Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-08, 22:09   #331
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez lolita69 Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo hmm zapewne bedzie ciekawie i mam glupie pytanie.. na ulotce jest napsane, ze juz od pierwszej tableki jest sie zabezpieczonym, ale jakos nie mam przekonania... jak to jest wlasciwie??
jest tak jak mówi ulotka
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-08, 22:27   #332
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
he,nie jestem sama uff,zartuje.. powazna calkiem sprawa,moj TZ strasznie sie przejal
mój tak samo

Cytat:
Napisane przez lolita69 Pokaż wiadomość
dzis wzielam moja pierwsza tabletke czytajac Wasze posty mam nadzieje, ze u mnie bedzie podobnie i zbyt wiele skutkow ubocznych sie u mnie nie pojawi.. zeby bylo zabawniej dzis wchodze w 'dorosle' zycie fajnie sie zaczyna....
wszystkiego najlepszego

Cytat:
Napisane przez ewusia8686 Pokaż wiadomość
Chyba wziełam tabletke o jeden bądź dwa dni za wcześnie wziełam plamienie przed okresem za normalny @ Poszperałam na necie i wyszło że mogłam sobie w ten sposób zablokować @ I teraz się zastanawiam przerwać branie pigułek, brać dalej, czy iść do ginekologa. Nie czuje żadnych przykrych dolegliwości, troszke pobolewają mnie piersi i po zażyciu tabletki troszke mi niedobrze a tak to wszystko ok. Co robić?
brać dalej - jak odstawisz jeszcze bardziej namieszasz
jednak radziłabym zabezpieczać się dodatkowo przez całe opakowanie

Cytat:
Napisane przez lolita69 Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo hmm zapewne bedzie ciekawie i mam glupie pytanie.. na ulotce jest napsane, ze juz od pierwszej tableki jest sie zabezpieczonym, ale jakos nie mam przekonania... jak to jest wlasciwie??
ulotka NIGDY nie kłamie
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 06:27   #333
lolita69
Raczkowanie
 
Avatar lolita69
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 78
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

no to swietnie na weekend jade do TŻta to sobie poszalejemy jeszcze raz dziekuje, za życzenia opd. na moje hmmm... faktycznie glupie pytanie
__________________
zmiany...















lolita69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:22   #334
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

jestem podłamana juz myslalam ze okres mi sie skonczyl i czekałam na TŻ a tu nagle znow krwawnienie ! jestem po 7 tab. wiem ze moga bym plamienia itp ale ze mnie sie leje czy te tab w ogole dzialają? ;/ nie wiem moze panikuje moze sieje panike ale jakos calkowicie stracilam humor
poza tym bola mnie jajniki jak przy 1 dniu okresu ;/
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:51   #335
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
jestem podłamana juz myslalam ze okres mi sie skonczyl i czekałam na TŻ a tu nagle znow krwawnienie ! jestem po 7 tab. wiem ze moga bym plamienia itp ale ze mnie sie leje czy te tab w ogole dzialają? ;/ nie wiem moze panikuje moze sieje panike ale jakos calkowicie stracilam humor
poza tym bola mnie jajniki jak przy 1 dniu okresu ;/
Jeśli to twoje pierwsze opakowanie to nie ma sie czym niepokoic. Gdyby sie dosłownie lało to jedź do lekarza. Tabletki działają.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:01   #336
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

