Wymarzony Pierścionek cz. XIII :) - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 10:02   #3541
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Napisałam takiego długiegooo posta i mi go zżarło
Nie mam siły pisać 2 raz.

Goosai, Butter, Madlen...wiem wiem ze na początku to natlok informacji i wydaje się ze te hydrolaty, oleje, sera to jakaś bariera nie do przekroczenia...ale wystarczy przeczytac opis produktu i wszystko sie rozjaśnia na prawdę.
Poświęćcie kilka minut.

Madlen hydrolaty to wody kwiatowe...dla mnie uniwersalne. Do przemywania twarzy (zamiast toniku) do rozrabiania mask do wlosow, mask na twarz i peelingu.
A oleje w polączeniu z żelem hialuronowym to po prostu moje kremy do twarzy.

Zara jeżeli trochę pomoglam to sie cieszę.
A ja chorutka nadal.....
Nie powaliło mnie jak męża bo gorączki nie mam..ale z nosa leci ciurkiem i mięśnie bolą.
Praktycznie caly wieczór spałam...po aspirynie bayera


Butter ta seria Garniera to złooooo.
Jak byłam jeszcze nieświadoma kupiłam dla TZ, bo ma ostre zaskórniki i bardzo tłusta strefę T....i co sie dzialo z jego twarzą to koszmar.
AD mu pomogło

Ja też nigdy nie lubialam pudrów sypkich...a od jakiegoś roku nie moge zyć bez -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18928

Dla mnie rewelacja nic nie zapycha..w zależnośc od ilości nałożonego pudru można miec makijaż naturalny na dzien i bardziej kryjący wieczorowy.

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2009-02-18 o 10:03
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:05   #3542
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Dokładnie już sobie zrobiłam projekt zamówienia-zgodnie z wytycznymi Hani i wyszło na ok.100 zł. a w sumie 6 produktów więc nie jest źle, poczekam tylko do pensji z tym ....
W czasach kryzysu trzeba szukać oszczędności na każdym kroku
ja też kiedyś miałam listę, ale mi ją gdzieś wcięło. Jak już będę zamawiać to poczytam i popytam was
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:07   #3543
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Napisałam takiego długiegooo posta i mi go zżarło
Nie mam siły pisać 2 raz.

Ja też nigdy nie lubialam pudrów sypkich...a od jakiegoś roku nie moge zyć bez -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,18928,true-match-minerals-sypki-puder-mineralny.html

Dla mnie rewelacja nic nie zapycha..w zależnośc od ilości nałożonego pudru można miec makijaż naturalny na dzien i bardziej kryjący wieczorowy.

Haniu a dla mnie ten puder to największa porażka minionego roku....kupiłam i nie używam go, dla mnie beznadzieja , pieniądze poszły w błoto....

Ja za to uwielbiam ten, zaraz wkleję, nic nie zapycha i fajnie liftinguje

To mój must have

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ineralami.html


Edit

Moja pomyłka, ja mam mineralny ale nie Loreala tylko M. Factora- dla mnie kicha...

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-02-18 o 10:10
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:09   #3544
zara_84
Rozeznanie
 
Avatar zara_84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 751
GG do zara_84
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
szkoda czasu na dąsy, skoro macie tak mało czasu razem. potem wrócisz do domu i będziesz żałowała, że zmarnowaliście ten czas, więc się przełam i może jednak spróbuj o tym zapomnieć, skoro tż sam stwierdził, że to pierdoła.
Na kłótnie będziecie mieli czas, jak tż wróci.
Zgadzam się Anitko z Miśkiem Szkoda czasu na kłotnie w Waszym przypadku Tzn w każdym przypadku, ale w Waszym szczególnie. My się też wczoraj posprzeczaliśmy o pierdołę... a potem nagle już o większe rzeczy, na szczęście potem się wyjaśniło że kluczową kwestię po prostu źle zrozumiałam.. Niby sie pogodziliśmy i było niby ok, ale dopiero jak poszliśmy spać to jeszcze o tym pogadaliśmy, i zasnęliśmy już spokojnie i wtuleni. Eh te głupie kłotnie o pierdoły Trzeba je wyelimimować

