Push upy a zniekształcenie piersi - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-14, 14:03   #331
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Infolinia ogólnopolska dla konsumentów 800 007 707
Porady przez mail porady@dlakonsumentow.pl
A tu kontakt do instytucji w poznaniu udzielających bezpłatnych porad http://uokik.gov.pl/problemy.php?sou...o=59&miasto=60
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 14:03   #332
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Ok dzięki . Chociaż zwykle jestem skłonna do takich radykalnych rozwiązań podchodzić dopiero jak usługo/towaro-dawca nie pozwoli rozwiązać problemu. Zastanowię się jeszcze czy zadzwonię przed tą wizytą czy dopiero po, jeśli znów mnie tak potraktuje.
Nie rozumiem Cię. Szczerze. Sama zauważyłaś, że kobita kręci. Zapłaciłaś spora kasę, za źle zrealizowaną usługę i zły towar. A nie chcesz zadzwonić by poradzić się jak sprawę rozwiązać...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 14:12   #333
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Ok, może to dziwne. To na tej samej zasadzie co ze zgłaszaniem właścicielce - wolałam najpierw pójść a dopiero potem ewentualnie zgłaszać. Tutaj tak samo, jeśli po tym jak znów tam pójdę znów mnie tak potraktuje niemiło/będzie kręciła co do reklamacji/zapierała się że stanik jest dobrze dobrany itd. to wtedy zgłoszę.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 14:15   #334
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Ok, może to dziwne. To na tej samej zasadzie co ze zgłaszaniem właścicielce - wolałam najpierw pójść a dopiero potem ewentualnie zgłaszać. Tutaj tak samo, jeśli po tym jak znów tam pójdę znów mnie tak potraktuje niemiło/będzie kręciła co do reklamacji/zapierała się że stanik jest dobrze dobrany itd. to wtedy zgłoszę.
To nie chodzi o zgłoszenie, to chodzi o zapytanie jak sobie w danej sytuacji poradzić...
Jak zadzwonisz, to pójdziesz z wiedzą. Tak jak poczytałaś jak powinien wyglądać dobrany stanik, tak zadzwoń i zapytaj jak się zachować w sklepie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 14:25   #335
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Tylko się zastanawiam jak im wyjaśnić tą sytuację? Bo w grę wchodzi tutaj jak poszłam tam 1 raz, potem 1 telefon, potem jak poszłam tam 2 raz, potem post sprzedawczyni tu na forum, potem mój drugi telefon do niej, ten dzisiejszy. Takie to zawiłe że nie wiem czy jest sens z tym teraz dzwonić, może uda się to załatwić jak tam pojadę trzeci raz.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

A właśnie babka mówiła coś że u niej reklamacja działa na zasadzie rękojmi. Tylko że jak mówiłam sam stanik nie jest raczej wadliwy, chodzi o to że ona mi go źle dopasowała czyli muszę reklamować usługę a nie sam produkt podczas gdy usługi reklamować niby nie mogę a jeśli tak to tylko za wyjątkowym i grzecznościowym pozwoleniem sprzedawczyni, więc wszystko sprowadza się do tego że jak pojechałam tam drugi raz to mówiła że przyjmuje zwroty jeśli stanik był źle dopasowany oraz że tutaj na forum pisała że w 100% odpowiada za obsługę.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-07-14 o 14:27
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 14:25   #336
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Tylko się zastanawiam jak im wyjaśnić tą sytuację? Bo w grę wchodzi tutaj jak poszłam tam 1 raz, potem 1 telefon, potem jak poszłam tam 2 raz, potem post sprzedawczyni tu na forum, potem mój drugi telefon do niej, ten dzisiejszy. Takie to zawiłe że nie wiem czy jest sens z tym teraz dzwonić, może uda się to załatwić jak tam pojadę trzeci raz.
Normalnie wyjaśnić. Od samego początku.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 14:30   #337
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

No i też sprawa z metką bo jak dla mnie wyjaśnienie że nie przyjmie zwrotu bo metka jest oderwana to żadne wyjaśnienie bo co za problem wziąć elegancką wstążkę i tą metkę znów dopiąć. Oczywiście na tamten moment gdy stanik jeszcze nie był noszony.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Dobra, próbowałam zadzwonić do konsultanta praw konsumenta i pojawia się info, że połączenie nie może być zrealizowane z tego telefonu...
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 14:32   #338
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

