Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-26, 15:00   #3541
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Chatko sto lat

Ona za obrączki, nie w moim guście ale najważniejsze że Wam się podobają

LadyStar mój stanik ma przedużenie na plecy właśnie do tego aby można było obniżyć stanik do sukni możesz kupić pasek solo:
http://www.e-lady.pl/produkt/3066/pa...ustonosza.html speszjal for ju

Wróciłam z nauk kolejna rzecz załatwiona! Ale jestem padnięta, wczoraj wieczorem zasnęłam u znajomyh przy oglądaniu filmu (Jestem Bogiem- polecam, super film i Bradley Cooper )
Została poradnia więc załatwimy to w tym tyg i już pójdziemy do księdza

Dzisiaj ksiądz który prowadził z Nami rozmowę na jeden z tematów mówił że akt chrztu jest ważny 3 miesiące.. więc nie wiem może coś się zmieniło?

Dodatkowo zaplusował u mnie bardzo, powiedział żeby włożyć do koperty na zapowiedzi tyle ile uwazamy za stosowne, że cenniki w kościołach jest śmieszna, zwłaszcza w dobie nauczania religi orzez księży za co mają normalną pensję
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 15:22   #3542
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Chatko wszystkiego najlepszego!

Wpadłam tylko na chwilę, bo zmieniłam pomysł na bukiet ślubny. Uwielbiam peonie (piwonie) nie wiem czemu wcześniej o nich nie pomyślałam! W załączniku bukiet, który chcę mieć (bordo) i inne piwoniowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet_peonie.jpg (71,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fioletowe_peonie.jpg (22,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fuksja_peonie.jpg (15,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pastelowe_peonie.jpg (15,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozowe_peonie.jpg (52,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biale_peonie.jpg (18,5 KB, 9 załadowań)
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 15:58   #3543
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Chatko sto lat

Ona za obrączki, nie w moim guście ale najważniejsze że Wam się podobają

LadyStar mój stanik ma przedużenie na plecy właśnie do tego aby można było obniżyć stanik do sukni możesz kupić pasek solo:
http://www.e-lady.pl/produkt/3066/pa...ustonosza.html speszjal for ju
Tylko czy to cos nie bedzie powodowac zsuwania sie przodu
Jak sie zdenerwuje to zaloze moje przyklejane cyce i nic mi nie bedzie wystawac

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Chatko wszystkiego najlepszego!

Wpadłam tylko na chwilę, bo zmieniłam pomysł na bukiet ślubny. Uwielbiam peonie (piwonie) nie wiem czemu wcześniej o nich nie pomyślałam! W załączniku bukiet, który chcę mieć (bordo) i inne piwoniowe.
Ja tez (na dzien dzisiejszy) chce piwonie
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:09   #3544
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Chatko wszystkiego najlepszego!

Wpadłam tylko na chwilę, bo zmieniłam pomysł na bukiet ślubny. Uwielbiam peonie (piwonie) nie wiem czemu wcześniej o nich nie pomyślałam! W załączniku bukiet, który chcę mieć (bordo) i inne piwoniowe.
Mmmmmm jakie piękne... a powiedzcie mi proszę bo się zupełnie nie znam, jak to jest z dostępnością piwonii we wrześniu? Ja planuje bordo dodatki (ew. czerwone) więc jestem łasa na takie bukieciki Blacky !!!!
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:16   #3545
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Chatko wszystkiego najlepszego!

Wpadłam tylko na chwilę, bo zmieniłam pomysł na bukiet ślubny. Uwielbiam peonie (piwonie) nie wiem czemu wcześniej o nich nie pomyślałam! W załączniku bukiet, który chcę mieć (bordo) i inne piwoniowe.
wszedzie czytam ze z piwoniami jest juz problem w sierpniu... wiec serio jestes pewna ze uda Ci sie je zdobuc 22.09?
Bo ja myslalam miec je 1.09, ale juz sama nie wiem czy jest szansa?
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:18   #3546
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

: p:

Lasencję czytam Was, ale nie mam czasu nic pisac. Mam mase roboty i dużo trenuje ostatnio.

Właściwie wychodze do pracy o 8 wracam miedzy 20-23

Wybaczcie...

Chaciu buziaki dla Ciebie

Przepraszam jesli coś omijam..

Przygotowania jakoś u mnie nabrały tepu.

