Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-03, 22:30   #331
JaMarcycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez eveline7 Pokaż wiadomość
Przykro mi ale na pewno się nie zmyje
Na pewno zostanie jakaś poświata, bo tak piszą, że niby się zmyją ale tak naprawdę to tylko kolor wyblaknie, ale do naturalnego na pewno się nie wymyje Może prędzej tonery, ja miałam nimi robione i zmyły się całkiem po 3,4 myciach, ale to się nie opłaca bo znów za krótko trzymają to jak się chce odświeżyć kolor na imprezę to ok, ale na dłużej nie bardzo.
Może spróbuj farbować tylko końce, bez odrostu.

Pozdrawiam
Byłam właśnie dziś u fryzjerki i chciałam zeby zrobiła mi pasemka ciemniejsze, takie jak moje odrosty ,zeby choć torche zniwelować kontrast między odrostami ,a kolorem. Niestety powiedziała ,że nie da się zrobić pasemek nie farbujac moich 11 cm odrostów ,bo folia by się nie trzymała :-/ .Oczywiście pasemka prawie od czubka głowy nie wchodziły w grę ,bo przecież nie po to 8 mies. chodziłam z odrostami żeby teraz znowu jest farbowac . Głowiłyśmy się chyba z 30 min. no i wyszło z tego tylko tyle ,że mnie trochę obcięła i po wizycie poszłam kupić szamponetkę ok 6 myć. Fryzjerka zasugerowała ,że może to trochę złagodzi żółty odcień farby jaki miałam wcześniej. Szamponetka Joanny super Zafarbowało mi odrosty i kolor ,ale oczywiście na pożółkłych włosach złapała mniej. Pewnie zmyje się już po 2-3 myciach ,ale mam nadzieje ,że to choć trochę pomoże. Nadzieja matką głupich...

Dzięki Ci za odpowiedź i pomoc Kupiłam tydzień temu tego garniera i chyba bede musiała komuś go sprezentować skoro nie spiera się do końca .
PS> Żeby pofarbować bez odrostów musiałabym chyba 20 min albo wiecej trzymać cały czas głowę w dół Chyba sie tak nie da. Poza tym na początku (przy ciemno wychodzącym ciemnym blondzie,niczym ciemny brąz, a moich ciemny blond (troche ciemniejsze niż na rysunku od naturalnego blondu color&shine) wyglądałoby to chyba jeszcze gorzej niż teraz

Edytowane przez JaMarcycha
Czas edycji: 2009-09-03 o 22:34
JaMarcycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 11:52   #332
gadabout_0
Przyczajenie
 
Avatar gadabout_0
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Question Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Czy możliwe jest delikatne rozjaśnienie włosów tą farbą? I jakiego koloru można się spodziewać po nałożeniu jakiegoś jasnego, chłodnego odcienia na włosy, z których nie zmył się do końca kolor o miedzianoczerwonym połysku (czekolada)? Naturalny kolor to mysi brąz, włosy raczej cienkie i podatne na barwienie.
gadabout_0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 16:30   #333
gosia220486
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

mam pytanie,mam obecnie balejaz i chce pofarbowac go farba bez amoniaku garnier color,shine jasny braz,co wy na to czy ona mi go pokruje,czy ktos juz tp robil? balejaz robilam 2 miesiace temu. jesli ktos juz probowal to niech pomoze jaki kolor wyszedl i czy ta farba pokryla. dzieki za informacje
gosia220486 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 20:48   #334
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Hej, zafarbowałam sobie czekoladą
Muszę dać duży plus tej farbce, ponieważ kolor rzeczywiście taki jak na opakowaniu, włosy miękkie, i co ważne błyszczące. Fajnie pokryła, farbowałam na wyblakły rudy. Ale trzymałam nieco dłużej na włoskach niż zalecali na opakowaniu,( jakieś 15 min)
Jedyny minus to, że ciężko schodzi ze skóry.
Po jednym myciu stwierdzam, że kolor dalej ten sam.
Dla mnie godna polecenia.
Wklejam fotki
1 fotka - światło sztuczne z lampą
2 fotka - światło dzienne bez lampy
3 fotka - światło dzienne z lampą
4 fotka - światło dzienne z lampą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (90,5 KB, 2066 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (57,8 KB, 1258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (65,7 KB, 903 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (72,5 KB, 1034 załadowań)

