Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-22, 08:46   #331
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

karola-d przyłączam się do pytania o salę No u nas niestety tez narzucony kolor na sali, ale ja chyba i tak będę miała swój

karolinusienka no ja chyba po świetach tez sie wezme za szukanie sukni tylko własnie szukam takiej maksymalnie do 1500, a lubię takie bogate, więc coś czuje że rynek używanych mnie czeka, bo w salonach za takie chcieliby 3tys
a wyprzedaże to chyba mają tak sierpień- październik, dobrze się orientuję?
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 10:57   #332
karola-d
Przyczajenie
 
Avatar karola-d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)


my na sale wybralismy -los esposos
nowa sala w tym roku od maja ruszyla, zauroczyla nas wygladem
i tak juz zostalo
niestety jak sie wejdzie do nich na strone to ze zdjeciami nie jest bogato
cale szczescie my najpierw ja zobaczylismy na zywo heh

kosciol - katedra 16.00 obecnosc obowiazkowa
zapomnialam dopisac ze mamy jeszcze zespol muzyczny
(tego balam sie najbardziej, na szczescie mamy zespol ktory juz przetestowalismy i bardzo fajnie sie dopasowuje do gosci,)

co do koloru... sala jest herbaciano-ecru
a ja strasznie chce miec kolor przewodni amarant
wiec zaczelam szukac po necie i znalazlam polaczenie pomaranczu z amarantem co dalo mi nadzieje

sukienka...to temat jeszcze odlegly
ale za to intensywnie zastanawiam sie nad kolorowymy butami do slubu
karola-d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 11:13   #333
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
karola-d przyłączam się do pytania o salę No u nas niestety tez narzucony kolor na sali, ale ja chyba i tak będę miała swój

karolinusienka no ja chyba po świetach tez sie wezme za szukanie sukni tylko własnie szukam takiej maksymalnie do 1500, a lubię takie bogate, więc coś czuje że rynek używanych mnie czeka, bo w salonach za takie chcieliby 3tys
a wyprzedaże to chyba mają tak sierpień- październik, dobrze się orientuję?
pod koniec roku tez beda wyprzedaze beda pozbywac sie model z tego roku i beda wchodzic juz modele z 2011 wiec bedzie w czym wybierac
ja chce sukienke nie za bardzo skromna ani nie bogata, taka wysrodkowana chcialabym, zeby byla koronka ale czy taka sie znajdzie

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez karola-d Pokaż wiadomość

my na sale wybralismy -los esposos
nowa sala w tym roku od maja ruszyla, zauroczyla nas wygladem
i tak juz zostalo
niestety jak sie wejdzie do nich na strone to ze zdjeciami nie jest bogato
cale szczescie my najpierw ja zobaczylismy na zywo heh

kosciol - katedra 16.00 obecnosc obowiazkowa
zapomnialam dopisac ze mamy jeszcze zespol muzyczny
(tego balam sie najbardziej, na szczescie mamy zespol ktory juz przetestowalismy i bardzo fajnie sie dopasowuje do gosci,)

co do koloru... sala jest herbaciano-ecru
a ja strasznie chce miec kolor przewodni amarant
wiec zaczelam szukac po necie i znalazlam polaczenie pomaranczu z amarantem co dalo mi nadzieje

sukienka...to temat jeszcze odlegly
ale za to intensywnie zastanawiam sie nad kolorowymy butami do slubu
sala ladna u mnie kolory na sali tez cos w podobie i chyba tego bede sie trzymac zreszta sama nie wiem
a nad sukienka sie zastanawiaj powoli, bo zobaczysz jak ci czas zacznie uciekac
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 13:16   #334
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

ja mam salę bordo - ecru, a ja lubię róż
ale chyba mi wszystko jedno... ja nie jestem z tych co muszą mieć wszystko idealnie współgrające
To może też się wybiorę pod koniec roku pooglądać te sukienki Bo patrząc że sukienka powinna być zamawiana tak pół roku przed ślubem to akurat trafię na najdroższe nowości
Ile płacicie za kamerzystę? To może coś od Was ściągnę
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 14:29   #335
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Witam, mieszkam blisko łodzi, rzut beretem
Myślalam, że takiego wątku nie ma, a tu prosze, widze przez przypadek: Łódzkie
Salę mamy też w okolicach łodzi, ale zwyklą OSP
sala fajna, dekoratorka może przybrać tak, że sala jest nie poznania
Zresztą, sama w sobie też jest ok, zależy co kto lubi. Przede wszystkim jest duża, bo planujemy wesele na ok 150-160 os.
Pozdrawiam

