Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-03, 18:34   #3541
posia2
Raczkowanie
 
Avatar posia2
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 55
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
jutro Ci minie gwarantuje

my mieliśmy jedno czytanie Hymn do miłości

a le mieliśmy przejścia z organistką nie to że zarbiła tego dnia 450zł na rękę to jeszcze marudziła i mi wszystko przestawiła
Szczerze mówiąc chyba już mi minęło

No tak...ponoć i tak zawsze wyskakuje jakaś niespodzianka. Tak głosi mądrość doświadczonych mężatek
__________________
"- Puchatku.
- Co Prosiaczku?
- Byłoby nam raźniej we dwóch."


04.08.2012
posia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:02   #3542
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

ja się tam niespodziankami nie przejmowałam i tak było idealnie
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 20:54   #3543
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

kobitkalong
posia2
mika2617

wszystkiego najjjpiękniejszego w jutrzejszym dniu (no i nie tylko w jutrzejszym :P)
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 22:22   #3544
eShe
Raczkowanie
 
Avatar eShe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 43
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez mala8806 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa, ślub planujemy na maj w 2013r. Jestem na etapie wyboru sali i zespołu. Chciałabym żebyście coś doradziły, bo nie mogę się zdecydować na salę. Mam trzy propozycje: Akropol w Dębówce, Gościniec w Wólce Lubelskiej i Zajazd Gościnny al.Kraśnicka. Obejrzeliśmy ok. 20 sal i te wydawały nam się najlespze jeśli chodzi o salę dla 120 osób. Nie wiem tylko jak z jedzieniem i organizacją w tych salach. Możecie coś polecić lub podzielić się doświadczeniami ?
Hej, dołączam do grona PMek 2013, też jestem na etapie wyboru sali. Odwiedziliśmy dopiero 2 lokale (Pod Kasztanami i Vesarię). Podobają mi się jeszcze: Trzy Róże, Gościniec Horyzont, Dwór Lwowski i Ola. Jutro zamierzamy pojeździć i pooglądać. Wesele chcemy w piątek we wrześniu 2013 więc mam nadzieję, że nie będzie problemu z terminami
Będę również wdzięczna za wszelkie info jeśli któraś z Was PMki 2011 i 12 i 13 była na weselu w którymkolwiek z wymienionych przeze mnie lokali. Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
eShe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 06:39   #3545
posia2
Raczkowanie
 
Avatar posia2
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 55
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
kobitkalong
posia2
mika2617

wszystkiego najjjpiękniejszego w jutrzejszym dniu (no i nie tylko w jutrzejszym :P)

Dzięki Kochana!
Oby tylko dzisiaj nie padało...
__________________
"- Puchatku.
- Co Prosiaczku?
- Byłoby nam raźniej we dwóch."


04.08.2012
posia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 09:51   #3546
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X


kobitkalong


posia2

mika2617

Dziewczyny wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Życia przede wszystkim duużo miłości i zrozumienia



Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-08-04 o 09:52
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 11:16   #3547
Truskawka_ao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 39
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez eShe Pokaż wiadomość
Hej, dołączam do grona PMek 2013, też jestem na etapie wyboru sali. Odwiedziliśmy dopiero 2 lokale (Pod Kasztanami i Vesarię). Podobają mi się jeszcze: Trzy Róże, Gościniec Horyzont, Dwór Lwowski i Ola. Jutro zamierzamy pojeździć i pooglądać. Wesele chcemy w piątek we wrześniu 2013 więc mam nadzieję, że nie będzie problemu z terminami
Będę również wdzięczna za wszelkie info jeśli któraś z Was PMki 2011 i 12 i 13 była na weselu w którymkolwiek z wymienionych przeze mnie lokali. Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
Na weselu w żadnym nie byłam ale nasz fotograf opowiadał o Vesari w której był z miesiąc temu. Powiedział tylko że żadnej parze nigdy nie poleci.... Problem z klimą, nagłośnieniem i obsługą. Powiedział, że widać że zależy im tylko na kasie.
Truskawka_ao jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 11:44   #3548
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

wszystkie dzisiejsze Pmki dużo szczęścia
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:02   #3549
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dzisiejszym PM wszystkiego najlepszego:r oza:
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 12:15   #3550
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dzisiejszym Pm życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 19:23   #3551
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

mamy mozliwosc wyboru stołów na wesele, okrągle albo klasyczne protokątne, co myslicie o okrąglych?
bylyscie na weselu z okrąglymi? co sie bardziej sprawdza? pomocy!
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 19:40   #3552
karolinka85
Rozeznanie
 
