Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-21, 12:48   #3571
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez niuniulka1989 Pokaż wiadomość
Ostatnio pewna Kobieta mnie wręcz powaliła..

Potraficie wyobrazić sobie mix Donatelli, Ewy Minge i Jocelyn Wildenstein? No, to właśnie taka Pani ukazała się ostatnio mym oczom Myślałam, że czegoś takiego nie ma w PL, jednak jak widać myliłam się.... Usta na maxa wypchane botoksem, uniesione brwi, ogromny tapir na głowie.... co ta Kobieta z sobą zrobiła
ja widzialam w galerii dziewczyne 20 lat ktora miala zrobione usta. ale byly tak ogromne ze dziwie sie ze jakis lekarz sie na to zgodzil. podobaja mi sie lekko poprawione usta, ale ona miala wielgachny kaczy dziubek...
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:40   #3572
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Alice Point paraduje w kurteczce Versace HM. Ma u mnie giga-krechę za ten sprzedajny post
a zdjęcie na jej blogu bezbłędnie obnaża paskudny fason tej kurtki

i jeszcze ten komentarz na temat ulubionej knajpki śniadaniowej, w stylu Zosi Cudny z make life easier

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

i jeszcze petycja:
http://www.facebook.com/pages/Vogue-...531814?sk=wall
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 14:54   #3573
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Alice Point paraduje w kurteczce Versace HM. Ma u mnie giga-krechę za ten sprzedajny post
a zdjęcie na jej blogu bezbłędnie obnaża paskudny fason tej kurtki

i jeszcze ten komentarz na temat ulubionej knajpki śniadaniowej, w stylu Zosi Cudny z make life easier

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

i jeszcze petycja:
http://www.facebook.com/pages/Vogue-...531814?sk=wall
Fason kurtki bardzo niekorzystny.

Ja niestety rano nie mam czasu na śniadanie w knajpce ... zresztą wnoszę po kolejce do "Pani Bułeczki" rano, że nie tylko ja Ot taki nowy trend - kupuję bułeczkę na straganie na 2-ie śniadanie.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 15:39   #3574
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
A rozwałka z ostatniego tygodnia to:

http://www.natinaf.com/marka/kolekcja+stara+bardzo

http://www.natinaf.com/marka/natinaf+findings

Weszłam na tą stronę zaintrygowana artykułem, chyba z Wysokich Obcasów; aktorka Roma Gosiąrowska ma swój sklep internetowy z ciuchami.
Niektóre rzeczy są spoko, ale jak dla mnie większość prosto z ciucholandu na wagę. Ceny za to potrafią zabić
niektóre ceny powalające
ale znalazłam tam całkiem fajny płaszczyk za stówkę

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Alice Point paraduje w kurteczce Versace HM. Ma u mnie giga-krechę za ten sprzedajny post
a zdjęcie na jej blogu bezbłędnie obnaża paskudny fason tej kurtki

i jeszcze ten komentarz na temat ulubionej knajpki śniadaniowej, w stylu Zosi Cudny z make life easier
czyli jednak intuicja mnie nie zawiodła
kiedy któraś z Was zadała pytanie, kto się w to ubierze, od razu pomyślałam o Alice
na kilku innych blogach też widzę teksty o knajpkach, czyżby znowu jakaś ukryta reklama?
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 16:03   #3575
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Alice Point paraduje w kurteczce Versace HM. Ma u mnie giga-krechę za ten sprzedajny post
a zdjęcie na jej blogu bezbłędnie obnaża paskudny fason tej kurtki

i jeszcze ten komentarz na temat ulubionej knajpki śniadaniowej, w stylu Zosi Cudny z make life easier

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

i jeszcze petycja:
http://www.facebook.com/pages/Vogue-...531814?sk=wall
Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Fason kurtki bardzo niekorzystny.

