Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy. - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-13, 00:45   #3511
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Raczej nie. Nie słyszałam nigdy o takiej opcji.
Szkoda ze nie ma takiej opcji. Bo nie dochodzą mi wiadomości od osób których nie mam w znajomych :/ a potem okazuje się ze jest ich kilka a przeczytane dopiero po 2 tyg xd
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 03:24   #3512
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Szkoda ze nie ma takiej opcji. Bo nie dochodzą mi wiadomości od osób których nie mam w znajomych :/ a potem okazuje się ze jest ich kilka a przeczytane dopiero po 2 tyg xd
Mi na messengerze zawsze się pokazują inne. Nie wiem, od czego to zależy bo nie widzę tej opcji nigdzie do ustawienia.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 12:40   #3513
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Mi na messengerze zawsze się pokazują inne. Nie wiem, od czego to zależy bo nie widzę tej opcji nigdzie do ustawienia.
Kurde dziwne szukałam książek na grupach fb oczywiście zapomniałam o tym po czasie xd i co jakiś czas pokazywała mi się 1 na messenger ale jak w niego wchodziłam to ta 1 znikala... bo nie było żadnych wiadomosci. Wiec się skusilam z 3 dni temu weszłam na fb poprzez przeglądarkę w folder inne a tam 6 wiadomosci...

Pisałam na fb poprzez zgłoś błąd ale nic to nie daje. dopiero jak komuś z inne odpisałam to ta wiadomość przechodziła do odebranych i było ja widać na messenger....
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 19:42   #3514
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Jeśli piszę coś w zamkniętej grupie to moi znajomi mogą to zobaczyć na swojej tablicy albo tym pasku aktywności z boku?
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 20:00   #3515
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Jeśli piszę coś w zamkniętej grupie to moi znajomi mogą to zobaczyć na swojej tablicy albo tym pasku aktywności z boku?
Nie, chyba że też należą. Za to mogą zobaczyć, że należysz do takiej grupy.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 20:30   #3516
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Dziękuję mam na tablicy to, ze napisałam post w danej grupie, i zastanawiam się kto to widzi
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 00:19   #3517
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;51735739]Nie, chyba że też należą. Za to mogą zobaczyć, że należysz do takiej grupy.[/QUOTE]

Można zobaczyć ze jest się w danej grupie ale pod warunkiem, że jest ona otwarta. Jeżeli jest zamknięta to nie widać ich :p nie ma szans :p hehehe
Ale zgadzam się z tym, że jak oni należą do tej grupy co my to wtedy nas widać

Edytowane przez Kamilaa21
Czas edycji: 2015-06-14 o 00:20
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 22:56   #3518
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Można zobaczyć ze jest się w danej grupie ale pod warunkiem, że jest ona otwarta. Jeżeli jest zamknięta to nie widać ich :p nie ma szans :p hehehe
Ale zgadzam się z tym, że jak oni należą do tej grupy co my to wtedy nas widać
Jeżeli grupa jest zamknięta, można zobaczyć listę jej członków. Jedynie postów, plików, zdjęć itd. nie widać.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 23:48   #3519
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Jeżeli grupa jest zamknięta, można zobaczyć listę jej członków. Jedynie postów, plików, zdjęć itd. nie widać.
Dokładnie
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 10:09   #3520
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 121
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Ostatnio Fb ciągle odejmuje jakieś funkcje.
Najpierw zniknęło okienko "ostatnia aktywność" z lewej strony ekranu". Teraz znów w dzienniku aktywności nie mogę znaleźć opcji żeby pokazywał działania widoczne tylko dla mnie(kiedyś na górze ekranu można było to zaznaczyć)
__________________
Książki 2024: 9

