Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec 2011 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
Coraz mocniejsze kopniaki czujemy, wiosną się rozpakujemy 12 21,43%
Kilogramów nam przybyło, dzieci rosną ze aż miło 37 66,07%
II trymestr dopiero sie kończy.... a tak wiele nas już łączy... 7 12,50%
Głosujący: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-21, 08:11   #3511
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Dzień dobry Kochane!

Zostawiam Wam fotkę brzucha , a lecę nadrabiać.
Jestem dzisiaj w pracy, ale wczoraj.... wyszłam o 21.15 - dziewczyny miałam taką awarię w biurze, że o mało nie zwolniłam swojego pracownika który spieprz** sprawe dla prezesa i wczoraj ją naprawiając siedziałam do 21.... masakra. Nienawidzę być kierownikiem - chętnie się zamienię

Więc powiedziałam, że dzisiaj praca na bok - ja nadrabiam wizaż .

Zostawiam fotkę i lecę .... od strony 107 .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24t5dc.jpg (14,3 KB, 37 załadowań)
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:17   #3512
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Witam dziewczyny wczoraj nie miałam za bardzo czasu na to żeby wejść na wizaz, najpierw zakupy później wyjazd do rodziców... dużo tego latania było także na chwilę obecną nie jestem w stanie was nadrobić i pewnie uda mi się to dopiero w poniedziałek kiedy wrócę do domu
właśnie idę się wykąpać bo dziś wizyta u mojej gin sprawdzi wyniki badań echo i podejmie kolejne kroki w leczeniu
jestem dobrej myśli
trzymajcie kciuki za nas
__________________
główny cel: powrót do dawnej sylwetki

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:17   #3513
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Kasiu, powodzenia u diabetologa i daj znać, co zalecił No i za komunikację trzymam kciuki, bo jest za co

Moria, ja też powinnam mieć glukozę, ale odkładam to Daj znać, jak cukier! Co do czarnych wózków, to nie dość, że nie ma ich na allegro, to jeszcze wspominałam, że np. w sklepie internetowym X-lander czarny jest droższy

Biorę pod uwagę kolejne dzieci, więc jeśli się wózek sprawdzi, to nie będę go sprzedawać

O nowej linii koniecznie nam powiedz! Nie pogniewałabym się, gdyby zrobili kolorystykę podobną do Mutsy

Matallewar, dzięki za info Aha, no i czekamy na foty zakupów dziś!

Siasiek, dwie pobudki, to lekka przesada! Mnie też coś obudziło, ale nie wiem co

Anula, negatywne reakcje zawsze będą, różne są gusta, komuś się nie spodoba czarny wózek, a ja np. ostatnio widziałam wózek RÓŻOWO-BORDOWY i też mi się nie podobał Tak, jak mówisz, do takiego czarnego/grafitowego wózka wszystko pasuje i mniejsze ryzyko zrobienia bazaru/choinki z wózka

W ogóle to pewnie większość rzeczy będę miała białych, kocyki, prześcieradła, ręczniczki, akcesoria do pielęgnacji, czasami coś pastelowego różowego [np. chcę różową butelkę TT ]. Wystarczy, że te rzeczy, które dostałam są już kolorowe

Dobra, ja też uciekam! Pamiętajcie, że dziś Dzień Babci!
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:19   #3514
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kochane!

Zostawiam Wam fotkę brzucha , a lecę nadrabiać.
Jestem dzisiaj w pracy, ale wczoraj.... wyszłam o 21.15 - dziewczyny miałam taką awarię w biurze, że o mało nie zwolniłam swojego pracownika który spieprz** sprawe dla prezesa i wczoraj ją naprawiając siedziałam do 21.... masakra. Nienawidzę być kierownikiem - chętnie się zamienię

Więc powiedziałam, że dzisiaj praca na bok - ja nadrabiam wizaż .

Zostawiam fotkę i lecę .... od strony 107 .
Ale śliczny brzusio

musze sie sfotografować bo wydaje mi sie ze juz mam ogromny brzuszek a dzisiaj zaczęłam 25 tydzien masakra jakas
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:22   #3515
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

mary poziomkowa nie ma za co, przy okazji sama się zorientowałam jak to dokładnie jest Wcześniej tylko tak mniej więcej.