Ps. Karola co to za buty? Faaajne, tylko wolalabym inny kolor

Edytowane przez renata858585
Czas edycji: 2010-10-22 o 14:31
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 07:54   #336
karola-d
Przyczajenie
 
Avatar karola-d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Renata - te buciki sa od Christian Louboutin ... kiedys moze sobie takie kupie narazie idzie mi tylko powzdychac do monitora

Agusiajnw - ja za swojego place okolo 2000 - nie wiem jeszcze dokladnie bo sie zastanawiamy czy brac kamerzyste na poprawiny
ja osobiscie bym nie brala ale moja mama moze naciskac ...

znalazlam wczoraj zaproszenia w formie telegramu - smieszne
oraz znalazlam zaproszenia recznie robione przez jedna z PM strasznie ladne

Edytowane przez karola-d
Czas edycji: 2010-10-23 o 08:01
karola-d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 08:47   #337
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

śliczne zaproszenia
Ja jeszcze zastanawiam się nad poprawinami, teściu bardzo by chciał, ale my z TŻ myślimy że trochę szkoda pieniędzy
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 10:13   #338
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cześć, to i ja dołączę się do miejscowego wątku ślubnego . Ślub biorę 21 maja 2011. W tej chwili załatwione mam prawie wszystko: kościół, salę (OSP), kucharkę, zespół, kamerzystę i z fotografem zostało już tylko podpisanie umowy. Mam nawet sukienkę i buty Wszystko kupione na wyprzedaży. Zaproszenia też już zaprojektowałam ale jeszcze nad nimi myślę (mam mnóstwo osób do zaproszenia i brak czasu na ręczne doklejanie ozdób, zatem wszystko zależy od drukarki :/).

Agusiajnw mój kamerzysta będzie mnie kosztował 1450 zł (wesele). Zespół niestety wybrany jedynie po odsłuchaniu nagrań internetowych i płyt demonstracyjnych bo dawno nie byłam na weselu i nie mam nikogo sprawdzonego. Mam nadzieję że się sprawdzą, wydają się konkretni i profesjonalni.
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 10:24   #339
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Cześć, to i ja dołączę się do miejscowego wątku ślubnego . Ślub biorę 21 maja 2011. W tej chwili załatwione mam prawie wszystko: kościół, salę (OSP), kucharkę, zespół, kamerzystę i z fotografem zostało już tylko podpisanie umowy. Mam nawet sukienkę i buty Wszystko kupione na wyprzedaży. Zaproszenia też już zaprojektowałam ale jeszcze nad nimi myślę (mam mnóstwo osób do zaproszenia i brak czasu na ręczne doklejanie ozdób, zatem wszystko zależy od drukarki :/).

Agusiajnw mój kamerzysta będzie mnie kosztował 1450 zł (wesele). Zespół niestety wybrany jedynie po odsłuchaniu nagrań internetowych i płyt demonstracyjnych bo dawno nie byłam na weselu i nie mam nikogo sprawdzonego. Mam nadzieję że się sprawdzą, wydają się konkretni i profesjonalni.

opowiedz nam coś o Was

przepraszam Dziewczyny za nieobecność, ale ja i TŻ mielismy weekend wolny wiec się soba pozajmowaliśmy ale juz jestem

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
śliczne zaproszenia
Ja jeszcze zastanawiam się nad poprawinami, teściu bardzo by chciał, ale my z TŻ myślimy że trochę szkoda pieniędzy
my mamy poprawiny, bo u nas taki zwyczaj jest. wiem, ze bede bardzo zmaczona, ale 2 dniowej imprezy weselnej nie odpuszcze
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:18   #340
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Cześć, to i ja dołączę się do miejscowego wątku ślubnego . Ślub biorę 21 maja 2011. W tej chwili załatwione mam prawie wszystko: kościół, salę (OSP), kucharkę, zespół, kamerzystę i z fotografem zostało już tylko podpisanie umowy. Mam nawet sukienkę i buty Wszystko kupione na wyprzedaży. Zaproszenia też już zaprojektowałam ale jeszcze nad nimi myślę (mam mnóstwo osób do zaproszenia i brak czasu na ręczne doklejanie ozdób, zatem wszystko zależy od drukarki :/).

