Lipcówki 2017 ❤ cz. 3 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-21, 08:11   #3571
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Dzieńdobry

Mała zdrówka dla mamy będzie dobrze napewno

Witam nową lipcówkę z tp bardzo bliskim mojemu

Dziś humorek trochę lepszy, kafle położone i najgorszy syf wyniesiony więc mam nadzieję że już nie będzie się tak kurzyć.
Zjadłam śniadanko i lecę się szykować bo parę spraw na mieście muszę pozałatwiać.
Miłego dnia!

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

darietta poducha super się sprawdza, zwłaszcza że ty musisz ciągle leżeć, kupuj się nie zastanawiaj. Ja mam motherhood i jest mega wygodna
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:11   #3572
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Darietta ja sobie nie wyobrażam już spania bez kojca Kupowałam swój w motherhood i jestem zachwycona


Mała filmy są najlepsze też się zawsze ekscytuję jak dostaję po usg
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:26   #3573
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Darietta - to chyba właśnie taka poduszka cena też fajna.
Mam pytanie jak chodzisz lub wcześniej chodziłaś, to czułaś ucisk lub w jakiś sposób szyjkę?


Kurde szkoda, bo chciałam Wam pokazać filmik z kopniakiem mojego serduszka
A którą bardziej polecacie. Ta druga ma tylko zdjecie jak jest zapkowana i nie wiem jak wyglada ale niby jest opisana jako kojec w ksztalcie c.


A co do tego czy cos czułam nic albo nie zwróciłam uwagi. Miałam jakieś kłocia ale wtedy sie kladlam i odpoczywalam. Jak bylam na wizycie u tego gbura wczesniej mówiłam mu o tym to powiedział ze to normalne. Wiec zbytnio sie nie przejmowałam i funkcjonowałam normalnie. Nawet do rodziców szlam pieszo spacerkiem 28.02 i pozniej do lekarza bo czułam się dobrze a tu nagle taka wiadomosc.

Zeby bylo smiesznie lekarz mnie badal miałam 1,9 wyslal mnie do szpitala i mowil o szwie. Na wypisie ze szpitala mam ze jak orzyszlam na ip szyjka miala 4,2 nastepnego dnia lekarz jak mnie badal w szpitalu bylo 3 nawet mi to na ekranie pokazał a po dwóch dniach bylo juz 2,2 i po kolejnych dwoch dniach tez 2,2 i odeslalimnie dodomu nic nie robiac.

Teraz czasami czuje takie delikatne mrowienia ale raz na kilka dni no i po badaniu u gin. Ale nic mi nie pozostaje jak zaufac lekarzowi i leżeć i czekać. Mam nadzieje ze dotrwam do tego37 tygodnia
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:26   #3574
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Ja tez juz nie wyobrażam sobie nocy bez tej poduchy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:30   #3575
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez zuzannaem Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Podczytuję Was prawie od samego początku, więc chyba najwyższy czas się ujawnić
Spodziewam się swojego pierwszego dziecka, córeczki. Termin mam na 19 lipca.

Przygarniecie mnie?
Witam

Cytat:
Napisane przez elaweronika Pokaż wiadomość
Też ostatnio o tym myślałam, ale nie wiem zupełnie jak to jest, tym bardziej, że chce karmić piersią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Oj ciężki dzień i wieczór... mama.ma.mieć zabieg koronografii :/ średnio mi się to widzi, martwię się musiałam teraz iść do.niej szykować jej.torebę i jakieś rzeczy i dokumenty, zeby lekarze mieli wglad, bo.nic nie.miała i szwagier zawiózł... staram się nie denerwować, na razie sie udaje...

Co do wagi t o ja należę to tych ciężkich osób, chociaż nie czuje się duża to.jestem spora... i pomimo niskiego wzrostu ( 157 cm) ważę dużo od 59-62 najlepiej sie czuję przy wadze 57-57 kg... mam sporo mięśni, jestem zbita, wiec tak to tłumaczę, pomimo płaskiego brzucha i małych rozmiarów góry, nadrabiam mocnymi nogami i waga duża, a nawet za duża po za tym jestem łasuchem, ale raczej odżywiamy sie fit z wagą akurat nie zawalczę i częściej używam centymetra po prostu... od kontuzji kolan w ogóle urosłam trochę. Ale sport to.moja pasja, więc sie nie martwię, będę miała znowu kiedyś swój kaloryferek