To napisz maila.
Zrób cokolwiek, żeby dochodzić swoich praw - no, chyba, ze wolisz wyrzucić 140 zł w błoto.
Panie sprzedawczynie będą zachwycone, ze wkręciły kolejna klientkę i będą swój proceder dalej z czystym sercem uprawiać.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 14:51   #339
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Tylko się zastanawiam jak im wyjaśnić tą sytuację? Bo w grę wchodzi tutaj jak poszłam tam 1 raz, potem 1 telefon, potem jak poszłam tam 2 raz, potem post sprzedawczyni tu na forum, potem mój drugi telefon do niej, ten dzisiejszy. Takie to zawiłe że nie wiem czy jest sens z tym teraz dzwonić, może uda się to załatwić jak tam pojadę trzeci raz.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

A właśnie babka mówiła coś że u niej reklamacja działa na zasadzie rękojmi. Tylko że jak mówiłam sam stanik nie jest raczej wadliwy, chodzi o to że ona mi go źle dopasowała czyli muszę reklamować usługę a nie sam produkt podczas gdy usługi reklamować niby nie mogę a jeśli tak to tylko za wyjątkowym i grzecznościowym pozwoleniem sprzedawczyni, więc wszystko sprowadza się do tego że jak pojechałam tam drugi raz to mówiła że przyjmuje zwroty jeśli stanik był źle dopasowany oraz że tutaj na forum pisała że w 100% odpowiada za obsługę.
To nie pani sprzedawczyni ma o tym dedcydować. O tym czy ty możesz coś reklamować czy nie, stanowi prawo.
Dlatego też zadzwoń do tego rzecznika i zapytaj się "czy masz prawo reklamować usługę dobioru biustonosza".
Bo pójdziesz do sklepu, pani powie ci, że nie możesz albo będzie robić ci wielką łaskę podczas, gdy to może być twój przywilej bez żadnych łask.
I równiez nie rozumiem jaki jest problem w tym telefonie. Nikogo nigdzie nie zgłaszasz, przedstawiasz sytuację ze sklepu x, w którym nabyłaś towar oraz skorzystałaś z danej usługi.
Jak pójdziesz do tego sklepu taka zielona, jak wcześniej, bo nie miałaś wiedzy na temat jak powinien biustonosz leżeć to teraz tak samo cię spławią.
Nie daj się, tylko przygotuj się do rozmowy. Dowiedz się jakie masz prawa. Co możesz w danej sytuacji zrobić. A rzecznik na pewno udzieli ci takich rad, jak przedstawisz sytuację jak było, od początku do końca.

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2014-07-14 o 14:52
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 14:54   #340
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Potem mi coś gadała o dystrybutorach a potem, że reklamowanie usługi jest chyba (CHYBA) niemożliwe bo to sklep towarowy a nie z usługami i jeśli przyjęli by reklamację usługi to było by to bardzo grzeczne i wyjątkowe z ich strony w moją stronę
To niech się pani lepiej dowie czego jest właścicielką.
Ze strony internetowej sklepu:
Cytat:
Zapraszamy do skorzystania z usług brafitterskich - odpowiemy na każde pytanie, doradzimy i pomożemy w osiągnięciu upragnionego efektu.
Link: http://www. onlyher .pl/docs/259
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 15:01   #341
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Zadzwonić nie mogłam bo powtarzał się komunikat że z tego telefonu nie mogę dzwonić na ten numer, więc napisałam już e-mail.

I tak jak cytuje Coffe, poza tym co sprzedawczyni sama mówiła, poza tym co tutaj napisała na forum to na stronie sklepu też informują o USŁUGACH brafitterskich. Czyli mam pod tym względem już 3 argumenty. Na wszelki wypadek zrobiłam screena z tego tekstu o only her Poznań o usługach brafitterskich.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-07-14 o 15:04
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 15:30   #342
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

TakaSobie, cieszę się, że walczysz Aha, odpuść sobie tą firmę autorko następnym razem, w tej cenie możesz znaleźć coś lepszego (choć słyszałam, że ich znany model Charlotte jest niezły).

