kwasy, kwaski i kwaseczki - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-02, 11:17   #331
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

miee, dzięki za info, a ten żel do mycia też z neoglisu? Podaj firmę i nazwę, pliss!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-02, 11:34   #332
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Tak tak. Też z neoglisu. Zel 8% do sóry normalnej i tłustej. Też go bardzo lubię .Wszystko z neoglisu kwasy u kosmetyczki też. W Twoim wątku przed chwilką napisałam dużo o moich zabiegach
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-02, 11:35   #333
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

miiee, dzięki, jesteś nieoceniona, już lecę czytać!!!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-03, 20:56   #334
201605061003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 331
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Właśnie wróciłam z wyjazdu Tak jasnej i promiennej cery jeszcze nigdy nie miałam. Skóra zaczyna mi się delikatnie złuszczać i jest taka delikatna. Na zabiegi z kwasami do kosmetyczki nie chodzę, tylko na oczyszczanie czasami.
201605061003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 14:46   #335
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

miee, a czy tym żelem 8% myje się wodą, czy tylko przeciera?
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 17:53   #336
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

ja mam jeszcze takie pytanko, czy jesli chodzi mi tylko o zmniejszenie tluszczenia skory, czy uzywanie samego toniku lysanel, ewentualnie tej kostki do mycia twarzy moze tu pomoc czy trzeba uzywac rowniez kremu z wyzszym stezeniem kwasow?
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 01:07   #337
liwiamaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 25
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

dziewczyny odpowiedzcie mi proszę czy mogę używać kremu diacneal avene w okresie karmienia piersią??? Wiem że na opakowaniu napisane jest że po konsultacji z lekarzem (nie wybieram się na razie w tym miesiącu) ale może się któraś orientuje jaki składnik może szkodzić dziecku czy też jakoś żle wpływać na pokarm, bo się trochę przestraszyłam. Właśnie skończyłam glyco-a i przeszłam na resztki lysanel active- na tych kwaskach nie ma żadnych przeciwskazań do używania w trakcie karmienia więc nawet nie pomyślałam że w diacneal może być coś szkodliwego. Proszę o odp

I jeszcze jedno pytanie czy taki zestaw pielęgnacyjny w wieku 28 lat jest ok dla skóry mieszanej zanieczyszczonej tzn czy np wit c nie pogryzie się z kwasami???
na dzień: mydło siarkowe, tonik eris matujący, active c i za jakiś czas biodermine jako baza pod makijaż
na noc: mleczko eris, czasami mydło siarkowe, tonik eris i tonik lysanel co drugi dzień, krem dax pod oczy, co drugi dzień na zmianę jakieś kwasy( glyco-a, lysanel active lub diacneal) i olejek dr haushka
liwiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 09:17   #338
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez liwiamaja
na dzień: mydło siarkowe, tonik eris matujący, active c i za jakiś czas biodermine jako baza pod makijaż
Active C z filtrami? filtry zawsze na wierzch, Biodermine nałóż pod spód.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 11:58   #339
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

a ja mam pytanie odnośnie glyco-a, czy któraś z was używała go codziennie, bo ja juz uzywam tego kremu dluzej niz 3 m-ce co dwa dni i przymierzam się do uzywania codziennego, parę dni z rzędu smarowłąm buzię ale dzis zauwazylam, że się bardzo zaczyna łuszczyć, mam dylemat czy nadal smarować buzie codziennie glyco-a i dac skórze okazje by się złuszczała intensywenie, czy zrobic np. jakis jeden dzien przerwy, któras z was stosowala ten kremik codzieniie ? zalezy mi na usunięciu blizn, dlatego stosuje codziennie, poniewaz z zanieczyszczeniami dal sobie radę, pozdr.
herezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 14:32   #340
oliwkadawida
Raczkowanie
 
