Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 20:38   #3541
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Kawiarnia przegenialna i bardzo tania (latte 6zł, gorąca czekolada 6zł) jest na Placu Wszystkich Świętych (róg Grodzkiej i hmmmm, chyba Franciszkańska to jest) - Karmello się nazywa
oj, dziękuję oglądam ich stronę w internecie i widzę same czekoladki - tzn. że są tam też takie smakołyki?
Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość

co kupiłaś? [COLOR="Silver"]
nie za dużo i prawie wszystko w czerwieni pokażę jutro na blogu
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 20:39   #3542
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Aniusia1408 Pokaż wiadomość
w tamtym roku też jakoś przed świętami było ;D
ale w tym roku to już przesadzili.
A była już świąteczne reklama coca-coli? Bo prawdę mówiąc to ja tv mało kiedy oglądam, ale dziś to się zdziwiłam jak zobaczyłam Kevina


Uff uporałam się z nagłówkiem, wydaje mi się że lepiej i delikatniej wygląda niż poprzedni
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 20:47   #3543
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
A nie wiesz może gdzie yc dostanę stacjonarnie?
Bo i tak muszę być w Krakowie w przyszłym tygodniu.
Niestety nie, bo świeczki i woski to nie mój konik - nie lubię

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
oj, dziękuję oglądam ich stronę w internecie i widzę same czekoladki - tzn. że są tam też takie smakołyki?
O tak, a jakie dobre Polecam ciasteczka piernikowe! Koszt 6 ciasteczek to około 2-3zł Albo można kupić 150g i koszt 8,99zł
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 20:50   #3544
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

to może ja się zapytam jeszcze raz jak się podoba albo nie podoba mój nowy nagłówek?
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 20:52   #3545
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość


O tak, a jakie dobre Polecam ciasteczka piernikowe! Koszt 6 ciasteczek to około 2-3zł Albo można kupić 150g i koszt 8,99zł
o to już wiem gdzie pójdę na kawę w niedzielę mają otwarte?
mam nadzieję, że znajdę drogę
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 20:52   #3546
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
to może ja się zapytam jeszcze raz jak się podoba albo nie podoba mój nowy nagłówek?
nie wiem albo nie pamietam jaki był poprzedni Ale ten jest taki hmmm "przytulny" no ciepło mi się kojarzy i podoba mi się choć pierwsze zdjęcie po lewej mnie przeraża! Ale pozytywnie
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 20:55   #3547
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
o to już wiem gdzie pójdę na kawę w niedzielę mają otwarte?
mam nadzieję, że znajdę drogę
Uprzedzam - gorąca czekolada jest wściekle słodka Mają otwarte codziennie
To jest Plac Wszystkich Świętych, więc jak będziesz szła Grodzką od Rynku to jak dojdziesz do Placu (jeżdżą tam tramwaje) to na rogu po prawej stronie jest Karmello. I zdecydowanie, to najtańsza kawiarnia w Krakowie, w dodatku w ścisłym centrum - byłam wręcz zszokowana cenami A kawy i w ogóle wszystko mają przepyszne - tylko dosyć niewiele miejsca w środku
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 20:58   #3548
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
nie wiem albo nie pamietam jaki był poprzedni Ale ten jest taki hmmm "przytulny" no ciepło mi się kojarzy i podoba mi się choć pierwsze zdjęcie po lewej mnie przeraża! Ale pozytywnie
poprzedni był w podobnym stylu, ten jest ulepszony i taki świąteczny już a jak robi wrażenie przytulnego, to bardzo dobrze
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:20   #3549
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
to może ja się zapytam jeszcze raz jak się podoba albo nie podoba mój nowy nagłówek?
Ja akurat lubię udawać, że zimy nie będzie, więc nie do końca lubię jakiekolwiek zimowe motywy graficzne na blogach

Poza tym jest dobrze. Tylko to słowo bazgroły może być dla niektórych zbyt rozmyte- jak się ma monitor pod nieodpowiednim kątem.
Chyba, że miało tak być.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:30   #3550
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Ja akurat lubię udawać, że zimy nie będzie, więc nie do końca lubię jakiekolwiek zimowe motywy graficzne na blogach