Śniegowa, ta firma to Parfait Affinitas.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 17:24   #343
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

No przecież nie odpuszczaj tego później kręcą się takie interesy zbijające kasę i przez to te prawdziwe sklepy brafitterskie muszą podnosić ceny
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 21:35   #344
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Ja piernicze napisalam dlugi post i tel mi sie zawiesil i wszystko wylasowal... wrrr... zaczne od poczatku troche bardziej w skrocie. Normalnie raczej tylko czytam watki za czesto sie ie wypowiadam ale tym razem mam ochote. Zaczne od tego ze nie bede dyskutowac o rozmowie Pani Magdy i autorki watku bo to slowo przeciw slowu. Byla tam ktoras z was? Nie. Wiec nie obrazajcie kogos kto ciezka praca i swoim poswieceniem prowadzi wlasna firme. Dodam tez ze mam juz pare stanikow wlasnie od only her w Poznaniu i jestem MEGA zadowolona. Nosze je plus minus poltora roku. I gdyby ktos mi wtedy powiedzial ze od dobrze dobranego stanika moze poprawic sie ogolnu wyglad biustu wysmialaby go. A jednak. Kiedys nawet po domu chodzilam w staniku a teraz? Wracam z pracy zakladam t shirt i sciagam stanik nie wstudze sie wlasnych piersi a dodam ze sa dosc spore. I ja jako osoba tez jestem duza. I w tym miejscu dodam autorko watku ze napraede nie ladne bylo komentowanie wygladu Pani Magdy. To nie ma nic do rzeczy. Ja od niej zawsze wychodze usmiechnieta i zadowolona. I znam inne osoby ktore popra moje zdanie. Jesli ktos ma pytania chetnie odpowiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 22:46   #345
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Wrrr, dobrze, ze dalas linka do watku, bo jak nie to sama bym sie tam wybrala
Teraz wole nazbierac sobie wiecej i byc porzadnie obsluzona, napewo tam nie pojde
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-14, 23:20   #346
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Karla, ja też generalnie firmę i ich staniki firmowe lubię, ale taka sytuacja jak ta nie powinna mieć miejsca - firma powinna stanąć na wysokości zadania, stanik wymienić, rozmiar, reklamację przyjąć, a nie się wymigiwać, bo się klientce, która się akurat na rzeczy nie znała, wcisnęło bubel. O to się rozchodzi.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 00:54   #347
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Mówiła że mam przyjść jak będą dwie sprzedawczynie bo pewnie zajmę im dużo czasu, czekałam aż włączy komputer żeby mi powiedzieć kiedy mogę przyjść i mówiła że mogę przyjść w środę, czwartek i piątek.
Ja pierdzielę, na złość przyszłabym we wtorek. Masz przyjść? Serio?

Pani to sobie może decydować o czym chce ale prawo jest prawem i ty masz prawo reklamować usługę, która została źle zrealizowana.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 07:46   #348
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47300311]TakaSobie, cieszę się, że walczysz Aha, odpuść sobie tą firmę autorko następnym razem, w tej cenie możesz znaleźć coś lepszego (choć słyszałam, że ich znany model Charlotte jest niezły).

Śniegowa, ta firma to Parfait Affinitas.[/QUOTE]

Dzięki

Cytat:
Napisane przez karlaidamis Pokaż wiadomość
Ja piernicze napisalam dlugi post i tel mi sie zawiesil i wszystko wylasowal... wrrr... zaczne od poczatku troche bardziej w skrocie. Normalnie raczej tylko czytam watki za czesto sie ie wypowiadam ale tym razem mam ochote. Zaczne od tego ze nie bede dyskutowac o rozmowie Pani Magdy i autorki watku bo to slowo przeciw slowu. Byla tam ktoras z was? Nie. Wiec nie obrazajcie kogos kto ciezka praca i swoim poswieceniem prowadzi wlasna firme. Dodam tez ze mam juz pare stanikow wlasnie od only her w Poznaniu i jestem MEGA zadowolona. Nosze je plus minus poltora roku. I gdyby ktos mi wtedy powiedzial ze od dobrze dobranego stanika moze poprawic sie ogolnu wyglad biustu wysmialaby go. A jednak. Kiedys nawet po domu chodzilam w staniku a teraz? Wracam z pracy zakladam t shirt i sciagam stanik nie wstudze sie wlasnych piersi a dodam ze sa dosc spore. I ja jako osoba tez jestem duza. I w tym miejscu dodam autorko watku ze napraede nie ladne bylo komentowanie wygladu Pani Magdy. To nie ma nic do rzeczy. Ja od niej zawsze wychodze usmiechnieta i zadowolona. I znam inne osoby ktore popra moje zdanie. Jesli ktos ma pytania chetnie odpowiem.

