Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-27, 20:24   #3541
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

jejku, dziewczyny, wczoraj wyskoczyl mi mego pryszcz, czyt. wulkan pomiędzy nosem a górną częścią ust... smarowalam to wczoraj i dzisiaj rano roznymi specyfikami....az wkoncu niedawno wycisnelam minimalnie to...musiałam! ale ani ani sie nie zmniejszyl nie wiem po czym mam takiego pryszcza.
tak to gladka buzka, a tu nagle wulkan i to jeden :P
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 21:09   #3542
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
jejku, dziewczyny, wczoraj wyskoczyl mi mego pryszcz, czyt. wulkan pomiędzy nosem a górną częścią ust... smarowalam to wczoraj i dzisiaj rano roznymi specyfikami....az wkoncu niedawno wycisnelam minimalnie to...musiałam! ale ani ani sie nie zmniejszyl nie wiem po czym mam takiego pryszcza.
tak to gladka buzka, a tu nagle wulkan i to jeden :P
ehh no tak bywai to jeszcze takie delikatne miejsce....
ja niedawno powyciskałam zaskorniki z nosam, co zorac oczysci to znowu sie cos robi:/i bede miała czerwony nos, slady pazurów...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 21:13   #3543
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ja niedawno powyciskałam zaskorniki z nosam, co zorac oczysci to znowu sie cos robi:/i bede miała czerwony nos, slady pazurów...
ja z nosem mam to samo . izotrex wyczysci, a i tak potem zanieczyszczaja sie pory . takie bledne kolo .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 21:38   #3544
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Gonia ty nam zdawaj relacje,bedziemy sie pienic z zazdrosci zes gladka na wieki wiekow,ale cotam-pisz JA posiadam ten mus mejbelin(jakkolwiek sie to pisze)i tak zachwalany on jest,a dla mnie do dup* teraz na przesuszu to ja nic nie nakladam(a to cudo to by sie dopiero odznaczalo),ale przedtem wlazilo w pory i szczerze zalowalam tego zakupu

Ałć, wylazł mi bolesny ropny pryszcza na żuchwie! W ogóle od jakiegoś tygodnia wychodzą mi takie wielkie ropniaki. Posmaruję go na noc ichtiolem, ale rano pewnie trzeba będzie wycisnąć, bo wstyd iść tak do pracy...

Szkoda mi tego maybelline. Taki fajny leciutki podkład, skóra jest po nim gładka, a tak włazi w pory A może ja nie umiem go nakładać?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 23:40   #3545
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

No tak, ten ropniak sam mi pękł! nie cisnęłam go w ogóle, posmarowałam ichtiolem i przykleiłam plasterek.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 12:58   #3546
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziś po nocy mam tylko jednego ropniaczka. Ale to jeszcze chyba nic nie znaczy, bo u mnie czasem tak jest, że przez 3-4 dni nic mi nie wychodzi, a potem nagle wysyp.
Ale izotek chyba zaczyna działać, bo jak nakładałam dziś maseczkę nawilżającą z Avonu, to przez pierwsze dwie minuty szczypała mnie trochę skóra, a wcześniej nic takiego nie odczuwałam.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 13:30   #3547
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Goniu1 po tonie Twoich postow widac, ze masz lepszy humorek .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 13:50   #3548
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
Goniu1 po tonie Twoich postow widac, ze masz lepszy humorek .
Racja Jak to zgadłaś? Po słowie "ropniaczek"? :P
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 13:55   #3549
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Racja Jak to zgadłaś? Po słowie "ropniaczek"? :P
nie, nie po tym . tak po prostu .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 14:35   #3550
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Gonia po prostu nabralas znow przekonania ,ze wszystko bedzie dobrze.A ta nadzieja oznacza nowe poklady optymizmu Moze sie w trakcie pogorszy,ale na koncu bedzie pieknie A ropniaczkami sie nie przejmuj.Juz niedlugo odejda do przeszlosci
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 14:52   #3551
>>>bety<<<
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 14
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

kiedyś miałam syfki tylko na czole brodzie i okolice nosa- i tylko tam je wyciskałam. policzki miałam czyste. ale zaczęład dłubać, dłubać, wyskoczył jeden, wycisnęłam, drugi, wycisnęłam, piędziesiąty, wycisnęłam, teraz mam ich 176364532645 i nadal wyciskam;( jaki z tego wniosek? NIE WOLNO, BO OD TEGO SIĘ ROBIĄ!!!!!!! ale co poradzić, prawda dziewczyny?
>>>bety<<< jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 18:24   #3552
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

bety staraj sie nie dlubac. moze ten watek Ci pomoze. mi pomaga . tutaj radzimy, zalimy sie, piszemy co nam lezy na sercu, itd.