Avatar karolinka85
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dzisiejszym PMkom wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
__________________
Moje aniołki **
[*] 18.01.2014r.
9t4d
[*] 17.07.2013r. 9t4d
25.08.2012 r.
Nasz ślub
07.10.2011 r.
zdany egzamin na prawko
karolinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 21:48   #3553
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

byłam w lipcu na weselu,gdzie były okrągłe stoły ,duże,na 10 osób. plusem jest to,że gość ma dużo miejsca,nie jest ściśnięty,jak to bywa czasem przy długich stołach,gdzie krzesło czsem trudno odsunąć. akurat to mi się podoba,taki luz. minusem jest pewien brak więzi z innymi uczestnikami wesela. tu już "meksykańska fala" nie zadziała )) i nie ma wspólnej zabawy/śpiewów przy stołach ,pozostaje szaleć wyłącznie na sali do tańczenia. akurat na tym weselu ,co byłam,zabrakło takiej integracji i poczucia wspólnoty.
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 08:14   #3554
ropuchacarm
Raczkowanie
 
Avatar ropuchacarm
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 45
Smile Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez eShe Pokaż wiadomość
Hej, dołączam do grona PMek 2013, też jestem na etapie wyboru sali. Odwiedziliśmy dopiero 2 lokale (Pod Kasztanami i Vesarię). Podobają mi się jeszcze: Trzy Róże, Gościniec Horyzont, Dwór Lwowski i Ola. Jutro zamierzamy pojeździć i pooglądać. Wesele chcemy w piątek we wrześniu 2013 więc mam nadzieję, że nie będzie problemu z terminami
Będę również wdzięczna za wszelkie info jeśli któraś z Was PMki 2011 i 12 i 13 była na weselu w którymkolwiek z wymienionych przeze mnie lokali. Z góry dziękuję za wszelką pomoc!

Byłam w tamtym roku na weselu w Trzech różach i szczerze mi sie średnio podobało .. do tego byla niemiła sytuacja z wascicielką wiec mnie to jakoś zniechcecilo do tego lokalu i nawet nie bralam go pod uwage na miejsce mojego wesela . z wszystkich lokali które wymienialas moim zdaniem najlepsza Ola ! Nie słyszałam zadnych złych opinii! dobre jedzenie i piekna sala. A nie zastanawiałas sie zeby zajechac do Korony ?
ropuchacarm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:15   #3555
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

ja mam wesele w oli w przyszłym tygodniu i chyba nie wybralabym innego lokalu, wczoraj bylismy ustalac kilka szczegolow, pojechalismy w wiekszym gronie, ale Ola zrobila na wszystkich bardzo dobre wrazenie jak z samym weselem to juz powiem po 14.08
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 17:35   #3556
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

dziewczyny znacie moze kogos kto swiadczy niedrogo uslugi transportowe? potrzebuje kogos kto ma busa/autokar i przewiezie gosci z kosciola do sali
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 10:38   #3557
paatryszjaa
Raczkowanie
 
Avatar paatryszjaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 51
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez eShe Pokaż wiadomość
Hej, dołączam do grona PMek 2013, też jestem na etapie wyboru sali. Odwiedziliśmy dopiero 2 lokale (Pod Kasztanami i Vesarię). Podobają mi się jeszcze: Trzy Róże, Gościniec Horyzont, Dwór Lwowski i Ola. Jutro zamierzamy pojeździć i pooglądać. Wesele chcemy w piątek we wrześniu 2013 więc mam nadzieję, że nie będzie problemu z terminami
Będę również wdzięczna za wszelkie info jeśli któraś z Was PMki 2011 i 12 i 13 była na weselu w którymkolwiek z wymienionych przeze mnie lokali. Z góry dziękuję za wszelką pomoc!
hej, w zadnym z lokali nie bylam na weselu ale moge napisac to co slyszalam.

