Staraczki 2021 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-11, 12:01   #331
monia_0293
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 28
Dot.: Staraczki 2021

Antunka, Mikoma,

Dziękuje za dobre słowa, nie nastawiam się za bardzo w tym miesiącu bo dopiero zaczęłam z ta miovelia. Gin kazała zrobić progesteron w 21 dniu cyklu i wynik wyszedł 13,70 ng/ml wiec myśle ze owulacja była

Gratuluje tym którym się udało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
monia_0293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 14:36   #332
czarovnicaa
Raczkowanie
 
Avatar czarovnicaa
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Staraczki 2021

EDIT: Odnalazłam tamten wątek, uciekam tam gdzie zaczęłam hah pozdrawiam
Dziewczyny, swego czasu, pod koniec 2020 pisałam staraczkach chyba cz.4, że spóźnia mi się okres itp itd, że wolałabym jeszcze nie być w ciąży, że planujemy starania na lato 2021, a może nawet 2022, że kiedyś się odezwę no i cóż... Wyobraźcie sobie, że jestem w trakcie zmiany pracy, to niekoniecznie dobry moment.
Okres spóźnia mi się 8 dni. 6 dni temu zrobiłam test strumieniowy Facelle, który wyszedł negatywny, więc że tak powiem, olałam temat, doszłam do wniosku, że to przez stres. Przynajmniej ja na tym teście nic nie widziałam. Wczoraj szef zapalił przy mnie papierosa i mocno mnie odrzuciło, irytował mnie ten smród. Od razu przeszło mi przez głowę, że papierosy to zazwyczaj smrodek mocno znienawidzony przez ciężarne. Dziś przy okazji zakupów w Rossku kupiłam jeszcze raz test Facelle słupkowy dokładnie się nazywa no i cóż...
22 sierpnia rzuciłam tabletki anty, po 5 latach. Do tej pory po odstawieniu miałam nieregularne cykle, dwa razy miesiączki nie było wcale, myślalam, że teraz też tak będzie. Ale ostatnia pojawiła się 1 lutego. W lutym kochaliśmy się bez zabezpieczenia wtedy kiedy "kalendarzyk" wskazywał, że można hehe, wgl to myślalam, że to cykl bezowulacyjny, śluz pojawił się dopiero 24 dc, coś dziwnie późno ale cóż myślalam, że teraz okres będzie na pewno. A tu pyk minęło kalendarzowe 6 msc od odstawienia dokładnie.
Nie odczuwam jakichś innych objawów, mimo braku @ bolało mnie podbrzusze i plecy, apetyt mam taki sam jak zawsze czyli duży, śpię tak samo sporo jak zawsze, generalnie cały czas chodzę ospała, ale wiązałam to ze wstawaniem o 5 rano. Jak tak teraz patrzę to faktem jest, że już jakieś 2 tyg temu zauważyłam powiększenie piersi. Jutro powtarzam test i zapisuję się do ginekologa.
Szczerze? Chyba nie chciałabym zmiany "wyniku" 20210311_153120.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez czarovnicaa
Czas edycji: 2021-03-12 o 12:59
czarovnicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 15:23   #333
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez czarovnicaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, swego czasu, pod koniec 2020 pisałam staraczkach chyba cz.4, że spóźnia mi się okres itp itd, że wolałabym jeszcze nie być w ciąży, że planujemy starania na lato 2021, a może nawet 2022, że kiedyś się odezwę no i cóż... Wyobraźcie sobie, że jestem w trakcie zmiany pracy, to niekoniecznie dobry moment.
Okres spóźnia mi się 8 dni. 6 dni temu zrobiłam test strumieniowy Facelle, który wyszedł negatywny, więc że tak powiem, olałam temat, doszłam do wniosku, że to przez stres. Przynajmniej ja na tym teście nic nie widziałam. Wczoraj szef zapalił przy mnie papierosa i mocno mnie odrzuciło, irytował mnie ten smród. Od razu przeszło mi przez głowę, że papierosy to zazwyczaj smrodek mocno znienawidzony przez ciężarne. Dziś przy okazji zakupów w Rossku kupiłam jeszcze raz test Facelle słupkowy dokładnie się nazywa no i cóż...
22 sierpnia rzuciłam tabletki anty, po 5 latach. Do tej pory po odstawieniu miałam nieregularne cykle, dwa razy miesiączki nie było wcale, myślalam, że teraz też tak będzie. Ale ostatnia pojawiła się 1 lutego. W lutym kochaliśmy się bez zabezpieczenia wtedy kiedy "kalendarzyk" wskazywał, że można hehe, wgl to myślalam, że to cykl bezowulacyjny, śluz pojawił się dopiero 24 dc, coś dziwnie późno ale cóż myślalam, że teraz okres będzie na pewno. A tu pyk minęło kalendarzowe 6 msc od odstawienia dokładnie.
Nie odczuwam jakichś innych objawów, mimo braku @ bolało mnie podbrzusze i plecy, apetyt mam taki sam jak zawsze czyli duży, śpię tak samo sporo jak zawsze, generalnie cały czas chodzę ospała, ale wiązałam to ze wstawaniem o 5 rano. Jak tak teraz patrzę to faktem jest, że już jakieś 2 tyg temu zauważyłam powiększenie piersi. Jutro powtarzam test i zapisuję się do ginekologa.
Szczerze? Chyba nie chciałabym zmiany "wyniku" Załącznik 7743568