a tak na inny temat. Dziewczyny czy u Was tez jest taka mgla? u nas w Poznaniu od 2 dni nie chce przejsc . a tz i ja musimy wyjechac w czwartek (sporo kilometrow przed nami) i nie wyobrazam sobie jechac w taka mgle .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 18:45   #3553
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Gonia, tak jak pisałaLittle_Angel izotek moze troche wysypać, ale to miiinie i bedziesz sie niedługo ciesyzła gładka buźką...mmm

Aniu, u mnie taka sama mgła brrr, okropnie sie przez to czuję o poranku

U mnie na brodzie 2 wielkie swędzace gule, noc bez zoracu i się odnowiło
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 19:03   #3554
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Swędzenia ciąg dalszy, za oknem mimo wszystko piękna mgła, bo światła pięknie wyglądają Widze, że zaczyna się u mnie wtórny wysyp, tzn. wyłażą mi ropole w miejscach gdzie kiedyś wycisnęłam jakiegoś syfolca Brrr nie cierpie tego, bo wiem, że to moja wina.
Goniu pisz jak się sprawuje izotek, ciekawa jestem ile prawdy jest w tym co o nim piszą Miejmy nadzieje, że Tobie pomoże
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 21:20   #3555
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

nic sie nie odzywam bo nie ma sie czym chwalic zrobialam sobie pare dziur w policzkach i na czole tez cos wydlubalam dostalam zamowienie z mazidel i juz zrobilam tonik migdalowy a niedlugo chce zrobic peeling migdalowy. choc sam tonik mnie piecze to peeling pewnie wypali skore. ale co mi tam, wole spalona skore nic dziury.
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 07:45   #3556
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ziuta. wlasnie myslalam o Tobie - ze nic nie piszesz. teraz juz wiem dlaczego . oby te rozne cuda pomogly Ci na buziaka .

Czekoladko
znam to - robi sie kropa w tym samym miejscu .

mi te przebarwienia to nie chca blednac . cos mi sie zrobilo pod noskiem juz kilka dni temu i nie chce zniknac .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 13:27   #3557
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ziuta. wlasnie myslalam o Tobie - ze nic nie piszesz. teraz juz wiem dlaczego . oby te rozne cuda pomogly Ci na buziaka .

mi te przebarwienia to nie chca blednac . cos mi sie zrobilo pod noskiem juz kilka dni temu i nie chce zniknac .
Aaniu dzieki to pod nose napewno zjedzie! a jak zdrowie. zrobilas juz wymaz?
juz sama nie wiem po co ja to robie?! ale jak cos widze na moim ryju to po prostu nie wytrzymuje zwlaszcza grudki i zaskorniki a na policzkach zrobilo mi sie takie dziwne cos- splaszczone grudki, twarde, dosc spore, niby gladkie, odbarwione od reszty twarzy, takie jakby guziki i z tego co jakis czas cos wychodzi! to takie chore pory. i jak znam zycie to sama sobie to zrobilam od ciaglego cisniecia jak przypudruje to tego nie widac ale i tak tam majstruje
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 14:05   #3558
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

oj ziuto.. wez moj patent - nie swiec swiatla w lazience .

a wymaz mam zrobic na poczatku przyszlego tygodnia.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 15:16   #3559
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
oj ziuto.. wez moj patent - nie swiec swiatla w lazience .

