Schudn±æ 20 - 30 kg - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-05, 10:58   #3571
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

mooonik bardzo Ci dziêkujê, takich konkretnych rad potrzebowa³am. Od dzisiaj na kolacjê zjem sobie np. jajko, bo widzisz.. ka¿dy mówi, zjedz lekk± kolacjê, jogurt wystarczy itd... nawet lekarze, ale wolê s³uchaæ dziewczyn, które przeszly przez to odchudzanie, bo rady na pewno bêd± skuteczniejsze i pomog± mi wytrwaæ na diecie. Na prawdê dziêkujê


moja waga to tabelki: 96.5 kg
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 11:22   #3572
BlankaSz
Zakorzenienie
 
Avatar BlankaSz
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 3 051
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
mooonik bardzo Ci dziêkujê, takich konkretnych rad potrzebowa³am. Od dzisiaj na kolacjê zjem sobie np. jajko, bo widzisz.. ka¿dy mówi, zjedz lekk± kolacjê, jogurt wystarczy itd... nawet lekarze, ale wolê s³uchaæ dziewczyn, które przeszly przez to odchudzanie, bo rady na pewno bêd± skuteczniejsze i pomog± mi wytrwaæ na diecie. Na prawdê dziêkujê


moja waga to tabelki: 96.5 kg
Podobnie wcze¶niej napisa³am
Brawo za spadek 0.5kg

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
by³o 106.5 kg
jest 98 kg
cel I 85 kg
cel II 70 kg
_________________________ _________

Bo taki kto¶ w ¿yciu zdarza siê tylko raz!
24.08.2012

30.07.2014r pocz±tek biegania i walki z sam± sob±!
BlankaSz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 11:35   #3573
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Ralfioza Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ wszystkim
Spróbujê siê do Was podpi±æ - mo¿e siê uda, jednak jakby okaza³o siê, ¿e jest tu za wiele u¿ytkowniczek, to spokojnie przyjmê odmowê.
Jestem leniem, prowadzê tryb ¿ycia osiad³y, wiekowo te¿ nie najlepiej stojê, metabolizm zwolni³. Trzy lata temu urodzi³am córkê, druga córeczk± przysz³a na ¶wiat 3 miesi±ce temu - ale to raczej nie ci±¿a by³a powodem nadmiernych kg. Po pierwszej ci±¿y zajada³am siê Rafaello - ilo¶ci spore, mam s³abo¶æ do s³odyczy (bia³a czekolada, rumowe dra¿e, Daimy, krówki itd). Nie pamiêtam, kiedy ostatnio pi³am wodê, za to pepsi jest sta³ym bywalcem na pó³ce z napojami. ¦niadania jem rzadko, w ci±gu dnia jem 2-3 posi³ki i od groma zapychaczy. Potrzebujê kopa, wiem ¿e powinnam odstawiæ s³odycze i napoje gazowane, oraz zacz±æ æwiczyæ. Mogê racjonalnie roz³o¿yæ etap chudniêcia, bo mam czas do maja nastêpnego roku - wtedy to wracam do pracy, a co za tym idzie, muszê przej¶æ egzamin sprawno¶ciowy. Nie dam rady chodzic na si³kê, potrzebujê czego¶ do domowego u¿ytku. Nie mam w domu wagi ani hantli - ale pewnie bêdê musia³a kupiæ.
Cze¶æ
Przede wszystkim masz dobry cel, a co za tym idzie powinna¶ mieæ i du¿± motywacjê do zmiany nawyków zywieniowych
Masz malutkie dziecko, drugie 3-lenie wiêc dobrze bêdzie dawaæ im przyk³ad zdrowego od¿ywiania od ma³ego, do tego zdrowa mama to szczê¶liwa mama
Plus praca, nie wiem gdzie pracujesz ale musisz przej¶æ testy sprawno¶ciowe wiêc trzeba kondycj± nadrobiæ.
Ja z Melonade æwiczy³y¶my w czerwcu chyba Shreda Jillian, 30 dniowy program æwiczeñ, my¶lê ¿e da³aby¶ radê zrobiæ do koñca. Obecnie sama szukam jaki¶ æwiczeñ wiêc jak co¶ znajdê to podziele siê linkiem

Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny pytanie do was.
Jesli sie zwa¿ê to wynik wstawiam tutaj czy wysy³am w prywatnej wiadomo¶ci?
Tutaj

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Poka¿ wiadomo¶æ

4 dzieñ bez s³odyczy

[/COLOR]Dziewczyny wczoraj by³am na pierwszych zajêciach z fitnessu.
Poniewa¿ mam karnet na dowolne zajêcia wybra³am na pocz±tek TBC z za³o¿enia s± to æwiczenia ogólnorozwojowe, maj± wysmukliæ sylwetkê i spaliæ tkankê t³uszczow±. Prowadz±ca Ania C.
Moje odczucia - nudne
Nawet siê nie zmêczy³am i piæ mi siê nie chcia³o.
Prowadz±ca da³a nam nudn± choreografiê i seriê nudnych powtórzeñ tego samego. OK rozumiem ¿e si³a tkwi w powtórzeniach, ale nie przez 10-15 min to samo i nic wiêcej. Wynudzi³am siê, wiêcej na jej zajêcia nie pójdê w ogóle wykre¶li³am sobie Anie C. z grafiku.
Nastêpnym razem idê do innej prowadz±cej.
Gratki za kolejny dzieñ bez s³odyczy
I skoro te zajêcia nie odpowiadaja Ci, to mam nadzieje ze znajdziesz takie na które bedzie Ci sie chodzilo z przyjenoscia i nie beda Cie zanudzac

Cytat:
Napisane przez BlankaSz Poka¿ wiadomo¶æ
Czê¶æ dziolszki po kolejnej przerwie
Podczytuje Was regularnie. Gdy juz w ³ó¿ku zalegam
Super pomys³ z dzieleniem sie na forum swoimi jadlospisami.
Wiele z Was je za ma³o. Schudniecie kilka kg na pocz±tku a potem bêdzie zastój. Organizm nie bêdzie mia³ z czego zrzucac. A Wy obcinac kcal. Bo co? Zjedziecie poni¿ej 1000. To juz w ogóle z³o!
Podbijajcie kcal naturalnymi tulszczami Kochane!
Np ziarna, pestki dyni, wiórki kokosowe, zurawina, mas³em orzechowym.
Bo kawa i jab³ko to nie posi³ek

Mamy byæ piêkne, szczup³e i zdrowe! Do tego d±¿ymy
I cel osi±gniemy!!!

