Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-15, 13:13   #3511
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Gajuś Twój Krecik to złoty facet, żeby się nawet na biustonoszach znać
Ja też kiedyś sobie mierzyłam ile mam w cycach i pod cycami i wyszło mi, że powinnam mieć staniki w rozmarze C65, ale to nie może być prawda, bo mnie 70 już ciśnie pod biustem a 65 to nawet nie mogę sobie wyobrazić tak samo jak miski C - moje cyce wpadają w nią jak do wielkiej dziury i wcale ich nie widać Wyglądam wtedy jak nastolatka, która sobie watą wypycha stanik żeby mieć większy biust.
Dlatego cały czas kupuję B75 i nie przejmuję się czy to dobry rozmiar czy nie Przy małym biuście i tak nie ma to znaczenia.
Ekhem, to ja się wtrącę, bo jak słyszę 75B/C to aż mnie wstrząsa
Tzn. nie mówię o Was konkretnie, ale ile kobiet nosi źle dobrane biustonosze to tragedia.
70 może Cię cisnąć pod biustem, bo masz miski za małe w niej np.
Ciężko mi uwierzyć, że biustonosz z takim obwodem może taką szczupłą kobietę cisnąć. Przecież takie 70 rozciągają się nawet do 80-85cm
A tyle chyba tam nie masz wnioskując po zdjęciach ;-)
Następna sprawa- mierzyłaś 65C? Nie sądzę A miska w 65C jest mniejsza niż w 70C/75C itd.
Wielkość miseczki zmienia się wraz z obwodem. Radzę jednak się zaznajomić z tematem
A mniejsze piersi też potrzebują dobrego biustonosza, bo jak go nie mają to później mamy efekt tzw. "uszy jamnika"

Inna sprawa to prawidłowe dokonanie pomiarów- trzeba zmierzyć się bardzo ściśle, na maksymalnym wydechu, tak żeby miarka trzeszczała
W końcu metr krawiecki nie jest rozciągliwy, a taśma biustonoszy owszem i to jak, szkoda gadać

Ja mam 65cm pod biustem, muszę nosić 60 z obwodów (jedynie z Mileny flamenco, toffino i silv. mam 65 bo one się maksymalnie rozciągają do 66-67cm, więc są ścisłe).
Choć i niektóre 60 można sobie zawiązać na supeł takie to szerokie.

W każdym razie apeluję o prawidłowe wymierzenie się i poczytanie wątku "nosimy dobrze dobrane biustonosze" na modzie na początek

Gajuś, te 88cm to tak na maksymalnym wydechu, ściśle mierzone na pewno?
I potwierdzam, że prawidłowo dobrany biustonosz ze ścisłym obwodem powoduje, że z czasem obwód pod biustem robi się mniejszy, bo rozsmarowywanie biustu przez lata chodzenia w za małych miskach i luźnych taśmach "pod" robią swoje, wystarczy poczytać.

A żeby nie było tak offtopowo zupełnie, to używała któraś z Was olejku jojoba złotego, słonecznikowego i z pestek arbuza? Bo szukam czegoś do kompletu z żelem hial. żeby taki samotny nie był a nie chcę żeby mnie coś pozapychało
Wymienione podobno nie są komedogenne, ale opinii mało na biochemii.

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2009-02-15 o 13:16
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:13   #3512
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
Gayenko, nie płacz. Po kilku tygodniach noszenia nowego rozmiaru migracja zrobi swoje i bedzie 75
Ojej serio? To pocieszajace a wogole to witam nowa kolezanke
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Gajuś Twój Krecik to złoty facet, żeby się nawet na biustonoszach znać
Ja też kiedyś sobie mierzyłam ile mam w cycach i pod cycami i wyszło mi, że powinnam mieć staniki w rozmarze C65, ale to nie może być prawda, bo mnie 70 już ciśnie pod biustem a 65 to nawet nie mogę sobie wyobrazić tak samo jak miski C - moje cyce wpadają w nią jak do wielkiej dziury i wcale ich nie widać Wyglądam wtedy jak nastolatka, która sobie watą wypycha stanik żeby mieć większy biust.
Dlatego cały czas kupuję B75 i nie przejmuję się czy to dobry rozmiar czy nie Przy małym biuście i tak nie ma to znaczenia.
Isa wejdz sobie na lobby biusciastych i wymierz sie wedlug ich wzorow.To ze sama sobie zmierzylas nic nie da-ja tez sama sobie mierzylam i co z tego-nosilam latami 85 b albo c bo tak jest wygodniej .Fakt ze mniejszy pod biustem na poczatku troche ciasny sie wydaje ale stanik sie rozciaga! Ja widze kolosalna roznice.Poza tym wcale nie masz malego biustu.Zresta Isa -dbasz o buzie ,o cialo i o wlosy a o jeden z glownych wyznacznikow kobiecosci nie? Przeciez to jak teraz bedziesz traktowala cialo wyjdzie na starosc.
Ja tez myslalam ze to wszystko jedno ale jak kupujesz buty to w jakim rozmiarze?38 bo taki jest najpopularniejszy czy taki jaki masz naprawde? Bo biust to taka sama czesc ciala.I tez nalezu o nia dbac.Zreszta jak ide do sklepu i place za stanik,to chce miec w dobrym rozmiarze. Doszlam do tego niedawno a Krecik postanowil mi pomoc.
Kochana marsz na lobby -mierzysz sie i w ramach poegzaminowej nagrody kupujesz sobie sliczny stanik w dobrym rozmiarze

