Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 19:47   #331
IsabellexD
Raczkowanie
 
Avatar IsabellexD
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 410
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ja jestem po drugim dniu i czuję się świetnie, ćwiczę bo oni ćwiczą, ale czesto nie nadążam. Koleżanki sie smieja że smiesznie chodze bo dupa mnie boli ;p
__________________
http://www.never-loook-back.blogspot.com
Fit and healthy lifestyle
IsabellexD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 19:57   #332
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Drogie Bum Bum Maniaczki
Jako ciekawostkę wklejam link do strony, która zawiera tabele z waga kobiet oraz wymiarami poszczególnych części kobiecego ciała. Kiedyś taka tabela znajdowała się w książce Anny Łasicy - Nastolatki pielęgnują urodę.

http://crossdressing.pl/main.php?lv1...id=204&lang=pl

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Do Dziewcząt mających problem z odtwarzaniem filmu. Nie włączacie żadnego z poszczególnych osobno tylko ten na którym widnieje nieruchomy obraz trzech kobiet: pierwsza w fioletowym topie, druga na środku w zielonym a trzecia w żółtym . Leci w tle muzyczka latynoska i pisze DVD 1 DVD 2 DVD 3 pod każdą z Pań. Pod tymi napisami " DVD " są takie prostokąty tam jak najedziecie myszką kursor zamienia się w łapkę i wybieracie odpowiednio DVD 1 DVD 2 lub DVD 3. Tak jak macie w przypadku gdy kupujecie oryginalne DVD z filmem. Wczesniej obejrzyjcie jpgi z rozpiską która ma jaki tyłeczek. Ten plik jest jakby menu całego programu, faktycznie jak uruchomicie z dysku plik po pliku to są to głupoty i krótkie nijak nie mające się do kupy filmy. U mnie ma on nazwę VIDEO_TS .IFO i rozmiar 12 288. Poszukajcie we wcześniejszych postach któraś z Wizażanek wrzuciła skan jak wyglądają te pliki bodajże w menu mój komputer.

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------


A na zagrychę podam Wam na tacy zdjęcia jednej z modelek będącej pod opieką Leandro - latynoskiego wyuzdańca i Guru od kuperków.

Ana Beatriz Barros

http://www.decidetostayfit.com/blog/...riz-barros.jpg

http://flowerjump.com/wp-content/upl...rros20_jpg.jpg

http://www.fashionfame.com/wp-conten...iz-barros.jpeg

Może na razie nam jeszcze nie grozi taki sexappeal ale za parę tygodni, kto wie ? Może Brazylia przeniesie się na polskie ulice i panowie będą jak muchy mdleć na nasz widok ? : hahaha:
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:34   #333
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

ja właśnie po pierwszym bum bum nokra na maksa i bardzo zadowolona ćwiczę regularnie , ale już dawno nic mnie tak nie zmęczyło, az musiałam dwa razy przystanąć a na końcówce brakowało mi równowagi mam nadzieję że to się zmieni a teraz idę się wysuszyć i pod prysznic , najlepiej gorący żeby jutro mniej bolały zakwasy pozdrawiam i dziękuje za ten wątek i zdjecia tyłeczków dodaje to chęci do walki
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)

Edytowane przez Integirl
Czas edycji: 2010-06-07 o 21:31
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 20:42   #334
Gosiaczek1973
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej dziwczyny Czy ktoras zlituje sie nade mna i moim zadkiem i przesle mi linka ? Bardzo bylabym wdzieczna . Moj mail nell14@wp.pl
Gosiaczek1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 21:30   #335
norway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

