Scent Bar IV - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-01, 22:23   #3541
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
No i jestem dyplomowanym mediatorem Teraz czeka mnie długa droga, kombinowanie co jak itd. Jutro mam ciężki dzień - egzamin z niemieckiego, a przed muszę zrobić badania krwii, po zajęciach znou do lekarza , do apteki - jak jutro nie zwariuję to potem chyba już musi być lepiej
Madziczko .. Gratulacje i
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
Margot, Favkes powodzenia w znalezieniu nowej pracy, satysfakcjonującej pod każdym względem .



Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
dla mnie "mój pan" brzmi raczej zabawnie, a jak Wam się podoba określenie "moja pani" ?.
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Jak tango i pasodoble
Tak, mają dużo ekspresji i są niesamowite
Ale ja preferuję taniec solo raczej, lub w grupie - ale większej. W tańcu lubię mieć sporo pola do popisu i nie umiem " być prowadzona " ani " prowadzić".
taka Zosia-Samosia
Lubię popatrzeć jak inni tańczą Tango, Passo, Rumbę, Sambę ..... ale tylko patrzeć Chociaż Sambę też można tańczyć bez partnera Ale to już inny klimat ... zupełnie.


Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Załamałam się właśnie trochę... Moja Siostrzyczka wykańcza mieszkanie. Spółdzielnia ma drobne 3 miesiące spóźnienia, wykańczali mieszkanie "warunkowo", za zgodą kierownika budowy. Wszystko zostało skończone. Pojechali tam dzisiaj i... ktoś im k... zalał - mają drewniane deski na podłodze - wszystko stoi! Mało tego - ktoś tam był - ponieważ na podłodze leżały kartony - i ktoś te mokre kartony zebrał i wywalił... pod balkon, a zaworu nie zamknął, tylko woda cały czas się lała...
8 tysięcy - wywalone w błoto + czas, praca... No co za... Płakać mi się chce...
o w mordę
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 22:30   #3542
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Annmarie to jakis kosmos

Madziczku gratuluję

a ja spadam spać....

Sab jest pw do Ciebie- pilne!
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 22:40   #3543
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar IV

Eh, znowu mam problemy z nadrobieniem.
Przeczytałam po łebkach, mam nadzieję, że nic ważnego nie pominęłam

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Właśnie w ramach poprawy samopoczucia wysłałam swoje CV w parę miejsc. Kupić - nie kupić, potargować można - ciekawe tylko, co wymyślę, zeby wolne wziąć, jak mnie gdzieś na rozmowę zaproszą
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Ja chyba wykorzystam te kilka dni wolnego na rozsyłanie CV I tak muszę szukać, bo mam umowę tylko do końca września.
Najbardziej bym chciała znaleźć coś do robienia w domu i najlepiej związanego z rysowaniem. Chciałabym wreszcie zacząć w życiu robić to co lubię ...
Powodzenia dziewczyny !!!

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Irkax, Taka - śniłyście mi się tak pośrednio... Otóż siedzę gdzieś na Perfumach na wizażu i widzę Wasze nicki napisane pogrubioną czcionką i z adnotacją "Współpracownik Moderatora Spanish Myszka" Tak więc generalnie wspólnie modowałyście Ogród

No a podobno podczas snu "wyłączona" jest ta częśc mózgu odpowiadająca za czytanie i w śnie nie da się czytac

Wydało się, jestem tajnym współpracownikiem Hiszpańskiej


Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
cytat z Sennika: "Irkax i Taką śnić z powyższą adnotacją przy nicku- nowe perfumy kupisz"


Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość

Załamałam się właśnie trochę... Moja Siostrzyczka wykańcza mieszkanie. Spółdzielnia ma drobne 3 miesiące spóźnienia, wykańczali mieszkanie "warunkowo", za zgodą kierownika budowy. Wszystko zostało skończone. Pojechali tam dzisiaj i... ktoś im k... zalał - mają drewniane deski na podłodze - wszystko stoi! Mało tego - ktoś tam był - ponieważ na podłodze leżały kartony - i ktoś te mokre kartony zebrał i wywalił... pod balkon, a zaworu nie zamknął, tylko woda cały czas się lała...
8 tysięcy - wywalone w błoto + czas, praca... No co za... Płakać mi się chce...
Współczuję
Jak tak patrzę na moich znajomych, którzy kupowali mieszkania z rynku wtórnego, jak się muszą użerać z developerami, ciągłe przeciąganie terminu oddania mieszkań, zasłanianie się jakimiś kruczkami w umowie...
..to się cieszę, że nam się udało kupić prawie nowe mieszkanie z rynku wtórnego.
Dzięki czemu mieliśmy te szarpaniny z głowy.
No i nie ma już akcji, że blok osiada i rury pękają czy inne takie historie, które opowiadają znajomi.

Ann, a czy Twoja siostra podpisała już protokół zdawczo-odbiorczy?
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 23:02   #3544
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Współczuję
Jak tak patrzę na moich znajomych, którzy kupowali mieszkania z rynku wtórnego, jak się muszą użerać z developerami, ciągłe przeciąganie terminu oddania mieszkań, zasłanianie się jakimiś kruczkami w umowie...
..to się cieszę, że nam się udało kupić prawie nowe mieszkanie z rynku wtórnego.
Dzięki czemu mieliśmy te szarpaniny z głowy.
No i nie ma już akcji, że blok osiada i rury pękają czy inne takie historie, które opowiadają znajomi.

Ann, a czy Twoja siostra podpisała już protokół zdawczo-odbiorczy?
My też kupowaliśmy z rynku wtórnego... I w sumie to się cieszę, bo Rodzice chcieli nas namówić na kupno w tym samym bloku... Bo tak razem i nowe... Nie chcę nawet myśleć co by było i gdzie byśmy się podziali wówczas...

Irkax - chyba nie, bo oficjalnie jeszcze nie mają kluczy...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 23:04   #3545
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Bujda - ja nieraz coś czytałam we śnie Czasem tak ciekawe rzeczy, że po obudzeniu żałowałam, że nie mogę ich dokończyć
Mówili o tym w jednym z odcinków Batmana No niemożliwe żeby mogli się mylic albo celowo wprowadzac widza w błąd... !

Batman (mój ulubiony seksowny bohater ) dzięki swojej wiedzy na temat funkcjonowania ludzkiego mózgu zorientował się, że został uśpiony i Pan Zagadka manipuluje jego umysłem podczas snu Także wiesz...
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
cytat z Sennika: "Irkax i Taką śnić z powyższą adnotacją przy nicku- nowe perfumy kupisz"

Ahaaaa... to pod tym hasłem powinnam szukac. To by wyjaśniało czemu nie znalazłam interpretacji za pierwszym podejściem

Dziewczyny, (Myszko, Tako, Irkax) ale tylko sobie wyobraźcie jak ja Was muszę uwielbiac skoro nawet o Was śnię !
Cytat:
dla mnie "mój pan" brzmi raczej zabawnie, a jak Wam się podoba określenie "moja pani" ?
Bez-na-dzie-ja
Poza tym, że w pierwszej chwili mam skojarzenia z parką sado-maso to w drugim odruchu...i tak-nie-za-bardzo... Ale wydaje mi się, że to tylko takie głupie gadanie, które trzeba traktowac z dystansem. A niech se gadają. Ludzie non stop gadają jakieś głupoty
Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość

Wydało się, jestem tajnym współpracownikiem Hiszpańskiej
Przykro mi. Prawda i tak kiedyś ujrzałaby światło dzienne...


Annmarie, strasznie przykra sytuacja Mam nadzieję, że szkody nie pozostaną bez konsekwencji dla sprawców
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 23:07   #3546
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
My też kupowaliśmy z rynku wtórnego... I w sumie to się cieszę, bo Rodzice chcieli nas namówić na kupno w tym samym bloku... Bo tak razem i nowe... Nie chcę nawet myśleć co by było i gdzie byśmy się podziali wówczas...