a wymaz mam zrobic na poczatku przyszlego tygodnia.
ja powinnam sobie rece poucinac zeby nie cisnac
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-29, 16:25   #3560
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
ja powinnam sobie rece poucinac zeby nie cisnac
znam ten ból, ale skoro sama twierdzisz ze te dziwne grudki robisz sobie przez wyciskanie, to dlaczego robisz to dalej? Sama niszczysz sobie skórę, tak jak ja to zrobiłam. Nie znam nikogo w moim wieku, żeby miał takie blizny - dziury:/. A jeszcze nie daj Boże nie da sie tego całkowcie usunąć! No, chyba, że ktos moze przeznaczyc na to dużo pieniędzy to i tak nie zawsze bedzie mozna się wszystkiego pozbyć. I jak juz sie wyleczysz o z ogormnym żalem na siebie spojrzysz....Nie przygladaj sie za bardzo swojej skórze, bo znajdziesz coś czego nie ma. Jestem z Tobą
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 16:29   #3561
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
ja powinnam sobie rece poucinac zeby nie cisnac
Byla juz o tym mowaucięcie rąk nic nie daAle staraj sie nie cisnac.Jak bylam mlodsza i bardziej "regularnie" wyciskalam to fakt,widzialam,ze niektore pory sa chore po prostu-tak jakby wycisknie je uszkadzalo.Albo one sa po prostu czyms zakazone

Moje pogwiazdorkowe strachy jakos sie goja.Smaruje tormentiolem dodatkowo.
Nie wylaza nowe po odstawieniu gwizdorkow wiec to z pewnoscia oneA tak je kocham

Ziuta-a bola cie te guzki?

Shadi swieta,swieta racja.Podoba mi sie twoja postawa
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 16:52   #3562
Tor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Wyciskanie to głupota, każdy to wie ale gorzej wykorzystać tą wiedzę w praktyce.
Jakiś czas temu miałem spory wysyp ( po zmianie leków), niedawno moja skóra zaczęła wyglądać znośnie, 1 raz od jakiegoś czasu nie miałem stresu związanego z wychodzeniem z domu( nie będę się rozpisywał, bo kto ma ten problem to rozumie.) Postanowiłem nic nie ruszać i zobaczyć jakie będą efekty. Biegałem, pływałem, podciągałem się na drążku, starałem się unikać częstych wizyt w łazience, nakleiłem wielką kartkę z napisem "NIE" na lustrze. Po tygodniu efekty były naprawdę fajne. Ale matematyca pewnego dnia zrobiła ze mnie idiotę pod tablicą, do tego jeszcze kilka problemów i zrobiłem sobie z twarzy jesień średniowiecza. Sił już nie mam...
Tor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 16:59   #3563
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja tez przyłączam sie do was niestety moje łapki często latają przy buzi, ale ostatnio sobie podleczyłam acne dermem ale teraz sie starsznie łuszcze musze teraz nawilżac a znajac życie znowu mnie wysypie tak już mam
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 17:36   #3564
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
znam ten ból, ale skoro sama twierdzisz ze te dziwne grudki robisz sobie przez wyciskanie, to dlaczego robisz to dalej? Sama niszczysz sobie skórę, tak jak ja to zrobiłam. Nie znam nikogo w moim wieku, żeby miał takie blizny - dziury:/. A jeszcze nie daj Boże nie da sie tego całkowcie usunąć! No, chyba, że ktos moze przeznaczyc na to dużo pieniędzy to i tak nie zawsze bedzie mozna się wszystkiego pozbyć. I jak juz sie wyleczysz o z ogormnym żalem na siebie spojrzysz....Nie przygladaj sie za bardzo swojej skórze, bo znajdziesz coś czego nie ma. Jestem z Tobą
Dzieki Shadi! zaczynasz mowic jak Little Angel ! wiem ze niszcze cere ale jak wpadam w ten szal to nic do mnie nie przemawia ale wczoraj nic nie ruszylam! smaruje sie tonikiem migdalowym 5% i juz zaczelam sie luszczyc, wiec moze to mnie powstrzyma.

Cytat:
Napisane przez Little Angel Pokaż wiadomość
Byla juz o tym mowaucięcie rąk nic nie daAle staraj sie nie cisnac.Jak bylam mlodsza i bardziej "regularnie" wyciskalam to fakt,widzialam,ze niektore pory sa chore po prostu-tak jakby wycisknie je uszkadzalo.Albo one sa po prostu czyms zakazone

Moje pogwiazdorkowe strachy jakos sie goja.Smaruje tormentiolem dodatkowo.
Nie wylaza nowe po odstawieniu gwizdorkow wiec to z pewnoscia oneA tak je kocham

Ziuta-a bola cie te guzki?

