Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-23, 12:01   #331
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Summer By Kenzo coś masakrycznego, ostatnio z racji szukania swojego perfumowego faworyta, postanowiłam go wywąchać, to było traumatyczne przeżycie
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 20:18   #332
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Cytat:
Napisane przez ewelinka_111 Pokaż wiadomość
Summer By Kenzo coś masakrycznego, ostatnio z racji szukania swojego perfumowego faworyta, postanowiłam go wywąchać, to było traumatyczne przeżycie
Taaaaak!!!Miałam próbkę - ochyda!!!!!!Śmierdzące mydło!
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 12:39   #333
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Ojej, a ja lubię Summer By Kenzo. zapach kojarzy mi się z rozgrzaną słońcem skórą posmarowaną olejkiem do opalania, z gorącą plażą...
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 17:19   #334
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

patrz nizej
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 17:21   #335
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Cieszę się, że nie jestem sama...

Tak się bałam trochę wyłamać, ale skoro mam wsparcie - nie trawię Shalimara, Samsary, L'Instant i przede wszystkim Insolence wszystkie są za ciężkie, okropnie duszące, mdłe, wywołują ból głowy i męczą, zwłaszcza Insolence, którego najbardziej nie jestem w stanie tolerować !
Shalimar co prawda ma niezłą końcówke, ale co z tego skoro te okropne, silne cytrusy z fazy początkowej tak dają po nosie, że aż głowa mi pęka...

Może kiedys zmienię zdanie na temat tych zapachów, ale na chwilę obecną (która z resztą trwa już trochę długo) mówię stanowczo: "Dziękuję, nie tańczę !"

Jedynie Champ-Elysees jest znośny, co prawda trochę sztuczny, ale jakiś taki radosny, miły, fajny
Myszka moja wizazowa siostra Podpisuje sie obiema rekami!!!
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 15:38   #336
SoBeautiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 391
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

pierwsze co przychodzi mi do głowy to CK Obsession... jestem bliska zawału gdy ten specyfik znajdzie się w pobliżu mojego biednego nosa... migrena i mdłości gwarantowane
SoBeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 16:00   #337
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Nowe "odkrycie" w tym temacie to Miss Dior Cherie edt. Dostałam próbkę od siostry... Nie wiem, czemu, ale jakiś taki "szemrany" ten zapach, mdły, niby świeży... Powąchałam nadgarstek i oczyma wyobraźni zobaczyłam kafelki, jarzeniowe światło i usłyszałam szum suszarki do rąk w toalecie... No, przepraszam.
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 16:53   #338
eldl
Raczkowanie
 
Avatar eldl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Cytat:
Napisane przez giancarla Pokaż wiadomość
Nowe "odkrycie" w tym temacie to Miss Dior Cherie edt. Dostałam próbkę od siostry... Nie wiem, czemu, ale jakiś taki "szemrany" ten zapach, mdły, niby świeży... Powąchałam nadgarstek i oczyma wyobraźni zobaczyłam kafelki, jarzeniowe światło i usłyszałam szum suszarki do rąk w toalecie... No, przepraszam.



Ja tez nie przepadam za tymi perfumami choc wiekszość kobiet sie nimi zachwyca. Na mnie pachną spleśniałymi truskawami okropność


CK Obsession faktyczne masakra. Do dzis pamietam jak testowałam na nadgarstku i mało nie umarłam
Ale juz Obsession Night mi się podobają
eldl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 17:18   #339
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Cytat:
Napisane przez ladyDIOR Pokaż wiadomość
Myszka moja wizazowa siostra
To przecież oczywiste, z resztą już dawno sprawdzone i udowodnione

PS. Śliczny awatar - śliczny syneczek, którego bardzo, bardzo Ci gratuluję !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 11:28   #340
Niefajna
Przyczajenie
 
Avatar Niefajna
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 19
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Nina Ricci Love in Paris strasznie mnie drażnią
__________________
Nie powiem Ci nic,
Choć krzyk sam ciśnie się do ust.

Niefajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 14:33   #341
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Guerlain Insolence -migrena gwarantowana
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 15:09   #342
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Escada Sentiment - słowo bazarowy pasuje do niego jak ulał. White Linen Breeze - początkowo niezbyt przyjemne aldehydy, a później w miarę znośny, ale bez wyrazu.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 19:19   #343
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Do mojej listy doliczam jeszcze dopiero co poznany Lacoste Touch of Spring - nigdy więcej... Trzy razy nie...
Podpisuje sie obiema rekami Fu, Fu, fuuuuuuuuuuuuu...

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
To przecież oczywiste, z resztą już dawno sprawdzone i udowodnione

PS. Śliczny awatar - śliczny syneczek, którego bardzo, bardzo Ci gratuluję !
Wlasnie. Sprawdzone i zaklepane Dziekujemy za gratulacje ciociu. Tylko dlaczego nie lubisz Poeme kochana?? Bo ja nieprzyzwoicie uwielbiam
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2007-07-01 o 02:10 Powód: post pod postem
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 22:40   #344
Anabell
Raczkowanie
 
Avatar Anabell
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 130
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Nie znoszę... tylko proszę nie bić... Słonika Kenzo. Jeszcze do niedawna uwielbiałam ten zapach. Do czasu, gdy zaszłam w ciążę. Właściwie przez pierwszy miesiąc ciąży Słonik budził we mnie jeszcze zachwyt. Nadszedł jednak taki moment (dziewczyny, które są mamami, pewnie wiedzą, o czym mówię), że znienawidziłam ukochane zapachy, m.in. Słonika i Dolce Vitę. I o ile po ciąży miłość do DV powróciła, to na Słonia nie mogę patrzeć (A jestem już od 13 m-cy mamą). Mało, że nie mogę patrzeć na Jungle... Już samo wyobrażenie zapachu wywołuje u mnie mdłości. Dziś wydaje mi się, że już nigdy nie będę mogła powąchać tych perfum. Ale kto wie... Może za kilka lat znów mnie urzekną.
Dodam jeszcze, że podobnie rzecz się ma z Glorią, choć w nie tak dużym stopniu jak z Jungle. Biedna czeka w szafce na lepsze czasy. Dziś jest za słodka, zbyt mdła, męczy mnie, a jeszcze nie tak dawno zlewałam się nią namiętnie. To też efekt ciąży
Anabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 00:31   #345
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Jednak do mojego grona anty-typów dołączy chyba Creation Teda Lapidusa. Mam pytanie, czy któraś z Was testowala te perfumy? Myślałam, że lubię szypry (np Cabochard Gres jest całkiem przyzwoity). Creation pachnie natomiast jak pet wyłowiony z herbaty, autentycznie wącham rękę - jakbym wymyła popielniczkę. To można nosić? Później jest jeszcze gorzej, bo do popielniczki dołącza miód dostaję mdłości, jak pomyślę że papierosa można zjeść, bo słodki, wiecie o czym mówie, o dziwnym połączeniu nut jadalnych z "toksycznymi"/aptecznymi. Może przeterminowana miniaturka

Oprócz tego niezmiennie miejsce pierwsze zajmuje Perry Elis 360 - zapach świeżo zrobionej trwałej, po deszczu.
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 07:50   #346
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Cytat:
Napisane przez ishtar4 Pokaż wiadomość
Jednak do mojego grona anty-typów dołączy chyba Creation Teda Lapidusa. Mam pytanie, czy któraś z Was testowala te perfumy? Myślałam, że lubię szypry (np Cabochard Gres jest całkiem przyzwoity). Creation pachnie natomiast jak pet wyłowiony z herbaty, autentycznie wącham rękę - jakbym wymyła popielniczkę. To można nosić? Później jest jeszcze gorzej, bo do popielniczki dołącza miód dostaję mdłości, jak pomyślę że papierosa można zjeść, bo słodki, wiecie o czym mówie, o dziwnym połączeniu nut jadalnych z "toksycznymi"/aptecznymi. Może przeterminowana miniaturka