po ostatniej wpadce ,tzn opoznieniu teraz jestem strasznie restrykcyjnie nastawiona,...tzn z uwaga sledze,czy moja godz Y nadeszla....
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:18   #337
lotuseater
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Czesc
Mam pytanie... Czy jestem zabezpieczona w nast sytuacji -
bralam przez miesiac Syndi-35,
po tym tydzień przerwy po skonczeniu opakowania i 8 dnia zaczelam brac Yasminelle.
Czy któraś z Was miała podobną sytację? Dziękuję i pozdrawiam
lotuseater jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 20:21   #338
Patka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Koleżanki mam problem i nie wiem jak go rozwiązać. Zażywam tabletki Yasmin 3 miesiące teraz zaczelam 4 miesiąc i zaczełam sie źle czuć mam okropne migreny zawroty głowy i osłabienia organizmu.... na ulotce pisze aby w takim wypadku je poprostu odstawić... nie wiem czy to moge to teraz zrobić ponieważ zaczełam dopiero opakowanie zarzylam dopiero 4 tabletke z nowego opakowania... jeśli je teraz odstawie to dostane okres?? nie zaburzy to mojego cyklu takie nagłe odstawienie?? prosze o pomoc
Patka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 21:25   #339
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Patka nie jestem w tym ekspertem ale ja bym tab brala dalej w miedzyczasie poszla do lekarza. tak nagle przerywanie opakowania jest wskazane tylko w przypadku ciazy. no ale moze ktos ci inaczej doradzi.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 17:31   #340
lolita69
Raczkowanie
 
Avatar lolita69
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 78
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

a ja mam takie pytanko jeszcze... czy tabletki beda skuteczne, jesli ostatnio mialam szczepionke na tezec?? wiem, ze to glupie, ale nie moge nigdzie znalezc info na ten temat... a chcialabym wiedziec... Wam, Drogie Wizazanki ufam z gory dziekuje za odp.
__________________
zmiany...















lolita69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:03   #341
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

ulotka *skarbnica wiedzy* nic o tym nie wspomina wiec mysle ze nie ma obaw.
a u mnie wciaz krwawienie
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 18:37   #342
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez lotuseater Pokaż wiadomość
Czesc
Mam pytanie... Czy jestem zabezpieczona w nast sytuacji -
bralam przez miesiac Syndi-35,
po tym tydzień przerwy po skonczeniu opakowania i 8 dnia zaczelam brac Yasminelle.
Czy któraś z Was miała podobną sytację? Dziękuję i pozdrawiam
Myślę, że jesteś. A czemu nie zapytałaś lekarza gdy zapisal inne tabletki? No chyba ,że jakoś dziwnie sama je sobie zmieniłaś bo jeden miesiąc Syndi a teraz Y.;/
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:22   #343
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

biore tabletki od 10 dni i caly czas mam okres... czy to normalne??
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:30   #344
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez mloda_to_glupia Pokaż wiadomość
biore tabletki od 10 dni i caly czas mam okres... czy to normalne??
matko kochana
pytałaś się już o te plamienia, krwawienia czy co tam jeszcze

przejrzyj wątek!!!!!!!

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=267

TRAGEDIA.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 13:04   #345
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez mloda_to_glupia Pokaż wiadomość
biore tabletki od 10 dni i caly czas mam okres... czy to normalne??
tak to normalne. niestety sama zaliłam sie kilka postow wyzej ze wciaz mam krwawienie.u mnie trwalo 10 dni. i 11 ustało w koncu spozytkowalam tabletki calkowicie im ufajac
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 14:31   #346
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez mloda_to_glupia Pokaż wiadomość
biore tabletki od 10 dni i caly czas mam okres... czy to normalne??
Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
matko kochana
pytałaś się już o te plamienia, krwawienia czy co tam jeszcze

przejrzyj wątek!!!!!!!

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=267

TRAGEDIA.
Dodam jeszcze PRZECZYTAJ ULOTKĘ DO DIASKA!
Gdybyś to zrobiła to wiedziałabyś, czy to normalne czy nie
Jezu po prostu mnie to powala na łopatki..
Nie dość, że palcem się nie chce kiwnąć żeby wątek przeczytać, to nawet ulotki od tabletek się przejrzeć nie chciało.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 17:52   #347
AaliceE
Raczkowanie
 
Avatar AaliceE
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Ja się podzielę swoimi doświadczeniami.

Witajcie wizażanki,

Yasminelle biorę już rok i miesiąc w tym tyg. wzięłam ostatnie opakowanie. Zastanawiam się nad tym czy zrobić przerwę czy nie. Co wy o tym myślicie?