Wiecie jak z telefonu dodać filmik??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Ja tam diet nie stosuję tylko odpowiednie do trybu życia odżywianie, skonczylam kurs trenera personalnego, raptem.kilka razy układałam diety kobietom po ciąży, ale zauważyłam, że słabo się to sprawdza jeśli oczekują, że to tylko chwilowe, bo potem wraca wszystko, miałam też klientki, które w ogole od razu powiedziały, że ćwiczyć nie będą! wiec liczyły na dietę cud... da sie, serio, ale myślę, że warto bardziej długoterminowo to dla siebie robić niż tylko na "sezon letni" - bo macie spokój i zdrowie juz na lata... ja miałam juz forme życia, i dopadła mnie kontuzja. Ukochane sztangi, crossfit , bieganie na długie dystanse poszły precz na długo, sylwetka sie pogorszyła pomimo aktywnego stylu życia i dobrej diety, wiec widzę ile dobrego.robi regularny ruch i treningi... poszukajcie czegoś swojego, na pewno cos jest

Dziewczyny... ponawiam pytanie czy wiecie jak dodać filmik z telefonu?

I dzień dobry


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uh to moze ułożysz nam przykładową dietę przy KP? :p
U nas na szkole rodzenia była dietetyczka i położna też trochę mówiła o tym ale ja jestem przerażona nadal. Kazały przez poerwsze tygodnie to najlepiej jeść zupy ( najlepiej rosół z kury zagrodowej- nie wiem kiedy ja bede miala rosoły czas gotowac:/), nic wzdymającego, żadnych praktycznie surowych owoców(!) tylko przegotowane, a najlepiej chude mięso z indyka ( bo kurczak to chemia) na parze:/
I jak ja mam pełnowartościowe mleko z tego zrobić:p boje sie bardzo ze bede miala mleko 0% tłuszczu, sunek bedzie sie darł a ja znienawidze macierYnstwo

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ale musiałam was nadrobić. Dużo chciałam odpusać ale już nie pamiętam co komu.


A tak poza tym nadal lezymy. Niestety nie mam opcji lezenia na lezaku jak sie cieplo zrobi. Bo rodzice oraz my w bloku mieszkamy. A u rodziców zostanę az do porodu. Mąż w weekend majowy chce wziąć urlop to wtedy mnie przetransportuja do mnie do domu i chociaz tydzien tam bede. I moje swirki zobacze.
Dobrze ze sie odzywasz trzymaj sie tam na tym leżakowaniu. Ani sie obejrzysz i bedzie maj

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Darietta ja sobie nie wyobrażam już spania bez kojca Kupowałam swój w motherhood i jestem zachwycona


Mała filmy są najlepsze też się zawsze ekscytuję jak dostaję po usg

Ja bez mojego rogala- kojca spac nie bede! Nawet do rodzicow go biore ze sobą:p
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:44   #3576
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Darietta ja sobie nie wyobrażam już spania bez kojca Kupowałam swój w motherhood i jestem zachwycona


Mała filmy są najlepsze też się zawsze ekscytuję jak dostaję po usg
Ten piwrwszy bez opakowania jest na pewno motherhood a ten drugi nie wiem bo to jedyne zdjecie jakie jest wstawione. I nie moge wypatrzec firmy.[COLOR="Silver"]

Edytowane przez darietta
Czas edycji: 2017-03-21 o 08:45
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:45   #3577
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Dzień dobry!
Ja się w swojej ciąży chyba cofam do początków, zwróciłam dzis śniadanie

Ja nie kupiłam w końcu rogala a bylam na 100% pewna ze kupię w ciąży bo siostra i bratowa strasznie zachwalały i o ile na początku ciąży bardzo chciałam mieć go w posiadaniu tak teraz uważam ze skoro moja mama chodzila 7 razy w ciąży i rogala nie potrzebowała to ja tez dam radę a co mąż mi służy za rogala a w razie potrzeby powiedział że odda mi swoją poduszkę a no i stówka w kieszeni została

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 08:53   #3578
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Dziewczyna odpisała wypełnienie tej zapakowanej antyalergiczny poliester

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Ja się w swojej ciąży chyba cofam do początków, zwróciłam dzis śniadanie