EDYCJA: Tu jest taki kalkulatorek: http://bra-fitter.prv.pl/
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2009-02-15 o 13:23
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:18   #3513
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Na pewno nie kupię go ponownie Dobrze że udało mi się dorwać ten za pół ceny w UK, bo 60zl nie jest wart...
Konsystencja jest podobna do dżemu malinowego Materne Zapach fajny ale nie taki sam jak ma masło; masło jest jednak słodsze.
Ściera średnio, nie jest mocny ani słaby, podobny do peelingu Joanny, a nawet może delikatniejszy
Z twojego opisu wnioskuję, że jest podobny do tego wiśniowego, a szkoda, bo miałam ochotę go kupić jak skończę wisienkę Ale na razie i tak mam się jeszcze czym ścierać Kurcze, czemu ja nie zrobiłam zakupów w TBS jak byłam w Anglii, wszystko -50%
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:21   #3514
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Ekhem, to ja się wtrącę, bo jak słyszę 75B/C to aż mnie wstrząsa
Tzn. nie mówię o Was konkretnie, ale ile kobiet nosi źle dobrane biustonosze to tragedia.
70 może Cię cisnąć pod biustem, bo masz miski za małe w niej np.
Ciężko mi uwierzyć, że biustonosz z takim obwodem może taką szczupłą kobietę cisnąć. Przecież takie 70 rozciągają się nawet do 80-85cm
A tyle chyba tam nie masz wnioskując po zdjęciach ;-)
Następna sprawa- mierzyłaś 65C? Nie sądzę A miska w 65C jest mniejsza niż w 70C/75C itd.
Wielkość miseczki zmienia się wraz z obwodem. Radzę jednak się zaznajomić z tematem
A mniejsze piersi też potrzebują dobrego biustonosza, bo jak go nie mają to później mamy efekt tzw. "uszy jamnika"

Inna sprawa to prawidłowe dokonanie pomiarów- trzeba zmierzyć się bardzo ściśle, na maksymalnym wydechu, tak żeby miarka trzeszczała
W końcu metr krawiecki nie jest rozciągliwy, a taśma biustonoszy owszem i to jak, szkoda gadać

Ja mam 65cm pod biustem, muszę nosić 60 z obwodów (jedynie z Mileny flamenco, toffino i silv. mam 65 bo one się maksymalnie rozciągają do 66-67cm, więc są ścisłe).
Choć i niektóre 60 można sobie zawiązać na supeł takie to szerokie.

W każdym razie apeluję o prawidłowe wymierzenie się i poczytanie wątku "nosimy dobrze dobrane biustonosze" na modzie na początek

Gajuś, te 88cm to tak na maksymalnym wydechu, ściśle mierzone na pewno?
I potwierdzam, że prawidłowo dobrany biustonosz ze ścisłym obwodem powoduje, że z czasem obwód pod biustem robi się mniejszy, bo rozsmarowywanie biustu przez lata chodzenia w za małych miskach i luźnych taśmach "pod" robią swoje, wystarczy poczytać.