Uciekam na zakupy
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:24   #3516
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
Ale śliczny brzusio

musze sie sfotografować bo wydaje mi sie ze juz mam ogromny brzuszek a dzisiaj zaczęłam 25 tydzien masakra jakas

ja w neidziele zaczynam 24 i jak juz sama widze ze mi brzuch urosl to musi byc ogromny. ja musze teraz uwazac w tym miesiacu. dziewczyna co wchodzila po mnie od 24-28 byla 5kg na plusie, takze pewnie mnie tez to czeka
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:32   #3517
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

ddaaiissyy rzeczywiście masz chojnego Tżta mam nadzieje ze jak wyjaśnisz mu sytuacje to już nie będzie takich prezentów robił, no chyba ze Was stać będzie

24kasia86 Zosia ostatnio zauważyła że mamie cos wystaje z przodu, bo przychodzi i sie pytam pokazując na brzuch "coi to?" jak mówię że brzuszke i tam jest dzidzia, to ona kiwa głową i mówi swoje sławetne "taaaaak" ale czy rozumie co sie tam dzieje to nie wiem

eweska kochanie zobaczysz jak malluszki się urodzą to nie będziesz chciała nikogo innego a może jeden facecik zmieni jednak sie w dziewczynkę ?? wyraźnie było widać ???
poza tym jak tu kiedyś Eve napisała - miłość chłopca do matki jest zupełnie inna niż miłość córki ty będziesz tej miłości miała potrójnie

spice1985 najwazniejsze ze dzidzia zdrowa a to ze doppler to moze tylko tak bylo napisane ze na sprzeciez mozliwoscia dopplera, wiesz moj gin tez nie robi mi przepływów, bo tak naprawde nie jest to konieczne, robi sie je jak z dzidzia cos jest nie tak, zeby sprawdzic dlaczego, fakt tylko ze wywalilas wiecej pieniedzy

Dziewczonka z tego co wiem to zwykla cukrzyce prowadzi sie ambulatoryjnie, a jesli cukry sa niezadowalajace mimo diety to wtedy kladzie sie do szpitala i robi dodatkowe badania

doann witaj

amarcia

agus87 góóóóooooooooooooory

[B][/B]anula_81 śliczny brzusio, kurcze jak na poczatku mialam duzy to teraz wszystkie mnie doganiają a nawet juz mnie przegoniłły

spice1985 pisze ze przed obciazeniem glukoza przez conajmnije 3 dni powinno sie miec diete normalna, zawierajaca conajmniej chyba 150g weglowaodanow, wiec nie powinno sie niec ograniczac przed testem zeby wynik nie wyszedl zafalaszowany

moria44
myśle ze ten energy sie bedzie mniej brudzil niz ten zolty , do zoltego moga robale leciec latem !!!! (wiem ze nieraz dziewczyny narzekały na to )

antropia śliczny zółciutki a jak twoje wyniki moczu ???

dobra narazie tyle
bo musze z Zosią i dziadkiem isc na specerek zimowy
reszta później
buziaki
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 08:32   #3518
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Dołączam się do fanek czarnych wózków Nie wiedziałam nawet, że ten kolor jest tak mało popularny
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:32   #3519
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

moniqac śliczny brzusio,a bluzeczka jaka ładna.
Wiem coś na temat stanowiska kierowniczego,też jestem kierownikiem.
Na szczęście jestem na l4 i moje obowiązki przejeła moja zastępczyni,ja mam spokój,
lece nadrabiać
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:39   #3520
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kochane!

Zostawiam Wam fotkę brzucha , a lecę nadrabiać.
Jestem dzisiaj w pracy, ale wczoraj.... wyszłam o 21.15 - dziewczyny miałam taką awarię w biurze, że o mało nie zwolniłam swojego pracownika który spieprz** sprawe dla prezesa i wczoraj ją naprawiając siedziałam do 21.... masakra. Nienawidzę być kierownikiem - chętnie się zamienię

Więc powiedziałam, że dzisiaj praca na bok - ja nadrabiam wizaż .

