Dieta plaż południowych - Kto ze mną? - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-06, 16:26   #3541
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

malalka dzieki za przepis wykorzystam go w weekend bo on jest zawsze najgorszy do przetrwania

Ja owocow morza nie znosze :/

Dzisiaj dzionek mi mija jak narazie dobrze. Bylam w mc donaldzie z kolezanka ale bylam dzielna bo sie na nic nie skusilam ale ten zapach eh... ciezko bylo wytrzymac... szczegolnie jak pomyslalam o udkach w panierce... ah rozmarzylam sie :P narazie sie nie waze ale jestem bardzo ciekawa ile mi ubylo...
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 16:59   #3542
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

A ja to już wariuję z tą wagą :/ przedwczoraj 54,5, dzisiaj znowu 55,5 :/ a jem bez zmian. Nie mam pojęcia od czego zależą te wahania Ale wolałabym żeby waga systematycznie leciała w dół a nie tak raz mniej raz więcej
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 17:53   #3543
agawa1977
Raczkowanie
 
Avatar agawa1977
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 267
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

A ja owoców morza nigdy nie jadłam, i nie mam pojęcia jak się je robi
A w sumie bym spróbowała

U mnie drugi dzień ok, jem bez grzechów i niech tak zostanie
Kurcze dla mnie najgorsze są wieczory, mam głupi nawyk podgryzania cokolwiek w łóżku , a ze chodze bardzo późno spać to przeżywam mordęgi nie ziemskie
Gdybym tak zasypiała o 21 to byłoby cudnie
agawa1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 17:59   #3544
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

a wlasnie bo mi sie tak przypomnialo czy kisiel mozna na 1 fazie? oczywiscie na slodziku? bo ja kiedys jadalam kisiel na 1 fazie i schudlam, ale nie jestem pewna czy mozna. jest mi zimno strasznie i dlatego chcialam sie rozgrzac i zjesc sobie kisiel.
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 20:08   #3545
ŚmigEłko
Raczkowanie
 
Avatar ŚmigEłko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 220
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam!

Od kwietnia zamierzam przejsc na ta diete ale wczesniej chce juz wiedziec co i jak tak wiec mam kilka pytan...

Czy w pierwszej fazie moge jesc na sniadanko srek wiejski light z ziarnami slonecznika lub orzechami? Czy to tez jest wykluczone? Co jadacie na snaidanko? Tylko nie omlety czy cos cos latwego i szybkeigo.

Na obiad mozna jesc bobek, szpinak, szparagi, fasolke szparagowa, cukinie w pierwszej faie? Gotowane ? To sie dobrze sklada bo lubie te produkty ale czy mozna ejsc np. kotleciki sowoje ugotowane na wodzie w odrobina vegetty?

I co mozna zjadac na kolacje? Mam nudny gust kulinarny i moge jesc codziennie to samo nawet przez pol roku wiec 2 tygodnie pierwszej fazy mnei nie przerazaja ale co z kolacja? No i oczywiscie czy ten serek wiejski przejdzie?

Pozniej kolejna sprawa to druga faza co tutaj mozna zjadac itp. nie mozna andal chleba i marchewki...

A jak juz bede w trzeciej fazie (tzn. rozumiem ze trzecia faza to cale zycie tak jakby bo zmieniamy nawyki zywieniowe) to bed mogla jesc ta marchewke? A co takeigo zlego jest w tej marchewce? i czy ebde mogla zjada na snaidanie owsianke? Bo uwielbiam i nie chce mi sie jesc jak zjem na sniadanie i w oole sniadanko mistrzow wiec jesli bede jadla ta owsianke to totalna klapa?

Dzieki za odpowiedzi
ŚmigEłko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 20:56   #3546
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez ŚmigEłko Pokaż wiadomość
Witam!

Czy w pierwszej fazie moge jesc na sniadanko srek wiejski light z ziarnami slonecznika lub orzechami? Czy to tez jest wykluczone? Co jadacie na snaidanko? Tylko nie omlety czy cos cos latwego i szybkeigo.
Ja jem serek wiejski z orzechami codziennie i jest dozwolony oczywiscie light
Poza tym jem jajka na miekko, twardo jajecznice oczywiscie wszystko tylko z malym dodatkeim oliwy
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-06, 22:09   #3547
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

wiórki kokosowe proponowałabym zostawić w spokoju.