A żeby nie było tak offtopowo zupełnie, to używała któraś z Was olejku jojoba złotego, słonecznikowego i z pestek arbuza? Bo szukam czegoś do kompletu z żelem hial. żeby taki samotny nie był a nie chcę żeby mnie coś pozapychało
Wymienione podobno nie są komedogenne, ale opinii mało na biochemii.
oj, dobrze prawisz
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ojej serio? To pocieszajace a wogole to witam nowa kolezanke

Isa wejdz sobie na lobby biusciastych i wymierz sie wedlug ich wzorow.To ze sama sobie zmierzylas nic nie da-ja tez sama sobie mierzylam i co z tego-nosilam latami 85 b albo c bo tak jest wygodniej .Fakt ze mniejszy pod biustem na poczatku troche ciasny sie wydaje ale stanik sie rozciaga! Ja widze kolosalna roznice.Poza tym wcale nie masz malego biustu.Zresta Isa -dbasz o buzie ,o cialo i o wlosy a o jeden z glownych wyznacznikow kobiecosci nie? Przeciez to jak teraz bedziesz traktowala cialo wyjdzie na starosc.
Ja tez myslalam ze to wszystko jedno ale jak kupujesz buty to w jakim rozmiarze?38 bo taki jest najpopularniejszy czy taki jaki masz naprawde? Bo biust to taka sama czesc ciala.I tez nalezu o nia dbac.Zreszta jak ide do sklepu i place za stanik,to chce miec w dobrym rozmiarze. Doszlam do tego niedawno a Krecik postanowil mi pomoc.
Kochana marsz na lobby -mierzysz sie i w ramach poegzaminowej nagrody kupujesz sobie sliczny stanik w dobrym rozmiarze.
Podczytuję Was od jakiegoś czasu i postanowiłam sie odezwać

A lobby ma siłę przekonywanie, nie ma co
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:23   #3515
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Jelonku widzę że się znasz na tym, dla mnie te całe rozmiarówki to nadal czarna magia a 2 razy już robiłam pomiary, w sklepach też mierzyłam różne modele cycników i ciągle coś było nie tak. Nie wiem może mam jakiś biust niewymiarowy czy coś
A jeszcze jest taka sprawa, że ja choć mam mały biust to jednak całkowity obwód klatki piersiowej jest dość spory tzn. jestem w tym miejscu dość szeroka(co mnie też wkurza w mojej figurze), tak jakbym miała bardzo rozrośniete, szerokie żebra

Gajuś a co będę ładny stanik kupować jak i tak nie mam się komu w nim pokazać A jak już kupuję to najczęściej w sieciówkach typu H&M, bo mają tanie i ładne staniki.
BTW. Latem z kolei często chodzę bez jak są upały - to jedyny plus małego biustu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:29   #3516
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ojej serio? To pocieszajace a wogole to witam nowa kolezanke
Serio, choć ja tylko na ten temat wiem z opinii innych kobiet na forum, bo dużo zależy od tego ile czasu ktoś chodził w źle dobranym biustonoszu, jak bardzo źle dobranym itd.
No i czy ma z czego "migrować".
U mnie np. wymiar pod biustem to sama skóra, tłuszczu tam nie uświadczysz, więc nie ma co wmasowywać i liczyć na migrację. Inna rzecz to to, że nigdy nie nosiłam biustonoszy z za małą miseczką, przez co piersi nie uciekały pod pachy, pod obwód (nosiłam 70 ciasne, z odpowiednio dużą miską i od razu zapinałam na ostatnią haftkę/podszywałam jak trzeba było/skracałam).
Także u mnie jedyna zmiana była taka, że wreszcie udało mi się kupić stanik z obwodem odpowiednim dla mnie i nic już nie muszę kombinować

Natomiast wiele razy widziałam nawet na zdjęciach w wątkach i w wymiarach, że rzeczywiście wymiar "pod" się zmniejsza, bo cycki wracają na swoje miejsce i są trzymane w ryzach No
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:31   #3517
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość

Gajuś, te 88cm to tak na maksymalnym wydechu, ściśle mierzone na pewno?
I potwierdzam, że prawidłowo dobrany biustonosz ze ścisłym obwodem powoduje, że z czasem obwód pod biustem robi się mniejszy, bo rozsmarowywanie biustu przez lata chodzenia w za małych miskach i luźnych taśmach "pod" robią swoje, wystarczy poczytać.