Te¿ sie podziele swoim dzisiejszym jadlospisem :

I ¶niadanie - budyniowa owsianka ze startym jablkiem, bananem i garscia zurawiny
II ¶niadanie - Activia z blonnikem, musia³am bo mia³am kibelkowy problem plus pomarancza
Obiad - kasza jaglana z sosem ze ¶wie¿ych maslakow i prawdziwkow na bazie jogurtu naturalnego
Kolacja - 1/4 formy (sred 26cm) odchudzonej tatry ze szpinakiem i gotowanym kurczakiem
Buziaki

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

I jeszcze co¶
MonnieB parówki s± takie dobre ale to straszny szit. Niestety. Trza unikaæ jak sie tylko moze. Jest sporo ró¿nych propozycji odno¶nie sniadan Ci±gle sie tego uczê

Juz nie bêdê wymieniaæ po kolei ale ka¿dej z Was, cwiczacych wielkie za ruszenie SUPER!!! OBY TAK DALEJ!

Sama moge zameldowaæ wczorajszy bieg : 7.2 km w 55 minut i dzisiejszy 5.2 km w 42 minuty
Wolniutko, truchcikiem... do przodu

A tak mnie bol± miê¶nie ud i pachwin, ¿e mój obecny, niekontrolowany rozkrok mo¿e budziæ zdziwienie

Dobrej nocy i mi³ego poranka, z palerem do walki o sama siebie

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cze¶æ Melonade na pocz±tku watku pyta³a gdzie zniknelas, ale jak juz jestes to witamy z powrotem
Super podejscie do odchudzania, naprawde czesto osobom odchudzajacym brakuje wiedzy i co za tym idzie jedza mniej niz ich BMR badz unikaja rzeczy kalorycznych, ale zdrowych jak wlasnie potrzebne nam tluszcze
Ale po to tu jestesmy zeby sie nawzajem bacikowac ze zle myslenie i zle nawyki


Moonik wczoraj na obiad by³y 2 jajka sadzone plus 3 ziemniaki i salatka z pomidora i jogurtu naturalnego, wiec nie tak zle


Wkoncu ³adna pogoda, ide na spacer i mam nadzieje ze po drodze kupie gdzies wage
pretty_girl19892 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 11:37   #3574
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszê z domu :)
Wiadomo¶ci: 582
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Ralfioza Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ wszystkim
Spróbujê siê do Was podpi±æ - mo¿e siê uda, jednak jakby okaza³o siê, ¿e jest tu za wiele u¿ytkowniczek, to spokojnie przyjmê odmowê.
Jestem leniem, prowadzê tryb ¿ycia osiad³y, wiekowo te¿ nie najlepiej stojê, metabolizm zwolni³. Trzy lata temu urodzi³am córkê, druga córeczk± przysz³a na ¶wiat 3 miesi±ce temu - ale to raczej nie ci±¿a by³a powodem nadmiernych kg. Po pierwszej ci±¿y zajada³am siê Rafaello - ilo¶ci spore, mam s³abo¶æ do s³odyczy (bia³a czekolada, rumowe dra¿e, Daimy, krówki itd). Nie pamiêtam, kiedy ostatnio pi³am wodê, za to pepsi jest sta³ym bywalcem na pó³ce z napojami. ¦niadania jem rzadko, w ci±gu dnia jem 2-3 posi³ki i od groma zapychaczy. Potrzebujê kopa, wiem ¿e powinnam odstawiæ s³odycze i napoje gazowane, oraz zacz±æ æwiczyæ. Mogê racjonalnie roz³o¿yæ etap chudniêcia, bo mam czas do maja nastêpnego roku - wtedy to wracam do pracy, a co za tym idzie, muszê przej¶æ egzamin sprawno¶ciowy. Nie dam rady chodzic na si³kê, potrzebujê czego¶ do domowego u¿ytku. Nie mam w domu wagi ani hantli - ale pewnie bêdê musia³a kupiæ.
Sytuacja rodzinna: m±¿ i 3 letnia córka do zaopatrzenia ¿ywno¶ciowego - wiêc nie wiem czy uda mi siê osobne gotowanie.
Problem: brak kondycji, obt³uszczony brzuch, uda, ³ydki i rêce
Nawyki: lubiê s³odycze, fasty, surówki uwielbiam (jakis plus przynajmniej), du¿o kawy z mlekiem bez cukru
Cel: 60kg, wyszczuplenie ogólne, poprawa kondycji, wzmocnienie miê¶ni
Obecnie: 78 kg, 162 cm. W ci±gu 10 lat przybra³am prawie 20kg

Pro¶ba o zestawy/ propozycje æwiczeñ na dobry pocz±tek (czyli co¶ co mnie nie zniechêci od razu, czemu podo³am. Jestem w tak kiepskiej kondycji, ¿e potrafiê siê zmêczyæ otwieraj±c czekoladê. Jak ju¿ przebrnê przez cokolwiek, wezmê siê za co¶ trudniejszego. Mo¿e aero, zumba - co¶ przy muzyce? Kto¶ pomo¿e?
Witam Ciê gor±co fajnie, ¿e do nas trafi³a¶!
Mam nadziejê, ¿e uda Ci siê tutaj z nami znale¼æ swój z³oty ¶rodek na schudniêcie. Pozdrawiam

Ps. Tak jak my¶la³am, waga skoczy³a w górê i to o 2 kg... teraz muszê siê wzi±æ za siebie, bo w koñcu chcê zobaczyæ t± 6 z przodu.
__________________
Pad³a¶ powstañ.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 11:51   #3575
Ralfioza
Zakorzenienie
 