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
EDIT: Zara a co to dokładnie za krem, mam ten sam problem z porami i jestem zainteresowana wszystkim, co działa
Ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17215

Jest tam nawet moja recenzja Zachwycona nim byłam, ale jest tak pierońsko drogi że eh. Nawet allegro nie pomaga

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie ma nic paskudnego, wręcz przeciwnie - bardzo bogatyw w NNKt olej lniany, do tego olej z lawendy, wyciąh z liści drzewa herbacianego.
A to niespodzianka Dziękuję Ci bardzo W takim razie chyba zacznę na niego odkładać...
__________________
When I'm good I'm very good. When I'm bad I'm even better...
zara_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:14   #3545
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Haniu a dla mnie ten puder to największa porażka minionego roku....kupiłam i nie używam go, dla mnie beznadzieja , pieniądze poszły w błoto....

Ja za to uwielbiam ten, zaraz wkleję, nic nie zapycha i fajnie liftinguje
Aplikacja cię zniechęciła?

To fakt na początku może być problematyczna..trzeba mieć suchą twarz i nakładać małymi porcjami. Ja doszłam w tym do wprawy i jestem bardzo zadowolona z efektów.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:20   #3546
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Aplikacja cię zniechęciła?

To fakt na początku może być problematyczna..trzeba mieć suchą twarz i nakładać małymi porcjami. Ja doszłam w tym do wprawy i jestem bardzo zadowolona z efektów.

U mnie robi plamy co do aplikacji to próbowałam i pędzelkiem dołączonym do zestawu i swoim własnym, zawsze plamy Już się poddałam, chyba że latem jeszcze spróbuję
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:28   #3547
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Hm, no to mam dylemat teraz. na wiosnę chciałam się przerzucić z płynnego TM na minerałka. Ale opinie są tak podzielone że po prostu szok. albo kochają albo nienawidzą.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 10:35   #3548
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
U mnie robi plamy co do aplikacji to próbowałam i pędzelkiem dołączonym do zestawu i swoim własnym, zawsze plamy Już się poddałam, chyba że latem jeszcze spróbuję
No tak myślałam bo jak tylko ma złe opinie na KWC to właśnie dlatego że te plamy robi.....
Jedna zasada...zupełnie sucha twarz..krem dobrze wchłonięty i aplikacja małymi kroczkami.


Anitko o taka *******ę jak wylana woda zrobiła się taka afera
Chyba nie macie większych problemów. Ja rozumiem zdarza się unieść głos z błahego powodu, walnąć chwilowego focha..ale ile taki foch może trwać....5 min.

My pożarliśmy się dziś o bałagan w domu...afera sie zrobiła taka- że aż w pewnym momencie smieszna...fochalismy sie na siebie 2 min..dokładnie.

Pojechałaś do niego na tydzień i z powodu wylanej wody chcesz sie mścić -obiadu nie robić i tróć atmosferę aż do wylotu do Polski??

A co do jego przepraszam...w sumie to nie ma powodow zeby jakoś kwieciście wyglaszac mowy z przeprosinami.
Poza tym faceci nie zawsze potrafią to powiedzieć...to że przytulił i ucalował mogło być tym "przepraszam" nie uważasz.
Czasem ważniejsze są gesty nie słowa.
A raczej zawsze..nie czasem.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:39   #3549
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie musisz mnie za nic przepraszac, zawsze chętnie pomoge, o ile potrafię.

Co do kremów - naisałam już conieco wczoraj. Z apteki: Lipobasa (bardzo porsty w skłądzie krem nawilżający), coś delikatnego do mycia buzi, np. Rosalias LRP albo Physiogel. Do demakijazu płyn micelarny, Ziaja ma bardzo odbry w swojej ofercie ( z solanką). Muszi przede wszysykim uspokoić skóre. Na pryszcze dobrze by używac łagodnego kwasu, np Effaclar K,a le to dopiero jak wyleczysz skóre.