.
Jelonku ,tak wlasnienajciasniej jak sie dalo na maksymalnym wydechu.
A wogole to czemu sie nie pokazujesz czesciej? Martwilam siem
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Gajuś a co będę ładny stanik kupować jak i tak nie mam się komu w nim pokazać A jak już kupuję to najczęściej w sieciówkach typu H&M, bo mają tanie i ładne staniki.
BTW. Latem z kolei często chodzę bez jak są upały - to jedyny plus małego biustu
Te a ty stanik nosisz tylko jak sie musisz w nim komus pokazac? temu komus to sie raczej bedziesz chciala bez pokazac ,i fajnie jakbys wtedy miala co Ja swoje kupilam w esotiq na przecenie -50% i -70% tak na poczatek.Tez nie kupuje w drogich sklepach ,jak sa wyprzedaze to fajnyu stanik mozesz znalezc nawet za 20 zl.
Ale juz widze roznice i jak zawszew nosilam prosta bielizna to teraz z "nowym" biustem mam ochote kupic sobie wiecej ladnych nawet drozszych.Przekonalam tez mame-kupila pierwszy raz w zyciu usztywniany stanik w dobrym rozmiarze na ponad 50 zl i wyglada jakby wazyla 5 kg mniej.
Jest bardzo zadowolona.
Wiec prosze mi tu nie marudzic ,poczytac i powoli wprowadzic sie w temat.Masz to zrobic dla SIEBIE a nie dla kogos.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 13:35   #3518
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
(nosiłam 70 ciasne, z odpowiednio dużą miską i od razu zapinałam na ostatnią haftkę/podszywałam jak trzeba było/skracałam)
wszystkie moje cyckonosze byly zwezane w obwodzie. wszystkie. bo o ile miska byla fantastyczna to obwod sto razy za duzy. teraz tez sie musze ukombinowac, bo w sklepach stacjonarnych ciezko o 65 ale przynajmniej mam internet
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:41   #3519
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
wszystkie moje cyckonosze byly zwezane w obwodzie. wszystkie. bo o ile miska byla fantastyczna to obwod sto razy za duzy. teraz tez sie musze ukombinowac, bo w sklepach stacjonarnych ciezko o 65 ale przynajmniej mam internet
i duuużżżo fajnych internetowych sklepów
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:41   #3520
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Gajuś gdybym miała ładny, kształtny i przede wszystkim duży biust to bym go chciała pokazać a tak nie mam czego eksponować. Takie 2 małe wypierdki mam. Bardziej mi brzuch wystaje jak się nażrem dużo niż biust

I nie wiem, ale mnie zawsze cycniki pod biustem cisną - nawet jak już mam jakiegoś długo i się trochę rozciągnie, to jednak i tak mnie ciśnie jak zapnę na najciaśniejsze "oczko". Mówię tu o 75B, bo takie mam prawie wszystkie(jeden tylko mam z miską A z Zary, bo B była strasznie ogromna ).

BTW. A co do kupna odpowiedniego biustonosza to przez neta bym nie dała rady kupić stanika a z tego co widzę większość tych odpowiednich staników kupować trzeba właśnie przez sklepy internetowe, bo w normalnych sklepach nie zawsze są wszystkie rozmiary. A ja bez mierzenia nie kupię
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2009-02-15 o 13:43
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:42   #3521
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jelonku widzę że się znasz na tym, dla mnie te całe rozmiarówki to nadal czarna magia a 2 razy już robiłam pomiary, w sklepach też mierzyłam różne modele cycników i ciągle coś było nie tak. Nie wiem może mam jakiś biust niewymiarowy czy coś
A jeszcze jest taka sprawa, że ja choć mam mały biust to jednak całkowity obwód klatki piersiowej jest dość spory tzn. jestem w tym miejscu dość szeroka(co mnie też wkurza w mojej figurze), tak jakbym miała bardzo rozrośniete, szerokie żebra

Gajuś a co będę ładny stanik kupować jak i tak nie mam się komu w nim pokazać A jak już kupuję to najczęściej w sieciówkach typu H&M, bo mają tanie i ładne staniki.
BTW. Latem z kolei często chodzę bez jak są upały - to jedyny plus małego biustu
Wiesz, to nie Ty jesteś niewymiarowa, tylko wiele firm ma klapki na oczach chyba i nie wie, że kobieta może mieć np. 65cm pod biustem i że taki ich biustonosz, który naciągnąć można spokojnie do ponad 70cm po prostu nie trzyma dobrze, podjeżdża do góry, trzeba go poprawiać albo właśnie na własną rękę kombinować jak koń pod górę żeby zmniejszyć obwód

Tak samo jest z większymi biustami. To, że kobieta ma np. 100cm w biuście, nie znaczy, że zaraz musi mieć niewiadomo jak dużo pod- tzn. są drobne w posturze kobiety ze sporym biustem i chodzą biedne w tych 80, jeżdżących po całych plecach
No, ale coś rusza w końcu.
Więcej jest sklepów online (ze swojej strony polecam polskie dopasowana.pl, milena-bielizna.pl, novomodna.pl, karoline.pl), coś zaczyna się wprowadzać do stacjonarnych, choć tutaj tylko kilka w dużych miastach w Polsce.