Kupilismy napoje, teraz pisze z dziewczyna co chce sprzedac melonik, muche i welon do naszych smartów....CZARNEGO SMARTA MOŻE KUPIMYJesli zrobie to cholerne prawko...


p.s. co do momijania postów to tak jest często...nie ma co sie przejmować

Moje są pomijane i ja czesto mase rzeczy pomijam bo nie mam czasu na nadrabianie wszystkiego

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
wszedzie czytam ze z piwoniami jest juz problem w sierpniu... wiec serio jestes pewna ze uda Ci sie je zdobuc 22.09?
Bo ja myslalam miec je 1.09, ale juz sama nie wiem czy jest szansa?
Piwonie/peonie śa koniec maja początek czerwca i w każdym innym miesiącu można o nich zapomnieć...dlatego moj slub jest w czerwcu
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:19   #3547
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
: p:

Lasencję czytam Was, ale nie mam czasu nic pisac. Mam mase roboty i dużo trenuje ostatnio.

Właściwie wychodze do pracy o 8 wracam miedzy 20-23

Wybaczcie...

Chaciu buziaki dla Ciebie

Przepraszam jesli coś omijam..

Przygotowania jakoś u mnie nabrały tepu.

Kupilismy napoje, teraz pisze z dziewczyna co chce sprzedac melonik, muche i welon do naszych smartów....CZARNEGO SMARTA MOŻE KUPIMYJesli zrobie to cholerne prawko...


p.s. co do momijania postów to tak jest często...nie ma co sie przejmować

Moje są pomijane i ja czesto mase rzeczy pomijam bo nie mam czasu na nadrabianie wszystkiego

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------



Piwonie/peonie śa koniec maja początek czerwca i w każdym innym miesiącu można o nich zapomnieć...dlatego moj slub jest w czerwcu
cwaniaro teraz mi to piszesz
Zazdroszcze
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 16:22   #3548
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
cwaniaro teraz mi to piszesz
Zazdroszcze
No cóz dla mnie miłość do tych kwiatów jest od lat i mam je w ogrodzie...może nawet będe miała swoje właśne...
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:22   #3549
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
Mmmmmm jakie piękne... a powiedzcie mi proszę bo się zupełnie nie znam, jak to jest z dostępnością piwonii we wrześniu? Ja planuje bordo dodatki (ew. czerwone) więc jestem łasa na takie bukieciki Blacky !!!!
Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
: p:


Kupilismy napoje, teraz pisze z dziewczyna co chce sprzedac melonik, muche i welon do naszych smartów....CZARNEGO SMARTA MOŻE KUPIMYJesli zrobie to cholerne prawko...


p.s. co do momijania postów to tak jest często...nie ma co sie przejmować

Moje są pomijane i ja czesto mase rzeczy pomijam bo nie mam czasu na nadrabianie wszystkiego

Piwonie/peonie śa koniec maja początek czerwca i w każdym innym miesiącu można o nich zapomnieć...dlatego moj slub jest w czerwcu
rozmawialam z kwiaciarka i mowila ze piwonie sa do konca czerwca, czasem do polowy lipca, ale to w wyjatkowych sytuacjach mi.in gdy sezon rozpocznie sie pozniej np. przez deszcze... ja licze jednak na to ze do 07.07 wytrzymaja w tym roku ale planuje tez miec jakas alternatywe...
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:24   #3550
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
rozmawialam z kwiaciarka i mowila ze piwonie sa do konca czerwca, czasem do polowy lipca, ale to w wyjatkowych sytuacjach mi.in gdy sezon rozpocznie sie pozniej np. przez deszcze... ja licze jednak na to ze do 07.07 wytrzymaja w tym roku ale planuje tez miec jakas alternatywe...
W zeszlym roku...byly w maju..wiec są różne anomalie...w połowie czerwca juz nie mozna było ich dostać....
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:26   #3551
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Wróciłam z zajęć kompletnie chora Do tego @ doszła i kłótnia z TŻ To zdecydowanie nie jest dobry dzień

Chatko wszystkiego najpiękniejszego, dużo miłości i szczęścia

Kilka z was pisało, że będziecie mieli Stocka na weselu. Ja się kompletnie na tym nie znam, ale chciałabym zapytać jaki kształt ma butelka? Jest taka normalna okrągła? Bo mój tata wymyślił, że będzie Soplica, a ona ma teraz takie spłaszczone butelki i na taki wymiar planowałam robić zawieszki. Tak myślę, że jeśli zachwalacie Stocka to trzeba wypróbować i przemyśleć zmianę jeszcze.
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 16:28   #3552
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

najwyzej poszukam czegos pododbnego
gdzies na forum znalazlam:
"Uwaga,
rozmawiałam dziś z panią kwiaciarką i powiedziała tak:
-piwonie czerwone są w czerwcu, a różowe i białe wchodzą w lipcu, fioletowych nie ma w ogóle
-eustomy są bez problemu, kolory do wyboru"