Nie wiem jaki jest puder mineralny w kamieniu, nie używam takich. Spróbuj się przekonać do sypańców, te w kamieniu będa zawsze cięższe dla skóry gdyż po porstu musza dodać do nich coś w stylu parafiny albo mirystatów. A to zapycha

...
Dzięki L_V, spisałam sobie wszystko i chyba jeszcze dziś skoczę na jakieś zakupy Muszę się ratować Bo zaczynam czuć się potwornie z tym wszystkim, co mam na twarzy

L_V, jeszcze jedno pytanie, czy powinnam już stosować krem pod oczy? W wieku 25 lat... Jeśli tak, to jaki?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Goosai, Butter, Madlen...wiem wiem ze na początku to natlok informacji i wydaje się ze te hydrolaty, oleje, sera to jakaś bariera nie do przekroczenia...ale wystarczy przeczytac opis produktu i wszystko sie rozjaśnia na prawdę.
Poświęćcie kilka minut.
Chyba faktycznie poświęcę na to chwilkę...tylko ostatnio ciężko u mnie z tymi chwilkami ostatnio

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Madlen hydrolaty to wody kwiatowe...dla mnie uniwersalne. Do przemywania twarzy (zamiast toniku) do rozrabiania mask do wlosow, mask na twarz i peelingu.
A oleje w polączeniu z żelem hialuronowym to po prostu moje kremy do twarzy.

Haniu, po jakiemu Ty do nas piszesz w ogóle?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
A ja chorutka nadal.....
Nie powaliło mnie jak męża bo gorączki nie mam..ale z nosa leci ciurkiem i mięśnie bolą.
Praktycznie caly wieczór spałam...po aspirynie bayera
Ja też się czuję chora, potwornie mi gorąco, co generalnie nigdy się nie zdarza... i przez katar nie mogłam w nocy spać

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Butter ta seria Garniera to złooooo.
Jak byłam jeszcze nieświadoma kupiłam dla TZ, bo ma ostre zaskórniki i bardzo tłusta strefę T....i co sie dzialo z jego twarzą to koszmar.
AD mu pomogło
Powiem Ci, że nie jesteście pierwszymi osobami, które mi to mówią, że też wcześniej tego nie wywaliłam...

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja też nigdy nie lubialam pudrów sypkich...a od jakiegoś roku nie moge zyć bez -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...mineralny.html

Dla mnie rewelacja nic nie zapycha..w zależnośc od ilości nałożonego pudru można miec makijaż naturalny na dzien i bardziej kryjący wieczorowy.
To może go spróbuję...ale czy on ma jakieś brokaciki w sobie? Bo po takim pudrze, wyglądam, jakbym była zlana potem

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Haniu a dla mnie ten puder to największa porażka minionego roku....kupiłam i nie używam go, dla mnie beznadzieja , pieniądze poszły w błoto....

Ja za to uwielbiam ten, zaraz wkleję, nic nie zapycha i fajnie liftinguje

To mój must have

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ineralami.html


Edit

Moja pomyłka, ja mam mineralny ale nie Loreala tylko M. Factora- dla mnie kicha...
O ten Twój mnie zachęcił, chyba od niego zacznę zmiany pudrowe

Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2009-02-18 o 10:43
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:42   #3550
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość


Anitko o taka *******ę jak wylana woda zrobiła się taka afera
Chyba nie macie większych problemów. Ja rozumiem zdarza się unieść głos z błahego powodu, walnąć chwilowego focha..ale ile taki foch może trwać....5 min.

My pożarliśmy się dziś o bałagan w domu...afera sie zrobiła taka- że aż w pewnym momencie smieszna...fochalismy sie na siebie 2 min..dokładnie.

Pojechałaś do niego na tydzień i z powodu wylanej wody chcesz sie mścić -obiadu nie robić i tróć atmosferę aż do wylotu do Polski??

A co do jego przepraszam...w sumie to nie ma powodow zeby jakoś kwieciście wyglaszac mowy z przeprosinami.
Poza tym faceci nie zawsze potrafią to powiedzieć...to że przytulił i ucalował mogło być tym "przepraszam" nie uważasz.
Czasem ważniejsze są gesty nie słowa.
A raczej zawsze..nie czasem.
Też tego zupełnie nie rozumiem, i szczerze mówiąc wyglądam tak O_o
Ps: musze wam się przyznać, że za bardzo się ostatnio czepiam Tż, wyłazi mój perfekcjonizm...muszę nad sobą popracowac i się w język ugryźć.