Avatar oliwkadawida
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Krk/Londyn
Wiadomości: 121
GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

a jakie stezenie masz?
oliwkadawida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 15:19   #341
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez herezja
a ja mam pytanie odnośnie glyco-a, czy któraś z was używała go codziennie, bo ja juz uzywam tego kremu dluzej niz 3 m-ce co dwa dni i przymierzam się do uzywania codziennego, parę dni z rzędu smarowłąm buzię ale dzis zauwazylam, że się bardzo zaczyna łuszczyć, mam dylemat czy nadal smarować buzie codziennie glyco-a i dac skórze okazje by się złuszczała intensywenie, czy zrobic np. jakis jeden dzien przerwy, któras z was stosowala ten kremik codzieniie ? zalezy mi na usunięciu blizn, dlatego stosuje codziennie, poniewaz z zanieczyszczeniami dal sobie radę, pozdr.
Ja po 4 miesiącach używania glyco miałam dosyć praktycznie żadnych zauważalnych efektów, jedynie jakieś miejscowe chociaż i to chyba było tylko chwilowe. Od tygodnia używam Lysanelu i po tym tygodniu widzę większy efekt niż po tamtych 4.
U mnie nawet przy używaniu codziennym nie było łuszczenia. Ani na przebarwienia ani na blizny ani na zanieczyszczenie mi nie pomógł
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 15:48   #342
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Mi Diakneal w miesiąc zlikwidował podskórne grudki na całej twarzy,z którymi nie moglam sobie dać rady przez ostatnie 3 lata.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 16:01   #343
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez liwiamaja
dziewczyny odpowiedzcie mi proszę czy mogę używać kremu diacneal avene w okresie karmienia piersią??? Wiem że na opakowaniu napisane jest że po konsultacji z lekarzem (nie wybieram się na razie w tym miesiącu) ale może się któraś orientuje jaki składnik może szkodzić dziecku czy też jakoś żle wpływać na pokarm, bo się trochę przestraszyłam. Właśnie skończyłam glyco-a i przeszłam na resztki lysanel active- na tych kwaskach nie ma żadnych przeciwskazań do używania w trakcie karmienia więc nawet nie pomyślałam że w diacneal może być coś szkodliwego. Proszę o odp

I jeszcze jedno pytanie czy taki zestaw pielęgnacyjny w wieku 28 lat jest ok dla skóry mieszanej zanieczyszczonej tzn czy np wit c nie pogryzie się z kwasami???
na dzień: mydło siarkowe, tonik eris matujący, active c i za jakiś czas biodermine jako baza pod makijaż

na noc: mleczko eris, czasami mydło siarkowe, tonik eris i tonik lysanel co drugi dzień, krem dax pod oczy, co drugi dzień na zmianę jakieś kwasy( glyco-a, lysanel active lub diacneal) i olejek dr haushka
Dicneal nie można uzywać w czasie ciąży i karmienia piersią ,poniewaz w swoim składzie zawiera retinal w stężeniu 0,1. Wogóle w czasie karmienia piersia powinno unikać sie uzywania tak silnych kwasów jak Glyco A czy Lysanel Activ. Jak wiadomo wszystko co używamy przenika do pokarmu dziecka i należy wyeliminować w miarę możliwości szkodliwe składniki dla dziecka.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-07, 11:04   #344
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Zaczełam używać Neoglis, jak będą pożądane efekty, to opiszę.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-07, 12:34   #345
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

a mi glyco-a pomógł, stosuje codziennie lecz wczoraj zrobilam przerwe gdyz za bardzo piekla mnie skora, mysle do do konca lutego bede miec gładziusienka buzie bez blizn, przebarwien nigdy nie mialam, co najwyzej zaskórniki , ktore glyco-a wyeliminowal, a odnosnie filtrów, prze zjaki czas po skonczeniu kuracji glyco-a musze uzywac blokera ?/ miesiąc, dwa ? bo idzie lato a ja nie chce straszyc trupia bladościa =)
herezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-07, 12:53   #346
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez herezja
a mi glyco-a pomógł, stosuje codziennie lecz wczoraj zrobilam przerwe gdyz za bardzo piekla mnie skora, mysle do do konca lutego bede miec gładziusienka buzie bez blizn, przebarwien nigdy nie mialam, co najwyzej zaskórniki , ktore glyco-a wyeliminowal, a odnosnie filtrów, prze zjaki czas po skonczeniu kuracji glyco-a musze uzywac blokera ?/ miesiąc, dwa ? bo idzie lato a ja nie chce straszyc trupia bladościa =)
Blokery cały czas, a zamiast prawdziwej opalenizny samoopalacze, kremy brązujące itp.
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-07, 17:51   #347
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez Angi74
Mi Diakneal w miesiąc zlikwidował podskórne grudki na całej twarzy,z którymi nie moglam sobie dać rady przez ostatnie 3 lata.
Kilka pytań mam, jeśli można
->Czy używałaś go codziennie?
->Czy piekł/szczypał/podrażniał?
->Czy miałaś wysyp? Jak tak, to przez jaki czas, jak silny i w jakiej postaci?
->Czy mocno łuszczyła Ci się skóra?
Tak się do niego przymierzam (dzięki zachwytom Sylwiastej) cichaczem i zbieram informacje
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 19:50   #348
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