Ja niestety rano nie mam czasu na śniadanie w knajpce ... zresztą wnoszę po kolejce do "Pani Bułeczki" rano, że nie tylko ja Ot taki nowy trend - kupuję bułeczkę na straganie na 2-ie śniadanie.
Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
niektóre ceny powalające
ale znalazłam tam całkiem fajny płaszczyk za stówkę


czyli jednak intuicja mnie nie zawiodła
kiedy któraś z Was zadała pytanie, kto się w to ubierze, od razu pomyślałam o Alice
na kilku innych blogach też widzę teksty o knajpkach, czyżby znowu jakaś ukryta reklama?
eee nie wiem o co kaman. u styledigger tez wlasnie wczoraj post o tej knajpce....
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 16:34   #3576
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
W przypadku działu Findings są to rzeczy wyszperane, dosłownie. Ceny doprawdy kosmiczne jak za ciuchy z sh.
Dokładnie. Aż śmieszne

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Kapelusik mnie tylko rozbawił http://styllove.blogspot.com/2011/11/red-hat.html

Za to aż mi się gorąco zrobiło jak zobaczyłam, że kosztował 2 stówki
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 16:45   #3577
berrberys
Raczkowanie
 
Avatar berrberys
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 143
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość


Kapelusik mnie tylko rozbawił http://styllove.blogspot.com/2011/11/red-hat.html

Za to aż mi się gorąco zrobiło jak zobaczyłam, że kosztował 2 stówki

Ja osobiście nie jestem fanką kapeluszy ale ten mi się podoba



Dziś rozbroiła mnie pewna dziewczyna w szkole: (kojarzycie może granatowe halówki z białymi paskami i żółtą podeszwą?) owa dziewczyna miała takie właśnie 'buciki', to tego letnia, brązowa, kwiecista sukienka, antygwałty z lycrą kurtkę jeansową wierzcie mi wyglądała przekomicznie
__________________
albo przestaniesz gadać o swoich kilogramach i schudniesz,
albo idź być grubym gdzie indziej!
Czasami bywam niemiła...








tzw. podryw na kasztana, a polega on na tym, żeby rzucić kasztana pod nogi faceta, podejść do niego, a następnie z zawadiackim uśmiechem zapytać "Hej! To Twój kasztan?"




Edytowane przez berrberys
Czas edycji: 2011-11-21 o 16:48
berrberys jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 18:27   #3578
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Fason kurtki bardzo niekorzystny.

Ja niestety rano nie mam czasu na śniadanie w knajpce ... zresztą wnoszę po kolejce do "Pani Bułeczki" rano, że nie tylko ja Ot taki nowy trend - kupuję bułeczkę na straganie na 2-ie śniadanie.
Zamień bułkę na jabłko i banana, też tanie a zdrowsze
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 18:59   #3579
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ja zazwyczaj jestem rano tak głodna, że jak pomyślę o owocach to mnie mdli - dlatego zdarza się że wpadam do sklepu po bułkę i parówkę na zimno Ale to dlatego że nie mamy na uczelni bufetu tylko automat z batonikami i chipsami :/

A co do ubrań Versace to o gustach się nie dyskutuje, ale mam wrażenie że może poza paroma rzeczami reszta jest tak szpetna, że nie rozumiem jak można było to kupić poza świadomością ze się nosi Versace a nie markę krzak z Chin.

Mnie jak zwykle rozwalają emu, i to takie sprzed 3 sezonów.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:16   #3580
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Mnie jak zwykle rozwalają emu, i to takie sprzed 3 sezonów.
jeszcze jak są takie beżowe . No kojarzy mi się to z taką babcią z rynku
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-21, 19:26   #3581
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
jeszcze jak są takie beżowe . No kojarzy mi się to z taką babcią z rynku
A tam, babcia babcią, najgorsze jest to, że te buty bardzo szybko się rozwalają i dziewczyna myśli że nie ma to znaczenia bo są modne, a powinna je wyrzucić 2 sezony temu. Sorry, ale nie chodzi się w butach praktycznie bez podeszwy.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-22, 11:58   #3582
kasieni887
Wtajemniczenie
 
Avatar kasieni887
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 090
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

mnie rozwalaja takie rozowe koslawe emu z auchuana (byly tam za chyba 19,99) mnuustwo dziwczyn w nich chodzi co widac bo rzucsaja sie w oczy
__________________

kasieni887 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 14:18   #3583
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Zamień bułkę na jabłko i banana, też tanie a zdrowsze
Wolę konkretne rzeczy, jabłko czy banan to przekąska. Nie zastąpią porządnego śniadania.

