Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-01, 14:49   #3541
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
A i jeszcze mówiła, żeby nie odseparowywać dziecka do łóżeczka w pierwszym miesiącu życia bo potrzebuje bliskości i ciągłego kontaktu z rodzicami
No a już na pewno nie do osobnego pokoju
No co polozna to inna opinia. Znam wiele dzieci, ktore od urodzenia spaly w swoim lozeczku czy nawet pokoiku i krzywda z tego powodu im sie nie dziala u nas to wrecz nie jest wykonalne, zeby maly spal z nami i poki co takiej opcji nie biore pod uwage
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 16:34   #3542
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dziewczyny, a linomag który macie? Bepanthen do pupci nam służy, ale linomagu bym też chętnie spróbowała.
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:38   #3543
Jagatka_N
Zakorzenienie
 
Avatar Jagatka_N
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 628
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dzięki za wsparcie dziewczyny trzymajcie kciuki.. boję się...
Cloud jutro..
__________________

Edytowane przez Jagatka_N
Czas edycji: 2014-10-01 o 17:44
Jagatka_N jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:00   #3544
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Jagacia wiem, ze sie martwisz, ale zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze najwazniejsze, ze nie musisz dlugo czekac na konsultacje. Wierze, ze maly jest zdrowy jak rybka trzymam kciuki i czekamy na wiesci
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013

Edytowane przez manieczka1
Czas edycji: 2014-10-01 o 18:05
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 18:23   #3545
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Trzymamy kciuki bardzo mocno czekamy na wieści
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 20:08   #3546
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Jagatko - zobaczysz, ze wszystko bedzie dobrze i okaze sie, ze Twoj syńciu jest okazem zdrowia! Glowa do gory Malenka.
O ktorej masz ta konsultacje? Ale usg beda tam tez robic?

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Kolejny dzien odpuscilam prasowanie, niech to. Normalnie nie mam cos sil a dodatkowo chyba mnie chorobsko rozklada. Wypilam wlasnie herbatke z malinami i klade sie juz do lozka. Oby przeszlo

Dobranoc

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 05:24   #3547
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dzien dobry - u nas dzis pobudka o 5:20 - nie udalo mi sie juz okielznac syna
Boli mnie glowa. Eh.

Jagatko - trzymam za Was!

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 07:28   #3548
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Dzien dobry
Jagacia trzymam kciuki za wizyte
Ja zmykam pod prysznic zaraz, bo tez dzis wizytuje
Niestety w nocy zmarla moja babcia... dobrze, ze zdarzylam sie z nia pozegnac...
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 07:32   #3549
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Mania, bardzo mi przykro
Powodzenia na wizycie
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 07:38   #3550
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cześć

beata
mania jak dziś ból, przeszedł? mnie ciągnęło tak z lewej strony we wtorek.
strasznie mi przykro z powodu babci
i za wizyte
zuken dziękuję bardzo bede szukała na all.
Kuzynka G napisała, ze w pon wyśle paczke, wiec jak już dojdzie to ruszamy na zakupy
jul super, ze noc taka udana
Jagatka martwiłam się o Ciebie kochana mocno dziś 3mam kciuki za wizyte i wierze, ze jednak wszystko jest dobrze
good no to super


Ja wczoraj byłam z naszą nunusią u okulisty, Strasznie to badanie wygląda. Najpierw dziecku kropią oczka co 15 minut, a po 4 kropieniach badają. Rozszerzają powieki i zaglądają do oczka. Malutka tak się biedna spłakała, ze po badaniu zjadła całą butle i jak zasnęła to spałą całą drogę do domu i w domu też spała. Bidulka nasza.

