Offopowe Zapuszczanie, część 50! - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-17, 18:59   #3541
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość

Czemu?

Ja też. Jutro składam rezygnację. Zmieniam pracę. Wreszcie coś innego
wzgledy zdrowotne

fajnie,ze znalazlac cos innego
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 19:17   #3542
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
wzgledy zdrowotne

fajnie,ze znalazlac cos innego
Też się cieszę, że nie będę musiała już siedzieć w tych frytkach
Jeszcze tylko kilka dni, max 7.

Kupiłam jakiś czas temu maskę z Vatiki z jajkiem i miodem. Miałam kupić z olejem z czarnuszki, bo mi przypasowała, ale nie było. WIęc wzięłam tę (potem jednak znalazłam w innym sklepie, tę którą chciałam i kupiłam dwie jednego dnia). Muszę przyznać, że ta nowa też jest świetna
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 13:18   #3543
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Co tu tak cichutko?
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 13:34   #3544
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

No właśnie Gdzie się wszystkie podziały?

Pogoda do bani, siedzimy w domu i się nudzimy. Mała śpi, a ja już mam wszystko ogarnięte. Obiad prawie zrobiony. Dzisiaj bitki w sosie grzybowym. Jeszcze tylko surówkę zrobię

Ta promocja w Rossmannie to -49%, a nie -40%, coś mi się pomerdało Planujecie coś kupić?
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 13:40   #3545
jovvavanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

kupie włosy za 2tysiące-605827977
jovvavanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 14:13   #3546
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
No właśnie Gdzie się wszystkie podziały?

Pogoda do bani, siedzimy w domu i się nudzimy. Mała śpi, a ja już mam wszystko ogarnięte. Obiad prawie zrobiony. Dzisiaj bitki w sosie grzybowym. Jeszcze tylko surówkę zrobię

Ta promocja w Rossmannie to -49%, a nie -40%, coś mi się pomerdało Planujecie coś kupić?

U mnie ładnie dzisiaj Co do rossmanna gdybym się malowała to bym sie pewnie porządnie obkupiła Na szczęście się nie maluję A pieniądze muszę oszczędzać na plombę
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 14:46   #3547
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;51045061]Żesz w mordę. Za☠☠☠iste
[/QUOTE]

Dziękuję
Chciałabym rysować na zamówienie.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Celstynka :mdlje: Boskie prace!


Melduję, że żyję. Ledwo, ale jakoś. W sobotę wstałam z bólem prawej strony twarzy, jakby zęby, no, ale nie wiedziałam o co chodzi. Ledwo przeżyłam weekend, w pon. poszłam do lekarza, diagnoza - zapalenie nerwu twarzy,silne leki i do wt nie pomogło, było coraz gorzej. Wyłam z bólu, Tż wziął cały tydz zwolenienia bo nie wiedzieliśmy co jest grane, nawet nie byłam małą w stanie się zająć. Laryngolog, neurolog, dentysta wczoraj i.. Okazało sie, że mam na korzeniu torbiel Wyrwała zęba i jakoś żyję, ból powoli przechodzi, ale to, co przeżyłam, wolałabym dwa razy jeszcze urodzić

Dzisiaj jest naprawdę dobrze, jem i mówię, czyli to prawdopodobnie wszystko przez torbiel.
Dziękuję

Ojej mam nadzieję, że już jest coraz lepiej. Wracaj do zdrowia!
Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
super
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Śliczne

Czemu?Ja też. Jutro składam rezygnację. Zmieniam pracę. Wreszcie coś innego
Dziękuję

Gratuluję bardzo!