Edytowane przez eveline7
Czas edycji: 2009-09-06 o 21:10
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 23:37   #335
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez gosia220486 Pokaż wiadomość
mam pytanie,mam obecnie balejaz i chce pofarbowac go farba bez amoniaku garnier color,shine jasny braz,co wy na to czy ona mi go pokruje,czy ktos juz tp robil? balejaz robilam 2 miesiace temu. jesli ktos juz probowal to niech pomoze jaki kolor wyszedl i czy ta farba pokryla. dzieki za informacje
mi nie pokrylo pasemek , tzn pokrylo ale szybko sie troche kolor wymyl , nie jest bardzo kontrastowo ale widac 2 kolory- tam gdzie byly pasemka jest jasniejsze , tam gdzie nie taki jak na opakowaniiu
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 06:12   #336
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

eveline7 dzieki za fotki!
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 08:06   #337
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez gosia220486 Pokaż wiadomość
mam pytanie,mam obecnie balejaz i chce pofarbowac go farba bez amoniaku garnier color,shine jasny braz,co wy na to czy ona mi go pokruje,czy ktos juz tp robil? balejaz robilam 2 miesiace temu. jesli ktos juz probowal to niech pomoze jaki kolor wyszedl i czy ta farba pokryla. dzieki za informacje
No ja potwierdzam, że nie pokryje dobrze pasemek, zostaną jaśniejsze a tam gdzie ich nie ma będą takie jak na opakowaniu, wiem bo miałam parę z góry jaśniejsze ( nawet nie blond) i też zostały jaśniejsze od reszty
Pozdrawiam


Edytowane przez eveline7
Czas edycji: 2009-09-07 o 10:38
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 20:27   #338
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Hej dawno mnie tu nie było, ale nadchodzi moment, że odrosty są coraz bardziej widoczne :/ no i czas na kolejne farbowanie...
wcześniej miałam 'naturalny brąz' i kolor do teraz jest ładny...może już się wymył i nie jest tak głęboki jak na początku, że prawie czarny, ale mi się podoba...tylko odrosty widać trochę :/ tak z odcień czy dwa jaśniejsze od koloru reszty włosów :/ a szkoda, bo kolor mi się ogólnie podoba i naturalnie wygląda...
co byście mi poradziły...pofarbować same odrosty, np. jasnym brązem czy ciemnym blondem, czy lepiej całość ciemnym blondem / jasnym brązem?
Ma ktoś fotkę ciemnego blondu na dość ciemnych włosach? albo jasnego brązu? bo nie chcę żeby wyszło aż tak czarno jak naturalny brąz bo początkowo sztucznie się czułam... no i rudości czy czerwienie też raczej odpadają.
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 21:46   #339
kseniaczek
Raczkowanie
 
Avatar kseniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 46
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

a powiedzcie mi dziewczeta, myje wloski co 3 dni, jezeli chce pofarbowac, to w tym dniu co umyje czy moze po tych 3 dniach? moje kumpele jak farbuja farba to mowia ze jak wloski sa troche juz "nieswieze" :P to farba lepiej bierze i lepiej sie trzyma, ale to w sumie nie jest farba trwala i na suche wlosy sie jej nie naklada wiec stad te watpliwosci

btw. powiedzcie mi, czy ktoras z Was miala tak, ze olejek rycynowy nalozony na pare godz jako odzywka przyciemnil wlosy, bo ja mam takie wrazenie ze mam widocznie ciemniejsze !