.
Widzisz. Problem polega na tym, ze Autorka dostała ewidentnie źle dobrany stanik, a sklep się zapiera, ze jest ok.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 08:29   #349
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Od dawna nie przeczytałam całego tak długiego wątku.
Jestem zniesmaczona podejściem pracownic sklepu oraz właścicielki salonu. Zachowanie poniżej krytyki.
TakaSobie - szkoda, że jednak chodziłaś w tym biustonoszu, bo jakbyś nie chodziła i była bardziej pewna swego to podejrzewam, że przyjęłyby Ci ten zwrot. Zwłaszcza po konsultacji z UOKiK. Zawsze możesz się powołać na niezgodność towaru z umową (tak mi się wydaje, nie jestem pewna), ale lepiej uzgodnij to ze specjalistami. No i więcej pewności siebie, mniej zastanawiania się i strachu Warto walczyć o swoje, przez to że wiele osób odpuszcza w takich sytuacjach, mamy w PL w wielu sklepach taką a nie inną obsługę.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 08:35   #350
karlaidamis
Raczkowanie
 
Avatar karlaidamis
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 211
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Moje zdanie jest takie, gdyby jej nie pasowal ten stanik i naprawde zle bu sie w nim czula to jeszcze troche przemeczyla by sie w starym a walczyla o oddanie tego. Ja juz sie wiecej bie wypowiem bo jak dla mnie autorka watku ma jakis problem a wy ja jeszcze podkrecacie. Ja bym w zlym staniku bie chodzila jesli kosztowalby tyle pieniedzy i tyle.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mężatka i singielka z odmiennym stylem, inspiracją i rozmiarówką. Co nas łączy?? Wizaż i moda. Dopiero zaczynamy, ale jeśli chcesz nas poczytać zapraszamy
http://petitevanitycase.blogspot.com/

https://www.facebook.com/pages/Petit...61559957208303
karlaidamis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 08:48   #351
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez karlaidamis Pokaż wiadomość
Moje zdanie jest takie, gdyby jej nie pasowal ten stanik i naprawde zle bu sie w nim czula to jeszcze troche przemeczyla by sie w starym a walczyla o oddanie tego. Ja juz sie wiecej bie wypowiem bo jak dla mnie autorka watku ma jakis problem a wy ja jeszcze podkrecacie. Ja bym w zlym staniku bie chodzila jesli kosztowalby tyle pieniedzy i tyle.
Ty byś takiego nie założyła, ale ludzie są różni - zważ, że Autorka nie była wcześniej uświadomiona stanikowo, więc mimo opinii na forum, mogła być skołowana - wszak panie brafitterki w sklepie twierdziły, że stanik jest dobrany dobrze. I pewnie dziewczyna sama siebie próbowała przekonać zakładając go i dając mu "szansę".

Natomiast wytłuszczonego nie rozumiem - wszystkie osoby tutaj, które widziały fotki w staniku, są zgodne, że stanik nie wygląda na dobrze dobrany, ja sama pisałam o skorupkach na piersiach.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 08:59   #352
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez karlaidamis Pokaż wiadomość
Moje zdanie jest takie, gdyby jej nie pasowal ten stanik i naprawde zle bu sie w nim czula to jeszcze troche przemeczyla by sie w starym a walczyla o oddanie tego. Ja juz sie wiecej bie wypowiem bo jak dla mnie autorka watku ma jakis problem a wy ja jeszcze podkrecacie. Ja bym w zlym staniku bie chodzila jesli kosztowalby tyle pieniedzy i tyle.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czasami są sytuacje, że idzie się w tym co się ma.
Dziewczyna miała potrzebę pójścia w nowym staniku.
Zakupiła, zapłaciła niemało i liczyła, że za swoje pieniądze dostanie coś co jej posłuży długo i będzie pasowało idealnie.
W cenie stanika są pewnie koszty dobierania odpowiedniego rozmiaru.
Zdając się na wiedzę i doświadczenie sprzedawczyń nie sądziła, że zostanie oszukana.
Bo tak to trzeba nazwać.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 09:05   #353
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez karlaidamis Pokaż wiadomość
Moje zdanie jest takie, gdyby jej nie pasowal ten stanik i naprawde zle bu sie w nim czula to jeszcze troche przemeczyla by sie w starym a walczyla o oddanie tego. Ja juz sie wiecej bie wypowiem bo jak dla mnie autorka watku ma jakis problem a wy ja jeszcze podkrecacie. Ja bym w zlym staniku bie chodzila jesli kosztowalby tyle pieniedzy i tyle.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A widziałaś zdjęcia tego stanika? To woła o pomstę do nieba, i sam stanik, i przede wszystkim dopasowanie. Wiem, że Ty akurat jesteś zadowolona, ale nie patrz znowu tak bezkrytycznie, znasz się zapewne na rzeczy i nie dasz sobie wcisnąć bubla, a tutaj niewiedza autorki, która zdała się na wiedzę sprzedawczyń, została wykorzystana, bo inaczej tego nazwać nie można.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ty byś takiego nie założyła, ale ludzie są różni - zważ, że Autorka nie była wcześniej uświadomiona stanikowo, więc mimo opinii na forum, mogła być skołowana - wszak panie brafitterki w sklepie twierdziły, że stanik jest dobrany dobrze. I pewnie dziewczyna sama siebie próbowała przekonać zakładając go i dając mu "szansę".
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 09:19   #354
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ty byś takiego nie założyła, ale ludzie są różni - zważ, że Autorka nie była wcześniej uświadomiona stanikowo, więc mimo opinii na forum, mogła być skołowana - wszak panie brafitterki w sklepie twierdziły, że stanik jest dobrany dobrze. I pewnie dziewczyna sama siebie próbowała przekonać zakładając go i dając mu "szansę".

