DermaPen stamp MyM - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-02, 23:33   #331
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Jak myslicie, ile po PRX T33 mogę zrobić nakłuwanie z Dermaheal HSR? We wtorek już wszystko powinno być u mnie, bo wciąż nie mam igieł i lidokainy. Twarz w ogóle nie pokazuje, że peeling zrobił na niej jakiekolwiek wrażenie.

P4w to pewnie jest loteria z tym Ali
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 10:56   #332
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani Robot, czy mogłabyś podać namiary na Twoją aukcję z dermapenem (może byc na pw)? z góry dziekuję!
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 14:40   #333
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot jak kod QR masz na opakowaniu to jest to oryginalny fabrycznie dermapen. Myślę, że jak Ci dojdzie to rób z Dermahelem HSR i tak nie będziesz wjeżdżać głęboko zapewne. Ten Dermaheal SB możesz zapodać pod oczy on działa rozjaśniająco, ale czy na sińce pod oczami zadziała nie wiem, nie słyszałam.
Dermaheal Solution na sińce dedykowany zadziała, ale kobiety pisały, że lepsze efekty uzyskały po Curenex na sińce.

Ja zrzuciłam prawie całą wylinke z twarzy, było jest bardzo dużo, miałam problem by nałożyć krem z filtrem już w piątek, było gorzej jak po kwasie, i większe podrażnienie również wystąpiło. Na dzień dzisiejszy mogę Wam polecić Dermaheal SB bo zadziałał dogłębnie, na ostateczną ocenę przyjdę za jakiś czas.

Ja dziś farbowałam włosy na kolory które podałam ostatnio, wyszedł ładny kolorek mieszany bo miałam coś ala sombre blond. Może uda mi się wcisnąć fotkę na włosowym wątku
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 15:08   #334
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Aniołek taka wylinka po Dermaheal SB? Wow. Ja mam leciutka w okolicy podbródka i mocniejszą na nosie po PRX jednak. Jak on mi ładnie pory oczyścił No ale za drogie to jak na peeling do oczyszczania porów co tydzień Myslałam, zeby podciągnąć SB pod oczy Moje cienie są częściowo zapewne od bruksizmu, ale częściowo to źle odkładająca się melanina, bo jasnieją od kwasu azelainowego. Poza tym mają ten charakterystyczny brązowawy odcień.

Chętnie zobaczę włosy
Kusi mnie keratyna...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 17:01   #335
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot byłam sama zaskoczona bo nie dojże, że skóra grubsza zdecydowanie zeszła to jeszcze szybciej to nastąpiło, fakt ciężko było cokolwiek zrobić przed 2 dni ale teraz? No kurde nie będę zachwalać poczekam na rozwinięcie sytuacji i jak skóra będzie reagować na nagłą zmianę temperatury...choć czytałam o cudownym działaniu witaminy C- 3-O-Ethyl-L-ascorbic acid , jest to ulepszona jej forma, bardzij stabilna, bardziej rozjaśniająca na przebarwienia, blizny i zmarszczki. Ja po jednym razie wymiękam bo to będzie znaczyło, że żaden kwas TCA mi nie jest potrzebny ani żadne kwasy i w końcu pozbędę się dwóch dziurek po pryszczach które mnie strasznie drażnią.
Już są spłycone, a suchość skóry? Hee jaka suchość Dobra siędzę cicho, testuj sama i oceń

Zdecyduje się na kolejny zabieg za jakieś 3tygodnie. Przez pierwsze dni byłam przerażona jak skóra wygląda ale widać warto przecierpieć, tym bardziej, że to nie wcale tak długo jak cały proces po kwasie TCA. Dziś niedziela, we wtorek pod wieczór robiłam zabieg a dziś