__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:46   #3551
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Hm, no to mam dylemat teraz. na wiosnę chciałam się przerzucić z płynnego TM na minerałka. Ale opinie są tak podzielone że po prostu szok. albo kochają albo nienawidzą.
Rzeczywiście dziwne......

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
No tak myślałam bo jak tylko ma złe opinie na KWC to właśnie dlatego że te plamy robi.....
Jedna zasada...zupełnie sucha twarz..krem dobrze wchłonięty i aplikacja małymi kroczkami.

Anitko o taka *******ę jak wylana woda zrobiła się taka afera
Chyba nie macie większych problemów. Ja rozumiem zdarza się unieść głos z błahego powodu, walnąć chwilowego focha..ale ile taki foch może trwać....5 min.
Yhm no cóż popróbuję jeszcze , ale od kilku dobrych lat żadnen kosmetyk mnie tak nie wyprowadził z równowagi


Anitko zgadzam się , odpuść sobie fochy na wyjeździe
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 10:50   #3552
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Chyba faktycznie poświęcę na to chwilkę...tylko ostatnio ciężko u mnie z tymi chwilkami ostatnio
Wiem że ciężko...a informacji sporo.
Ja najpierw zaznajomiłam się ze stroną biochemi...bo tam są podstawowe informacje. Pożniej godzinami czytałam wątki na Biochemi Kosmetycznej..szczególnie ten wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233412

Dobrze wiedzieć czego inni używają i na jakie problemy

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Haniu, po jakiemu Ty do nas piszesz w ogóle?




Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ja też się czuję chora, potwornie mi gorąco, co generalnie nigdy się nie zdarza... i przez katar nie mogłam w nocy spać
..łączę si ew bólu wtakim razie.
Ja siedzę z hustką przy nosie non stop


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
To może go spróbuję...ale czy on ma jakieś brokaciki w sobie? Bo po takim pudrze, wyglądam, jakbym była zlana potem

O ten, Twój mnie zachęcił, chyba od niego zacznę zmiany pudrowe
Nie ma brokacikow..aczkolwiek moja mama uważa że jakos tak rozświetla mi twarz

Generalnie odkąd go uzywam dużo dziewczyn pyta czym sie maluję.
Ale może to nie zasługa Loreala a Biochemi

....ale może lepiej żebyś wzięła ten polecany przez Dori..będzie pewność ze aplikacja Cię nie zniechęci.

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2009-02-18 o 10:52
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:56   #3553
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

ButterB ale jaki Ty masz problem, poczytaj na stronie BU do czego i jak stosowac dany produkt, do każdego zamówionego masz instrukcje wykonania i prosta sprawa To naprawdę nie jest wielka filozofia

Madlen a o co się czepiasz męża ?

Miśku zrobiłaś linkę w stepperze ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:56   #3554
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Edit

Moja pomyłka, ja mam mineralny ale nie Loreala tylko M. Factora- dla mnie kicha...

z tym się zgadzam. Próbowałam tego M.Factora i lipa, on się w ogóle jakoś strasznie błyszczy, więc na pewno nie dla tłustych cer.
Ale tego Loreala czasem latem używam i jest całkiem ok.

Cytat:
Napisane przez zara_84 Pokaż wiadomość
Ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17215

Jest tam nawet moja recenzja Zachwycona nim byłam, ale jest tak pierońsko drogi że eh. Nawet allegro nie pomaga

To ja nie chcę takiego drogiego, szkoda mi na to kasy. są pewne górne granice, których staram się nie przekraczać jednak, przynajmniej w najbliższym czasie.

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Aplikacja cię zniechęciła?