Ja podjęłam decyzję, ze szukam pracy. Może mi się uda coś znaleźć.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 16:26   #3548
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Ależ mnie wkurza ta praca, jak ja wytrzymam jeszcze te ostatnie dni, to ja nie wiem

A pogoda u nas całkiem ładna, właśnie pranie mi się pierze i mam zamiar je wystawić na zewnątrz
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 18:06   #3549
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Byłaś w Lublinie?
Nieee, myślałam że o Złote Tarasy chodzi

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Słyszałyście, że Rossmann znowu szykuje promocje -40% na kolorówkę?

od 24 do 27 kwietnia: podkłady, pudry, bronzery i korektory do twarzy.
od 28 kwietnia do 4 maja: tusze, kredki, cienie, eyelinery
od 5 do 11 maja: szminki, kredki, lakiery, odżywki

Nie mogę się doczekać!!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Super Bo kończy mi się tusz i z chęcią linera kupię.

Celstynka :mdlje: Boskie prace!


Melduję, że żyję. Ledwo, ale jakoś. W sobotę wstałam z bólem prawej strony twarzy, jakby zęby, no, ale nie wiedziałam o co chodzi. Ledwo przeżyłam weekend, w pon. poszłam do lekarza, diagnoza - zapalenie nerwu twarzy,silne leki i do wt nie pomogło, było coraz gorzej. Wyłam z bólu, Tż wziął cały tydz zwolenienia bo nie wiedzieliśmy co jest grane, nawet nie byłam małą w stanie się zająć. Laryngolog, neurolog, dentysta wczoraj i.. Okazało sie, że mam na korzeniu torbiel Wyrwała zęba i jakoś żyję, ból powoli przechodzi, ale to, co przeżyłam, wolałabym dwa razy jeszcze urodzić

Dzisiaj jest naprawdę dobrze, jem i mówię, czyli to prawdopodobnie wszystko przez torbiel.
Biedaku! Okropnie musiało to boleć Ale dobrze, że to nie zapalenie nerwu twarzowego, bo z tego mogłyby być większe komplikacje, a tak na szczęście już po kłopocie

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Szóstka na dole. No namęczyłam się, masakra... W życiu nie chcę już tego przechodzić. Jest dużo lepiej, boli dość mocno dziąsło, ale biorę tabletki i jest mi już lżej. Zęby to okropny ból, ale nie sądziłam,że aż tak może boleć twarz i jakby połowa szczęki

Aaa zapomniałam - super sprzęcior Naprawdę śliczna, to wasz pierwszy wózek po tym 3w1?

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Przyszły moje rzeczy z H&M
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0225411015.html
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0215248034.html
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0273432001.html
Wszystko świetne, marynarka cieniutka, idealnie pasuje do tej białej sukienki, za to spodnie za duże podejrzewałam, że 27 będzie za duże, a mniejsze wykupione... Mimo to kupiłam, myślicie, że krawcowa bez problemu je przerobi? Szkoda mi odsyłać

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

W ogóle te t-shirty z H&M są świetne, pięknie się układają, fajnie podkreślają biuścik gatunkowo super. Koniecznie muszę kupić jeszcze identyczną białą i lawendową.

Bell strasznie napaliłam się na te kokosanki z kaszy jaglanej
Jutro będę robić
Fajna ta marynarka

Ja też dziś odwiedziłam H&M, było minus 20% więc skusiłam się na sukienkę http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0299213003.html i jedną bluzkę, której nie ma w sklepie internetowym obie rzeczy wyszły po niecałe 32 zł, także luksus. Wzór sukienki mi się tak średnio podoba, ale kocham krój tego modelu. Z zeszłego sezonu mam dwie (w fajniejszych kolorach) i przechodziłam w nich całe lato

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
Status mojej kumpeli na fb: "smutno tak T_T". A ja natomiast zaczęłam sie zastanawiać co ma do tego Tangle Teezer... jak bardzo ze mna zle?
Też o tym pomyślałam

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Ja podjęłam decyzję, ze szukam pracy. Może mi się uda coś znaleźć.
A w jakiej branży szukasz?