Zmierz się dobrze tak jak jest podane w poradach, poczytaj wątek, a zapewniam, że zmienisz zdanie
Sieciówki niestety mają najczęściej standardowe 75B/75C, a staniki z H&M moim zdaniem są zrobione ze strasznie rozciągliwych materiałów.
Najlepiej zainwestować w stanik firmy zajmującej się typowo bielizną.
Na początek naprawdę polecam Milenę- dziewczyny na modzie też chwalą, są wklejone fotki, można poczytać opinie.
Wiele dziewczyn boi się zakupów przez net, ale jak się dobrze zmierzy i poczyta czy dany model ma normalnej wielkości miseczki zgodne z tym co wskazuje tabela rozmiarów nie jest źle
No i warto na początek zamówić np. 2 różne rozmiary tego samego modelu żeby później tylko odesłać ten niewłaściwy i bawić się tylko w zwrot, a nie w wymianę

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2009-02-15 o 13:43
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 13:53   #3522
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Gajuś gdybym miała ładny, kształtny i przede wszystkim duży biust to bym go chciała pokazać a tak nie mam czego eksponować. Takie 2 małe wypierdki mam. Bardziej mi brzuch wystaje jak się nażrem dużo niż biust

I nie wiem, ale mnie zawsze cycniki pod biustem cisną - nawet jak już mam jakiegoś długo i się trochę rozciągnie, to jednak i tak mnie ciśnie jak zapnę na najciaśniejsze "oczko". Mówię tu o 75B, bo takie mam prawie wszystkie(jeden tylko mam z miską A z Zary, bo B była strasznie ogromna ).

BTW. A co do kupna odpowiedniego biustonosza to przez neta bym nie dała rady kupić stanika a z tego co widzę większość tych odpowiednich staników kupować trzeba właśnie przez sklepy internetowe, bo w normalnych sklepach nie zawsze są wszystkie rozmiary. A ja bez mierzenia nie kupię
sklepy netowe mają ten plus, że kupujesz, przymierzasz w domku, masz duuużo czasu, a potem odsyłasz, jeżeli jest nietrafiony. I nikt Cię nie pogania w przymierzalni
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:55   #3523
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Jelonku ,tak wlasnienajciasniej jak sie dalo na maksymalnym wydechu.
A wogole to czemu sie nie pokazujesz czesciej? Martwilam siem
Bo ja jestem taki jelonek ukrywacz Jak nie mam nic do napisania, to tylko podczytuję, ale w temacie biustonoszy czuję się wywołana do tablicy.
No i czasu ostatnio trochę jakby mniej
Mam potrzebę szerzenia wiedzy i już ostanikowałam sporo koleżanek
I zgadza się, że dobry biustonosz potrafi odjąć kobiecie kg- proporcje się zmieniają, piersi nie wiszą smętnie na wysokości brzucha, nagle widać talię itd.
Sprawdzone naocznie na koleżance o pełniejszych kształtach, która to nie lubiła swoich sporych piersi, a teraz je z dumą nosi

Cytat:
Napisane przez zizou
wszystkie moje cyckonosze byly zwezane w obwodzie. wszystkie. bo o ile miska byla fantastyczna to obwod sto razy za duzy. teraz tez sie musze ukombinowac, bo w sklepach stacjonarnych ciezko o 65 ale przynajmniej mam internet
Potwierdzam A zakupy stanikowe przez sieć uwielbiam Wszystko przychodzi do domu, mierzę sobie spokojnie bez pośpiechu, mogę posprawdzać jak wyglądają pod ubraniem.
Dla mnie to duży komfort.

Cytat:
Napisane przez isa666
Gajuś gdybym miała ładny, kształtny i przede wszystkim duży biust to bym go chciała pokazać a tak nie mam czego eksponować. Takie 2 małe wypierdki mam. Bardziej mi brzuch wystaje jak się nażrem dużo niż biust

I nie wiem, ale mnie zawsze cycniki pod biustem cisną - nawet jak już mam jakiegoś długo i się trochę rozciągnie, to jednak i tak mnie ciśnie jak zapnę na najciaśniejsze "oczko". Mówię tu o 75B, bo takie mam prawie wszystkie(jeden tylko mam z miską A z Zary, bo B była strasznie ogromna ).
Isa, zdziwiłabyś się jak mały biust może pięknie się prezentować w prawidłowo dobranym biustonoszu
Ja noszę 60E/F, to średniej wielkości piersi, ale w miękkim! staniku, delikatnym, wygląda przepięknie. Krągłe jabłuszka
Trzeba tylko wiedzieć co kupić