A do mnie przyszłą pierwsza paczka ciuszków. Moze nie za dużo, co to te króre zamówiłam od znajomej, ale nie mogłam się na nie napatrzeć niektóre nowe, a niektóre lekko znoszone, ale co tam

dziś w planach leń
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 07:48   #3551
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Jagacia trzymam kciuki za wizyte
Ja zmykam pod prysznic zaraz, bo tez dzis wizytuje
Niestety w nocy zmarla moja babcia... dobrze, ze zdarzylam sie z nia pozegnac...
Bardzo mi przykro z powodu babci

Jagatka trzymam kciuki!
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 07:55   #3552
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Mania bardzo mi przykro

Jagacia trzymam kciuki,aby wszystko było ok... ja mam za tydzień połówkowe i ciągle myślę czy robić echo serduszka, specjalnie jadę do innego miasta, do polecanego specjalisty, bo tutaj u mnie znam przypadki, gdzie właśnie nie zauważyli jakiejś wady.

CO do spania razem z rodzicami to ja już od dawna jestem na nie. I mam nadzieję, że będzie mi się chciało wstawać do maleństwa w nocy na karmienia...

Moje małe coraz mocniej kopie, dziś mam wizytę, ale pewnie nie dowiem się kto mieszka w moim brzuszku
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 08:15   #3553
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Maciejka o! Ty tez wizytujesz. To powodzenia no i zebys poznala plec
Mako ten bol pod zebrami to nak za dlugo siedze chyba sie pojawia, nieraz jak leze
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:30   #3554
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Mania - bardzo mi przykro z powodu babci

Powodzenia na wizytach dziolszki

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Cześć

beata
mania jak dziś ból, przeszedł? mnie ciągnęło tak z lewej strony we wtorek.
strasznie mi przykro z powodu babci
i za wizyte
zuken dziękuję bardzo bede szukała na all.
Kuzynka G napisała, ze w pon wyśle paczke, wiec jak już dojdzie to ruszamy na zakupy
jul super, ze noc taka udana
Jagatka martwiłam się o Ciebie kochana mocno dziś 3mam kciuki za wizyte i wierze, ze jednak wszystko jest dobrze
good no to super


Ja wczoraj byłam z naszą nunusią u okulisty, Strasznie to badanie wygląda. Najpierw dziecku kropią oczka co 15 minut, a po 4 kropieniach badają. Rozszerzają powieki i zaglądają do oczka. Malutka tak się biedna spłakała, ze po badaniu zjadła całą butle i jak zasnęła to spałą całą drogę do domu i w domu też spała. Bidulka nasza.

A do mnie przyszłą pierwsza paczka ciuszków. Moze nie za dużo, co to te króre zamówiłam od znajomej, ale nie mogłam się na nie napatrzeć niektóre nowe, a niektóre lekko znoszone, ale co tam

dziś w planach leń
Pochwal się tymi ubrankami
Masz rację, nie ma to jak zrobić sobie od czasu do czasu dzień dziecka

A co do badań takich malutkich dzieciaczków to - chyba bym zeszła na zawał gdybym widziała, że męczą tak moje dziecię.


Izunia - co u Ciebie?

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Mój synek mnie ostatnio przeraża - ma w ciągu dnia dwie drzemki po 20 minut - oszołomek mały.