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Ależ mnie wkurza ta praca, jak ja wytrzymam jeszcze te ostatnie dni, to ja nie wiem

A pogoda u nas całkiem ładna, właśnie pranie mi się pierze i mam zamiar je wystawić na zewnątrz
Gratuluje znalezienia nowej pracy zaspokoisz moją ciekawość i powiesz w jakim sektorze?

Ja też szykuje się do zmian. Bo to, że nienawidzę swojej pracy to wszyscy wiedzą Zaczynam wkrótce (w zasadzie to chyba za tydzień ) kurs uzupełniający dla nauczycieli. Ostatni papier, którego mi brakuje, żeby przyczajać się do pracy w szkole, przedszkolach czy ośrodkach. Potrwa 4 miesiące, i mam nadzieje, że otworzy przede mną trochę nowych perspektyw. Wiem, wiem, z pracą w edukacji też ciężko, ale kto nie próbuje nie wygrywa
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2015-04-19 o 18:08
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 18:45   #3550
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Gratuluje znalezienia nowej pracy zaspokoisz moją ciekawość i powiesz w jakim sektorze?

Ja też szykuje się do zmian. Bo to, że nienawidzę swojej pracy to wszyscy wiedzą Zaczynam wkrótce (w zasadzie to chyba za tydzień ) kurs uzupełniający dla nauczycieli. Ostatni papier, którego mi brakuje, żeby przyczajać się do pracy w szkole, przedszkolach czy ośrodkach. Potrwa 4 miesiące, i mam nadzieje, że otworzy przede mną trochę nowych perspektyw. Wiem, wiem, z pracą w edukacji też ciężko, ale kto nie próbuje nie wygrywa
W irlandzkiej sieci supermarketów z żywnością, odzieżą, sprzętem AGD. Taka odmiana

No pewnie, trzeba próbować.
A dużo taki kurs?
Mój kurs pedagogiczny (Twój pewnie to co innego) kosztował łącznie 1600, rozłożone na 4 semestry po 400zł. Czyli trwał dwa lata.
I dał mi tyle, że dowiedziałam się, że nauczanie w szkole by mnie jednak nie interesowało. Że to zwyczajnie nie dla mnie.


Szef próbował mnie przekonać, że nie opłaca się zmieniać pracy, że dobrze jest tutaj i że dużo osób chce wrócić
To właśnie mu powiedzaiłam, że potrzebują zmian, a jak jest gdzieś indziej, to się nie dowiem póki nie spróbuję.
Jestem już kompletnie zmęczona. We wtorek miałam dzień wolny. Dziś był piąty dzień z rzędu w pracy i czeka mnie kolejne 5 dni, po 10h każdy. W sumie 10 bez dnia wolnego I tak wygląda moja praca na niepełny etat o który prosiłam już 4 miesiące temu
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 20:40   #3551
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
W irlandzkiej sieci supermarketów z żywnością, odzieżą, sprzętem AGD. Taka odmiana

No pewnie, trzeba próbować.
A dużo taki kurs?
Mój kurs pedagogiczny (Twój pewnie to co innego) kosztował łącznie 1600, rozłożone na 4 semestry po 400zł. Czyli trwał dwa lata.
I dał mi tyle, że dowiedziałam się, że nauczanie w szkole by mnie jednak nie interesowało. Że to zwyczajnie nie dla mnie.


Szef próbował mnie przekonać, że nie opłaca się zmieniać pracy, że dobrze jest tutaj i że dużo osób chce wrócić
To właśnie mu powiedzaiłam, że potrzebują zmian, a jak jest gdzieś indziej, to się nie dowiem póki nie spróbuję.
Jestem już kompletnie zmęczona. We wtorek miałam dzień wolny. Dziś był piąty dzień z rzędu w pracy i czeka mnie kolejne 5 dni, po 10h każdy. W sumie 10 bez dnia wolnego I tak wygląda moja praca na niepełny etat o który prosiłam już 4 miesiące temu
Są takie po dwa lata, są roczne, ale ja się łapię na 4 miesięczny uzupełniający- dla zawodowo czynnych nauczycieli nauczycielem nie jestem, ale mam nastukane godziny pracy z dziećmi i przedmioty pedagogiczne przez logopedie Kosztuje 1500.


