kotełek, nasz pierwszy aut Godryk jest cudownym nastolatkiem - w pełni się słucha kierowcy



Skoro lepiej Ci w ciemnych, to noś ciemne
Fajne paletki są jeszcze na blogu Wampierza.
Edit: a może jesteś jednak jakąś zakamuflowaną zimą?


Gryx
A poza tym: prawda - mam ciepłe, złote refleksy we włosach pomimo zimnej urody
I wciąż nie wiem, czym lato, czy może jednak jakaś zamaskowana zima
1. Współczuje i gratuluje - auto to je blessing i curse zarazem. Niekończące się kłopoty, pożeracz pieniędzy, ale bez niego źleeeee

2. A mi nie zależy jakoś bardzo to rozstrzygać Ja juz mam opracowane w czym mi dobrze w czym nie. Widziałaś mnie, niestety nie jestem zimą, muszę stronić od czerwonego etc etc.


3. Z kolei ja Cię zapamiętałam jako soobę o lekko oliwkowym kolorycie twarzy??? Może dlatego że był upał ?? Ach te niuanse

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
dla mnie spinacz obowiązkowo z czosnkiem, gałką muszkatołową i pieprzem. reszta dodatków wg uznania
Nie inaczej Jeszcze pasuje wrzucić mu sery

Chyba lete jednak na jakiś filmowy łożkowy wieczór. MAmy Labour Day z Winsletową i Witaj w Klubie z Mefju macconagagghghghg no nie
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:22   #3523
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Chyba lete jednak na jakiś filmowy łożkowy wieczór. MAmy Labour Day z Winsletową i Witaj w Klubie z Mefju macconagagghghghg no nie


Nie lubię go

U nas przetwórstwo buraczane na całego, kocioł ćwikły do przerobienia (jak to dobrze, że mnie te prace nie dotyczą)
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:22   #3524
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Nie uznaję czegoś takiego jak niezapowiedziani goście Ogółem to nie lubię niespodzianek i burzenia mego odwiecznego porządku czasoprzestrzeni
Ale również aaaaaaaaaall true

Mam identycznie. Ja bym w życiu nikomu tego nei zrobiła.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-09-06 o 17:23
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:22   #3525
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ale również aaaaaaaaaal true

Mam identycznie. Ja bym w życiu nikomu tego nei zrobiła.
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:31   #3526
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIII

Aileenn - z ciekawości weszłam w link z kolorami i w sumie prawda 99% się zgadza, czyli jestem jasne lato Tylko najjaśniejsze błękity i żółtki musztardowe na mnie hmmmm znikają, albowiem żółtki zlewają sie z kolorem cery, a kiedyś też włosami. W błękicie znikam ja, gryzie się ze skórą (ciepła)

W sumie to mi tylko uzmysłowiło, że wiem, jakie kolory naszać.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-09-06 o 17:32
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:34   #3527
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIII

analiza kolorystyczna to dla mnie coraz czarniejsza magia, w miarę czytania. ale chętnie się oddam w ręce specjalisty


Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Nie uznaję czegoś takiego jak niezapowiedziani goście Ogółem to nie lubię niespodzianek i burzenia mego odwiecznego porządku czasoprzestrzeni
mnie się zdarza udawać, że nie ma nikogo w domu

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

Nie inaczej Jeszcze pasuje wrzucić mu sery

ale zależy do czego ten szpinak
do steka bym sobie odpuściła sery.

no i przypomniało mi się, że z zielonych papek czeka przepis na mushy peas z miętą

no i padło pytanie, czy w październiku chcę może bilet tylko w jedną stronę.... chcieć to ja sobie mogę...
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:36   #3528
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
mnie się zdarza udawać, że nie ma nikogo w domu
Mnie się zdarza udawać, że telefon nie dzwoni
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:40   #3529
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIII

Betty - o kurka, to faktycznie niemoc. Kurcze wiadoma sprawa, sama bym chciała, ale domyślam się czemu nie możesz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 17:45   #3530
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Mnie się zdarza udawać, że telefon nie dzwoni
yyyy.... ja swojego, to już wcale nie słyszę, to udawać nie muszę, o ile w ogóle jest włączony. służy mi tylko poza domem i w wannie

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Betty - o kurka, to faktycznie niemoc. Kurcze wiadoma sprawa, sama bym chciała, ale domyślam się czemu nie możesz
jest jeszcze opcja latania na miesiąc... ale kurdwa, czy ja naprawdę muszę swoje życie uzależniać od roboty exa, przez kolejne parę lat
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:48   #3531
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

jest jeszcze opcja latania na miesiąc... ale kurdwa, czy ja naprawdę muszę swoje życie uzależniać od roboty exa, przez kolejne parę lat
No właśnie, oto jest pytanie, oby nie. Oby się z czasem tak udało dogadać, że nie musisz. Jeśli chodzi o kidsy to wiele zalezy od dobrej woli stron. A z tym bywa różnie. Nie masz łatwo
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:55   #3532
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
ja mam chyba jeszcze całe miniAutomne z zeszłorocznego
Potrzebien Ci łon?