I jeszcze raz powtórzę, że 75B może Cię cisnąć ze wzg. na za małą miskę.
Wiem, że może ciężko w to uwierzyć, ale spróbuj go zapiąć pod biustem nie zakładając ramiączek/miseczek.
Najlepiej żeby miski były na plecach, a obwód zapiąć pod biustem- zobacz jak tak zapięty tylko biustonosz możesz bardzo rozciągnąć.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 13:57   #3524
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Jelonku, smyk, Gajuś
Nie jestem jeszcze przekonana co do zakupów przez neta(wolałabym najpierw poprzymierzać w sklepie normalnie i jak znajdę odpowieni rozmiar to wtedy będę mogła zamawiać z internetu, bo wiadomo, że tabelki i kalkulatory sobie a rzeczywistość może być inna).
Spróbuję jeszcze raz zrobić pomiary i poszukać w stacjonarnych sklepach z bielizną czegoś(znacie może jakieś dobre?)?


Ja nigdy nie lubiłam eksponować mojego biustu i zawsze go traktowałam jako "dodatek" do reszty ciała. Pamiętam jeszcze czasy, gdy nawet chciałam być płaska jak deska i wkurzało mnie to, że wogóle mi cycki jakieś urosły Pote mi się odmieniło i chciałam mieć większy, no ale na to już nie mogę liczyć, bo bardziej nie urośnie.
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2009-02-15 o 13:59
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:03   #3525
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Gajuś gdybym miała ładny, kształtny i przede wszystkim duży biust to bym go chciała pokazać a tak nie mam czego eksponować. Takie 2 małe wypierdki mam. Bardziej mi brzuch wystaje jak się nażrem dużo niż biust

I nie wiem, ale mnie zawsze cycniki pod biustem cisną - nawet jak już mam jakiegoś długo i się trochę rozciągnie, to jednak i tak mnie ciśnie jak zapnę na najciaśniejsze "oczko". Mówię tu o 75B, bo takie mam prawie wszystkie(jeden tylko mam z miską A z Zary, bo B była strasznie ogromna ).

BTW. A co do kupna odpowiedniego biustonosza to przez neta bym nie dała rady kupić stanika a z tego co widzę większość tych odpowiednich staników kupować trzeba właśnie przez sklepy internetowe, bo w normalnych sklepach nie zawsze są wszystkie rozmiary. A ja bez mierzenia nie kupię
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jelonku, smyk, Gajuś
Nie jestem jeszcze przekonana co do zakupów przez neta(wolałabym najpierw poprzymierzać w sklepie normalnie i jak znajdę odpowieni rozmiar to wtedy będę mogła zamawiać z internetu, bo wiadomo, że tabelki i kalkulatory sobie a rzeczywistość może być inna).
Spróbuję jeszcze raz zrobić pomiary i poszukać w stacjonarnych sklepach z bielizną czegoś(znacie może jakieś dobre?)?


Ja nigdy nie lubiłam eksponować mojego biustu i zawsze go traktowałam jako "dodatek" do reszty ciała. Pamiętam jeszcze czasy, gdy nawet chciałam być płaska jak deska i wkurzało mnie to, że wogóle mi cycki jakieś urosły Pote mi się odmieniło i chciałam mieć większy, no ale na to już nie mogę liczyć, bo bardziej nie urośnie.
a z jakiego miasta jesteś?
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:06   #3526
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jelonku, smyk, Gajuś
Nie jestem jeszcze przekonana co do zakupów przez neta(wolałabym najpierw poprzymierzać w sklepie normalnie i jak znajdę odpowieni rozmiar to wtedy będę mogła zamawiać z internetu, bo wiadomo, że tabelki i kalkulatory sobie a rzeczywistość może być inna).
Spróbuję jeszcze raz zrobić pomiary i poszukać w stacjonarnych sklepach z bielizną czegoś(znacie może jakieś dobre?)?


Ja nigdy nie lubiłam eksponować mojego biustu i zawsze go traktowałam jako "dodatek" do reszty ciała. Pamiętam jeszcze czasy, gdy nawet chciałam być płaska jak deska i wkurzało mnie to, że wogóle mi cycki jakieś urosły Pote mi się odmieniło i chciałam mieć większy, no ale na to już nie mogę liczyć, bo bardziej nie urośnie.
W Krakowie na pewno jest sklep stacjonarny, ale nie pamiętam teraz adresu, bo ja cenię sobie zakupy netowe Jestem chyba w gronie nielicznych, ale w sklepie nie zawsze są interesujące mnie rozmiary/modele, no i tutaj też kwestia czasu dla mnie istotna.
Staram się zaoszczędzić każdą chwilę jak tylko mogę
A później najwyżej zwracam to co nie pasuje i tyle.

