Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-12, 06:33   #3571
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ten kupon na piatke jest nie tylko na No7, ale i na Ruby&Millie. Ja mam jedna ich paletke cieni i jestem zadowolona.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:05   #3572
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hello dziewczyny, wlasnie wrocilam z Superdruga kupilam sobie troche opalenizny dobra maja teraz oferte,kupilam Airbrush sun Sally Hansen za 4.99 i Flash Bronzer Light Self-tanning Milk Quick Dry Face I Body za 9.90! ktora chetna to do Superdruga a tu link co do mleczka https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...zy-i-ciala.htm
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:08   #3573
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

a i fotka
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:25   #3574
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość
Ten kupon na piatke jest nie tylko na No7, ale i na Ruby&Millie. Ja mam jedna ich paletke cieni i jestem zadowolona.
Potwierdzam, te cienie sa dobre.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 22:48   #3575
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Aaliyah, ja to rzeczywiscie najczesciej na perfumach bywalam, ale teraz nie mam na to czasu zbytnio - moje zycie bardzo przyspieszylo ostatnio

Czy to o ten peeling kawowy chodzi?

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
no swietne zakupy ja nawet nie podchodze do No7-ale jesli mam kupon na 5£ biegne do polki z gabkami i pedzlami za 2 gabeczki zawsze place £0.50
Ja NO7 nigdy nie uzywalam (tzn. uzywalam jakies drobiazgi z kolorowki, ale nigdy nic z ich pielegnacji) dlatego chcialam wyprobowac. No7 Beautifully Balanced Purifying Cleanser odradzam serdecznie - oprocz niezbyt przyjemnego zapachu i trudnosci w zmywaniu dosc mocno wysusza skore

Zapomnialam napisac, ze podczas tych moich ostatnich zakupow w Boots jakas mila pani zrobila mi makijaz kosmetykami Benefit. Kilka naprawde mi sie spodobalo, m.in rozswietlacz i roz - sama ja poprosilam by mnie nimi umalowala, bo akurat bylam po lekturze postow Aaliyah (BTW - bardzo ta wokalistke lubilam ) i troche przesledzilam je takze na KWC. Szczegol, ze korektor dobrala mi za ciemny, a na moja uwage stwierdzila ze pasuje przeciez idealnie

Co do opalenizny slyszal ktos moze o Fake Bake? Kolezanka z pracy sie tym zachwyca, podobno ich kosmetyki sa naprawde dobre.
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 18:15   #3576
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hey Kobietki Pisze do Was bo ostatnio mam wysyp zaskornikow = wagrow - cala buzia w czarne kropkach i nie wiem co robic? Pelling, maseczki z alg nie pomagaja, poniewaz te wagry sa zamkniete. Poradzcie jakie kosmetyki wyprobowac, moze ktoras z Was ma taki problem jak ja. Pozdrawiam
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 18:35   #3577
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zanka86 Pokaż wiadomość
Hey Kobietki Pisze do Was bo ostatnio mam wysyp zaskornikow = wagrow - cala buzia w czarne kropkach i nie wiem co robic? Pelling, maseczki z alg nie pomagaja, poniewaz te wagry sa zamkniete. Poradzcie jakie kosmetyki wyprobowac, moze ktoras z Was ma taki problem jak ja. Pozdrawiam
No przy takim problemie polecam raczej odwiedzic kosmetyczke

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Aaliyah, ja to rzeczywiscie najczesciej na perfumach bywalam, ale teraz nie mam na to czasu zbytnio - moje zycie bardzo przyspieszylo ostatnio

Czy to o ten peeling kawowy chodzi?


Ja NO7 nigdy nie uzywalam (tzn. uzywalam jakies drobiazgi z kolorowki, ale nigdy nic z ich pielegnacji) dlatego chcialam wyprobowac. No7 Beautifully Balanced Purifying Cleanser odradzam serdecznie - oprocz niezbyt przyjemnego zapachu i trudnosci w zmywaniu dosc mocno wysusza skore

Zapomnialam napisac, ze podczas tych moich ostatnich zakupow w Boots jakas mila pani zrobila mi makijaz kosmetykami Benefit. Kilka naprawde mi sie spodobalo, m.in rozswietlacz i roz - sama ja poprosilam by mnie nimi umalowala, bo akurat bylam po lekturze postow Aaliyah (BTW - bardzo ta wokalistke lubilam ) i troche przesledzilam je takze na KWC. Szczegol, ze korektor dobrala mi za ciemny, a na moja uwage stwierdzila ze pasuje przeciez idealnie