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 13:43   #3521
plaisanterie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 124
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Kiedyś udało mi się dodać kilka osób na fb do "ograniczenia dostępu" i nie widzą nic na moim profilu,mimo że są moimi dalszymi znajomymi. Teraz potrzebuję dodać do "ograniczenia dostępu" jeszcze jedną osobę,żeby nic nie widziała u mnie,ale za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć jak to zrobić ani nie mogę znaleźć nigdzie takiej opcji. Pomożecie?
plaisanterie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 15:31   #3522
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez plaisanterie Pokaż wiadomość
Kiedyś udało mi się dodać kilka osób na fb do "ograniczenia dostępu" i nie widzą nic na moim profilu,mimo że są moimi dalszymi znajomymi. Teraz potrzebuję dodać do "ograniczenia dostępu" jeszcze jedną osobę,żeby nic nie widziała u mnie,ale za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć jak to zrobić ani nie mogę znaleźć nigdzie takiej opcji. Pomożecie?
Chcesz ją zablokować?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 15:45   #3523
ania 919
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 48
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez plaisanterie Pokaż wiadomość
Kiedyś udało mi się dodać kilka osób na fb do "ograniczenia dostępu" i nie widzą nic na moim profilu,mimo że są moimi dalszymi znajomymi. Teraz potrzebuję dodać do "ograniczenia dostępu" jeszcze jedną osobę,żeby nic nie widziała u mnie,ale za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć jak to zrobić ani nie mogę znaleźć nigdzie takiej opcji. Pomożecie?
Ustawienia -> blokowanie
na górze jest lista ograniczenia dostępu, klikasz w "Edytuj listę"
ania 919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 19:49   #3524
plaisanterie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 124
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez ania 919 Pokaż wiadomość
Ustawienia -> blokowanie
na górze jest lista ograniczenia dostępu, klikasz w "Edytuj listę"
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Chcesz ją zablokować?
Nie chcę jej zablokować,bo wtedy fb usunie mi ją ze znajomych. Chodzi mi tylko o to,jak zrobić,żeby ta konkretna osoba nie widziała żadnych moich postów,moich zdjęć. Wcześniej wystarczyło chyba dodanie do dalszych znajomych,bo udało mi się poblokować nieznajomym i tym znajomym widoczność moich rzeczy na profilu. No i jak te wcześniejsze osoby wyszukuję w swoich znajomych,to jest przy nich dopisek,że "ograniczenie dostępu", jak tę nową osobę dodałam do dalszych znajomych,to nic takiego przy niej mi się nie wyświetla,mimo że próbuję jej poblokować widoczność,to nic i nie ma przy niej "ograniczenie dostępu". Pomożecie?
plaisanterie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 19:58   #3525
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez plaisanterie Pokaż wiadomość
Nie chcę jej zablokować,bo wtedy fb usunie mi ją ze znajomych. Chodzi mi tylko o to,jak zrobić,żeby ta konkretna osoba nie widziała żadnych moich postów,moich zdjęć. Wcześniej wystarczyło chyba dodanie do dalszych znajomych,bo udało mi się poblokować nieznajomym i tym znajomym widoczność moich rzeczy na profilu. No i jak te wcześniejsze osoby wyszukuję w swoich znajomych,to jest przy nich dopisek,że "ograniczenie dostępu", jak tę nową osobę dodałam do dalszych znajomych,to nic takiego przy niej mi się nie wyświetla,mimo że próbuję jej poblokować widoczność,to nic i nie ma przy niej "ograniczenie dostępu". Pomożecie?
Wejdź na profil tej osoby, kliknij rozwijane menu na zdjęciu w tle "Znajomi", wybierz "dodaj do innej listy" i wybierz listę "Ograniczenie dostępu"
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-30, 20:22   #3526
ania 919
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 48
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez plaisanterie Pokaż wiadomość
Nie chcę jej zablokować,bo wtedy fb usunie mi ją ze znajomych. Chodzi mi tylko o to,jak zrobić,żeby ta konkretna osoba nie widziała żadnych moich postów,moich zdjęć. Wcześniej wystarczyło chyba dodanie do dalszych znajomych,bo udało mi się poblokować nieznajomym i tym znajomym widoczność moich rzeczy na profilu. No i jak te wcześniejsze osoby wyszukuję w swoich znajomych,to jest przy nich dopisek,że "ograniczenie dostępu", jak tę nową osobę dodałam do dalszych znajomych,to nic takiego przy niej mi się nie wyświetla,mimo że próbuję jej poblokować widoczność,to nic i nie ma przy niej "ograniczenie dostępu". Pomożecie?
wiem o co Ci chodzi
jak wejdziesz w ustawienia, klikniesz po lewej w "blokowanie" to tam możesz oprócz blokowania użytkowników dodać ich do listy ograniczonego dostępu, na górze jest ta opcja tak jak napisałam w ostatnim poście
ania 919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 10:58   #3527
plaisanterie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 124
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez ania 919 Pokaż wiadomość
wiem o co Ci chodzi
jak wejdziesz w ustawienia, klikniesz po lewej w "blokowanie" to tam możesz oprócz blokowania użytkowników dodać ich do listy ograniczonego dostępu, na górze jest ta opcja tak jak napisałam w ostatnim poście
Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Wejdź na profil tej osoby, kliknij rozwijane menu na zdjęciu w tle "Znajomi", wybierz "dodaj do innej listy" i wybierz listę "Ograniczenie dostępu"
Dziękuję, udało się !
plaisanterie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 08:22   #3528
olaunia
Raczkowanie
 