Avatar Ralfioza
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: blisko morza
Wiadomo¶ci: 4 290
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Dziêki za przyjêcie do grona

Postaram siê wypisywaæ tu moje posi³ki, pewnie bêdziecie "krzyczeæ" ¿e ma³o to dietetyczne, ale samo odstawienie s³odyczy (jadam codziennie pó³ czekolady lub równowarto¶æ tego w czym¶ innym s³odkim) i napojów gazowanych bêdzie dla mnie jakim¶ tam osi±gniêciem. Dzi¶ ¶niadanie: bu³ka z mas³em i wêdzonym ³ososiem, 2 kawy rozpuszczalne z mlekiem, po 3 godzinach mleko z musli (musli ok 300 kc ). Za jaki¶ czas chêtnie do³±czê siê do tabelki, ale najpierw muszê za³atwiæ sobie wagê i hantle (my¶lê nad 1kg - to wystarczy? - wolê wiêcej z mniejszym obci±¿eniem)
Zamierzam æwiczyæ 30minut dziennie/ co drugi dzieñ, ¿eby daæ radê. Rzucona na g³êbok± wodê mogê uton±æ
__________________
Kosmetyki
Ralfioza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 11:58   #3576
BlankaSz
Zakorzenienie
 
Avatar BlankaSz
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 3 051
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Ralfioza Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za przyjêcie do grona

Postaram siê wypisywaæ tu moje posi³ki, pewnie bêdziecie "krzyczeæ" ¿e ma³o to dietetyczne, ale samo odstawienie s³odyczy (jadam codziennie pó³ czekolady lub równowarto¶æ tego w czym¶ innym s³odkim) i napojów gazowanych bêdzie dla mnie jakim¶ tam osi±gniêciem. Dzi¶ ¶niadanie: bu³ka z mas³em i wêdzonym ³ososiem, 2 kawy rozpuszczalne z mlekiem, po 3 godzinach mleko z musli (musli ok 300 kc ). Za jaki¶ czas chêtnie do³±czê siê do tabelki, ale najpierw muszê za³atwiæ sobie wagê i hantle (my¶lê nad 1kg - to wystarczy? - wolê wiêcej z mniejszym obci±¿eniem)
Zamierzam æwiczyæ 30minut dziennie/ co drugi dzieñ, ¿eby daæ radê. Rzucona na g³êbok± wodê mogê uton±æ
Hej
Polecalabym na pocz±tek hantle z 1.5kg obci±¿eniem



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

A co do pytania o odchudzona tarte to przede wszystkim zamiast m±ki pszennej, pelnoziarnista razowa.
2 ³y¿ki otrebow. Dodaje mas³o. Bo je te¿ trzeba je¶æ. Ale zamiast 200 g jak w przepisach dodaje ok 80g i zamiast 1 ¿ó³tka po prostu 2
No i 2-3 ³y¿ki zimnej wody
Farsze dowolne. Kombinuje przynajmniej raz w tygodniu
I tak ¶rednio 1/4 kawa³ka foremki do tatry ma ok 250-400kcal

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
by³o 106.5 kg
jest 98 kg
cel I 85 kg
cel II 70 kg
_________________________ _________

Bo taki kto¶ w ¿yciu zdarza siê tylko raz!
24.08.2012

30.07.2014r pocz±tek biegania i walki z sam± sob±!
BlankaSz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 12:16   #3577
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 009
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez BlankaSz Poka¿ wiadomo¶æ

Sama moge zameldowaæ wczorajszy bieg : 7.2 km w 55 minut i dzisiejszy 5.2 km w 42 minuty
Wolniutko, truchcikiem... do przodu
to ¶wietny wynik! gratulujê <3
Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê CI bardzo.
Wiesz, ¿e wagê pocz±tkow± mamy dok³adnie tak± sam±?
Ja tak¿e zaczyna³am chudniêcie od 106,5kg. I obecnie wa¿ê 97kg. Czyli podobna droga przed nami, bo cel tak¿e mam 70kg )) Od razu czujê siê jako¶ mniej samotna :P
u mnie jest 102 kg (jak do³±czy³am do tego forum spad³o mi 2, ale wyjecha³am na wakacje i wróci³o oczywi¶cie nie samo z siebie ) moim celem równie¿ jest 70 kg (to by by³e mega super hiper! ) mam prawie 180 cm
Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pytanie do was.
Jesli sie zwa¿ê to wynik wstawiam tutaj czy wysy³am w prywatnej wiadomo¶ci?
tutaj, ale zaznaczone na niebiesko

Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ

moja waga to tabelki: 96.5 kg
super Ci idzie !!!!!!!!!!! <3
__________________
Bella
Bella2212 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 12:21   #3578
Ralfioza
Zakorzenienie
 
Avatar Ralfioza
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: blisko morza
Wiadomo¶ci: 4 290
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Dziêki Blanka, w takim razie poszukam takich.
__________________
Kosmetyki
Ralfioza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 12:26   #3579
BlankaSz
Zakorzenienie
 
Avatar BlankaSz
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 3 051
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez Ralfioza Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Blanka, w takim razie poszukam takich.
Ja mialam od Tz-ta 1kg, 1.5kg i 3kg. Te ostatnie za ciê¿kie na pocz±tku. A kg to za ma³o
1.5kg optymalne by robiæ po 20 powtorzen, ró¿nych æwiczeñ po kilka serii
Zobacz sobie na yt æwiczenia na rêce i ramiona Natalii Gackiej. Bardzo je lubie i po dwóch tygodniach codziennych æwiczeñ s± juz fajne efekty!