Jest strasznym wampirem energetycznym. Wy mamusie też musicie poświęcać cały czas uwagę dla swoich pociech, że nawet nie da się wyjść do toalety? czy tylko mój syn jest taki absorbujący?
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 10:15   #3555
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Jul, mój całe6 szczęście jak zaśnie, to śpi twardo i po cichu mogę zająć się swoimi sprawami. Jak się obudzi, to najpierw grzecznie daje znać, że nie śpi, a potem zaczyna krzyczeć ale np. Wczoraj miał taki dzień, że jak się przebudził i zobaczył, że mnie nie ma przy nim, to darł się jakby go ogniem przypalali on tak ma, że mamunia mu jest potrzebna do życia i nic więcej, zawsze uspokaja się tylko przy mnie, przeważnie wystarczy, że do niego mówię. Miłe to, nie powiem, że nie ale! Często jest tak, że np. Po karmieniu daję go mężowi na odbicie, a ja ściągam pokarm, no i mały chwilę poleży u niego, a za chwilę zaczyna się wiercić, jęczeć i stękać i musimy go położyć przy mnie i cisza więc coś już czuję, że za jakiś czas do toalety bez towarzystwa nie pójdę staram się go nie nosić, nie przyzwyczajać do siebie, przed porodem tak postanowiłam, ale on się sam przyzwyczaił i tak jest od 1 dnia mąż się śmieje z nas, że mamy pępowinę na wifi - jak traci zasięg, to jest ryk dzięki niemu wiem, że to prawda z tym, że noworodek czuje zapach mamy, jej ciepło, bo nikt inny na niego tak nie działa jak ja.
Jak mu krew w szpitalu pobierali, to zawsze musieli przy mnie, bo jak mnie nie było, to tak płakał, że mu krew nie leciała. A wystarczyło, że do niego mówiłam i dziecko spokojne. Tak samo we wtorek mieliśmy badanie serduszka i też leżałam przy nim na łóżku i przespał całe badanie
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 10:22   #3556
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Jul, mój całe6 szczęście jak zaśnie, to śpi twardo i po cichu mogę zająć się swoimi sprawami. Jak się obudzi, to najpierw grzecznie daje znać, że nie śpi, a potem zaczyna krzyczeć ale np. Wczoraj miał taki dzień, że jak się przebudził i zobaczył, że mnie nie ma przy nim, to darł się jakby go ogniem przypalali on tak ma, że mamunia mu jest potrzebna do życia i nic więcej, zawsze uspokaja się tylko przy mnie, przeważnie wystarczy, że do niego mówię. Miłe to, nie powiem, że nie ale! Często jest tak, że np. Po karmieniu daję go mężowi na odbicie, a ja ściągam pokarm, no i mały chwilę poleży u niego, a za chwilę zaczyna się wiercić, jęczeć i stękać i musimy go położyć przy mnie i cisza więc coś już czuję, że za jakiś czas do toalety bez towarzystwa nie pójdę staram się go nie nosić, nie przyzwyczajać do siebie, przed porodem tak postanowiłam, ale on się sam przyzwyczaił i tak jest od 1 dnia mąż się śmieje z nas, że mamy pępowinę na wifi - jak traci zasięg, to jest ryk dzięki niemu wiem, że to prawda z tym, że noworodek czuje zapach mamy, jej ciepło, bo nikt inny na niego tak nie działa jak ja.
Jak mu krew w szpitalu pobierali, to zawsze musieli przy mnie, bo jak mnie nie było, to tak płakał, że mu krew nie leciała. A wystarczyło, że do niego mówiłam i dziecko spokojne. Tak samo we wtorek mieliśmy badanie serduszka i też leżałam przy nim na łóżku i przespał całe badanie
Czyli nie jestem osamotniona w tym, że moje dziecię mnie terroryzuje - ufff
Pępowina na wifi o fAK
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 10:24   #3557
anastazja_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 192
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

clud_on_sky - no to współczuję, bo przeciez też potrzebujesz chwili dla siebie. Ale tak to z dziećmi jest - bardzo czułe stworzenia...a jakie będzie moje?
anastazja_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 10:29   #3558
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez anastazja_a Pokaż wiadomość
clud_on_sky - no to współczuję, bo przeciez też potrzebujesz chwili dla siebie. Ale tak to z dziećmi jest - bardzo czułe stworzenia...a jakie będzie moje?
A który to u Ciebie tydzień?
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 10:34   #3559
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Czyli nie jestem osamotniona w tym, że moje dziecię mnie terroryzuje - ufff
Pępowina na wifi o fAK
Nie jesteś my często na małego mówimy terrorysto kiedyś myślałam, że to mąż będzie dla niego lepszym obiektem do przytulania, bo nie jest taki kościsty ja ja, no i duuuużo cieplejszy, a tu niespodzianka

A co lepsze - jak mąż małego usypia kiedy nie chce zasnąć, to półtorej godziny potrafi to robić i nic. Mamunia weźmie i dziecko po minucie śpi w najlepsze. Najlepiej mu się zasypia właśnie jak mąż go trochę potrzyma, wtedy przejmuję go ja i spokój. Śmieję się wtedy, że mały woli pójść nam na rękę i zasnąć przy mnie, niż być u kogoś innego

