Biolander - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-23, 15:07   #331
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Biolander?

Mam pytanie do dziewczyn,które miały opuncję w niebieskiej butelce.Była tam umieszczona data ważności?
Szkoda,że Elizabeth się nie wypowiada ale pewnie nie ma czasu przed świętami.W każdym razie ja jestem rozczarowana.Wiem,że nie opakowanie najważniejsze ale jeśli kupuję olejek za prawie 50 zł to chciałabym dostać to co zamówiłam
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 15:46   #332
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn,które miały opuncję w niebieskiej butelce.Była tam umieszczona data ważności?
Szkoda,że Elizabeth się nie wypowiada ale pewnie nie ma czasu przed świętami.W każdym razie ja jestem rozczarowana.Wiem,że nie opakowanie najważniejsze ale jeśli kupuję olejek za prawie 50 zł to chciałabym dostać to co zamówiłam
Ja kilka miesięcy temu kupowałam w niebieskiej butelce - ale na niej również nie ma daty wazności, nawet miałam o to pytać, ale jakoś wypadło mi z głowy.

A co do opakowań - ostatnio zamówiłam żel różany do higeny intymnej i róznież jest w innym opakowaniu niż na stronie Biolandera, na poczatku się wkurzyłam, że to nie ten, ale zapach różany i skład taki sam...

Edytowane przez asa___
Czas edycji: 2008-12-23 o 15:49
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 22:53   #333
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
A ja dostałam dzisiaj przesyłkę z Biolandera i trochę się zdziwiłam .Zamówiłam m.in. macerat z opuncji figowej,który powinien być w niebieskiej buteleczce z atomizeram a przyszedł w zwykłej butli "amber" taka jakby odlewka
Nie wiem jak jest w Biolanderze, ale w niektórych sklepach internetowych można odesłać z powrotem przesyłkę w ciągu określonej liczby dni. Zawsze więc możesz rozważyć i taką ewentualność...
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:45   #334
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Witajcie po długiej przerwie
Miałam okazje wypróbować nowy szampon Alepia
Po porażce ulepszonych wersji, bałam się, że te nowe będą podobne, ale..na szczęście sie myliłam!
Mam wersję jaśminową (prawdziwy oszałamiający zapach jaśminu...mmmm.. i tak jak pachnie, takie ma tez działanieSzampon jest podobny do tej pierwszej najstarszej wersji, włoski po nim lśnią, piknie się układają i sa cudownie gładkie!!Moim zdaniem zapach jest duzo ciekawszy, niż w starej Alepii-tu jest jasmin i już-żadnych orient dodatkówMyślę, że to dobra wiadomość dla fanek strarej Alepii

Musze też pochwalic olej z pachnotki (w niebieskiej buteleczce)-wanieje rybami..ale jakie ma działanie..pierwszy raz moja skóra wyglądała po oleju jak po jakims super kremie z silikonami!niebywałe-ów olej daje efekt silikonowej gładziBomba!!
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-02-20 o 12:41
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 22:28   #335
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Biolander?

O to super wieści z tym szamponem mam ostatnio przedziwne problemy włosowe - chyba kwestia zimy i czapek

Olej z pachnotki też sobie bardzo chwalę, na szczęście mi on pachnie...sianem co jest dosyć przyjemne. na ale co nos to gust

Z biolanderowskich rzeczy chwilowo jestem na fali zachwytu nad błotem z Morza Martwego - jest po prostu kapitalne i na twarz jako maseczka i jako ratunek dla tych moich biednych włosów. Trochę (a nawet całkiem nieźle) szczypie jeśli na skórze jest jakaś ranka (np pozadzierane skórki paznokci), no ale da się przeżyć szczególnie dla efektów.

Napoczęłam wczoraj nowego Alepa - zobaczymy czy równie fajny jak reszta braci.
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 20:52   #336
fiedka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Biolander?

Ja również zawiodłam się na poprzedniej wersji szamponów Alepia. Nie pomagała nawet odżywka tej firmy, którą trzeba było stosowac razem z szamponem, włosy były tłuste i sztywne. A czy używając nowej wersji szamponu trzeba stosować odżywkę, czy nie jest to konieczne?
fiedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 09:24   #337
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Hej Fiedka!!Ja nie używam, tak jak nie używałam podczas stosowanie najstarszej AlepiiMusisz sama wypróbować i zobaczyć-każdy włos jet innyAle te nowe szampony to niebo a ziemia w porównaniu do poprzedniej wersji
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-02-20 o 12:38
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 10:42   #338
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Biolander?

A używał ktoś nowej wersji szamponu różanego? Marzy mi się taki zapach jak w tym pierwszym o czerwonej barwie... A nie zdążyłam go kupić bo wycofali... Może jest coś co mogłoby go zastąpić?
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 17:13   #339
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Biolander?