To fakt na początku może być problematyczna..trzeba mieć suchą twarz i nakładać małymi porcjami. Ja doszłam w tym do wprawy i jestem bardzo zadowolona z efektów.
mi ten puder wystarcza ale tylko latem, bo jednak za słabo kryje, chociaż przyznaję niezły jest.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:02   #3555
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Miśku zrobiłaś linkę w stepperze ?
niestety nie tzn linkę już mam, ale tam na końcach są takie metalowe oczka i można je kupić w sklepie elektrycznym, ale nie wiem, gdzie takowy znaleźć. Rodzice jednak nie znaleźli faktury, więc nie mam podstaw do reklamowania. Dziwna sprawa, bo moja mama ma bardzo wielki porządek w papierach i trzyma wszystkie możliwe. No ale cóż... Liczę że TŻ jednak jak najszybciej mi to naprawi. A ty już masz zrobiony?


Póki co chodzę codziennie na spacery, a ostatnio w obliczu zaistniałej sytuacji TŻ się przyłącza (chociaż zazwyczaj ciężko go wyciągnąć), więc może to jakiś plus.
Pomijam fakt, że wczoraj wyszliśmy na spacer, ale było jakoś wyjątkowo zimno i postanowiliśmy wstąpić gdzieś na grzane wino (nie skończyło się na jednym), więc im więcej takich spacerów, tym moja forma gorsza.
Za niecałe dwa tygodnie jadę w góry i moja forma pozostawia bardzo wiele do życzenia.
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:02   #3556
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Też tego zupełnie nie rozumiem, i szczerze mówiąc wyglądam tak O_o
Ps: musze wam się przyznać, że za bardzo się ostatnio czepiam Tż, wyłazi mój perfekcjonizm...muszę nad sobą popracowac i się w język ugryźć.
Ja też się swojego czepiam...co mnie przeraża bo jak tak dalej będzie stanę sie zrzędzącą, gderająca mamuśka.

Dobrze że z mężem mamy duuuuużo poczucia humoru...w takim samym wydaniu.

Więc nawet moje gderanie można przerodzić w żarciki.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:08   #3557
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Wiem że ciężko...a informacji sporo.
Ja najpierw zaznajomiłam się ze stroną biochemi...bo tam są podstawowe informacje. Pożniej godzinami czytałam wątki na Biochemi Kosmetycznej..szczególnie ten wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233412

Dobrze wiedzieć czego inni używają i na jakie problemy

.
Hania bardzo fajny wątek.Muszę znaleźć czas żeby go przestudiować


Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Też tego zupełnie nie rozumiem, i szczerze mówiąc wyglądam tak O_o
Ps: musze wam się przyznać, że za bardzo się ostatnio czepiam Tż, wyłazi mój perfekcjonizm...muszę nad sobą popracowac i się w język ugryźć.

To też mój problem też się czepiam
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:13   #3558
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja też się swojego czepiam...co mnie przeraża bo jak tak dalej będzie stanę sie zrzędzącą, gderająca mamuśka.

Dobrze że z mężem mamy duuuuużo poczucia humoru...w takim samym wydaniu.

Więc nawet moje gderanie można przerodzić w żarciki.
No wlaśnie tego pogrubionego się boję
Przeprosiłam już Tż..bo czasami przeginam, a się czepiam o pierdoły, mam fizia na punkcie porządku i takich rzeczy, za dużo w domu siedze chyba. I się czepiam jak mi Tż burzy moją perfekcję. Za dużo nim "dyryguję". Nie robię tego swiadomie, bo jak się na tym złapię to się staram zreflektować..ale jednak za dużo tego..
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:16   #3559
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
niestety nie tzn linkę już mam, ale tam na końcach są takie metalowe oczka i można je kupić w sklepie elektrycznym, ale nie wiem, gdzie takowy znaleźć. Rodzice jednak nie znaleźli faktury, więc nie mam podstaw do reklamowania. Dziwna sprawa, bo moja mama ma bardzo wielki porządek w papierach i trzyma wszystkie możliwe. No ale cóż... Liczę że TŻ jednak jak najszybciej mi to naprawi. A ty już masz zrobiony?