Ta z ktora ja rozmawialam mowila tez ze jest jakis rodzaj dalii, ktore sa podobne do piwonii... ale ja sie nie znam
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:28   #3553
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Jamee, Cierpliwosc przyjedźcie w sobotę do Katowic --> więcej na wątku spotkaniowym

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Wróciłam z nauk. Powiem Wam szczerze że --> dowiedziałam się że tabletki antykoncepcyjne zabijają nienarodzone dzieci-> WTF? że są 3 grupy ludzi:
1. Ci którzy idą z "nierozpakowanym prezentem do Boga przed ołtarz"
2. Ci którzy między sobą prezent rozpakowali wcześniej, ale razem idą przed ten ołtarz
3. Ci którzy rozpakowali swój prezent a potem poszarpali opakowanie z innymi ludźmi na wiele kawałków.



jutro będzie NPR więc jesteem podekscytowana

idąc tą ideologią o tabletkach, to co robią prezerwatywy?

Cytat:
Napisane przez Pradip
znów pokłóciłąm się z Tżem...

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
wróciłam! mam akt chrztu, dałam za niego 20 dychy i ksiądz zrobił dziwną minę Ale powiedział coś co mnie zmroziło, że akt chrztu jest wazny tylko 3 miesiące (tak samo jak dokumenty z USC). No kuźwa, nie po to nadrabialiśmy 200 km, żeby tłuc się jeszcze raz. Kiedyś was pytałam i wyszło na to, że te dokumenty są ważne dłużej, no ale już sama nie wiem. Rozdaliśmy też rodzince trochę zaproszeń wysłuchując pytań co chcemy kasę, czy prezenty. Rzecz jasna wiadomo, co odpowiedzieliśmy, choć nie lubię takich pytań i głupio się czuję a no i wszystkim podobały się zaproszenia, ciotka powiedziała, że teraz takie cuda można kupić, na co mój Tż dumnie odparł, że sama je wykonałam
pół roku
Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość

Z zakupów ślubnych:
1. przyszły moje lampiony, są superaśne, dokupiliśmy do nich świece z Ikei i razem się to naprawdę pięknie prezentuje, zwłaszcza wieczorem. Na zdjęciu - jeden komplet. Mam takich dwa
fajne te lampiony, dzięki za cynk, że w Ikei są
Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Odebraliśmy OBRĄCZKI są cudowne do tego Tż dostał zniżki do Wólczanki i Vistula
I zregenerowałam siły i pożyczyłam od babci kołowrotek
przypomniałaś mi, że trzeba i nasze odebrać, ale czasu nie mam w godzinach otwarcia

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
jaką piosenke macie na pierwszy taniec?
klasycznie walc? , czy coś innego. najbardziej sie tym stresuje chyba :/
Chciałam się zapytać Jamee, gosza_m, Chatka, a u d r e y, adoosienka, Cierpliwosc, kindzi, jagody
któraś z Was miałą fajną piosenkę na pierwszy taniec, a nie pamiętam która, ani jak się nazywała
Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
My mamy "I don't want miss a thing" Aerosmith
jest szyba
Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
aaaa.... Czy mówiłam, że nienawidzę moich studiów?
Co studiujesz?

Na ostatnich zajęciach babka pokazywała ankietę, mistrzu normalnie jestesm, przewidziałąm jak studenci odpowiedzieli w latach 90. a jak teraz (pierwszy raz na oczy widziałam tą ankietę), babka się śmiałą, że mi będzie przynosić ankiety, a ja jej odpowiedzi procentowo. Chodzi o studia matematyczne
Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Chciałam Wam wstawic zdjecia, ale nikt i tak nie widzi moich postów i fotek też pewnie byście nie zauważyły, także dobranoc Kolorowych snów Wam życzę
głupoty opowiadasz
fotki i to już!!
Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
no juz juz

chciałam zeby oko wygladalo mn iej wiecej tak (czy ja wymagam zbyt wiele)
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=48

a wyszlam z czyms takim

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4640
nie wiem, czy śmiać się czy płakać...
tragedia
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:31   #3554
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Wróciłam z zajęć kompletnie chora Do tego @ doszła i kłótnia z TŻ To zdecydowanie nie jest dobry dzień