Shadi swieta,swieta racja.Podoba mi sie twoja postawa
A co to pogwiazdkowe strachy? nie bola mnie te guzki. moze gdybym ich nie ruszala to by zeszly z czasem.

Jakie z was kochane dziewczyny
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 19:29   #3565
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Dziewczynki. Mogłybyście mi polecić naprawde dobry i skuteczny żel na wypryski? Ale nie żeby cała buźkę nim smarować, tylko same pryszcze...
Wiem, że pisałyście tutaj o różnych kosmetykach, ale ja już w tym wszystkim się pogubiłam
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 20:01   #3566
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Dziewczynki. Mogłybyście mi polecić naprawde dobry i skuteczny żel na wypryski? Ale nie żeby cała buźkę nim smarować, tylko same pryszcze...
Wiem, że pisałyście tutaj o różnych kosmetykach, ale ja już w tym wszystkim się pogubiłam
Ja uzywam pasty cynkowej lub punktowo olejku herbacianego. Dziewczyny to uzywaja rowniez tormentiolu, tribioticu. Musisz wyprobowac
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 20:29   #3567
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Hej.
Dziewczyny, pocieszcie mnie jakoś, że w końcu znikną mi te czerwone ślady na pysku po Differinie
Nie dość, że mam od paru dni sporo stresów, to do tego źle wyglądam. Jeszcze niedawno się cieszyłam, że stan mojej twarzy się poprawił, dzisiaj chyba przestaje mi to wystarczać. Leczę się od 3 miesięcy i dalej żuchwa z prawej strony nie jest gładka, a do tego te czerwone ślady. Do diabła z tym wszystkim.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 21:29   #3568
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dzieki za odpowiedz, pewnie ze wyprobuje, ale z czasem, jak znajde..
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 21:59   #3569
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Pleple widze, że Differin ma podobne działanie na Ciebie tak jak na mnie isotrexin Ty chyba wklejałas zdjęcia swojej buźki w którymś z wątków i jak je zobaczyłam to myślałam że to moja twarz Dzisiaj w szkole odpadałay mi masowo moje zieloniaki, czyli wysuszone na wiór białe (przed wyschnięciem) czubki ropoli, które z czasem robią sie zielone bleeech Najgorsze jest to, że po odpadnięciu takiego czegoś, na skórze nadal pozostaje wielki czerwony ślad i znowu zbiera się ropa, ale na szczęście mniej Ehhh jeszcze po toniku octowym zaczynają mi wyłazić na dekolcie i prawdopodobnie na plecach (prawdopodobnie bo nie widze plecków za dobrze ) jakieś sine ropniaki, strasznie dziwnie to wygląda i zapowiadają się chyba kolejne przebarwienia, mimo iż tego nie mam zamiaru w żaden sposób ruszać... Jeszcze na dodatek mam jakąś dziwną wysypke na nodze i ręce nie wiem zupełnie od czego, podejrzewam tez jakieś ukąszenie, ale nie wiem swędzi jak cholera, ale nie drapie bo w środku ropa jakby się zbierała. Chyba szykuje się maraton po lekarzach bo coraz gorzej się czuje, jestem jakaś strasznie osłabiona i w dodtako moja skóra na całym ciele nie jest w najlepszej kondycji :/ Co my się kobietki mamy z tym zdrowiem to chyba nikt sobie nie wyobraża
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-29, 22:09   #3570
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czekoladko . nawet nie wiem co Ci napisac .

Pleple
a moze odstaw ten differin i zacznij smarowac sie czyms innym. moze kwasy beda dla Ciebie lepsze. albo moze retin A albo AD albo ten moj izotrex.

u mnie moj nos srednio na jeza . nie mowie o tym czyms pod nosem . broda lepiej, ale nie rewlelacyjnie. mam to samo co Ty Czekoladko - cos mi sie zagoi, a i tak pozniej cos sie robi w tym miejscu .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.