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
by³o 106.5 kg
jest 98 kg
cel I 85 kg
cel II 70 kg
_________________________ _________

Bo taki kto¶ w ¿yciu zdarza siê tylko raz!
24.08.2012

30.07.2014r pocz±tek biegania i walki z sam± sob±!
BlankaSz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 12:51   #3580
Ralfioza
Zakorzenienie
 
Avatar Ralfioza
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: blisko morza
Wiadomo¶ci: 4 290
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Blano, planujê na razie program 30 dniowy z Jillian (tak± dosta³am podpowied¼), przegl±daj±c filmik dosz³am do wniosku, ¿e powinnam podo³aæ, i æwiczenia wydaj± mi siê fajne Tam te¿ s± figury z hantlami, a pó¼niej zobaczymy...
__________________
Kosmetyki
Ralfioza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 14:11   #3581
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez BlankaSz Poka¿ wiadomo¶æ
A co do pytania o odchudzona tarte to przede wszystkim zamiast m±ki pszennej, pelnoziarnista razowa.
2 ³y¿ki otrebow. Dodaje mas³o. Bo je te¿ trzeba je¶æ. Ale zamiast 200 g jak w przepisach dodaje ok 80g i zamiast 1 ¿ó³tka po prostu 2
No i 2-3 ³y¿ki zimnej wody
Farsze dowolne. Kombinuje przynajmniej raz w tygodniu
I tak ¶rednio 1/4 kawa³ka foremki do tatry ma ok 250-400kcal

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A mo¿esz podaæ ca³y przepis na tê tartê? Niby du¿o w necie jest przepisów ale wole sprawdzony jednak

Te¿ proponuje hantle 1,5 kg minimum. 1 kg po jakim¶ tygodniu-dwóch mo¿e byæ niewystarczaj±cy
pretty_girl19892 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 14:29   #3582
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 1 352
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mi ¼le, tyle dni bez tego durnego objadania siê i dzisiaj znowu, przed chwil± rzuci³am siê na ¿arcie a¿ mi niedobrze...
S³oneczko pisa³y¶my Ci wcze¶niej, ¿e jesz stosunkowo za ma³o... i to by³o oczywiste, ¿e musia³o siê tak skoñczyæ.
Organizmu nie da siê oszukiwaæ wiecznie st±d mamy efekt jo-jo.
Dlatego ca³y czas powinny¶my je¶æ odpowiedni± ilo¶æ jedzenia, aby unikaæ "napadów wyrównawczych".

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

69 kg ¿ywej wagi.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 15:34   #3583
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Dziewczyny, posz³am za wasz± rad± i kupi³am sobie orzechy, suszone owoce itd ¿eby podbiæ trochê ilo¶æ spo¿ywanego jedzenia. By³am na pilates i si³owni, 500 kcal spalone wiêc obieca³am sobie, ¿e te 500 kcal ekstra dzisiaj zjem. Przewa¿nie tego nie robiê, ale wierzê, ¿e macie racjê. Nie chcê mieæ znowu takiego ataku ob¿arstwa Wrzucê jad³ospis wieczorem, jeszcze nie wiem co na kolacjê bo ukochany mnie gdzie¶ zabiera, ale postaram siê nie naje¶æ jakimi¶ t³u¶ciochami

Dziekujê za wasze wsparcie

jeszcze takie jedno pytanie...
czy zostanê dodada do tabelki czy muszê jeszcze poczekaæ?
wpisa³am wcze¶niej wagê, ale nie na niebiesko wiêc jest 96,5 kg
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.

Edytowane przez MonnieB
Czas edycji: 2014-09-05 o 15:38
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 16:18   #3584
womendontcry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Kto¶ o mnie pyta³ - dziêkujê za pamiêæ, i zapewniam, ¿ê wci±¿ jestem. Ca³y czas podczytujê, ale m³yn i stres spowodowany now± prac± sprawiaj±, ¿e nie mam czasu si±¶æ i w³±czyæ siê spokjonie do dyskusji... Ale o szczegó³ach za chwilê.

Malinko, gratulujê si³y perswazji. Jaki argument przekona³ mê¿a?

Malinka i Melonade - oczywi¶cie specjalistk± nie jestem, ale do¶wiadczenie mnie nauczy³o, ¿e odmówienie sobie s³odyczy raz na zawsze i do koñca ¿ycia NIGDY nie koñczy siê dobrze. Mówi±c bardziej obrazowo, koñczy siê w spo¿ywczaku na dziale ze s³odko¶ciami albo najbli¿szej cukierni. Dlatego uwa¿am, ¿e jak raz w tyg zje siê te dwie kostki czekolady, jedno ciastko, czy loda to NIC siê nie stanie. Inna sprawa, ¿e im d³u¿ej spo¿ywa siê niewielkie ilo¶ci s³odyczy, tym bardziej spada apetet na nie. Te¿ tak macie?

Kto¶ tu napisa³, ¿e odchudzanie zaczyna siê w g³owie, a kolejnym krokiem jest planowanie kolejnych kroków.
Zgadzam siê, sama decyzja o podjêciu odchudzania, sama chêæ, to za ma³o. W moim przypadku muszê sobie znale¼æ motywacjê. Ale tak± porz±dn±, ¿eby w g³owie taki trybik zaskoczy³
Nie ¶miejcie siê, ale 6 lat temu, kiedy zapisa³am siê na Nasz± Klasê, mój by³y i d³ugoletni adorator ze szko³y podstawowej nawi±za³ ze mn± kontakt. Hehe, nic zdro¿nego - oboje jeste¶my w szczê¶liwych zwi±zkach, ale pad³ na mnie blady strach - jak to, ja, jego muza mam mu siê pokazaæ z 20 kg nadwag±??!!! W ¿yciu!!! W efekcie schud³am 19 kilo - i nie macie pojêcia jak dobrze mi to zrobi³o Ha - i przy okazji uda³o mi siê zrealizowaæ drugi cel - strój dwuczê¶ciowy na wakcje, a uwierzcie, z moimi gabarytami to nie takie proste
Tak wiêc kobiety szukajcie motywacji - i do celu!

Tym razem podzia³a³a na mnie ¶wiadomo¶æ powrotu do starej-nowej pracy. Kiedy¶ ju¿ tam uczy³am, potem uda³o mi siê znale¼æ lepsz± szko³ê, potem by³ urlop macierzyñski + wychowawczy, a teraz jest ni¿ demograficzny i w moim liceum nie ma drugiego etatu. St±d te¿ powrót na stare ¶mieci.
I pierwsza konkluzja: tych, co pope³nili gimnazja, powinno siê w nich pozamykaæ (razem oczywi¶cie z niektórymi okazami gimnazjalnymi ), a nie sadzaæ w nagrodê na brukselskich sto³kach
Wrrr....

