Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!cz.33 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 09:28   #3511
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Dzien dobry

Upilam sie wczoraj troszke i do 3 ogladalam CSI i Criminal Minds Teraz pije kawke i ide zaraz ciasto na bulki zagniatac bo wczoraj juz mi sie nie chcialo A potem idziemy na spacer z gorki do sklepu a w drodze powrotnej bede klela pod nosem wspinajac sie pod gore... Eh, uroki mieszkania na wzgorzu Ale przynajmniej jakis ruch bedzie codzienny
No i musze zaczac trenowac do mojego biegu bo tylko 10 tygodni mi zostalo a ja ledwo 1 km przebiegam
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:33   #3512
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Upilam sie wczoraj troszke i do 3 ogladalam CSI i Criminal Minds Teraz pije kawke i ide zaraz ciasto na bulki zagniatac bo wczoraj juz mi sie nie chcialo A potem idziemy na spacer z gorki do sklepu a w drodze powrotnej bede klela pod nosem wspinajac sie pod gore... Eh, uroki mieszkania na wzgorzu Ale przynajmniej jakis ruch bedzie codzienny
No i musze zaczac trenowac do mojego biegu bo tylko 10 tygodni mi zostalo a ja ledwo 1 km przebiegam
ja umiem przebiec 500 metrów, a potem padam
ostatnio się zmachałam, idąc szybkim marszem, i to po kilkuset metrach.
ja powinnam być do wózka przykuta
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:43   #3513
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Aniołku, współczuję przygód z ręką. A jak to się stało? Dobrze, że nie utrudnia Ci życia. Też używałam olejku rycynowego, ale jakoś o nim zapominałam i przestałam.


Anioł, może Ty idź na kucharza, skoro pichcenie Ci tak dobrze wychodzi
W sumie to głupio złamałam tą rękę
Była zima i wyszłam sobie na dwór i poślizgnęłam się na własnym podwórku
Tylko tak upadłam niefortunnie, że ręka mi się jakoś podwinęła do tyłu i na nią upadłam pamiętam, że nie miałam nawet jakiegoś czucia w niej . Teraz na szczęście nie utrudnia mi życia, przyzwyczaiłam się chociaż czasem jak ktoś mi zwróci na nią uwagę to czuję się tak dziwnie no wstydzę się jej .

Co do drugiego od dawno już to słyszę
W sumie zawsze lubiłam gotować ale odkąd jestem z TŻ mam dla kogo i często to robię .
Miałam możliwość iść w tym kierunku akurat jak szłam do LP został niedaleko otwarty kierunek na kucharza i kelnerów .
Ale wybrałam plastyka i cóż może to był jednak błąd ?!

TŻ oczywiście śpi więc wpadłam na chwilkę
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:53   #3514
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
ja umiem przebiec 500 metrów, a potem padam
ostatnio się zmachałam, idąc szybkim marszem, i to po kilkuset metrach.
ja powinnam być do wózka przykuta
Znalazlam taki program Pumy ktory w 28 dni przygotowuje Cie do przebiegniecia 30 minut bez przerwy i od jutra zaczynam Biega sie co drugi dzien, na poczatku jest to wiecej marszu jak biegu wiec mam nadzieje, ze mi pomoze

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Aniolku a nie mozesz zrobic sobie szkoly policealnej ze specjalnoscia Technik Zywienia? Przynajmniej bys sie czyms zajela a dodatkowe wyksztalcenie zawsze sie przydaje
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:00   #3515
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Simpli w sumie wcale nie głupi pomysł tylko nie wiem czy u mnie jest taka możliwość... a widzę, że jest tylko technik architektury krajobrazu policealnie
Ale szczerze to najbardziej mi zależy nad pracą potrzebuje pieniędzy na wesele

