Nasze zycie w Ameryce... - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-07, 02:05   #3541
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
o to dobrze, ze swiatla cale sa

lody czekoladowe, waniliowe i truskawkowe a co sobie bede zalowac lekko przeziebiona jestem hehe to sie zazeram lodami

mniammmmmm uwielbiam truskawkowe lody

a ja zawsze jak mam chrype albo jak mnie gardlo boli to jem lody
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 02:07   #3542
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
mniammmmmm uwielbiam truskawkowe lody

a ja zawsze jak mam chrype albo jak mnie gardlo boli to jem lody
ja to juz probuje wszystkiego, zeby sie tylko calkiem nie rozchorowac
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 02:13   #3543
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
ja to juz probuje wszystkiego, zeby sie tylko calkiem nie rozchorowac
zeby cie tylko jakas grypa nie wziela czy cos
a jakie macie plany na weekend z TZetem?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 02:14   #3544
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
zeby cie tylko jakas grypa nie wziela czy cos
a jakie macie plany na weekend z TZetem?
ostatnio to mnie cos czesto cos lapie, w swieta B. Narodzenia to taka mialam chrypke, ze mowic nie moglam

a na weekend, to jutro jedziemy do sklepu chyba, a ja w niedziele jade do Drive School na 8 godz. kursu heh
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 02:43   #3545
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zaaaabcia, a to ten dziadek stary frajer Az sama sie zezloscilam z tej calej sytuacji - NO JAK TAK MOZNA!!!
Wyglada na to, ze bedziesz musiala sama placic za naprawe auta... chociaz moze jeszcze cos sie da udowodnic. Nie kasuj tej wiadomosci od dziadka ze swojej sekretarki - zawsze to jest cos i nigdy niewiadomo co sie przyda.
Ja mysle, ze mozecie spokojnie jakas sprawe na tym zrobic. Popytaj jakiegos prawnika czy by sie za takie cos wzial - jak sie przedstawi sytuacje to prawnik od razu bedzie wiedzial czy da sie wygrac czy nie. I jesli sie da, to warto zaryzykowac i jeszcze wrobic tego dziadka w niezla kase, zeby na koniec swojego frajerskiego zycia odczul co to jest wybulic kupe kasy z wlasnej kieszeni. Przepraszam, ze tak ostro i nieladnie pisze, ale zlosci mnie taka sytuacja Co to ma znaczyc, ze stalas za blisko??? A to, ze on cofal na drodze - czego robic NIE WOLNO - to co? Tak mu przejdzie? I sam sie przyznal, ze nie patrzyl do tylu, wiec to jasne jak bialy dzien, ze wina jest jego. Jeszcze zebys kurcze nie musiala placic za naprawe jego auta... No co za palant!
Ja bym na Twoim miejscu tak tego nie zostawila Jak ja mialam wypadek, to na szczescie insurance tamtej dziewczyny pokrylo cale auto - tzn. ona musiala z wlasnej kieszeni zaplacic 500$ (tzn. z kieszeni jej rodzicow). Auto bylo tak zniszczone, ze nie dalo sie tego naprawiac, ale przynajmniej zwrocili nam cala kase za to auto i moglismy splacic reszte dilerowi, bo auto mielismy na kredyt i calego nie zdazylismy splacic.

Trzymaj sie cieplutko i nie daj sie nerwom! Jakos to wszystko sie rozwiaze. Dobrze, ze pojdziesz do baru z mezem i znajomymi, to troche odpoczniesz psychicznie.

Ja dzisiaj z rana mialam przygode taka, ze moj Adas z calej sily wsadzil mi do oka paluszek. Najpierw przez kilka godzin widzialam tylko mgle, ale potem wszystko wrocilo do normy. Tyle ze teraz mnie to jedno oko szczypie i ciagle lzawie... Juz nie wiem co robic.
A tak poza tym to mielismy cudowny dzien - slonko, ciepelko +18C (czyli 63F czy jakos tak). Bylismy 1,5 godziny na spacerku, Adas sie zaprzyjaznil z wnukiem naszej sasiadki i sie tak fajnie bawili, ze az bylam w szoku ze moj Adas jest taki otwarty i zyczliwy Nie mielismy zbyt duzo okazji zeby Adas mogl sie pobawic z dziecmi w jego wieku, wiec oczekiwalam ze bedzie bil i zabieral zabawki, ale nie - razem malowali kreda na chodniku i bawili sie pilka Tak sie ciesze
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 05:05   #3546
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