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez szaramyszka88 Pokaż wiadomość
Hej dawno mnie tu nie było, ale nadchodzi moment, że odrosty są coraz bardziej widoczne :/ no i czas na kolejne farbowanie...
wcześniej miałam 'naturalny brąz' i kolor do teraz jest ładny...może już się wymył i nie jest tak głęboki jak na początku, że prawie czarny, ale mi się podoba...tylko odrosty widać trochę :/ tak z odcień czy dwa jaśniejsze od koloru reszty włosów :/ a szkoda, bo kolor mi się ogólnie podoba i naturalnie wygląda...
co byście mi poradziły...pofarbować same odrosty, np. jasnym brązem czy ciemnym blondem, czy lepiej całość ciemnym blondem / jasnym brązem?
Ma ktoś fotkę ciemnego blondu na dość ciemnych włosach? albo jasnego brązu? bo nie chcę żeby wyszło aż tak czarno jak naturalny brąz bo początkowo sztucznie się czułam... no i rudości czy czerwienie też raczej odpadają.
ja moze w czw, bede farbowac jasnym brazem, na mozna okreslic braz, nie jasny ale tez nie ciemny, choc w sumie mam wesele w ta sobote i nie wiem czy ryzykowac jak nie to w nast tyg przesle fotki.

a takie pytanie mam do Was, bo duzo kolezanek mi odradza farbowanie, ze szkoda wlosow i mojego koloru, bo mowia ze taki ladny, ja sie napalilam strasznie na ciemniejsze wloski, czy ktoras z Was zaluje ze pofarbowala wlosy? moze sie wydac glupie to pytanie, ale wiem ze farba pewnie sie nie zmyje do konca wiec raczej dlugo nie ujze swoich naturalnych wlosow...
__________________
w drzwiach skrzypiących bez sensu
kseniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 07:56   #340
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

kseniaczek miałam ten sam dylemat co Ty. Mama mi odradzała ze względu na to, że ona ma już włosy zniszczone po farbowaniu siwizny (farbuje hmm ponad 15 lat). Ale ja baaardzo chciałam mieć ciemniejsze włosy (byłam jasną brunetką, prawie szatynką). Pierwsza farba jaką kupiłam to Casting (bo jest bez amoniaku) potem kilka opakowań Garnier 100% kolor, Schwarzkopf 10 min, ostatnio Garnier C&S. Czy żałuję? Hmm NIE ;] Mam bardzo jasną karnację i niebieskie oczy, więc w ciemnym kolorze jest mi najlepiej, po farbowaniu czułam się... ładniejsza ;P serio. Co prawda włosy mam bardziej suche i podatne na słońce, suszarkę itd ale staram się je pielęgnować bardziej niż przed farbowaniem. Aha i jeszcze jedno po pierwszym farbowaniu miałam mocniejsze i ładniejsze włosy, dodatkowo znacznie zmniejszyło mi się przetłuszczanie. Na początek proponuje Ci szamponetkę Joanny (jeśli nie jesteś całkowicie przekonana, że chcesz farbować) lub farbę bez amoniaki (Casting, Garnier C&S). Decyzja nalezy do Ciebie


Btw. Dziewczyny czy po C&S nie wypadają Wam włosy znaczenie bardziej? Bo ja nie wiem czy to kwestia szamponu (Eva natura) czy właśnie tej farby... Stosowanie szamponu zaczęłam tuż po farbowaniu...
DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 08:18   #341
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez kseniaczek Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi dziewczeta, myje wloski co 3 dni, jezeli chce pofarbowac, to w tym dniu co umyje czy moze po tych 3 dniach? moje kumpele jak farbuja farba to mowia ze jak wloski sa troche juz "nieswieze" :P to farba lepiej bierze i lepiej sie trzyma, ale to w sumie nie jest farba trwala i na suche wlosy sie jej nie naklada wiec stad te watpliwosci

btw. powiedzcie mi, czy ktoras z Was miala tak, ze olejek rycynowy nalozony na pare godz jako odzywka przyciemnil wlosy, bo ja mam takie wrazenie ze mam widocznie ciemniejsze !

