Garnier Neril (??) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 18:35   #331
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez magdak18 Pokaż wiadomość
witam pozwalam sobie dołączyć się do Waszego wątku ja również męczę się z porostem a raczej nie porostem włosów włosy farbowalam od 3 klasy podstawówki (przez dziecinny błąd|) mniej wiecej co mieisac dwa a jestem w 3 klasie szkoly sredniej. teraz włosy mam do ramion i nic mi nie rosną. Farbowałam włosy ok 3 miesięcy temu a moze mam z 0,5 odrostu!!;( jestem kompletnie załamana na miękkość, połysk włosów nie narzekam bo 4 razy w tygodniu stosuje maseczke pod czepkeim i recznikiem i trzymam minimum godizne a czasem na noc. no ale to nie wazne jedynie moim strasznym problemem jest nadmierne wypadanie wlosow i to ze w ogole nie rosną :/ stosuje od 2 tygodni szampon garnier neril czy jakos tak i wydaje mi się ze wlosy jeszcze bardziej wypadaja moja kolezenka mowila ze tez tak miala. niby jest napisane na opakowaniu ze tak ma byc i przestanie ale z tego co ona mi mowila to jej nic sie nie zmienilo. i teraz nie wiem czy dalej go stosowac czy po tym co ona powiedziala odstawic? poradzicie mi ? stosowala ktoras z Was ten szampon o moze podzielic sie ze mna doswiadczeniami? bede bardzo wdzieczna. a moze polecicie jakis inny szampon, odzywke, maseczke która NAPRAWDĘ działa? strasznie boje sie tego że od nerilu wypadną mi wszystkie albo naprawde duzo włosów nie chce tego strasznie sie tego boje i nie wiem co teraz. przerwac czy nie? i ile powinno sie stosowac ten szampon zeby zobaczyc jakies naprawde dobre efekty?
Szampon ma bardzo krótko styczność ze skalpem. Bardziej bym Ci polecała tonik z tej samej serii, ponieważ go wcierasz w skórę głowy i zostawiasz. Stosuję go od kilku lat (z przerwami) i włosy mi rosną mniej więcej 1,5 -2 cm na miesiąc.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 18:50   #332
magdak18
Raczkowanie
 
Avatar magdak18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 224
Dot.: Garnier Neril (??)

ale ja juz stosuje ten szampon i wlosy mi jeszcze bardziej wypadaja placze wlosy i rozczesujac jeszcze wiecej wypada. mam jeszcze polowe tego szamponu i nie wiem czy odstawic czy dalej uzywac. niby producent napisal ze tak ma byc i to ustapi. a tej tonik nie powoduje wypadania? dlugo trzeba stosowac ten tonik zeby zauwazyc efekt??
magdak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 21:46   #333
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez magdak18 Pokaż wiadomość
ale ja juz stosuje ten szampon i wlosy mi jeszcze bardziej wypadaja placze wlosy i rozczesujac jeszcze wiecej wypada. mam jeszcze polowe tego szamponu i nie wiem czy odstawic czy dalej uzywac. niby producent napisal ze tak ma byc i to ustapi. a tej tonik nie powoduje wypadania? dlugo trzeba stosowac ten tonik zeby zauwazyc efekt??
To jest tak, że tego typu produkty (wzmacniające włosy) powodują najpierw wzmożone wypadanie włosów (pozbywanie się tych słabszych, które i tak by wypadły). Potem wszystko się normuje. Pamiętam, że jak zaczęłam stosować tego typu specyfiki to włosy też mi leciały. Teraz w ogóle nie mam z tym problemu. Nie pamiętam po jakim czasie zaczął działać ten tonik. Z resztą u mnie to i tak jest niewymierne, ponieważ wcześniej używałam innych wcierek, dzięki którym bardzo wzmocniły mi się włosy.
Jak Ci nie pasuje szampon - to odstaw. Nie ma sensu się męczyć.
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 11:52   #334
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: Garnier Neril (??)

Używalam toniku z tej serii i powiem tak:
po pierwsze- nie wygodna buteleczka, kiepskie dozowanie i te sprawy
po drugie- nie przyspieszyl mi wzrostu wlosa(nic, a nic)
po trzecie- jest baaardzo dobry na wypadając włosy. Tak więc Zapewnienia producenta pokrywają się z działaniem preparatu.
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 15:16   #335
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Garnier Neril (??)

Aqua, isopropyl alcohol, propuylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil, sodium salicylate, piroctone olamine, dihydroxypropyl PEG-5 linoleammonium chloride, panthenol, niacinamide, menthol, limonene, arginine, camphor, linalool, hydroxycitronellal, ethyl linoleate, citronellol, urtica, dioica/nettle extract/ matricaria flower extract, betula alba extract, hexyl cinnamal, alpha-isomethyl ionone, glycerin, tocopheryl acetate, geraniol, cl 60730/ ext. violet 2, citral, caprylic acid, capric acid, citric acid, disodium phosphate, cl 42090/ blue 1, parfum/ fragrance.