witam
jesli chodzi o tego faceta to jutro do niego dzwonie ... nastrasze go troszke powiem ze ja rowniez rozmawialam ze swoim adwokatem i ze ten powiedzial ze to nie prawda co on mowi ze prawidlowa odleglosc jest wtedy jak widzi sie zderzak osoby przed Toba , a ja widzialam ... powiem mu rowniez do czego sluzy lusterko wsteczne .... i ze ma swiadka .... ( chociaz nie mam ) powiem mu ze ta kobieta ktora przepuszczal pojechala za mna i ze powiedziala ze ona bedzie swiadkiem .... zastanawia msie rowniez nad tym zeby powiedziec mu ze zrobilam zdjecie jego rejestracji komorka i ze pojde napolicje przedstawie sytuacjie i powiem ze uciek z miejsca wypadku .... on nie ma zadnych moim zamiarow .. ma tylko numre tel wiec mysle ze on nic nie moze mi zrobic? jak myslicie ... kurcze zeby on nie odwrocil pozniej kota ogonem

a tak wogole to byla dzisaj cudowan pogoda
jutro rowniez ma tak byc wiec napewno wyciagne gdzies TZeta wypad do baru udal sie jak najbardziej a przed chwilka wlasnie wrocilismy z urodzin 2 letniej coreczki znajomych , zmykam spac .. a i dla tych ktorzy nie pamietaja dzisiaj zmieniamy czas na leni a Ty Wyrak nie zapomnij kupic ukochanej kwiatka ( a jesli nie masz ukochanej to kup kolezance ) bo to przeciez dzisja Dzien Kobiet !! wiec wszytskim kobietkom zycze wszystkiego naj



.
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 05:47   #3547
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zaaabcia - gozdziki i rajstopy zakupione

Mile panie, wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 10:45   #3548
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Thank you.
Szkoda, ze dzien kobiet raz w roku..... powinien byc codziennie !
No nie dziewczyny ? !
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 15:16   #3549
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Zaaabcia - gozdziki i rajstopy zakupione

Mile panie, wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet

no widze ze wzorowy z Ciebie chlopak
dziekuje za zyczenia

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Thank you.
Szkoda, ze dzien kobiet raz w roku..... powinien byc codziennie !
No nie dziewczyny ? !

no dokladnie ja jestem jak najbardziej za !!
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 21:25   #3550
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
witam
jesli chodzi o tego faceta to jutro do niego dzwonie ... nastrasze go troszke powiem ze ja rowniez rozmawialam ze swoim adwokatem i ze ten powiedzial ze to nie prawda co on mowi ze prawidlowa odleglosc jest wtedy jak widzi sie zderzak osoby przed Toba , a ja widzialam ... powiem mu rowniez do czego sluzy lusterko wsteczne .... i ze ma swiadka .... ( chociaz nie mam ) powiem mu ze ta kobieta ktora przepuszczal pojechala za mna i ze powiedziala ze ona bedzie swiadkiem .... zastanawia msie rowniez nad tym zeby powiedziec mu ze zrobilam zdjecie jego rejestracji komorka i ze pojde napolicje przedstawie sytuacjie i powiem ze uciek z miejsca wypadku .... on nie ma zadnych moim zamiarow .. ma tylko numre tel wiec mysle ze on nic nie moze mi zrobic? jak myslicie ... kurcze zeby on nie odwrocil pozniej kota ogonem

a tak wogole to byla dzisaj cudowan pogoda
jutro rowniez ma tak byc wiec napewno wyciagne gdzies TZeta wypad do baru udal sie jak najbardziej a przed chwilka wlasnie wrocilismy z urodzin 2 letniej coreczki znajomych , zmykam spac .. a i dla tych ktorzy nie pamietaja dzisiaj zmieniamy czas na leni a Ty Wyrak nie zapomnij kupic ukochanej kwiatka ( a jesli nie masz ukochanej to kup kolezance ) bo to przeciez dzisja Dzien Kobiet !! wiec wszytskim kobietkom zycze wszystkiego naj



.
prawidlowa jak widac opony ale mniejsza o to

miejmy nadzieje, ze jednak facet bedzie ok wobec ciebie.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Zaaabcia - gozdziki i rajstopy zakupione