Zostawiam fotkę i lecę .... od strony 107 .
Uuu a stres dla Ciebie nie wskazany To miała mimo to dobry dzień, że goscia nie wywaliłas !! Po premii może mu choć mozesz polecieć ? Brzuszek super !!
a jak u lekarza? Byłas juz 2 raz ??

andziot nooo powiedzmy, że nas stać.... biorac pod uwage ich dochody mamy kilka razy więcej, ale mimo wszystko za 1200 to ja mam pół wózka np.... a wiecie ze wydatków duzo wiecej Ehhhhh

Może sie odważę i zrobie zdjecie mojej mamuciej tuszy i wieczorem wrzuce na wizac... nadal nie mam ani pół zdjecia

Wszystkim AGNIESZKOM wszystkiego najlepszego w dniu ich świeta !

No własnie, skoro znamy płec mozna kolor wózka wybierac - nie pomyslalam o tym
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:41   #3521
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Hhahaha Mary to ma pomysły

Z becikowym to coś mi się kojarzy, że trzeba mieć akt urodzenia, więc wcześniej raczej się nie przyspieszy.. ale podanie pewnie wybrać i wypełnić można sobie wczesniej i zaświadczenie od lekarza prowadzącego ciążę też pewnie już przed porodem można sobie wziąć.. coś mi tak świtają informacje, bo trochę o becikowym było w gazetach przy temacie/aferce, że mieli wycofać..
ja też słyszałam,że trzeba zaświadczenie od lekarza prowadzącego i że prawdopodobnie przyszła mama do 10tc,powinna sie do gina zgłosić.W późniejszym czasie nie należy jej sie becikowe,nie jestem za bardzo obeznana w tym temacie jeszcze.Poprzednie becikowe jak załatwiałam to nie wymagali zaświadczenia od gina.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 08:42   #3522
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Principesina (wiem że zjadłam jakąś literkę) już masz 6 miesiąc skoro jesteś w 24 tygodniu


Grazin u mnie po witaminach było tak...zjadałam sobie śniadanie, czułam się świetnie, połykałam witaminki i po nie dalej jak 5 min było wielkie żyga*** i później tak cały dzień rozbity. Gdy było raz tak że nie wzięłam witam bo zapomniałam czułam się świetnie. Na następny dzień wzięłam i znowu powtórka z rozrywki. Postanowiłam ich nie brać przez kilka dni i zobaczyć jak będzie. I czułam się świetnie. Spytałam gina czy muszę je brać i on sam powiedział że lepiej ich nie brać w takim razie. Tym bardziej że ja już miałam przepisany syrop na mdłości i czopki. Moja mama w żadnej ciaży nie mogła brać witamin, naet kwasu foliowego bo wymiotowała.
A co do ciśnienia mojego to odkąd mierzę codziennie (3 tygodnie) to zawsze takie niskie, więc to raczej nie pogoda na dworze


Ehh dzisiaj dzień babci...muszę kupić jakąś bombonierę albo kwiatka...babcia której na nas zależało i której lubiłam robić prezenty zmarła 2,5 roku temu (mama mamy), a ta babcia to tak jest bo jest. Ma ważniejszych i mniej ważnych wnuków


AAAAaaa co do becikowego to nas chyba obowiązuje zaświadczenie o tylko jednej odbytej wizycie nieważne w którym trymestrze, czy tygodniu.
No i kartę ciąży zabierają podobno więc nie będzie ona mogła robić za zaświadczenie. Tak ostatnio o zabieraniu karty ciąży słyszałam w gabinecie od innej mamy. Że musi sobie skserować bo zabierają.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb

Edytowane przez bzyczka1
Czas edycji: 2011-01-21 o 08:46
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:44   #3523
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

już was nadrobiłam o matko aż mnie oczy bolą

dzisiaj zrobie zdjęcie mojego brzuszka i też się pochwalę a co
__________________
główny cel: powrót do dawnej sylwetki