pati... a czy pijesz co najmniej 2,5l wody, bo dziewczyny tu kiedys zauważyły że jak mało piły to nie chudły.
Dziewczyny czy wy naprawdę nie możecie wytrzymać przez 2tyg. bez czegoś niedozwolonego? pózniej ubolewacie że nie chudniecie. Organizm też może zwariować.
No to teraz 2 tyg. ścisłej dietki, a w święta sobie lekko pofolgujecie.
Chyba żadna nie będzie chciała przechodzić 1fazy w święta?
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 22:28   #3548
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

a kto tu jada żołądeczki, lepiej byś zrobiła jakbyś zjadła kilogram kaszy.
żadnych podrobów!!! mają tyle świństw że ach!!
Nie ukrywam że sama je lubię .
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 06:43   #3549
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja dzisiaj zrobilam sobie do szkoly kebab:
usmazyłam omlet z samego jajka, serek figura light wymieszalam z drobno pokrojonymi pomidorami, 1/4 piersi kurczaka wkroilam, dodałam ogórka zielonego i kapusty pekinskiej Ciekawie jak bedzie smakowało :P
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 07:04   #3550
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez ŚmigEłko Pokaż wiadomość
Witam!

Od kwietnia zamierzam przejsc na ta diete ale wczesniej chce juz wiedziec co i jak tak wiec mam kilka pytan...
Witaj nowa plazowiczko proponuję przejrzec cały watek tutaj wszysko jest dokładnie opisane, ale dorzucę kilka moich sugestii
Cytat:
Napisane przez ŚmigEłko Pokaż wiadomość
Czy w pierwszej fazie moge jesc na sniadanko srek wiejski light z ziarnami slonecznika lub orzechami? Czy to tez jest wykluczone? Co jadacie na snaidanko? Tylko nie omlety czy cos cos latwego i szybkeigo.
Na śniadanie mozna zjeśc serek wiejski ligdt z ziarnami słonecznika czy orzechami, wszystko to jest dozwolone, chociaż radziłabym coś bardziej tresciwego na początek dnia, jeżeli nie lubisz omleta, to moze jajecznice, bo ja za omletami nie przepadam a za jajeczniczką owszem dodaj sobie do niej np. trochę serka wiejskiego(ja kłade na wierzch po przygotowaniu) czy szynkę z kurczaka, jakieś warzywko, a może zrób sobie jakąś sałatkę(jajko, warzywa, pieczarki, tuńczyk w sosie własnym, ser feta, co tam kto lubi)
Cytat:
Napisane przez ŚmigEłko Pokaż wiadomość
Na obiad mozna jesc bobek, szpinak, szparagi, fasolke szparagowa, cukinie w pierwszej faie? Gotowane ? To sie dobrze sklada bo lubie te produkty ale czy mozna ejsc np. kotleciki sowoje ugotowane na wodzie w odrobina vegetty?
Wymienione warzywka mogą byc a co do kotletów to mogą byc ale własnej produkcji(poszukaj są przepisiki) bo ze sklepu mogą miec w składzie mąkę, czy bułkę tartą a to nie dozwolone a co do Vegety to sprawdz na opakowaniu, czy nie ma w niej cukru jesli jest to nie, ale z takimi przyprawami nie nalezy przesadzac, jest dużo soli
Cytat:
Napisane przez ŚmigEłko Pokaż wiadomość

I co mozna zjadac na kolacje? Mam nudny gust kulinarny i moge jesc codziennie to samo nawet przez pol roku wiec 2 tygodnie pierwszej fazy mnei nie przerazaja ale co z kolacja? No i oczywiscie czy ten serek wiejski przejdzie?
serek wiejski mozesz zjesc, ale pamiętaj zeby w ciągu dnia nie jestc za dużo nabiału(jogurtów naturalnych, kefirów, serków) może jakas rybka, piers z kurczaka
Cytat:
Napisane przez ŚmigEłko Pokaż wiadomość
Pozniej kolejna sprawa to druga faza co tutaj mozna zjadac itp. nie mozna andal chleba i marchewki...
W II fazie możesz dotac chlebek ale pełnoziarnisty, owoce, płatki owsiane, ale nalezy dodawac stopiowo i cały czas obserwowac czy waga leci w dół, nop. po 1 produkcie dzinnie, a co do marchewki to chyba ją mozna trochę w II fazie, ale nie jestem pewna
[/quote]
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 07:28   #3551
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

moja mame namowilam do tej diety poniewaz ona nigdy mnie nie slucha a ja jej powiedzialam, mamo daj mi 2 tygodnie jak nie bedziesz widziala roznicy to bedziesz sobie stosowala inne diety. wiadomo mam juz 20 lat nie ma i ciezko jest zrzucic kilka kilo, ale wczoraj mierzyla spodnie i tak patrzy a one jejz tylka leca dlatego skoro moja mam ktora wczoraj skonczyla 49 lat schudla to wy ktore macie polowe mniej albo i jeszcze mniej powinnyscie schudnac tym bardziej. ja tez czuje roznice