A poza tym witam nowe kobietki i meldujê z rozpacz±, ¿e mimo codziennej porcji ruchu (40km na rowerze), konsekwentnego nieobjadania siê, zerowej ilo¶ci s³odyczy, w tym tyg odnotowa³am WZROST wagi!
Jest 94,5

PS: A, i ja te¿ uwielbiam leczo!!!
Mniam, mniam!!!
__________________
womendontcry

----98-97-96-95-94-93-92-91-90-
89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-
79-78-77-76 -75-74-73 -72-71-70-
69-68-67-66-65

Edytowane przez womendontcry
Czas edycji: 2014-09-05 o 18:16
womendontcry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 16:20   #3585
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
Hej




Monnie, ale wg mnie je¶li w ci±gu dnia dostarczasz sobie 1500kcal, z tego na si³owni spalasz prawie 500, zostaje Ci na dzieñ ledwo 1000kcal. To jest du¿o za ma³o, ¿eby zdrowo funkcjonowaæ. Sprawdzi³a¶ na potreningu swoje BMR- podstawowe zapotrzebowanie energetyczne? Ja zaczyna³am od wagi 103/104kg. Na pocz±tku jad³am 2000kcal a i zdarza³o siê wiêcej. Do tego æwiczy³am. Du¿o. Teraz dopiero od niedawna jem delikatnie mniej, oko³o 1700-1900 ale zdarza siê, ¿e zjem i 2000.
Owoce na kolacje nie s± dobre poniewa¿ zawieraj± proste cukry, których organizm podczas spoczynku(snu) nie jest w stanie spaliæ wiêc odk³adaj± siê jako t³uszczyk, którego przecie¿ nie chcemy Na kolacjê dobrze zje¶æ co¶ bia³kowego- ryby, twaróg, jaja, sa³atki z kurczakiem/indykiem. Mo¿esz nawet zje¶æ kromkê chleba
¦niadanie powinno dostarczaæ energii, dlatego tak polecana jest owsianka
Obiad powinien zawieraæ najlepiej bia³ko zwierzêce/rybne/z ro¶lin str±czkowych wêglowodany z³o¿one i t³uszcz. W t³uszczach rozpuszczaj± siê witaminy, które dostarczamy w warzywach i owocach, dlatego s± wa¿ne. Tak samo potrzebne s± do funkcjonowania uk³adu nerwowego, dla pracy mózgu. Nie mo¿na obci±æ ca³kiem t³uszczy Suszone owoce, oliwa z oliwek, mas³o, pestki, orzechy, to wszystko powinno siê znale¼æ na co dzieñ w naszym jedzeniu.
No i jak pisa³am i ja i prettty_girl uporz±dkowanie posi³ków pozwala zapanowaæ nad chêci± na s³odycze
Rozpisa³am siê ja zwykle, mam nadziejê ¿e cokolwiek siê przyda




uu to szkoda, ¿e taka nuda. Oby inna dziewczyna by³a fajniejsza
gratulujê 4dnia
zdrowia dla dzieciaków!



w jaki sposób odchudzona ? podzielisz siê przepisem?


Meloniku gdzie Ty?
Nurku a Ty?
Womendontcry ?


waga do tabelki 87,5
ledwo skoñczy³am puchniêcie okresowe, zaczyna siê puchniêcie od owu
jestem jestem
dziêkujê, ze o mnie pamiêtasz
jestem ostatnio zawalona praca, siedzê w biurze po 13godz i nie zapowiada siê na poprawê w ci±gu najbli¿szego miesi±ca
z jedzeniem ró¿nie - raz lepiej jak gorzej ale jako¶ idzie tzn. dzi¶ siê zwa¿y³am i zobaczy³am fajn± wagê ale, ¿e by³o jeszcze ciemnawo to przenios³am wagê do kuchni i tam zobaczy³am a¿ o 2kg wiêcej! tu i tu sta³a na p³askiej twardej powierzchni
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 18:14   #3586
womendontcry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
jestem jestem
dzi¶ siê zwa¿y³am i zobaczy³am fajn± wagê ale, ¿e by³o jeszcze ciemnawo to przenios³am wagê do kuchni i tam zobaczy³am a¿ o 2kg wiêcej! tu i tu sta³a na p³askiej twardej powierzchni
Hm, a zatem ca³a nadzieja w tym, ¿e i moja waga cierpi na schizofreniê
__________________
womendontcry

----98-97-96-95-94-93-92-91-90-
89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-
79-78-77-76 -75-74-73 -72-71-70-
69-68-67-66-65
womendontcry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 19:41   #3587
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4 366
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
mooonik bardzo Ci dziêkujê, takich konkretnych rad potrzebowa³am. Od dzisiaj na kolacjê zjem sobie np. jajko, bo widzisz.. ka¿dy mówi, zjedz lekk± kolacjê, jogurt wystarczy itd... nawet lekarze, ale wolê s³uchaæ dziewczyn, które przeszly przez to odchudzanie, bo rady na pewno bêd± skuteczniejsze i pomog± mi wytrwaæ na diecie. Na prawdê dziêkujê
powodzenia

Cytat:
Napisane przez Ralfioza Poka¿ wiadomo¶æ
Obecnie: 78 kg, 162 cm. W ci±gu 10 lat przybra³am prawie 20kg

Pro¶ba o zestawy/ propozycje æwiczeñ na dobry pocz±tek (czyli co¶ co mnie nie zniechêci od razu, czemu podo³am. Jestem w tak kiepskiej kondycji, ¿e potrafiê siê zmêczyæ otwieraj±c czekoladê. Jak ju¿ przebrnê przez cokolwiek, wezmê siê za co¶ trudniejszego. Mo¿e aero, zumba - co¶ przy muzyce? Kto¶ pomo¿e?
hej powodzenia!
te¿ mam 3latkê i mê¿a, wszyscy jemy to samo
chyba by mnie pogiê³o jakbym mia³a ka¿demu osobno gotowaæ
co do æwiczeñ ja polecam na pocz±tek MelB, Tifany Rooth