Co do opalenizny slyszal ktos moze o Fake Bake? Kolezanka z pracy sie tym zachwyca, podobno ich kosmetyki sa naprawde dobre.
niestety ja nie pomoge,nie uzywalam jeszcze Fake Bake
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 19:26   #3578
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zanka86 Pokaż wiadomość
Hey Kobietki Pisze do Was bo ostatnio mam wysyp zaskornikow = wagrow - cala buzia w czarne kropkach i nie wiem co robic? Pelling, maseczki z alg nie pomagaja, poniewaz te wagry sa zamkniete. Poradzcie jakie kosmetyki wyprobowac, moze ktoras z Was ma taki problem jak ja. Pozdrawiam
Wypróbuj maseczkę aspirynową: 4 - 5 tabletek aspiryny, kilka kropel wody, łyżeczka kwaśnej śmietanki, mi taka wersja odpowiada najbardziej, niektórzy robią z samą wodą albo z miodem, ja nie lubię jak mi spływa z twarzy a do tego kwas salicylowy najlepiej rozpuszcza się w tłuszczach, więc śmietanka jest ok. Nakładam to na 15 minut i spłukuję. Świetnie oczyszcza skórę, zwłaszcza z zaskórników i innych niespodzianek. Możesz użyć takiej maseczki pod warunkiem, że nie jesteś w ciąży i nie masz uczulenia na ten kwas.
Po maseczce nie nakładaj kremów, które mają substancje zapychające (np parafinę, glicerynę itp, zależy co Ciebie zapycha) bo za chwilę znów będziesz miała ten sam problem.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 20:06   #3579
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Agus79 mi kosmetyczka za bardzo nie pomoze mechaniczne oczyszczanie twarzy mi nie pomaga przez tydzien mam takie zaczerwienienie na twarzy ze szok a po wygojeniu 3 dni piekna buzka a pozniej znow to samo - chociaz korci mnie, zeby isc i sprobowac . Maseczki z alg tez nie pomogly tak samo pelling kawitacyjny....

Apsik
dziekuje za rade jutro wyprobuje napewno.

A tak szczerze to nie mam pojecia co mnie zapycha .....

Edytowane przez zanka86
Czas edycji: 2010-01-13 o 20:08
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 21:23   #3580
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Mi pomaga na zaskurniki jogurt naturalny YeoValley zielony. Do tego zaden krem nawilzajacy po zmyciu nie jest potzrebny, bo twarz nie jest wysuszona.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 08:34   #3581
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

witam watek jest bardzo obszerny a mnie interesowaly by kosmetyki oczywiscie te najlepsze ktore polecacie do pielegnacji wlosow.cz moglabym Was prosic o pomoc? narazie nie narzekam na namiar czasu ale jesli tylko przyjada takie dni chce dobrze przewalkowac ten watek.z gory dziekuje
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 12:16   #3582
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Jak juz mowilam na wlosowym, znajdz jakis sklepik z kosmetykami azjatyckimi i poproboj ichnich specyfikow. Ja uzywam cala serie Vatika (oprocz szamponu, bo tego nie moge dostac).
Najlepsze odzywki jakie w zyciu mialam.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 15:24   #3583
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Jak juz mowilam na wlosowym, znajdz jakis sklepik z kosmetykami azjatyckimi i poproboj ichnich specyfikow. Ja uzywam cala serie Vatika (oprocz szamponu, bo tego nie moge dostac).
Najlepsze odzywki jakie w zyciu mialam.
Zgadzam się całkowicie. Poszukaj takich sklepów, kosmetyki kosztują niewiele a są naprawdę świetne. Ja polecam Bio Amla Shampoo, bez SLS. Vatikę też bardzo lubię, używam tylko szamponu, maski Hot Oli i olejku do włosów, odżywki takiej po szamponie nie widziałam .
I nie sposób w takim sklepie nie kupić za groszę olejku ze słodkich migdałów, oleju kokosowego i rycynowego, który sprzedają w sporych butelkach. Maseczka z tych 3 olejków pod ciepły czepek na cały wieczór i masz włoski jak marzenie
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 17:03   #3584
melodie26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hej
Poszukuję dobrych kosmetyków do pielęgnacji cery mieszanej. Mam tłustą skórę w sferze T,jest podrażniona-zaczerwieniona w tych miejscach a pory są bardzo widoczne(zanieczyszczone) .
Obecnie używam żel oczyszczający clean&clear-seria matująca,zielona(ale chyba trochę podrażnia moją skórę,efektu matującego nie widać), krem nawilżający Simple i tonik rumiankowy też Simple( łagodzą moje podrażnienia,krem dodatkowo super nawilża ale cera nadal sie przetłuszcza no i te pory).
Może któraś z was mogła by mi polecić inne kosmetyki z Simple (bardziej odpowiednie do mojej cery), lubię je bo są naprawdę delikatne.
Ale oczywiście mogą być też z innej firmy,coś co wam pomogło,ja już staram się o ładną cerę bardzo dłuuugo i jak na razie nie znalazłam niczego co by mi naprawdę pomogło