ja zaczynam od jutra slim & shape o ile przez noc sciagne brakujaca czesc juz sie boje, tak straszycie
__________________
norway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 23:42   #336
cafe con leche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 110
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej dziewczyny, dołączam do was robię slim & shape, jestem po pierwszym dniu basics i bum bum, i powiem wam, że maskara!! zdycham teraz, myślałam, że ducha wyzionę w trakcie!! a myślałam, że tamilka jest ciężka może dlatego, że zabrałam się do ćwiczenia po godzinnym basenie, ale mimo wszystko. Tylko nie wiem, czy dobrze robiłam ćwiczenia, szczególnie te wykroki wszystkie, bo najbardziej bolą mnie ramiona, potem uda, a tyłka w ogóle nie czuję. Nie bardzo mam miejsce w pokoju na wyciągnięcie prostej nogi na maksa w tył w wykroku, pewnie coś nie tak robiłam, za szybko to wszystko a po nich w ogóle zmęczenia nie widać hehe
Mam nadzieję, że ud mi nie rozbuduje, jak po tamilee, a chce zwalczyć cholerne bryczesy, ciekawe czy się uda.
cafe con leche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:06   #337
amfa333
Rozeznanie
 
Avatar amfa333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 585
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ja jestem po wczorajszym Tummy Tuck i zakwasy lekkie na brzuchu mam

Dzis mam dzien przerwy, ale jak myslicie mam sie trzymac planu i zrobic przerwe dzis, czy zaczac juz 2 tydzien i Sculpt ?
__________________
26.10.09- 69
26.03.10- 54,0

Brazil Butt Lift

Pinokio -
"To, że jestem z drewna, nie znaczy, że interesują mnie deski"
amfa333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 09:16   #338
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Amfa jak uważasz. Ja mam przymusowe przerwy przez szkołe niestety. Jak dużo przerw już robiłaś to lepiej teraz nie rób

A ja wczoraj miałam sculpt a zrobiłam sobie sambę i H&T. Nudne te sculpt a ja wolę trochę bardziej się pomęczyć dziś sobie zrobię tummy tuck i bum bum
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:45   #339
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej, czy istnieje możliwość ściągnięcia filmików z innego miejsca niż chomik ??
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 10:11   #340
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Siemka! Zaczęłam dziś swój pierwszy dzień Slim & Shape. Bum bum mnie po prostu rozłożyło! Ćwiczyłam wcześniej regularnie a mimo wszystko byłam zlana potem i momentami ledwo nadążałam. Coś słabo z moją wydolnością ... Ale po prysznicu czuję się odświeżona i pełna energii Mam nadzieję, że wytrwam do końca. Pozdrawiam brazylijskie dupeczki
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 10:46   #341
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

To na szczęście widzę, że nie tylko ja mam problem z nadążeniem za nimi wszystkimi Wczoraj aż mi się mroczki przed oczami pokazały. Trzeba będzie poprawić swoją kondycję (mimo iż wcześniej ćwiczyłam). Co do zakwasów to po wczorajszym bum bum dzisiaj mam je bardziej na udach i łydkach, niż pośladkach :P No ale lecimy dalej
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 11:13   #342
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Katalonkaaa kiedy kończysz program?? Nie chwalisz się efektami
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 11:49   #343
norway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

wiem ze mialysmy nie prosic tu o linki, ale pomozcie mi link ktory dostalam na prywatna wiadomosc nie dziala bo jest n forum na ktore nie mozna sie zarejestrowac. z chomika nie da sie sciagnac bo ciagle jest zapchany transfer. znalazlam jakiegos innego torrenta na pewnej stronie (pirackiej) i ściągałam to dwa dni! i zamiast kilkunastu giga mam ledwie 750mb i nie moge nic odpalic nie wiem cos sie stalo, pomocy

edit: chyba juz sobie poradzilam, sciagnelo sie tak jakby jeszcze raz w 10 minut o.o
__________________