Natomiast wytłuszczonego nie rozumiem - wszystkie osoby tutaj, które widziały fotki w staniku, są zgodne, że stanik nie wygląda na dobrze dobrany, ja sama pisałam o skorupkach na piersiach.
Dokładnie...

Myślę, że karlaidamis nie "załapała" się na zdjęcia stąd taka wypowiedź.

Masz rację co do tej "szansy". Ja bym jeszcze dodała, że autorka należy chyba do mało asertywnych osób i chce uniknąć awantury w sklepie, co wiadomo nigdy miłe nie jest
Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Czasami są sytuacje, że idzie się w tym co się ma.
Dziewczyna miała potrzebę pójścia w nowym staniku.
Zakupiła, zapłaciła niemało i liczyła, że za swoje pieniądze dostanie coś co jej posłuży długo i będzie pasowało idealnie.
W cenie stanika są pewnie koszty dobierania odpowiedniego rozmiaru.
Zdając się na wiedzę i doświadczenie sprzedawczyń nie sądziła, że zostanie oszukana.
Bo tak to trzeba nazwać.
Oj tak... marża takich sklepów jest ogromna.
Swoje Avy kupowałam w hurtowni w okolicach 60PLN, a w sklepie w pobliżu domu ten sam model który posiadam kosztował 150!
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-07-15 o 09:22
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 09:44   #355
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oj tak... marża takich sklepów jest ogromna.
Swoje Avy kupowałam w hurtowni w okolicach 60PLN, a w sklepie w pobliżu domu ten sam model który posiadam kosztował 150!
Dlatego jedyne staniki, które kupuję za 'normalną' cenę są Effuniaki, po prostu nie da się ich dostać taniej za wyjątkiem swapu, natomiast wszelakie brytyjczyki kupuję w zagranicznych sklepach internetowych, bo jak mam wybór kupić Cleo za 160 złotych, a kupić Cleo za 15 czy 20 funtów, to chyba oczywiste, co wybiorę
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 10:12   #356
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Piękne, pracownicy sklepu i jej zachowania krytykować nie można, ale stwierdzać, że źle obsłużona wizażanka "ma jakiś problem" już tak? Swoją drogą gdzie ktoś krytykował wygląd sprzedawczyni? coś przeoczyłam? Kojarzę tylko stwierdzenie, że ma nadwagę... a to raczej stwierdzenie faktu, niż jakakolwiek krytyka, zwłaszcza przy komentowaniu "dziwnej figury" takiej sobie i jej "pazurów"?
Dziewczyno, spora część wypowiadających się tu (wręcz większość) na "uświadomionej" bieliźnie się choć trochę zna, sama siedzę w temacie ładnych parę lat i serio umiemy rozpoznać dobrze i źle dobrany stanik. ten był dobrany źle (może nie tyle rozmiarem, co cała konstrukcja była absolutnie niekompatybilna z kształtami dziewczyny) więc nie ma co bronić sprzedawczyni, bo wcisnęła klientce kit... to że tym razem sprzedała coś nieadekwatnego nie oznacza, że nigdy nie dobrała stanika dobrze! Widać tak robi w wypadkach, gdy posiadany asortyment ją zawodzi...
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 10:19   #357
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47309539]Dlatego jedyne staniki, które kupuję za 'normalną' cenę są Effuniaki, po prostu nie da się ich dostać taniej za wyjątkiem swapu, natomiast wszelakie brytyjczyki kupuję w zagranicznych sklepach internetowych, bo jak mam wybór kupić Cleo za 160 złotych, a kupić Cleo za 15 czy 20 funtów, to chyba oczywiste, co wybiorę [/QUOTE]

