Finansowy problem z wizazanka - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-04, 13:15   #331
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Mia22, w ciągu ostatniego miesiąca wydałaś na książki co najmniej 250 zł! Dlatego, niestety, kompletnie nie przemawiają do mnie Twoje tłumaczenia.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:15   #332
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
Mia, to jeżeli byłaś w szpitalu, trzeba było stanowczo powiedzieć, że nie będziesz robić zakupów i zwrócić pieniądze, a nie powierzać je komuś. To nie były Twoje pieniądze i nie powinnaś ich dawać komuś innemu, nawet przyjaciółce.
Obie teraz macie nauczkę i nie zazdroszczę żadnej tej niemiłej sytuacji.
Tak z innej beczki to dziwię się, że zamiast kupić coś na allegro te 10-20zł drożej wizażanki wolą "zawracać komuć gitarę" i prosić na forum o zakupy, bo potem z różnych przyczyn mogą się dziać takie rzeczy.
co do tego proszenia- przecież nie zawsze są te rzeczy na allegro...taa 10-20zł- czasami są to większe sumki- jak choćby w przypadku toreb H&M

A co do tego zawracania głowy- przecież nikt nie jest do tego zmuszany żeby kupować ...Ja często pomagam dziewczynom, a jak nie mam możliwości do szczerze piszę, że nie mam jak.

Zgadzam się z Tobą Niebie!!!
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:19   #333
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

ja to juz bym wolala -gdyby doszlo do takiej sytuacji, a wiec mowie czysto hipotetycznie- ustawic sie z wizazanka, ktora cos dla mnie kupila i zeby wystawila to na all. pewnie ze na all tez zdazaja sie takie sytuacje, ale jakos mozna najpierw powiadomic pracownika all a pozniej wszcząć ewentualne postepowanie prawne.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:24   #334
evita_l
Raczkowanie
 
Avatar evita_l
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jednorożec/Warszawa
Wiadomości: 284
GG do evita_l
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Przejrzałam wątek i doszłam do wniosku, że dobrze się stało, że tak się rozwinął, może dzięki temu Karo odzyska swoje pieniądze. Nigdy nie możemy do końca mieć pewności jak wyglądała cała ta sytuacja, a każda z dziewcząt może mieć swoją rację. Mimo tego wiele z Was podeszło do tej sprawy bardzo impulsywnie, zdarzało się, że niektóre po poznaniu historii Mii, przeprosiły i uwierzyły jej... Nie prościej było po prostu doradzić Karo, ale bez własnych uwag typu: co za baba, wieśniara, etc. Przepraszam, że tak piszę, ale nie lubię gdy ktoś rzuca słowa na wiatr i mówi coś bez zastanowienia lub znajomości sytuacji. Moja rada dla Karo byłaby podobna do Waszych, żeby wzięła sprawy ostro w swoje ręce, rada dla Mii, żeby najpierw spłaciła swój "dług" o ile może, aby nie być posądzaną o przywłaszczenie pieniędzy, a potem próbować dogadać się z tą osobą, której powierzyła zakupy, jeśli była właśnie taka sytuacja. Wszystko spokojnie i bez większych obraźliwych słów, które i tak na pewno były już między dziewczynami wymieniane. żyjmy w zgodzie ze sobą, ufajmy, ale nie bezgranicznie, a załatwiajmy sprawy w cywilizowany sposób taka prośba. Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, nie było to moim zamiarem.
__________________
pustamiska.pl

"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"
evita_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:35   #335
Dra_go
Raczkowanie
 