Irkax - chyba nie, bo oficjalnie jeszcze nie mają kluczy...
Jeśli nie podpisali protokołu, to może jeszcze nie wszystko stracone.
Zawsze mają ten argument, że nie podpiszą, dopóki szkody nie zostaną naprawione.
(mogą się umówić na sposób rekompensaty czy naprawy)
A jak nie podpiszą, to developer nie będzie mógł oddać bloku.
Taka jest zasada, że nie podpisuje się protokołu, dopóki w mieszkaniu wszystko nie jest cacy. Trzeba posprawdzać wszyściutko, od równości ścian, po uszczelki okien, i dopiero jak wszystko jest OK, podpisać. I najlepiej sprawdzać to ze specjalistą, który może weźmie ze 200 zł, ale dzięki niemu można sobie oszczędzić kłopotów na przyszłość.

---
Aniołku --> AKURAT!
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 23:12   #3547
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Jeśli nie podpisali protokołu, to może jeszcze nie wszystko stracone.
Zawsze mają ten argument, że nie podpiszą, dopóki szkody nie zostaną naprawione.
(mogą się umówić na sposób rekompensaty czy naprawy)
A jak nie podpiszą, to developer nie będzie mógł oddać bloku.
Taka jest zasada, że nie podpisuje się protokołu, dopóki w mieszkaniu wszystko nie jest cacy. Trzeba posprawdzać wszyściutko, od równości ścian, po uszczelki okien, i dopiero jak wszystko jest OK, podpisać. I najlepiej sprawdzać to ze specjalistą, który może weźmie ze 200 zł, ale dzięki niemu można sobie oszczędzić kłopotów na przyszłość.
Dzięki - powiem jej jutro rano.
Nawet nie wiedziałam, że są tacy specjaliści - jak się taki nazywa?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 23:14   #3548
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar IV

Irkax, akurat że Cię uwielbiam czy akurat, że jesteś współpracownikiem ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 23:17   #3549
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Dzięki - powiem jej jutro rano.
Nawet nie wiedziałam, że są tacy specjaliści - jak się taki nazywa?
Chyba inspektor budowlany, ale głowy nie dam sobie uciąć.
TUTAJ masz linka do ciekawego artykułu na temat odbioru mieszkania.
Dużo w nim cennych rad

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Irkax, akurat że Cię uwielbiam czy akurat, że jesteś współpracownikiem ?
Jedno i drugie (akurat, że samo by się wydało :P)
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 23:21   #3550
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Przez gardo by mi nie przeszło . Never
Hihihih... no udławiłabym się.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Ja chyba wykorzystam te kilka dni wolnego na rozsyłanie CV I tak muszę szukać, bo mam umowę tylko do końca września.
Najbardziej bym chciała znaleźć coś do robienia w domu i najlepiej związanego z rysowaniem. Chciałabym wreszcie zacząć w życiu robić to co lubię ...
O tak, to niesamowita rzecz, móc robić coś, co daje satysfakcję i jest ;'nasze".
Ale co do pracy w domu, to ja dobrej opinii nie mam. Nie dość, że człowiek ciągle na okrągło jest w pracy (kiedy jest w domu), nie ma urlopu, dni wolnych i nie ratuje go żadne L-4, to jeszcze rodzina twierdzi, że skoro nie wychodzi z domu to nie pracuje. Grrr...

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Sabbath - jeśli chodzi o pisanie recek - to mam tak samo - nawet zapach, który znam świetnie - musze w danej chwili czuć, żeby coś o nim naskrobać. Inaczej - ani dydy
Ja w ogóle jestem upośledzona jeśli chodzi o pamiętanie zapachów. Wiem, że znam, wiem, czym pachnie, ale naprawdę często nie potrafię zaszufladkować wrażenia i przypisać mu nazwy. Z FdB miałam tak już dwa razy. No... wstyd...