Kolega gra w zespole weselnym i odradzał mi bardzo akropol w dębówce- ogladalam lokal i tez jakos nie przypadl mi do gustu moze ze względu na Panią, z ktora mielismy okazje rozmawiac.

Gosciniec Horyzont- kolega z zespolu mowil ze spoko ze podobalo mu się, pojechalam sprawdzic- wczesniej w internecie przeczytalam sporo złych opinii- kilka o wlascicielce lokalu i obawy sie potwierdziły- wlascicielka caly czas ze jedzenia starczy, nie potrafila powiedziec ile g. przypada na 1 goscia, stare szmaty wiszące przy suficie i te pomaranczowe foranki o ktorych czytalam w opiniach ludzi- ze wszystko z innej parafii..

ola- same dobre opinie, sama chcialam miec tam wesele jednak brak wolnych terminow ;(

ktos wczesniej pisal o restauracji gosciniec w wolce- siostra była w tą sobotę- obsluga fatalna, malo jedzenia, nie zmieniaja talerzyków.

zajazd goscinny na krasnickiej- ogladalam , podobala mi sie sala jednak za malo miejsca jak na 120 osob - na tyle szukalismy sali, filary na srodku znacznie utrudniają tanczenie- i ten szum z ulicy ale lokal bardzo ladny ( jeszcze jeden minus dla straszych osob- toalety na dole !! troche tych schodow jest..)

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

chciałam jeszcze zapytac czy u kogos kamerował ten Pan http://zebrazone.pl/ znacie moze jakies opinie?
paatryszjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 13:29   #3558
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
mamy mozliwosc wyboru stołów na wesele, okrągle albo klasyczne protokątne, co myslicie o okrąglych?
bylyscie na weselu z okrąglymi? co sie bardziej sprawdza? pomocy!
Ja u siebie na weselu miałam okrągłe stoły Więcej plusów niż minusów:
- więcej miejsca przy stole,
lepszy dostęp obsługi do gości, wygodniej i sprawniej idzie rozdawanie dań i wymiana zastawy,
- możliwość postawienia kartki z imionami i nazwiskami przy konkretnym stoliku, goście sami się usadzają.. bez wizytówek.

I to mnie przekonało.. I do tego jak ładnie to wygląda

I wszystkim weekendowym Żonkom - GRATULACJE
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 11:47   #3559
eShe
Raczkowanie
 
Avatar eShe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 43
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez tenebrosa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Od 10 dni jestem już Żonką!


Jeśli któraś chciałaby poczytać relację z Naszego Dnia i ma chwilę (bo relacja jest długa - ostrzegam!) to zapraszam tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4352 - pierwsza część relacji
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4354 - druga część relacji
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4355 - trzecia część relacji
Nie no ta wycieczka to jakiś wypas będzie, czuję, że zahaczycie o Afrykę Zazdroszczę prezentu

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
mamy mozliwosc wyboru stołów na wesele, okrągle albo klasyczne protokątne, co myslicie o okrąglych?
bylyscie na weselu z okrąglymi? co sie bardziej sprawdza? pomocy!
Mi się bardzo podobają okrągłe, bo wyglądają bardzo elegancko, ale niestety przy mojej liczbie gości - 180, nie da rady bo zajmują za dużo miejsca Znalazłaś może jakąś salę gdzie można mieć okrągłe, ale przynajmniej na około 150 osób?

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ropuchacarm Pokaż wiadomość
Byłam w tamtym roku na weselu w Trzech różach i szczerze mi sie średnio podobało .. do tego byla niemiła sytuacja z wascicielką wiec mnie to jakoś zniechcecilo do tego lokalu i nawet nie bralam go pod uwage na miejsce mojego wesela . z wszystkich lokali które wymienialas moim zdaniem najlepsza Ola ! Nie słyszałam zadnych złych opinii! dobre jedzenie i piekna sala. A nie zastanawiałas sie zeby zajechac do Korony ?
Dzięki za opinię. O Trzech Różach słyszałam od koleżanki, która jest tam kelnerką to mówiła, że dobre jedzenie, ale nic nie wiem od kwestii organizacyjnych. Jeśli chodzi o Koronę to nie brałam pod uwagę ze względu na ceny. Robimy wesele w piątek bo są duże upusty. Olę na pewno odwiedzimy w najbliższym czasie. Byłam tam na weselu przed remontem i jedzenie było dobre. Ciekawe czy sala po remoncie wygląda na żywo tak samo jak na zdjęciach Może w weekend pojadę zobaczyć.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Ja u siebie na weselu miałam okrągłe stoły Więcej plusów niż minusów:
- więcej miejsca przy stole,
lepszy dostęp obsługi do gości, wygodniej i sprawniej idzie rozdawanie dań i wymiana zastawy,
- możliwość postawienia kartki z imionami i nazwiskami przy konkretnym stoliku, goście sami się usadzają.. bez wizytówek.