__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:19   #3516
Korniszonek2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Korniszonek2010
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zewsząd:)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez Biska Pokaż wiadomość
low ju jesteś miszcz
Ciekawe co na to Twój Tż
Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
Cześć

też tak mam. tzn. inaczej, ja mam tak, jak śnią mi się koszmary, no i nie tyle kontroluję, ile po prostu uświadamiam sobie, że to sen, no i go zakańczam np. śni mi się, że ktoś mnie goni, i wtedy sobie uświadamiam, że to i tak sen, więc do przeżyję i albo się budzę, bo nie chcę wiedzieć, co dalej albo np. skaczę i przenoszę się do innego snu niedawno tak miałam. nie umiałam uciekać, stałam przy ścianie jakiejś i jakiś złoczyńca podchodził coraz bliżej, a ja sobie myślę: "i tak mi nic nie zrobi, bo to sen", więc oparłam się mocniej o ścianę, ona się przekręciła i byłam na deptaku w Rzymie
a P. to w ogóle ma jazdę ze snami.
no i np. Dali był w tym niezły
myślałam, że każdy to umie.

właśnie coś czuję, że odwrotnie

nie wiem, ale jak dziewczyny mówią - masz drugą grupę, więc nic niepokojącego. jutro się dowiesz, to daj koniecznie znać

Hej Simple


Korniszon, nie odchodź

a ja wczoraj czułam się dobrze, a dziś znów mnie nosi...
Nie wiem co znaczy ta mina na końcu, ale niech Ci będzie Weź może sobie coś na biegunkę, bo się zamęczysz.
Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
ja tak na szybko:
z tego c czytałam to Doda miała torebkę orydżinalną Hermesa i tylko rok na nią czekała a czasem trzeba kilka. Buty ma faktycznie niewygodne. Sama się napaliłam na te szilki w zarze bo bosko wyglądają ale są niewygodne strasznie.

Korni z gazem sprawy jeszcze nie rozwiazałam. Przyszedł chłop sprawdzać instalację, powitał mnie groźnym "słyszałem, że wentylacja nie działa". zapytał gdzie jakiś zawór no to poprosiłam by poźniej przyszedł to zadzwonie do własciciela i sie dowiem. No i jka poszedł tak nie przyszedł. Pewnie we wtorek przyjdzie. A my szukamy kogoś kto naprawia jakieś dziwne wentylacje mechaniczne.
No to macie rzeczywiście problem. Mam nadzieję, że tamten facet wróci albo znajdziecie kogoś innego. A kto będzie płacił za naprawę: Wy czy właściciel?
Cytat:
Napisane przez aleksandrettaa Pokaż wiadomość
lecę na uczelnię. miałam cichą nadzieję, że tż wstanie to mnie odwiezie ale niestety trzeba się bujać autobusem. miłego dnia żałośnice
Mam nadzieję, że zwyciężysz z chorobą na zajęciach.
Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Upilam sie wczoraj troszke i do 3 ogladalam CSI i Criminal Minds Teraz pije kawke i ide zaraz ciasto na bulki zagniatac bo wczoraj juz mi sie nie chcialo A potem idziemy na spacer z gorki do sklepu a w drodze powrotnej bede klela pod nosem wspinajac sie pod gore... Eh, uroki mieszkania na wzgorzu Ale przynajmniej jakis ruch bedzie codzienny
No i musze zaczac trenowac do mojego biegu bo tylko 10 tygodni mi zostalo a ja ledwo 1 km przebiegam
Fajnie tak mieszkać na wzgórzu i na pewno jest to dobre dla kondycji.
Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
ja umiem przebiec 500 metrów, a potem padam
ostatnio się zmachałam, idąc szybkim marszem, i to po kilkuset metrach.
ja powinnam być do wózka przykuta
Ja przebiegnę ponad kilometr, a potem zgon murowany
Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Znalazlam taki program Pumy ktory w 28 dni przygotowuje Cie do przebiegniecia 30 minut bez przerwy i od jutra zaczynam Biega sie co drugi dzien, na poczatku jest to wiecej marszu jak biegu wiec mam nadzieje, ze mi pomoze

