Listopadowe Mamy-2021! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-04-09, 13:51   #331
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez szczescie89 Pokaż wiadomość
Który tydzień Ci wyszedł? Bo u mnie lekarz terminu nie podał bo mam miesiączki mega nieregularne. A z wielkości fasolki wyliczył, że 6 tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jest 7+6. Według miesiączki i według USG tak samo mu wyszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 14:01   #332
szczescie89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 10
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Czyli podobny termin będę miała jak Ty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szczescie89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 14:05   #333
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Dostałam termin pierwszego USG, 27.04. Wg tego co mi wyliczyli to powinnam być w 12t+3, wiec wszystko powinno być ładnie widoczne. Wizyta w 16tyg tez juz mam umówiona, wiec teraz od wizyty do wizyty bedzie mi czas mijał.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 14:26   #334
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Czesc dziewczyny, nie odzywam sie, bo czuje sie strasznie, mdlosci i wymioty mecza mnie caly dzien, dzis juz nic nie dalam rady zjesc, wymiotowalam juz 4 razy. W poniedzialek ide dopiero na pierwsza wizyte, mam nadzieje, ze da mi jakies leki na to bo serio zaczynam sie obawiac, ze sie odwodnie

Gdybym jeszcze mogla tak przelezec ze dwa tygodnie... ale musze choc troche pracowac, a w dodatku w domu zywy dwulatek Dobrze, ze niania go bierze na dzien.

Takze no mam nadzieje byc bardziej aktywna jak to minie...
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 15:35   #335
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez szczescie89 Pokaż wiadomość
Macie już dzieci? U nas różnica 11 lat będzie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dwójkę, różnica będzie 7 i 5 lat. Bardzo chciałam mieć dwa lata różnicy jak pomiędzy starszakami ale syn strasznie dawał popalić i się nie udało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 16:14   #336
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Antunka ja w diagnostyce zapłaciłam 380 zł, ale to tylko te pierwsze badania tyle kosztują. W pon idę znowu ale tylko Morfologia i mocz, i tsh bo trochę skacze 🤦☠♀️

Hehe ciekawe o co chodzi z tymi jabłkami


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 16:56   #337
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Intuicja_88 Pokaż wiadomość
Antunka ja w diagnostyce zapłaciłam 380 zł, ale to tylko te pierwsze badania tyle kosztują. W pon idę znowu ale tylko Morfologia i mocz, i tsh bo trochę skacze 🤦♀️

Hehe ciekawe o co chodzi z tymi jabłkami


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na maliny chyba najbardziej mam ochotę ale jabłka w sklepie dzis wręcz mówiły do mnie "kup nas " to kupiłam i chy a zjem
Jeżeli chodzi o badania to korzystam jak mogę z medicovera, a firma sponsoruje duzy pakiet dzieki któremu wszytsko do tej pory mam za darmo, łącznie z prenatalnymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-09, 17:59   #338
happysheep
Raczkowanie
 
Avatar happysheep
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 314
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Wow faktycznie dużo:O może błąd labu ?
Może da sięto jakoś wypłukać z nerek bez leków, zobaczysz co lekarz powie
U mnie wyszły liczne i panikowałam, a lekarz powiedział ze mam poprostu więcej pić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Normalne też tak miałam
Witamy na pokładzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Nie chwaliłam, mam głupie myślenie że jak się pochwalę to coś pójdzie nie tak 🤦♀️🤣
Za każdym razem jak pisałam ze test pozytywny to kilka dni później albo beta malała albo słabo przyrastała :/
Wiem ze pochwalenie się nic nie zmieni ale man jakaś blokadę :/
A myślałam że Ty na październik się złapiesz jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, taka trauma Ci pozostała trochę 🥺 jednak musisz myśleć pozytywnie, tym razem wszystko będzie dobrze, zobaczysz
No nie załapałam się właśnie na październik, cóż mam nadzieję że i listopad będzie dobrą porą do rodzenia