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:46   #3524
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

tak kukam na kolory i chyba wezmę brąz albo własnie total black

http://allegro.pl/maxi-cosi-mura-4-2...414894150.html
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:50   #3525
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
andziot nooo powiedzmy, że nas stać.... biorac pod uwage ich dochody mamy kilka razy więcej, ale mimo wszystko za 1200 to ja mam pół wózka np.... a wiecie ze wydatków duzo wiecej Ehhhhh
daisyy, nie chcę się czepiać ale jeśli macie dochody kilka razy większe to chyba nic się nie stanie jeśli raz zapłacicie ten nieszczęsny rachunek Nigdzie nie jest powiedziane, że rodzice przez całe życie nie wezmą od dzieci ani grosza. Mimo wszystko i tak Twój mąż powinien skonsultować z Tobą ten wydatek, to jest jasne bez dwóch zdań
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:50   #3526
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

mam troche pracy ale pisze na szybko
Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kochane!

Zostawiam Wam fotkę brzucha , a lecę nadrabiać.
Jestem dzisiaj w pracy, ale wczoraj.... wyszłam o 21.15 - dziewczyny miałam taką awarię w biurze, że o mało nie zwolniłam swojego pracownika który spieprz** sprawe dla prezesa i wczoraj ją naprawiając siedziałam do 21.... masakra. Nienawidzę być kierownikiem - chętnie się zamienię

Więc powiedziałam, że dzisiaj praca na bok - ja nadrabiam wizaż .

Zostawiam fotkę i lecę .... od strony 107 .
nooo jaka fotka, a za przepracowywanie powinnas dostac lanie a na mnie krzycza nooo.....
brzusio slicznyyy!
Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość

Moria, ja też powinnam mieć glukozę, ale odkładam to Daj znać, jak cukier! Co do czarnych wózków, to nie dość, że nie ma ich na allegro, to jeszcze wspominałam, że np. w sklepie internetowym X-lander czarny jest droższy

Biorę pod uwagę kolejne dzieci, więc jeśli się wózek sprawdzi, to nie będę go sprzedawać



Anula, negatywne reakcje zawsze będą, różne są gusta, komuś się nie spodoba czarny wózek, a ja np. ostatnio widziałam wózek RÓŻOWO-BORDOWY i też mi się nie podobał Tak, jak mówisz, do takiego czarnego/grafitowego wózka wszystko pasuje i mniejsze ryzyko zrobienia bazaru/choinki z wózka

W ogóle to pewnie większość rzeczy będę miała białych, kocyki, prześcieradła, ręczniczki, akcesoria do pielęgnacji, czasami coś pastelowego różowego [np. chcę różową butelkę TT ]. Wystarczy, że te rzeczy, które dostałam są już kolorowe

Dobra, ja też uciekam! Pamiętajcie, że dziś Dzień Babci!
ja tezzz!! czarny wozek, jasna posciel, biale reczniczki!! nie jestem sammaaaa
Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość


Anulka, ja może chudziną nie byłam ale szczupła raczej tak i tak samo mam 2 podbródek, w pracy chodze w apaszkach/szalach - staram sie go zakryc
W biodrach 10cm wiecej, na wadze pewnie tez juz z 10kg i podobnie jak Ty jestem ZAŁAMANA !!! Strasznie mnie to dołuje, jak pakowałam swoje wczesniejssze ciuszki w rozmiarze 34 to wygladały mi przy moich obecnych 42-44 jak te dla maluszków !! Takze wowczas płakałam rzewnymi łzami, czy kiedykolwiek włożę moja stara garderobe jeszcze na siebie......

!!
ja wlaze w moje ciuchy niektore, na sczzescie osttanio byly modne tuniczki
ale czuje to samo co ty!!! wiem, ze nei powinnam, bo kocham moja dzidzie i uwielbiam byc w ciayz, ale cuzje sie ciezka, gruba i brzydka, nic nie poradze....

wracam do roboty bo mnie zwolnia


Andziot dziekuje za brzuszkowy komplement, no doganiam doganiam, przeganiam was nawet mysle...
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia

Edytowane przez anula_81
Czas edycji: 2011-01-21 o 09:13
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:59   #3527
canela
Zadomowienie
 
Avatar canela
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 518
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