Do dzieci trzeba być odpowiednią osobą. Twardą, nieustępliwą i jednocześnie cierpliwą. Nie każdy się nadaje. Życie to bardzo szybko weryfikuje Ja na przykład nie umiem pracować z maluchami, więc zerówki i wczesnoszkolne odpadają. Przedszkola też niechętnie, zwyczajnie męczą mnie małe dzieci. Lubię późniejszą podstawówkę i o dziwo gimnazjum. Z liceum jeszcze nie miałam do czynienia, ale tam to mogłaby być zabawa

Niech szef się pocałuje w nos, moja szefowa odkąd doszły do niej plotki, że nie wiąże przyszłości z tą korporacją próbuje zagłaskać mnie na śmierć. Ale mnie tym nie oczaruje, ja jestem pamiętliwa małpa
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 08:11   #3552
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Asia przyszedł nam wózek. Jest przepiękny! Szalenie mi się podoba Amelcia nie chciała z niego wyjść, całowała i przytulała Bardzo lekki Świetnie się prowadzi. Szkoda tylko, że nie ma regulowanej rączki. Ja jestem niska i może być mi trochę ciężko podbijać na chodniku. Chociaż w wyższych butach powinno być ok Dla Ciebie wysokość byłaby idealna Kolor cudowny Piękna parasol i kilka gratisów. No meeega!
Super Pokaż Amelkę w wózku Udana
Mi też marzy się spacerówka już normalna, mam nadzieję, że sprzedamy szybko 3w1 i kupimy.

Smerfie gratuluję

Hej Nie miałam weny na pisanie, wracam do żywych dopiero po moim bólu. U nas dzisiaj piękna pogoda, więc pójdziemy na dwór koło 11

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
No właśnie Gdzie się wszystkie podziały?

Pogoda do bani, siedzimy w domu i się nudzimy. Mała śpi, a ja już mam wszystko ogarnięte. Obiad prawie zrobiony. Dzisiaj bitki w sosie grzybowym. Jeszcze tylko surówkę zrobię

Ta promocja w Rossmannie to -49%, a nie -40%, coś mi się pomerdało Planujecie coś kupić?

ja akurat będę przed wypłatą Tż jak będzie promo na podkłady, a strasznie chciałam jakiś kupić... Moze się uda. Poza tym na pewno pomadka Rimmel by Kate, dwa tusze jakieś i błyszczyk :Oby na tym się skończyło! No i róż może Astor, bo bardzo lubię
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 11:41   #3553
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Oszaleję z moją siostrą Znalazła pracę a ciekawe kto będzie się opiekował małą. Czasami mam ochotę ją udusić za tą nieodpowiedzialność
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 13:13   #3554
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;51095881]U mnie ładnie dzisiaj Co do rossmanna gdybym się malowała to bym sie pewnie porządnie obkupiła Na szczęście się nie maluję A pieniądze muszę oszczędzać na plombę [/QUOTE]

Nic a nic? Ile masz lat?

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość

Nie mogę się doczekać!!
I ja

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Super Pokaż Amelkę w wózku Udana
Mi też marzy się spacerówka już normalna, mam nadzieję, że sprzedamy szybko 3w1 i kupimy.