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Też mam tak z owocami ! Szczególnie maliny za mną chodzą, dziś mi mamula truskawki przywiezie owoce mogę jeść, poza owocami tosty przelknę, we wtorek po wizycie sie tak dobrze czułam że zjadlam 12 klusek roladę i 2 kawałki ciasta 🤣 ale od środy już spowrotem mdłości ucisk w żołądku i sniadanie wpuchane na chama :/ także pocieszyłam się jedzeniem przez jeden dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w Wielkanoc tak pojechałam po bandzie z jedzeniem, masakra ile ja pochlonęłam tego wszystkiego a potem zaraz po Świętach żołądek ściśnięty i nie umiałam nic przełknąć. Teraz też mogłabym jechać na samych owocach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez szczescie89 Pokaż wiadomość
A pracujecie czy idziecie na L4?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja niestety mam bardzo stresującą pracę, która zbyt dużo nerwów mnie kosztuje, dlatego przy kolejnej wizycie w 2giej połowie kwietnia uciekam na zwolnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to bardzo dużo. Nie pamiętam żebym aż tyle płaciła za badania a wszystkie robiłam w poprzedniej ciąży. Idę w przyszłym tygodniu więc się okaże czy ceny się zmieniły czy mnie tak pamięć myli. Zmartwiłaś mnie tą ceną.










Cześć wszystkim Fajnie, że jest nas coraz więcej.



Mam dokładnie to samo. Budzę się i mi niedobrze a jak zjem, nieważne co i ile, to mi jeszcze gorzej. Ciągle mi niedobrze. Na szczęście to są lekkie mdłości ale wkurzające jest, że trwa to stale.

Też mam chęć na owoce. Szczególnie jabłka mi wchodzą. I odrzuciło mnie od kawy a ja kocham kawę
No te mdłości są okropne. Tylko jedynie cieszę, że nie kończy się wymiotami póki co. Jak już czuję, że przychodzi to nieprzyjemne ssanie w żołądku to zagryzam migdałami i trochę mi pomaga.

A co do kawy ja tak samo, dotychczas byłam typowym kawoszem, a teraz nie umiem na nią patrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, nie odzywam sie, bo czuje sie strasznie, mdlosci i wymioty mecza mnie caly dzien, dzis juz nic nie dalam rady zjesc, wymiotowalam juz 4 razy. W poniedzialek ide dopiero na pierwsza wizyte, mam nadzieje, ze da mi jakies leki na to bo serio zaczynam sie obawiac, ze sie odwodnie

Gdybym jeszcze mogla tak przelezec ze dwa tygodnie... ale musze choc troche pracowac, a w dodatku w domu zywy dwulatek Dobrze, ze niania go bierze na dzien.

Takze no mam nadzieje byc bardziej aktywna jak to minie...
Ojejku biedna, przytulam Może lekarz coś poleci Ci na te wymioty, teraz są naturalne, ziołowe specyfiki przeciw takim mocnym mdłościom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happysheep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 18:14   #339
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez happysheep Pokaż wiadomość
Rozumiem, taka trauma Ci pozostała trochę 🥺 jednak musisz myśleć pozytywnie, tym razem wszystko będzie dobrze, zobaczysz
No nie załapałam się właśnie na październik, cóż mam nadzieję że i listopad będzie dobrą porą do rodzenia





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Ja w Wielkanoc tak pojechałam po bandzie z jedzeniem, masakra ile ja pochlonęłam tego wszystkiego a potem zaraz po Świętach żołądek ściśnięty i nie umiałam nic przełknąć. Teraz też mogłabym jechać na samych owocach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Ja niestety mam bardzo stresującą pracę, która zbyt dużo nerwów mnie kosztuje, dlatego przy kolejnej wizycie w 2giej połowie kwietnia uciekam na zwolnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

No te mdłości są okropne. Tylko jedynie cieszę, że nie kończy się wymiotami póki co. Jak już czuję, że przychodzi to nieprzyjemne ssanie w żołądku to zagryzam migdałami i trochę mi pomaga.

A co do kawy ja tak samo, dotychczas byłam typowym kawoszem, a teraz nie umiem na nią patrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Ojejku biedna, przytulam Może lekarz coś poleci Ci na te wymioty, teraz są naturalne, ziołowe specyfiki przeciw takim mocnym mdłościom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie jakaś taka trauma
Ale po 1 trymestrze się tam odezwę
Staram się myśleć pozytywnie, ale też do przesady nie nakręcać tylko raczej na spokojnie podchodzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 18:14   #340
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
[/COLOR]No te mdłości są okropne. Tylko jedynie cieszę, że nie kończy się wymiotami póki co. Jak już czuję, że przychodzi to nieprzyjemne ssanie w żołądku to zagryzam migdałami i trochę mi pomaga.