Póki co chodzę codziennie na spacery, a ostatnio w obliczu zaistniałej sytuacji TŻ się przyłącza (chociaż zazwyczaj ciężko go wyciągnąć), więc może to jakiś plus.
Pomijam fakt, że wczoraj wyszliśmy na spacer, ale było jakoś wyjątkowo zimno i postanowiliśmy wstąpić gdzieś na grzane wino (nie skończyło się na jednym), więc im więcej takich spacerów, tym moja forma gorsza.
Za niecałe dwa tygodnie jadę w góry i moja forma pozostawia bardzo wiele do życzenia.
Miśku ja linkę dostałam w GoSporcie kompletną, zakończoną metalowymi oczkami - inaczej tego nie widzę ? Chyba że Ty masz zupełnie inną linkę, u mnie ona dosłowanie jest zespolona - zaczyna i kończy się oczkami metalowymi- które założyłam gdzie potrzeba i koniec

Specery i grzane winko, yhm ciekawe Właśnie sobie uświadomiłam, że tej zimy nie piłam ani grzanego wina ani piwa, jakaś posuch w tym temacie

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja też się swojego czepiam...co mnie przeraża bo jak tak dalej będzie stanę sie zrzędzącą, gderająca mamuśka.

Dobrze że z mężem mamy duuuuużo poczucia humoru...w takim samym wydaniu.

Więc nawet moje gderanie można przerodzić w żarciki.
My ostatnio jesteśmy tacy wyluzowani, że szok bo za dwa tygodnie opuszczamy mieszkanie i przestajemy się przejmowac bałaganem, zaczęłam to olewac sobie....i mi tak chwilowo dobrze
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 11:24   #3560
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość

Specery i grzane winko, yhm ciekawe Właśnie sobie uświadomiłam, że tej zimy nie piłam ani grzanego wina ani piwa, jakaś posuch w tym temacie
O zgrozo!!!!......Musisz koniecznie to zmienić

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
My ostatnio jesteśmy tacy wyluzowani, że szok bo za dwa tygodnie opuszczamy mieszkanie i przestajemy się przejmowac bałaganem, zaczęłam to olewac sobie....i mi tak chwilowo dobrze
Rozumiem że mieszkanko udało się znaleźć..za normalną cenę?
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:28   #3561
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
ButterB ale jaki Ty masz problem, poczytaj na stronie BU do czego i jak stosowac dany produkt, do każdego zamówionego masz instrukcje wykonania i prosta sprawa To naprawdę nie jest wielka filozofia

Madlen a o co się czepiasz męża ?

Miśku zrobiłaś linkę w stepperze ?
Dori, problem mam taki, że po pierwsze nazwy składników w tych kosmetykach nic mi nie mówią, a opo drugie nie mam czasu na studiowanie całej strony, skoro codziennie jestem w domu z pracy o 20 A skoro L_V jest na tyle miła i cierpliwa, żeby mi coś doradzić, to pytam ją o radę...

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja też się swojego czepiam...co mnie przeraża bo jak tak dalej będzie stanę sie zrzędzącą, gderająca mamuśka.

Dobrze że z mężem mamy duuuuużo poczucia humoru...w takim samym wydaniu.

Więc nawet moje gderanie można przerodzić w żarciki.
Ja też się czepiam...zazwyczaj pierdół ...i to jest najgorsze Nie lubię tego u siebie! Muszę z tym walczyć!!!!

L_V, ostatnie pytanie, co myślisz o tym kremie?
http://www.leki-apteka.pl/go/_info/?id=386
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:40   #3562
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
L_V, jeszcze jedno pytanie, czy powinnam już stosować krem pod oczy? W wieku 25 lat... Jeśli tak, to jaki?
No kochana, powinnas to robić już od 5 lat! Najlepiej jakiś nawilżająco-przeciwzmarszczkowy.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
L_V, ostatnie pytanie, co myślisz o tym kremie?
http://www.leki-apteka.pl/go/_info/?id=386
jeśli masz skóre podatną na zapychanie, to ten krem z pewnością Ci zapcha, ma w w skałdzie samą lanoline i parafinę. Na pewno zaleczy przesuszenie, ale myślę, że spowoduej wysyp pryszczy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:45   #3563
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