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------



ja moze w czw, bede farbowac jasnym brazem, na mozna okreslic braz, nie jasny ale tez nie ciemny, choc w sumie mam wesele w ta sobote i nie wiem czy ryzykowac jak nie to w nast tyg przesle fotki.

a takie pytanie mam do Was, bo duzo kolezanek mi odradza farbowanie, ze szkoda wlosow i mojego koloru, bo mowia ze taki ladny, ja sie napalilam strasznie na ciemniejsze wloski, czy ktoras z Was zaluje ze pofarbowala wlosy? moze sie wydac glupie to pytanie, ale wiem ze farba pewnie sie nie zmyje do konca wiec raczej dlugo nie ujze swoich naturalnych wlosow...
Lepiej farbować na włoski nieumyte bo mniej szczypie i podrażnia skórę, ale to szampon i nie szczypie, więc obojętnie, chociaż po co myć jak to jest przecież szampon?
Ja jakbym miała swój kolor w jakiś odcieniach brązu to nie wiem czy farbowałabym, bo jednak swój włos jest najlepszy, nie zniszczony, nie wysuszony, a nawet najłagodniejsza farba zaburza tą harmonię.
Co prawda włoski po szamponie bądź farbie ładniej błyszczą
Ale to jest Twój wybór. Moż e rzeczywiście zacznij od szamponu, może z marion do 4,5 myć on powinien wymyć się całkowicie
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 09:36   #342
Flames
Zakorzenienie
 
Avatar Flames
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 804
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez kseniaczek Pokaż wiadomość
a takie pytanie mam do Was, bo duzo kolezanek mi odradza farbowanie, ze szkoda wlosow i mojego koloru, bo mowia ze taki ladny, ja sie napalilam strasznie na ciemniejsze wloski, czy ktoras z Was zaluje ze pofarbowala wlosy? moze sie wydac glupie to pytanie, ale wiem ze farba pewnie sie nie zmyje do konca wiec raczej dlugo nie ujze swoich naturalnych wlosow...
Jeśli obecnie masz taki kolor włosów jak w avatarze to ja na Twoim miejscu bym nie farbowała, bo jest bardzo ładny no ale to Twoja decyzja

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Btw. Dziewczyny czy po C&S nie wypadają Wam włosy znaczenie bardziej? Bo ja nie wiem czy to kwestia szamponu (Eva natura) czy właśnie tej farby... Stosowanie szamponu zaczęłam tuż po farbowaniu...
Ja też mam wrażenie, że po tej farbie zaczęły wypadać mi włosy...
Flames jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 09:49   #343
liela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez szaramyszka88 Pokaż wiadomość
Ma ktoś fotkę ciemnego blondu na dość ciemnych włosach? albo jasnego brązu? bo nie chcę żeby wyszło aż tak czarno jak naturalny brąz bo początkowo sztucznie się czułam... no i rudości czy czerwienie też raczej odpadają.
ja mam, ja mam
wczoraj wieczorem na brązowe włosy z odrostem nałożyłam ciemny blond. wstawię zdjęcia jeszcze dziś. przynajmniej w ten sposób odwdzięczę się temu wątkowi, bo sama wybrałabym jakiś kasztan czy inny brąz i siedziała teraz ciemna załamana :P a tak mam jasny brąz
liela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 10:50   #344
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez liela Pokaż wiadomość
ja mam, ja mam
wczoraj wieczorem na brązowe włosy z odrostem nałożyłam ciemny blond. wstawię zdjęcia jeszcze dziś. przynajmniej w ten sposób odwdzięczę się temu wątkowi, bo sama wybrałabym jakiś kasztan czy inny brąz i siedziała teraz ciemna załamana :P a tak mam jasny brąz
czekam z niecierpliwością
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 12:29   #345
Mamamia666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

hejwłaśnie nałożyłam tą farbę,kolor "ciemny blond" zobaczymy co będzie
miałam odrosty ciemny blond i wypłukany brąz,z połyskiem rudym...
jeszcze 10 min i zmywam.trzymać kciuki
Mamamia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 14:29   #346
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

przeczytalam wasze posty i polecialam po farbke niestety zaplacilam 14zl ;/jasny braz,

wczesniej farbowalam loeral 10 minut jasny zloty braz, ale na razie za duzo kasy wiec kupilam garniera, nie wiem kiedy pofarbuje ale jak zrobie to dam fotki
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:44   #347
Mamamia666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