A co do kawy ja tak samo, dotychczas byłam typowym kawoszem, a teraz nie umiem na nią patrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Ojejku biedna, przytulam Może lekarz coś poleci Ci na te wymioty, teraz są naturalne, ziołowe specyfiki przeciw takim mocnym mdłościom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam leki na nudności, normalne leki nie żadne ziołowe. Ale chyba w PL nie ma takiego specyfiku. A może jest pod inna nazwa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 18:27   #341
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Ja mam leki na nudności, normalne leki nie żadne ziołowe. Ale chyba w PL nie ma takiego specyfiku. A może jest pod inna nazwa.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zależy co ma w składzie w Polsce leki i suple na wymioty dla ciężarnych zawierają głownie witaminę B6. Ja mam wrażenie, że dzięki temu, że biorę ją w końskich dawkach, to męczą mnie „tylko” mdłości i zgagi, a nie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-09, 19:21   #342
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Ja mam dzisiaj straszny dzień. Mega mnie męczą nudności. Pierwszy raz wymiotowałam... I czuje że to nie ostatni dzisiaj raz.

Jeszcze synek w dzień zasnął to pobalujemy długo wieczorem, a mąż poszedł na noc do pracy zero pomocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 19:25   #343
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Jenyyy ja to Wam trochę zazdroszczę, u mnie oprócz problemów typowo żołądkowych nic się nie dzieje 🤷☠♀️ mdłości miałam straszne przez pierwszy tydzień chyba tylko jak się zagnieżdżało wszystko 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 19:53   #344
szczescie89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 10
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Ja się też fatalnie czuję. W 1 ciąży tak nie miała. Ale miałam też 10 lat mniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szczescie89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 19:55   #345
Olga_1988
Rozeznanie
 
Avatar Olga_1988
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 644
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Intuicja_88 Pokaż wiadomość
Jenyyy ja to Wam trochę zazdroszczę, u mnie oprócz problemów typowo żołądkowych nic się nie dzieje 🤷♀️ mdłości miałam straszne przez pierwszy tydzień chyba tylko jak się zagnieżdżało wszystko 🤷♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A daj spokój. Ja to bym była przeszczęśliwa bez tych nudności. Wykańczają mnie. Cały dzień się męczę. A na pokładzie 3 latek. Dzisiaj ja wymiotowałam, a on mi prawie na plecach siedział 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olga_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 20:24   #346
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Współczuję Wam wymiotów. Mi się to na szczęście nie zdarzyło ani razu. Oby do drugiego trymestru.



Co do pracy to chcę kilka miesięcy popracować. Mam dość stresującą pracę, jeszcze czekają mnie duże zmiany i dodatkowe nerwy z tym związane ale finansowo mi się to po prostu opłaca. Do czerwca na pewno a co będzie latem to zobaczę. Jeszcze muszę przekazać radosna nowinę szefowi
antunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 20:37   #347
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Intuicja_88 Pokaż wiadomość
Jenyyy ja to Wam trochę zazdroszczę, u mnie oprócz problemów typowo żołądkowych nic się nie dzieje 🤷☠♀️ mdłości miałam straszne przez pierwszy tydzień chyba tylko jak się zagnieżdżało wszystko 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zazdrosc, to rujnuje zycie.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Zależy co ma w składzie w Polsce leki i suple na wymioty dla ciężarnych zawierają głownie witaminę B6. Ja mam wrażenie, że dzięki temu, że biorę ją w końskich dawkach, to męczą mnie „tylko” mdłości i zgagi, a nie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lek ktory ja biore to mieszanka witaminy B6 jak mowisz i antyhistaminy. Siecze, owszem, ale mnie dlosci wyautowaly w pierwszej ciazy na 4 miesiace.
Sklad to: pyridoxine hydrochloride (vitamin B6) and doxylamine succinate
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-09, 20:40   #348
szczescie89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 10
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Bierzecie coś przeciwbólowego na ból podbrzusza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szczescie89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-10, 07:46   #349
Ewelinatir
Zadomowienie
 
Avatar Ewelinatir
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 976
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Hej Ja sie czuję różnie. Są dni kiedy nie mam żadnych objawów i takie, że nie mam ochoty wyjść z łóżka.

Wczoraj byłam na ostatniej wizycie u Pani Doktor w klinice. Za tydzień mam wizytę u nowego lekarza i pod koniec kwietnia prenatalne. Ale to leci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ewelinatir
Czas edycji: 2021-04-10 o 08:22
Ewelinatir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-10, 12:41   #350
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez szczescie89 Pokaż wiadomość
Bierzecie coś przeciwbólowego na ból podbrzusza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie. Uważam, że to jest akurat taki objaw, który trzeba przeżyć po prostu. Macica się musi jakoś rozciągnąć Ale dla mnie ten ból nie jest jakoś wybitnie uciążliwy.