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ojej! gratulacje chyba morał z tego taki, że nie ma co dokładnie planować daty, dzidzia przyjdzie kiedy przyjdzie i już



ja aktualnie jestem płodna, ale leżę z gorączką i kaszlem, więc w tym miesiącu nawet nie próbujemy

przyszły też nie jest najlepszy, bo wtedy z moich obliczeń wynika, że dzidzia pojawiłaby się pod koniec grudnia, a myśląc o cesarce w moim przypadku byłby to raczej kiepski czas, kiedy jest najmniej lekarzy (święta, sylwester).

także byłoby super zajść w ciążę tak, aby urodzić już w przyszłym roku no cóż, pożyjemy, zobaczymy


czy któraś z Was bierze lub brała Ovarin?
__________________
odwielorybiam się



Edytowane przez katiennn
Czas edycji: 2021-03-11 o 15:25
katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-11, 16:15   #334
monia_0293
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 28
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
ojej! gratulacje chyba morał z tego taki, że nie ma co dokładnie planować daty, dzidzia przyjdzie kiedy przyjdzie i już



ja aktualnie jestem płodna, ale leżę z gorączką i kaszlem, więc w tym miesiącu nawet nie próbujemy

przyszły też nie jest najlepszy, bo wtedy z moich obliczeń wynika, że dzidzia pojawiłaby się pod koniec grudnia, a myśląc o cesarce w moim przypadku byłby to raczej kiepski czas, kiedy jest najmniej lekarzy (święta, sylwester).

także byłoby super zajść w ciążę tak, aby urodzić już w przyszłym roku no cóż, pożyjemy, zobaczymy


czy któraś z Was bierze lub brała Ovarin?

Brałam ovarin przez 3 miesiące i nic szczególnego po nim się nie zmieniło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
monia_0293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 10:32   #335
Kaarotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 61
Dot.: Staraczki 2021

Czarovnicaaa gratuluję. Bez planowania zawsze najspokojniej wychodzi.
Kaarotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 10:58   #336
monia_0293
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 28
Dot.: Staraczki 2021

Witajcie,
Test negatywny tak jak myślałam
Nie poddajemy się, walczymy dalej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
monia_0293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 18:34   #337
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez czarovnicaa Pokaż wiadomość
EDIT: Odnalazłam tamten wątek, uciekam tam gdzie zaczęłam hah pozdrawiam
Dziewczyny, swego czasu, pod koniec 2020 pisałam staraczkach chyba cz.4, że spóźnia mi się okres itp itd, że wolałabym jeszcze nie być w ciąży, że planujemy starania na lato 2021, a może nawet 2022, że kiedyś się odezwę no i cóż... Wyobraźcie sobie, że jestem w trakcie zmiany pracy, to niekoniecznie dobry moment.
Okres spóźnia mi się 8 dni. 6 dni temu zrobiłam test strumieniowy Facelle, który wyszedł negatywny, więc że tak powiem, olałam temat, doszłam do wniosku, że to przez stres. Przynajmniej ja na tym teście nic nie widziałam. Wczoraj szef zapalił przy mnie papierosa i mocno mnie odrzuciło, irytował mnie ten smród. Od razu przeszło mi przez głowę, że papierosy to zazwyczaj smrodek mocno znienawidzony przez ciężarne. Dziś przy okazji zakupów w Rossku kupiłam jeszcze raz test Facelle słupkowy dokładnie się nazywa no i cóż...
22 sierpnia rzuciłam tabletki anty, po 5 latach. Do tej pory po odstawieniu miałam nieregularne cykle, dwa razy miesiączki nie było wcale, myślalam, że teraz też tak będzie. Ale ostatnia pojawiła się 1 lutego. W lutym kochaliśmy się bez zabezpieczenia wtedy kiedy "kalendarzyk" wskazywał, że można hehe, wgl to myślalam, że to cykl bezowulacyjny, śluz pojawił się dopiero 24 dc, coś dziwnie późno ale cóż myślalam, że teraz okres będzie na pewno. A tu pyk minęło kalendarzowe 6 msc od odstawienia dokładnie.
Nie odczuwam jakichś innych objawów, mimo braku @ bolało mnie podbrzusze i plecy, apetyt mam taki sam jak zawsze czyli duży, śpię tak samo sporo jak zawsze, generalnie cały czas chodzę ospała, ale wiązałam to ze wstawaniem o 5 rano. Jak tak teraz patrzę to faktem jest, że już jakieś 2 tyg temu zauważyłam powiększenie piersi. Jutro powtarzam test i zapisuję się do ginekologa.
Szczerze? Chyba nie chciałabym zmiany "wyniku" Załącznik 7743568