To skoro piszesz butter o kremach pod oczy, że się ich powinno uzywać nawet po 20 r.z..no to..ja mam 21.
Podbijam pytanie butter. Jeśli używać to jakie?
sensowne kremy to te z wyższej półki?
(jeszcze nigdy nie dałam za krem więcej niż 50 zł i jakiś to dla mnie kosmos jest, muszę się przyzwyczaić)
Krem taki żeby rozjaśniał cienie.
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:48   #3564
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
O zgrozo!!!!......Musisz koniecznie to zmienić


Rozumiem że mieszkanko udało się znaleźć..za normalną cenę?
Muszę , za cenę w miarę normalną, tzn. cena 50 % wyzsza niż dotychczas, ale jak to mówi mój mąż nie ma co marudzić bo nic nie poradzimy na to, teraz ceny sa takie a nie inne....a czasu mamy mało więc cóż, najwyżej whisky sobie odmówimy i innych przyjemności a będzie na czynsz

Tak naprawdę największym interesem dla nas będzie wprowadzić się do naszego własnego mieszkania, wtedy zaoszczędzimy, ale może już w maju się uda - taką mamy umowę z architektami.... Koniec realizacji 4 maj

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Dori, problem mam taki, że po pierwsze nazwy składników w tych kosmetykach nic mi nie mówią, a opo drugie nie mam czasu na studiowanie całej strony, skoro codziennie jestem w domu z pracy o 20 A skoro L_V jest na tyle miła i cierpliwa, żeby mi coś doradzić, to pytam ją o radę...



Ja też się czepiam...zazwyczaj pierdół ...i to jest najgorsze Nie lubię tego u siebie! Muszę z tym walczyć!!!!

L_V, ostatnie pytanie, co myślisz o tym kremie?
http://www.leki-apteka.pl/go/_info/?id=386

Przepraszam, może to zabrzmiało że się czepiam czy cuś....chodziło mi tylko o stronę i kosmetyki polecane na BU przez Hanię.........
To jest proste przecież (BU) a materiału nie dużo, więc ja sobie nadrobiłam szybciutko co i jak więc i TY sobie poradzisz, tylko tyle
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 11:51   #3565
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
No kochana, powinnas to robić już od 5 lat! Najlepiej jakiś nawilżająco-przeciwzmarszczkowy.
OMG, ale jaja...jestem wręcz niedopuszczalnie nie obeznana w tym temacie i w dodatku teraz się okazuje, że potwornie zaniedbana

Poleć proszę cos konkretnego...tylko nie za drogiego, bo zbankrutuję kupując wszelkie niezbędne mi rzeczy

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
jeśli masz skóre podatną na zapychanie, to ten krem z pewnością Ci zapcha, ma w w skałdzie samą lanoline i parafinę. Na pewno zaleczy przesuszenie, ale myślę, że spowoduej wysyp pryszczy.
No niestety mam podatną na zapychanie Więc odpuszczam go sobie. A ta lipobasa mi nie spowoduje wysypu pryszczy?


Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Przepraszam, może to zabrzmiało że się czepiam czy cuś....chodziło mi tylko o stronę i kosmetyki polecane na BU przez Hanię.........
To jest proste przecież (BU) a materiału nie dużo, więc ja sobie nadrobiłam szybciutko co i jak więc i TY sobie poradzisz, tylko tyle
Spoko, trochę tak to zabrzmiało, ale nie martw się

Najpierw muszę uratować twarz, żeby mi nie oblazła doszczętnie, a potem mogę się zagłębiać w BU i poświęcać temu czas. Teraz trzeba DZIAŁAĆ...
Szczególnie, że w sobotę idziemy na parapetówę do kumpla TŻ, z którym kiedyś coś 'kręciłam', więc same rozumiecie, że muszę wyglądać dobrze

Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2009-02-18 o 11:53
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 12:06   #3566
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Muszę , za cenę w miarę normalną, tzn. cena 50 % wyzsza niż dotychczas, ale jak to mówi mój mąż nie ma co marudzić bo nic nie poradzimy na to, teraz ceny sa takie a nie inne....a czasu mamy mało więc cóż, najwyżej whisky sobie odmówimy i innych przyjemności a będzie na czynsz