Jak masz brąz pod oczami to zdecydowanie próbuje SB z dermapenem i na głębokość 0,5mm, a twarz na 1mm lub jak chcesz hardcore na pierwszy raz to 1mm czoło a policzki 1,5mm.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2021-10-03 o 17:03
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 07:54   #336
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 324
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka lepiej weź Dermaheal HSR nie czytałam i nie widziałam w necie buraka po nim. A ten pod oczy to wiadomo lepiej pod oczy zadziała jak podasz Nanosoft, ale jak nie dasz rady ''ucząc się'' to normalnie dermapenem rozprowadź pod oczami. Jednak najpierw bym poćwiczyła igłą bo troszkę potrzeba wprawy by nie było ubytków
O matko, o jakie ubytki chodzi?Jaką krzywdę mogę sobie zrobić...?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 07:57   #337
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka zapomniałam wyjaśnić;D hehe o żadne ubytki w skórze mi nie chodziło tylko ubytki preparatu bo trzeba umieć się posługiwać Nanosoftem bo nie takie wbicie igieł i kapie z nich nic się nie obawiaj...ja tym nawet robię powieki górne-ruchome
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-04, 08:19   #338
greczynka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: BIELSKO-BIALA
Wiadomości: 8
GG do greczynka1970
Dot.: DermaPen stamp MyM

Witajcie , od dluzszego czasu was obserwuje i czytam wasze posty ale sie nie udzielam , oczywiscie widze ze aniolek199007 to juz weteran w tych zabigach - mam nadzieje ze sie nie obrazisz aniolku?, chcialam was zapytac bo zaciekawilo mnie to nanosoft czy mozecie podac jakies rady gdzie zakupic w dobrych cenach i jaki preparat zastosowac , bede bardzo wdzieczna , dziekuje i pozdrawiam was.
greczynka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 08:25   #339
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 324
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
AAAnka zapomniałam wyjaśnić;D hehe o żadne ubytki w skórze mi nie chodziło tylko ubytki preparatu bo trzeba umieć się posługiwać Nanosoftem bo nie takie wbicie igieł i kapie z nich nic się nie obawiaj...ja tym nawet robię powieki górne-ruchome
Aaaa!No to spoko, już się przestraszyłamNa szczęście na początek wzięłam coś tańszego pod oko, pewnie będę więcej wylewać niż wstrzykiwać
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 08:28   #340
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez greczynka1970 Pokaż wiadomość
Witajcie , widze ze aniolek199007 to juz weteran w tych zabigach - mam nadzieje ze sie nie obrazisz aniolku?, nanosoft w dobrych cenach i jaki preparat zastosowac

Igły Nanosoft są w różnych cenach popatrz na popularne hurtownie, i tak nie znajdziesz na cenę poniżej 25zł za sztukę niestety włoska produkcja. Każdy praktycznie preparat przejdzie przez te igły więc już musisz sama do siebie dobrać na co potrzebujesz

Aaa gdzie tam ja nie z obrażalskich
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 08:31   #341
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 324
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez greczynka1970 Pokaż wiadomość
Witajcie , od dluzszego czasu was obserwuje i czytam wasze posty ale sie nie udzielam , oczywiscie widze ze aniolek199007 to juz weteran w tych zabigach - mam nadzieje ze sie nie obrazisz aniolku?, chcialam was zapytac bo zaciekawilo mnie to nanosoft czy mozecie podac jakies rady gdzie zakupic w dobrych cenach i jaki preparat zastosowac , bede bardzo wdzieczna , dziekuje i pozdrawiam was.
Ja kupowałam na stronie Estetik za 33,50zł i na początek,żeby nie marnowac drogich preparatów, wzięłam 4 fiolki tańszych(RRS® HA Eyes)-po 25zł za fiolkę 1,5ml-do jednorazowego użytku.
https://estetik.pl/pl/p/Filorga-Fill...DE-1szt./18535
https://estetik.pl/pl/p/RRS-HA-Eyes-1x1%2C5ml/153
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-04, 20:04   #342
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Będę zakładać tę tablicę na Pintereście. Jak ktoś chce być dodany, niech poda nicka na priv

Zaraz wyklikuję moje zamówienie:
  • Dr Pen Ultima M8
  • PRX-T33
  • PQAGE
  • Biorepeel
  • Dermaheal HSR
Aniołku, chciałoby ci się podpowiedzieć mi na jakich głębokościach działać z tymi preparatami powyżej? Zrobię screen na Pinterest dla potomnych
Wyczytałam, że PQAge nakładałaś przy nakłuwaniu 0.5, jak byś zrobiła z resztą? Jestem świeżo po 4 dermapenach więc dobrze zahartowana
Wiem mniej więcej na jaką głębokość mi robili w gabinecie, ale nie wiem jak to się przekłada na te mocniejsze ampułki.
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 21:13   #343
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Jakich ubytków? To groźnie brzmi

Ja nie wzięłam na razie nic pod oczy. Mam Dermaheal LL na uda, SB i HSR na twarz. Okolicy oka nie mozna zrobić 0,25mm?
Miałam nakładany do usuwania tatuażu, które boli jak sto smoków Neo-Cain w żółtym słoiku i był genialny. Nic nie czułam.