Avatar Dra_go
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 179
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Nie znam ani Caro, ani Mii, ale po przeczytaniu wypowiedzi obu stron powiem tyle. Mio, przyznałaś się do tego, że nie oddałaś całej kwoty. Ktoś Cię oszukał, czy nie, tak naprawdę to nieistotne. To jest tylko i wyłącznie Twój problem, a priorytetem w takiej sytuacji są pieniądze, które wzięłaś od kogoś, a nie to, co Ty straciłaś. Caro w ogóle nie powinna zwracać uwagi na Twoje tlumaczenia tylko powinna porozmawiać o tym z policją. I tyle, nie potrzeba wywodów.
__________________
Lunatic Slave of Luna Sea.
Forever & Ever.
Dra_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:35   #336
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
ja to juz bym wolala -gdyby doszlo do takiej sytuacji, a wiec mowie czysto hipotetycznie- ustawic sie z wizazanka, ktora cos dla mnie kupila i zeby wystawila to na all. pewnie ze na all tez zdazaja sie takie sytuacje, ale jakos mozna najpierw powiadomic pracownika all a pozniej wszcząć ewentualne postepowanie prawne.
Dokładnie. Mogę zrobić zakupy za pośrednictwem allegro- obie strony mają wtedy jakąś gwarancję wiarygodności (komentarze), a tutaj kieruję się tylko tym, kto co pisze w postach.
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:42   #337
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Wow! 96 uczestniczek. Caro, daj znać jak dostaniesz kasę na konto. (mam nadzieję, że stanie się to bardzo szybko).
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 13:43   #338
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Ciekawe jak poszło super karo na policji...mam nadzieje ze oni zalatwia ta sprawe. Aż wstyd ze dorosle dziewczyny mogą być az tak nieodpowiedzialne i niekonsekwentne.
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:44   #339
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te dziwaczne tłumaczenia Mia22. Jak można przez 6 miesięcy przetrzymywać czyjeś pieniądze i nie spłacić ich chociaż w minimalnej części. Dopiero teraz gdy sprawa zaszła tak daleko i jest poruszona na Wizażu Mia znalazła pieniądze na spłatę. Bardzo dziwne...
Myślę, że Mia miała nadzieję że sprawa ucichnie a Super Karo odpuści sobie i będzie po sprawie. A tu nagle taki nie oczekiwany obrót całej tej sytuacji.
Swoją drogą nie dziwię się rodzicom Karo, że w taki sposób ją potraktowali. I dziwię się jej, że jest tak tym oburzona..
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:44   #340
kasiulek216
Raczkowanie
 
Avatar kasiulek216
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 179
GG do kasiulek216
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

dziewczyny nie chce robic afery bo ja dałam Mia22 tylko 15 zł żeby kupiła mi wisiorek, ani wisiorka ani pieniędzy nie ma!długo mnie zwodziła w końcu napisała iż paczka została zgubiona na poczcie. ale od razu mi sie to podejrzane zrobiło. teraz juz własciwie mam pewnosc ze bezczelnie ukradła następne pieniądze! ale te 450 zł to już na prawdę gruba przesada!
__________________
nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy,
które mało nas obchodzą.

kasiulek216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:48   #341
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez kasiulek216 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie chce robic afery bo ja dałam Mia22 tylko 15 zł żeby kupiła mi wisiorek, ani wisiorka ani pieniędzy nie ma!długo mnie zwodziła w końcu napisała iż paczka została zgubiona na poczcie. ale od razu mi sie to podejrzane zrobiło. teraz juz własciwie mam pewnosc ze bezczelnie ukradła następne pieniądze! ale te 450 zł to już na prawdę gruba przesada!


w takim wypadku powinnyscie zlozyc reklamacje na poczcie i po jakims czasie (dlugim)poczta zwrocilaby te pieniadze
No i oczywiscie od niej jako nadawcy ta inicjatywa poiwnna wyjsc
Ale moze wyslala listem zwyklym,nie majac zadnego dowodu nadania.Wtedy nic nie mozna zrobic
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 13:49   #342
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Mia22 plącze się w zeznaniach

Wogóle nie rozumiem Twoje tłumaczenia "pożyczyłam komuś Twoje pieniądze".
Szczyt wszystkiego,jak można zarządzać czyimiś pieniędzmi w taki sposób.

Moim zdaniem nic Cie nie tłumaczy,skoro byłaś w szpitalu,trzeba było jasno przedstawić swoją sytuacje i po wyjściu oddac całą sumę.

Widać jeszcze nie dorosłaś do tego aby powierzyć Ci jaką kolwiek sumę.



Super karo nie zmuszała Cie do zakupu czegokolwiek,sama zobowiązałaś sie do tego,a człowiek w pełni dojrzały ponosi odpowiedzialność za swoje czyny.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:49   #343
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez elmoska Pokaż wiadomość
Myślę, że Mia miała nadzieję że sprawa ucichnie a Super Karo odpuści sobie i będzie po sprawie...
A tu taki "psikus".
Czyżbyśmy mieli kolejną poszkodowaną?
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:51   #344
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez kasiulek216 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie chce robic afery bo ja dałam Mia22 tylko 15 zł żeby kupiła mi wisiorek, ani wisiorka ani pieniędzy nie ma!długo mnie zwodziła w końcu napisała iż paczka została zgubiona na poczcie. ale od razu mi sie to podejrzane zrobiło. teraz juz własciwie mam pewnosc ze bezczelnie ukradła następne pieniądze! ale te 450 zł to już na prawdę gruba przesada!
15 zł to też gruba przesada. Kwota jest bez znaczenia.
Skoro paczka zginęła na poczcie to powinna wystąpić z reklamacją lub zrobić cesję roszczeń wobec poczty na Ciebie i Ty wystąpiła byś z reklamacją.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:54   #345
kasiulek216
Raczkowanie
 