Avatar olaunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 389
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Czy jak ogranicze dostep znajomemu to będzie on widzial rzeczy ktore komentuje a są publiczne?
olaunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 12:32   #3529
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez olaunia Pokaż wiadomość
Czy jak ogranicze dostep znajomemu to będzie on widzial rzeczy ktore komentuje a są publiczne?
Z tego co wiem to tak. Widzi tylko to, co publiczne.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 21:15   #3530
dziiiubaske
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Dziewczyny mam taki problem i bardzo prosiłabym o pomoc.
Mianowicie na swoim facebooku w ustawieniach masz wszystko ustawione, żeby było widoczne tylko dla moich znajomych (zdjęcia, informacje - wszystko) jednak jak wchodzę w podgląd mojego profilu, żeby zobaczyć co widzą "obce" osoby to o dziwo, nieznajomi mogą zobaczyć moje zdjęcie profilowe ( w ustawieniach mam, że tylko dla znajomych), widzą zdjęcie w tle co jest normalne bo ustawione jako publiczne ale o dziwo widzą wszystkie moje zdjęcia, które są w tym folderze, mimo, że każde zdjęcie jest odznaczone, żeby było widoczne tylko dla znajomych no i widzą komentarze i mogą komentować te wszystkie zdjęcia w tym folderze. Jest to dla mnie niezrozumiałe. Bardzo proszę niech ktoś mi powie jak to zmienić??
dziiiubaske jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-03, 21:49   #3531
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez dziiiubaske Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taki problem i bardzo prosiłabym o pomoc.
Mianowicie na swoim facebooku w ustawieniach masz wszystko ustawione, żeby było widoczne tylko dla moich znajomych (zdjęcia, informacje - wszystko) jednak jak wchodzę w podgląd mojego profilu, żeby zobaczyć co widzą "obce" osoby to o dziwo, nieznajomi mogą zobaczyć moje zdjęcie profilowe ( w ustawieniach mam, że tylko dla znajomych), widzą zdjęcie w tle co jest normalne bo ustawione jako publiczne ale o dziwo widzą wszystkie moje zdjęcia, które są w tym folderze, mimo, że każde zdjęcie jest odznaczone, żeby było widoczne tylko dla znajomych no i widzą komentarze i mogą komentować te wszystkie zdjęcia w tym folderze. Jest to dla mnie niezrozumiałe. Bardzo proszę niech ktoś mi powie jak to zmienić??
Zdjęcia profilowego i w tle nie da się całkiem ukryć. Ustawienie profilowego jako "dla znajomych" daje to, że tylko znajomi widzą też laki i komentarze pod nim, nieznajomi mogą tylko powiększyć zdjęcie.
Aktualnie ustawionego zdjęcia w tle nie da się ustawić na inną opcję niż "publiczne".
Co do reszty zdjęć: nie masz ich podwójnie? Masz je w jakimś albumie plus w albumie "zdjęcia w tle"?

Edytowane przez summerisgone
Czas edycji: 2015-07-03 o 21:50
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 13:19   #3532
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Czy da się wyłączyć pokazywanie mi tego, co lubią moi znajomi? Mam dość tego, że ludzie mają totalnie dostępne dla każdego profile i co chwilę wyskakują mi zdjęcia dzieci zupełnie nieznanych mi osób, bo moja znajoma lubi to
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 13:32   #3533
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Czy da się wyłączyć pokazywanie mi tego, co lubią moi znajomi? Mam dość tego, że ludzie mają totalnie dostępne dla każdego profile i co chwilę wyskakują mi zdjęcia dzieci zupełnie nieznanych mi osób, bo moja znajoma lubi to
Też o to pytałam, raczej się nie da
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 18:39   #3534
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

A mi bardzo rzadko wyskakuje, ze ktoś coś polubił. Od czego to zalezy?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-11, 20:00   #3535
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
A mi bardzo rzadko wyskakuje, ze ktoś coś polubił. Od czego to zalezy?
Zapewne znajomi Twoich znajomych mają ukryte profile. U mnie jest to plaga - codziennie wyskakuje mi jak nie chrześnica czyjejś siostry to zaręczyny kuzynki znajomej Nie mam pojęcia, dlaczego ludzie mają totalnie dostępne profile. Nie przeszkadza im, że wszyscy wszystko mogą zobaczyć?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 14:23   #3536
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

U mnie też to nie wyskakuje, bo mam włączony pasek boczny z aktualnosviami i wszystko pojawia się tam, a nie na tablicy. Mój facet miał taki sam problem i włączenie bocznego paska aktualności pomogło.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 14:24   #3537
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
U mnie też to nie wyskakuje, bo mam włączony pasek boczny z aktualnosviami i wszystko pojawia się tam, a nie na tablicy. Mój facet miał taki sam problem i włączenie bocznego paska aktualności pomogło.
Niestety, to tak nie działa. Mam włączony pasek boczny, ale i tak mi wszystko wyskakuje
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 14:26   #3538
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

U mnie zadziałało
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 14:27   #3539
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
U mnie zadziałało
Zazdroszczę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 17:29   #3540
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
U mnie też to nie wyskakuje, bo mam włączony pasek boczny z aktualnosviami i wszystko pojawia się tam, a nie na tablicy. Mój facet miał taki sam problem i włączenie bocznego paska aktualności pomogło.
a jak można go włączyc? bo kiedys tu przewijał sie ten temat i wyszlo ze on sam pojawia sie jak sie ma ponad 100 znajomych , ja nie mam wiec i paska nie mam
tez mam zasmiecona tablice tymi polubieniami...

a wie ktoś( pytalam juz o to) jak wylaczyc ta funkcje by nie pokazywało mnie ze polubilam czyjac strone na fcb na takich stronach co jest ta wtyczka? wchodzi sie na jakas strone bloga ulubionego i tam jest ta wtyczka fcb co pokazuje ile osob lubi ta strone na fcb i sa miniaturki zdjec ludzi- nie chce by mnie tam pokazywalo, kiedys to wylaczylam ,a teraz znow widze sie tam
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-06 19:47:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.