Przepraszam za OT, ale czy mogłabyś polecić jakieś dobre zagraniczne sklepy?
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 10:20   #358
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
to że tym razem sprzedała coś nieadekwatnego nie oznacza, że nigdy nie dobrała stanika dobrze!
Przecież pani właścicielka powiedziała Takiejsobie, że nie oferuje usługi brafitterskiej w swoim sklepie, a jedynie sprzedaje towar.
Wychodzi na to, że w ogóle nie powinna staników dobierać, a potem stwierdzać z pewnością, że coś jest dobrze/źle dobrane, bo ona - ja sama twierdzi - nie jest brafitterką, a sprzedawczynią i jej jedynym zadaniem jest wbicie na kasę stanika.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 10:24   #359
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez karlaidamis Pokaż wiadomość
Ja piernicze napisalam dlugi post i tel mi sie zawiesil i wszystko wylasowal... wrrr... zaczne od poczatku troche bardziej w skrocie. Normalnie raczej tylko czytam watki za czesto sie ie wypowiadam ale tym razem mam ochote. Zaczne od tego ze nie bede dyskutowac o rozmowie Pani Magdy i autorki watku bo to slowo przeciw slowu. Byla tam ktoras z was? Nie. Wiec nie obrazajcie kogos kto ciezka praca i swoim poswieceniem prowadzi wlasna firme. Dodam tez ze mam juz pare stanikow wlasnie od only her w Poznaniu i jestem MEGA zadowolona. Nosze je plus minus poltora roku. I gdyby ktos mi wtedy powiedzial ze od dobrze dobranego stanika moze poprawic sie ogolnu wyglad biustu wysmialaby go. A jednak. Kiedys nawet po domu chodzilam w staniku a teraz? Wracam z pracy zakladam t shirt i sciagam stanik nie wstudze sie wlasnych piersi a dodam ze sa dosc spore. I ja jako osoba tez jestem duza. I w tym miejscu dodam autorko watku ze napraede nie ladne bylo komentowanie wygladu Pani Magdy. To nie ma nic do rzeczy. Ja od niej zawsze wychodze usmiechnieta i zadowolona. I znam inne osoby ktore popra moje zdanie. Jesli ktos ma pytania chetnie odpowiem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też się raczej w takich wątkach nie wypowiadam, ale przeczytałam wszystko, choć niestety nie załapałam się na zdjęcia.
Wszystkie widziałyśmy tutaj post właścicielki sklepu Only Her w Poznaniu.
Dla mnie to nie jest profesjonalne podejście. To nawet nie jest zagranie biznesowe. I to właśnie ta sprzedawczyni sugerowała, że to z autorką jest coś nie tak, tak a propos komentowania tuszy.
Fakt, że Ty wychodzisz zadowolona jest tylko wynikiem tego, że kupujesz tam bieliznę. Spróbuj wrócić z reklamacją, dopiero wtedy widać profesjonalizm i prawdziwe oblicze sprzedawców.
Tak na marginesie, jakie pytania miałby ktoś zadawać Tobie?
Jesteś gotowa wrzucić zdjęcie w staniku Only Her?
Bo jeśli nie, to jest to tylko Twoje słowo przeciwko zdjęciom Autorki.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-15, 10:45   #360
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Push upy a zniekształcenie piersi

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Tak na marginesie, jakie pytania miałby ktoś zadawać Tobie?
Jesteś gotowa wrzucić zdjęcie w staniku Only Her?
Bo jeśli nie, to jest to tylko Twoje słowo przeciwko zdjęciom Autorki.
Poza tym trzeba pamiętać, że jeśli jeden stanik został źle dobrany nie oznacza wcale, że wszystkie inne też będą, więc nadal nic to nie zmieni... ten konkretny został dobrany źle, a klientka przykro potraktowana, nawet milion obrończyń zadowolonych z sklepu nie zmieni tej konkretnej sytuacji.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-07 21:23:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.