Mam miniaturkę tego zapachu, zresztą bardzo ładną w kształcie łezki. Creation noszę od czasu do czasu w chwilach dla mnie wyjątkowychnp.imieniny tesciowej. Należy do grona tych szyprów, które lubię i cenię. Jest ciepły, miodowy podobny, na początku, do zapachu Sicily D&G, później przypomina mi omszałe, zbutwiałe stare drewienko pokryte ciepłą żywicą. Popielniczką pachną mi czasami niektóre zapachy aldehydowe.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 14:27   #347
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Creation noszę od czasu do czasu w chwilach dla mnie wyjątkowychnp.imieniny tesciowej.
tak na takie okazje byłby idealny ale mimo wszystko muszę przyznac, że z odległości 1,5 metra, po jakiejś godzinie pachnie zupełnie inaczej, trochę jak stary Pewex, który oglądałam zza szyby, ten natłok herbat i bombonier, "ekskluzywnie". Ładnie "zabarwia" powietrze w pokoju. Nic, będę jeszcze próbować, może się jeszcze przekonam.
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 16:42   #348
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Cytat:
Napisane przez ishtar4 Pokaż wiadomość
tak na takie okazje byłby idealny ale mimo wszystko muszę przyznac, że z odległości 1,5 metra, po jakiejś godzinie pachnie zupełnie inaczej, trochę jak stary Pewex, który oglądałam zza szyby, ten natłok herbat i bombonier, "ekskluzywnie". Ładnie "zabarwia" powietrze w pokoju. Nic, będę jeszcze próbować, może się jeszcze przekonam.
Ishtar, nie skreślaj jeszcze tego zapachu. Fakt, ładnie "zabarwia" powietrze w pokoju na długie godziny. Słusznie zauważyłaś, że jest w nim też coś "starego" (ale ten stary to nie byle kto) Mnie Creation pod koniec przypomina klasyczną wodę kolońską Eau Sauvage Diora, w mocno złagodzonej wersji oczywiście. Ta dyskretna świeżość, wytworność i powściągliwość. Czysta elegancja bez zbędnych dodatków.
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 17:09   #349
asia_minor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 119
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Twice Iceberga. Robiłam dwa podejścia i dwa razy było tragicznie. Po zaaplikowaniu jeszcze da sie znieść, ale po godzinie - pisuar często używany, a rzadko myty. Wiem, że sporo osób lubi ten zapach (sorry). Ale na mnie - tragedia. Już nie będę go testować, bo za drugim podejściem, skropiwszy nadgarstek wracałam do domu miejską komunikacją i złapałam się rurki w niedalekiej (acz kulturalnej) odległości od nosa bogu-ducha-winnej współpasażerki. Gdy na mnie spojrzała...
nie, już nie będę...
asia_minor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 19:04   #350
SoBeautiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 391
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

muszę jednak dodać klasycznego Aniołka... wielbicielek tych perfum jest od groma,ale ja nie mogę zrozumieć tego fenomenu a tymbardziej ceny. Gdzie tu karmel,gdzie czekolada,słodkości? Ja czuję jakiś kwiat którego nie umiem zidentyfikować plus słynną już nutkę grozy. Nic więcej. Dodam że to pierwsze perfumy na które mój żołądek reaguje totalnym sprzeciwem,przez mdłości nie spałam pół nocy zagryzając co chwila kanapką żeby to zneutralizować :P psiknęłam tyko raz o godzinie 14:00 a czułam jeszcze o 16:00 dnia nastepnego... to była męczarnia... Angel to bardzo smutne perfumy. Kojarzą mi się z pogrzebem,z żalem, z przemijaniem... Nie mogę sobie wyobrazić by mieć je na sobie,po prostu jedno wielkie NIE.