Poza tym jest dobrze. Tylko to słowo bazgroły może być dla niektórych zbyt rozmyte- jak się ma monitor pod nieodpowiednim kątem.
Chyba, że miało tak być.
za mocno mi się rozmazało, nawet tego nie zauważyłam, dopiero oczywiście, jak już wstawiłam na bloga
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:35   #3551
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Dlaczego ja jestem takim beztalenciem paznokciowym nic mi nie wychodzi...
Baa, jak pomyślę co kiedyś robiłam! Teraz o frenchu nie ma mowy, ze stemplami idzie mi gorzej niż przed latami, a o jakiś zdobieniach nie ma szans. No i bardziej zalewam skórki niż dawniej... Normalnie staczam się... Albo brakuje mi cierpliwości i prac manualnych.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
a ja byłam dziś w Ikei
I co fajnego kupiłaś? W sumie my powinniśmy pojechać po lampkę, bo moją zawłaszczył Tż...
Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
zmieniła nagłówek na lekko świąteczny
może być?
Hmm, gdy nie to poparzenie :p Ale wiem, że w tej kwestii będziesz nieugięta

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
mam pytanie do dziewczyn z Krakowa.. czy możecie polecić w okolicach Rynku (w drodze na Wawel) dobrą i nie za drogą pizzerię i kawiarnię?
Na kazimierzu, na Józefa jest dobra pizza. A w drodze na sam Wawel mają pyszną kawę w Chili.

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
Zgadzam sie. I to bardzo. Niestety obserwuje u mojego meza skutki wychowania w stylu "daj, ja zrobie lepiej" (jego matka), "jestes bardzo madry, madrzejszy niz inni' (rowniez jego matka), czego skutkiem jest, uwaga, nie zarozumialosc, tylko zlosc na zycie, bo chlop nie wie, jak dazyc do celu i najzwyczajniej w swiecie ciezko pracowac. Bardzo z tym walcze, miedzy innymi wlasnie dlatego tez chce wyjechac do Polski.
Ktos mi ostatnio powiedzial, ze amerykanscy rodzice maja tendencje do trzymania dzieci pod kloszem, zeby przypadkiem nie poznaly smaku porazki. Druga tendencja to taka, ze wypycha sie dziecko z domu za mlodu, dziecko, ktore jeszcze nie jest gotowe do samodzielnego zycia. I czasem jest tak, ze takie wrzucenie na gleboka wade wcale nie skutkuje naglym przyrostem zdolnosci radzenia sobie w zyciu.
Gorzkie zale wylalam?
Wiesz, może dziecko naszych amerykańskich przyjaciół jest zbyt małe. Ale jak widzę, jak oni do niego się odnoszą, jak wychowują to całkiem inaczej to widzę. No ale oni są jedni, nie mam porównania na większą skalę. W sumie gdy patrzymy z Tż na małego to myślimy, że chcielibyśmy aby nasz syn był podobny. No i to jak oni się zachowują. Wychowują go na małego dżentelmena, chociaż wiadomo, że jak to dziecko, nie zawsze się tak mały zachowuje. Ale wpajają mu od malutkiego jak zachowywać się przy stole, że zabawkami należy się dzielić, że o to, aby pobawić się cudzymi zabawkami należy poprosić o pozwolenie itp. to jesteśmy w szoku. Porównując go do naszej sąsiadki, która jest od niego starsza różnica jest ogromna. Mały jest otwarty, nie boi się ludzi. Ale wkładają w to ogrom pracy.

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Kawiarnia przegenialna i bardzo tania (latte 6zł, gorąca czekolada 6zł) jest na Placu Wszystkich Świętych (róg Grodzkiej i hmmmm, chyba Franciszkańska to jest) - Karmello się nazywa
Tam czekoladki mają przepyszne!

Cytat:
Napisane przez notsunset Pokaż wiadomość
Ambasada śledzia piwo za 4
No dobra, pizzy nie mają,ale mega szarlotkę
Piwo z wodą. W wakacje z Tż wracaliśmy z imprezy, ja wypiłam 6 piw, Tż duuużo więcej i wracaliśmy jakbyśmy wypili może jedno piwko. Ale obok jest mój ulubiony lokal- pierwszy na stolarskiej od małego rynku (tak, to jego nazwa) i mają świetne piwo,które jest tylko w kilku lokalach.

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny widziałyście? Na polsacie leci "Kevin sam w domu"

To znaczy, że co? W święta nie będzie? Toż to tradycja od lat!!
Spokojnie, jeszcze są inne części no i wiesz, przecież film można powtarzać kilka razy w miesiącu A biorąc pod uwagę, że grudzień to inny miesiąc to nic straconego.