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Aniolku a nie mozesz zrobic sobie szkoly policealnej ze specjalnoscia Technik Zywienia? Przynajmniej bys sie czyms zajela a dodatkowe wyksztalcenie zawsze sie przydaje
Chyba gdzieś czytałam o tym programie.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
W sumie to głupio złamałam tą rękę
Była zima i wyszłam sobie na dwór i poślizgnęłam się na własnym podwórku
Tylko tak upadłam niefortunnie, że ręka mi się jakoś podwinęła do tyłu i na nią upadłam pamiętam, że nie miałam nawet jakiegoś czucia w niej . Teraz na szczęście nie utrudnia mi życia, przyzwyczaiłam się chociaż czasem jak ktoś mi zwróci na nią uwagę to czuję się tak dziwnie no wstydzę się jej .

Co do drugiego od dawno już to słyszę
W sumie zawsze lubiłam gotować ale odkąd jestem z TŻ mam dla kogo i często to robię .
Miałam możliwość iść w tym kierunku akurat jak szłam do LP został niedaleko otwarty kierunek na kucharza i kelnerów .
Ale wybrałam plastyka i cóż może to był jednak błąd ?!

TŻ oczywiście śpi więc wpadłam na chwilkę
Nie masz co żałować, czasu nie cofniesz.
Korniszonek2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:25   #3517
madziamacius8786
Zakorzenienie
 
Avatar madziamacius8786
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 812
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cześć

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
pfff na rozno taka chudzinke? to nie mialoby sensu
najpierw by sie ją podtuczyło

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość

nie wszyscy tez potrzebują maseczki, niektórzy mężczyźni mają ładną, zadbaną skórę bez żadnych kremów czy maseczek i to jest nie sprawiedliwe a to że się wstydzą to wiem, dlatego jak on nakłada to ja razem z nim żeby nie czół się "inny"
noo to prawda

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
No cóż, on chyba po prostu lubi maseczki nigdy się szczerze mówiąc nad tym nie zastanawiałam, bo nigdy nie musiałam go przekonywać.
Fascynuje go jak maseczka typu peel off (a takie najczęsciej sobie robimy i taką też mieliśmy wczoraj) zastyga na twarzy i można ją sobie zedrzeć Urocze to
to Ci sie facet trafił

Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Anioł, może Ty idź na kucharza, skoro pichcenie Ci tak dobrze wychodzi
dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość


a ja wczoraj czułam się dobrze, a dziś znów mnie nosi...
może do lekarza sie wybierz..
__________________
Miłość nie zna granic ...
madziamacius8786 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 10:39   #3518
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
nie rozumiem Zumy - tam są jakieś dodatkowe bomby i one zabierają mojo a ja nie wiem jak je uruchomić
Jak włączysz grę to na głównym ekranie pod PLAY masz taki przycisk "powers" i tam możesz sobie wybrać dodatkowe bonusy
Cytat:
Napisane przez Korniszonek2010 Pokaż wiadomość
Rain, ja się zastanawiam co Ty robisz mężowi, że On taki hojny
Wszystko co dobra żona powinna robić mężowi
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:42   #3519
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

rain....a ja przez ciebie gram w zgadywanie piosenek na eska rock
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:44   #3520
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
rain....a ja przez ciebie gram w zgadywanie piosenek na eska rock
Myślałaś, że się sama zamierzam z tym męczyć ?
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:48   #3521
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Myślałaś, że się sama zamierzam z tym męczyć ?
ale na razie moj max wynik to 5310 pktow takze do twojego mi daleko ejszcze
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 10:59   #3522
raingirl
Zakorzenienie
 
Avatar raingirl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 11 532
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez arrakis Pokaż wiadomość
ale na razie moj max wynik to 5310 pktow takze do twojego mi daleko ejszcze
Ja swojego też nie mogę powtórzyć - teraz miałam 17 000