A ja się przywitam, późno, bo późno, ale lepsze to niż wcale :P
Ostatnio mam lenia w pracy, więc zaczęłam nadrabiać wizazowe zaległości

"Najświeższy" termin mam na 6/6, ale za tydzień kolejna wizyta, więc pewnie znowu się zmieni. No i na pewno będę miała synka


Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
AAAAaaa co do becikowego to nas chyba obowiązuje zaświadczenie o tylko jednej odbytej wizycie nieważne w którym trymestrze, czy tygodniu.
Na stronie czegostam państwowego jest gotowe zaświadczenie, w ustawie jest mowa o 10tc najpóźniej pierwszej wizyty (to się wypisuje na zaświadczeniu). Karta ciąży nie jest potrzebna, jedynie to zaświadczenie i akt urodzenia ofc.
Martwi mnie tylko jedno, bo słyszałam, że dziewczyny mają czasem problemy z dostaniem kasy, jeśli mają zaświadczenie z prywatnej praktyki, nie z lekarza nfz.
__________________
Zapach dnia

próbki i odlewki
canela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:01   #3528
Mango08
Rozeznanie
 
Avatar Mango08
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 708
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cześć

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Anula, Moria, no właśnie ja siedzę cicho, żeby nie budzić kontrowersji, ale mnie się wózki czarne/grafitowe najbardziej podobają. U mnie w rodzinie mały popłoch, ale już ich przekonałam, że zdania nie zmienię, a TŻ podziela mój gust

X-lander carbon jest droższy, niż pozostałe i ciekawe czemu, ale nie zniechęca mnie to. Mutsy mają większy wybór kolorystyczny, jeśli decydowalibyśmy się na niego, to jeszcze Active Champagne wchodziłby w grę, a jak nie to CZAAARNY

Zresztą z Implast Bolder Ecoline też najładniejszy grafitowy
Dziewczyny ja również do Was dołączam, a już myślałam, że tylko my jesteśmy "dziwni", bo chce dziecku czarny wózek kupić. Jestem pewna, że pojawią się głosy, że dziecko powinno mieć kolorowy wózeczek, ale wcale się tym nie przejmuję. Zastanawiam się tylko czy nie będzie się za mocno przegrzewał latem Pod względem estetycznym czarny/grafit to numer jeden, dziecko może być kolorowo ubrane i nie ma poczucia przesytu.

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kochane!

Zostawiam Wam fotkę brzucha , a lecę nadrabiać.
Jestem dzisiaj w pracy, ale wczoraj.... wyszłam o 21.15 - dziewczyny miałam taką awarię w biurze, że o mało nie zwolniłam swojego pracownika który spieprz** sprawe dla prezesa i wczoraj ją naprawiając siedziałam do 21.... masakra. Nienawidzę być kierownikiem - chętnie się zamienię

Więc powiedziałam, że dzisiaj praca na bok - ja nadrabiam wizaż .

Zostawiam fotkę i lecę .... od strony 107 .
Piękny brzusio. Wiem co czujesz, bo ja wczoraj również cały dzień na pełnych obrotach, a wieczorem, jak tylko przyłożyłam głowę do poduszki to zasnęłam.

Odnośnie wagi to chyba każdej z nas trudno przywyknąć do nowego wyglądu. Ja jestem dopiero w 20 tyg., a waga pokazuje +8/9 kg, dlatego jak słyszę, że ktoś przytył przez całą ciąże 11 kg to chce mi się ryczeć. Kiedy pokazała się 6 z przodu to nie mogłam w to uwierzyć, sprawdziłam kilka razy czy aby z wagą wszystko ok. Najwięcej przytyłam w pierwszym okresie, teraz już się troszkę unormowało, jednak boję się ostatnich tygodni ciąży. Pocieszające jest to, że rozmawiałam z kilkoma dziewczynami, które przytyły ponad 20kg, a teraz wyglądają jak przed. Oczywiście wszystko zależy od organizmu, bo np. jedne nie robiły nic szczególnego, a drugie spędzały ogrom czasu na siłowni. Jednak teraz dla mnie najważniejsze jest to, aby z dzidziusiem, było wszystko dobrze, a stratą wagi zajmę się po porodzie.
__________________

Filip 21/06/2011
Mango08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:06   #3529
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja biorę Elevit Pronatal, i coś mi się tu podejrzane wydaje, bo nie słyszłam, żeby ktoś jeszcze je miał.. a niby lekarz mi polecił
Ja też biorę Elevit
Więc jesteśmy dwie i chyba tylko dwie
Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
Hej.