Mile panie, wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet
Thank You "Lajrak"

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Thank you.
Szkoda, ze dzien kobiet raz w roku..... powinien byc codziennie !
No nie dziewczyny ? !
zgadzam sie
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 00:11   #3551
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet! Tam skad pochodze jest to wielkie swieto chociaz komunistyczne

Chcialam Wam cos pokazac. Pamietacie dziewczyne ktora do nas niedawno dolaczyla edyta1421? Co niby jest w ciazy blizniaczej i ze ma rodzine wielodzietna itd. A wiec wszystko to sa klamstwa, wczesniej ja znalazlam na forum e-mama.pl i tam o niej pisaly dziewczyny, ale nie chcialam wierzyc. Teraz widze, ze sprawa juz na dobre sie rozkrecila. Podobno sprawdzili jej IP na wizazu i ona sie udzielala pod roznymi nickami oraz komentowala swoje "klony" Miedzy innymi byla pod nickiem Wildlife - pamietacie, tez do nas niedawno dolaczyla a potem jakos zamilkla. Czyli edyta1421=Wildlife i inne nicki
Tu jest watek gdzie mozna poczytac o tej calej sprawie, na ostatniej stronie i kilka stron wczesniej:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...277788&page=20
Jestem w szoku Jak nikomu nie wolno ufac

EDIT: Matko, poczytajcie to: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...301004&page=57 cala strona, szczegolnie bardziej od polowy strony sie zaczyna. Jestem w szoku
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!

Edytowane przez schoolcraft
Czas edycji: 2009-03-09 o 00:29
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 00:39   #3552
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet! Tam skad pochodze jest to wielkie swieto chociaz komunistyczne

Chcialam Wam cos pokazac. Pamietacie dziewczyne ktora do nas niedawno dolaczyla edyta1421? Co niby jest w ciazy blizniaczej i ze ma rodzine wielodzietna itd. A wiec wszystko to sa klamstwa, wczesniej ja znalazlam na forum e-mama.pl i tam o niej pisaly dziewczyny, ale nie chcialam wierzyc. Teraz widze, ze sprawa juz na dobre sie rozkrecila. Podobno sprawdzili jej IP na wizazu i ona sie udzielala pod roznymi nickami oraz komentowala swoje "klony" Miedzy innymi byla pod nickiem Wildlife - pamietacie, tez do nas niedawno dolaczyla a potem jakos zamilkla. Czyli edyta1421=Wildlife i inne nicki
Tu jest watek gdzie mozna poczytac o tej calej sprawie, na ostatniej stronie i kilka stron wczesniej:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...277788&page=20
Jestem w szoku Jak nikomu nie wolno ufac

EDIT: Matko, poczytajcie to: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...301004&page=57 cala strona, szczegolnie bardziej od polowy strony sie zaczyna. Jestem w szoku
schoolcraft, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet

a jaki mial byc cel takich wymyslan? z tego co widze to ta edyta to ponad 3 tys. wiad. miala
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 00:45   #3553
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
schoolcraft, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet

a jaki mial byc cel takich wymyslan? z tego co widze to ta edyta to ponad 3 tys. wiad. miala
Dzieki

Nie wiem, jaki mial byc cel takich wymyslan, ale widocznie sa osoby ktore maja rozdwojenie jazni albo poprostu niesamowicie sie nudza, ze potrafia wymyslac przerozne historie i funkcjonowac na forum jako 4 czy ile tam roznych osob z przeroznymi historiami...
A to, ze miala 3 tysiace postow, to jeszcze nic nie znaczy. Jak sie siedzi na internecie calymi dniami i sie pisze w przeroznych watkach to spokojnie w ciagu dosc krotkiego czasu mozna "nastukac" tyle postow

Najbardziej w tej historii "dotknelo" mnie to ze ta osoba probowala sie wkrecic do naszego watku jako 2 rozne osoby, ale tak czy owak sie nie udalo
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 02:46   #3554
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet! Tam skad pochodze jest to wielkie swieto chociaz komunistyczne