Fav - o wakacyjnym PW pamiętam. Koordynuję daty i ciężko mi idzie.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Jasne, i będę je na zawołanie smarowac musztardą

I posypywać cyjankiem. Dla lepszego aromatu oczywiście.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A serio to bardzo dziękuje to dzisiejsze to zaledwie początek, ale mam nadzieję, ze jak tak sukcesywnie powysyłam, to w końcu znajde coś satysfakcjonującego i mnie i pracodawcę.
Jestem tego pewna. Z resztą... odpisałam na PW.

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A tak tylko sobie zacytowałam, zeby powiedziec, ze się zgadzam z każdym słowem Wielebnej Matki - zwłaszcza z tym wytłuszczonym
Wytłuszczone zdania Wielebnej Sabatki pasują do Ciebie jak ulał.


Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
A co do rozmów o równouprawnieniu i klasyfikowaniu cech jako męskie czy też damskie - zdecydowanie mam tak jak Sabbath i Margot Tzn. nie twierdzę, że samej nie chlapnie mi się coś, co wygląda na powielanie tych schematów, ale zasadniczo uważam to za efekt kulturowego prania mózgu, i tyle.
Oj i mnie zdarza się, że mój niewyparzony jęzor chlapnie jakimś szowinistycznym jadem, ale bardzo, bardzo staram się tego nie robić. Chociażby po to, żeby się samej nie kompromitować tekstami, które są w oczywisty sposób głupie.

A co do MP3 - widzę, że Twoje muzyczne zepsucie postępuje.

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Lepiej uzbrój się w cierpliwość
Ani myślę.
Nie jestem cierpliwa i wcale nie zamierzam się pod tym względem zmieniać, więc wiesz... Musisz się pospieszyć z tymi pantoflami. Nie masz innego wyjścia.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
No i jestem dyplomowanym mediatorem Teraz czeka mnie długa droga, kombinowanie co jak itd. Jutro mam ciężki dzień - egzamin z niemieckiego, a przed muszę zrobić badania krwii, po zajęciach znou do lekarza , do apteki - jak jutro nie zwariuję to potem chyba już musi być lepiej
Gartuluję dyplomu! Teraz już żadne nieporozumienia nam nie straszne. Madzia broni, Madzia radzi, Madzia nigdy nas nie zdradzi!

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
dla mnie "mój pan" brzmi raczej zabawnie, a jak Wam się podoba określenie "moja pani" ?
.
Okropnie mi się nie podoba.
Mój ojciec mówił tak o matce i zawsze brzmiało to, jak gdyby mówił o obcej osobie.

To już chyba wolę najbardziej znienawidzony epitet, jakim obdarza mnie mój Królewna. "Aniołku".

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość

Załamałam się właśnie trochę... Moja Siostrzyczka wykańcza mieszkanie. Spółdzielnia ma drobne 3 miesiące spóźnienia, wykańczali mieszkanie "warunkowo", za zgodą kierownika budowy. Wszystko zostało skończone. Pojechali tam dzisiaj i... ktoś im k... zalał - mają drewniane deski na podłodze - wszystko stoi! Mało tego - ktoś tam był - ponieważ na podłodze leżały kartony - i ktoś te mokre kartony zebrał i wywalił... pod balkon, a zaworu nie zamknął, tylko woda cały czas się lała...
8 tysięcy - wywalone w błoto + czas, praca... No co za... Płakać mi się chce...
O nie...
Annmarie, Ty wiesz, że ja jestem pyskata, ale tu nie wiem, co mogłabym powiedzieć poza... "jasny szlag!"
Mam nadzieję, że przynajmniej część desek uda się wysuszyć "na prosto".




Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Tak, mają dużo ekspresji i są niesamowite
Ale ja preferuję taniec solo raczej, lub w grupie - ale większej. W tańcu lubię mieć sporo pola do popisu i nie umiem " być prowadzona " ani " prowadzić".
taka Zosia-Samosia
A ja, dla odmiany, lubie i w parach. I daję sie prowadzić (ponoć) perfekcyjnie lekko. I wcale mi nie przeszkadza, że ktoś prowadzi.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Sab jest pw do Ciebie- pilne!
Zuziu, odpisałam pilnie. Nawet poza kolejnością.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 23:21   #3551
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Chyba inspektor budowlany, ale głowy nie dam sobie uciąć.
TUTAJ masz linka do ciekawego artykułu na temat odbioru mieszkania.
Dużo w nim cennych rad
Bardzo dziękuję - właśnie przeczytałam - do głowy mi nie przyszło, że nierówną podłogę, czy rysę na oknie można reklamować.

Jutro dam Szwagrowi, (bo raczej to on będzie spisywał protokół).

I jak tu nie kochać Scent Baru ?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 05:54   #3552
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Blue!
Ja Cię podziwiam juz chociażby za zamiar dokonania tego dzieła.
Mnie oceny perfum wychodzą tylko pojedynczo. Ewentualnie po dwie. Nawet kiedy dobrze znam zapach, staram się przed pisaniem recki zapodać go na nadgarstki i dokonać ostatniej korekty. Wyjątkiem była tu Czarna Mańka, której nie użyłabym po raz drugi globalnie nawet za pieniądze.
Zamiar mam, nie oceniałam ładnych kilka miesięcy, wcześniej robiłam to systematycznie. Masa próbek czeka na ocenę, kilka flakonów posiadanych zapachów również niezrecenzowane.
Niestety nigdy nie będę potrafić opisywać zapachów tak jak Wy, ale być może kiedyś komuś pomoże moja recenzja.
Po 2 dziennie to byłoby dobre tempo.
Jedyne do których nie zamierzam wracać przed wysmarowaniem recenzji to Scent. Oj nigdy więcej.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 05:59   #3553
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Scent Bar IV

Dzień dobry Mam pytanko, czy mgiełka Glorii jest w miarę trwała i podobna do zwykłego edt?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 06:25   #3554
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mam pytanko, czy mgiełka Glorii jest w miarę trwała i podobna do zwykłego edt?
Fenris, jak na mgiełkę jest dość trwała i z powodzeniem może zastąpić perfumy latem i bardzo podobna do edt Minusem jest dość duża dawka alkoholu wyczywana w pierwszych nutach czego przy edt nie ma. Na a. jest fajny zestaw w dobrej cenie wogóle cała linia uzupełniająca Glorii jest bossska ;D
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 06:27   #3555
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Tak się właśnie zastanawiam i chyba tak Mam jeszcze kilka zbędnych kosm. i odlewek, więc pewnie wątek założę.
Moniu daj proszę znać jak założysz wątek.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość

Idę spać, zgodnie z moją ulubioną teorią, że wolę być lekko niedouczona, czy też mieć dziurki w pamięci, ale być wyspana i trzeźwo myśląca niż na odwrót. Wyspana- w razie zagrożenia, może będę w stanie coś na egzaminie pokombinować. Niewyspana - nie wymyślę nic.
Zgadzam się w 100%.
Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Moja siostra, szwagier, mój TŻ i ja...
Ale tam jeszcze krążą robotnicy z budowy - i któryś z nich zostawił odkręcony zawór. A dodatkowo widział (mają jeszcze klucze do mieszkań), że woda się leje - bo pozbierał kartony i dalej jej nie zamknął...