To aktualny skład Nerila?
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 20:15   #336
magdak18
Raczkowanie
 
Avatar magdak18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 224
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Używalam toniku z tej serii i powiem tak:
po pierwsze- nie wygodna buteleczka, kiepskie dozowanie i te sprawy
po drugie- nie przyspieszyl mi wzrostu wlosa(nic, a nic)
po trzecie- jest baaardzo dobry na wypadając włosy. Tak więc Zapewnienia producenta pokrywają się z działaniem preparatu.
czy tonik jest lepszy od szamponu ?
magdak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:21   #337
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez magdak18 Pokaż wiadomość
czy tonik jest lepszy od szamponu ?
Szampon ma myć: nakładasz go na skórę głowy, wmasowujesz i spłukujesz, natomiast tonik wcierasz w skórę i zostawiasz. Dlatego tonik działa bardziej intensywnie.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 18:29   #338
elfik1812
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tajemnica :)
Wiadomości: 35
Dot.: Garnier Neril (??)

Hej dziewczyny ;]
Kupiłam dzisiaj ten szampon za zachęceniem Pani Aptekarki, która sama go używa i mówiła, że u niej się zahamowało wypadanie włosów Zacznę go stosować i zobaczymy... Może nawet dokupię ten tonik...
Ja nawet nie liczyłam ile mi wypada włosów, ale podczas mycia, czesania, suszenia [ co robię teraz naprawdę rzadko ] wypada mi ich naprawdę dużo
Od dzisiaj zaczynam brać również tabletki Revalid ( może któraś z was wie czy one jakkolwiek działają ) ?
Chciałabym dożyć momentu gdy nie zobaczę już tylu włosów na szczotce Pozdrowienia
elfik1812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 21:31   #339
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Garnier Neril (??)

Mam na wymianę tonik Neril, jest ktoś zainteresowany?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 16:35   #340
monisiaczek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 27
Dot.: Garnier Neril (??)

Jestem w połowie używania toniku garniera neril i jakie mam spostrzeżenia:
- obciąża włosy dlatego stosuję co drugi dzień, w innym razie musiałabym myć głowę codziennie a tak myję co 2 dzień jak zawsze,
-mi tam zapach nie przeszkadza, baa nawet go polubiłam
- póki co nie widzę różnicy, krzywdy nie robi ale też nie pomaga;
-kupiłam w celu zmniejszenia wypadania no i chciałabym wkońcu zobaczyć baby hair na zakolach ale chyba już nic nie pomoże, fajnie jakby mniej włosów leciało, ale jeszcze fajniej jakby odrosły na linni czoła no i te zakola masakryczne które ciężko nawet grzywką zatuszować, tym bardziej że i tak mam wysokie czoło.
monisiaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 21:52   #341
Cichsi
Przyczajenie
 
Avatar Cichsi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: Garnier Neril (??)

Używam go od dwóch miesięcy i nie widzę poprawy ani o jotę, a włosy mi dalej lecą jak głupie. Używam go co drugi dzień, bo faktycznie włosów się nie da rozczesać, są suche i "zmęczone". A nie chcę ich obciążać dodatkowo odżywkami. Ciągle zastanawiam się, czy nie przerwać kuracji, bo mam obawy, że za chwilę całkiem wyłysieję.

Jak chodzi o zapach, nie jest tragiczny, Większość szamponów leczniczych nie pachnie zbyt zachęcająco. Ale jest wydajny. To trzeba mu przyznać.
__________________
___________..._____...___ __...___________
"Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna."
S.Loren
Cichsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 21:14   #342
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez Cichsi Pokaż wiadomość
Używam go od dwóch miesięcy i nie widzę poprawy ani o jotę, a włosy mi dalej lecą jak głupie. Używam go co drugi dzień, bo faktycznie włosów się nie da rozczesać, są suche i "zmęczone". A nie chcę ich obciążać dodatkowo odżywkami. Ciągle zastanawiam się, czy nie przerwać kuracji, bo mam obawy, że za chwilę całkiem wyłysieję.

Jak chodzi o zapach, nie jest tragiczny, Większość szamponów leczniczych nie pachnie zbyt zachęcająco. Ale jest wydajny. To trzeba mu przyznać.
Ale to Ty masz nadzieję, że włosy przestaną Ci lecieć po szamponie a nie po wcierce? Za krótko szampon jest na głowie, należy wmasować wcierkę i zostawić ją.

Inna rzecz, że jak włosy naprawdę lecą Ci jak głupie, ja bym zrobiła morfologię i badania hormonów.. bo sama wcierka może zdecydowanie nie wystarczyć...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 12:40   #343
shaluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: Garnier Neril (??)