Lacoste Touch of Pink - co za banal... nie mam nic do mało odkrywczych perfum,ale to...co to jest... świeżak który nie przypomina dosłownie NIC. Nie umiem w nim odkryć żadnych nut zapachowych,po prostu pachnie i już. Kojarzy mi się z zapachem dla 13latek,totalnie bezpłciowy...
SoBeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 06:56   #351
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Cytat:
Napisane przez Anabell Pokaż wiadomość
Nie znoszę... tylko proszę nie bić... Słonika Kenzo. Jeszcze do niedawna uwielbiałam ten zapach. Do czasu, gdy zaszłam w ciążę. Właściwie przez pierwszy miesiąc ciąży Słonik budził we mnie jeszcze zachwyt. Nadszedł jednak taki moment (dziewczyny, które są mamami, pewnie wiedzą, o czym mówię), że znienawidziłam ukochane zapachy, m.in. Słonika i Dolce Vitę. I o ile po ciąży miłość do DV powróciła, to na Słonia nie mogę patrzeć (A jestem już od 13 m-cy mamą). Mało, że nie mogę patrzeć na Jungle... Już samo wyobrażenie zapachu wywołuje u mnie mdłości. Dziś wydaje mi się, że już nigdy nie będę mogła powąchać tych perfum. Ale kto wie... Może za kilka lat znów mnie urzekną.
Dodam jeszcze, że podobnie rzecz się ma z Glorią, choć w nie tak dużym stopniu jak z Jungle. Biedna czeka w szafce na lepsze czasy. Dziś jest za słodka, zbyt mdła, męczy mnie, a jeszcze nie tak dawno zlewałam się nią namiętnie. To też efekt ciąży
Ja też w ciąży nie mogłam patrzeć na Słonika. Wymiotowałam na samą myśl o nim, ale na szczęście po ciąży mi przeszło i teraz mogę cieszyć się nim do woli. Co do zapachów których nie lubię-Halloween. Coś obrzydliwego, ohydna metaliczna nuta strachu, śmierci, smutku. Aż się boję tego zapachu, brrr. Podobnie Angel-pachnie na mnie jak w prosektorium.
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 18:47   #352
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Cytat:
Napisane przez SoBeautiful Pokaż wiadomość
muszę jednak dodać klasycznego Aniołka... wielbicielek tych perfum jest od groma,ale ja nie mogę zrozumieć tego fenomenu a tymbardziej ceny. Gdzie tu karmel,gdzie czekolada,słodkości? Ja czuję jakiś kwiat którego nie umiem zidentyfikować plus słynną już nutkę grozy. Nic więcej. Dodam że to pierwsze perfumy na które mój żołądek reaguje totalnym sprzeciwem,przez mdłości nie spałam pół nocy zagryzając co chwila kanapką żeby to zneutralizować :P psiknęłam tyko raz o godzinie 14:00 a czułam jeszcze o 16:00 dnia nastepnego... to była męczarnia... Angel to bardzo smutne perfumy. Kojarzą mi się z pogrzebem,z żalem, z przemijaniem... Nie mogę sobie wyobrazić by mieć je na sobie,po prostu jedno wielkie NIE.


...
miałam podobne odczucia po pierwszym kontakcie z Angelem, po roku sięgnęłam ponownie po Aniołka zachęcona pozytywnymi recenzjami na KWC, i znowu skurcze żołądka i ból głowy, potem wiele testów innych zapachów i chyba nauczyłam się innego odbioru zapachów
ze dwa miesiące temu dostałam w prezencie niebieską gwiazdkę, balsam, żel do mycia i krem do ciała i pokochałam Angela (sama bym sobie nie kupiła)
dla mnie to zapach, który mnie wycisza, kojarzy mi się z wypoczynkiem, kubkiem herbaty, pledem i dobrą książką
pokochałam Angela

SoBeautiful, odczekaj trochę i spróbuj jeszcze raz, może też się przekonasz
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 20:49   #353
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Ja też w ciąży nie mogłam patrzeć na Słonika. Wymiotowałam na samą myśl o nim, ale na szczęście po ciąży mi przeszło i teraz mogę cieszyć się nim do woli. Co do zapachów których nie lubię-Halloween. Coś obrzydliwego, ohydna metaliczna nuta strachu, śmierci, smutku. Aż się boję tego zapachu, brrr. Podobnie Angel-pachnie na mnie jak w prosektorium.
No... teraz to już muszę go przetestować. Co jak co - ale zapach prosektorium to znam... A takie perfumy... Czysta perwersja
Jeśli to prawda to będzie moim nowym numerem jeden wśród perfumiarskich freaków
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 22:33   #354
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Cytat:
Napisane przez Małgosia791
Aż się boję tego zapachu, brrr. Podobnie Angel-pachnie na mnie jak w prosektorium.
Łomatko!
Zaiste niewinna i nieświadoma wewnętrznej smrodlawości ludzkiego ciała jest istota, której zdaje się, że w prosektorium pachnie smutkiem i przemijaniem...