A to, że nie urośnie to też nieprawda Bo skoro chodziłaś w 75B, a głowę dam sobie uciąć, że nie jest to Twój rozmiar (no dobra, może nie głowę, bo nią pracuję ), to piersi które nie mieściły się w miskach pouciekały na boki, pod obwód i w ogóle je rozsmarowałaś wszędzie
Jak dobrze dobierzesz biustonosz to nie tylko kondycja biustu się poprawi (ostatnio zdjęcia pokazywała Rzabba, różnica naprawdę widoczna), ale jest szansa w Twoim przypadku, tak jak i u wielu innych kobiet, na migrację*

*Migrację czyli wszystko to co rozsmarowałaś wszędzie poza za małą miską i za dużym obwodem, wróci na miejsce- efektem będzie zmniejszenie obwodu pod biustem i wzrost w biuście
I to nie są mżonki jakieś naprawdę. Wystarczy poczytać wątek/pooglądać fotki.
Ileż to się naczytałam o wyrastaniu z dobrego stanika po krótkim czasie.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:16   #3527
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Dzięki dziewczynky )
Byłam w kinie na włatcach much ))) he he

Zmierzyłam sie pod biustem i w biuscie i weszłam na ten kalkulatorek od Gayenki i wyszło mi 70G.
Na jakich stronach zamawiacie biustonosze?
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:19   #3528
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

smyk jestem z okolic Krakowa. Więc mogą być sklepy w Krakowie.
A te takie różne typu Triumph, Calzedonia itp. są dobre?
No i jeszcze jedna kwestia: ja muszę mieć push-upy, bo inaczej nie widać że wogóle mam biust Czy te właściwe staniki dają taki efekt?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:20   #3529
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynky )
Byłam w kinie na włatcach much ))) he he

Zmierzyłam sie pod biustem i w biuscie i weszłam na ten kalkulatorek od Gayenki i wyszło mi 70G.
Na jakich stronach zamawiacie biustonosze?
brastop, figleaves,
na ebayu
z polskich dopasowana

ps. ja tez mam 70G
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 14:21   #3530
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
brastop, figleaves,
na ebayu
z polskich dopasowana

ps. ja tez mam 70G
a ile masz pod biustem? ja 76
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:23   #3531
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
smyk jestem z okolic Krakowa. Więc mogą być sklepy w Krakowie.
A te takie różne typu Triumph, Calzedonia itp. są dobre?
No i jeszcze jedna kwestia: ja muszę mieć push-upy, bo inaczej nie widać że wogóle mam biust Czy te właściwe staniki dają taki efekt?
W Krakowie jest kultowy sklep Intimo4You http://www.intimo4you.com/
bodajże na Starowiślnej.

Przy dobrze dopasowanym staniku push upy nie sa potrzebne.

Wejdz na lobby małobiuściastych (forum gazetowe) i poczytaj, duzo fajnych porad
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:24   #3532
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
a ile masz pod biustem? Ja 76
78
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:25   #3533
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
78
i jakie zamawiasz biustonosze? push up czy miękkie?
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:33   #3534
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
W Krakowie jest kultowy sklep Intimo4You http://www.intimo4you.com/
bodajże na Starowiślnej.

Przy dobrze dopasowanym staniku push upy nie sa potrzebne.

Wejdz na lobby małobiuściastych (forum gazetowe) i poczytaj, duzo fajnych porad
Dzięki Poczytam jak będę mieć chwilę, bo grubsza lektura się zapowiada, nie wiem czy się w tym wszystkim w ogóle połapię, bo już jestem przerażona

Ale u mnie teraz sypie Nie dość, że śnieżyca to jeszcze takie wielkie płaty śniegu lecą.

A jutro idę do fryzjerki, umówiłam się. Wreszcie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:36   #3535
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Gajuś gdybym miała ładny, kształtny i przede wszystkim duży biust to bym go chciała pokazać a tak nie mam czego eksponować. Takie 2 małe wypierdki mam. Bardziej mi brzuch wystaje jak się nażrem dużo niż biust

I nie wiem, ale mnie zawsze cycniki pod biustem cisną - nawet jak już mam jakiegoś długo i się trochę rozciągnie, to jednak i tak mnie ciśnie jak zapnę na najciaśniejsze "oczko". Mówię tu o 75B, bo takie mam prawie wszystkie(jeden tylko mam z miską A z Zary, bo B była strasznie ogromna ).