Ja nie kupiłam w końcu rogala a bylam na 100% pewna ze kupię w ciąży bo siostra i bratowa strasznie zachwalały i o ile na początku ciąży bardzo chciałam mieć go w posiadaniu tak teraz uważam ze skoro moja mama chodzila 7 razy w ciąży i rogala nie potrzebowała to ja tez dam radę a co mąż mi służy za rogala a w razie potrzeby powiedział że odda mi swoją poduszkę a no i stówka w kieszeni została

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie chciałam kupować ale teraz jak caly czas leżę i czuję każdą kostkę to zaczełam się zastanawiać. Bo dziś w nocy jakoś sie zle ulozyłam i brzuch mnie bolał nawet nie mogłam sie przekrecić. Nowej bym nie kupiła bo ceny 120-150 widze na stronie ale za 40 zl zaczełam rozważać
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:57   #3579
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Ja wychodzę z założenia, że jak można sobie ułatwić życie, to należy to robić Kiedyś nie było też jednorazowych pieluch, USG czy znieczuleń, da się bez tego, jasne, że się da, ale po co
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:58   #3580
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyna odpisała wypełnienie tej zapakowanej antyalergiczny poliester

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------



Ja też nie chciałam kupować ale teraz jak caly czas leżę i czuję każdą kostkę to zaczełam się zastanawiać. Bo dziś w nocy jakoś sie zle ulozyłam i brzuch mnie bolał nawet nie mogłam sie przekrecić. Nowej bym nie kupiła bo ceny 120-150 widze na stronie ale za 40 zl zaczełam rozważać
bierz i się nie zastanawiaj ja bez swojej nie zasnę już i odciążam brzuch jak leże na lewym boku bo się do nie tule jedna część między kolana druga pod głową i jest bosko a TŻ jak robi sobie drzemkę to tylko na cebuszce chciał kupić drugą dla siebie heheh
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:01   #3581
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Siedzę wlasnie na glukozie miałam o smaku cytrynowym i weszła jak woda hah najchętniej bym się położyła no ale muszę czekać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super, że udało ci się bez problemu wypić

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
az jak caly czas leżę i czuję każdą kostkę to zaczełam się zastanawiać. Bo dziś w nocy jakoś sie zle ulozyłam i brzuch mnie bolał nawet nie mogłam sie przekrecić. Nowej bym nie kupiła bo ceny 120-150 widze na stronie ale za 40 zl zaczełam rozważać
ja bym chyba nowy wolała..

Póki co śpię bez, ale obowiązkowo ze zwykłą poduszką między nogami (ale to już tak od roku i ciąża nie ma z tym nic wspólnego).

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Ja wychodzę z założenia, że jak można sobie ułatwić życie, to należy to robić Kiedyś nie było też jednorazowych pieluch, USG czy znieczuleń, da się bez tego, jasne, że się da, ale po co
też tak myślę
no, ale akurat jeśli chodzi o poduszkę, to mi się bardzo wygodnie śpi bez niej. Uwielbiam mój materac... tylko tż marudzi, że dla niego za miękki - no, ale przy różnicy wagi 40kg to chyba trzeba było kupić dwa osobne
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 09:04   #3582
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Przyszła moja kura do karmienia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:05   #3583
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Dziewczyna odpisała wypełnienie tej zapakowanej antyalergiczny poliester

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------



Ja też nie chciałam kupować ale teraz jak caly czas leżę i czuję każdą kostkę to zaczełam się zastanawiać. Bo dziś w nocy jakoś sie zle ulozyłam i brzuch mnie bolał nawet nie mogłam sie przekrecić. Nowej bym nie kupiła bo ceny 120-150 widze na stronie ale za 40 zl zaczełam rozważać
To rozumiem pewnie. Ja na szczęście nie mam nakazu leżenia więc to jest zupelnie inna historia. A Ty jak potrzebujesz to bierz i sie nie zastanawiaj, jeszcze za tą cenę

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Ja wychodzę z założenia, że jak można sobie ułatwić życie, to należy to robić Kiedyś nie było też jednorazowych pieluch, USG czy znieczuleń, da się bez tego, jasne, że się da, ale po co
Zgadzam się z Tobą oczywiście!