I to mnie przekonało.. I do tego jak ładnie to wygląda

I wszystkim weekendowym Żonkom - GRATULACJE
A w jakim lokalu robiłaś i na ile osób max można wybrać tam okrągłe stoły?
eShe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 12:11   #3560
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dziewczyny mam problem, zaczęłam dopiero szukać wizażystki i obawiam się, że jest trochę za późno Proszę polećcie mi kogos konkretnego, bo sama już nie wiem jak szukać
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 14:21   #3561
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez eShe Pokaż wiadomość
Nie no ta wycieczka to jakiś wypas będzie, czuję, że zahaczycie o Afrykę Zazdroszczę prezentu

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



Mi się bardzo podobają okrągłe, bo wyglądają bardzo elegancko, ale niestety przy mojej liczbie gości - 180, nie da rady bo zajmują za dużo miejsca Znalazłaś może jakąś salę gdzie można mieć okrągłe, ale przynajmniej na około 150 osób?

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------


Dzięki za opinię. O Trzech Różach słyszałam od koleżanki, która jest tam kelnerką to mówiła, że dobre jedzenie, ale nic nie wiem od kwestii organizacyjnych. Jeśli chodzi o Koronę to nie brałam pod uwagę ze względu na ceny. Robimy wesele w piątek bo są duże upusty. Olę na pewno odwiedzimy w najbliższym czasie. Byłam tam na weselu przed remontem i jedzenie było dobre. Ciekawe czy sala po remoncie wygląda na żywo tak samo jak na zdjęciach Może w weekend pojadę zobaczyć.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------


A w jakim lokalu robiłaś i na ile osób max można wybrać tam okrągłe stoły?
Ja robiłam w Impressie w Niedrzwicy na ok. 120 osób (z tym, że jeden stół - nasz ze znajomymi był prostokątny). Z naszym stołem, po naszej stronie zmieściły się jeszcze trzy okrągłe stoły, po drugiej 5
Ale jakby było więcej osób to mogło być już ciasnawo.. Chociaż na upartego może jeden okrągły stół by się zmieścił..
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 16:41   #3562
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem, zaczęłam dopiero szukać wizażystki i obawiam się, że jest trochę za późno Proszę polećcie mi kogos konkretnego, bo sama już nie wiem jak szukać
Masz jeszcze sporo czasu Zazwyczaj na kolejny rok pisza dopiero od stycznia wiec spokojnie znjadziesz kogoś, ja polecam Pania Martę Banach, malowała mnie osobiście, ona zawsze zapisuje od stycznia na kolejny rok, jest polacana tu na wizażu, ma swoja stronę internetową, jest na facebooku gdzie tez mozna podpatrzec jej makijaże
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 18:00   #3563
sylwia7207
Raczkowanie
 
Avatar sylwia7207
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 90
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem, zaczęłam dopiero szukać wizażystki i obawiam się, że jest trochę za późno Proszę polećcie mi kogos konkretnego, bo sama już nie wiem jak szukać

Ja tak samo mam problem z wyborem wizażystkinie wiem kogo mam wybrać
__________________
31.12.2008 - poznaliśmy się
24.12.2011- zaręczeni
08.06.2013- ślubujemy

sylwia7207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 18:31   #3564
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cześć dziewczyny! Biorę ślub 1 czerwca 2013 więc pozwolę sobie się przyłączyc i od razu mam do Was pytanie. Czy wiecie coś o tych zespołac:
Diadem z Zamościa
Alibi z Lubartowa
Texas
Funky Town z Lublina?
Albo macie cos innego do poleceni? Zależy mi żeby grali na żywo a nie z płyty i żeby mieli "niediscopolowy" repertuar. No i w rozsądnej cenie, bo wesele mam 2-dniowe chyba mam za duże wymagania, juz sie załamuję tym szukaniem zespołu
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 19:26   #3565
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

slub za pasem,a ja nie mam fryzjerki;( mozecie polecic kogos na prawde dobrego i sprawdzonego? najlepiej z dojazdem, aczkolwiek niekoniecznie
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 21:51   #3566
ropuchacarm
Raczkowanie
 