Myślałam o Dermaheal Dark Circle Solution, jest może coś skuteczniejszego?

Przyszedł pen z Ali, wzięłam wysyłkę z PL i dotarł w dwa dni. Jeszcze go nie sprawdziłam, ale kod po zeskanowaniu mówi, że to oryginał Zastanawiam się jak to możliwe.

Jestem po PRX T33. Ani nie widzę efektów, ani nie było pieczenia, ot skóra milutka jak po zwykłym peelingu. Zero zaczerwienień w trakcie. Sam zabieg przyjemny.
Hej, mogę prosić o linka do aukcji?? Szukam jakiegoś dermapena z alie, może ktoś jeszcze tutaj poleci jakiś fajny model

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 21:53   #344
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez kiyomi16 Pokaż wiadomość
Hej, mogę prosić o linka do aukcji?? Szukam jakiegoś dermapena z alie, może ktoś jeszcze tutaj poleci jakiś fajny model

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, może prościej będzie mi podać użytkownika, bo ma i A6, i M8 w swojej ofercie, i chyba oba są dostępne z Polski
Sklep Miss Krasota na Ali.
M8 jest dla wrażliwszej skóry, ma ponoć nieco cieńsze igły, działa bez kabla, ale nie ma kartridży do permanentnego makijażu. Z recenzji wynika, że jego opływowy chwyt jest wygodniejszy od A6, który ma ... wyraźniejszą regulację długości igieł, ale brak wyświetlacza LCD pokazującego na jakiej jesteśmy prędkości, który to ma M8.

U mnie zdecydowały te igły do tatuażu.

Trzy dobry po PRX... zero zaskórników, które pojawiają się u mnie parę godzin po zwykłym peelingu. Nadal buzia jak aksamit.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 09:27   #345
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Lumi z PQAge wiesz jak już robić, z PRX musisz sama doczytać w necie bo ja nie robiłam tego, a HSR zrób na nosie-0,5mm na czole 1mm a reszta 1,5mm prócz oczu bo tam to chcesz chyba coś innego podać a jak będziesz chciała wjechać to na 0,5mm.

Pani_Robot a to dopiero początek, ale na Twoim miejscu jak jesteś zadowolona to zrób sobie z ampułką nie wiem SB czy HSR na week poobserwuj skórę jak długo będzie tak ładnie wyglądać.

Ja zaczęłam teraz w kalendarzu w tel zapisywać dokładnie co robię na twarz, na jaką głębokość(ile minut) po jakim czasie pogorszenie i polepszenie. Będę w stanie więcej ''zapamiętać'' bo po pewnym czasie się gubiłam z zabiegami. Radzę Wam również tak zrobić bo jak temat się rozwinie tutaj to uwierzcie mi nie będzie Wam się chciało szukać

Dzisiaj jestem równo tydzień po ampułce Sb i chyba się w niej zakochałam mimo takiego mocnego buraka, paniki i wylinki Na pewno powtórzę zabieg. Wszystkie jakieś plamki po pryszczach zniknęły, została się żuchwa w plamkach bo po TCA mnie wypryszczyło tam i się nie wygoiło do końca więc nie wjeżdżałam tam dermapenem.

Haha miałam koszmarny sen przedwczoraj śniło mi się, że poszłam na zakupy i nie nałożyłam kremu z filtrem i z przerażeniem wracałam do domu ze szczypiącą buzią, w lustrze burak i strach przed przebarwieniami które powstaną
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2021-10-05 o 09:29
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 13:37   #346
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dzięki Nieźle już jesteś wkręcona w temat, skoro masz takie koszmary
Ja właśnie opłaciłam mój koszyk i niech się dzieje. Ciekawe czy opanuję się jakoś, żeby teraz nie wydawać całej kasy na ampułki i nie robić tego zbyt często
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koszyk.jpg (38,0 KB, 46 załadowań)
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 13:53   #347
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Lumi ho ho zaszalałaś teraz się powstrzymuj bo z każdym kolejnym zabiegiem i efektem będziesz chciała więcej, tylko trzymać się za kieszeń
Rób sobie fotki regularnie przed zabiegiem i po zabiegu jakiś czas, w tym samym miejscu i świetle z różnymi minami np.robiąc lwią zmarszczkę, mrużąc oczy, uśmiechając się szeroko, marszcząc czoło, od boku/góry/dołu. Hehe tak już wymieniam wszystkie pozycję jakie ja robię, bo po pewnym czasie można zgłupieć a zdjęcia jednak nie kłamią polecam Wam wszystkim robić bo wtedy najlepiej widoczne są efekty zabiegów.