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Aż dobrze, że nie chcę mieć dzieci, bo wychowanie to ciężka sprawa- a niektórzy sobie nie zdają z tego sprawy, chcą mieć tylko słodkiego 'didka' i kupować małe buciki
Poważnie jak czytam niektóre posty na wizażu to takie mam wrażenie, że niektórzy to nie chcą mieć dziecka tylko bezwolną lalkę do zabawy i zapominają, że wyrośnie i trzeba będzie wpoić jakieś wartości i wychować...

Tylko nie tak łatwo dziecku wytłumaczyć te nierówności. Można mówić, a dziecko swoje. Szczególnie, że w pewnym wieku niekoniecznie się dostrzega, że to że ktoś ma pieniądze to jeszcze nie oznacza szczęśliwego życia. Widzi się różne rzeczy, jest się zalewanym reklamami czy różnymi programami w telewizji i dorosłych coś bierze, a co dopiero dzieci i nastolatków.

No niestety jeśli chodzi o kierunki typu 'zarządzanie i marketing', gdzie osoba ma zero doświadczenia, a do tego nie do końca sobie radzi życiowo to widzę to bardziej pesymistycznie niż optymistycznie
Akurat niedokładnie o tej kuzynce napisałam, bo raz że kierunek, a po drugie niby zakuwa całe życie, ale nie jest osobą za obrotną, ani pomysłową ani z jakąś przekonywującą osobowością, czyli nie zapowiadało to ogólnie wielkiego sukcesu.

Jeśli chodzi o to moje realistyczne-pesymistyczne- wytłumaczę może o co mi chodziło. A więc coś takiego, że w wieku przypuśćmy lat 16-17 jakieś tam osoby miały bajkowo-filmowe wyobrażenia o związkach- że to same fajerwerki, seks, wspaniałe randki i tak jest zawsze, byle się od rodziców wyprowadzić i zacząć radosne życie we dwoje, do tego pelne imprez i nie wiem czego jeszcze. No wiecie o co mi chodzi pewnie Po prostu niektóre osoby nie dopuszczały w swoich wyobrażeniach tak zwanej codzienności - że bywa męcząca praca po ileś godz, ludzie się mijają, a czasami mimo chęci nie mają siły na jakiejś wyjścia i takie tam. I ktoś kto dostrzegał, że wcale nie będzie tak wspaniale i różowo cały czas już mógł być nazwany pesymistą :P



To akurat nawet nie znajomi, tylko osoby znane z czasów szkolnych, z którymi już kontaktów nie utrzymuję.
A niektórzy to już naprawdę wybitne jednostki oderwane od świata
Takie tylko książki-książki-książki i nic więcej. Co w tym złego? Chce się czy nie trzeba jakoś umieć wśród ludzi żyć.
Jak ktoś brał leki uspokajające w liceum, bo tak się stresował nauką to dobrze to nie wróży.
I też pełno osób, którym łatwo było wejść na głowę, bardzo się przejmowały wszystkim i jakimiś głupimi opiniami innych.

Niektórzy pomocni w dobrej wierze- a tu komuś dać spisać, tu komuś zadanie rozwiązać na klasówce, za kogoś wypracowanie napisać.
Albo też był to ich sposób, żeby ktoś ich lubił.
No i niektórym te nawyki zostają i na dorosłe życie- narobią się, a nikt ich nie doceni.

Oczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
Ale nie każdy musi mieć predyspozycje do użerania się z paniami Halinkami

Jak na razie moje wróżby komu się uda bardziej, a komu mniej się posprawdzały w dużej części Ale jeszcze się sporo rzeczy okaże.

I zapomniałam o ważnej rzeczy- dużo osób miało przeświadczenie 'kim to ja nie jestem' Z powodów jakich? Takich, że chodzą do niby dobrego liceum albo zamierzają iść na prawo. Tacy do przodu, że aż z tyłu brakowało

Jeśli chodzi o ludzi mi bliższych- chyba więcej znam z podobnym nastawieniem(czyli nie za optymistycznych i twierdzących 'albo Ty zjesz innych albo inni zjedzą Ciebie) ciągnie swój do swego :P

No i jak mówiłam wiele zależy kto czego oczekuje od życia, dla mnie pensja 1800 np na samodzielne życie z kredytem to nie jest co czego bym po studiach oczekiwała
Jak ktoś uważa, że po studiach staż, potem minimalna i powoli do celu no to się nie rozczaruje. Jak ktoś ma większe wymagania to większe szanse na rozczarowanie.

Czekam na jakąś nagrodę dla pesymisty roku

Możecie się śmiać, nawet dobrze na tym czasami powychodziłam :P


...