Cytat:
Napisane przez BlankaSz Poka¿ wiadomo¶æ

A co do pytania o odchudzona tarte to przede wszystkim zamiast m±ki pszennej, pelnoziarnista razowa.
2 ³y¿ki otrebow. Dodaje mas³o. Bo je te¿ trzeba je¶æ. Ale zamiast 200 g jak w przepisach dodaje ok 80g i zamiast 1 ¿ó³tka po prostu 2
No i 2-3 ³y¿ki zimnej wody
dziêki my¶la³am, ¿e mo¿e co¶ nowego, ale taki przepis to znam ju¿ od dawna


Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
jestem jestem
dziêkujê, ze o mnie pamiêtasz
jestem ostatnio zawalona praca, siedzê w biurze po 13godz i nie zapowiada siê na poprawê w ci±gu najbli¿szego miesi±ca
z jedzeniem ró¿nie - raz lepiej jak gorzej ale jako¶ idzie tzn. dzi¶ siê zwa¿y³am i zobaczy³am fajn± wagê ale, ¿e by³o jeszcze ciemnawo to przenios³am wagê do kuchni i tam zobaczy³am a¿ o 2kg wiêcej! tu i tu sta³a na p³askiej twardej powierzchni
wspó³czujê takiej pracy d³ugiej...


Cytat:
Napisane przez womendontcry Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, a zatem ca³a nadzieja w tym, ¿e i moja waga cierpi na schizofreniê
co do wagi, moja potrafi w pokoju, kuchni, ³azience pokazaæ wagê ró¿ni±c± sie nawet 3-4kg


mój obiad dzi¶ kompletnie niedietetyczny, jednak szykuj±c go u¶wiadomi³am sobie, ¿e nie jad³am placków od pocz±tku odchudzania, pó³ roku wiêc zjad³am ze smakiem

¶. owsianka cukiniowo-jab³kowa z cynamonem i serkiem homo
II¶ 4 kromeczki z bu³ki z ziarnami z mas³em, serkiem do smarowania, pomidor, sa³ata i ogórek
O. placki ziemniaczane
P. jog naturalny z suszonymi morelami i gar¶æ orzechów
K. jajko sadzone, sa³atka z sa³aty, pomidora, papryki, plastra fety z oliw±


dzieñ bez s³odyczy 11
__________________


nie znoszê osób, które MUSZ¡ mieæ zawsze racjê

Julitka

mooonik jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 20:35   #3588
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ
hej powodzenia!
te¿ mam 3latkê i mê¿a, wszyscy jemy to samo
chyba by mnie pogiê³o jakbym mia³a ka¿demu osobno gotowaæ
co do æwiczeñ ja polecam na pocz±tek MelB, Tifany Rooth

mój obiad dzi¶ kompletnie niedietetyczny, jednak szykuj±c go u¶wiadomi³am sobie, ¿e nie jad³am placków od pocz±tku odchudzania, pó³ roku wiêc zjad³am ze smakiem

¶. owsianka cukiniowo-jab³kowa z cynamonem i serkiem homo
II¶ 4 kromeczki z bu³ki z ziarnami z mas³em, serkiem do smarowania, pomidor, sa³ata i ogórek
O. placki ziemniaczane
P. jog naturalny z suszonymi morelami i gar¶æ orzechów
K. jajko sadzone, sa³atka z sa³aty, pomidora, papryki, plastra fety z oliw±


dzieñ bez s³odyczy 11
Te¿ ostanio zjad³am placki bo tak za mna chodzily d³ugo no ale nie jad³am od kilku miesiecy ich, tak¿e sobie wybaczy³am

O, Mel B te¿ polecam, szczególnie na nogi i po¶ladki oraz ramiona dziêki za przypomnienie, od jutra ruszam, dzi¶ robi³am za to ramiona z Gack±, te¿ uwielbiam

Jak robisz owsiankê szarlotkow±? Po prostu z tartym jab³kiem i cynamonem czy jeszcze jaka¶ specjalna przyprawa do tego jest?
pretty_girl19892 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 20:39   #3589
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 4 366
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ ostanio zjad³am placki bo tak za mna chodzily d³ugo no ale nie jad³am od kilku miesiecy ich, tak¿e sobie wybaczy³am

O, Mel B te¿ polecam, szczególnie na nogi i po¶ladki oraz ramiona dziêki za przypomnienie, od jutra ruszam, dzi¶ robi³am za to ramiona z Gack±, te¿ uwielbiam

Jak robisz owsiankê szarlotkow±? Po prostu z tartym jab³kiem i cynamonem czy jeszcze jaka¶ specjalna przyprawa do tego jest?
oprócz cynamonu w du¿ej ilo¶ci - na 6 ³y¿ek p³atków(jemy z córk±) dajê ³y¿kê cynamonu i jeszcze odrobinê imbiru, mielonych go¼dzików i rodzynki. No i jab³ko oczywi¶cie
__________________


nie znoszê osób, które MUSZ¡ mieæ zawsze racjê

Julitka

mooonik jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-05, 20:48   #3590
Ralfioza
Zakorzenienie
 
Avatar Ralfioza
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: blisko morza
Wiadomo¶ci: 4 290
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Dziêki Moonik za propozycjê
Dzi¶ na obiad makaron z pesto (zosta³o z wczoraj) i surówka z ogórków i cebuli z suszonym pomidorem. Na kolacjê 2 kromki razowca - z mas³em i ³ososiem (zosta³o ze ¶niadania, po co mia³o siê kisiæ w lodówce) ALE - dzi¶ zero s³odyczy i pepsi, pi³am sobie wodê- normalnie jak zwierzê
__________________
Kosmetyki
Ralfioza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 21:32   #3591
201709081028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 2 237
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Ralfioza- fajnie ¿e siê zjawi³a¶ wiedzia³am

Fajnie ze moje kluski o mnie zapomnia³y ;( no ale nie dziwie siê ma³o siê udzielam w sumie ostatnio, ale dam jeszcze popalic we watasie nie martwcie siê