Od razu po 1szym blistrze miałam uregulowane krwawienia, równe 28 dni co miech - nic pomiędzy. Ból, przy którym mdlałam zniknął, choć po tabsach miewałam mdłości. (Ale po prostu takową skłonność mam.) Cera się raczej poprawiła, a raczej może jest bez zmian. (Sądzę, że poprawa jest od natury, a nie od tabsów.) No i większy komfort wiadomo z czym. Libido... Hmmm - tu mogę trochę ponarzekać, jest gorsze, to fakt (Tabsy mają to do siebie). Plus jeszcze shuchość pochwy - to też. Waga? W normie. Apetyt także. Jednak... Nie zmieniłam diety, a pojawił się cellulit. (O, matko wielka! Walczę z nim dzielnie.) Poza tym moja mama ma żylaki, a ja obawiam się, że bd mieć także. Po 10 miechach brania zaczęły mi bardzo drętwieć nogi, pojawił się rozsadzający ból od środka, jakby z żył. Dlatego chcę zrobić przerwę, bo boję się zekrzepicy.

To moje pierwsze tabletki, zaczęłam je brać od 18stego r.ż. - ogólnie jestem zadowolona. Lekarka popytała mnie i... bez badań mi je przepisała. Wspomniałam jej o tych problemach z nogami, to spytała się czy ktoś z rodziny ma żylaki - odpowiedziałam, że tak - ona na to: "aaachaaa" i nic. Stwierdziła, że nie muszę nic przerywać. Przyznam, że ogółem lubię do niej chodzić, bo facet mnie krępuje, a ona ma podejście do mnie, bo ja typ nieśmiałka jestem i przeraża mnie fakt pójścia do faceta. Nie śmiać się proszę.

Acha, czasem miesiączka się spóźniała dzień-dwa, ale wówczas tylko, gdy byłam chora. To też normalne.

Pozdrawiam Was ciepło!

Ps. Wątek śledzę już sporo czasu, ale teraz dołączam się i bd się udzielać. Mam nadzieję, że przyjmniecie mnie.
__________________
“Simplicity, simplicity, simplicity! I say let your affairs be as one, two, three and to a hundred or a thousand. We are happy in proportion to the things we can do without.”

- Henry David Thoreau
AaliceE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 20:55   #348
ChokoGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 291
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

chciałam przesunąć godzinę przyjmowania tabsów z godz.12 na 9. Jak rozpoczęłam nowy blister to wzielam pierwsza tabletke o 11 (nie moglam wczesniej), a dzis o 10. To takie pytanko czy aby napewno z zabezpieczeniem wszystko oki? Jakos sie dziwnie tym stresuje.
A drugie pytane czy moge z tej 10 znowu przesunąć przyjmowanie o godzine wczesniej, czyli na 9?
Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc i porady
__________________


ChokoGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 21:03   #349
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez ChokoGirl Pokaż wiadomość
chciałam przesunąć godzinę przyjmowania tabsów z godz.12 na 9. Jak rozpoczęłam nowy blister to wzielam pierwsza tabletke o 11 (nie moglam wczesniej), a dzis o 10. To takie pytanko czy aby napewno z zabezpieczeniem wszystko oki? Jakos sie dziwnie tym stresuje.
A drugie pytane czy moge z tej 10 znowu przesunąć przyjmowanie o godzine wczesniej, czyli na 9?
Z gory dziekuje za jakakolwiek pomoc i porady
tak, wszystko ok
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 22:42   #350
mloda_to_glupia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 514
GG do mloda_to_glupia
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
matko kochana
pytałaś się już o te plamienia, krwawienia czy co tam jeszcze

przejrzyj wątek!!!!!!!

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=267

TRAGEDIA.
no wybacz ze zapytalam... chyba kazdy chce sprawdzic na 50 sposobow czy sie nie myli... ulotke czytalam wielokrotnie... a tutaj po prostu chcialam sie doradzic ale juz tego nie zrobie... nie ebdziecie musialy zalamywac rak.



Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze PRZECZYTAJ ULOTKĘ DO DIASKA!
Gdybyś to zrobiła to wiedziałabyś, czy to normalne czy nie
Jezu po prostu mnie to powala na łopatki..
Nie dość, że palcem się nie chce kiwnąć żeby wątek przeczytać, to nawet ulotki od tabletek się przejrzeć nie chciało.
j/w

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
tak to normalne. niestety sama zaliłam sie kilka postow wyzej ze wciaz mam krwawienie.u mnie trwalo 10 dni. i 11 ustało w koncu spozytkowalam tabletki calkowicie im ufajac
dzieki
__________________
grudzień 2013 - pamiętamy
mloda_to_glupia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 22:59   #351
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez mloda_to_glupia Pokaż wiadomość
no wybacz ze zapytalam... chyba kazdy chce sprawdzic na 50 sposobow czy sie nie myli... ulotke czytalam wielokrotnie... a tutaj po prostu chcialam sie doradzic ale juz tego nie zrobie... nie ebdziecie musialy zalamywac rak.



oj chyba nie.
wybacz, ale zadałaś wcześniej podobne pytanie i miałaś tam odpowiedź również na to które zadałaś teraz. wystarczyło PRZECZYTAĆ.

i mam nadzieję, że co do tych rąk to dotrzymasz słowa
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 15:43   #352
czarnabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 50
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Czuje,że czas Y w moim wypadku zmierza ku końcowi. Dzisiaj kończe 4 opakowanie i pojawiło się niespodziewanie plamienie. Od 1 opakowania nie mialam żadnych plamień,nic kompletnie,cudownie się czułam. A dzisiaj 4 opakowanie i wkladka brązowa. Tydzień temu byłam u gina ,bo denerwowały mnie wiecznie żółte upławy. Stwierdził ,że Yasminelle jest dla mnie za słabe i zapisał Yasmin. Myślałam ,że bezobjawowo przejdę na Yasmin z koncem Yasminelle,a dzisiaj taka przygoda...Brzuch mnie boli i te plamienie. Szkoda:/mam nadzieję tylko,że po Yasminie nie będę plamić
czarnabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 18:55   #353
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez AaliceE Pokaż wiadomość
Ja się podzielę swoimi doświadczeniami.

Witajcie wizażanki,

Yasminelle biorę już rok i miesiąc w tym tyg. wzięłam ostatnie opakowanie. Zastanawiam się nad tym czy zrobić przerwę czy nie. Co wy o tym myślicie?

Od razu po 1szym blistrze miałam uregulowane krwawienia, równe 28 dni co miech - nic pomiędzy. Ból, przy którym mdlałam zniknął, choć po tabsach miewałam mdłości. (Ale po prostu takową skłonność mam.) Cera się raczej poprawiła, a raczej może jest bez zmian. (Sądzę, że poprawa jest od natury, a nie od tabsów.) No i większy komfort wiadomo z czym. Libido... Hmmm - tu mogę trochę ponarzekać, jest gorsze, to fakt (Tabsy mają to do siebie). Plus jeszcze shuchość pochwy - to też. Waga? W normie. Apetyt także. Jednak... Nie zmieniłam diety, a pojawił się cellulit. (O, matko wielka! Walczę z nim dzielnie.) Poza tym moja mama ma żylaki, a ja obawiam się, że bd mieć także. Po 10 miechach brania zaczęły mi bardzo drętwieć nogi, pojawił się rozsadzający ból od środka, jakby z żył. Dlatego chcę zrobić przerwę, bo boję się zekrzepicy.

To moje pierwsze tabletki, zaczęłam je brać od 18stego r.ż. - ogólnie jestem zadowolona. Lekarka popytała mnie i... bez badań mi je przepisała. Wspomniałam jej o tych problemach z nogami, to spytała się czy ktoś z rodziny ma żylaki - odpowiedziałam, że tak - ona na to: "aaachaaa" i nic. Stwierdziła, że nie muszę nic przerywać. Przyznam, że ogółem lubię do niej chodzić, bo facet mnie krępuje, a ona ma podejście do mnie, bo ja typ nieśmiałka jestem i przeraża mnie fakt pójścia do faceta. Nie śmiać się proszę.