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Haha, nadaliśmy wczoraj z P. 6 zakładów na chybił-trafił w Lotto i mamy trójkę
raingirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:25   #3523
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj wyniki cytologii i niepokoją mnie 2 rzeczy:
- brak działania estrogennego
- nieliczne komórki metaplastyczne

Wiecie może co to oznacza?
Carmi, tyle na ile ja wiem, estrogeny odpowiadaja za regulację cyklu. Wiec dlatego masz problemy z cyklem, bo masz niedobór... Na moje, nie powinnaś brać znowu tabletek, bo to tylko uspi Twoj organizm i nie wyreguluje Ci normalnie cyklu. Pogadaj ze swoim ginem, albo znajdz innego, ktory zamiast isc na latwizne i przepisywać antykoncepty, zastosuje Ci terapie hormonalna i ureguluje cykl. ale to tylko moje zdanie, a ono sie za bardzo nie liczy...
Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
Simpli w sumie wcale nie głupi pomysł tylko nie wiem czy u mnie jest taka możliwość... a widzę, że jest tylko technik architektury krajobrazu policealnie
Ale szczerze to najbardziej mi zależy nad pracą potrzebuje pieniędzy na wesele

Anioł, nie od razu Kraków zbudowano. Ja na Twoim miejscu zajęłabym sie najpierw nauką, bo to podstawa na całe lata, dzieki temu znajdziesz pracę. Jak bedziesz po ślubie, nie bedzie Ci sie chciało do szkoły chodzić.

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Upilam sie wczoraj troszke i do 3 ogladalam CSI i Criminal Minds Teraz pije kawke i ide zaraz ciasto na bulki zagniatac bo wczoraj juz mi sie nie chcialo A potem idziemy na spacer z gorki do sklepu a w drodze powrotnej bede klela pod nosem wspinajac sie pod gore... Eh, uroki mieszkania na wzgorzu Ale przynajmniej jakis ruch bedzie codzienny
No i musze zaczac trenowac do mojego biegu bo tylko 10 tygodni mi zostalo a ja ledwo 1 km przebiegam
Simply, jak tam domek?
Co do biegania tp wczoraj przebiegłam 2 km na bieżni i bylam ogolnie 2 godz na silowni + fitnessie. ale wczoraj zjadlam mało dietetyczne rzeczy, wiec pewnie nadrobiłam, co spaliłam od dzisiaj biegam na dworzu
Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość


Haha, nadaliśmy wczoraj z P. 6 zakładów na chybił-trafił w Lotto i mamy trójkę
gratuluję
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:52   #3524
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

oglądaliśmy wczoraj bitwę na głosy i tam koleś się oświadczył dziewczynie a mi się zrobiło smutno. jestem żałosną żałośnicą
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:57   #3525
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
oglądaliśmy wczoraj bitwę na głosy i tam koleś się oświadczył dziewczynie a mi się zrobiło smutno. jestem żałosną żałośnicą
Tutaj jest dzis program o nastolatkach bioracych slub i nie bede ogladac zeby sie nie dolowac

crozee dom super Dopiero teraz sie z nim oswajamy po tym jak moi rodzice byli u nas na tydzien juz sie nie moge doczekac jak lazienka bedzie skonczona i bede mogla poustawiac wszystko tak jak chce a nie tam gdzie jest akurat miejsce
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:07   #3526
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Simply w ogole jaka date masz w podpisie 11.03.2011
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:09   #3527
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Gothka, olałaś moje pytanie A wspólne siedzenie w maseczkach to takie fajne śmiechowe chyba jest

Naj oświadczy Ci się, zobaczysz Jak Cię znowu bierze to koniecznie idź do lekarza w poniedziałek