Elisabeth a co z odżywką Alepii czy jest wycofana? przyznam że ją bardzo polubiłam , czy była dostosowana tylko do poprzedniej nieudanej wersji szamponów?

Edytowane przez KENZO
Czas edycji: 2009-01-22 o 17:59
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:38   #340
fiedka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Biolander?

Dzięki Narnijkar za odpowiedź. W takim razie skuszę się ponownie na któryś szampon z Alepii
fiedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 18:45   #341
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Biolander?

[QUOTE=Narnijkar;10563583]Witajcie po długiej przerwie
Miałam okazje wypróbować nowy szampon Alepia
Po porażce ulepszonych wersji, bałam się, że te nowe będą podobne, ale..na szczęście sie myliłam!
Mam wersję jaśminową (prawdziwy oszałamiający zapach jaśminu...mmmm.. i tak jak pachnie, takie ma tez działanieSzampon jest podobny do tej pierwszej najstarszej wersji, włoski po nim lśnią, piknie się układają i sa cudownie gładkie!!Moim zdaniem zapach jest duzo ciekawszy, niż w starej Alepii-tu jest jasmin i już-żadnych orient dodatkówMyślę, że to dobra wiadomość dla fanek strarej Alepii

QUOTE]
Narnijkar świetne wieści Po ostatnim szamponie mam dość tłustych lepiów Czy ten też jest taki olejowy?
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 22:19   #342
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Gołąbku te nowe szamponiki nie sa "tłuste"
IMHO są podobne do pierwotnej wersji Alepii
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 00:17   #343
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Biolander?

Uffff dzięki za super Narnijkar wieści Ciągle nie mam dobrego szamponu więc szykuje zamówienie
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 18:54   #344
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Biolander?

Narnijkar
Ja wlaśnie otrzymalam szampon jaśminowy, ale u mnie jest na opakowaniu inny sklad niż na stronie. I zglupialam, ktora to wersja? Mozesz mi wrzucić sklad ze swoiej butelki? Bylabym baaardzo wdzięczna. Moj strasznie "oleisty" jest i nic się nie pieni
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 20:21   #345
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

INCI: Aqua, potassium olivate (huile d'olive),, potassium cocoate (huile de coco), potassium laurate (huile de baie de laurier), Jasminum grandiflorum (Huile essentielle de jasmin),, vegetable vitamin E, vitamin B5, sodium citrate.

Moj sie pieni pięknie i nie jest tłusty, myję się nim cała..ze względu na zapach..mmm
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2009-01-28 o 20:24
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 14:45   #346
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Biolander?

Bardzo Ci dziękuję. Popoludniu sprawdzę swoj sklad. Buziaki
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:37   #347
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Biolander?

Ja również od ok 2 tygodni myję włosy Alepią jaśminową i nie wiem co o niej sądzić. Po umyciu włosy są trochę takie jak po nałożeniu odrobiny za dużo jedwabiu do włosów, te z dziewczyn które używały biosilka powinny wiedzieć o co chodzi. Pozostaje "film" na włosach, choć włosy wydają się czyste i miękkie.
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 18:45   #348
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Biolander?

Ja tez już po testach. Odczucia baaardzo podobne. Jakby za dużo jedwabiu, lub nie do konca wyplukana odżywka. Do tego faktycznie jest tlusty i strasznie mnie ciekawi jak Wy nim myjecie wlosy. Ja sprobuję go nastepnym razem rozcienczyć w kubeczku z większą ilością wody, bo na ręce się nie da i nadal zostaje wrazenie, że myję włosy olejkiem a nie szamponem. Oczywiście ja myję nim w zasadzie koncowki, skalp myję innym i nie wyobrażam umycia sobie nim calych wlosów, bo chyba u mnie nie ma szans, zeby je domyć (mam bardzo gęste, lekko kręcone, dlugie za łopatki włosy).
Czekam na sugestie
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 23:42   #349
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Question Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez byasia Pokaż wiadomość
Ja tez już po testach. Odczucia baaardzo podobne. Jakby za dużo jedwabiu, lub nie do konca wyplukana odżywka. Do tego faktycznie jest tlusty i strasznie mnie ciekawi jak Wy nim myjecie wlosy. Ja sprobuję go nastepnym razem rozcienczyć w kubeczku z większą ilością wody, bo na ręce się nie da i nadal zostaje wrazenie, że myję włosy olejkiem a nie szamponem. Oczywiście ja myję nim w zasadzie koncowki, skalp myję innym i nie wyobrażam umycia sobie nim calych wlosów, bo chyba u mnie nie ma szans, zeby je domyć (mam bardzo gęste, lekko kręcone, dlugie za łopatki włosy).
Czekam na sugestie
Hmm to już zgłupiałam tłusty czy nie Boję się kolejnej wtopy
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 15:25   #350
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Biolander?

dokładnie, mam nowa wersję Alepia z olejkiem jasminowym
http://www.biolander.com/index.php?m...oducts_id=1 546
Nie wiem może to tylko reakcja na moich włosach, mam włosy długie, przetłuszczające się do tego puszące się.Ciekawa jestem czy Alepia ziołowa i Agar tak samo zachowywała by się na moich włosach.
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 15:41   #351
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Biolander?