mam prosbe ,czy ktos z Was moglby mi polecic jakis dobry filtr,tylko taki ,ktory w przeciwienstwie do Biodermy Photoderm Max,nie pozostawia bialej warstwy na twarzy,bo wyglada to srednio fajnie;/Ktorre wg Was sa godne uwagi,w sensie ze nie zostawiaja nic takiego na twarzy i nie powoduja zatykania sie porow?;/Bede ogromnie wdzieczny za odppzdr!

ps.Jesli moje informacje co do Diacnealu kogos zainteresuja,lub sie przydadza,to powiem,ze zuzylem w zeszlym roku cale opakowanie,efekty byly bdb, po nalozeniu piekl i to dosyc mocno,twarz byla zaczerwieniona,ale to mijalo po ok.10min.uzywalem go codziennieSzkoda tylko,ze lekarz mnie nie poinformowal,ze zawiera kwasy i razcej nie wskazane jest przy tym opalanie sie ,a co dopiero bez ochrony,wiec nieswiadomy opalalem sie calymi dniami (byl maj),nie myslac nawet o uzyciu filtrow,po czym na noc normalnie smarowalem Diacneal;/Ehh,mam nauczke zeby nie ufac bezgranicznie dermatologom;/
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 23:43   #349
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

I miales jakies nieprzyjemne skutki dla skóry po takich praktykach?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 11:12   #350
oliwkadawida
Raczkowanie
 
Avatar oliwkadawida
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Krk/Londyn
Wiadomości: 121
GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez Ash
I miales jakies nieprzyjemne skutki dla skóry po takich praktykach?
...no wg. mnie troszke pewnie mu buzke poparzylo
Na sciecie z takim dermatologiem!!!

..a teraz po 2,5 tygodniach stosowania Lysanelu Active napisze o swoich odczuciach:buzka w dotyku bajecznie gladka (ale ona zawsze taka byla...oczywiscie pomijajac grudkowe czolo i brode),stosuje co druga noc...odnioslam wrazenie ze gorzej dziala jak naloze na niego tej samej nocy krem nawilzajacy...wiec jest na zmiane teraz: Neutrogena i Lysanel...nie zluszcza w sposob widoczny z czego sie w sumie ciesze...ale niestety caly czas mam zaczerwieniony nosek i czolo..a zeby bylo jeszcze gorzej czolo owe swedzi mnie Skora sie nadala oczyszcza choc wydaje mi sie ze ten etap pomalu sie konczy (ale jest on do wytrzymania).
Ale tu nastepuje moje pytanie do was: czy was tez skora swedzi?Kosmetyczka miesiac temu powiedziala mi ze mam gruba skore.I to mnie wlasnie niepokoi, to ze Lysanel moze byc za slaby..ale z drugiej strony to sobie nie wyobrazam jak moglabym zniesc stosowanie jeszcze mocniejszego kremu np. Glico A Przeciez bylabym istnym burakiem pewnie..
wiec powiedzcie czy to co napisalam jest normalne..czy cos nie tak jest?czekac cierpliwie np. do miesiaca?