Ja jestem właśnie po wizycie, z dzidzią wszystkie ok, rośnie potwierdzony facet, ale moje wyniki moczu niestety niezadowalające, mam chyba zapalenie pęcherza, dostałam tabletki.
Z waga nie tak żle przez 3 tygodnie + 1kg, czyli w sumie od początku +6kg. Lecę zjeść kolację, a póżniej dalej was poczytam.
Gratuluję wizyty
A zap. pęcherza się nie przejmuj - wyleczysz. Nawiasem mówiąc problemy z układem moczowym to czesta przypadłość w czasie ciąży


Dziewczyny - śliczne brzuszki macie, bardzo zgrabne

Bzyczka - zabierają kartę ciąży? To chyba jakaś nowość, ja kartę ciąży z pierwszej ciąży mam oryginalną

Mary P - bo za czarne zawsze trzeba dopłacić, tak jest też z furami mechanicznymi
Co przeglądam wózki to raczej są kolorowe, ale ostatnio natrafiłam na czarny - wyglądał kosmicznie (cena też konkretna), ale zbaraniałam jak zobaczyłam, że ma baterię słoneczną
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 09:11   #3530
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
daisyy, nie chcę się czepiać ale jeśli macie dochody kilka razy większe to chyba nic się nie stanie jeśli raz zapłacicie ten nieszczęsny rachunek Nigdzie nie jest powiedziane, że rodzice przez całe życie nie wezmą od dzieci ani grosza. Mimo wszystko i tak Twój mąż powinien skonsultować z Tobą ten wydatek, to jest jasne bez dwóch zdań
Ale z drugiej strony bez przesady... oki, jesli to jednorazowy wybryk... ale nie zgadzam sie by ich do konca zycia utrzymywac! Powtórze sie - że jesli nie stac ich na dom niech zamienią sie na bloki...
jesli bedizemy z nimi mieszkac to czeka nas remont poddasza, pewnie lekko ok 50tys, maz mysli o zmianie auta, a gdzie przyjemnosci...
Osobiscie wolałabym kupic mieszkanie ale to z kolei jakies 400-500 tys w Krk, wiec juz w ogole masa pieniazków
Raz mozna zapłacic, juz zapłacone - ale niech to nie wejdzie w nawyk Na to sie nei zgadzam!

Mango08 nie jestescie dziwni jak widzisz nie Ty jedna.
Z wagą miałam tak samo jak Ty 6 z przodu mnie powaliła ! nie mogłam sie do tej cyferki przyzwyczaic ! i teraz zaczynam sie liczyc z myslą ze jak tak dalej pojdzie to bedzie 7 z przodu Moja mama ze mna 7kg przytyła a ja sama juz 9/10 w 20tc !!
canela wcale nei tak pozno My wszystkie ciazowe mamusie chyba mamy mega lenia w pracy
anula_81 całe szczescie poród latem, to potem bedziemy zyły owockami, chłodnikami i zrzucimy kg ! Taka mam nadzieje !!!! Dzidzia poza tym nas odchudzi (bardzo na to licze!)

Listopadowa - bateria słoneczna ??????????? a do czego ona ze tak spytam ??? Ło rany o czyms takim nie słyszałam !!
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:12   #3531
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

witamy

moje kochane lecę na śniadanie i ogarnąć się, jeszcze Was ponadrabiam, a póki co wkleję zdjęcie brzuszka z wczoraj.