Acha, czyli nie ma nowej wersji Alepii Różanej... Nowe są tylko te szampony, ktore mają 300 ml i ciemną nakrętkę...Tak przynajmniej wynika z tego co przedstawiła Elisabeth23
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 16:07   #352
byasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 337
Dot.: Biolander?

Ja też posiadam ta wersję. Moja mama, pilnując mojej córci umyła sobie wlosy dziś tym szamponem. Jak przyszłam z pracy to usłyszalam "dziecko kup sobie jakiś normalny szampon, bo ten nie myje" Po czym oddała mi dziecko i pobiegła do łazienki w celu spłukania "tego czegoś" eh te mamy
byasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 11:12   #353
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Biolander?

Nie wiem czy zaznaczyłam, ale ja zawsze leje mała ilość szamponu do jakiejś pustej butelki po szamponie i dopełniam do pełna ciepłą woda-wstrząsam i w ten sposób myje włosy-szampon jest wydajniejszy, pieni się super i włosy czyściutkie!Inaczej włosów nie myjam, a szamponu jaśminowego używam również jako żelu do mycia ciała ciała..m.in.ze względu na piękny zapach(w końcu w opisie jest napisane szampon/żel do ciałaMój Mąż też sobie chwali nowy szampon Ziołowy-pachnie podobnie do pierwotnej wersji Alepii-tak orientalnie bardziej. Może sukces tkwi w odpowiednim użytkowaniu szamponu?Nie wiem..ja w każdym razie jestem zadowolona ze zmiany
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-02-20 o 12:34 Powód: błędy:-)
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 12:59   #354
manjushka
Raczkowanie
 
Avatar manjushka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 50
Smile Dot.: Biolander?

Witam! Jestem tu poraz pierwszy! Początkująca fanka Biolandera W kosmetykach naturalnych jestem zakochana od prawie 3 lat i nie wiadomo czemu tylko niedawno natknełam się na Biolander!
A więc dostałam dzisiaj pierwsze zamówienie i narazie niewiele mogę powiedzieć:
1. Mydło Alep Premium Lauri 70% (dobrze się pieni i ładnie oczyszcza)
2. Dezodorant Ałun (opakowanie rzeczywiście okropne, myślałam że przynajmniej będzie płaskie jak w tradycyjnych antyprespirantach, to by było trwalsze przynajmniej, a tak to do pierwszego wyronienia z rąk! Wkońcu kosztuje owiele drożej niż w zwykłej kostce, no to podejżewam taka duża różnica w cenie powinna się zrekompensować dobrym opakowaniem, a tu takie rozczarowanie! Mam nadzieje, że jego działanie złagodzi pierwsze wrażenie
3. Krem Bio Ochrony SPF 25 UVA 17 (właściwości ochronne ocenie póżniej może za 1-1,5 tygodnia, jak będę go stosować po peelingu kwasem migdałowym, a narazie to ze względu na bogaty i ciekawy skład spróbuję go poprostu jako krem na dzień stosować, na dwór to tylko pod podkład się nadaje bo pozostawia białą powłokę i jestem blada jak śmierć )
Później będę opisywać dalniejsze wrażenia.

A narazie mam pytanie do Pani Elizabeth. Czy to mydełko Alepii Miel dołączone promocyjne to jest to miodowe??? Bo jakoś nie mogę zidentyfikować, bo na zdjęciu (mydełka w żółtym opakowaniu) nalepka się świeci i nie widać co pisze! Czy to jakieś inne, którego nie ma teraz w ofercie?
Z góry dziękuję za odpowiedź!
manjushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 12:45   #355
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Biolander?

Również skusiłam się na dezodorant Ałun i jestem z niego bardzo zadowolona, co do hamowania potliwości to działa na mnie tak samo jak normalny dezodorant w kulce, czasem po prostu pod tą pachą jest trochę mokro, natomiast jest rewelacyjny w przypadku niwelowania zapachów. Sam ałun nie posiada zapachu i taka jest też pacha po jego użyciu - bezwonna. Całkowicie zabija zapach potu. Chce tylko jeszcze przeprowadzić test ałunu podczas większego wysiłku, jestem ciekawa jak się zachowa podczas ćwiczeń.
Manjushka daj znać jak się będzie sprawować krem Bio Ochronny SPF 25 UVA 17, jestem bardzo ciekawa jego działania.
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:17   #356
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Niawka Pokaż wiadomość
Całkowicie zabija zapach potu. Chce tylko jeszcze przeprowadzić test ałunu podczas większego wysiłku, jestem ciekawa jak się zachowa podczas ćwiczeń.
Będę czekała na relacje.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 20:47   #357
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: Biolander?