Edytowane przez norway
Czas edycji: 2010-06-08 o 12:18
norway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:15   #344
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cały program ma ponad 11 GB, więc nie dziwcie się, że z torrentów ściąga Wam po 3-4 dni. Przy bardzo szybkim łączu i pracy komputera 24h może się sciągnąć w 3 dni.
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:21   #345
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Przy szybszym internecie jest w stanie sciagnac sie jednego dnia ktos moze pochwali sie juz jakimis rezultatami? to motywuje do wziecia sie za siebie :P
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:43   #346
norway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

cafe con leche i wszystkie dziewczyny z bryczesami - dla nas chyba jest program 2 czyli slim & shape bo pisze "larger hips and stubborn saddlebags that stick out to the side give you a wide angle silhouette" a po wpisaniu saddlebags w google znalazlo mi ten obrazek (załącznik) wiec u nich to bedzie taki chyba odpowiednik bryczesów. zaraz zaczynam. ale najpierw zrobie zdjecie moich 4 liter i bede robic co tydzien, tak najlepiej zweryfikowac efekty.
__________________
norway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 13:44   #347
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Przy 'high&tight' używacie tej gumy czy nie ? Bo ja mam takiego typu http://www.allegro.pl/item1072104293...3szt_7059.html i nie wiem czy do tego też się nadaje ?
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 14:07   #348
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Vic87 Pokaż wiadomość
Cały program ma ponad 11 GB, więc nie dziwcie się, że z torrentów ściąga Wam po 3-4 dni. Przy bardzo szybkim łączu i pracy komputera 24h może się sciągnąć w 3 dni.

Nasz ma 4.36 GB
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 14:32   #349
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Zrobiłam 11 min bum bum i ledwo chodzę, czy wam się udało w pierwszym dniu zrobić całość?
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-08, 14:39   #350
radzia1608
Raczkowanie
 
Avatar radzia1608
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Zrobiłam 11 min bum bum i ledwo chodzę, czy wam się udało w pierwszym dniu zrobić całość?
też miałam dziś pierwszy dzień, musiałam parę razy zatrzymać filmik bo nie wyrabiałam, a i tak usapałam się jak prosię :p a po skończeniu twarz miałam w kolorze purpury i wybroczyny na rękach z wysiłku ale luz, lecimy dalej, zobaczymy czy jutro podniosę się z łóżka
__________________
TF & BBL (8/20 weeks) HIIT time
I'm not on a diet - I'm on Turbo Fire!


radzia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 15:00   #351
norway
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez radzia1608 Pokaż wiadomość
też miałam dziś pierwszy dzień, musiałam parę razy zatrzymać filmik bo nie wyrabiałam, a i tak usapałam się jak prosię :p a po skończeniu twarz miałam w kolorze purpury i wybroczyny na rękach z wysiłku ale luz, lecimy dalej, zobaczymy czy jutro podniosę się z łóżka
ja tez wlasnie zrobilam bum bum, zrobilam cale ale ciezko robic dokladnie w takim tempie jak oni wiec dzis potraktowalam to troche kondycyjnie. tez zatrzymywalam filmik. cwiczylam w samej bbieliznie a jestem i tak cala mokra, wypilam w trakcie litr powerade i teraz dopijam litr wody.

ostrzegam. te cwiczenia groza zawałem, przed uzyciem skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą
__________________
norway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 15:02   #352
anadiomene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

moj bbl-ek tez ma ok.4,3 GB. Czy w tych 11GB kryje sie cos jeszcze, poza 3 xDVD z bum bum, h&T, itd?



kurcze, nie wiem jak to sie dzieje, ale czuje, ze moje uda zwiekszyly swoj obwodczuje to po jeansach. no i nie wiem, czy to wskutek cwiczen i minie, czy zostanie.sarnich nozek to ja nie mam ,wzmocnic ich nie potrzebuje, a tu masz ci klops!czy ktoras z Was tez zauwazyla u siebie cos podobnego?cwicze 2 tydzien, diety od tego czasu nie zmienilam, nie objadam sie.
anadiomene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 15:28   #353
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Zapewne mięśnie się powiększają, i od tego obwód się zwiększył
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 16:54   #354
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Uff.... zaliczyłam pierwszy dzień. Cała jestem mokra, czerwona na twarzy- w życiu się tak nie spociłam. Udało mi się wykonywać ćwiczenia bez zatrzymywania Wciągnęłam się już. Moja brazylijska pupka nadchodzi !
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 17:11   #355
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez anadiomene Pokaż wiadomość
moj bbl-ek tez ma ok.4,3 GB. Czy w tych 11GB kryje sie cos jeszcze, poza 3 xDVD z bum bum, h&T, itd?
Rzeczywiście znajomy dorzucił jeszcze jakieś inne ćwiczenia Dopiero teraz zauważyłam No ale nawet. 4.3 GB to nie mało i trochę to czasu zająć musi.