Chcialam Wam cos pokazac. Pamietacie dziewczyne ktora do nas niedawno dolaczyla edyta1421? Co niby jest w ciazy blizniaczej i ze ma rodzine wielodzietna itd. A wiec wszystko to sa klamstwa, wczesniej ja znalazlam na forum e-mama.pl i tam o niej pisaly dziewczyny, ale nie chcialam wierzyc. Teraz widze, ze sprawa juz na dobre sie rozkrecila. Podobno sprawdzili jej IP na wizazu i ona sie udzielala pod roznymi nickami oraz komentowala swoje "klony" Miedzy innymi byla pod nickiem Wildlife - pamietacie, tez do nas niedawno dolaczyla a potem jakos zamilkla. Czyli edyta1421=Wildlife i inne nicki
Tu jest watek gdzie mozna poczytac o tej calej sprawie, na ostatniej stronie i kilka stron wczesniej:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...277788&page=20
Jestem w szoku Jak nikomu nie wolno ufac

EDIT: Matko, poczytajcie to: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...301004&page=57 cala strona, szczegolnie bardziej od polowy strony sie zaczyna. Jestem w szoku

widze ze komus sie strasznie w domu nudzi
nie ma slow n a kogos takiego jak ta osoba

a my dzisiaj bylismy w mollu z TZetem i chyba wybralismy obraczki
wkoncu spodobaly nam sie 2 takie same no i suknie tez ogladalam mierzylam jedna na poprawiny .. ale musze sie z jakas kobietka wybrac bo TZet to doradzic nie potrafi no i bylismy tez ze znajomymi w indyjskiej restauracji po raz pierwszy ... nawet dobre jedzenie maja .. tylko strasznie pikantne a teraz wlasnie biore sie za pisanie wypracowania " compare & contrast essay"

a jak wam kochane minal dzionek?
TZeci sie spisali? ja zostalam zaproszona na obiadek no i rozyczke dostalam



.
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 04:23   #3555
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
widze ze komus sie strasznie w domu nudzi
nie ma slow n a kogos takiego jak ta osoba

a my dzisiaj bylismy w mollu z TZetem i chyba wybralismy obraczki
wkoncu spodobaly nam sie 2 takie same no i suknie tez ogladalam mierzylam jedna na poprawiny .. ale musze sie z jakas kobietka wybrac bo TZet to doradzic nie potrafi no i bylismy tez ze znajomymi w indyjskiej restauracji po raz pierwszy ... nawet dobre jedzenie maja .. tylko strasznie pikantne a teraz wlasnie biore sie za pisanie wypracowania " compare & contrast essay"

a jak wam kochane minal dzionek?
TZeci sie spisali? ja zostalam zaproszona na obiadek no i rozyczke dostalam



.
Gratuluje wybranych obraczek i wspolczuje wypracowania "compare/contrast"

A co do Dnia Kobiet, to moj mezus nawet o tym nie pamietal. Wstal dzisiaj z rana i ja mu mowie, ze "wiesz, dzisiaj jest dzien kobiet", a on mi na to "aha, no to wszystkiego najlepszego" To tyle Moj maz uwaza, ze to jest komunistyczne swieto, ale moim zdaniem jakie by nie bylo - jest dobrym swietem i ma dobre intencje. Ale i tak go kocham
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 13:28   #3556
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość

Chcialam Wam cos pokazac. Pamietacie dziewczyne ktora do nas niedawno dolaczyla edyta1421? Co niby jest w ciazy blizniaczej i ze ma rodzine wielodzietna itd. A wiec wszystko to sa klamstwa, wczesniej ja znalazlam na forum e-mama.pl i tam o niej pisaly dziewczyny, ale nie chcialam wierzyc. Teraz widze, ze sprawa juz na dobre sie rozkrecila. Podobno sprawdzili jej IP na wizazu i ona sie udzielala pod roznymi nickami oraz komentowala swoje "klony" Miedzy innymi byla pod nickiem Wildlife - pamietacie, tez do nas niedawno dolaczyla a potem jakos zamilkla. Czyli edyta1421=Wildlife i inne nicki
Tu jest watek gdzie mozna poczytac o tej calej sprawie, na ostatniej stronie i kilka stron wczesniej:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...277788&page=20
Jestem w szoku Jak nikomu nie wolno ufac

EDIT: Matko, poczytajcie to: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...301004&page=57 cala strona, szczegolnie bardziej od polowy strony sie zaczyna. Jestem w szoku
Jestem w szoku. Alez niektorym sie nudzi. I po co to ?
Zebym ja miala tyle wolnego czasu......
Zaraz sie dowiemy, ze niektore samce z wizazu to tak naprawde 70letnie babcie....