Acha, czasem miesiączka się spóźniała dzień-dwa, ale wówczas tylko, gdy byłam chora. To też normalne.

Pozdrawiam Was ciepło!

Ps. Wątek śledzę już sporo czasu, ale teraz dołączam się i bd się udzielać. Mam nadzieję, że przyjmniecie mnie.
witamy na watku
przerwa to kwestia indywidualna.zalezy od decyzji jaka podejmiesz,ale powinnas skonsultowac sie z lekarzem,jesli obecny nie umie Ci doradzic,zapytaj innego.
u mnie prawie rok z Y mija,bywalo lepiej niz obecnie. ale zobacze jeszcze. ja na pewno nie chce jeszcze odstawiac w ogole tabletek,ale nad zmiana mysle juz dluzszy czas,o czym pisalam....
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 18:58   #354
AaliceE
Raczkowanie
 
Avatar AaliceE
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 250
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Dla mnie są w sam raz, ale przerwę zrobię jednak. Zobaczę jak bd się czuła i wtedy co najwyżej powrócę.

A z tym przestawianiem godzin, to raczej godzina w tę czy w tamtą nic nie zmieni.
__________________
“Simplicity, simplicity, simplicity! I say let your affairs be as one, two, three and to a hundred or a thousand. We are happy in proportion to the things we can do without.”

- Henry David Thoreau
AaliceE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 12:52   #355
agnieka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 14
Question yasminelle a przeziebienie

dorwalo mnie przeziebienie,katar i chrypka,chyba uda mi sie bez lekarza to zwalczyc,a lykam tymianek i podbial, homeovox i febrisan,zdarzyl sie i nurofen,niby na ulotkach nie pisze nic niepokojacego,ale mam pierwszy blister yasminelle,koniec drugiego tygodnia.Czy yasminelle dziala i chroni mnie?czy lepiej nie ryzykowac?pomozcie
agnieka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 12:54   #356
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: yasminelle a przeziebienie

Cytat:
Napisane przez agnieka Pokaż wiadomość
dorwalo mnie przeziebienie,katar i chrypka,chyba uda mi sie bez lekarza to zwalczyc,a lykam tymianek i podbial, homeovox i febrisan,zdarzyl sie i nurofen,niby na ulotkach nie pisze nic niepokojacego,ale mam pierwszy blister yasminelle,koniec drugiego tygodnia.Czy yasminelle dziala i chroni mnie?czy lepiej nie ryzykowac?pomozcie
leki które łykasz nie wpływają na tabsy, nie masz czym się martwić, antykoncepcja jest zachowana
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 13:07   #357
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

tez mi sie tak wydaje. TYLKO antybiotyki obnizaja
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 13:09   #358
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

Cytat:
Napisane przez nimrodel Pokaż wiadomość
tez mi sie tak wydaje. TYLKO antybiotyki obnizaja
nie tylko dziurawiec też- a nie jest antybiotykiem
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 13:24   #359
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

ale nie wszystkie antybiotyki. ja mam masc na twarz (na tradizk) ktora jest antybiotykiem i lekarz powiedzial mi ze dziala ona miejscowo i nie obniza skutecznosci tabletek. ale oczywiscie lepiej dmuchac na zimne. leki ktore wyminila agnieka nie obnizaja na pewno
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 15:25   #360
sylwusia401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: Yasminelle - wątek zbiorczy cz. II

hej kobitki biore Y juz pol roku, jestem w miare zadowolona, moje libido spadlo o polowe;/ dzis powinnam zaczac brac kolejne opakowanie ale dowiedzialam sie ze nie bede widziala sie z chlopakiem 3miesiace. w zwiazku z tym mam do was pytanie, czy moge przestac brac tabletki i po trzech miesiacach wrocic do ich stosowania bez zadnych komplikacji? pozdrawiam
sylwusia401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.