Taedioo dawaj fotkę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Carolles
Czas edycji: 2017-03-21 o 09:07
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:17   #3584
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Przyszła moja kura do karmienia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fotka!!
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:21   #3585
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
bierz i się nie zastanawiaj ja bez swojej nie zasnę już i odciążam brzuch jak leże na lewym boku bo się do nie tule jedna część między kolana druga pod głową i jest bosko a TŻ jak robi sobie drzemkę to tylko na cebuszce chciał kupić drugą dla siebie heheh
Mój TZ tez mi kradnie ciagle cebuszkę

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Przyszła moja kura do karmienia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak ta kura? Bo się zastanawiam czy brać bo mam już cebuszkę

Darietta weź ta poduchę z motherhood to na pewno będziesz zadowolona masz ja na zdjęciu na opakowaniu
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:38   #3586
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Mój TZ tez mi kradnie ciagle cebuszkę



I jak ta kura? Bo się zastanawiam czy brać bo mam już cebuszkę

Darietta weź ta poduchę z motherhood to na pewno będziesz zadowolona masz ja na zdjęciu na opakowaniu
Oki dzieki czyli wychodzi na to że obie sa z tej samej firmy.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:51   #3587
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Ja wychodzę z założenia, że jak można sobie ułatwić życie, to należy to robić Kiedyś nie było też jednorazowych pieluch, USG czy znieczuleń, da się bez tego, jasne, że się da, ale po co

Dokładnie jestem tego samego zdania a jak ktoś mi mówi właśnie ze kiedyś tego nie było i jakoś się żyło to odpowiadam że samochodow i telefonów też nie było wiec może przestanmy korzystać i zamknięty temat :p

Ja też lubię spać na mojej poduszce

Przeżyłam glukozę nie było tak źle choc pod koniec mały się chyba obudził bo czułam jak się rusza i trochę mnie zaczęło mdlic ale zagadalam się z jedną pania i dałam radę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 09:58   #3588
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

A propo tego co inni gadają moja babcia dopiero w niedziele sie dowiedziała że leżę bo nie chciałam jej martwić ma juz swoje lata..
Wczoraj tata do niej poszedł a ona do niego ze nie mogę cały czas leżeć bo dziecko nie bedzie chodzić a kolezance ktoś mowił ze jak caly czas lezysz to dziecko z jednej strony może się nie rozwinać dobrze.

A ja sie pytam to co mam zrobić skoro chodzić i wstawać mi nie wolno. Ah jakieś przesądy stare.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:24   #3589
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Witam sie w wiosenny poranek

Zrobiłam drugi raz zamówienie od hubiworld w piątek, a paczka jest już u mnie Wiem, że morlle miała z nimi problemy, ja zaryzykowałam, bo też są z Łodzi i pomysłałam, że jak coś to podjadę, ale nie trzeba będzie. Zamówienie było spore i ekspresowe.

Pieseł się do mnie przytulił i spałam do 10 Zaraz się biorę za rozliczanie PITu. Miłego koleżanki

Cytat:
Napisane przez zuzannaem Pokaż wiadomość
Imię jeszcze nie wybrane, dopiero od czwartku wiemy, że będzie to dziewczynka Malutka miała w czw 441g przy 22t3d. Chyba jest wstydliwa, bo zasłaniała twarz ręką, przez co nie udało się zrobić ładnego zdjęcia No ale może jest mały postęp, bo na poprzednim usg zasłaniała się dwoma rękoma

Mam 30 lat, jestem programistką. Chodzę jeszcze do pracy, mam nadzieję, że na początku kwietnia się to zmieni. Mam zamiar poprosić o zwolnienie na następnej wizycie, ale nie rozmawiałam o tym jeszcze z lekarzem. Czuję się dobrze, tylko "piłka" coraz większa i zaczyna się robić ciężko

A na zgagę mi pomagają wiśnie - mam w zamrażarce, wyciągam 2-3 i albo zjadam po prostu, albo wrzucam je do szklanki wody, żeby się rozmroziły i dopiero wtedy zjadam. Miałam co prawda tylko takie lekkie pieczenie, nie wiem jak poradzą sobie z czymś silniejszym.
Moja też się zasłaniała rączką Słodkie to było

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Oj ciężki dzień i wieczór... mama.ma.mieć zabieg koronografii :/ średnio mi się to widzi, martwię się musiałam teraz iść do.niej szykować jej.torebę i jakieś rzeczy i dokumenty, zeby lekarze mieli wglad, bo.nic nie.miała i szwagier zawiózł... staram się nie denerwować, na razie sie udaje...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki za Twoją mamcię.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Hej