powodzenia drogie plazowiczki pokazemy piekne nogi na wiosne
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 08:22   #3552
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
a kto tu jada żołądeczki, lepiej byś zrobiła jakbyś zjadła kilogram kaszy.
żadnych podrobów!!! mają tyle świństw że ach!!
Nie ukrywam że sama je lubię .
Ojej Bylam pewna, że zdrowe, dozwolone, przecież takie chudziutkie są i smaczne
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 08:49   #3553
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość

powodzenia drogie plazowiczki pokazemy piekne nogi na wiosne
Moje nigdy nie będą piękne, bo są krótkie Do tego zawsze będą grubsze od pozostałych części ciała - to już w genach. No cóż, szkoda, że nie zawsze sprawdza się przysłowie: "małe jest piękne"
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 11:05   #3554
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cześć dziewczyny, chciałam poruszyć temat picia wody i innych płynów. Czy Wy naprawdę pijecie 2,5 l wody dziennie!!!!!!

Ja mam taki organizm, ze pije naprawdę mało, teraz się zmuszam do tej wody i taki mi wychodzi, że jak wypije 1,5 litra to jest wszystko. Piję jeszcze herbatki różne, ale nie daje to takiego wyniku!!!

Może dlatego mniej chudłam

W każdym razie wczoraj zakupiłam piękne dżinsy rurki w rozm.36 z czego jestem bardzo szczęśliwa.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 11:59   #3555
ŚmigEłko
Raczkowanie
 
Avatar ŚmigEłko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 220
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Agaimka dziekuje za odpowiedzi Ja od 11 kwietnia startuje

serek wiejski mozesz zjesc, ale pamiętaj zeby w ciągu dnia nie jestc za dużo nabiału(jogurtów naturalnych, kefirów, serków) może jakas rybka, piers z kurczaka <- to w koncu mozna te kefiry i jogurty naturalne czy nie?

Ja jak juz wspominalam mam nudny gust kulinarny wiec moge jesc ten serek wiejski i jak sie okazalo ze tunczyka w sosie wlasnym zapewne tez mozna ejsc to juz w ogole super w miare mozliwosci bede czytala ten watek ale jest baaardzo dlugi a ja mam bardzo malo czasu

Piers z kurczaka moze byc usmazona na malutkiej ilosci oleju? I wytarzana w przyprawach? Tak jest w niej zapewne sol , ale jak mozna jesc cos bez soli a jak nawet tam troche cukr jest to cala pierwsza faza w leb?!

Wierze ze ta dieta mi przypasuje Tylko z drugiej strony takie troche dziwne ma zasady - ta marchewka no nic startuje 11.04.2007 od razu po swietach wiec bedzie z czego chudnac i 3 razy w tygodniu wysilek fizyczny wiec <- mam nadzieje ze tak mozna? Mozna stosowac wysilek fizyczny podczas tej diety?

Pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim pierwszofazowiczkom - bo ta faza jest chyba najtrudniejsza

aaa i salate tez mozna jesc wiec super
ŚmigEłko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 12:42   #3556
agawa1977
Raczkowanie
 
Avatar agawa1977
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 267
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

ŚmigEłko napewno ci ta dietka spasuje

Kurczaczka jak najbardziej można smażyc na oliwie, bo tłuszcze są zdrowe, oczywiście te wlaściwe

Co do jogurtów to tylko bez cukru i można je jeść Agaimce chodziło o to i słusznie aby w dziennym jadłospisie nie było za dużo nabiału. Albo serek albo jogurt

Co do ćwiczeń to ja ćwicze bo bardzo to lubie, a dieta nie jest dla mnie zadnym przeciwskazaniem

Tu trzeba pamiętać, że ta dieta nie polega na obcinaniu zapotrzebowania kalorycznego, mamy jeśc mądrze.
W pierwszej fazie mamy do dyspozycji duzo białka, to dobre zestawienie z treningiem
agawa1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 12:47   #3557
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Może komuś się przyda.