Malina ma³picho jak Ja Ci zazdroszczê tej 9 z przodu....
, tak wiem wiem ,nie ma co zazdroscic tylko do roboty siê wzi±sc, prze³ozy³am 2 tydzieñ bo nie moge siê ogarn±c w domu jeszcze wiec kurka nie wiem kiedy na tê si³kê trafie;(

Ja informujê uroczyscie ze moja waga ani drgne³a 83kilo



gratuluje wszytkim spradków! brawisimo
oby tak dalej ale nie martwcie sie i Tak was dogonie
201709081028 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 21:46   #3592
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 3 463
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Dzi¶ byli¶my z Narzeczonym u audiologa. g³uchnie i chcemy dociec czemu. Jak na razie medycyna nie potrafi nam odpowiedzieæ, ale wiadomo - jedna wizyta = jedno badanie. a terminy za miesi±c, dwa, trzy...

id±c spotkali¶my ratowników z bezdomnym. nie chcia³ do szpitala prosi³ tylko o jaki¶ banda¿. ratownicy przyjêli to z ulg±, szczególnie, ¿e go¶æ sta³ o w³asnych si³ach. dlaczego z ulg±? wielu bezdomnych spotka³am na swojej drodzie, paru kupi³am jakie¶ jedzenie czy mleko. ale ¿aden nie cuchn±³ tak jak on. jeszcze parena¶cie metrów za nim ci±gn±³ siê smród. bezdomno¶æ bezdomno¶ci±, ale jak mo¿na siê doprowadziæ to takiego stanu, ¿e przej¶æ po drugiej stronie ulicy siê nie da? Oczywi¶cie nie wiem dlaczego karetka w ogóle by³a wezwana ani nawet czy dosta³ banda¿ (mówili ¿e dostanie), bo przechodzi³am tamtêdy tylko, ale wspó³czujê ratownikom. a dlaczego nie chcia³ i¶æ do szpitala? bo musia³by siê wyk±paæ. a¿ mnie ciarki przechodz±.

waga 87,4

postanowi³am sobie robiæ sa³atkowe kolacje: kapusta piekiñska, ¶wie¿e warzywa jak pomidor, ogórek, marchew starta, starta pietruszka, szczypior, papryka, fasole (bia³ko) czasem pier¶. ogólnie ograniczam bia³ko zwierzêce. pododobno dziennie powinny¶my je¶æ 50% bia³ka pochodz±cego z ro¶lin. czy to prawda? nie wiem, ale na pewno krzywdy sobie nie zrobiê

a rano omlet. jeszcze nie wiem z czym. omlet z pomidorem albo papryk± wybitnie mi nie smakuje.

mo¿e to ruszy moja wagê no i pijê oko³o 3 litrów wody (nie herbaty, kawy, soków, ale wody)

lubiê te¿ co¶ co nazywa siê fasolowe danie. pe³ne bia³ka, zero wêgli, ma³o t³uszczu:
sma¿y siê mielone z cebul±, potem wrzuca do garnka a potem odmoczone: ciecierzyca - ró¿ne kolory, fasole jak± kto lubi (szparagowa siê nie nadaje), soli, pieprzu i zió³ prowansalskich i dusi na ma³ym ogniu. d³ugo a¿ siê fasole porozwalaj±. potem serek topiony do miseczki, zasypac tym i mieszaæ a¿ siê rozpu¶ci. danie wygl±da ¼le: brunatna breja, ale smakuje ob³êdnie. w lodówce spokojnie mo¿e to stac tydzieñ, spokojnie odgrzewaæ, albo odsma¿aæ. idealne na g³ód pomiêdzy posi³kami. syci niesamowicie
__________________
Szczê¶cie w budowie...

¯ycie jest jak jazda na rowerze. ¯eby utrzymaæ równowagê musisz siê poruszaæ naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 22:47   #3593
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Poka¿ wiadomo¶æ

lubiê te¿ co¶ co nazywa siê fasolowe danie. pe³ne bia³ka, zero wêgli, ma³o t³uszczu:
sma¿y siê mielone z cebul±, potem wrzuca do garnka a potem odmoczone: ciecierzyca - ró¿ne kolory, fasole jak± kto lubi (szparagowa siê nie nadaje), soli, pieprzu i zió³ prowansalskich i dusi na ma³ym ogniu. d³ugo a¿ siê fasole porozwalaj±. potem serek topiony do miseczki, zasypac tym i mieszaæ a¿ siê rozpu¶ci. danie wygl±da ¼le: brunatna breja, ale smakuje ob³êdnie. w lodówce spokojnie mo¿e to stac tydzieñ, spokojnie odgrzewaæ, albo odsma¿aæ. idealne na g³ód pomiêdzy posi³kami. syci niesamowicie
Brzmi smacznie, lubie fasole i ciecierzyce (hummus ) ale wcale nie ma zero wêgli, bo w fasoli i cieciorce jednak jest wiêcej wêgli ni¿ bia³ka
http://www.ilewazy.pl/szklanka-czerw...li-konserwowej
http://www.ilewazy.pl/szklanka-ziaren-cieciorki
W ka¿dym razie bia³ko te¿ ma, tak chcia³am tylko sprostowaæ
pretty_girl19892 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-05, 22:58   #3594
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Jad³ospis dzi¶
¶ - 2 parówki + 2 kromki ciemnego chleba = 357 kcal
d¶ - suszone banany w otoczce jogurtowej = 120 kcal
o - ry¿ z pomidorem z chilli = 500kcal
k - ry¿ z kurczakiem w sosie madras i chleb nan = 950 kcal (polecia³am nie¼le)

1996kcal dzisiaj. spalone 450kcal na si³owni.
jest wiêcej, ale niezdrowo. staram sie nie miec wyrzutów sumienia, bo w sumie pi±tek i zamówili¶my jedzenie na wynos z ch³opakiem, do filmu, taki wieczór we dwójkê, na co dzieñ tego nie jem.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 05:15   #3595
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez womendontcry Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, a zatem ca³a nadzieja w tym, ¿e i moja waga cierpi na schizofreniê

dzis dotarlam do rodzicow i juz wiem, ze na szczescie ta nizsza waga byla dobra


Cytat:
Napisane przez mooonik Poka¿ wiadomo¶æ

wspó³czujê takiej pracy d³ugiej...

co do wagi, moja potrafi w pokoju, kuchni, ³azience pokazaæ wagê ró¿ni±c± sie nawet 3-4kg
:
Ciekawe czemu te wagi tak szaleja ? Ja rozumiem roznice twarda podloga-dywan ale panele-plytki?


ja tez sobie wspolczuje dlugiej pracy ale pociesza mnie to, ze mam platne od godziny wiec chociaz wyplata bedzie ladna ale wiadomo cos kosztem czegos.




Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Poka¿ wiadomo¶æ

a rano omlet. jeszcze nie wiem z czym. omlet z pomidorem albo papryk± wybitnie mi nie smakuje.
A moze omlet na slodko?

Waga: 75,3kg (nie wiem jak na tel na niebiesko napisac przepraszam)
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 09:51   #3596
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Dziewczyny. My¶licie ze to dobry pomys³ zeby i¶æ na si³owniê mimo ze wszystko boli jak diabli?
Bylam we wtorek, ¶rodê i wczoraj. W sumie tylko 3 dni. Jutro nie dam rady bo pracujê od 12 do 22
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 10:14   #3597
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 3 463
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Poka¿ wiadomo¶æ
Brzmi smacznie, lubie fasole i ciecierzyce (hummus ) ale wcale nie ma zero wêgli, bo w fasoli i cieciorce jednak jest wiêcej wêgli ni¿ bia³ka
http://www.ilewazy.pl/szklanka-czerw...li-konserwowej
http://www.ilewazy.pl/szklanka-ziaren-cieciorki
W ka¿dym razie bia³ko te¿ ma, tak chcia³am tylko sprostowaæ
Tak przepraszam mog³am wprowadziæ w b³±d. Ale to dlatego, ¿e traktujê to jako b³onnik a nie wêgle.Wszak lepiej zje¶æ to fasolowe danie ni¿ kanapkê


Cytat:
Napisane przez nurek119 Poka¿ wiadomo¶æ
dzis dotarlam do rodzicow i juz wiem, ze na szczescie ta nizsza waga byla dobra
Ciekawe czemu te wagi tak szaleja ? Ja rozumiem roznice twarda podloga-dywan ale panele-plytki?
ja tez sobie wspolczuje dlugiej pracy ale pociesza mnie to, ze mam platne od godziny wiec chociaz wyplata bedzie ladna ale wiadomo cos kosztem czego¶.
A moze omlet na slodko?

Waga: 75,3kg (nie wiem jak na tel na niebiesko napisac przepraszam)
Jak siê robi omlet na s³odko?

Waga mo¿e ró¿nie wa¿yæ na ró¿nym pod³o¿u. Dlatego powinno wa¿yæ siê w jednym miejscu. Wtedy widzisz, czy rzeczywi¶cie chudniesz


Cytat:
Napisane przez MonnieB Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny. My¶licie ze to dobry pomys³ zeby i¶æ na si³owniê mimo ze wszystko boli jak diabli?
Bylam we wtorek, ¶rodê i wczoraj. W sumie tylko 3 dni. Jutro nie dam rady bo pracujê od 12 do 22
Nie wiem czy dobrze robiê, ale jak mam zakwasy i bóle po treningu to æwiczê. Mama zawsze mówi³a ¿e trzeba to rozchodziæ. Ale wtedy stawiam na rozci±ganie.
__________________
Szczê¶cie w budowie...

¯ycie jest jak jazda na rowerze. ¯eby utrzymaæ równowagê musisz siê poruszaæ naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 10:27   #3598
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 3 960
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Mo¿e w takim razie poæwiczê w domu jaki¶ skalpel albo pilates, bo na cardio na prawdê nie mam si³y, a krêgos³up krzyczy NIEEEEE
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 12:42   #3599
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 513
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Poka¿ wiadomo¶æ

Jak siê robi omlet na s³odko?

Nie wiem czy dobrze robiê, ale jak mam zakwasy i bóle po treningu to æwiczê. Mama zawsze mówi³a ¿e trzeba to rozchodziæ. Ale wtedy stawiam na rozci±ganie.
Ja robie tak:
Biore 2 jajka i oddzielam bialko od zoltka nastepnie bialko ubijam na sztywna piane. Jak juz jest sztywna to mikser czy trzepaczka idzie w odstawke i dodaje 2 zoltka i lyzke maki, robie z zytnia, pelnoziarnista czasem pszenna i mieszam powoli lyzka do polaczenia skladnikow. Najlepiej jak najmniej mieszac zeby nie opadl. Na patelnie wlewam pol lyzeczki oleju kokosowego i smaze najlpierw z jednej str potem z drugiej i jem z tym co akurat mam czyli albo jakies owoce albo dzem albo mus w pon zamierzam robic domowe maslo orzechowe wiec czasem z nim pewnie bede jadla

Ja nie mam prawie nigdy zakwasow nawet troche mnie to dziwi? Ale jak kiedys mialam to tez cwiczylam
nurek119 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-06, 13:32   #3600
Melonade
Zadomowienie
 
Avatar Melonade
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Schudn±æ 20 - 30 kg

Cze¶æ kochane. Dziêki, ¿e o mnie pamiêtacie i pytacie .
Niestety mam straszny sajgon w ¿yciu i nie mam za bardzo czasu na nic, tym bardziej na internet.
Przysz³am dzisiaj specjalnie wstawiæ tabelkê, któr± ju¿ mo¿ecie znale¼æ w pierwszym po¶cie.

Jak jad³am zdrowo to nie chud³am/ty³am, jem ¶mieciowo i waga spada. Jedyne wyt³umaczenie, jakie na to mam - jak jem zdrowo to jem za ma³o.
Jak tylko bêdê mieæ chwilê dla siebie to stworzê sobie kilka-kilkana¶cie dziennych jad³ospisów, wybiorê siê na zakupy z list±, my¶lê, ¿e to pomo¿e.
__________________



Melonade jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 11:39:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.