Mnie treningi siłowe nauczyły, ze waga niewiele mówi. Zresztą mam porównanie zdjęciowe siebie po 2mcach treningu i wadze 49,9kg i po roku treningu z wagą 54kg (wzrost 163) - po roku miałam mniej w udach, mniej w pępku, w talii zdecydowanie mniej tkanki tłuszczowej. Jedynie w bicepsie miałam wiecej

dresiarą dobre, i następny fit lachon
Etusia, Elaweronika to chyba w lipcu się dopiszemy do kolejnego wątku jakiegoś odchudzjaącego ale dobrze ,że jest nas kilka jak to mówią w kupie siła

co do filmików to ja nie wiem
Hehe to ja też, ja też Ja mam 163 i ważę 62kg, na razie tyle ile przed ciążą. Ale najlepiej czułam się z wagą 54-55kg, to było przed moja operacją i zanim zaczęłam brać leki na niedoczynność tarczycy, 4lata temu. Od tamtej pory czuję się zle ze swoją wagą. Nie mam silnej woli, żeby zdrowo się odżywiać na co dzień. Ćwiczyć trochę ćwiczyłam, ale jak nie szło to w parze z dietą, to efekty były marne. Chciałabym kiedyś wrócić do dawnej wagi, bo to dawało mi zdecydowanie więcej pkt w samoocenie

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Darietta a też mam z motherhood i jestem zadowolona
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 10:28   #3590
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Wczoraj tata do niej poszedł a ona do niego ze nie mogę cały czas leżeć bo dziecko nie bedzie chodzić a kolezance ktoś mowił ze jak caly czas lezysz to dziecko z jednej strony może się nie rozwinać dobrze.

A ja sie pytam to co mam zrobić skoro chodzić i wstawać mi nie wolno. Ah jakieś przesądy stare.
mnie najbardziej się podobał ten, że jak się będzie patrzyło na ziewającego kota, to dziecko będzie miało zajęczą wargę
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:33   #3591
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
mnie najbardziej się podobał ten, że jak się będzie patrzyło na ziewającego kota, to dziecko będzie miało zajęczą wargę
Hehe o tym nie slyszałam
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:35   #3592
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Witam sie w wiosenny poranek

Zrobiłam drugi raz zamówienie od hubiworld w piątek, a paczka jest już u mnie Wiem, że morlle miała z nimi problemy, ja zaryzykowałam, bo też są z Łodzi i pomysłałam, że jak coś to podjadę, ale nie trzeba będzie. Zamówienie było spore i ekspresowe.

Pieseł się do mnie przytulił i spałam do 10 Zaraz się biorę za rozliczanie PITu. Miłego koleżanki
Pokaż co tam kupiłaś od HubiWorld ja mam trochę rzeczy w koszyku ale jeszcze nie złożyłam zamówienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:38   #3593
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

A mi.nadal.nie działali moich pieluch :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:39   #3594
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
A propo tego co inni gadają moja babcia dopiero w niedziele sie dowiedziała że leżę bo nie chciałam jej martwić ma juz swoje lata..
Wczoraj tata do niej poszedł a ona do niego ze nie mogę cały czas leżeć bo dziecko nie bedzie chodzić a kolezance ktoś mowił ze jak caly czas lezysz to dziecko z jednej strony może się nie rozwinać dobrze.

A ja sie pytam to co mam zrobić skoro chodzić i wstawać mi nie wolno. Ah jakieś przesądy stare.
to może trzeba leżeć raz z jednej raz z drugiej strony, to się całe rozwinie...? ech, te przesądy

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
mnie najbardziej się podobał ten, że jak się będzie patrzyło na ziewającego kota, to dziecko będzie miało zajęczą wargę
o matko. Nie mogę sobie przypomnieć, czy w ostatnim czasie widziałam moje koty ziewające, ale na szczęście chyba nie

Jakiś wilczy głód mam od wczorajszego wieczora. Właśnie zapycham się zapiekanką: płatki owsiane + banany + cynamon
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:59   #3595
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
mnie najbardziej się podobał ten, że jak się będzie patrzyło na ziewającego kota, to dziecko będzie miało zajęczą wargę
Hehehe dobre

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Pokaż co tam kupiłaś od HubiWorld ja mam trochę rzeczy w koszyku ale jeszcze nie złożyłam zamówienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamówiłam 10 tetrówek, 5 flanelówek, 3 z ceratką, ręcznik kąpielowy, przewijak (potrzebuję 2, ale wzięłam 1 żeby obmacać) i 3 prześcieradła na przwijak. W poprzednim zamówieniu 1 tetrówka była bardzo szorstka, a teraz wszystkie ok. Trzeba przyznać, że ceny to oni mają konkurencyjne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hubi.jpg (295,7 KB, 55 załadowań)
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 11:00   #3596
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Emmos prześliczne!