Smerfie gratuluję

Hej Nie miałam weny na pisanie, wracam do żywych dopiero po moim bólu. U nas dzisiaj piękna pogoda, więc pójdziemy na dwór koło 11

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------




ja akurat będę przed wypłatą Tż jak będzie promo na podkłady, a strasznie chciałam jakiś kupić... Moze się uda. Poza tym na pewno pomadka Rimmel by Kate, dwa tusze jakieś i błyszczyk :Oby na tym się skończyło! No i róż może Astor, bo bardzo lubię
Pokażę niebawem Wózek jeszcze nie miał swojej premiery na spacerze

U mnie niby słońce, ale strasznie wieje i jest dosyć chłodno

Też chciałabym wypróbować jakieś nowości Muszę kupić puder, pewnie wezmę wypróbowany Stay Matte. Na pewno kupię też jakiś tusz i zrobię zapas pomadki Eveline
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 13:28   #3555
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Nic a nic? Ile masz lat?

Na sylwestra sobie oko zrobiłam 23
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 13:41   #3556
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
A w jakiej branży szukasz?
Najlepiej w swojej - jako grafik. Ale z tym różnie, więc tak naprawdę czepię się każdej pracy. Teraz się rozglądam na rynku, a chcialabym zacząć w lipcu. Ogólnie chciałabym robić coś poza studiami, wystawami, itp. i wreszcie w pełni się usamodzielnić. Pod koniec czerwca mam domowy biznes polowy


Miki, jakie pomadki i tusz (z Eveline) polecasz?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 14:17   #3557
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Najlepiej w swojej - jako grafik. Ale z tym różnie, więc tak naprawdę czepię się każdej pracy. Teraz się rozglądam na rynku, a chcialabym zacząć w lipcu. Ogólnie chciałabym robić coś poza studiami, wystawami, itp. i wreszcie w pełni się usamodzielnić. Pod koniec czerwca mam domowy biznes polowy
A zajmujesz się może grafiką komputerową/projektowaniem graficznym?
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 14:57   #3558
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość

Miki, jakie pomadki i tusz (z Eveline) polecasz?
Z pomadek lubię Aqua Platinum, mam odcień 478 http://beautyhairandfashion.blogspot...o-pomadce.html używam jej praktycznie codziennie A z tuszy bardzo lubię Big Volume Lash, bardzo dobrze wydłuża http://beautyhairandfashion.blogspot...lume-lash.html Pewnie teraz też go kupię i jeszcze chciałabym ten wypróbować https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...l-mascara.html

Przejrzę jeszcze ofertę Eveline, lubię ich kosmetyki
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 15:33   #3559
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
A zajmujesz się może grafiką komputerową/projektowaniem graficznym?
Tak dokładnie grafiką projektową i warsztatową.
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Z pomadek lubię Aqua Platinum, mam odcień 478 http://beautyhairandfashion.blogspot...o-pomadce.html używam jej praktycznie codziennie A z tuszy bardzo lubię Big Volume Lash, bardzo dobrze wydłuża http://beautyhairandfashion.blogspot...lume-lash.html Pewnie teraz też go kupię i jeszcze chciałabym ten wypróbować https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...l-mascara.html

Przejrzę jeszcze ofertę Eveline, lubię ich kosmetyki
Pamiętam, że polecałaś ten tusz. On jest wodoodporny? Czaję się na niego i zapewne się skuszę.
Pomadka też mi się widzi
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-20, 17:21   #3560
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

E coś było pokręcone z tymi datami promocji w Rossmannie. Te są prawidłowe, bo były w Skarbie http://2.bp.blogspot.com/-Z0lWFHoUHO...60;tytułu2.png

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Zamówiłam 3 rzeczy na Choies, dostałam od nich punkty do wykorzystania.
http://www.choies.com/product/gray-f...?cid=8061kathy
http://www.choies.com/product/dog-pr...n-beige_p20926
http://www.choies.com/product/color-...?cid=8061kathy
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 17:49   #3561
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
ja akurat będę przed wypłatą Tż jak będzie promo na podkłady, a strasznie chciałam jakiś kupić... Moze się uda. Poza tym na pewno pomadka Rimmel by Kate, dwa tusze jakieś i błyszczyk :Oby na tym się skończyło! No i róż może Astor, bo bardzo lubię
Fajne one są.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 09:00   #3562
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
E coś było pokręcone z tymi datami promocji w Rossmannie. Te są prawidłowe, bo były w Skarbie http://2.bp.blogspot.com/-Z0lWFHoUHO...60;tytułu2.png