Avatar kasiulek216
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 179
GG do kasiulek216
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

nigdy nie wiadomo czy ta paczka na pewno zaginęła. czy nawet nie zostala wysłana. a Mia22 też często nie odpowiadała na moje e-maile!
__________________
nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy,
które mało nas obchodzą.

kasiulek216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:54   #346
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
15 zł to też gruba przesada. Kwota jest bez znaczenia.
Skoro paczka zginęła na poczcie to powinna wystąpić z reklamacją lub zrobić cesję roszczeń wobec poczty na Ciebie i Ty wystąpiła byś z reklamacją.

o ile Mia22 wogole wysłała tą paczkę...
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:56   #347
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez bejbi19 Pokaż wiadomość
o ile Mia22 wogole wysłała tą paczkę...
Dokładnie.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:56   #348
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

jestem zdania, ze jezeli stac cie na 13 wizyt w kinie w miesiacu, a do tego ksiazki itd. to spokojnie moglas oddac te 450zl duzo wczesniej. coz trzeba bylo poswiecic swoje przyjemnosci, skoro to twoja wina.
nie wiem jak Tobie, ale mi by bylo totalnie glupio i wstyd gdyby ktos obcy musial przez pol roku blagac zebym oddala mu kase. juz nawet sama bym sie zadluzyla, pozyczyla od kogos i oddala te pieniadze jak najszybciej.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:58   #349
kasiulek216
Raczkowanie
 
Avatar kasiulek216
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 179
GG do kasiulek216
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

w ogole w zyciu bym nie pomyslała, tak długo na wizażu to myslałam że bez zadnych problemów wszystko przejdzie, a jaka chętna w pomocy była. a super karo podziwiam cie za taką cierpliwosc ja juz dawno na policji bym była. taka kasa.
__________________
nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy,
które mało nas obchodzą.

kasiulek216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 13:59   #350
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

czyli wynika z tego ze przez miesiac wystarczylo zrezygnowac z ksiazek i kina i juz bylyby pieniazki
Dziwi mnie tez to podejcie,ze nie moglas przeciez poswiecic"drobnych"przyje mnosci.No wlasnie wypadalo je poswiecic
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:08   #351
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez kasiulek216 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie chce robic afery bo ja dałam Mia22 tylko 15 zł żeby kupiła mi wisiorek, ani wisiorka ani pieniędzy nie ma!długo mnie zwodziła w końcu napisała iż paczka została zgubiona na poczcie. ale od razu mi sie to podejrzane zrobiło. teraz juz własciwie mam pewnosc ze bezczelnie ukradła następne pieniądze! ale te 450 zł to już na prawdę gruba przesada!

hm... to niestety też działa na twoją niekorzyść, mia22. kasiulek, miała wysłać to zwykłym listem czy poleconym? bo jeśli poleconym, to powinna mieć dowód nadana i można to reklamować.
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:11   #352
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez super_karo Pokaż wiadomość
Oczywiscie mowilam gdzie zglosze sprawe, jak nie odda. Jest bardzo pewna siebie , i twierdzi ze policja nic z tym nie moze zrobic, i na pewno nie odzyskam jak zglosze.