Interesowałaby mnie również jakaś maseczka dobrze oczyszczająca pory ale nie podrażniająca skóry.
__________________
Melodie26
melodie26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 11:29   #3585
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

CZeść . Mogłybyście mnie poinformować o co chodzi z tym Kioskiem w Bootsie. Widziałam że babki coś tam drukują ale nie wiem o co dokładnie chodzi. Nie znam za bardzo ang więc cieżko mi coś zrozumieć z ich strony. Dzięki za odp.
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 11:38   #3586
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kami5 Pokaż wiadomość
CZeść . Mogłybyście mnie poinformować o co chodzi z tym Kioskiem w Bootsie. Widziałam że babki coś tam drukują ale nie wiem o co dokładnie chodzi. Nie znam za bardzo ang więc cieżko mi coś zrozumieć z ich strony. Dzięki za odp.
musisz miec karte z bootsa. wsuwasz ja do tegoz kiosku zoltym chipem do gory. nie wiem jak inne ale moj kiosk dosc dlugo mysli, zanim wymysli
pojawi sie twoje nazwisko, ile punktow masz i jaka wartosc pieniezna one maja
nastepnie masz ekran z roznymi opcjami
"pokaz wszytskie moje oferty / promocje" etc
o ile pamietam zapisac sie mozna do klubow - dzieciecego, odchudzania

gdy klikniesz (dokniesz ekran) na ofert pojawiaja sie rozne promocje, ktore jesli ci sie podobaja i chcesz z nich skorzystac musisz miec wydrukowane - wystarczy przy upatrzonej opcji kilknac "print", zaniesc do kasy to, co sie upatrzylo i pani przy kasie zrobi co trzeba. czesto sa to dodatkowe punkty za zakup odpowiedniego produktu

mam nadzieje ze w miare przejrzyscie napisalam
a, i ilosc ofert masz nieograniczona, ale wiem, ze czasem z niektorych mozna skorzystac tylko raz
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 23:06   #3587
janson
Raczkowanie
 
Avatar janson
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Nie wiem czy jurz ktos wspomnial, ale w Debenhamsie maja fajny offer na zastaw bare minerals.
I ostatnio znalazlam sklepy internetowe UK, dla ludzi w UK z oferta polskich kosmetykow.
Ja nie jezdze czesto do polski, to chyba se zamowie.
janson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 23:11   #3588
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez janson Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jurz ktos wspomnial, ale w Debenhamsie maja fajny offer na zastaw bare minerals.
I ostatnio znalazlam sklepy internetowe UK, dla ludzi w UK z oferta polskich kosmetykow.
Ja nie jezdze czesto do polski, to chyba se zamowie.
A jakaż to oferta??
U mnie niestety u mnie bare minerals jest tylko w Selfridges-ie, ale jesli warto to sie gdzies moge przejechac do jakiegoś innego Debenhamsa
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 06:33   #3589
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

No wlasnie ja sie nad Bare Minerals zastanawiam, ale w moim Debenhamsie niewiele jest. Najblizej ich produkty moge zakupic w Sheffield. No coz, jak sie mieszka na takiej prowincji jak ja...
A wogole, to dobra jest ta firma? Znalazlam sobie na necie ich produkty, ale z probkami jakos ciezko. Wczesniej wydawalo mi sie, ze wszystkie mineralne podklady sa niezle, ale po produktach Joppa, wole uwazac.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 21:01   #3590
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez janson Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jurz ktos wspomnial, ale w Debenhamsie maja fajny offer na zastaw bare minerals.
I ostatnio znalazlam sklepy internetowe UK, dla ludzi w UK z oferta polskich kosmetykow.
Ja nie jezdze czesto do polski, to chyba se zamowie.
jaki to sklep internetowy?
chce kupic acne-derm i ziaja
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 22:03   #3591
kalcia92
Raczkowanie
 