Widzę, że co raz więcej jest postów z opisami knajpek na blogach. Nowa forma reklamy

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kasieni887 Pokaż wiadomość
mnie rozwalaja takie rozowe koslawe emu z auchuana (byly tam za chyba 19,99) mnuustwo dziwczyn w nich chodzi co widac bo rzucsaja sie w oczy
Też nie lubię widoku tych wykrzywionych pięt , o zdrowiu takich nóg nie wspominając.

Wczoraj widziałam dziewczynę w oryginalnych EMU i miała jeden but maksymalnie wykrzywiony, tak, że pięta była w cholewce. Widok tragiczny.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 15:00   #3584
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

ja lubie na blogach czytac o jakichs nowych fajnych miejscach... tyle ze skoro na roznych blogach pokazuje sie opis tej samej knajpy w ciagu 2 dni to mi sie wydaje podejrzane
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 15:44   #3585
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Wolę konkretne rzeczy, jabłko czy banan to przekąska. Nie zastąpią porządnego śniadania.

Widzę, że co raz więcej jest postów z opisami knajpek na blogach. Nowa forma reklamy (...)
Jabłko i banan to przekąska na 2 śniadanie; na pewno więcej jest tego niż suchej bułki
A na 1 śniadanie to jajecznica lepsza
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 17:10   #3586
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Pomyliłam wątki!
Proszę wybaczyć))

Z rozwalaczy - adidasy do spódniczki.
Jakoś "niet", chociaż a nie obserwuję ludzi, niech noszą co chcę, nie każdy ma czas/chęć/odpowiedni portfel - chociaż czasem mimowolnie się patrzy jeśli rozwalacz spektakularny

Edytowane przez Debrah
Czas edycji: 2011-11-22 o 17:18
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:08   #3587
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Pomyliłam wątki!
Proszę wybaczyć))

Z rozwalaczy - adidasy do spódniczki.
Jakoś "niet", chociaż a nie obserwuję ludzi, niech noszą co chcę, nie każdy ma czas/chęć/odpowiedni portfel - chociaż czasem mimowolnie się patrzy jeśli rozwalacz spektakularny
Ja adidasy w ogóle trawię tylko w zestawieniem z dresem podczas joggingu. Dla mnie adidasy to nie buty do chodzenia na co dzień. Dla faceta jeszcze ujdzie od biedy.

A co do blogów i reklam to mnie rozwala ta ilość "giveawayów" w którym kryterium naczelnym jest polubienie czegoś na fejsie (zważywszy że nie mam fejsa to tym bardziej czuję się pominięta). Dodatkowo opisy rzeczy, które dostało się od jakichś sklepów. Jest jeden blog (może nazwy nie będę wymieniać), w którym dziewczyna od roku nie chodzi w czymś, co nie byłoby prezentem od jakichś sklepów. Dodatkowo jak wejdzie się na jej konto na all, to wciąż widać nowe aukcje "jak nowe". Chyba to się trochę mija z ideą szafiarki, no ale cóż...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:59   #3588
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja adidasy w ogóle trawię tylko w zestawieniem z dresem podczas joggingu. Dla mnie adidasy to nie buty do chodzenia na co dzień. Dla faceta jeszcze ujdzie od biedy.