Chatko wszystkiego najpiękniejszego, dużo miłości i szczęścia

Kilka z was pisało, że będziecie mieli Stocka na weselu. Ja się kompletnie na tym nie znam, ale chciałabym zapytać jaki kształt ma butelka? Jest taka normalna okrągła? Bo mój tata wymyślił, że będzie Soplica, a ona ma teraz takie spłaszczone butelki i na taki wymiar planowałam robić zawieszki. Tak myślę, że jeśli zachwalacie Stocka to trzeba wypróbować i przemyśleć zmianę jeszcze.
my mamy stocka takiego jak nizej. To jest okragla butelka. w sumie to nie robi mi roznicy butelka, wazne aby przeszla gosciom przez gardlo

ja do Soplicy mam mega uraz- , aczkolwiek znajomi sobie chwala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stock_ico.jpg (20,7 KB, 13 załadowań)
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:32   #3555
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
ja do Soplicy mam mega uraz- , aczkolwiek znajomi sobie chwala
dlaczego?
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:36   #3556
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Będziemy mieli zawieszki zawieszone na tasiemkach na szyjkach butelek i zastanawiam się czy przy okrągłej butelce nie będą za bardzo odstawać... Bo przy płaskiej Soplicy wyglądało to fajnie
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:43   #3557
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
dlaczego?
bo kiedys za duzo wypilam i mam zle wspomnienia po nim Także teraz mam alkoholowy wstręt do niej, ale dawniej bardzo mi smakowal

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Będziemy mieli zawieszki zawieszone na tasiemkach na szyjkach butelek i zastanawiam się czy przy okrągłej butelce nie będą za bardzo odstawać... Bo przy płaskiej Soplicy wyglądało to fajnie
w sumie racja, ale i tak radze wybrać Wam pod wzgledem smakowym ( o ile mozna pod takim wzgledem wybrac wodke nie rozumiem meskich degustacji przy wyborze %%% )
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:47   #3558
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Inspiracje z Dalii- o ktorych byla mowa- niestety mi one wogole piwonii nie przypominają

a ostatni bukiet to moj wymarzony-jednak watpie aby marzenie sie ziściło...
Wogole coraz bardziej przekonuje sie do takich "wiejskich", "polnych" bukietow.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (56,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (36,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (44,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (32,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (47,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet_slubny_jesien2-copy.jpg (51,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg www.mysimplychicflowers.jpg (54,5 KB, 26 załadowań)
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:48   #3559
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość

Co studiujesz?
Europeistykę, niestety
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-26, 16:50   #3560
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
w sumie racja, ale i tak radze wybrać Wam pod wzgledem smakowym ( o ile mozna pod takim wzgledem wybrac wodke nie rozumiem meskich degustacji przy wyborze %%% )
Dla mnie i tak każda smakuje tak samo
A u nas tak jest: jak szukaliśmy samochodu to ja patrzyłam na kolor, mój TŻ na inne podobno ważne rzeczy; Podobnie z lapkiem powiedziałam, że chce białego, to TŻ szukał takiego, żeby był biały i miał parametry "do zaakceptowania"
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:51   #3561
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Dziewczyny, jak wydobyć same zdjęcia z wątku. Ktoś wrzucił fajny bukiet, ale to chyba z miesiąc temu. W google szukałam i nie znalazłam
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:00   #3562
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wydobyć same zdjęcia z wątku. Ktoś wrzucił fajny bukiet, ale to chyba z miesiąc temu. W google szukałam i nie znalazłam
wejdz na forum ślubne i ta tym głównym panelu gdzie widnieją wszystkie wątki znajdż nasz wątek i obok niego jest taka agrafka i tam są wszystkie załączniki dodane w wątku
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:04   #3563
Lubcia
Zadomowienie
 
Avatar Lubcia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 146
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Witajcie moje drogi koleżanki

Na wstępie chciałam Wam bardzo podziękować za życzenia jest mi bardzo miło że o mnie pamiętałyście

Dzisiaj byłam rano w kościele i pękałam z dumy że jesteśmy z Tż na zapowiedziach Zawsze czytam w gablotce zapowiedzi kto, kiedy i wiem na bieżąco o zapowiedziach znajomych i bardzo im tego zazdrościłam teraz przyszła i na mnie pora i jestem z tego bardzo zadowolona
__________________
zaręczyny 26.12.2010
ślub 28.04.2012
Wojciech 22.02.2013
http://s7.suwaczek.com/201302221561.png
Bartuś
28.01.2015
Lubcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:08   #3564
ladystar
Zakorzenienie
 