Agusiajnw mój kamerzysta będzie mnie kosztował 1450 zł (wesele). Zespół niestety wybrany jedynie po odsłuchaniu nagrań internetowych i płyt demonstracyjnych bo dawno nie byłam na weselu i nie mam nikogo sprawdzonego. Mam nadzieję że się sprawdzą, wydają się konkretni i profesjonalni.
cześć

My zespół w sumie też od tak wzięliśmy, ale jakoś mnie zauroczyli swoim podejściem
i liczę że prowadzą wesela w ten sam sposób w jaki żyją

no ja w sumie niby tez bym 2 dni chciała balować, ale kurcze te koszty wszedzie gonią a jak z finansowaniem rodzice czy sami? - opowiadajcie
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:34   #341
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
cześć

My zespół w sumie też od tak wzięliśmy, ale jakoś mnie zauroczyli swoim podejściem
i liczę że prowadzą wesela w ten sam sposób w jaki żyją

no ja w sumie niby tez bym 2 dni chciała balować, ale kurcze te koszty wszedzie gonią a jak z finansowaniem rodzice czy sami? - opowiadajcie
a jaki masz zespol??
u mnie finansowanie jest podzielne
rodzice placa za sale, reszte platnosci dokonujemy sami (orkiestra,foto,kam,ubran ia,kosciol,urzad itp.) bo w calosci bysmy chyba nie dali rady finansowo.
a ile placicie za talerzyk??
ja za wesele 195zł za poprawiny ok 65zł.
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 13:41   #342
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

no to podział finansowania taki sam jak u mnie

za talerzyk płacimy 137zł/os, a poprawiny kosztowałyby 60zł.

Zespół Gracja A Wy jaki macie?
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:52   #343
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
no to podział finansowania taki sam jak u mnie

za talerzyk płacimy 137zł/os, a poprawiny kosztowałyby 60zł.

Zespół Gracja A Wy jaki macie?
my mamy nietypowy zespol - HaliskaBand dziewczyna ma przepiekny glos
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 14:22   #344
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

My mamy kucharki, tzn za talerzyk placimy (chyba) 27zł ale w cenie jest tylko robota, jedzenie kupujemy sami. Moi rodzice kupują jedzenie, ubieraja mnie, rodzice TŻ wodke kupują.
Kamerzysta z Pabianic(1700zl za 2 dni) ale bardzo nam się podoba jak montuje film, no i w porządku facet jest. Zespół Calypso z lodzi, dziewczyna i chłopak, tym sie martwie najbardziej, bo w sumie to nei wiem jak graja niby sluchałam ale.... boje sie, bo wg mnie zespół jest najważniejszy na weselu. Znacie Ich może?Wydają się w porządku, ale ciekawe jak prowadza imprezę

Ps. dla mnie wesele bez poprawin jest beee nawet 3 dni mogę sie bawić, a później sprzątnie
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:28   #345
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

tez słyszałam że zespół jest najwazniejszy... A powiedz mi renata858585 oglądałas jakieś filmiki z weselami prowadzonymi przez nich?

No to mnie kusicie tymi poprawinami tylko ja jakos tak jak najtaniej bym wszystko chciała i wiem że teść z miła chęcia zapłaci za poprawiny tez, ale nie wiem jak moi rodzice... A przyznam szczerez że głupio mi zapytac ich wprost w ogóle to że się dołoża tez bardziej tak z domysłu wiem bo bezpośrednio nie potrafię sie dowiedzieć
No a nas na pewno na poprawiny nie będzie stać...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:49   #346
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Boshe, cos tam oglądalismy, pokazywali nam, ale w sumie gadaliśmy w trakcie i pamiętam tylko piosenke Maryli Rodowicz "Niech żyje bal" i ładnie spiewala, nie fałoszowała... ja to jednak zamotana jestem

A powiedzcie czy możecie polecic jakis salon sukienek w łodzi? gdzie warto sie wybrac?
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:27   #347
karola-d
Przyczajenie
 
Avatar karola-d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

czlowieka tylko dzien nie ma a tu prosze jakie rozkrecenie

to i ja dorzuce swoje 5groszy
my wesele mamy rowniez z poprawinami gdyz w miojej rodzinie pomysl tylko wesela by nie przeszedl, wiec bawimy sie 2 dni
ostatnio sie zastanawialam nad kamerzysta bo mamy podpisana umowe ale tylko na wesele
i dopadlo mnie kolejne olsnienie czy nie bedzie afery ...
musze sie mamuski podpytac jakie ona ma zdanie na kamerzyste na poprawinach....

co do placenia... chyba przyjdzie nam wiekszosc placic samemu
ale to juz historia na osobny watek

renata858585 - 275zl talerzyk i w tej cenie tylko robota + jedzenie osobno...?? bo nie wiem czy dobrze zrozumialam
karola-d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 17:05   #348
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Nie jestem doświadczoną forumowiczką i nawet nie wiem co mogę o nas napisać Może że na ślub zdecydowaliśmy się w lipcu i planujemy na 21 maja 2011 (ciekawe czy się uda bo problemów mamy co niemiara, aż momentami wszystkiego się odechciewa). W sumie pewnie dla niektórych stosunkowo krótko się znamy bo od zeszłego grudnia ale oboje jesteśmy siebie pewni i to dla nas najważniejsze .