Tak naprawdę największym interesem dla nas będzie wprowadzić się do naszego własnego mieszkania, wtedy zaoszczędzimy, ale może już w maju się uda - taką mamy umowę z architektami.... Koniec realizacji 4 maj
Na szczęście to tylko 3 miesiące


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość

Najpierw muszę uratować twarz, żeby mi nie oblazła doszczętnie, a potem mogę się zagłębiać w BU i poświęcać temu czas. Teraz trzeba DZIAŁAĆ...
Szczególnie, że w sobotę idziemy na parapetówę do kumpla TŻ, z którym kiedyś coś 'kręciłam', więc same rozumiecie, że muszę wyglądać dobrze
Zdecydowanie i bezwzględnie
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 12:16   #3567
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
OMG, ale jaja...jestem wręcz niedopuszczalnie nie obeznana w tym temacie i w dodatku teraz się okazuje, że potwornie zaniedbana

Poleć proszę cos konkretnego...tylko nie za drogiego, bo zbankrutuję kupując wszelkie niezbędne mi rzeczy
Np taki: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7007



Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No niestety mam podatną na zapychanie Więc odpuszczam go sobie. A ta lipobasa mi nie spowoduje wysypu pryszczy?


tego nei wiem, bo nie znam twojej skóry, to kwestia indywidualna. AL ena pewno jest lżejsza od tego E coś tam.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 12:17   #3568
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Na szczęście to tylko 3 miesiące



Zdecydowanie i bezwzględnie
Tak swoją drogą, baby są głupie.
Gdzie się nie ruszymy, spotykamy jakąś ex mojego TŻ (jest ich cholera na pęczki)...a on ma kompletnie w doopie, jak wygląda, co ma na sobie itp itd... a jak ja wiem, że spotkam kogoś z kim kręciłam, albo byłam, to się upieram sama przed sobą, że muszę wyglądać super!!!!

Głupie to, nie? Powiedzcie, że nie tylko ja tak mam
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 12:20   #3569
ANITKA79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 601
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Mialam Was mulityctowac ale mi wcielo

Dobrze ze Was mam kobietki :d Mowiac szczerze juz mi przeszlo, zrobilam sobie godzinny spacer i czuje sie swietnie Zaluje ze nie moge do Was dolaczyc na spotkanie w Krk

To prawda szkoda czasu na klotnie i tak jak piszesz Haniu, te przytulaski i buziak przed wyjsciem, choc spalam to chyba dowod ze sam zaluje ze wczoraj tak sie wkurzyl i wybuchl. Czasem emocje biora gore...

Haniu kuruj sie szybciutko

Zaro jesli mozesz podaj nazwe tego kremu

PZs mam nadzieje ze sie wszystko ulozy

Edit:

Haniu ty dobrze gotujesz powiedz mi jakie proporcje dac na nalesniki? Planuje zrobic Tztowi ale w piatek na slodko z bita smietana. Na deser bo ma urodziny w ten dzien Mam dla niego mala drobnostke
ANITKA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 12:25   #3570
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Wymarzony Pierścionek cz. XIII :)

Rozumiem Butter rozumiem, skoro ex to sprawa wielkiej wagi

Ja tak tylko od siebie, skoro jest tak źle, typu przesuszenia i teraz jakieś wypryski to podam Ci moją deskę ratunkową

- piję wapno, wiem powtarzam sie ale działa na wszystko co jest wypryskiem niewiadomego pochodzenia (3x dziennie)

- Hydrocortisonum - ten dostępny w aptece bez recepty, to chyba 5 % - można maksymalnie ratowac się 5 dni pod rząd później trzeba odstawić, u mnie widać różnice po 1 zastosowaniu na noc
- Tormentiol czasem, działa właśnie u mnie na przesuszenia połączone z nieokreślonym wypryskiem- grubo na noc- trzeba uważac bo okropnie tłusta jest konsystencja i łatwo zostawić ją na poduszce......

To moje niezbędniki, nie wierzę w ratowanie szybkie poprzez krem nawilżający
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.