Masakra...
Ann- współczuję. Brak mi słów na takie coś


Pobudkę dziś w nocy miałam Od jakichś 4 miesięcy latarnia pod moim blokiem nie świeci. I właśnie dziś, o 1 w nocy panowie elektrycy postanowili to naprawić Przyjechali taki wielkim autem z wysięgnikiem (nie wiem jak to się nazywa) i pół godziny manipulowali przy latarni. Auto cały czas na chodzie, wysięgnik straszny dźwięk z siebie wydaje, gdy jest podnoszony/opuszczany, a panowie nie komunikowali się bynajmniej szeptem.
Kto planuje takie rzeczy na 1 w nocy??
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 06:36   #3556
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Irkax, Taka - śniłyście mi się tak pośrednio... Otóż siedzę gdzieś na Perfumach na wizażu i widzę Wasze nicki napisane pogrubioną czcionką i z adnotacją "Współpracownik Moderatora Spanish Myszka" Tak więc generalnie wspólnie modowałyście Ogród
Aniołku, boski sen

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
(...) świetny sen


Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość

Wydało się, jestem tajnym współpracownikiem Hiszpańskiej
Kurcze, nie jest dobrze, wydało się... () - A myślałam, że nikt się nie zorientuje

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, (Myszko, Tako, Irkax) ale tylko sobie wyobraźcie jak ja Was muszę uwielbiac skoro nawet o Was śnię !
Bez-na-dzie-ja
Daguś
Właśnie o tym pomyślałam - musisz mnie bardzo lubić, że aż do tego doszło iż o mnie śnisz ()


Malutkie pytanie - czy ktoś posiada i chętnie odda w moje dobre łapki korek do 100ml Tygrysa Kenzo ?
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 07:09   #3557
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Scent Bar IV

annmarie strasznie współczuję

Idę zaraz z psem do weterynarza, proszę trzymajcie kciuki, bo jest podejrzenie dysplazji
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 07:14   #3558
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Wstałam sobie i jakiś taki mam wewnętrzny niepokój

ech...nie chce mi sie iść do roboty....


dziewczyny błagam doradzie jaki mam tel kom kupić, żeby nie był cegłą i bateria długo trzymała (w miarę)

Na pewno LG Shine odpada, bo bateria słaba, 7373 też odpada bo cegła jednak.

Podoba mi się Nokia E51 ale nie wiem jaka tam jest bateria (w praktyce użytkowania).

Nosku
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 07:51   #3559
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Scent Bar IV

Taki miałam smętny nastrój przez ostatnich kilka dni...
Ale wczoraj postanowiłam przełamać marazm i po powrocie do domu diabeł we mnie wstąpił Wymyłam podłogi, wyprasowałam furę (od dawna zalegającego) prania, zrobiłam porządki w trzydrzwiowej szafie (ile mój mąż ma ciuchów , taa, a ja perfum ), wypucowałam to i owo (mówię o mieszkaniu ), wyczyściłam hurtowo butki... A potem tylko kąpiel i w momencie padłam. Oczywiście w doskonałaym humorze I dziś też w podobnym się obudziłam.

Jeszcze tylko ten tydzień, następny i urlop Mój pierwszy w życiu długi urlop Teraz nadrabiam w pracy, żeby mieć spokojną głowę na wakacjach. (roboty jest niestety tyle bieżącej, że zaległości nie ma kiedy nadrobić to jedno mnie tylko martwi)
Ale dobrze jest, widać jakieś światełko w tunelu

A teraz nadrobię sobie trochę wczorajszych zaległości

Edit:
Co tak mało napisałyście?

Madzik - gratuluję serdecznie Brzmi to naprawdę ciekawie. Trzymam za niemiecki.