A nie wiesz może gdzie yc dostanę stacjonarnie?
Bo i tak muszę być w Krakowie w przyszłym tygodniu.
Tak, dużo osób zapomina o wychowywaniu. I to jest najgorsze. Ba, mam przykład w rodzinie. Miesiąc różnicy między dzieciakami ale różnica w ich rozwoju ogromna.

I wiesz, znam rodziny, gdzie rodzice mają bardzo dużo pieniędzy, a dzieci nie są rozpuszczone, a nauczone do ciężkiej pracy. Znam też rodziny, gdzie powodzi się kiepsko, no ale przecież jak pieniądze są to trzeba je wydać na duperele. Więc to podejście do pieniądza też niekoniecznie zależy od tego ile się ma obecnie. I wiesz? Dziecku można wiele wytłumaczyć i przedstawić od małego, ale trzeba to kształtować od najwcześniejszych lat. Tylko widzisz, tu nie opiera się to tylko na mówieniu, ale głównie na pokazywaniu świata od najwcześniejszych dni.

A co do kuzynki- to wiesz, z nią może być różnie. Ale bez doświadczenia startuje o wiele niżej. Chociaż kto wie jak jej pójdzie. Ludzie potrafią zaskakiwać. Pamiętam kolegę z klasy z podstawówki. Powtarzał pierwszą klasę, no był głupi. Jednak mimo wszystko nasi rodzice, nauczyciele pokazywali nam, że on też jest człowiekiem, może mniej zdolnym, może źle wychowanym i staraliśmy się te różnice jakoś swoimi małymi móżdżkami pojąć. Generalnie nikt nie widział jego przyszłości optymistycznie. Po latach okazało się, że poszedł do fizycznej pracy, radził sobie dobrze i sam zechciał skończyć szkołę. I zdał maturę, w szkole dla dorosłych ale zdał. A nikt mu nie dawał szans. A tak chłopina miał pracę i ta matura była czymś, czego nikt mu nie pisał. A wszystkich nas zaskoczył. Więc to bywa różnie. Pewnie też, że nie wszystkim się powiedzie.

Co do wymagań, często jest tak, że jak ktoś ma je większe, że nie chce spędzać życia z teściami pod jednym dachem (ale są też ludzie, którzy chcą), wyjeżdzać za granicę, kupowac ciuchy w innych miejsach niż bazar to też stara się temu jakoś zaradzić. Wiadomo, że są też osoby, które myślą, że z dyplomem zawojują świat. Ale są ludzie tacy i tacy. Nie można ich wkładać do jednego worka.


a YC stacjonarnie jest na miodowej (kazimierz), www.zapachdomu.pl ostatnio jak byłam to mieli pustki, ale już chyba są po dostawie.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Uprzedzam - gorąca czekolada jest wściekle słodka Mają otwarte codziennie
To jest Plac Wszystkich Świętych, więc jak będziesz szła Grodzką od Rynku to jak dojdziesz do Placu (jeżdżą tam tramwaje) to na rogu po prawej stronie jest Karmello. I zdecydowanie, to najtańsza kawiarnia w Krakowie, w dodatku w ścisłym centrum - byłam wręcz zszokowana cenami A kawy i w ogóle wszystko mają przepyszne - tylko dosyć niewiele miejsca w środku
Jeszcze na Floriańskiej, mają większy lokal
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 21:41   #3552
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Dlaczego ja jestem takim beztalenciem paznokciowym nic mi nie wychodzi...
mi też nie , więc pjona od wielkiego święta jakiś wzorek mi wyjdzie ale tylko na lewej ręce
Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
A była już świąteczne reklama coca-coli? Bo prawdę mówiąc to ja tv mało kiedy oglądam, ale dziś to się zdziwiłam jak zobaczyłam Kevina