Lista produktów dozwolonych w pierwszej fazie:
Na niebiesko zaznaczam produkty, których nie było na skróconej liście w książce, ale które również są dozwolone
  • Wołowina:
    chude części, jak polędwica lub górna część udźca
  • Drób (bez skóry):
    mięso z piersi kurczaka lub indyka, szynka z indyka.
  • Ryby i owoce morza:
    wszystkie gatunki ryb oraz skorupiaków.
  • Wieprzowina:
    tylko chuda - gotowana szynka, polędwica oraz chudy bekon
  • Cielęcina:
    zraz, kotlet cielęcy z kością (np. z combra), górna część udźca.
  • Sery: (bez tłuszczu lub z obniżoną jego zawartością):
    cheddar, feta, mozzarella, parmezan, ricotta.
  • Produkty mleczne odtłuszczone:
    mleko (0 - 1%), chude mleko sojowe (do 4 gramów tłuszczu na porcję), maślankę (0 - 1%), jogurt naturalny ( 0 -1%), serek wiejski 2%, ser twarogowy chudy - wszystkie produkty należy ograniczyć do 2 porcji dziennie.
  • Orzechy:
    orzeszki ziemne (20 szt.)
    pekanowe (15)
    pistacjowe (30)
    masło orzechowe (łyżeczka)
    orzechy włoskie
    migdały
    pestki słonecznika, dyni
  • Jaja: całe jaja bez ograniczeń.
  • Tofu:
    miękkie, niskokaloryczne gatunki o obniżonej zawartości tłuszczu.
  • Warzywa:
    bakłażany, brokuły, cukinia, fasola, groszek, jarmuż, kalafior, kapusta, karczochy, kiełki lucerny, ogórki, rukiew wodna, rzepa, sałata, seler, szparagi, szpinak, szczypiorek, rzodkiewka, natomiast papryka i pomidor - jedna porcja dziennie.
  • Grzyby:
    Wszystkie rodzaje. Polecam pieczarki
  • Tłuszcze:
    olej rzepakowy oraz oliwa z oliwek.
  • Słodycze: (do 75 kalorii dziennie!)
    galaretka bez cukru,
    guma do żucia bez cukru,
    kakao,
    lody z mrożonego soku bez cukru,
    twarde cukierki bez cukru
    czekolada gorzka o zaw. min. 70% kakao
Smigęło podrzucam dla Ciebie
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 13:13   #3558
ŚmigEłko
Raczkowanie
 
Avatar ŚmigEłko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 220
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziekuje

To glupie ale juz nie moge sie doczekac chyba spodoba mi sie ta dieta.. ale chce ja zaczac od kwietnia bo po swietach i juz w sklepach beda salaty, pomidory itp - ktore maja SMAK a nie to co teraz sklepy nam oferuja jakies wytwory zdolnych naukowcow bez samku

Na razie stosuje diete MŻ no i wykluczam slodycze bo to moje przeklenstwo. Ale z zapalem manniaka wcinam oswianke na sniadanie i chyba tego najtrudniej bedzie mi sie wyzbyc

Ale z tym mlekiem super bo myslalam ze nie mozna czyli z takich produktow ktorych nie mozna jesc i "poczuje" to marchewka( owoce ogolnie), chleb i ta owsianka... ale serek wiejski lubie i te wszystkie zielonosci

Dzieki jeszcze raz

11.04 sie melduje
ŚmigEłko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 13:21   #3559
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Witam 8 kilo lżejsza

Nagrzeszylo mi się w weekend ale to było zamierzone i tak na prawde byly to pierwsze grzeszki diety Czyli po ponad miesiacu zjadlam troche pizzy, czekolade ktora czekala na mnie od grudnia (dostalam ja pod choinke) i napilam sie troche piwa (takie mniejsze "male") i kilka lyków coli light - ohyda.

A tak ogolnie to dalej sie trzymam i pracuje nad kolejnymi kilogramami. Dzieki za***bistej polityce basenu miejskiego dalej nie udalo mi sie zapisać (musze byc pracownikiem jednej z kilku firm ktore wykupily sobie godziny, albo uczniem szkoly....) Mecze wiec dalej mojego twistera i tak mi jakos mija czas. Na wiosne dojdzie rowerek w terenie, wtedy wywale stacjonarny. Ale ruszam sie o wiele za malo, nie moge sie zmusic.
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 13:29   #3560
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

No niestety nie jestem w stanie wypic nawet 2 l plynow ja najchetniej to w oogle bym nie pila. Mi plyny sa w ogole nie potrzebne. Zawsze mama na mnie krzyczy jak nie mam herbaty do jedzenia. Teraz staram sie wypijac 1,5 litra to i tak w wielkich bolach...