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
a ja do mojego chłopa mówię Myszko...
A najlepiej wypada jak ja mu "Kotku", a on mi w odpowiedzi "Myszko" Ewentualnie odwrotnie

W ogóle jakieś dziwne imiona sobie nadajemy, ale nie wyobrażam sobie, żeby przy ludziach się tak do siebie zwracać. I drażni mnie, jak ktos tak słodzi i drobi przy mnie.
Ale najbardziej kosmicznie to sie do swoich zwierzów zwracam Tu to się już w ogóle nie kontroluję
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2008-07-02 o 08:14
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 08:08   #3560
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Taki miałam smętny nastrój przez ostatnich kilka dni...
Ale wczoraj postanowiłam przełamać marazm i po powrocie do domu diabeł we mnie wstąpił Wymyłam podłogi, wyprasowałam furę (od dawna zalegającego) prania, zrobiłam porządki w trzydrzwiowej szafie (ile mój mąż ma ciuchów , taa, a ja perfum ), wypucowałam to i owo (mówię o mieszkaniu ), wyczyściłam hurtowo butki... A potem tylko kąpiel i w momencie padłam. Oczywiście w doskonałaym humorze I dziś też w podobnym się obudziłam.
Ja na dziś mam podobny plan. Jednak ograniczający się tylko do mojego pokoju.
Zrobić porządki w ubraniach, kosmetykach. Poprzestawiać to i owo na półkach.
Wypucować, odświeżyć... nie myśleć, czymś się zająć. I paść
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:15   #3561
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
I paść
W dobrym humorze oczywiście
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:26   #3562
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Ja na dziś mam podobny plan. Jednak ograniczający się tylko do mojego pokoju.
Zrobić porządki w ubraniach, kosmetykach. Poprzestawiać to i owo na półkach.
Wypucować, odświeżyć... nie myśleć, czymś się zająć. I paść
ja po wyprowadzce ze studenckiego mieszkania od 3 dni mam totalny chaos w domu. zabieram się do tego sprzątania i zabieram, jednak wracam z pracy zmęczona i mi się zwyczajnie nie chce ale po kawałku zaczynam wychodzić z bałaganu - wczoraj na przykład wywietrzyłam kołdry i poduchy, wyprałam powłoczki, pozmywałam (wstyd się przyznać) gary z 3 dni, a nawet ogarnęłam jedną szufladę nigdzie nie stoją już torby, ale wciąż są rzeczy, dla których muszę znaleźć miejsce, np. stos ciuchów.

koniecznie muszę się zmobilizować, bo w sobotę organizuję dużą imprezę


a propos gloriowego zestawu - leci właśnie taki do mnie w nagrodę za wyższe magisterskie
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:33   #3563
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
W dobrym humorze oczywiście
Oczywiście. Błysk w pokoju, zapach świeżości, porządek poprawiają humor.

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
ja po wyprowadzce ze studenckiego mieszkania od 3 dni mam totalny chaos w domu. zabieram się do tego sprzątania i zabieram, jednak wracam z pracy zmęczona i mi się zwyczajnie nie chce ale po kawałku zaczynam wychodzić z bałaganu - wczoraj na przykład wywietrzyłam kołdry i poduchy, wyprałam powłoczki, pozmywałam (wstyd się przyznać) gary z 3 dni, a nawet ogarnęłam jedną szufladę nigdzie nie stoją już torby, ale wciąż są rzeczy, dla których muszę znaleźć miejsce, np. stos ciuchów.

koniecznie muszę się zmobilizować, bo w sobotę organizuję dużą imprezę:jupi
Kiedyś 2 raz w tygodniu robiłam gruntowne porządki w pokoju(wszystko błyszczało, przestawiałam pierdółki na półkach, wietrzyłam, ścierałam kurze wszędzie gdzie się dało), a teraz jak zrobię raz na 3 miesiące to już jest sukces.
Wyrzuciłam w pokoju fotel i to było dobre posunięcie. Do tamtego momentu wszystko co nie miało dla siebie miejsca, bądź nie chciało mi się odłożyć tam gdzie powinno, leżało na fotelu: plecak, kilka torebek, świeżo uprane ubrania, piżama, podczas przebierania wszystko na fotelu lądowało. Teraz staram się odkładać na swoje miejsce, albo upychać po półkach żebym nie widziała

Za to jak poprawia się humor po takich porządkach, człowiek zmęczony, ale jaki zadowolony i dumny z siebie.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:45   #3564
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
No i jestem dyplomowanym mediatorem
Madziczko, serdeczne gratulacje i powodzenia w kwestii zatrudnienia

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

I posypywać cyjankiem. Dla lepszego aromatu oczywiście.