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Zamówiłam 3 rzeczy na Choies, dostałam od nich punkty do wykorzystania.
http://www.choies.com/product/gray-f...?cid=8061kathy
http://www.choies.com/product/dog-pr...n-beige_p20926
http://www.choies.com/product/color-...?cid=8061kathy

Super koszula

Świetnie, w takim razie powinnam zdążyć z wypłatą, by kupić podkład

Słuchajcie, wczoraj byłam w Rossmannie, obczaiłam dwa podkłady z AA Oceanic - jeden Satynowy Podkład za 24,99 (szklana buteleczka), drugi - typowa tubka znana od lat za 13,99, podkład korygujący, odcienie Ivory zachwycają - mega jasne, idealne dla mnie, tak sądzę. Miała któraś jakiś z tych podkładów? Chyba kupię dwa od razu i będę testować Bo one również będą podlegały promocji ? Tż wyrzuci mnie z domu

Otako - świetne są Mam koralową od kilku miesięcy, używam na okrągło i chyba będzie pierwszą pomadką, którą zużyję do końca Chciałabym kupić odcień różowy - mocna fuksja jeszcze.
Kocham pomadki

Dzień dobry
U mnie pięknie!
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2015-04-21 o 09:02
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 14:20   #3563
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Super koszula

Świetnie, w takim razie powinnam zdążyć z wypłatą, by kupić podkład

Słuchajcie, wczoraj byłam w Rossmannie, obczaiłam dwa podkłady z AA Oceanic - jeden Satynowy Podkład za 24,99 (szklana buteleczka), drugi - typowa tubka znana od lat za 13,99, podkład korygujący, odcienie Ivory zachwycają - mega jasne, idealne dla mnie, tak sądzę. Miała któraś jakiś z tych podkładów? Chyba kupię dwa od razu i będę testować Bo one również będą podlegały promocji ? Tż wyrzuci mnie z domu

Otako - świetne są Mam koralową od kilku miesięcy, używam na okrągło i chyba będzie pierwszą pomadką, którą zużyję do końca Chciałabym kupić odcień różowy - mocna fuksja jeszcze.
Kocham pomadki

Dzień dobry
U mnie pięknie!
Tak, pewnie też będą na promocji Dawno temu używałam podkładów a AA, chyba to był ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ladzajacy.html długo go używałam, więc chyba lubiłam Z tego co pamiętam to całkiem przyzwoicie krył, ale chyba świeciłam się po nim. W sumie nie wiem czy wtedy wiedziałam co do puder matujący

Muszę obczaić ten koral


Wkurza mnie teść. Przychodzi do nas CODZIENNIE przed pracą, cały czas chodzi na drugą zmianę i chyba nudzi mu się w domu. Z teściową już od jakiegoś czasu nie rozmawia, pokłóceni są. Przychodzi nawet wtedy jak Tż nie ma w domu


Przyszła mi paczka z Sheinside W sumie tylko z białej sukienki jestem średnio zadowolona, bo prześwituje Reszta fajna
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 15:26   #3564
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Tak, pewnie też będą na promocji Dawno temu używałam podkładów a AA, chyba to był ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ladzajacy.html długo go używałam, więc chyba lubiłam Z tego co pamiętam to całkiem przyzwoicie krył, ale chyba świeciłam się po nim. W sumie nie wiem czy wtedy wiedziałam co do puder matujący

Muszę obczaić ten koral


Wkurza mnie teść. Przychodzi do nas CODZIENNIE przed pracą, cały czas chodzi na drugą zmianę i chyba nudzi mu się w domu. Z teściową już od jakiegoś czasu nie rozmawia, pokłóceni są. Przychodzi nawet wtedy jak Tż nie ma w domu


Przyszła mi paczka z Sheinside W sumie tylko z białej sukienki jestem średnio zadowolona, bo prześwituje Reszta fajna

Tak, ten mam na myśli tylko chyba nowsza wersja ? Nie wiem, jakoś tak

Pokaż ciuszki kusicielko!