Gryxiu, Tru
Sto lat!

Testowaliśmy dziś z kumplem zapachy i tak:
- Automne wali drogerią
- Burning Leaves są fajne ale po godzinie nic nie czuć plus są podobne do trwałego BC
- Marcel jest zwykły i nijaki
Pozostaje więc Black
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 17:57   #3533
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIII

oesu
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:00   #3534
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Wbrew pozorom ciepłe refleksy nie wykluczają ani zimy, ani lata
Naprawdę to kim ja jestem? Ciekawe ....Czy inni mnie widzą tak jak ja siebie Mursz pomożesz?????
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:07   #3535
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
No właśnie, oto jest pytanie, oby nie. Oby się z czasem tak udało dogadać, że nie musisz. Jeśli chodzi o kidsy to wiele zalezy od dobrej woli stron. A z tym bywa różnie. Nie masz łatwo


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Potrzebien Ci łon?

Gryxiu, Tru
Sto lat!

Testowaliśmy dziś z kumplem zapachy i tak:
- Automne wali drogerią
- Burning Leaves są fajne ale po godzinie nic nie czuć plus są podobne do trwałego BC
- Marcel jest zwykły i nijaki
Pozostaje więc Black
obczaję jeszcze, bo niby zostawiłam dla siebie, ale skoro nie ubywa, to chyba lepiej posłać dalej


ja chyba dam sobie spokój z tą analizą, bo zaczynam się obawiać kryzysu tożsamości
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:08   #3536
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Chyba bym wykorkowała

A tooooo jeden z moich koszmarów

https://www.youtube.com/watch?v=4xQb9Kl-O3E
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2014-09-06 o 18:09
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:13   #3537
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Chyba bym wykorkowała

A tooooo jeden z moich koszmarów

https://www.youtube.com/watch?v=4xQb9Kl-O3E
ja też
ale z drugiej strony ta dzielna psina przypomina mi poczciwą Pepę Ju
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:28   #3538
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
ja też
ale z drugiej strony ta dzielna psina przypomina mi poczciwą Pepę Ju
A to pamiętacie?

https://www.youtube.com/watch?v=4aGFkEoxHsY
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:28   #3539
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
obczaję jeszcze, bo niby zostawiłam dla siebie, ale skoro nie ubywa, to chyba lepiej posłać dalej
Czekam na wieści

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Boskie

Czy w Douglasie dają próbki perfum?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:29   #3540
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Scent Bar LIII

Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
ale goście prędko nie przyjadom



Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

Kam - kurcze, to nie zazdroszczę. To tak jakby kulą w płot. Czyli rozmijają sie Wam intencje a on źle odczytuje sygnały?
hm, z drugiej strony, może nic się nie rozmija i to ja źle odczytuję sygnały nie wiem, na razie stwierdziłam po namyśle, że nie będę nic rozkminiać tylko zobaczę co się z tego będzie kluło, o ile będzie.... ale w pracy może być zabawnie


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
napewno pisane było razem do II wojny , zostało rozdzielone chyba dopiero w powojennej reformie pisowni .
a ja mam właśnie przed sobą Zasady pisowni polskiej i interpunkcji wyd. Lwów 1936 i wg tej knigi wyrażenia przyimkowe "piszemy zasadniczo rozdzielnie" - w tym "na pewno" (a takie "naprawdę" należy do wyjątków)

przy okazji, wg tej samej knigi liczba mnoga od postać to "te postaci a. postacie"



Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Tylko nie wiem dlaczego ja na same takie trafiam...
No i faceci są delikatniejsi przy badaniu
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Jeden jedyny raz w życiu trafiłam na gina-kobietę,która nie traktowała mojego ciała jak manekina ćwiczebnego pozbawionego zakończeń nerwowych. Faceci są zdecydowanie delikatniejsi.
mam podobne doświadczenia
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 20:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.