Parówkowiec siedzi obok i aż się obejrzał, co tak parsknęłam śmiechem


Cytat:
Jestem tego pewna. Z resztą... odpisałam na PW.

Wytłuszczone zdania Wielebnej Sabatki pasują do Ciebie jak ulał.
Na PW odpisałam, i dziękuję raz jeszcze

Zresztą za trzymanie kciuków bardzo dziękuję wszystkim zbiorowo

Annmarie, straszna sytuacja mam nadzieję, ze uda Wam się odzyskać choć część kosztów, i w ogóle, wybrnąć z tego jakoś....
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:58   #3565
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Scent Bar IV

Blue, też mam taki fotel, na którym nigdy nie siedzę ale o dziwo nie służy za graciarnię - u mnie tę rolę pełni kanapa, na której notabene śpię na oparciu i podłokietnikach zawsze coś leży

czuję się w pełni zmobilizowana do sprzątania
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:59   #3566
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Oczywiście. Błysk w pokoju, zapach świeżości, porządek poprawiają humor.
Miałam przyjemne z pożytecznym - płyn do mycia podłóg pozostawił po sobie w całym mieszkaniu zapach bzu
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 09:01   #3567
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Miałam przyjemne z pożytecznym - płyn do mycia podłóg pozostawił po sobie w całym mieszkaniu zapach bzu
nowa forma aromaterapii
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 09:20   #3568
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
Blue, też mam taki fotel, na którym nigdy nie siedzę ale o dziwo nie służy za graciarnię - u mnie tę rolę pełni kanapa, na której notabene śpię na oparciu i podłokietnikach zawsze coś leży

czuję się w pełni zmobilizowana do sprzątania
Ja już zbieram energię i zaraz po godz. 17 wpadam do pokoju, na koniec bedzie długie i dokładne mycie okien czyli długie wietrzenie.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Miałam przyjemne z pożytecznym - płyn do mycia podłóg pozostawił po sobie w całym mieszkaniu zapach bzu
Mmm, z pewnością piękny zapach, uwielbiam bez.

Oprócz tej świeżości i zadowolenia z siebie, porządki mają jeszcze coś co lubię. Lubię wykańczać płyny, proszki, Pronta. Wykańczanie innych rzeczy mnie tak nie cieszy, potrafię chodzić z końcówką Pronto i czyścić wszystko po 2 razy byleby tak małej pojemności nie odkładać na półkę.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 09:27   #3569
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Moniu daj proszę znać jak założysz wątek.
Jasne, będziesz pierwsza poinformowana

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Ale wczoraj postanowiłam przełamać marazm i po powrocie do domu diabeł we mnie wstąpił Wymyłam podłogi, wyprasowałam furę (od dawna zalegającego) prania, zrobiłam porządki w trzydrzwiowej szafie (ile mój mąż ma ciuchów , taa, a ja perfum ), wypucowałam to i owo (mówię o mieszkaniu ), wyczyściłam hurtowo butki... A potem tylko kąpiel i w momencie padłam. Oczywiście w doskonałaym humorze I dziś też w podobnym się obudziłam.
Aguś, daj mi trochę Twojego diabła bo też muszę zrobić porządki w domu a tak mi się nie chce

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Za to jak poprawia się humor po takich porządkach, człowiek zmęczony, ale jaki zadowolony i dumny z siebie.
to prawda
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 09:33   #3570
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar IV

a ja nie muszę sprzątać
mąż z córką wyjechali na wakacje, jak jestem sama to w ogóle się nie bałagani, nawet talerze i szklanki się nie brudzą bo .... jem na mieście, a piję z butelki
może i kurz osiada, ale mi to nie przeszkadza
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.