---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

O, wlasnie w necie wyczytalam, ze zmarl prof Religa i ten psycholog Samson podejzany o pedofilie.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 14:27   #3557
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Zaraz sie dowiemy, ze niektore samce z wizazu to tak naprawde 70letnie babcie....

Mysle, ze Pan Wyrak poczuje sie urazony

Poulette, co tam u Ciebie? Jak Gino sie ma?
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 14:32   #3558
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Jestem w szoku. Alez niektorym sie nudzi. I po co to ?
Zebym ja miala tyle wolnego czasu......
Zaraz sie dowiemy, ze niektore samce z wizazu to tak naprawde 70letnie babcie....

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość

Mysle, ze Pan Wyrak poczuje sie urazony

Poulette, co tam u Ciebie? Jak Gino sie ma?
Albo zagrozony ze sie wydalo, ze tak naprawde to 75letnia Gienia spod 4ki

Swoja droga, to "zryta bania" z tymi klonami u tamtej pani
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 14:41   #3559
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Albo zagrozony ze sie wydalo, ze tak naprawde to 75letnia Gienia spod 4ki
dobre dobre
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 15:51   #3560
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Albo zagrozony ze sie wydalo, ze tak naprawde to 75letnia Gienia spod 4ki
Albo 12letnia Zuzia.....
Juz nic mnie nie zdziwi.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość

Poulette, co tam u Ciebie? Jak Gino sie ma?
U nas wszysko dobrze, dziekuje. Gino ma sie wysmienicie.
A jak tam wasze zdrowko ?
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:49   #3561
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a jak wam kochane minal dzionek?


.
mnie prawie caly minal w Drive School heh no ale na wlasne zyczenie tak wyszlo to nie narzekam heh
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 03:09   #3562
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

witam
a co tu tak cicho dzisiaj?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 14:27   #3563
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
witam
a co tu tak cicho dzisiaj?
tez sie zastanawiam
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 14:31   #3564
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
witam
a co tu tak cicho dzisiaj?
Cicho, bo nic ciekawego sie nie dzieje Wczoraj mialam egzamin z kosci Dzisiaj mam wolne. Strasznie pada i jest ziiiiiimno, chce juz wiosne

Zaaaabcia, kiedys sie pytalas co dostalam za tamten Art class - a wiec dzisiaj sie dopiero dowiedzialam i jest to 3.2 Ale oczekiwalam tego, wiec bylam przygotowana psychicznie
Narazie mam oceny z 2 kursow, bo te kursy mialam tylko 7 tygodni, wiec poki co moj Grade Point Average jest 3.8, wiec nie jest zle. Pozostalo mi do konca kwietnia tylko 2 kursy - Anatomia i Fizjologia oraz Psychologia. A jestem pewna ze tych przedmiotow bede miala 4.0, bo bardzo dobrze mi idzie. Wiec moze GPA podciagnie sie do 3.9... W kazdym badz razie dobrze, ze nie bede miala nizej niz 3.5, bo chce sie starac o dofinansowanie a w tym przypadku trzeba miec przynajmniej 3.5 GPA.

A co tam z Twoim autem? Zalatwilas juz cos?

Piatek nadchodzi wielkimi krokami i bede miala NET test Jak ja sie boje
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:26   #3565
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
tez sie zastanawiam
co tam nowego u ciebie?
kiedy na jakas kawke sie umowimy?

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość

Zaaaabcia, kiedys sie pytalas co dostalam za tamten Art class - a wiec dzisiaj sie dopiero dowiedzialam i jest to 3.2 Ale oczekiwalam tego, wiec bylam przygotowana psychicznie
Narazie mam oceny z 2 kursow, bo te kursy mialam tylko 7 tygodni, wiec poki co moj Grade Point Average jest 3.8, wiec nie jest zle. Pozostalo mi do konca kwietnia tylko 2 kursy - Anatomia i Fizjologia oraz Psychologia. A jestem pewna ze tych przedmiotow bede miala 4.0, bo bardzo dobrze mi idzie. Wiec moze GPA podciagnie sie do 3.9... W kazdym badz razie dobrze, ze nie bede miala nizej niz 3.5, bo chce sie starac o dofinansowanie a w tym przypadku trzeba miec przynajmniej 3.5 GPA.