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez monia_0293 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Test negatywny tak jak myślałam
Nie poddajemy się, walczymy dalej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tule mocno ;*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-14, 18:49   #338
monia_0293
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 28
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Gratulacje Tule mocno ;*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki
Nie poddajemy się razem z mężem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
monia_0293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 19:43   #339
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez monia_0293 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Test negatywny tak jak myślałam
Nie poddajemy się, walczymy dalej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Szkoda A który to dzień cyklu? Nie ma szans na zmianę wyniku za kila dni?
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-15, 05:03   #340
monia_0293
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 28
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Szkoda A który to dzień cyklu? Nie ma szans na zmianę wyniku za kila dni?

31 ale ja mam zawsze takie długie cykle myśle ze wynik się nie zmieni nie liczę na to na razie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
monia_0293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-18, 19:00   #341
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczki 2021

Dzień dobry

A my mamy covid znaczy ja mam, objawy mi się zaczęły miesiąc po przyjściu 1 dawki szczepionki, ale bardzo lekko przechodzę. Dwa dni temperatury 37/37.5, lekki kaszel i zatkany nos. zaczęło się 13.03 w sobotę, a dzisiaj już został mi tylko zatakny nos, ogólnie wszystko robię, dom to chyba wypucuje na 10 stronę przed świętami

Synek też miał dzisiaj wymaz i czekamy na wyniki, bo zaczął goraczkowac trochę od wczoraj, ale dzisiaj już w miarę okej jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-18, 22:00   #342
bluebeatrice85
Rozeznanie
 
Avatar bluebeatrice85
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 667
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dzień dobry

A my mamy covid znaczy ja mam, objawy mi się zaczęły miesiąc po przyjściu 1 dawki szczepionki, ale bardzo lekko przechodzę. Dwa dni temperatury 37/37.5, lekki kaszel i zatkany nos. zaczęło się 13.03 w sobotę, a dzisiaj już został mi tylko zatakny nos, ogólnie wszystko robię, dom to chyba wypucuje na 10 stronę przed świętami

Synek też miał dzisiaj wymaz i czekamy na wyniki, bo zaczął goraczkowac trochę od wczoraj, ale dzisiaj już w miarę okej jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrowka kochana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluebeatrice85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 05:34   #343
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez bluebeatrice85 Pokaż wiadomość
Zdrowka kochana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, synek też pozytywny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 22:42   #344
bluebeatrice85
Rozeznanie
 
Avatar bluebeatrice85
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 667
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dzięki, synek też pozytywny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie. Jakies leczenie?
My przechodzimy zapalenie oskrzeli. Córa pierwszy raz na antybiotyku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluebeatrice85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 06:04   #345
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez bluebeatrice85 Pokaż wiadomość
O nie. Jakies leczenie?
My przechodzimy zapalenie oskrzeli. Córa pierwszy raz na antybiotyku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szczęście nie jest potrzebne. Dwa dni tylko temperatury do 38, sporadycznie kaszel u niego. Przeciwgorączkowe w razie czego i inhalacje mamy zalecane. No i z kazda rzeczą, która nas niepokoi mamy dzwonić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 08:47   #346
monia_0293
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 28
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Na szczęście nie jest potrzebne. Dwa dni tylko temperatury do 38, sporadycznie kaszel u niego. Przeciwgorączkowe w razie czego i inhalacje mamy zalecane. No i z kazda rzeczą, która nas niepokoi mamy dzwonić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dużo zdrowia!