Cytat:
Napisane przez Ewelinatir Pokaż wiadomość
Hej Ja sie czuję różnie. Są dni kiedy nie mam żadnych objawów i takie, że nie mam ochoty wyjść z łóżka.

Wczoraj byłam na ostatniej wizycie u Pani Doktor w klinice. Za tydzień mam wizytę u nowego lekarza i pod koniec kwietnia prenatalne. Ale to leci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo - dwa dni tragedia, a potem dwa dni życia

Ja mam 30 kwietnia... mam nadzieję
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-10, 20:47   #351
chomikowa92
Raczkowanie
 
Avatar chomikowa92
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Łódź/ Northampton
Wiadomości: 275
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Nie. Uważam, że to jest akurat taki objaw, który trzeba przeżyć po prostu. Macica się musi jakoś rozciągnąć Ale dla mnie ten ból nie jest jakoś wybitnie uciążliwy.




Ja tak samo - dwa dni tragedia, a potem dwa dni życia

Ja mam 30 kwietnia... mam nadzieję
Ale wam zazdroszczę tych prenatalnych jeszcze w tym miesiącu ️ u mnie 6+0 z USG czyli tydzień młodszą ciąża co było wiadome bonuwlacja jak pisałam, była dużo później. Więc termin wychodzi na 4.12 ale nie zamierzam Was opuszczać zwłaszcza że grudniowek jeszcze nie ma juz 2 dni po USG znowu czarne myśli wracają, czy nadal jest wszystko ok... no człowiek się wykończy 🤦🏽☠♀️

Cytat:
Napisane przez szczescie89 Pokaż wiadomość
Bierzecie coś przeciwbólowego na ból podbrzusza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nospa ale staram się ograniczać do minimum

Cytat:
Napisane przez malamii1990 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj miałam dzień głoda, tak na obiad się najadlam że aż mi głupio było, później ciasto
Ale za to dziś od rana mdłości także dziś mam pojedzone 🥴
Waga ciagle lekko mi leci w dół, wkurza mnie ze lekrz wpisuje Wagę z gabinetu jak mam milion ciuchów i buty ubrane 🤦♀️ bo to kilogram więcej mam swira na tym punkcie 🤷♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:22 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Darmowe masz te które masz w pakiecie, mój pakiet z pracy jest mocno rozszerzony i miałam do tej pory wszystko za darmo, dostałam skierowanie na badanie krwi na papp-a i osobne na usg prenatalne, w rejestracji podają gdzie można je zrobić.
I tu mam rozbieżność bo lekarz mowil zeby papp-a zrobić przed usg i na usg iść już z wynikiem krwi a pielęgniarki mówią na odwrót.
Jestem w Gyncentrum zapisana na 5go maja bo z środków unijnych na Śląsku mamy darmowe prenatalne i teraz myślę czy tam zostać czy zrobić tylko medicovera czy dwa
TŻ mówi żebyśmy zrobili dwa razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie mam ten najwyższy ale tak mnie irytuje ta placówka 🤣 niewiem czy u Ciebie też są tak odległe terminy? W Łodzi są 3 placówki a terminy po miesiąc czasu. Na pierwsze USG termin dostałam na koniec kwietnia a bez USG nie wypiszą mi skierowania na badania bo nie mogą założyć karty ciazy no ale te darmowe badania mnie trzymają tam jedynie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

mężatka 27 . 05 . 2017r
--> 15 08 2018 zjazd z emigracji !
chomikowa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-10, 21:42   #352
szczescie89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 10
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez chomikowa92 Pokaż wiadomość
Ale wam zazdroszczę tych prenatalnych jeszcze w tym miesiącu ️ u mnie 6+0 z USG czyli tydzień młodszą ciąża co było wiadome bonuwlacja jak pisałam, była dużo później. Więc termin wychodzi na 4.12 ale nie zamierzam Was opuszczać zwłaszcza że grudniowek jeszcze nie ma juz 2 dni po USG znowu czarne myśli wracają, czy nadal jest wszystko ok... no człowiek się wykończy 🤦🏽♀️



Nospa ale staram się ograniczać do minimum



Właśnie mam ten najwyższy ale tak mnie irytuje ta placówka 🤣 niewiem czy u Ciebie też są tak odległe terminy? W Łodzi są 3 placówki a terminy po miesiąc czasu. Na pierwsze USG termin dostałam na koniec kwietnia a bez USG nie wypiszą mi skierowania na badania bo nie mogą założyć karty ciazy no ale te darmowe badania mnie trzymają tam jedynie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie 6t3d więc pewnie jednak też grudniowy termin. Z usg niby na 1 grudnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szczescie89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-10, 22:34   #353
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Czy ktoś jest w moim wieku albo starszy? Czy jestem najstarsza? (36l)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-10, 23:34   #354
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