Mój zespół, wybrany w castingu internetowym, pokazał nam parę nagrań, ale w sumie niewiele, ale podobało mi się jak się zachowują i poziom jaki trzymali i to że nie "gwiazdorzyli" opowiadając jacy to cudowni nie są Składa się z 3 osób: 2-ch panów i pani. Z nagrań wynika że dziewczyna śpiewa super , panowie troszkę słabiej ale w przeciwieństwie do niektórych da się słuchać i bawić przy tym. Mam nadzieję że się sprawdzą bo zespół jest naprawdę ważny bo nakręca całą imprezę.

Ja mam poprawiny i daltego wybrałam salę OSP (stwierdziłam że będę sama wszystko finansować razem z TŻ, rodzice coś dorzucą ale mają jeszcze inne pociechy i nic na siłę ).
Też płacę od talerzyka i też 27 zł, renata858585 może mamy tą samą kucharkę ?? A gdzie masz salę OSP??

Co do salonów zdecydowanie polecam "mój" (tam gdzie kupiłam sukienkę) - Loris na Jaracza, bardzo fajna pani mnie obsługiwała i doradziła sukienkę, na którą się zdecydowałam a sama bym nigdy nawet jej nie zauważyła. Fajny salon jest też na rogu Piotrkowskiej i Czerwonej - Venus. Oba salony mają świetne ceny i fajne sukienki
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 08:29   #349
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Sala na wsi kolo Rzgowa-Kalinko.
Za talerzyk 27zł nie
Kucharki są z okolic łodzi, pabianic, własnie muszę sie do Nich odezwać, Pani kazała w październiku
A te salony będe miaal na uwadze, dzieki!
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 09:27   #350
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Nie jestem doświadczoną forumowiczką i nawet nie wiem co mogę o nas napisać Może że na ślub zdecydowaliśmy się w lipcu i planujemy na 21 maja 2011 (ciekawe czy się uda bo problemów mamy co niemiara, aż momentami wszystkiego się odechciewa). W sumie pewnie dla niektórych stosunkowo krótko się znamy bo od zeszłego grudnia ale oboje jesteśmy siebie pewni i to dla nas najważniejsze .

Mój zespół, wybrany w castingu internetowym, pokazał nam parę nagrań, ale w sumie niewiele, ale podobało mi się jak się zachowują i poziom jaki trzymali i to że nie "gwiazdorzyli" opowiadając jacy to cudowni nie są Składa się z 3 osób: 2-ch panów i pani. Z nagrań wynika że dziewczyna śpiewa super , panowie troszkę słabiej ale w przeciwieństwie do niektórych da się słuchać i bawić przy tym. Mam nadzieję że się sprawdzą bo zespół jest naprawdę ważny bo nakręca całą imprezę.

Ja mam poprawiny i daltego wybrałam salę OSP (stwierdziłam że będę sama wszystko finansować razem z TŻ, rodzice coś dorzucą ale mają jeszcze inne pociechy i nic na siłę ).
Też płacę od talerzyka i też 27 zł, renata858585 może mamy tą samą kucharkę ?? A gdzie masz salę OSP??

Co do salonów zdecydowanie polecam "mój" (tam gdzie kupiłam sukienkę) - Loris na Jaracza, bardzo fajna pani mnie obsługiwała i doradziła sukienkę, na którą się zdecydowałam a sama bym nigdy nawet jej nie zauważyła. Fajny salon jest też na rogu Piotrkowskiej i Czerwonej - Venus. Oba salony mają świetne ceny i fajne sukienki
dzieki za podanie salonow na pewno tam zajrzymy z mama
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 09:41   #351
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez renata858585
Sala na wsi kolo Rzgowa-Kalinko.
No to mamy tą samą salę A kiedy masz ślub, ja 21 maja 2011. Znalazłaś już jakąś konkretną i przystępną cenowo dekoratorkę?? Zastnawiałaś się też nad wystrojem bo ja dojść z tym do ładu nie mogę. A możesz znasz kogoś kto ma wesele na tej sali 28 maja? Kucharka mi doradziła że dekoracje można wziąć na pół z poprzednią lub kolejną parą i się nad tym zastanawiam, bo inaczej zostaje mi tylko dekoracja własna .
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:23   #352
renata858585
Raczkowanie
 