Avatar ladystar
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 4 710
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Inspiracje z Dalii- o ktorych byla mowa- niestety mi one wogole piwonii nie przypominają

a ostatni bukiet to moj wymarzony-jednak watpie aby marzenie sie ziściło...
Wogole coraz bardziej przekonuje sie do takich "wiejskich", "polnych" bukietow.
nie chodzilo o te klasyczne dalie, bo one mi sie w ogole nie podobaja, tylko o jakas ich odmiane - chyba dalie peoniowe czy cos takiego jak bede miala jeszcze okazje porozmawiac z ta kwiaciarka to popytam dokladnie
__________________
07.07.2012 JA+ON
25.04.2015 ONA

ladystar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:10   #3565
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

kochane PM-ki
mam dzisiaj 90 dni do ślubu, za 3 miesiące o tej porze będę już panią S.
z tejże okazji przygotowałam dla Was małe zestawienie (sorrki za napis, ale nie można go zlikwidować) oraz w bonusie zdjęcia mnie i Ż-ta z wyjazdu walentynkowego ( zdjęcia potem wykasuję)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolaż6.jpg (36,2 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez MARGIDA
Czas edycji: 2012-02-27 o 07:04
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:13   #3566
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
nie chodzilo o te klasyczne dalie, bo one mi sie w ogole nie podobaja, tylko o jakas ich odmiane - chyba dalie peoniowe czy cos takiego jak bede miala jeszcze okazje porozmawiac z ta kwiaciarka to popytam dokladnie
mi one tez srednio podchodza, ale z ciekawosci popatrzyłam i wstawilam te zdjecia. (moze komus sie spodobaja)

Kurcze ja chciałabym cos takiego delikatnego, a piwonie bylyby idealne.. ale skoro nie ma na nie szans to musze kombinowac cos innego.
Ale bede wdzieczna za info co do tej odmiany
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:14   #3567
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Lubcia Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam rano w kościele i pękałam z dumy że jesteśmy z Tż na zapowiedziach Zawsze czytam w gablotce zapowiedzi kto, kiedy i wiem na bieżąco o zapowiedziach znajomych i bardzo im tego zazdrościłam teraz przyszła i na mnie pora i jestem z tego bardzo zadowolona
Słyszałyście o takim przesądzie, że nie powinno się oglądać swoich zapowiedzi? Tylko nie wiem czemu i skąd się wziął ten przesąd. Ktoś wie?
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:17   #3568
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Kurcze ja chciałabym cos takiego delikatnego, a piwonie bylyby idealne.. ale skoro nie ma na nie szans to musze kombinowac cos innego.
Ale bede wdzieczna za info co do tej odmiany
ja się nastawiłam na piwonie
moja przyjaciółka ma takie fuksjowe w ogrodzie, ma je specjalnie dla mnie "pędzić", a jeżeli nie, to wezmę goździki, albo inne -obojętnie w sumie jakie, byle nie róże, frezje, albo gerbery
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:25   #3569
Magdzia0108
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia0108
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 411
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Nie stawiałam na swoim, bo alkohol leżał w jego kwestii. Choc mu mówiłam, że nie chce 0,7, ale coś tam przeliczał i stwierdził ze tak wyszlo korzystniej, faceci
To Cie jednym słowem wszyscy biora za mlodsza no to dobrze, że w ta strone a nie w druga


To na odchodnego sie poprawiam i sie chwale
ładne, podobne troszeńkę do naszych tzn też środek białe złoto i na zewnątrz żółte złoto. Reszta już inna

Co do sweterka tez tam chcę zamówić ale się jeszcze zastanawiam czy jakiś ecru kolor czy może zaszaleć i jakiś odcień fioletu?
http://whitefashion.pl/galerie/n/nebbia-lungo_487.jpg
taki ażurkowy tylko jaki kolor?
Dziewczyny które też tam zamawiają, pisałyście się dowiadywać ile trzeba wcześniej zamówienie składać?

A któraś wie, kiedy są anemony? Bo ja szukałam i nie potrafię takiej info znaleźć
__________________
Ty jesteś mną i sobą, a tobą jestem ja i ty

Filcowo, biżutowo:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12


06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka
Magdzia0108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:32   #3570
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Suknie się szyją, buty kupują - kolejne PMki niedługo ślubują - PM 2012 cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Magdzia0108 Pokaż wiadomość
A któraś wie, kiedy są anemony? Bo ja szukałam i nie potrafię takiej info znaleźć
jesienią, tak koło września ( wiadomość wyczytana w necie)
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.