Już mogę potwierdzić, że Dermaheal SB jest za☠☠☠***y na naczynka miałam jedno mocne pęknięte na nosie(po kwasach wyszło) i zeszło po jednym razie, niczym nie mogłam go ruszyć.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 15:51   #348
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Trochę zaszalałam, ale z drugiej strony zapłaciłam za to wszystko tylko 200 zł więcej niż za Dermapen+PRX w gabinecie 😵😵 Moja wewnętrzna Grażyna jest w siódmym niebie, myślę, że mi to starczy na 7 zabiegów jak nie lepiej ❤️
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 16:00   #349
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Lumi_Enkeli no taki przelicznik to ja rozumiem i dermapen zostanie z Tobą na zawsze dopóki go nie zamienisz na jeszcze lepszy model...ja walczę ze swoją Grażyną bo myślę cały czas o preparacie Lumi Eyes drogi trochę ale podając raz na miesiąc, 3 zabiegi(seria) to wychodzi tyle co jeden zabieg u lekarza
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-05, 18:01   #350
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Hej, może prościej będzie mi podać użytkownika, bo ma i A6, i M8 w swojej ofercie, i chyba oba są dostępne z Polski
Sklep Miss Krasota na Ali.
M8 jest dla wrażliwszej skóry, ma ponoć nieco cieńsze igły, działa bez kabla, ale nie ma kartridży do permanentnego makijażu. Z recenzji wynika, że jego opływowy chwyt jest wygodniejszy od A6, który ma ... wyraźniejszą regulację długości igieł, ale brak wyświetlacza LCD pokazującego na jakiej jesteśmy prędkości, który to ma M8.

U mnie zdecydowały te igły do tatuażu.

Trzy dobry po PRX... zero zaskórników, które pojawiają się u mnie parę godzin po zwykłym peelingu. Nadal buzia jak aksamit.
Dziękuję jak znajdę chwilkę to sobie zobaczę co i jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

A ten lumi eyes wart pieniędzy, działa ??? Co jeszcze polecacie pod oczy??

Edytowane przez kiyomi16
Czas edycji: 2021-10-05 o 18:03
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 19:02   #351
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

kiyomi16 patrzyłam na niego bo nie ma w składzie kwasu hialuronowego, a ja nie mogę go używać bo powoduje u mnie jeszcze większe puchnięcie powiek dolnych tzw worki pod oczami. Kwas gromadzi więcej wody i poduchy są wielkie ponoć dobry dla osób z takim problemem, a PDRN który zawiera ponoć zmiejsza obrzęk, likwiduje zmarszczki, liftinguje...
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 19:06   #352
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dodam wam w ogóle moje efekty, trochę jak przestępca, no ale co tu się będę uzewnętrzniać w internetach ������ Coś mi się źle wrzuca z telefonu, więc sorry jak będzie spam.
To z zakrytymi oczami jest po 4 dermapenach.

Edytowane przez Lumi_Enkeli
Czas edycji: 2021-10-05 o 19:49
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 20:15   #353
kiyomi16
Raczkowanie
 