Avatar ropuchacarm
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 45
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez eShe Pokaż wiadomość



Dzięki za opinię. O Trzech Różach słyszałam od koleżanki, która jest tam kelnerką to mówiła, że dobre jedzenie, ale nic nie wiem od kwestii organizacyjnych. Jeśli chodzi o Koronę to nie brałam pod uwagę ze względu na ceny. Robimy wesele w piątek bo są duże upusty. Olę na pewno odwiedzimy w najbliższym czasie. Byłam tam na weselu przed remontem i jedzenie było dobre. Ciekawe czy sala po remoncie wygląda na żywo tak samo jak na zdjęciach Może w weekend pojadę zobaczyć.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Hej ! jesli chodzi o Koronę to tez tak myslałam... a wcale tak nie jest ceny takie jak wszędzie no moze w Oli troche taniej bo dalej od Lublina .. a sala w Oli przepiękna tak jak na zdjeciach Szkoda ze nikt nie ma wesela w Koronie bo nie mam z kim sie podzielic moimi przemysleniami

i pytanko czy nie znacie moze jakiegos niedrogiego kamerzysty? bo w sumie na super filmowaniu mi nie zalezy ale jakas płytka z wesela by się przydała.
ropuchacarm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 23:28   #3567
kachna21
Raczkowanie
 
Avatar kachna21
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 354
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

obraczki zakupione teraz czas wystroic Tzta
polecicie gdzie w Lublinie jest duzy wybor garniturów? mierzylismy narazie tylko 1 ale sklad troche nie bardzo, ..50% welna 50% elana. dlatego szukamy czegos pozadniejszego, w koncu jest okazja
kachna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 08:45   #3568
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez sylwia7207 Pokaż wiadomość
Ja tak samo mam problem z wyborem wizażystkinie wiem kogo mam wybrać
Ja polecam Bertę Stępkowską Świetna kobietka I maluję pięknie Ja byłam baaaardzo zadowolona
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:09   #3569
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

dziewczyny powiedzcie mi ile tub z płatkami róż da odpowiedni efekt?? mam 2 x 60-tki i nie wiem czy starczy czy lepiej dokupić jeszcze??
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:25   #3570
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Biorę ślub 1 czerwca 2013 więc pozwolę sobie się przyłączyc i od razu mam do Was pytanie. Czy wiecie coś o tych zespołac:
Diadem z Zamościa
Alibi z Lubartowa
Texas
Funky Town z Lublina?
Albo macie cos innego do poleceni? Zależy mi żeby grali na żywo a nie z płyty i żeby mieli "niediscopolowy" repertuar. No i w rozsądnej cenie, bo wesele mam 2-dniowe chyba mam za duże wymagania, juz sie załamuję tym szukaniem zespołu
Jesli chodzi o zespoł Texas z Zamościa to polecam, grał u mnie na weselu Nie robia długich przerw, nie upiją sie na pewno, jesli chcesz sa niediscopolowi a jesli chcesz to i spiewaja tez disco polo. Cena na przyszły rok z tego co wiem bo pytaliśmy za weselu jednodniowe 3700 zł. Dla mnie było warto dać 3500 zł bo graja na żywo, to sie da usłyszeć.
Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi ile tub z płatkami róż da odpowiedni efekt?? mam 2 x 60-tki i nie wiem czy starczy czy lepiej dokupić jeszcze??
Dwie 60-tki to zdecydowanie za mało, ja miałam dwie 80-tki i jedną 100-tke na pierwszy taniec i wydawało mi sie ze tych płatków nie było az tak dużo. Proponuję co najmniej cztery 80-tki bo jesli chcecie to wykorzystac na dworze to z pewnościa troche płatków poniesie też wiatr. Tak naprawdę w tych tubach nie ma aż tak dużo płatków jak sie wydaje.
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.