A ja mam kolejną wolną niedzielę. Aż nieswojo się czuję I TŻ mi wczoraj po romantycznym wieczorku, jak już zasypialiśmy i gadaliśmy o głupotach (akurat o depilacji u kosmetyczki ) stwierdził: "Jak juz będziesz moją kochaną żoną to będę Ci fundował" Rain, kiedyś nie będziesz sama zmuszaną do "kup sobie" i "zrób sobie"
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:10   #3528
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez raingirl Pokaż wiadomość
Ja swojego też nie mogę powtórzyć - teraz miałam 17 000
8920 pktow jestem coraz lepsza hihi
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:19   #3529
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Dobry maniaczkom gier eskowych i wszystkim innym żałośnicom

med, zrób sobie... jak to zabrzmiało
Simply, to ja czekam na fotki z waszego nowego domku po skończonym remoncie, zwłaszcza łazienki jestem ciekawa czasem czuję, jakbym się z Wami wprowadzała, ostatnio kilka razy się zastanawiałam, co tam w Waszym domku słychać

Poleżałam sobie w wannie, pooglądałam się z nową wagą i uznałam, że w nosie to mam, kiedyś doszłam do 59 kg (na I roku) i czułam się świetnie, chociaż porównując się wtedy a teraz to wtedy jakoś szczuplejsza byłam mimo wszystko zadbam tylko o to, żeby brzuch nie był wystający, a reszta... w sumie fajnie, bo muszę wymienić garderobę
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 12:36   #3530
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Poleżałam sobie w wannie, pooglądałam się z nową wagą i uznałam, że w nosie to mam, kiedyś doszłam do 59 kg (na I roku) i czułam się świetnie, chociaż porównując się wtedy a teraz to wtedy jakoś szczuplejsza byłam mimo wszystko zadbam tylko o to, żeby brzuch nie był wystający, a reszta... w sumie fajnie, bo muszę wymienić garderobę
zazdroszcze.... ja na razie 5k, wiec po ciuchach mało widać. z reszta nawet jak schudne, to nie bede musiała wymieniac garderoby- bo mam moje ciuchy sprzed kilku lat- 3 rozmiary mniejsze a ze ja sie klasycznie ubieram raczej, to nie wyszly z mody.
w ogole ostatnio zrobiłam sie strasznie skąpa...az tz sie smieje ze mnie. sama sobie nic nie kupie wszystko staram sie oszczedzac

edit:
Justyna, a ile masz wzrostu?
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"

Edytowane przez crozee
Czas edycji: 2011-03-20 o 12:37
crozee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:44   #3531
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość

Anioł, nie od razu Kraków zbudowano. Ja na Twoim miejscu zajęłabym sie najpierw nauką, bo to podstawa na całe lata, dzieki temu znajdziesz pracę. Jak bedziesz po ślubie, nie bedzie Ci sie chciało do szkoły chodzić.
Tylko, że mi się nie chcę uczyć . Nie czuję takiej potrzeby .
Poza tym u mnie w mieście liczy się raczej doświadczenie a nie to jaką kto szkołę skończył.
Jeśli bym miała się uczyć to tylko to co by mnie interesowało i było by mnie na to stać .
Może to przykre ale cóż...
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 12:47   #3532
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość
Simply w ogole jaka date masz w podpisie 11.03.2011
Dokladnie 3 lata i 2 miesiace odkad pierwszy raz spotkalam sie z TZ na zywo Od 12stego juz bylismy para

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Simply, to ja czekam na fotki z waszego nowego domku po skończonym remoncie, zwłaszcza łazienki jestem ciekawa czasem czuję, jakbym się z Wami wprowadzała, ostatnio kilka razy się zastanawiałam, co tam w Waszym domku słychać

Poleżałam sobie w wannie, pooglądałam się z nową wagą i uznałam, że w nosie to mam, kiedyś doszłam do 59 kg (na I roku) i czułam się świetnie, chociaż porównując się wtedy a teraz to wtedy jakoś szczuplejsza byłam mimo wszystko zadbam tylko o to, żeby brzuch nie był wystający, a reszta... w sumie fajnie, bo muszę wymienić garderobę
Lazienka to jest w stanie surowym narazie, ale za 2 - 3 weekendy juz bedzie idealna Wanna jest tak wielka, ze strasznie duzo czasu zajmuje mi jej napelnienie chociazby do polowy Nasz kran nad wanna swiruje i jak sie odkreci wode ciepla i zimna to ona sie nie laczy tylko pol strumienia jest lodowate a pol gorace
Bedziesz musiala przyleciec i Nas odwiedzic