Avatar kiyomi16
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 203
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
kiyomi16 patrzyłam na niego bo nie ma w składzie kwasu hialuronowego, a ja nie mogę go używać bo powoduje u mnie jeszcze większe puchnięcie powiek dolnych tzw worki pod oczami. Kwas gromadzi więcej wody i poduchy są wielkie ponoć dobry dla osób z takim problemem, a PDRN który zawiera ponoć zmiejsza obrzęk, likwiduje zmarszczki, liftinguje...
A czy taki preparat np teosyal II kwas dedykowany pod oczy można podawać w dermapenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Lumi_Enkeli Pokaż wiadomość
Dodam wam w ogóle moje efekty, trochę jak przestępca, no ale co tu się będę uzewnętrzniać w internetach ������ Coś mi się źle wrzuca z telefonu, więc sorry jak będzie spam.
To z zakrytymi oczami jest po 4 dermapenach.
Fajny efekt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiyomi16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-05, 22:30   #354
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Zrobiłam "pomarszczone" fotki, siedzę ze znieczuleniem i stresuję się przeokropnie, że albo coś skopię, albo sobie zrobię krzywdę, albo nie wyrobię z bólu

EDIT:

Żyję
30 minut buzia i szyja. 1,5ml Dermaheal HSR, ok 20ml kremu z lidokainą. Pod oczami 0,25, czoło, broda, nad górną wargą 0,5, nos miał być 0,5, ale coś mi sie przestawiło i pojechałam go na 2mm , wiec mam podrapany, ale nie czułam bólu , policzki 1,5mm. Największy dyskomfort był do 30 minut po, jak zeszło znieczulenie i twarz była wściekła. Juz mi burak schodzi. Rano spokojnie wyjdę do sklepu.

40 minut uda w miejscach, gdzie mam cellulit, 2,25mm, bez znieczulenia, Dermaheal LL 2,5ml


Który PDRN brać pod uwagę? Mają spory rozstrzał cenowy.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-10-06 o 01:32
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 06:53   #355
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

kiyomi16 ----> A czy taki preparat np teosyal II kwas dedykowany pod oczy można podawać w dermapenie?



A czytałaś specyfikacje produktu dokładnie? Nie nie można bo to nie będzie miało najmniejszego sensu, kwas ten jest nie dojże po części usieciowany to w dodatku jest do wypełniania doliny łez, jak go chcesz wprowadzić dermapenem skoro to trzeba pod skórę dać żeby zadziałało i miało sens.

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Pani_Robot hehe zaszalałaś po 23h ja to o tej h już dawno smacznie śpię.

Jak zostawiłaś na pół godz znieczulenie to i tak dobrze Cię przetrzymało Obyś z nosem nie miała problemów bo takie przejechanie ostre może zostawić jakieś ślady.
Celuj w Curenex ma więcej składników, wypróbuj a później decyduj czy maaaało Ci czy wystarczający efekt będzie. Ja od niego zaczynałam i jestem bardzo zadowolona bo można pobierać tyle ml ile się chce. Znajdziesz stronkę gdzie mają za 120zł + przesyłka 18.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań

Edytowane przez aniolek199007
Czas edycji: 2021-10-06 o 06:35
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 07:03   #356
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 324
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Lumi_Enkeli Pokaż wiadomość
Dodam wam w ogóle moje efekty, trochę jak przestępca, no ale co tu się będę uzewnętrzniać w internetach ������ Coś mi się źle wrzuca z telefonu, więc sorry jak będzie spam.
To z zakrytymi oczami jest po 4 dermapenach.
Widać pięknie rozjaśnienie!

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
(...)

Żyję
30 minut buzia i szyja. 1,5ml Dermaheal HSR, ok 20ml kremu z lidokainą. Pod oczami 0,25, czoło, broda, nad górną wargą 0,5, nos miał być 0,5, ale coś mi sie przestawiło i pojechałam go na 2mm , wiec mam podrapany, ale nie czułam bólu , policzki 1,5mm. Największy dyskomfort był do 30 minut po, jak zeszło znieczulenie i twarz była wściekła. Juz mi burak schodzi. Rano spokojnie wyjdę do sklepu.
(...)
Gratulacje pierwszego zabiegu!Ja prawdopodobnie zrobię to w ten piątek, już się boję
Teraz tak doczytałam że użyłaś 20ml kremu z lidokainą, a ja kupilam sobie tubkę 30ml, toż kurczę starczy mi na niewiele...?

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2021-10-06 o 07:08
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 10:26   #357
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka wiesz co, nastepnym razem położę cieniej... Może zuzyję z 15ml? 10ml? Wczoraj to byłam przerażona, że nie dam rady z bólu
Wzięłam dwie tubki po 30ml, bo zamierzałam znieczulać jeszcze uda. Tchórz ze mnie Nic się nie bój, tylko nie stawiaj na sztorc strzykawki z igłą, która pobierasz preparat, bo się w to musiałam władować otwarta dłonią... Bolec nie bolało, ale nadziać się łapą na strzykawkę
Ja miałam mega zabawę.