BTW. A co do kupna odpowiedniego biustonosza to przez neta bym nie dała rady kupić stanika a z tego co widzę większość tych odpowiednich staników kupować trzeba właśnie przez sklepy internetowe, bo w normalnych sklepach nie zawsze są wszystkie rozmiary. A ja bez mierzenia nie kupię
Czymcie mnie bo ja kopne w ten chudy zadek!
MASZ DBAC O SWOJE CYCUSZKI I KONIEC!
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość

Zmierzyłam sie pod biustem i w biuscie i weszłam na ten kalkulatorek od Gayenki i wyszło mi 70G.
Na jakich stronach zamawiacie biustonosze?
No! ciesze sie ze sie przydal
Jelonku drogi wpadaj czesciej dziekuje za sklepy internetowe-przejzalam z Krecikiem ich oferte i Krecik powiedzial ze z miesiac sobie ponosze te nowe,potem sie znowu wymierze i zamowimy swietne jest takie spokojne ogladanie a bielizna jest bajeczna
No i odchudzam sie ostatnio wiec zobaczymy jak mi sie wymiary zmniejsza
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:38   #3536
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
smyk jestem z okolic Krakowa. Więc mogą być sklepy w Krakowie.
A te takie różne typu Triumph, Calzedonia itp. są dobre?
No i jeszcze jedna kwestia: ja muszę mieć push-upy, bo inaczej nie widać że wogóle mam biust Czy te właściwe staniki dają taki efekt?
Isa zapewniam Cię, że dobrze dobrany miękki biustonosz kształtuje lepiej od push-upa.
Zaraz poszukam zdjęć jakie wklejały dziewczyny w wątku w Milenie i CurvyKate czy maskaradkach.
A Triumph to syf nie sklep z bielizną moim zdaniem. Ale ja jestem bardzo krytyczna, bo jeśli robi się takie ceny i tyle filii sklepu, a ma się towar jak szmaty z 5 rozmiarami to ja dziękuję takiej pseudo firmie bieliźniarskiej.
Obwody można sobie zawiązać 2 razy, materiały beznadziejnej jakości, stylistyka nie w moim guście więc tutaj każdy sam ocenia, zero dobrego kształtowania. Moim zdaniem zbyt dużo szumu, bo ceny wyższe i tyle.


http://stanikowe-sklepy.blogspot.com...acjonarny.html
W Kraku jest intimo, ale adres? Poszukam zaraz, nie byłam tam nigdy.
Tylko, że z tego co widzę na stronie mają tylko brytyjczyki, a moim zdaniem polska Milena i te 3 modele soft, o których pisałam naprawdę zasługują na uwagę.
No i nie widzę CurvyKate w spisie, a Emily/Portia/Princess na średnim biuście wyglądają u mnie bosko

Tutaj pierwszy post, z którym zapoznać się trzeba. Taka pigułka
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...90&postcount=1

Tutaj posty do zdjęć, o których pisałam- dowód na to, że softy są świetne i kształtują moim zdaniem lepiej, nie mówiąc o wyglądzie.
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1823
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1824
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=915
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2313


Bossy ja wymieniłam kilka postów wyżej sklepy, z których zamawiałam.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 14:45   #3537
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Gajuś nie bij

Jelonku dzięki za rady

Zmierzylam się i wg. tego kalkulatora Gajusi wyszło, że mam 65B w rozmiarówce EU Jeszcze inaczej niż kiedyś mierzyłam.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:12   #3538
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

Spróbuj ten (nie widsę opisów, więc nie wiem jaki ma Gajenka w opisie), chyba najczęściej polecany.
No i czasami jak podasz 1cm mniej, już może wyjść inny rozmiar, więc trzeba się naprawdę dobrze zmierzyć.
A i czasem rozmiar z tabelki w rzeczywistości odbiega od tego co się nosi, trzeba popróbować niestety.
Masz możliwość pójścia do intimo, więc skorzystaj
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:32   #3539
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

Spróbuj ten (nie widsę opisów, więc nie wiem jaki ma Gajenka w opisie), chyba najczęściej polecany.
No i czasami jak podasz 1cm mniej, już może wyjść inny rozmiar, więc trzeba się naprawdę dobrze zmierzyć.
A i czasem rozmiar z tabelki w rzeczywistości odbiega od tego co się nosi, trzeba popróbować niestety.
Masz możliwość pójścia do intimo, więc skorzystaj
Tu mi wyszło z kolei 65 D, ale zmierzyłam się jeszcze raz, bo ta miska B coś mi się mała wydawała jak na taki obwód i w kalkulatorze Gajenki też mam teraz 65 D.
Pod biustem mam 74 cm a w biuście 83.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-15, 15:36   #3540
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
i jakie zamawiasz biustonosze? push up czy miękkie?
tylko miękkie
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.