Avatar kalcia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Houston, TX
Wiadomości: 170
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witam Dziewczyny Czy któraś z obecnie przebywających a UK mogłaby wypowiedzieć się na temat marki 2tru, która była wspomniana tylko raz. Jakieś 2 lata temu dostałam paletkę 12 cieni mineralnych, która z tego co wiem nie kosztowała więcej niż Ł6. Teraz przydałoby się coś większego. Jak to się ma cenowo?

PS Uwielbiam cienie 2true, które posiadam. Z odpowiednią bazą trzymają się b. długo a kolorystyka jest świetna!

Pozdrawiam
Agnieszka

---
Dodam jeszcze, za parę dni będę w Londynie na 2-3 dni, później Niemcy, więc jeśli wiecie coś o kosmetykach w podobnych cenach i niewiele różniących się jakościowo czekam na info
__________________
Wszyscy blogują, bloguję i ja!

Edytowane przez kalcia92
Czas edycji: 2010-01-26 o 22:05
kalcia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 23:54   #3592
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Szczerze mówiac pierwsze słysze o takiej firmie, ale z ciekawości poszukałam i coś znalazłam. Więc poza internetem dostępne są tylko w sieci sklepów Superdrug, ale niestety nie maja w ofercie cieni.
http://www.superdrug.com/bin/venda?e...rdsearch=2true
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 06:40   #3593
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
jaki to sklep internetowy?
chce kupic acne-derm i ziaja
http://www.m-shop.eu/informacyjna-3.html
Ja znam taki. Ziaje na pewno tam dostaniesz.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 07:41   #3594
kalcia92
Raczkowanie
 
Avatar kalcia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Houston, TX
Wiadomości: 170
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Szczerze mówiac pierwsze słysze o takiej firmie, ale z ciekawości poszukałam i coś znalazłam. Więc poza internetem dostępne są tylko w sieci sklepów Superdrug, ale niestety nie maja w ofercie cieni.
http://www.superdrug.com/bin/venda?e...rdsearch=2true


Cienie też są tylko nie mam pojęcia, gdzie były kupowane moje. Oprócz 2true jest jeszcze cien divline. Z tej firmy miałam jeszcze tusz, który jest na podesłanej stronce i róż do policzków/ust w płynie, którego tam nie ma :P.
Dzięki w każdym razie za info.

----
Znalazłam w Superdrugcienie, których szukałam, dzięki za pomoc )
__________________
Wszyscy blogują, bloguję i ja!

Edytowane przez kalcia92
Czas edycji: 2010-01-27 o 08:05
kalcia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 13:00   #3595
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

:hej: w akcie desperacjii musze zadac to pytanie poszukuje na terenie UK perfum Mexx ,czy ktoras moze wie gdzie dostane?(nie ebay) moze jakies sklepy perfmeryjne internetowe?z gory dziekuje

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

a jesli chodzi o ZIAJKE nasza polska kochana to dziewczyny ostatnio widzialam w TKMAXX lezalo sobie kilka produktow
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY

Edytowane przez agus79
Czas edycji: 2010-02-10 o 13:01
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 13:29   #3596
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

mialam perfumy mexx kupione w superdrug'u. ale ze 2 lata temu
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 13:43   #3597
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
mialam perfumy mexx kupione w superdrug'u. ale ze 2 lata temu
dzieki,ale bardziej by mi chodzilo o czas terazniejszy lub ewentualnie przyszly
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 13:55   #3598
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
dzieki,ale bardziej by mi chodzilo o czas terazniejszy lub ewentualnie przyszly
Dowcipnis z Ciebie.

A ja widzialam mexx W OKOLICY.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 14:21   #3599
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Dowcipnis z Ciebie.

A ja widzialam mexx W OKOLICY.
kojaze,kojaze,bl izej czy dalej?
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 12:20   #3600
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Nie wiem czy są tu jakieś fanki Goldwella. Wczoraj widziałam szampon tejże firmy w TK Maxx w moim mieście. Przemysłowa butelka - 5 Litrów za £5. Jak ktoś lubi to z koleżankami na spółkę można kupić
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.