23 tydzień dokładnie 22t4d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1170332.jpg (50,5 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1170338.jpg (53,0 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1170341.jpg (51,7 KB, 40 załadowań)
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:12   #3532
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

z tą wizytą do 10 tygodnia jest zawieszone i jest tak jak pisała Matal (przepraszam pisze z pamięci i mogę przekręcić nick). Zniesione to jest od 1 listopada 2009r do 31 grudnia 2011 roku. Teraz trzeba mieć zaświadczenie o 3 wizytach po jednej w trymestrze.
A o karcie ciąży pisałam że się nie nadaje, bo dziewczyny wcześniej pisały czy ona nie wystarczy.

Listopadowa no ja się zdziwiłam jak mi ta kobieta to powiedziała, ale nie wiem, mamą jestem po raz pierwszy może zostawiają ale ja sobie na wszelki wypadek skseruję co by później gdyby mi zabrali mieć chociaż to
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:16   #3533
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

the Sania, jak ładny brzuszek !!!!!!!!
Zero rozstepów itp ! Wyglada jędrnie i apetycznie ! Serio

Smacznego sniadanka

A mnie dziś z kolei stuknęło równiutko 20 tygodni
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...


Edytowane przez ddaaiissyy
Czas edycji: 2011-01-21 o 09:17
ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:32   #3534
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez canela Pokaż wiadomość
Martwi mnie tylko jedno, bo słyszałam, że dziewczyny mają czasem problemy z dostaniem kasy, jeśli mają zaświadczenie z prywatnej praktyki, nie z lekarza nfz.
pierwsze słyszę aby były z tym jakieś problemy to na pewno nie może być prawda Przecież większość kobiet chodzi prywatnie.

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Co przeglądam wózki to raczej są kolorowe, ale ostatnio natrafiłam na czarny - wyglądał kosmicznie (cena też konkretna), ale zbaraniałam jak zobaczyłam, że ma baterię słoneczną
baterię słoneczną a po kiego grzyba?

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony bez przesady... oki, jesli to jednorazowy wybryk... ale nie zgadzam sie by ich do konca zycia utrzymywac! Powtórze sie - że jesli nie stac ich na dom niech zamienią sie na bloki...
jesli bedizemy z nimi mieszkac to czeka nas remont poddasza, pewnie lekko ok
z tym to trochę przesadziłaś Skoro mieszkacie razem to oni mogą mieć nadzieję, że im pomożecie w utrzymaniu domu. Ja doskonale rozumiem Twoje oburzenie ale postaw się na miejscu rodziców. Skoro Wasze dochody kilkakrotnie przewyższają ich to chyba mogą oczekiwać, iż trochę więcej się dołożycie. Zresztą, to drażliwy temat i ja się już zamknę chyba

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
23 tydzień dokładnie 22t4d
jesteśmy prawie w tym samym wieku ciąży
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:42   #3535
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Hej, wczoraj nie dałam rady Was doczytać, nie wiem co mi się znów z wizażem działo. Wieszał się na potęgę.

Cytat:
Napisane przez Weredka Pokaż wiadomość
Po przekopaniu się przez wiele poprzednich postów chcę się przywitać. Zaglądałam tu już wcześniej, ale jakoś brakowało odwagi, żeby coś napisać. Mam termin na 6 czerwca, teraz kończy mi się 21 tydzień. Ruchy już czuję całkiem nieźle. Czytając, poprawiam sobie humorek, bo złapało mnie jakieś paskudne przeziębienie... Jutro na pewno zajrzę
Witaj!

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
Dzień dobry Kochane!

Zostawiam Wam fotkę brzucha
ładniusi brzusio

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
mary poziomkowa nie ma za co, przy okazji sama się zorientowałam jak to dokładnie jest Wcześniej tylko tak mniej więcej.

Uciekam na zakupy
Udanych zakupów i nie zapomnij się później pochwalić


Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
witamy

moje kochane lecę na śniadanie i ogarnąć się, jeszcze Was ponadrabiam, a póki co wkleję zdjęcie brzuszka z wczoraj.