Avatar renata858585
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 303
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Ja mam 28maja
na dekoratorke jeszcze czas, w sumie mam jedną taka co nawet nieźle robi, ale też zastanawialismy się nad tym, żeby tylko zrobila dekoracje stolu i za nami, a resztę my(balonami) taniej będzie ale to jest jeszcze kwestia do przedyskutowania.
Na ile robicie wesele? ja jak na razie mam 164 os, ale wiadomo że ktoś może odpaśc.
renata858585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:26   #353
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

ale dziewczyny Wam sie trafiło
a ja szukam par ktore maja slub w Kosciele Najswietszego Zbawiciela 11.06 2o11 jedna parę już mam, ale szukam więcej
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:45   #354
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Ale sie cieszę że wątek się rozkręcił

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Nie jestem doświadczoną forumowiczką i nawet nie wiem co mogę o nas napisać Może że na ślub zdecydowaliśmy się w lipcu i planujemy na 21 maja 2011 (ciekawe czy się uda bo problemów mamy co niemiara, aż momentami wszystkiego się odechciewa). W sumie pewnie dla niektórych stosunkowo krótko się znamy bo od zeszłego grudnia ale oboje jesteśmy siebie pewni i to dla nas najważniejsze .

Mój zespół, wybrany w castingu internetowym, pokazał nam parę nagrań, ale w sumie niewiele, ale podobało mi się jak się zachowują i poziom jaki trzymali i to że nie "gwiazdorzyli" opowiadając jacy to cudowni nie są Składa się z 3 osób: 2-ch panów i pani. Z nagrań wynika że dziewczyna śpiewa super , panowie troszkę słabiej ale w przeciwieństwie do niektórych da się słuchać i bawić przy tym. Mam nadzieję że się sprawdzą bo zespół jest naprawdę ważny bo nakręca całą imprezę.

Ja mam poprawiny i daltego wybrałam salę OSP (stwierdziłam że będę sama wszystko finansować razem z TŻ, rodzice coś dorzucą ale mają jeszcze inne pociechy i nic na siłę ).
Też płacę od talerzyka i też 27 zł, renata858585 może mamy tą samą kucharkę ?? A gdzie masz salę OSP??

Co do salonów zdecydowanie polecam "mój" (tam gdzie kupiłam sukienkę) - Loris na Jaracza, bardzo fajna pani mnie obsługiwała i doradziła sukienkę, na którą się zdecydowałam a sama bym nigdy nawet jej nie zauważyła. Fajny salon jest też na rogu Piotrkowskiej i Czerwonej - Venus. Oba salony mają świetne ceny i fajne sukienki
dziękuję za info również, na pewno tam zajrzę
A ceny mniej więcej w jakim przedziale?

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
ale dziewczyny Wam sie trafiło
a ja szukam par ktore maja slub w Kosciele Najswietszego Zbawiciela 11.06 2o11 jedna parę już mam, ale szukam więcej
no trafiło super no ja też szukam par do kościoła ale chyba prędzej od księdza zdobędę namiary niż w necie

Co do orkiestry to trzeba obserwować na nagraniach jak goście się bawią, jeśli parkiet jest pełny to i orkiestra musi byc dobra
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 11:10   #355
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Ale sie cieszę że wątek się rozkręcił



dziękuję za info również, na pewno tam zajrzę
A ceny mniej więcej w jakim przedziale?



no trafiło super no ja też szukam par do kościoła ale chyba prędzej od księdza zdobędę namiary niż w necie

Co do orkiestry to trzeba obserwować na nagraniach jak goście się bawią, jeśli parkiet jest pełny to i orkiestra musi byc dobra
ja ta jedna pare znalazlam wlasnie w necie przez przypadek

super ze, watek sie rozkręcił nareszcie
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 11:13   #356
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez renata858585
Ja mam 28maja
na dekoratorke jeszcze czas, w sumie mam jedną taka co nawet nieźle robi, ale też zastanawialismy się nad tym, żeby tylko zrobila dekoracje stolu i za nami, a resztę my(balonami) taniej będzie ale to jest jeszcze kwestia do przedyskutowania.
Moja kucharka często pracuje na tej sali i powiedziała że samodzielna dekoracja niekoniecznie będzie się opłacać. Bo ja chciałąbym takie szarfy materiału i jakieś ładne świeczniki, no i dużo kwiatów i kucharka powiedziała że sam zakup materiału może mnie dużo wynieść i doradziła umówienie się z inną parą . Także możemy spróbować się ugadać.