Wiesz co, może mu smutno samemu, jest Amelka, która daje tyle radości, wiadomo... Dobre macie kontakty? Mimo wszystko byłoby to uciążliwe również i dla mnie, ale jakoś tak nie umiałabym nic powiedzieć. Może nie chce z żoną siedzieć przez to, że się pokłocili ?

Poniosło mnie chyba, chciałam wziać udział, ale chyba jednak nie, co ? '
http://www.mycolorcode.pl/gallery
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2015-04-21 o 15:29
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 16:45   #3565
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Poniosło mnie chyba, chciałam wziać udział, ale chyba jednak nie, co ? '
http://www.mycolorcode.pl/gallery

Lepiej zrobić i żałować niż żałować, że się nie zrobiło
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:41   #3566
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Otako - świetne są Mam koralową od kilku miesięcy, używam na okrągło i chyba będzie pierwszą pomadką, którą zużyję do końca Chciałabym kupić odcień różowy - mocna fuksja jeszcze.
Kocham pomadki
Ja mam numerek 107, http://halomua.com/image/data/s%E1%B...te/107%201.jpg
http://makeuptips-blog.com/post/6312...stick-swatches
http://hipcosmetic.com/lasting-finis...7-3415829.html
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.




Edytowane przez otako
Czas edycji: 2015-04-21 o 20:45
otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 21:05   #3567
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Ja też polecam, mam nr 102: piękny, delikatny róż.
20 - ostry róż: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...f1oFCYQnW0BoMV i ladny, neutralny 077.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:42   #3568
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Ja z Eveline polecam ten tusz: http://www.ekobieca.pl/pol_pm_Evelin...ara-3013_1.jpg

Baaardzo fajny.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 14:42   #3569
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

W końcu ładna pogoda i nie wieje Pospacerowałyśmy ponad 2 godziny Może jeszcze później wyjdziemy.


Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Tak, ten mam na myśli tylko chyba nowsza wersja ? Nie wiem, jakoś tak

Pokaż ciuszki kusicielko!

Wiesz co, może mu smutno samemu, jest Amelka, która daje tyle radości, wiadomo... Dobre macie kontakty? Mimo wszystko byłoby to uciążliwe również i dla mnie, ale jakoś tak nie umiałabym nic powiedzieć. Może nie chce z żoną siedzieć przez to, że się pokłocili ?

Poniosło mnie chyba, chciałam wziać udział, ale chyba jednak nie, co ? '
http://www.mycolorcode.pl/gallery
Ja muszę Revlona zamówić, bo mi się kończy

Może jutro uda mi się zrobić zdjęcia Bluzka z baskinką piękna, do czarnych albo białych rurek torebka też fajna, bardzo dobrze wykonana i sukienka koronkowa też super. Będę miała na jakieś większe okazje

Na pewno tak jest Wyrywa się wcześniej z domu, żeby nie siedzieć z teściową. Dobre kontakty mamy. Fajnie że nas odwiedza, bawi się z małą ale kurczę teraz stało się to jakimś nawykiem, że przychodzi do nas codziennie. No ale właśnie przecież nie powiem mu żeby nie przychodził. Dobrze że pogoda lepsza to będziemy się wyrywać na spacer

Spróbować zawsze można
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 19:56   #3570
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

dzisiaj u mnie tez cielutko i nie wiało.pogoda idealna na spacerki . Rano mialam migrene a potem uczucie ,ze bola mnie wszystkie zęby,a mam je zdrowe :/
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 23:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.