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazja_a Pokaż wiadomość
clud_on_sky - no to współczuję, bo przeciez też potrzebujesz chwili dla siebie. Ale tak to z dziećmi jest - bardzo czułe stworzenia...a jakie będzie moje?
Całe szczęście jak mały zaśnie, to śpi grzecznie przez te 2-3 godzinki, więc mam wtedy czas zająć się wszystkim dookoła i może nawet zdążę zająć się sobą haha
Przyłączę się do pytania - który tc u Ciebie?
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 10:37   #3560
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Nie jesteś my często na małego mówimy terrorysto kiedyś myślałam, że to mąż będzie dla niego lepszym obiektem do przytulania, bo nie jest taki kościsty ja ja, no i duuuużo cieplejszy, a tu niespodzianka

A co lepsze - jak mąż małego usypia kiedy nie chce zasnąć, to półtorej godziny potrafi to robić i nic. Mamunia weźmie i dziecko po minucie śpi w najlepsze. Najlepiej mu się zasypia właśnie jak mąż go trochę potrzyma, wtedy przejmuję go ja i spokój. Śmieję się wtedy, że mały woli pójść nam na rękę i zasnąć przy mnie, niż być u kogoś innego
Haha, no Oluś cwaniaczek mały widzę
No i dobrze - niech terroryzuje rodziców - chcieliście? To macie!

- u nas non stop się wszystko zmienia. Najpierw zasypiał przy piersi (TYLKO), potem podczas lulania na rękach, a teraz? Teraz już nie wiem... raz tak, raz siak, różnie. Sama nie wiem więc co mnie czeka kiedy jest pora jego drzemki. Przeważnie tylko przed nocnym snem udaje się go ujarzmić przy cycu bo jest padnięty po kąpieli, w której to nadal jego celem jest wylanie całej wody z wanienki - ma po kąpanku czerwone oczy od wody i jest wycieńczony - tak mocno macha całym ciałem, oszołom
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 10:46   #3561
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
Haha, no Oluś cwaniaczek mały widzę
No i dobrze - niech terroryzuje rodziców - chcieliście? To macie!

- u nas non stop się wszystko zmienia. Najpierw zasypiał przy piersi (TYLKO), potem podczas lulania na rękach, a teraz? Teraz już nie wiem... raz tak, raz siak, różnie. Sama nie wiem więc co mnie czeka kiedy jest pora jego drzemki. Przeważnie tylko przed nocnym snem udaje się go ujarzmić przy cycu bo jest padnięty po kąpieli, w której to nadal jego celem jest wylanie całej wody z wanienki - ma po kąpanku czerwone oczy od wody i jest wycieńczony - tak mocno macha całym ciałem, oszołom
Tak mu się podoba w kąpieli? nasz nie lubi
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 10:55   #3562
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez cloud_on_sky Pokaż wiadomość
Tak mu się podoba w kąpieli? nasz nie lubi
No i to jak!!!
Mamy całą zalaną łazienkę zawsze i małż, który go trzyma jest cały mokry - wystarczy, że poczuje pod nóżką wodę i już jest jazda...
chyba za niedługo wybierzemy się na basen.
Ja w ogóle to mam wrażenie, że moje dziecię to ADHD ma
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 11:04   #3563
cloud_on_sky
Rozeznanie
 
Avatar cloud_on_sky
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 824
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez Juliette25 Pokaż wiadomość
No i to jak!!!
Mamy całą zalaną łazienkę zawsze i małż, który go trzyma jest cały mokry - wystarczy, że poczuje pod nóżką wodę i już jest jazda...
chyba za niedługo wybierzemy się na basen.
Ja w ogóle to mam wrażenie, że moje dziecię to ADHD ma
Ale super zazdroszczę
Też chcemy się wybrać na basen kiedy będzie już można, ale coś czarno to widzę no chyba że kąpiel z mamunią mu się spodoba
__________________
11.01.2014r. - II kreseczki 2cs