A co do blogów i reklam to mnie rozwala ta ilość "giveawayów" w którym kryterium naczelnym jest polubienie czegoś na fejsie (zważywszy że nie mam fejsa to tym bardziej czuję się pominięta). Dodatkowo opisy rzeczy, które dostało się od jakichś sklepów. Jest jeden blog (może nazwy nie będę wymieniać), w którym dziewczyna od roku nie chodzi w czymś, co nie byłoby prezentem od jakichś sklepów. Dodatkowo jak wejdzie się na jej konto na all, to wciąż widać nowe aukcje "jak nowe". Chyba to się trochę mija z ideą szafiarki, no ale cóż...
Chyba wiem o kogo chodzi)
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 00:01   #3589
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Chyba wiem o kogo chodzi)
Ja chyba też

Może trzeba takim osobom nowy termin ukuć? Słowo "szafiarka" totalnie mi tu nie pasuje... Może "sklepowiarka"?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 08:37   #3590
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Ja chyba też.. Chociaż.. chyba dużo kojarzę takich blogów opisanych jw. więc.. nie wiem czy myślimy o tym samym
masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 09:04   #3591
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość

Też nie lubię widoku tych wykrzywionych pięt , o zdrowiu takich nóg nie wspominając.

Wczoraj widziałam dziewczynę w oryginalnych EMU i miała jeden but maksymalnie wykrzywiony, tak, że pięta była w cholewce. Widok tragiczny.
Dlatego, jak się kupuje tego typu buty, to się nie bierze byle jakiego ciapa z Biedronki za 5,99.

Wydaje mi się, że te koślawe pięty to jednak nie oryginalne Emu, czy UGG, a podróby z Allegro, tudzież buty w "typie" Emu z Lidla, Reserved, czy H&M.

Oryginały mają dobrze usztywnianą piętę (mam UGGi) i zapewniam, że się nic nie krzywi (chyba, że ktoś ma stopę szpotawą - co w sumie u dzisiejszej młodzieży nie dziwi). A po obcasach innych butów widzę, że jednak ścieram bardziej zewnętrzną krawędź obcasów, a w Uggach jednak chodzę prosto.

A tematycznie, wczoraj myślałam, że mnie w sklepie obsługuje mulatka (heban na twarzy, czarne brwi), jednak panią zdradziła biała szyja i uszy. Taki odwrócony kolorystycznie aktor teatru Kabuki. Ciekawe kiedy wreszcie pewien sort kobiet zrozumie, że podkład, zwłaszcza w kontrastowym kolorze, nakłada się także na szyję, uszy, dekolt - jak bluzka dużo odsłania.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2011-11-23 o 09:10
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 09:27   #3592
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Dlatego, jak się kupuje tego typu buty, to się nie bierze byle jakiego ciapa z Biedronki za 5,99.

Wydaje mi się, że te koślawe pięty to jednak nie oryginalne Emu, czy UGG, a podróby z Allegro, tudzież buty w "typie" Emu z Lidla, Reserved, czy H&M.

Oryginały mają dobrze usztywnianą piętę (mam UGGi) i zapewniam, że się nic nie krzywi (chyba, że ktoś ma stopę szpotawą - co w sumie u dzisiejszej młodzieży nie dziwi). A po obcasach innych butów widzę, że jednak ścieram bardziej zewnętrzną krawędź obcasów, a w Uggach jednak chodzę prosto.

A tematycznie, wczoraj myślałam, że mnie w sklepie obsługuje mulatka (heban na twarzy, czarne brwi), jednak panią zdradziła biała szyja i uszy. Taki odwrócony kolorystycznie aktor teatru Kabuki. Ciekawe kiedy wreszcie pewien sort kobiet zrozumie, że podkład, zwłaszcza w kontrastowym kolorze, nakłada się także na szyję, uszy, dekolt - jak bluzka dużo odsłania.
Nikt nie krytykuje samych emu, mogą się podobac lub nie, kwestia gustu. Marka czy też jej brak też nie usprawiedliwia niechlujstwa - garderoba powinna być zadbana, niezależnie czy nosi się dolce&gabbana, velsracze czy marki z lidla.
Co do uggsów też je miałam i też mi się wykrzywiła podeszwa, także to chyba kwestia szczęścia - pewnie w oryginalnych emu za 8 stów tego nie ma ale wybaczcie, cena już mnie rozwala