i już po farbowaniu
przetestowałam na moich włosach już wieleee farb i powiem wam,że ta jest idealna.Pierwszy raz wyszło to co na opakowaniu i pierwszy raz jestem tak zadowolona,idealnie pokryło odrosty,kolor jednolity i w dodatku użyłam 1opakowania(zawsze używałam 2)
Farba idelana!!polecam
Mamamia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 22:24   #348
aniol_nie_kobieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków / B-Ba
Wiadomości: 7
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Mamamia666 Dodaj jakieś foteczki tego ciemnego blondu, będę bardzo wdzięczna!
aniol_nie_kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 07:14   #349
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez Mamamia666 Pokaż wiadomość
i już po farbowaniu
przetestowałam na moich włosach już wieleee farb i powiem wam,że ta jest idealna.Pierwszy raz wyszło to co na opakowaniu i pierwszy raz jestem tak zadowolona,idealnie pokryło odrosty,kolor jednolity i w dodatku użyłam 1opakowania(zawsze używałam 2)
Farba idelana!!polecam

dodaj fotki bo zastanawiam się nad tym kolorem bo z naturalnego brązu ciężko mi wyjść a odrosty już widzę o ton lub dwa jaśniejsze i mają jakieś 2 cm...
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 20:50   #350
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Minęły już prawe 2 tygodnie od mojego farbowania włosów.
Kolor się spłukuje ale czekolady jak nie było tak nie ma xP
Mimo to, jestem bardzo zadowolona z aktualnego koloru.
Oto zdjęcia po jakiś 6-7 myciach - odcień: czekolada ( kolor położony na bardzo ciemny brąz)
[Jeśli ktoś chce zobaczyć zdjęcia zaraz po farbowaniu ---> str 10 ]

Edytowane przez redo92
Czas edycji: 2009-09-09 o 20:56
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 21:27   #351
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
Minęły już prawe 2 tygodnie od mojego farbowania włosów.
Kolor się spłukuje ale czekolady jak nie było tak nie ma xP
Mimo to, jestem bardzo zadowolona z aktualnego koloru.
Oto zdjęcia po jakiś 6-7 myciach - odcień: czekolada ( kolor położony na bardzo ciemny brąz)
[Jeśli ktoś chce zobaczyć zdjęcia zaraz po farbowaniu ---> str 10 ]
teraz jest ladniejszy ale skad te ciemne refleksy? to koncowki po innej farbie zostaly?

u mnie jasny braz. nie wiem czy jestem zadowolona i czy pokrylo to co mialo ale czarnego chyba nie ma wiec to najwazniejsze. sama nie wiem czy zdjecie 1 czy 2 pokazuje prawdziwy kolor, wszystkie sa bez lampy w tym samym miejscu przy oknie-jasne bo akurat slonce swiecilo. wolalabym i marzylam bym bo ciagle wlasnie o takim marze kolorek jak na 2 fotce ale mysle,ze prawdziwy to 1,3 a na 3 fotce tez mam takie dziwne ciemniejsze refleksy co mi sie nie podoba :|
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć







Edytowane przez mischievous
Czas edycji: 2009-09-09 o 21:29
mischievous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 08:33   #352
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez mischievous Pokaż wiadomość
mam takie dziwne ciemniejsze refleksy co mi sie nie podoba :|

faktycznie wyraznie widac pasma w ciemniejszym odcieniu, co mi akutat se podoba, wyglada tak naturalniej