27.08.2014 Oluś
cloud_on_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 11:16   #3564
anastazja_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 192
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Juliett25 weszliśmy w 12
anastazja_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 11:42   #3565
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Jul u mnie.. dwa tyg juz choruje. Dostalam antybiotyk i trzese d. Za tydzień wizyta i strasznie się boję bo to taki " najgorszy czas". Jestem w 10 tyg.
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 12:02   #3566
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez anastazja_a Pokaż wiadomość
Juliett25 weszliśmy w 12






Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Jul u mnie.. dwa tyg juz choruje. Dostalam antybiotyk i trzese d. Za tydzień wizyta i strasznie się boję bo to taki " najgorszy czas". Jestem w 10 tyg.
Wspolczuje i oby cholerstwo w koncu odpuscilo. Bedzie dobrze- nie martw sie



Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 12:06   #3567
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Izunia zdrowka zycze.

Ja po wizycie. Szyjka zamknieta, wszystko ok. Z malym tez. Widac bylo wloski na glowce niestety nie wiem ile wazy. Ale wszystko jest w porzadku. Jest dalej glowka w dol i zaslanial sie raczka maly wstydzioszek mialam dzis pobierany gbs. Niestety mam wysokie cisnienie 139/95. Mam teraz codziennie kontrolowac i w sr jak podejde po wynik gbs to raz jeszcze mi zmierza. Jak dalej bedzie wysokie to gin chce mnie polozyc na oddzial. No i to chyba tyle. Kolejna wizyta za miesiac wahala sie czy 23 czy 30 pazdziernika, ale zapisala na 30.
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 12:21   #3568
Juliette25
Zakorzenienie
 
Avatar Juliette25
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 955
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Maniu - super, ze dzidziunia zdrowa. Bardzo sie ciesze
Ja tez mialam wysokie cisnienie a u gina zwiekszalo mi sie nawet do 155-160 - tylko, ze chyba to jakis syndrom bialego fartucha hyhy. Tak na codzien wahalo mi sie wlasnie miedzy 130-140/80-90. Bedziesz musiala codziennie kontroliwac. U mnie miedzy innymi stad bylo cc. No i obrzeki. A ty nie masz? A jak wysypka? Zniknela?

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
Bertunio
Juliette25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 12:24   #3569
manieczka1
Zakorzenienie
 
Avatar manieczka1
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9 622
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Ja szybciej u gina mialam normalne cisnienie od 114-129. Dzis wysokie. Glowa mnie nie boli, obrzekow nie mam, lekko moze palce puchna, ale to lekko. MoE to przez ta dzisiejsza przykra wiadomosc...ale watpie. No nic, zobaczymy. Wysypka powoli schodzi. Jest znaczna poprawa
__________________
II kreseczki - 01.03.2014
22.11.2014, 3910 g, 57 cm Franio
16.08.2002
23.06.2011
01.06.2013
manieczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 12:24   #3570
Izuniaa89
Zakorzenienie
 
Avatar Izuniaa89
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 639
Dot.: Coraz więcej mam tu mamy na kolejne wciąż czekamy. Mamy po staraniach cz. IV

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość
Izunia zdrowka zycze.

Ja po wizycie. Szyjka zamknieta, wszystko ok. Z malym tez. Widac bylo wloski na glowce niestety nie wiem ile wazy. Ale wszystko jest w porzadku. Jest dalej glowka w dol i zaslanial sie raczka maly wstydzioszek mialam dzis pobierany gbs. Niestety mam wysokie cisnienie 139/95. Mam teraz codziennie kontrolowac i w sr jak podejde po wynik gbs to raz jeszcze mi zmierza. Jak dalej bedzie wysokie to gin chce mnie polozyc na oddzial. No i to chyba tyle. Kolejna wizyta za miesiac wahala sie czy 23 czy 30 pazdziernika, ale zapisala na 30.
Dobrze, ze z malym ok; ) szloda ze się zaslonil
__________________
...
Izuniaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-16 20:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.