A wagi i akceptacji siebie zazdraszczam Ja od dzis jestem na diecie bez wazenia Jak dojde do rozmiaru 40 w koszulach to bede happy

Boziu jakie pyszne ziolowe buleczki mi wyszly Zrobilam 10, 7 zjedlismy na sniadanie, 3 mam na jutro do pracy Zrobilam zdjecie aby uwiecznic moje pierwsze zmagania z pieczywem, ale kabel od aparatu jest gdzies schowany i bedziecie musialy chwile poczekac na pokaz Za tydzien chyba grahamki upieke albo buleczki z suszonymi pomidorami

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość
zazdroszcze.... ja na razie 5k, wiec po ciuchach mało widać. z reszta nawet jak schudne, to nie bede musiała wymieniac garderoby- bo mam moje ciuchy sprzed kilku lat- 3 rozmiary mniejsze a ze ja sie klasycznie ubieram raczej, to nie wyszly z mody.
w ogole ostatnio zrobiłam sie strasznie skąpa...az tz sie smieje ze mnie. sama sobie nic nie kupie wszystko staram sie oszczedzac
crozee trzeba sie cieszyc, ze leci w dol Nie przytylo nam sie w tydzien to i w tydzien nie spadnie
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:02   #3533
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

crozee, mi się wydaje, że jak się chudnie, to też widać, tylko się nie dostrzega, bo się od siebie żąda więcej przyznam, że ja długo myślałam, że mi się np. spodnie skurczyły w praniu, ale ileż tak mogą być skurczone... no i rzeczywiście, w rurki ciężko mi uda wcisnąć już, a jak zapinam każde jedne spodnie, to mi wystają nieestetyczne boczki, więc wymiana garderoby nieunikniona. A mam 174 cm, niby teraz BMI mi wychodzi chyba dobrze, ale ja od 5 klasy podstawówki mam (miałam) ten sam rozmiar...
aniołku, masz rację, że teraz bardziej się ceni doświadczenie, ale jednak do lepszej pracy nikt Cię nie weźmie bez wykształcenia. Więc... dobrze się zastanów. Choć zależy też, jako kto chciałabyś być zatrudniona.
Simply, no właśnie doczytałam, że za 3 tygodnie będzie gotowa i siedzę jak na szpilkach a z tymi kranami to w ogóle... a macie jeden w sensie jeden? bo eks jak był w Szkocji, to tam mieli dwa osobne krany właśnie. Przylecieć MUSZĘ, cholera, dlaczego nie!? Za dietę bezwagową trzymam kciuki, a bułeczek przeokrutnie zazdroszczę

EDIT: Aaaaaa, co do biegania, to się pochwalę, że 7 km spokojnie przebiegnę bez ustanku i zwalniania nie wiem, jak więcej, bo nie próbowałam innej trasy
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6

Edytowane przez justyna_dt
Czas edycji: 2011-03-20 o 13:04
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:04   #3534
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Moje ziolowe buleczki (ze zmodyfikowanego przepisu Dorotus)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC11737.jpg (90,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC11738.jpg (102,4 KB, 19 załadowań)
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:07   #3535
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Moje ziolowe buleczki (ze zmodyfikowanego przepisu Dorotus)
Właśnie widziałam na fejsbuku
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:07   #3536
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Simply, no właśnie doczytałam, że za 3 tygodnie będzie gotowa i siedzę jak na szpilkach a z tymi kranami to w ogóle... a macie jeden w sensie jeden? bo eks jak był w Szkocji, to tam mieli dwa osobne krany właśnie. Przylecieć MUSZĘ, cholera, dlaczego nie!? Za dietę bezwagową trzymam kciuki, a bułeczek przeokrutnie zazdroszczę