Mia22 a jak to wytlumaczysz?? Wg mnie Twoje tłumaczenia są beznadziejne, gdyby mnie spotkala taka sytuacja, zrobilabym wszystko aby byc fair wobec wlasciwie obcej mi osoby, a swoje prywatne sprawy z bliskim człowiekiem załatwiałabym we własnym zakresie później. Zdumiewa mnie, że dopiero teraz przyszło Ci do głowy ze powinnaś oddac pieniądze ze swoich.... Coz- kwestia mentalnosci. A wydawac by sie moglo ze jestes kulturalna osoba...
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:14   #353
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mia22, w ciągu ostatniego miesiąca wydałaś na książki co najmniej 250 zł! Dlatego, niestety, kompletnie nie przemawiają do mnie Twoje tłumaczenia.
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
jestem zdania, ze jezeli stac cie na 13 wizyt w kinie w miesiacu, a do tego ksiazki itd. to spokojnie moglas oddac te 450zl duzo wczesniej. coz trzeba bylo poswiecic swoje przyjemnosci, skoro to twoja wina.
nie wiem jak Tobie, ale mi by bylo totalnie glupio i wstyd gdyby ktos obcy musial przez pol roku blagac zebym oddala mu kase. juz nawet sama bym sie zadluzyla, pozyczyla od kogos i oddala te pieniadze jak najszybciej.
A skąd to wiecie?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
czyli wynika z tego ze przez miesiac wystarczylo zrezygnowac z ksiazek i kina i juz bylyby pieniazki
Dziwi mnie tez to podejcie,ze nie moglas przeciez poswiecic"drobnych"przyje mnosci.No wlasnie wypadalo je poswiecic
Mnie też najbardziej zraziło to, zdanie o odmawianiu sobie 'drobnych' przyjemności. Jeśli to, co dziewczyny piszą wyżej, to nie były one takie drobne.
Nie obchodzi mnie co kto robi ze SWOIMI pieniędzmi. Ale jeśli ma się takie długi, to trzeba zadbać najpierw o ich spłatę i naprawdę z czegoś należy zrezygnować.
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:14   #354
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

ależ ta karo jest okropna. Ty od pól roku w szpitalu biedna leżysz, a ona bezczelnie się pyta czy kupiłaś jej ubrania, za które zapłaciła...

Nie odzywałam się do tej pory, bo nie widziałam sensu, ale Twoje tłumaczenia rozbawiły mnie do łez + wiadomość o tym, że przepuszczasz kasę na prawo i lewo. ŻENUŁA! Dziewczyno zamilknij i przestań się błaźnić.
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:18   #355
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez kasiulek216 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie chce robic afery bo ja dałam Mia22 tylko 15 zł żeby kupiła mi wisiorek, ani wisiorka ani pieniędzy nie ma!długo mnie zwodziła w końcu napisała iż paczka została zgubiona na poczcie. ale od razu mi sie to podejrzane zrobiło. teraz juz własciwie mam pewnosc ze bezczelnie ukradła następne pieniądze! ale te 450 zł to już na prawdę gruba przesada!


No to mamy kolejną poszkodowaną. Co na to mia? Też komuś pożyczyłąś komuś te 15 zł?



Wogóle to przeczytajcie sobie pierwsze posty super karo i te dziwne tłumaczenia mii
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:20   #356
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
A skąd to wiecie?
Wystarczy przeglądnąć ten wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=121595
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:20   #357
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
A skąd to wiecie?


Mnie też najbardziej zraziło to, zdanie o odmawianiu sobie 'drobnych' przyjemności. Jeśli to, co dziewczyny piszą wyżej, to nie były one takie drobne.
Nie obchodzi mnie co kto robi ze SWOIMI pieniędzmi. Ale jeśli ma się takie długi, to trzeba zadbać najpierw o ich spłatę i naprawdę z czegoś należy zrezygnować.
z wątku książkowego zapewne

Mia22 tam opisuje ze stara sie zamawiac tylko 2 ksiazki na tydzien bo juz empik niezle na niej zarobil :/
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:21   #358
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Mia wedlug mnie zachowalas sie malo odpowiedzialnie. Sama na siebie wzilelas kupno tych rzeczy to powinnas sie z tego wywiazac a jesli nie bylas w stanie (szpital) to moglas oddac pieniadze Karo i sprawa bylaby zalatwiona. Uwazam ze w twim obowiazaku lezy oddanie tych pieniedzy.
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:25   #359
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Przyznam, że zaszokowało mnie oburzenie Mii22, że Karo ją obmawia i w ogóle jak tak można, dopytywać się o rzeczy, za które zapłaciła. W końcu to tylko parę miesięcy, o co tej Karo chodzi? Czepia się strasznie
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 14:27   #360
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Finansowy problem z wizazanka

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
A skąd to wiecie?
z 'kulturalnego bloga' mii22 (link w jej podpisie), gdzie to wylicza ile razy byla w kinie w marcu, ile ksiazek przeczytala, ile razy byla w teatrze itp
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.