Uff uporałam się z nagłówkiem, wydaje mi się że lepiej i delikatniej wygląda niż poprzedni
Kevin w tv ? dobre sobie
no ja widziałam reklame coca coli
jest nawet taka, w której coca cola walczy z pepsi, ale nie wiem czy ona w ogóle była w tv bo na yt widziałam
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:46   #3553
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lele
Wiesz, może dziecko naszych amerykańskich przyjaciół jest zbyt małe. Ale jak widzę, jak oni do niego się odnoszą, jak wychowują to całkiem inaczej to widzę. No ale oni są jedni, nie mam porównania na większą skalę. W sumie gdy patrzymy z Tż na małego to myślimy, że chcielibyśmy aby nasz syn był podobny. No i to jak oni się zachowują. Wychowują go na małego dżentelmena, chociaż wiadomo, że jak to dziecko, nie zawsze się tak mały zachowuje. Ale wpajają mu od malutkiego jak zachowywać się przy stole, że zabawkami należy się dzielić, że o to, aby pobawić się cudzymi zabawkami należy poprosić o pozwolenie itp. to jesteśmy w szoku. Porównując go do naszej sąsiadki, która jest od niego starsza różnica jest ogromna. Mały jest otwarty, nie boi się ludzi. Ale wkładają w to ogrom pracy.
Pewnie Ja pisalam o ogolnej tendencji po prostu. Wiadomo, ze na swoj sposob kazda sytuacja jest inna. Niedawno tutaj ze znajomymi o tym rozmawialam i narzekali wlasnie mocno na to, o czym pisalam. Zreszta, to sie zdarza w kazdym kraju. Mowie o Stanach, bo tutaj na to bardziej zwrocilam uwage, no i ta dyskusja ostatnio mi dala troche do myslenia.
Do tego jeszcze kobietasukcesu mi dala do myslenia, a wiadomo, ze ja ostatnio tez raczej wiekszosc czasu spedzam w pesymistycznym nastroju
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:47   #3554
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
mi też nie , więc pjona od wielkiego święta jakiś wzorek mi wyjdzie ale tylko na lewej ręce :
O prawejręce to mogę zapomnieć ledwo paznokcie mam w miarę pomalowane a co tu mówic o jakiś wzorkach

Lele u mnie to jakoś z wiekiem też się stało, starość nie radość
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 21:58   #3555
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
za mocno mi się rozmazało, nawet tego nie zauważyłam, dopiero oczywiście, jak już wstawiłam na bloga
U mnie widać tylko kawałek "b" i "oły", tak samo w Make up nie widać prawie wcale "Ma". Dopiero jak się bardzo mocno przypatrzę albo spojrzę pod ogromnym kątem to troszkę widzę zarys liter.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 22:18   #3556
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Wybrałam sobie 3 maski biovax do testów i o ile wersja do włosów suchych była beznadziejna,tak ta do włosów brązowych jeśli naprawdę fajna oby tylko nawilżenie utrzymywało się dłużej hmm

ciekawe jak wersja latte i do włosów przetłuszczających się
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 22:44   #3557
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Wybrałam sobie 3 maski biovax do testów i o ile wersja do włosów suchych była beznadziejna,tak ta do włosów brązowych jeśli naprawdę fajna oby tylko nawilżenie utrzymywało się dłużej hmm

ciekawe jak wersja latte i do włosów przetłuszczających się
polecam tą do brązowych i latte u mnie się świetnie sprawują. teraz myślę o tej najnowszej
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 23:42   #3558
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
O prawejręce to mogę zapomnieć ledwo paznokcie mam w miarę pomalowane a co tu mówic o jakiś wzorkach

Lele u mnie to jakoś z wiekiem też się stało, starość nie radość
cos w tym jest :P
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 01:08   #3559
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Ale ja wyciskam z cytrusów taką wyciskarką elektryczną więc cała robota to przekrojenie owocu na pół i przyciśnięcie a mi się nie chciało dzisiaj
http://www.promoceny.pl/detail/lidl-...ytrusow-82379/ o takie coś, ta część na samej górze się sama obraca
Też mam taką wyciskarkę Dzisiaj obkupiłam się w grejpfruty, bo ostatnio naszło mnie na kwaśne smaki
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
baza taka w tubce jest różowej czy łososiowej
a jaki cień i błyszczol wzięłaś? ja uwielbiam TheBalm ceny są rozsądne biorąc pod uwagę jakość tej kolorówki i opakowania, od których mi się tak przyjemnie robi

zmywacz jest w takiej niebieskiej, metalowej "puszce"
dimiti, widzę, że znasz się na ofercie The Balm. Wiesz może, czy mają jakieś róże bez talku, które byłyby bardzo jasne i chłodne? Bo szukam czegoś takiego, przetrząsnęłam parę stron i albo róże mają talk, albo są utrzymane w ceglastych kolorach. Myślałam nad minerałami, ten z Anabelle Minerals pokazywany przez zoilę jest ciekawy, ale najpierw chciałabym się rozejrzeć stacjonarnie, żeby mieć pewność, że tym razem trafię z odcieniem.
Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
O kurczę, Firmoo do mnie napisało...
Do mnie też, ale podziękuję grzecznie, ponieważ mam dobry wzrok, a okularów przeciwsłonecznych nie noszę, bo nie lubię.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 08:30   #3560
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
U mnie widać tylko kawałek "b" i "oły", tak samo w Make up nie widać prawie wcale "Ma". Dopiero jak się bardzo mocno przypatrzę albo spojrzę pod ogromnym kątem to troszkę widzę zarys liter.
u mnie tak samo widać ale najgorsze to, że nie zapisałam wersji bez tych świecidełek, gdzie napis było widać wyraźnie i nawet nie mam jak tego poprawić