Super fotki dziewczyny!!!
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 09:49   #353
aniol_nie_kobieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków / B-Ba
Wiadomości: 7
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Byłam wczoraj w Rossmanie Nie mogłam się zdecydować,ale zakupiłam "alabastrowy blond", bo z opakowania wygląda na to,że ten kolor chyba najbardziej będzie w stanie coś zrobić z moim obecnym kolorem :| czyli......odcienie od brązu, aż po blond (wychodzę z ciemnego już od roku) i moimi odrostami w kolorze ciemny blond Będę farbować pewnie jakoś w weekend, jak co to wrzucę foteczki
aniol_nie_kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 09:57   #354
eveline7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 91
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez redo92 Pokaż wiadomość
Minęły już prawe 2 tygodnie od mojego farbowania włosów.
Kolor się spłukuje ale czekolady jak nie było tak nie ma xP
Mimo to, jestem bardzo zadowolona z aktualnego koloru.
Oto zdjęcia po jakiś 6-7 myciach - odcień: czekolada ( kolor położony na bardzo ciemny brąz)
[Jeśli ktoś chce zobaczyć zdjęcia zaraz po farbowaniu ---> str 10 ]
Może nie widać tak bardzo czekolady bo farbowałaś jak piszesz na bardzo ciemny brąz...
Ja farbowałam na sprany rudy i wyszło mi idealnie.
Chociaż ten Twój kolor ładny i ma przebłyski czekolady. Jest na pewno cieplejszy
Może następnym razem złapie bardziej
eveline7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 10:10   #355
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez aniol_nie_kobieta Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Rossmanie Nie mogłam się zdecydować,ale zakupiłam "alabastrowy blond", bo z opakowania wygląda na to,że ten kolor chyba najbardziej będzie w stanie coś zrobić z moim obecnym kolorem :| czyli......odcienie od brązu, aż po blond (wychodzę z ciemnego już od roku) i moimi odrostami w kolorze ciemny blond Będę farbować pewnie jakoś w weekend, jak co to wrzucę foteczki

Ja tez od dluzszego czasu wychodze z ciemnego brazu, bylam 2 razy u fryzjera i doszlam do czegos brazowo miodowego. Mysle ze mam juz na tyle jasne wlosy zeby przetestowac cos sama w domu, oby sie udało
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 11:10   #356
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez mischievous Pokaż wiadomość
teraz jest ladniejszy ale skad te ciemne refleksy? to koncowki po innej farbie zostaly?

u mnie jasny braz. nie wiem czy jestem zadowolona i czy pokrylo to co mialo ale czarnego chyba nie ma wiec to najwazniejsze. sama nie wiem czy zdjecie 1 czy 2 pokazuje prawdziwy kolor, wszystkie sa bez lampy w tym samym miejscu przy oknie-jasne bo akurat slonce swiecilo. wolalabym i marzylam bym bo ciagle wlasnie o takim marze kolorek jak na 2 fotce ale mysle,ze prawdziwy to 1,3 a na 3 fotce tez mam takie dziwne ciemniejsze refleksy co mi sie nie podoba :|
Nie wiem, czy te ciemne refleksy to wina farby. Ja, czy to farbuje, czy rozjasniam, zawsze mam efekt "pasemek" na wlosach.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 15:45   #357
redo92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 548
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

[QUOTE=mischievous;1416170 0]teraz jest ladniejszy ale skad te ciemne refleksy? to koncowki po innej farbie zostaly?

Ciemniejsze refleksy nie są spowodowane tą farbą, po prostu juz pół roku staram zejść się z czarnego koloru i jeszcze niestety w niektórych miejscach mam po nim pozostałości.
redo92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 16:00   #358
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

[QUOTE=redo92;14172268]
Cytat:
Napisane przez mischievous Pokaż wiadomość
teraz jest ladniejszy ale skad te ciemne refleksy? to koncowki po innej farbie zostaly?

Ciemniejsze refleksy nie są spowodowane tą farbą, po prostu juz pół roku staram zejść się z czarnego koloru i jeszcze niestety w niektórych miejscach mam po nim pozostałości.
u mnie jest to samo koncowki ciemne ale ciemny braz a nie czarne a mimo to wystaja ..
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 22:25   #359
liela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez cierra Pokaż wiadomość
czekam z niecierpliwością
wybacz cierra opoznienie, wyjezdzam na wakacje i jestem w ciaglym biegu. oto moje ciemnoblond wlosy pogniecione og gumki
liela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 22:35   #360
szaramyszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 93
Dot.: Farba bez amoniaku Garnier Color & Shine

Cytat:
Napisane przez liela Pokaż wiadomość
wybacz cierra opoznienie, wyjezdzam na wakacje i jestem w ciaglym biegu. oto moje ciemnoblond wlosy pogniecione og gumki

takie rudo-czerwone??? szok!!!
to wezmę sobie jednak jasny brąz
szaramyszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 10:53:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.