I nie chodzi wcale o to, w jakim stopniu zapach Angela jest smutny, tylko o to, jak naprawdę pachnie (pachnie?! ) prosektorium.
Dziewczyny, używajcie porównań, które mają choć krztynę sensu. Proszę...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 23:09   #355
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Łomatko!
Zaiste niewinna i nieświadoma wewnętrznej smrodlawości ludzkiego ciała jest istota, której zdaje się, że w prosektorium pachnie smutkiem i przemijaniem...

I nie chodzi wcale o to, w jakim stopniu zapach Angela jest smutny, tylko o to, jak naprawdę pachnie (pachnie?! ) prosektorium.
Dziewczyny, używajcie porównań, które mają choć krztynę sensu. Proszę...
Hahaha. Tak myślałam. Trupia nuta w Angelu nie ma nic wspólnego z trupem...
Jak pachnie prosektorium? Najtwardsi znani mi mężczyźni (z tych co to rotten oglądają bez mrugnięcia okiem) wymiękali w przedsionku. Obrazek daje tylko wycinek rzeczywistości, ale kontemplowanie nawet nie - zmasakrowanych i niekoniecznie ludzkich zwłok wszystkimi zmysłami biedaków przerosło. A ja zaprawdę powiadam wam - nie ma rzeczy, do której człowiek nie przywyknie...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 23:09   #356
SoBeautiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 391
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

ej,no przeciez nie napisalam ze pachnie jak w prosektorium nigdy nie byłam w prosektorium z czego się bardzo cieszę Angel ogólnie - pachnie dla mnie smutkiem,jeśli smutek miałby zapach,pachniałby dokładnie tak. To tylko moja opinia.
SoBeautiful jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 23:17   #357
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Jak prosektorium?
Nie. Nadal twierdzę, że Angel pachnie jak moja wypolerowana "fornitem" szafka, jakieś 15 lat temu, kiedy to na zajęcia w szkole hodowaliśmy pleśniaka-watkę, na mokrej bułce, w słoiku. Słodkawy, mdlący zapach pleśni + środek do czyszczenia drewna = Angel
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 23:24   #358
Marfifi
Przyczajenie
 
Avatar Marfifi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podlasie :)
Wiadomości: 8
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

5th Avenue Elizabeth Arden błaaagam. Co za dużo to niezdrowo. Mama ich używała przez 3 lata. Współczujcie mi.
__________________
czy ja grzechoczę jak grzech,
kostka lodu ?
Marfifi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 09:33   #359
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podbają

Chanel no 5. Wiem, że wielu paniom się podobają i są uważane za swoisty klasyk, ale niestety dla mnie to jakaś totalna trucizna. Poza tym kojarzą mi się z moją babcią, bo dostała je od jakiegoś adoratora
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 10:14   #360
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Perfumy które najbardziej się Wam NIE podobają

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Jak pachnie prosektorium? Najtwardsi znani mi mężczyźni (z tych co to rotten oglądają bez mrugnięcia okiem) wymiękali w przedsionku. Obrazek daje tylko wycinek rzeczywistości, ale kontemplowanie nawet nie - zmasakrowanych i niekoniecznie ludzkich zwłok wszystkimi zmysłami biedaków przerosło. A ja zaprawdę powiadam wam - nie ma rzeczy, do której człowiek nie przywyknie...
Coz, ja nie wymieklam w przedsionku i bardzo dzielnie znioslam kazde zetkniecie z prosektorium, bylo to dla mnie zawsze interesujace przezycie.
Masz racje- nie ma takiej rzeczy...
Dla mnie Angel nie jest smutnym zapachem. Nie moze byc smutne dla mnie cos, co pachnie jak czekolada, moj uniwersalny poprawiacz nastroju. Nie kojarzy mi sie tez w zaden sposob ze smiercia.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-23 22:09:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.