Cześć dziewczyny, zużywam już 3 butelkę szamponu neril. Na początku wydawało mi się, że trochę pomaga, nie zauważyłam za to wzmożonego wypadania, o którym piszecie, że na początku stosowania może wystąpić. Za to teraz, od jakichś 2 tygodni włosy przy myciu lecą mi jak głupie, dosłownie garściami je wyciągam. Nie wiem co robić, czy to wina nerilu, czy powinnam zaprzestać go używać, czy może nie... na wszelki wypadek zapisałam się także do dermatologa, ale jak same wiecie na wizytę czeka się dość długo jak to w naszej służbie zdrowia bywa... Poradźcie co robić z nerilem, może za długo już go używam...
shaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 11:51   #344
Olinka9
Przyczajenie
 
Avatar Olinka9
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 16
Dot.: Garnier Neril (??)

To jak w końcu jest z Garnier Neril
Chciałam to kupić, bo próbuję wszystkiego, co może mi pomóc, ale...pierwsze recenzje stosujących Neril były entuzjastyczne, ale potem natknęłam się na wpis osoby, która zmieniła po jakimś czasie o nim opinię. Podobno zmienił się skład, nie ma już w nim kwasów, które były w "starszych" egzemplarzach i GN nie działa.
Może któraś z Was ma teraz opinię z dłuższego stosowania,
__________________
Znowu chcę mieć gęste, długie włosy
Olinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 13:04   #345
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez Olinka9 Pokaż wiadomość
To jak w końcu jest z Garnier Neril
Chciałam to kupić, bo próbuję wszystkiego, co może mi pomóc, ale...pierwsze recenzje stosujących Neril były entuzjastyczne, ale potem natknęłam się na wpis osoby, która zmieniła po jakimś czasie o nim opinię. Podobno zmienił się skład, nie ma już w nim kwasów, które były w "starszych" egzemplarzach i GN nie działa.
Może któraś z Was ma teraz opinię z dłuższego stosowania,
Na każdego działa co innego przecież. Wg mnie Neril z nowym składem jest dalej bardzo dobrą wcierką, wartą wypróbowania. Nie wiem, co masz na myśli pisząc o dłuższym stosowaniu- wg mnie warto zmieniać wcierki często chyba, że to co stosujemy, jest LEKIEM (np. na łysienie androgenowe). A skład przeanalizować sobie można samemu, mimo wszystko jest w nim nadal sporo substancji, które jak najbardziej mogą przyśpieszać porost. A czy tak się stanie u Ciebie- tego nikt Ci nie powie. Tak jak z każdą wcierką.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 21:00   #346
zetka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: Garnier Neril (??)

Wildze że zdania na temat szamponu sa podzielone wiec ja opisze swoje odczucia : używałam szamponu i toniku prze chyba 3 miesiące szampon 3 x w tyg wcierka codziennie. Szampon ogarnął moja łojotokowa skore głowy, która jak było widać pod kamera dermoskopu wymagała gruntownego oczyszczania ( sebum zlepiało sie przy mieszkach włosowych włosy przez to leciały) faktycznie po szamponie ciężko rozczesać włosy, co do toniku i wcierania butelka jest nieporęczniej bez żadnego aplikatora nakładałam po prostu wylewając niewielkie ilości lub za pomocą małej strzykawki i masowałam skore szczotka z naturalnego włosia efekty były naprawdę super włosy przestały wypadać i do tego pełno nowych włosków na skroniach , niestety po chyba 2 latach łojotok znowu sie nasilił wiec mam zamiar przeprowadzić kuracje ponownie
dodam jeszcze ze wtedy nie brałam żadnych suplementów
zetka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 00:10   #347
blabla123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Garnier Neril (??)

Dziewczyny!
Czy to prawda, że tonik Neril zmienił skład?
Ja używałam swojego przez kilka lat jednak ostatnie opakowanie kupiłam 4-5 lat temu. Byłam z niego niesamowicie zadowolona. Ponieważ moje zapasy już się skończyły chciałam zaopatrzyć się w nowe opakowanie. Znalazłam jednak informacje, że jakiś czas temu producent zmienił skład.
Czy to prawda? Używała któraś starej i nowej wersji? Są różnice w efektach czy działa równie dobrze jak wcześniej?
blabla123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 16:14   #348
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez blabla123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Czy to prawda, że tonik Neril zmienił skład?
Ja używałam swojego przez kilka lat jednak ostatnie opakowanie kupiłam 4-5 lat temu. Byłam z niego niesamowicie zadowolona. Ponieważ moje zapasy już się skończyły chciałam zaopatrzyć się w nowe opakowanie. Znalazłam jednak informacje, że jakiś czas temu producent zmienił skład.
Czy to prawda? Używała któraś starej i nowej wersji? Są różnice w efektach czy działa równie dobrze jak wcześniej?

Ja nie wiem czy nie został wycofany, bo bardzo długo nie mogę go dorwać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 17:14:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.