Lele
trafiłaś w 10 z tym zdjęciem po lewej
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 09:13   #3561
_Kajka_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kajka_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Dodałam post o wczoraj zakupionym lakierze Wibo z serii Must Have Zapraszam.


Dziewczyny łeb mi dziś pęka odkąd wstałam a wstałam o 9:20! Nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo spałam, to chyba stąd ten ból głowy
__________________

Żyj! Bo życie to najlepsze co mogłeś dostać




Szczęśliwa


_Kajka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 09:22   #3562
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

ja też niedawno wstałam. wczoraj rzuciłam naukę bo nie mogłam się skupić więc jestem w czarnej...wiadomo gdzie.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 09:24   #3563
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny łeb mi dziś pęka odkąd wstałam a wstałam o 9:20! Nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo spałam, to chyba stąd ten ból głowy
Wstać z bólem głowy to chyba najgorsze co może się przytrafić człowiekowi rano...

Ja właśnie kończę pić herbatkę z mango, pomalowałam i wycieniowałam sobie paznokcie już, potem może wyskoczę do fryzjera podciąć mój chłopięcy bok bo już zarosłam na prawie 2cm
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 09:31   #3564
Aniusia1408
Zadomowienie
 
Avatar Aniusia1408
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ja też niedawno wstałam. wczoraj rzuciłam naukę bo nie mogłam się skupić więc jestem w czarnej...wiadomo gdzie.
u mnie to samo ;D
__________________
Po prostu Ania

BLOG

Aniusia1408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 09:42   #3565
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Bry!
Ja wczoraj w pracy siedziałam od 14 do 1.
I dziś znów na 14 jadę, więc nie wiem kiedy Was nadrobię.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 09:52   #3566
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Dodałam post o wczoraj zakupionym lakierze Wibo z serii Must Have Zapraszam.


Dziewczyny łeb mi dziś pęka odkąd wstałam a wstałam o 9:20! Nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo spałam, to chyba stąd ten ból głowy
oj, kupilam jeden kolor ostatnio dobrze wiedziec, ze jest calkiem niezly

dobry
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 10:13   #3567
cholerna romantyczka
Zakorzenienie
 
Avatar cholerna romantyczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 437
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Bry!
Ja wczoraj w pracy siedziałam od 14 do 1.
I dziś znów na 14 jadę, więc nie wiem kiedy Was nadrobię.
Ej, ej a czy Ty przypadkiem miałaś nie mieć nadgodzin ?
cholerna romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 10:27   #3568
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Ja się zaczęłam na maksa stresować jutrem... Siedzę i się uczę (no, teraz miałam przerwę na pomalowanie paznokci - nudziak od Colour Alike jest boski ), a za chwilę wracam do nauki... Oby wszystko jutro się skończyło...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 10:29   #3569
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez cholerna romantyczka Pokaż wiadomość
Ej, ej a czy Ty przypadkiem miałaś nie mieć nadgodzin ?
W piątki i soboty jest otwarty pub. Niby do 24, ale jak jest dużo ludzi, to nie wygonię przecież.
W przyszłym tygodniu też mam drugą zmianę w pt i sob.
I akurat Andrzejki będą w Pub'ie, nie wiem jak to ogarnę. ;___;
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 10:31   #3570
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez _Kajka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny łeb mi dziś pęka odkąd wstałam a wstałam o 9:20! Nie pamiętam kiedy ostatnio tak długo spałam, to chyba stąd ten ból głowy
mnie też boli, z tym ze ja spałam tyle co zwykle.. jeju zaraz jakąś mocną kawę sobie zrobię

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
wczoraj rzuciłam naukę bo nie mogłam się skupić więc jestem w czarnej...wiadomo gdzie.
u mnie tak samo;/

a jeszcze dzisiaj miałam pojechać z mamą na zakupy tzn ją zawieźć
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.