Mi moje koty ziewały w nos z 500 razy przez ostatnie pół roku, podniebienie synka pięknie sklepione
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 11:03   #3597
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Emmos prześliczne!

Mi moje koty ziewały w nos z 500 razy przez ostatnie pół roku, podniebienie synka pięknie sklepione
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 11:10   #3598
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Hehehe dobre



Zamówiłam 10 tetrówek, 5 flanelówek, 3 z ceratką, ręcznik kąpielowy, przewijak (potrzebuję 2, ale wzięłam 1 żeby obmacać) i 3 prześcieradła na przwijak. W poprzednim zamówieniu 1 tetrówka była bardzo szorstka, a teraz wszystkie ok. Trzeba przyznać, że ceny to oni mają konkurencyjne.
Możesz zamieścić link do jakiejś aukcji tego sprzedawcy pooglądam chociaż sobie i zapiszę na później
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 11:10   #3599
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
bierz i się nie zastanawiaj ja bez swojej nie zasnę już i odciążam brzuch jak leże na lewym boku bo się do nie tule jedna część między kolana druga pod głową i jest bosko a TŻ jak robi sobie drzemkę to tylko na cebuszce chciał kupić drugą dla siebie heheh

My sibie z mężem też wyrywamy poduchę:p
Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Przyszła moja kura do karmienia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poka poka!

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
A propo tego co inni gadają moja babcia dopiero w niedziele sie dowiedziała że leżę bo nie chciałam jej martwić ma juz swoje lata..

Wczoraj tata do niej poszedł a ona do niego ze nie mogę cały czas leżeć bo dziecko nie bedzie chodzić a kolezance ktoś mowił ze jak caly czas lezysz to dziecko z jednej strony może się nie rozwinać dobrze.



A ja sie pytam to co mam zrobić skoro chodzić i wstawać mi nie wolno. Ah jakieś przesądy stare.
Jakie głupoty ale babcie tak mają, trzba im wybaczyć

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
mnie najbardziej się podobał ten, że jak się będzie patrzyło na ziewającego kota, to dziecko będzie miało zajęczą wargę
Ło matko, powiem to moim kotom to padną nawet one ze śmiechu

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Hehehe dobre







Zamówiłam 10 tetrówek, 5 flanelówek, 3 z ceratką, ręcznik kąpielowy, przewijak (potrzebuję 2, ale wzięłam 1 żeby obmacać) i 3 prześcieradła na przwijak. W poprzednim zamówieniu 1 tetrówka była bardzo szorstka, a teraz wszystkie ok. Trzeba przyznać, że ceny to oni mają konkurencyjne.

Przepiekne! Kurcze ja juz sama nie wiem czyz zamawiac tam czy nie hmmm...
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 11:12   #3600
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 3

Hejka!
Melduję, że ząb okazał się tylko lekko ukruszony, jutro jestem umówiona do dentysty. Do laboratorium za wynikami będę dzwonić za 2 godziny bo w południe jakoś mają dostawę nowych wyników.

Rano wstałam z lekko bolącą głową i trochę się wystraszyłam bo Młody nie obudził mnie kopniakami jak to robił od 2 tygodni. Po śniadanku też był cichutko. Teraz dopiero dostałam kilka bardziej wyczuwalnych kopniaczków więc już mi lepiej.

Od Hubiworld muszę w końcu też zrobić zamówienie. Koleżanka też coś chciała więc zrobimy sobie wysyłkę na pół. Porównywałam ceny pieluszek z tymi w hurtowni w której byłam na targach i faktycznie jest dosyć konkurencyjny.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Emmos prześliczne!



Mi moje koty ziewały w nos z 500 razy przez ostatnie pół roku, podniebienie synka pięknie sklepione
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-30 11:05:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.