U mnie niestety zwrot akcji. Wczoraj zaczęło się krwawienie, najpierw lekkie, więc można pomyśleć że zwykłe plamienie. Ale dzisiaj doszedł potworny ból brzucha, jeszcze silniejszy niż przy okresie (a miewam naprawdę mocne...), znajomy lekarz TŻ zbadał i potwierdził przypuszczenia. Skierował na wyłyżeczkowanie, jeśli do jutra sama się nie oczyszczę

Przykro, ale się nie poddaję, trzymam kciuki za Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-11, 06:34   #355
Ulaelitka
Raczkowanie
 
Avatar Ulaelitka
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 30
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Czy ktoś jest w moim wieku albo starszy? Czy jestem najstarsza? (36l)


Sent from my iPhone using Tapatalk
U mnie 35l za pasem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ulaelitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-11, 07:10   #356
malamii1990
Zadomowienie
 
Avatar malamii1990
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 323
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
U mnie niestety zwrot akcji. Wczoraj zaczęło się krwawienie, najpierw lekkie, więc można pomyśleć że zwykłe plamienie. Ale dzisiaj doszedł potworny ból brzucha, jeszcze silniejszy niż przy okresie (a miewam naprawdę mocne...), znajomy lekarz TŻ zbadał i potwierdził przypuszczenia. Skierował na wyłyżeczkowanie, jeśli do jutra sama się nie oczyszczę

Przykro, ale się nie poddaję, trzymam kciuki za Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strasznie mi przykro 3maj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamii1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-11, 07:22   #357
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
U mnie niestety zwrot akcji. Wczoraj zaczęło się krwawienie, najpierw lekkie, więc można pomyśleć że zwykłe plamienie. Ale dzisiaj doszedł potworny ból brzucha, jeszcze silniejszy niż przy okresie (a miewam naprawdę mocne...), znajomy lekarz TŻ zbadał i potwierdził przypuszczenia. Skierował na wyłyżeczkowanie, jeśli do jutra sama się nie oczyszczę

Przykro, ale się nie poddaję, trzymam kciuki za Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kochana, bardzo mocno cię przytulam i rozumiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-11, 09:16   #358
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
U mnie niestety zwrot akcji. Wczoraj zaczęło się krwawienie, najpierw lekkie, więc można pomyśleć że zwykłe plamienie. Ale dzisiaj doszedł potworny ból brzucha, jeszcze silniejszy niż przy okresie (a miewam naprawdę mocne...), znajomy lekarz TŻ zbadał i potwierdził przypuszczenia. Skierował na wyłyżeczkowanie, jeśli do jutra sama się nie oczyszczę

Przykro, ale się nie poddaję, trzymam kciuki za Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi bardzo Trzymaj się dzielnie i nigdy ale przenigdy się nie poddawaj!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-11, 09:40   #359
chomikowa92
Raczkowanie
 
Avatar chomikowa92
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Łódź/ Northampton
Wiadomości: 275
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
U mnie niestety zwrot akcji. Wczoraj zaczęło się krwawienie, najpierw lekkie, więc można pomyśleć że zwykłe plamienie. Ale dzisiaj doszedł potworny ból brzucha, jeszcze silniejszy niż przy okresie (a miewam naprawdę mocne...), znajomy lekarz TŻ zbadał i potwierdził przypuszczenia. Skierował na wyłyżeczkowanie, jeśli do jutra sama się nie oczyszczę

Przykro, ale się nie poddaję, trzymam kciuki za Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tulę strasznie , wiem przez co przechodzisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

mężatka 27 . 05 . 2017r
--> 15 08 2018 zjazd z emigracji !
chomikowa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-11, 12:57   #360
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Cytrynowy_Sorbet24 Pokaż wiadomość
U mnie niestety zwrot akcji. Wczoraj zaczęło się krwawienie, najpierw lekkie, więc można pomyśleć że zwykłe plamienie. Ale dzisiaj doszedł potworny ból brzucha, jeszcze silniejszy niż przy okresie (a miewam naprawdę mocne...), znajomy lekarz TŻ zbadał i potwierdził przypuszczenia. Skierował na wyłyżeczkowanie, jeśli do jutra sama się nie oczyszczę

Przykro, ale się nie poddaję, trzymam kciuki za Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo ci współczuje. Tule mocno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ulaelitka Pokaż wiadomość
U mnie 35l za pasem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hej
W jakim wieku masz dziecko?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 10:27:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.