23 tydzień dokładnie 22t4d
jestem pod wrażeniem, piękne fotki i ten brzusio


Co do wózków to muszę Wam powiedzieć, że również podobają mi się ciemne kolorki, szczególnie czarne.
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:43   #3536
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Zaraz postaram się znaleźć te cudeńko
Tylko nie wiem, czy nie pomyliłam baterii słonecznej z lampą na energię słoneczną. Tak czy inaczej oryginalny ten wózek
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:44   #3537
caffelate05
Rozeznanie
 
Avatar caffelate05
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 613
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
witamy

moje kochane lecę na śniadanie i ogarnąć się, jeszcze Was ponadrabiam, a póki co wkleję zdjęcie brzuszka z wczoraj.

23 tydzień dokładnie 22t4d
the_sania masz piękny brzucho zgrabniutki
__________________
Julian
06.05.2011r.

Miłością jest... przemierzanie pokoju w nocy,
aby kołysanką i ciepłymi słowami
utulić ciebie płaczącego wtedy,
kiedy całe moje ja pragnie odpocząć.
caffelate05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:58   #3538
vanes
Wtajemniczenie
 
Avatar vanes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 2 462
GG do vanes
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

the sania brzuszek rewelacyjny taki okrąglutki i bez choćby jednego najmniejszego rozstępu tylko mogę pozazdrościć

ddaaiissyy ja bym się skłaniała bardziej ku czarnemu też przez pewien okres czasu byłam zwolenniczką takiego koloru wózka z tym że mój tż wybił mi to z głowy

anula 81 pewnie każda z nas wie o czym piszesz niestety. Bywają takie dni że się tak czujemy i chciałybyśmy to zmienić ale zobaczysz że keidy to maleństwo przyjdzie na świat wszystko Ci wynagrodzi a my będziemy walczyły o powrót do wagi z przed ciąży.
Głowa do góry

Mango też się zastanawiałam nad tym czy czarny wózek nie będzie przegrzewał się za bardzo i czy dziecku będzie w nim po prostu dobrze
__________________
główny cel: powrót do dawnej sylwetki

80 79 78 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66
6564 63 62 61 60 59 58 57 56 55
vanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 10:03   #3539
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

Witam mamusie w kolejnym dniu, wprawdzie pogoda za oknem nie napawa optymizmem(przynajmniej u mnie ) ale w końcu to zima
listopadowa80 w tym wózku to faktycznie jest lampka na baterię słoneczną tylko tak myślę po co dziecku lampka w wózku w końcu czytać nie będzie
a co do wymiany zdań nt czarnych wózków to ja też należę do fanek tego koloru no i praktyczne to bardziej bo tak szybko się nie przykurzy , tak mi się wydaje

Antropia , mam bardzo podobną sytuację z wagą co Ty, zaczynałam od 79 teraz mam 80 więc 1 kg do przodu przy 18 tygodniu ale ja też przed ciążą tyłam pomimo że nie obżerałam się wcale , wpadło mi przez ok 1,5 roku z 15 kg i nic nie mogłam tym zrobić

Marina1 witam w klubie ja dziś mam 18 tydzień i 2 dzień i też nie mogę się doczekać tych kolejnych już po połowie tygodni ale doczekamy się zobaczysz
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 10:05   #3540
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka! Mamusie maj-czerwiec

24kasia86 trzymama kciuki za wizyte

anula_81 ja mam bardzo ciemny wózek dla ZOsi, taki ciemny szary z czarno-zółtymi kółkami i nie zauwazylam zeby coś sie nagrzewało latem

moniqac super fotka

mary poziomkowa różowo- bordowy ??????? połączenie niesamowite !!!

ddaaiissyy dawaj zdjecie swojej "mamuciej tuszy" ale najpierw dam ci za takie określenie powiem twojej dzidzi ze tak ja nazwywałas nieladnie , oooo!!!!

bzyczka1 mężu jak odbieral becikowe dla Zosi to nie zanosił ŻADNEGO zaswiadczenia i dostalismy

ddaaiissyy wózek bym wziela ten brązowy

the_sania o matko jaka piękna piłeczka
ślicznie wyglądasz !!!



no byłam na spacerku
zimno
ale kupilismy dwa malutkie torciki na dzien babci i dziadka
śliczne są
ja popijam teraz inke z mlekiem


mężu pojechał do Łodzi
(kasia86 jest u ciebie , pomachaj mu)
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.