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Nie wiem czy zaznaczyłam, ale ja zawsze leje mała ilość szamponu do jakiejś pustej butelki po szamponie i dopełniam do pełna ciepłą woda-wstrząsam i w ten sposób myje włosy-szampon jest wydajniejszy, pieni się super i włosy czyściutkie!Inaczej włosów nie myjam, a szamponu jaśminowego używam również jako żelu do mycia ciała ciała..m.in.ze względu na piękny zapach(w końcu w opisie jest napisane szampon/żel do ciałaMój Mąż też sobie chwali nowy szampon Ziołowy-pachnie podobnie do pierwotnej wersji Alepii-tak orientalnie bardziej. Może sukces tkwi w odpowiednim użytkowaniu szamponu?Nie wiem..ja w każdym razie jestem zadowolona ze zmiany
Narnijkar czyli rozcieńczasz ciut szamponu w całej butelce 250ml wody? Dobrze zrozumiałam Całość wystarcza ci na jedno mycie? Kusi mnie ten szampon ale boję się że znów wyrzucę pieniądze
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 21:48   #358
manjushka
Raczkowanie
 
Avatar manjushka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 50
Lightbulb Dot.: Biolander?

Bardzo dziękuję Elizabeth23 za odpowiedź!! Fajnie mieć tak sobie na forum Panią ze sklepu w którym się kupuję niepospolite produkty

Co do kremiku z filtrem narazie mogę tylko powiedzieć, że dobrze działa na moją skłonną do trądziku cerę, wbrew obawom dobrze nawet na nim leży podkład i można powiedzieć ze tu nawet działa jako baza matująca (mam nie zbytnio, ale przetłuszczającą się cerę). Tą ochrone przed słońcem trudno chyba w tej porze roku będzie ocenić, zwłaszcza że bardzo rzadko mam zetknięcie ze słońcem, ale jak tylko w jakimś stopniu odczuję tą ochronę to dam znać! Ogólnie jestem bardzo zadowolona, a cena za taką pojemność jest naprawde dobra przy takich właściwościach i składzie!


Nie wiem czy wypada na stronie Biolandera , ale dla osób, które również może mają problemy z niedoskonałą cerą mogła bym polecić dwa świetne kremiki naturalne, bo z wieloletniego doswiadczenia wiem że najskuteczniejsza w walce z trądzikiem, to dobra pilęgnacja naturalnymi kosmetykami, ale pod warunkiem, że często się je zmienia i dla tego ja ciągle szukam i stosuje coś nowego, a dość rzadko się trafia produkt, który naprawde przyczynia się do poprawy stanu cery w trądziku! Jeżeli kogoś się zainteresuję, to proszę pytać!
manjushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 22:11   #359
manjushka
Raczkowanie
 
Avatar manjushka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 50
Exclamation Dot.: Biolander?

A i jeszcze mi się przypomniało, że parę miesięcy temu miałm szampon Alepii z 7 ziół! Nie wiem czy to była ta starsza wersja, czy ta poprzednia nieudana, buteleczka była taka niska i szeroka z białą nakrętką. Gdziseś się naczytałam zachwytów na jego temat i postanowiłam wypróbować. Wrazenia takie, że pienił się raczej słabo i nie był wydajny, włosy były normalne, rewelacji żadnej nie było, ale nie miałam jakoś zniszczonych włosów, może jak bym miała, to odczułam poprawę. Napewno nie zmniejszył a ni na ciut przetłuszczania. Taki sobie dobry szamponik, ale więcej nie chcę bo obciążał mi włosy, a ja potrzebuję raczej objętości!
Może ktoś doradzi jakiś naturalny szampon który potrafi unieść włosy u nasady??? Mam dość rzadkie, średniej grubości włosy, zazwyczaj długie, teraz średnie, raczej przetłuszczające się. Nie chcę żadnych pianek, ani niczego takiego stosować na włosy, narazie to mi tylko Szamtu podpasował. Zmienili SLS na ALS, to zaczełam używać, mimo że chemia, ale tylko po nim moja fryzura jakoś się prezentuję
manjushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 20:42   #360
fiedka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Biolander?

Podaj nazwy tych kremów, o których piszesz. Ja ciągle szukam czegoś naprawdę dobrego na problematyczną cerę.
fiedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.