Kolezanki mi mowia ze schudlam ja tez to widze po spodniach
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 13:54   #3561
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

nie mozna kisielu, budyniow i czegokolwiek co ma w skladzie mąkę bo od tego wlansie ta cala dieta ucieka, opierajac sie na samym bialku.

w 2 fazie marchewka tez zabroniona

ja na razie zrezygnowalam z plazy mam ciezki okres i nie dam rady ale wracam w przyszlym tyg jak sie uda

i powiem wam, ze kurde naprawde mam problem z wytrzymaniem bez czegos slodkiego ;/ i to jest tak, ze jestem 2 dni na diecie, 3 nie wytrzymam i cos zjem slodkiego, ale wiem ze cos malego by mi uszlo, to nie oczywiscie ;/ rzucam sie na cuier jakbym w zyciu nigdy go nie jadla ;/ jestem wsciekla na siebie i juz nie wiem co z tym zrobic probowalam wszytskiego - jakies zdjecia motywujace, zajmowanie sie czymkolwiek, zeby tylko nie myslec o slodyczach, wychodzenie na spacer, woda, jedzenie przysmakow z kategorii "dozwolone" i tak czy siak zawsze sie zlamie !!! moze i mam slaba wole, ale bez przesady :| to tylko 2 tygodnie :| nie wiem juz co mam robic pomzcie

i dziekuje bardzo za przepisy na nalesniki
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 13:59   #3562
agawa1977
Raczkowanie
 
Avatar agawa1977
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 267
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

A ja z piciem wody nie mam problemu.
mój mąż sie ze mnie śmieje że nawet śpie z wodą mineralną przy łózku
agawa1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 16:51   #3563
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziedwczyny w pierwszej fazie nie mozna jesc jogutrow i kefirow!
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 17:56   #3564
agawa1977
Raczkowanie
 
Avatar agawa1977
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 267
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Dziewczyny pisałyscie gdzies wcześniej że kupujecie w Tesco żółty ser z obniżoną zawartością tłuszczu, proszę napiszcie jak on sie nazywa
agawa1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 18:07   #3565
agawa1977
Raczkowanie
 
Avatar agawa1977
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 267
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

A chciałam jeszcze napisać, że trzeci dzien dietki bez grzechów.

Mam nadzieje że dalej też tak dobrze bedzie, w sumie to gdyby nie było tych cholernych wekeendów to nie byłoby problemu
agawa1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 19:32   #3566
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Z tego co mi wiadomo to jogurty mozna jesc naturalne i kefiry odtluszczone, mleko takze do 1%

Zjadlam dzisiaj mase kiszonej kapusty ale zaparcia jak mialam tak mam... moze dlatego ze mama odcisnela z niej sok i sama wypila

Mnie do slodyczy nie ciagnie, tylko trudno jest przetrwac w szkole kiedy wszyscy jedza dobre rzeczy i w weekendy kiedy ide do chlopaka a "tesciowa" wrecz wmusza we mnie kluseczki kartofelki rosolek kotleciki i Bog wie co jeszcze. Fakt gotuje koszmarnie wiec latwiej mi odmowic hihiih ale moj boy za to objada sie po obiedzie roznymi buleczkami i slodyczami eh...
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 19:35   #3567
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

no wlasnie gdzies tam czytalam ze te jogurty naturalne sa dozwolone

na slodycze mnie tez nie ciagnie

chcialambym schudnac 5 lkilo a jakby bylo wiecej to bylabym taka laska ze hej!
elffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 19:46   #3568
(:tysia:)
Zadomowienie
 
Avatar (:tysia:)
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 504
GG do (:tysia:)
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Ja mam artykuł w gazecie "diety" o SB i niestety jakiekolwiek jogurty i kefiry sa w tabelce w produktach zabronionych
Dlatego tez nie jem.
Waga bez zmian moze 0.5 kg a juz 6 dzien...
(:tysia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 19:50   #3569
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Tak, jogurty naturalne 0% i kefiry są dozwolone Na angielskiej stronie SB są co jakiś czas aktualizacje i albo w nich pisało, albo w książce (nie pamiętam już dokładnie gdzie to wyczytałam).
Ale jestem w 100% pewna!!!
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 20:00   #3570
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Dieta plaż południowych - kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez (:tysia:) Pokaż wiadomość
Ja mam artykuł w gazecie "diety" o SB i niestety jakiekolwiek jogurty i kefiry sa w tabelce w produktach zabronionych
Dlatego tez nie jem.
Waga bez zmian moze 0.5 kg a juz 6 dzien...
A na jaki miesiąc jest ta gazeta? Jak sama nazwa wskazuje, jest o tematyce nie tylko diety SB, ale wszystkich diet, więc książkę poświęconą tylko naszej diecie traktuję jako pewniejsze źródło wiedzy
Poza tym rok temu jadłam joguty 0% i naturalne codziennie na tej diecie i schudłam 9kg. Więc jak widać świat się nie zawali
Pozdrawiam
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.