Ja dzisiaj dzień 2 - Cardio i High & Tight. Zobaczymy jak dzisiaj to wytrzymam
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 17:29   #356
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej Miałam już pierwszy tydzień BBL za sobą, ale jakieś "choróbsko" mnie dopadło i musiałam przerwac
Jednak dziś postanowiłam zaczac od początku, mam nadzieję, że nie zemdleję po Bum Bum :P

Dziewczyny, które robią BBL już dłużej -> widzicie efekty?
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 18:29   #357
cafe con leche
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 110
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez norway Pokaż wiadomość
cafe con leche i wszystkie dziewczyny z bryczesami - dla nas chyba jest program 2 czyli slim & shape bo pisze "larger hips and stubborn saddlebags that stick out to the side give you a wide angle silhouette" a po wpisaniu saddlebags w google znalazlo mi ten obrazek (załącznik) wiec u nich to bedzie taki chyba odpowiednik bryczesów. zaraz zaczynam. ale najpierw zrobie zdjecie moich 4 liter i bede robic co tydzien, tak najlepiej zweryfikowac efekty.
no dokladnie, wlasnie ten program robie, a jakbym miala te saddlebags jak na zalaczonym zdjeciu to bym sie cieszyla dzisiaj drugi dzien, ma po wczoraj zakwasy, wlasnie w miejscu bryczesu, wiec oby cos podzialalo.

a po co jest to bum bum rapido?? mozna je bezkarnie robic zamiast normalnego?
cafe con leche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 18:37   #358
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez cafe con leche Pokaż wiadomość
a po co jest to bum bum rapido?? mozna je bezkarnie robic zamiast normalnego?
Wydaje mi się, że to takie przyspieszone bum bum. Jak się nie ma czasu zrobić danego dnia tego całego.
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 18:39   #359
Noemi__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 82
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez anadiomene Pokaż wiadomość
moj bbl-ek tez ma ok.4,3 GB. Czy w tych 11GB kryje sie cos jeszcze, poza 3 xDVD z bum bum, h&T, itd?



kurcze, nie wiem jak to sie dzieje, ale czuje, ze moje uda zwiekszyly swoj obwodczuje to po jeansach. no i nie wiem, czy to wskutek cwiczen i minie, czy zostanie.sarnich nozek to ja nie mam ,wzmocnic ich nie potrzebuje, a tu masz ci klops!czy ktoras z Was tez zauwazyla u siebie cos podobnego?cwicze 2 tydzien, diety od tego czasu nie zmienilam, nie objadam sie.
Nie załamuj mnie Ja jeszcze nie zaczęłam ćwiczyć, zaczynam dopiero w przyszłym tygodniu, ale miałam nadzieję, że moja uda się wysmuklą. Nie mogę na nie patrzeć w chwili obecnej. A jeszcze jak siedzę to już w ogóle... Takie kuloku grube i rozpłaszczone na krześle Wrr! Kurcze no... nie chcę mieć grubych i umięsnionych ud.
__________________
To, że kocham za mocno
nie znaczy, że można mnie ranić!


był jej obsesją i lękiem.
nienawidziła go i kochała.!

Noemi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 20:00   #360
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Ooo ile się Was namnożyło Ja planowo kończę program za 5 dni ale niestety przerw było więcej niż trzeba no i program uległ modyfikacjom :/ ostatnie zaliczenia mam w szkole ale jeszcze tylko jutro i praktycznie mam wakacje i zabieram się ostrzej do pracy generalnie staram się ćwiczyć codziennie ale nie zawszę mam czas i siły żeby zrobić w danym dniu 2 ćwiczeniówki ;/ ale efekty dalej są, chudnę sobie, cellulit powolutku ale znika a pupa jest bardziej odstająca w miejscu zaraz pod plecami
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.