ps.tak czy inaczej napewno nie zrezygnuje z kwasow poki zima tu u mnie jest...temp.tez wymarzona bo caly czas okolo 5 stopni jest a slonka jako takiego brak.
oliwkadawida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 15:38   #351
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Bardzo was prosze , jesli mozecie napiszcie mi, gdzie moge kupic ten fluid firmy neoglis??
bo nie chce mi sie latac po wszystkich salonach kosmetycznych w Warszawie... :/
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 15:56   #352
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

ja kupiłam w salonie w Katowicach, może poszukaj w necie, gdzie w W-wie są autoryzowane salony?
Ja już 3 dni używam zestawu neoglis do cery wrażliwej, kremu przeciw efektom starzenia do skóry wrażliwej 24h AHA-PHA 8% i preparatu bio-oczyszczającego do skóry suchej i wrażliwej AHA-PHA 5%. Na razie po zastosowaniu kremu czuję lekkie szczypanie, wyszło mi kilka "niespodzianek", ale widzę, że pory na nosku zaczynają się zmniejszać.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 16:06   #353
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Już coś wyniuchałam:STUDIO MD
00-021 Warszawa, ul. Dzielnicowa 19

Taka hurtownia: http://www.sabell.pl/oferta.php?id_producer=35
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 16:22   #354
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

jesli chodzi o ta hurtownie sabell to ja tam wlasnie napisalam i oni mi odp. ze to tylko moga zamawiac salony kosmetyczne.. a oni ewentualnie moga mi podac adres jakiegos gdzie moge to kupic.. no ale narazie sie nie odzywaja.. a ja to chcialam dzisiaj.. ewentualnie jutro juz kupic =/
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 16:24   #355
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa
ja kupiłam w salonie w Katowicach, może poszukaj w necie, gdzie w W-wie są autoryzowane salony?
mnie to gl. chodzi o ten fluid normalizujacy, bo z opisu wizazanek idealnie nadaje sie do mojej cery
tylko wlasnie.. Nikkolaa Ty tak po prostu weszlas sobie do salonu kosmetycznego i spytalas o te produkty?
bo to nie jest tak , jak w przypadku glyco-a ,ze musi mi to dermatolog przepisac?
jesli te kosmetyki beda dostepne w tym salonie to bez problemu mi je sprzedadza?
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 16:57   #356
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Glyco a i inne kwasy mozna kupic bez recepty a strona gdzie mozna kupic ten fluid byla juz wczesniej podawana
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 17:25   #357
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa
miee, a czy tym żelem 8% myje się wodą, czy tylko przeciera?
nakłada na umytą mokrą twarz na chwilkę, a potem zmywa...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 17:57   #358
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

>>Girl<< stronka była podawana, gdzie neoglis można kupić, ale sklep internetowy na tej stronce jeszcze nie jest uruchomiony, więc ja pojechałam osobiście. Katowice, ul. Plebiscytowa. Podawana była ta stronka, ale nikt się nie pofatygował sprawdzić, czy sklep internetowy na niej jest czynny... To taki sklep-salon z różnymi kosmetykami, weszłam i powiedziałam co chcę i pani mi nawet trochę doradziła co i jak stosować. Myślę, że w salonie kosmetycznym jest drożej. Ale raczej z Warszawy nie będziesz jechać, może sprawdź ich stronkę i zadzwoń, może uda się zamówić.

Link do stronki, żeby już nikogo nie wprowadzać w błąd, że uda się zamówić.
http://www.bellis.pl/informacje.php?info_id=5

miiee, dzięki, już wiem wszystko!!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 18:01   #359
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

BELLIS

ul. Piastowska 3/12
40-005 Katowice

W książce tel, albo w Panoramie firm powinien być ich nr tel.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-10, 00:05   #360
liwiamaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 25
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

[QUOTE=oliwkadawida]..ale z drugiej strony to sobie nie wyobrazam jak moglabym zniesc stosowanie jeszcze mocniejszego kremu np. Glico A Przeciez bylabym istnym burakiem pewnie..


z tą mocą kwasów to chyba nie jest taka jasna sprawa. np dla mnie o wiele bardziej mocne i drażniące działanie ma lysanel active niz glyco-a. Po glyco nigdy nie jestem podrażniona i czerwona, a skóra jedynie trochę poszczypuje. Po lysanelu zawsze odczuwam nieprzyjemne i dość długotrwałe szczypanie. Nic jednak nie radzi sobie z moimi nierównościami i zaskórnikami
liwiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.