A co tam z Twoim autem? Zalatwilas juz cos?

Piatek nadchodzi wielkimi krokami i bede miala NET test Jak ja sie boje
witam
a to jeszcze nie jest tak zle co?
najwazniejsze ze juz nie musisz brac tej klasy

a ja dzisiaj mam midterm z early childhood education .. wlasnie zrobilam notes a wczoraj napisalam essay na 4 strony .. myslalam ze sobie nie poradze ale cos tam jej nasciemnialam

jesli chodzi o auto to dzwonilam wczoraj do tego faceta i ten odbieral tel i nic nie gadal dzwonilam chyba z 3 razy po czym zadzwonilam jeszcze raz po 2 syg odebral ale nic nie gadal wiec mu powiedzialam co mialam powiedziec nic nie odp... nie oddzwonil cisza ... pewnie nici z tego .. bede musiala sama naprawic auto .. dobrze ze chociaz jezdzi wiec nie musze tego robisz juz

napewno sobie kochana poradzisz w piatek

a ja od poniedzialku spring break !!


p.s a tak wogole jak wam sie podoba nowy wizaz??




.
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:30   #3566
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
co tam nowego u ciebie?
kiedy na jakas kawke sie umowimy?



witam
a to jeszcze nie jest tak zle co?
najwazniejsze ze juz nie musisz brac tej klasy

a ja dzisiaj mam midterm z early childhood education .. wlasnie zrobilam notes a wczoraj napisalam essay na 4 strony .. myslalam ze sobie nie poradze ale cos tam jej nasciemnialam

jesli chodzi o auto to dzwonilam wczoraj do tego faceta i ten odbieral tel i nic nie gadal dzwonilam chyba z 3 razy po czym zadzwonilam jeszcze raz po 2 syg odebral ale nic nie gadal wiec mu powiedzialam co mialam powiedziec nic nie odp... nie oddzwonil cisza ... pewnie nici z tego .. bede musiala sama naprawic auto .. dobrze ze chociaz jezdzi wiec nie musze tego robisz juz

napewno sobie kochana poradzisz w piatek

a ja od poniedzialku spring break !!


p.s a tak wogole jak wam sie podoba nowy wizaz??




.
no trzeba sie bedzie na jakas kawke umowic

o widzisz ja zapomnialam, ze spring break mam o i tak sprawdzam i od 16 mam hehe, ale niespodzianka hehe dobrze ze zobaczylam bo bym polazla w przyszlym tyg. do szkoly
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:49   #3567
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zaaaabcia & Srubka, zazdroszcze nadchodzacego spring break Tez bym chciala jeszcze miec z tydzien wolnego. Ale ja juz swoje "odsiedzialam", wiec teraz Wasza kolej

Zaaaabcia, ja wlasnie tez musialam napisac midterm report z psychologii. Mam nadzieje, ze dobrze mi poszlo. Pewnie za kilka dni sie dowiem
Zycze Ci powodzenia w Twoich wypracowaniach.
Early Childhood Education brzmi bardzo powaznie, wiec pewnie trudne to jest. Ale juz sie przekonalam ze jestes bardzo madra dziewczyna, wiec jestem pewna ze sobie poradzisz

No a co do tego dziadka, to normalnie slow brak Zeby tak sie ukrywac... Mysle, ze skoro nie odpowiada na telefony czy odbiera ale milczy, to to znaczy ze on dobrze wie, ze to byla jego wina i teraz stara sie ukrywac. Ja bym ruszyla ta sprawe dalej. Ale oczywiscie to Twoj wybor

A jezeli chodzi o nowy wyglad wizazu, to na poczatku razilo mi po oczach, ale teraz nawet sie przyzwyczailam i zaczyna mi sie podobac
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:55   #3568
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
no trzeba sie bedzie na jakas kawke umowic

o widzisz ja zapomnialam, ze spring break mam o i tak sprawdzam i od 16 mam hehe, ale niespodzianka hehe dobrze ze zobaczylam bo bym polazla w przyszlym tyg. do szkoly
no widzisz
to jak bym nie napisala to bys w poniedzialek stala pod szkola i zastanawiala sie czemu nikogo nie ma