EDIT: Aaaaaa, co do biegania, to się pochwalę, że 7 km spokojnie przebiegnę bez ustanku i zwalniania nie wiem, jak więcej, bo nie próbowałam innej trasy
Tutaj mamy pojedyncze krany, ale Tesciowa ma po dwa w wannie i w umywalce ktora nie trzyma wody Wiec masz wybor lodowata albo wrzatek

Kurcze zazdroszcze tego biegania 7 km Ja musze sie zaopatrzyc w stoper i jakis odleglosciomierz ( ) bo do czerwca musze sie wyrobic. W sumie mozna biec, truchtac lub maszerowac, ale wolalabym jednak przebiec
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:09   #3537
crozee
Zakorzenienie
 
Avatar crozee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 643
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

dziewczyny, a macie jakąś muzykę do biegania?? musze sobie cos sciągnąć..... btw, na czym sciagacie muze??
Simply, sliczne
Justyna, mozliwe wczoraj mi siostra powiedziała, ze te 5kh to mi chyba z tyłka zleciało bo mam teraz podobno mały (a wczesniej jakos tez duzego nie mialam) no i ze z boczkow podobno.
__________________
A & Z
"miłość się wreszcie stała ciałem, które chce trzymać nas za rękę"
crozee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:14   #3538
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam na fejsbuku
Jeszcze 3 mi zostaly

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez crozee Pokaż wiadomość
dziewczyny, a macie jakąś muzykę do biegania?? musze sobie cos sciągnąć..... btw, na czym sciagacie muze??
Simply, sliczne
Justyna, mozliwe wczoraj mi siostra powiedziała, ze te 5kh to mi chyba z tyłka zleciało bo mam teraz podobno mały (a wczesniej jakos tez duzego nie mialam) no i ze z boczkow podobno.
Ja slucham muzyki klubowej i przy takiej najlepiej mi sie cwiczy i biega. Zazwyczaj sciagam sobie cale sety wybranego DJ-a albo gotowe kompilacje - Ministry of Sound wydalo 3 plyty z muzyka do biegania
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:18   #3539
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

justyna u nas bez znajomości na dziś nigdzie się nie dostaniesz na lepsze stanowisko ...co do wykształcenia wiadomo lepiej wygląda w CV i czasem dużo da.
Ale z każdego najniższego stanowiska można przecież awansować .
Zapewne gdyby nauka mi szla pewnie gdzieś bym się wybrała ale, że jest jak jest no cóż nie chcę robić nic na siłę .
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 13:22   #3540
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Wiosna nadeszła, rozlicz się z US-em, a za zwrot z podatku kup pierścień musem!

Crozee, ja podobnie jak Simply z muzyka klubową, mam też jeden kawałek szczególny do biegania: http://www.youtube.com/watch?v=6kgUNbCMdLo&feature=fvst uwielbiam go! Dodaje powera A ja pojedyncze mp3 ściągam z mp3.teledyski.info, a płyty to staram się kupować lub przez torrenty.
Ale nie wiedziałam, że MoS wydało takie płyty, a bardzo lubię ich zestawy (zwłaszcza chill), muszę zerknąć Simply, możesz podać tytuły albo coś, co mi pomoże je namierzyć?

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
justyna u nas bez znajomości na dziś nigdzie się nie dostaniesz na lepsze stanowisko ...co do wykształcenia wiadomo lepiej wygląda w CV i czasem dużo da.
Ale z każdego najniższego stanowiska można przecież awansować .
Zapewne gdyby nauka mi szla pewnie gdzieś bym się wybrała ale, że jest jak jest no cóż nie chcę robić nic na siłę .
Też jakoś szczególnie nie awansujesz, później będą Ci "sugerowali" dokształcanie... Ja rozumiem, że jest dużo miejsc "po znajomości", ale nie wierzę, że Twoje miasto jest tak szczególne, że nie ma nic poza tym to w jakim zawodzie Ty chcesz pracować?
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.