Aniołku w jakim sensie? Że za krótko trzymałam znieczulenie?

Aha i wcale tego znieczulenia nie przykrywałam folią, bo zapomniałam. Trzymało mnie tak, że nie poczułam jak sobie poharatałam nos... Ale całe szczęście to są te wygniecione miejsca od nosków okularów. Widocznie nie powinno się tam jeździć jak się nosi bryle na stałe.

Macie jakies doświadczenie z preparatami, które by działały na cellulit? Czy nadal nic na to nie wymyślono? Bo nie wiem czy dokupywać drugą ampułkę Dermaheal LL. Ewentualny efekt jest po 3-4 zabiegach

Curenexu zaraz poszukam.

Tak siedzę i dumam co by sobie jeszcze wydermapenować Z tego całego beauty wywlokłam frezarkę i zrobiłam profesjonalnie paznokcie.
Decyduję sie na keratynę, bo moje włosy bez ułozenia na szczotce pieją. Nie podoba mi się ich kondycja wcale

Co ile mozna robić pod oczami jesli tam to tylko 0,25mm?

Dzisiaj się tez biorę za naukę permanentnego brwi. Mam już skórkę i tusz.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-10-06 o 10:27
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 10:41   #358
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Pani_Robot no dla mnie to za krótko bo ja zawsze robię dłużej zabieg jakąś godzinę i to samą twarz bez szyji jak Tobie wystarcza to jest ok ale chyba za grubo jej dałaś więc może dlatego tak złapała hehe

Z Dives masz do pobierania: kofeina 1,5%, L-Carnitine, krzem+DMAE, Ginko-Biloba. Po 49zł-10ml pobierasz w strzykawkę np.po 2ml i mieszasz ze sobą składniki lub łamane ampułki po 5ml z MCCM też komponenty taniej Cie wyjdzie nawet z MCCM kilka-kilkanaście zł ampułka.

Pod oczami możesz co 3-4dni robić jak na taką głębokość...kurcze może ja spróbuje z kofeiną z Dives bo mam chyba mi fajny pomysł podsunęłaś

A dzisiaj jak buzia ogólnie jakieś zaczerwienienia świąd ?
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 10:56   #359
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Pani_Robot no dla mnie to za krótko bo ja zawsze robię dłużej zabieg jakąś godzinę i to samą twarz bez szyji jak Tobie wystarcza to jest ok ale chyba za grubo jej dałaś więc może dlatego tak złapała hehe

Z Dives masz do pobierania: kofeina 1,5%, L-Carnitine, krzem+DMAE, Ginko-Biloba. Po 49zł-10ml pobierasz w strzykawkę np.po 2ml i mieszasz ze sobą składniki lub łamane ampułki po 5ml z MCCM też komponenty taniej Cie wyjdzie nawet z MCCM kilka-kilkanaście zł ampułka.

Pod oczami możesz co 3-4dni robić jak na taką głębokość...kurcze może ja spróbuje z kofeiną z Dives bo mam chyba mi fajny pomysł podsunęłaś

A dzisiaj jak buzia ogólnie jakieś zaczerwienienia świąd ?
Kosmetolog, która robiła mi zabieg, mowiła, że nie mozna się zbyt mocno znieczulać, bo te kremy obkurczają naczynia, nie ma takiego krwawienia i można wbić się głębiej, niz dla danej skóry się powinno, co może doprowadzić do blizn. Chyba, że się chce pozostać przy 0.5 to nevermind
Ja w ogóle będę próbować w ogóle bez znieczulenia, żeby mieć wiekszą kontrolę nad tym, co robię. Chyba, że to głupi pomysł, to dajcie znać
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-06, 11:12   #360
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: DermaPen stamp MyM

Na YouTube spotkałam się z tym by zmieniać miejsce jak skóra zrobi się czerwona i wyszło mi 30 minut choć mogłam faktycznie szyja się lepiej zająć. No miałam buraka.

Teraz jestem różowa, taka do przykrycia makijazem jakby co. Bałam się przesadzić.

Foto zaraz po.

IMG_4786.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.