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Zaaaabcia & Srubka, zazdroszcze nadchodzacego spring break Tez bym chciala jeszcze miec z tydzien wolnego. Ale ja juz swoje "odsiedzialam", wiec teraz Wasza kolej

Zaaaabcia, ja wlasnie tez musialam napisac midterm report z psychologii. Mam nadzieje, ze dobrze mi poszlo. Pewnie za kilka dni sie dowiem
Zycze Ci powodzenia w Twoich wypracowaniach.
Early Childhood Education brzmi bardzo powaznie, wiec pewnie trudne to jest. Ale juz sie przekonalam ze jestes bardzo madra dziewczyna, wiec jestem pewna ze sobie poradzisz

No a co do tego dziadka, to normalnie slow brak Zeby tak sie ukrywac... Mysle, ze skoro nie odpowiada na telefony czy odbiera ale milczy, to to znaczy ze on dobrze wie, ze to byla jego wina i teraz stara sie ukrywac. Ja bym ruszyla ta sprawe dalej. Ale oczywiscie to Twoj wybor

A jezeli chodzi o nowy wyglad wizazu, to na poczatku razilo mi po oczach, ale teraz nawet sie przyzwyczailam i zaczyna mi sie podobac
ja koniecznie potrzebuje wolnego bo juz dosc mam ..
szkoda ze jeszcze w pracy nie mam wolne hehe ale to juz bym za dobrze miala


jesli chodzi o ta klase early childhood to jest strasznie ciezko .. i jeszcze taka nauczycielke beznajdziejna mam ze szok ... wogole nie wiem o czym ona gada
dobrze ze mozemy na midtermie miec notes to posciagam troszke hehe

a ja jak sie na poczatku zalogowalam to mysle ... co jest grane
a tu nam taka niespodzianke na dzien kobiet zrobili
a fiolecik to moj ulubiony kolorek
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 17:01   #3569
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

ja koniecznie potrzebuje wolnego bo juz dosc mam ..
szkoda ze jeszcze w pracy nie mam wolne hehe ale to juz bym za dobrze miala


jesli chodzi o ta klase early childhood to jest strasznie ciezko .. i jeszcze taka nauczycielke beznajdziejna mam ze szok ... wogole nie wiem o czym ona gada
dobrze ze mozemy na midtermie miec notes to posciagam troszke hehe
Jak beznadziejna nauczycielka, to tym bardziej jest ciezko, zgadzam sie Tak to niestety jest, ze ktos moze bardzo dobrze znac swoj przedmiot, ale nie potrafi innych tego nauczyc. Mam nadzieje, ze uda Ci sie dobrze zaliczyc ten przedmiot. Ja juz chyba kiedys wczesniej pisalam, ze jest taka strona www.ratemyprofessors.com i tam sa opinie studentow na temat profesorow/nauczycieli. Dla mnie jest to bardzo pomocne pod tym wzgledem, ze studenci pisza czy np. trzeba samemu robic notes czy profesor daje tak zwane fill-in notes itd. Tez bardzo czesto jak wiekszosc studentow pisze, ze profesor jest beznadziejny, to w rzeczywistosci tak wlasnie jest. Wiec polecam ta stronke, bo mi naprawde pomaga i jak mam wybrac jednego profesora posrod np. pieciu, to zawsze takie informacje sa pomocne.

Zaaaaabcia, a propo Twojej pracy - jak Ci sie pracuje? Jak sobie radzisz z tamta dziewczyna? Mam nadzieje, ze ona juz sie troche uspokoila.

Srubka, a Ty kiedys sie pytalas odnosnie zalatwiania pozwolenia na prace. Wiec jak Ci idzie? Zalatwiasz cos?

CzarnyElf, aniany, extramocna, czarownicagosia, nineczka i inne dziewczyny, co tam u Was slychac?
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:57   #3570
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Srubka, a Ty kiedys sie pytalas odnosnie zalatwiania pozwolenia na prace. Wiec jak Ci idzie? Zalatwiasz cos?
nic nie zalatwiam bo nie wiem w co lapy wlozyc, od czego zaczac. Bylam w social department zeby mi nr dali to mi nie dadza bo nie pracuje, a pracowac tez nie moge bo nie mam tego nr i kolo zamkniete, a ja mam wize studencka wiec nie wiem jak to ruszyc bo teoretycznie niby na tej wizie pracowac moge, ale ja nie chce pracowac w campusie tylko poza.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.