A w moim przypadku.. okres się kończy więc nowy miesiąc nowe starania..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
monia_0293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 13:22   #347
bluebeatrice85
Rozeznanie
 
Avatar bluebeatrice85
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 667
Dot.: Staraczki 2021

Kolejny cykl staran za mną. Popadam troche w depresje. Z ciekawości dzisiaj zrobilam badania:morfologię, tsh i wit d. Tsh skoczyło mi na 2.594 ( msc temu 1.929) wit d3 28 . Morfologia średnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bluebeatrice85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 21:28   #348
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Dzień dobry

A my mamy covid
zdrówka dla Was ja miałam wymaz we wtorek, bo okropnie dusił mnie kaszel, do tego jeden dzień gorączka prawie 39 + ból gardła, katar, ból mięśni, zmęczenie, noo... cały pakiet ale test wyszedł mi negatywny

ciążowe testy były negatywne, covid negatywny, no ja to nic nie umiem zdać

Cytat:
Napisane przez bluebeatrice85 Pokaż wiadomość
My przechodzimy zapalenie oskrzeli. Córa pierwszy raz na antybiotyku.
zdrówka
ja skończyłam antybiotyk i z tej okazji winko dziś

Cytat:
Napisane przez monia_0293 Pokaż wiadomość

A w moim przypadku.. okres się kończy więc nowy miesiąc nowe starania..
może tym razem

Cytat:
Napisane przez bluebeatrice85 Pokaż wiadomość
Kolejny cykl staran za mną. Popadam troche w depresje. Z ciekawości dzisiaj zrobilam badania:morfologię, tsh i wit d. Tsh skoczyło mi na 2.594 ( msc temu 1.929) wit d3 28 . Morfologia średnia
każdy radzi, żeby spróbować odpuścić i ciągle tak o tym nie myśleć, to zaskoczy ale jak tu wyłączyć głowę nie da się oszukać siebie, że się nie stara, jak przecież się stara, ehh

co nie tak masz z morfologią?
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 04:41   #349
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
zdrówka dla Was ja miałam wymaz we wtorek, bo okropnie dusił mnie kaszel, do tego jeden dzień gorączka prawie 39 + ból gardła, katar, ból mięśni, zmęczenie, noo... cały pakiet ale test wyszedł mi negatywny

ciążowe testy były negatywne, covid negatywny, no ja to nic nie umiem zdać



zdrówka
ja skończyłam antybiotyk i z tej okazji winko dziś



może tym razem



każdy radzi, żeby spróbować odpuścić i ciągle tak o tym nie myśleć, to zaskoczy ale jak tu wyłączyć głowę nie da się oszukać siebie, że się nie stara, jak przecież się stara, ehh

co nie tak masz z morfologią?
Zdrówka!
Czyli jednak nie wszystkie infekcje wychodzą pozytywne jak co niektórzy twierdzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-21, 19:34   #350
Kaarotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 61
Dot.: Staraczki 2021

U mnie znów się nie udało, 🐒 przyszła.

Mam pytanie. Jeśli owu mam 15 DC to Waszym zdaniem w jakich dniach powinnam współżyć w tej okolicy codziennie czy co drugi dzień ?
Kaarotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 19:51   #351
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez Kaarotka Pokaż wiadomość
U mnie znów się nie udało, przyszła.

Mam pytanie. Jeśli owu mam 15 DC to Waszym zdaniem w jakich dniach powinnam współżyć w tej okolicy codziennie czy co drugi dzień ?

Skąd wiesz kiedy dokładnie masz owu?
Starając sie o ciążę powinno się współżyć co drugi dzień przez cały cykl, a nie tylko w okolicach owulacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 11:32   #352
Kaarotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 61
Dot.: Staraczki 2021

mikoma chodzę na monitoring. Badań bodatkowo cykl i się potwierdza.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Teraz właśnie miałam podejście cały cykl i nie wyszło.
Kaarotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 15:38   #353
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Staraczki 2021

Ja stosuję testy owulacyjne. Dziś wyszedł pozytywny, więc cieszę się, bo trochę zaczynałam się martwić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Mikoma, jak tam nastawienie? Jak się czujesz? Antunka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 16:46   #354
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Staraczki 2021

Karotka jak długo się staracie? Też miałam takie cykle, że mimo przytulania co 2 dzień nie pyknęło. W udanym cyklu pomógł test owulacyjny Facelle. Ja wiem, że zdania na temat testów są różne ale to nie są duże pieniądze więc można spróbować. U mnie się sprawdziło.