Ja na liście mam ze 180 osób, wiem że część odpadnie, a ile będzie naprawdę to nie mam pojęcia i boję się że niepotrzebnie mam taką dużą salę i jeszcze specjalnie zmieniałam z mniejszej i w Łodzi na tą.

Cytat:
Napisane przez agusiajnw
A ceny mniej więcej w jakim przedziale?
Ceny są bardzo korzystne bo w Venus nawet od 600 zł i to za przecudne, dobrze wykonane sukienki. W Loris podobnie bo sama kupiłam tam za 850 zł (oczywiście wszystko to wyprzedaże modeli salonowych).

A czy wy też czasem zastanawiacie się nad waszym wyborem co do sukienki?
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 12:15   #357
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Moja kucharka często pracuje na tej sali i powiedziała że samodzielna dekoracja niekoniecznie będzie się opłacać. Bo ja chciałąbym takie szarfy materiału i jakieś ładne świeczniki, no i dużo kwiatów i kucharka powiedziała że sam zakup materiału może mnie dużo wynieść i doradziła umówienie się z inną parą . Także możemy spróbować się ugadać.

Ja na liście mam ze 180 osób, wiem że część odpadnie, a ile będzie naprawdę to nie mam pojęcia i boję się że niepotrzebnie mam taką dużą salę i jeszcze specjalnie zmieniałam z mniejszej i w Łodzi na tą.


Ceny są bardzo korzystne bo w Venus nawet od 600 zł i to za przecudne, dobrze wykonane sukienki. W Loris podobnie bo sama kupiłam tam za 850 zł (oczywiście wszystko to wyprzedaże modeli salonowych).

A czy wy też czasem zastanawiacie się nad waszym wyborem co do sukienki?
ja jeszcze nie wybralam sukienki, wiec nie mam tego problemu
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 12:51   #358
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez karolinusienka
ja jeszcze nie wybralam sukienki, wiec nie mam tego problemu
Świetna odpowiedź . Bardzo się uśmiałam To jak wybierzesz już sukienkę to się pochwal i napisz jakie masz wrażenia z wyboru i po nim
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 13:34   #359
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Świetna odpowiedź . Bardzo się uśmiałam To jak wybierzesz już sukienkę to się pochwal i napisz jakie masz wrażenia z wyboru i po nim
oczywiscie, ze sie pochwale
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 14:56   #360
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Łódzkie panny młode! Nie będziemy gorsze :)

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Moja kucharka często pracuje na tej sali i powiedziała że samodzielna dekoracja niekoniecznie będzie się opłacać. Bo ja chciałąbym takie szarfy materiału i jakieś ładne świeczniki, no i dużo kwiatów i kucharka powiedziała że sam zakup materiału może mnie dużo wynieść i doradziła umówienie się z inną parą . Także możemy spróbować się ugadać.

Ja na liście mam ze 180 osób, wiem że część odpadnie, a ile będzie naprawdę to nie mam pojęcia i boję się że niepotrzebnie mam taką dużą salę i jeszcze specjalnie zmieniałam z mniejszej i w Łodzi na tą.


Ceny są bardzo korzystne bo w Venus nawet od 600 zł i to za przecudne, dobrze wykonane sukienki. W Loris podobnie bo sama kupiłam tam za 850 zł (oczywiście wszystko to wyprzedaże modeli salonowych).

A czy wy też czasem zastanawiacie się nad waszym wyborem co do sukienki?
o kurcze, ale taniocha
najchętniej bym juz tam poleciała ale musze mamę namówić, żeby się ze mna wybrała... świadkowa - pilna studentka czasu duzo nie ma, to mame musze zabrać

A wiecie - najchętniej bym z TŻ poszła, bo lubię z nim robić zakupy ale trzeba być twardym i zaskoczyć

Ja tez kiecki jeszcze nie mam więc się nie zastanawiam, ale znając siebie to na 99% będę miała wątpliwości

Raz mam ochotę na rybkę/syrenkę a raz na obszerną prinessę, więc ja juz mam dylemat
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 21:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.