Czekam na sobotnią pierwszą wizytę. Według moich obliczeń powinien być 6+4 więc jest szansa na serduszko. Objawów nie mam żadnych ale mimo wszystko jestem spokojna 🙂
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 19:26   #355
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Staraczki 2021

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;88597027]Ja stosuję testy owulacyjne. Dziś wyszedł pozytywny, więc cieszę się, bo trochę zaczynałam się martwić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Mikoma, jak tam nastawienie? Jak się czujesz? Antunka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Zmiennie, ale raczej gorzej niż lepiej. Mdłości mi się wyostrzyły, chociaż póki co nie w czwartek mam wizytę. Trochę się stresuję, ale wiem, że już i tak nic nie mogę zrobić. Tydzień temu wyszła mi beta prawie 9000, ale tylko raz, potem już nie powtarzałam. Nie chciałam sobie dokładać stresów, na tym poziomie już i tak wolniej rośnie. Chciałabym w czwartek zobaczyć zarodek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Karotka jak długo się staracie? Też miałam takie cykle, że mimo przytulania co 2 dzień nie pyknęło. W udanym cyklu pomógł test owulacyjny Facelle. Ja wiem, że zdania na temat testów są różne ale to nie są duże pieniądze więc można spróbować. U mnie się sprawdziło.



Czekam na sobotnią pierwszą wizytę. Według moich obliczeń powinien być 6+4 więc jest szansa na serduszko. Objawów nie mam żadnych ale mimo wszystko jestem spokojna

Ja mam tak na zmianę - jednego dnia czuję się strasznie, a następnego zupełnie normalnie. I oczywiście w te normalne dni włącza mi się schiza, że to koniec


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaarotka Pokaż wiadomość
mikoma chodzę na monitoring. Badań bodatkowo cykl i się potwierdza.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Teraz właśnie miałam podejście cały cykl i nie wyszło.

Czasami tak bywa. Mogą być też inne przyczyny niepowodzenia. Długo już sie staracie? Badałaś coś więcej oprócz owulacji? Partner przebadany? Niestety, ale coraz częściej czynnik męski jest głównym winowajcą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 19:55   #356
Kaatiiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 8
Dot.: Staraczki 2021

Hej dziewczyny! Mozna sie przylaczyc? ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaatiiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 20:22   #357
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez Kaatiiee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mozna sie przylaczyc? ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasne, że można.

Cieszę się, dziewczyny, że jesteście dobrej myśli. Mimo trudności, zazdroszczę stanu i mam nadzieję, że będę mogła do Waszego grona oczekujących dołączyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 20:29   #358
Kaatiiee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 8
Dot.: Staraczki 2021

Przeczytalam Wasze historie i wszystkim gratuluje! 🥳 to budujące, że tylu z Was całkiem sprawnie poszło! Mam 27 lat, staram się dopiero od tego miesiąca, ale jednak strasznie się boję, że bardzo długo nie będzie się udawało albo w ogóle bedzie problem.. jak radzicie sobie z takimi myslami? Przez ostatnie 4 lata stosowalismy przerywany i wedle statystyk danwo temu powinnismy wpasc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaatiiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 14:23   #359
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Staraczki 2021

Cytat:
Napisane przez Kaatiiee Pokaż wiadomość
Przeczytalam Wasze historie i wszystkim gratuluje! 🥳 to budujące, że tylu z Was całkiem sprawnie poszło! Mam 27 lat, staram się dopiero od tego miesiąca, ale jednak strasznie się boję, że bardzo długo nie będzie się udawało albo w ogóle bedzie problem.. jak radzicie sobie z takimi myslami? Przez ostatnie 4 lata stosowalismy przerywany i wedle statystyk danwo temu powinnismy wpasc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się boję, ale działamy. Nic w życiu łatwo mi nie przyszło, dlatego jakoś specjalnie się nastawiam. Staram się za dużo o tym nie myśleć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 18:42   #360
Kaarotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 61
Dot.: Staraczki 2021

Zaczynamy 3 cykl. Testy też używam. Teraz spróbuję tak jak w poprzednich ciążach od 3 dni przed owu do dnia po, a potem już sama nie wiem jak kombinować.
Kaarotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-23 16:03:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.