Co do podkładu - podpisuje się obiema łapkami. Pomijam fakt, ze większość kobiet nawet nie wie, że ma źle dobrany kolor podkładu - to tak jak od 5 lat tłumacze mojej koleżance że korektor powinien być jasny, skoro nakłada je na już ciemne pryszcze/ślady po pryszczach. niestety nie chce tego przyjąć do wiadomości i kupuje chyba trójkę (a kolor skóry ma pomiędzy jedynką a dwójką)
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 09:36   #3593
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Dlatego, jak się kupuje tego typu buty, to się nie bierze byle jakiego ciapa z Biedronki za 5,99.
.
Nosz chyba wstawie zdjęcie moich byle jakich ciapów z Biedronki Serio, nie wiem na czym to polega, ale moje pseudoemu wyglądają jak nowe! Także nie uogólniałabym, na własnych przykładzie jestem skłonna twierdzić, że to od chodzenia zależy, bo rzeczywiście można by się było spodziewać, że ciapy z biedronki po 2óch wyjściach będą mieć taką zapadniętą piętę, a nie mają! Nie oburzam się czy coś Nieraz po prostu, przekonałam się, że nie zawsze wysoka cena = super jakość i na odwrót
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:07   #3594
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Jabłko i banan to przekąska na 2 śniadanie; na pewno więcej jest tego niż suchej bułki
A na 1 śniadanie to jajecznica lepsza
Dla mnie 2 śniadanie musi być konkretne , do tego może być przekąska w formie owocowej. Suchych bułek nie jadam. Ogólnie rzecz biorąc preferuję zdrowy tryb życia i odżywianie.

Wszystkim spożywającym właśnie posiłek, życzę smacznego
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:22   #3595
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Dla mnie 2 śniadanie musi być konkretne , do tego może być przekąska w formie owocowej. Suchych bułek nie jadam. Ogólnie rzecz biorąc preferuję zdrowy tryb życia i odżywianie.

Wszystkim spożywającym właśnie posiłek, życzę smacznego
Np?
Chciałabym coś zmienić w swoim żywieniu, stąd pytam.


Z rozwalaczy - błyszczące kurtki - jak worek na zwłoki. Niestety są wszędzie.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:53   #3596
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Co do emu to kolezanka kupiła za 100 zł chodzi ok. 2 miesięcy i to dosyć czesto a wyglądają jak nowe Pięta ani trochę nie jest przesunięta.

Ja kupiłam kiedyś i po tygodniu miałam przesuniętą i tak okropnie zniszczone że
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 13:29   #3597
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Np?
Chciałabym coś zmienić w swoim żywieniu, stąd pytam.


Z rozwalaczy - błyszczące kurtki - jak worek na zwłoki. Niestety są wszędzie.
Unikam przetworzonej żywności i preferuję wszelakie sałatki na bazie warzyw : sałaty, szpinaku itd., z dodatkiem kurczaka lub sera feta, mozarella itp., sałatki na bazie makaronu, z dodatkami np. tuńczykiem itp. Kanapki z ciemnego pieczywa albo tortilla z różnorodnym nadzieniem. Zestaw serek z warzywami z chrupkim pieczywem itp.

Na deser owoc, bo uwielbiam jabłka, banany itp.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 13:53   #3598
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Chyba wiem o kogo chodzi)
o kim myślicie?


Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Np?
Chciałabym coś zmienić w swoim żywieniu, stąd pytam.


Z rozwalaczy - błyszczące kurtki - jak worek na zwłoki. Niestety są wszędzie.

Hahaha boskie określenie
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 14:36   #3599
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Dla mnie 2 śniadanie musi być konkretne , do tego może być przekąska w formie owocowej. Suchych bułek nie jadam. Ogólnie rzecz biorąc preferuję zdrowy tryb życia i odżywianie.

Wszystkim spożywającym właśnie posiłek, życzę smacznego
Ja również Ale zauważyłam, że każdy ma na to swój sposób - jeden nie je tego, inny tamtego, jeden liczy kalorie, inny BTW Prawda jest taka, że sposób odżywiania należy przypasować indywidualnie do siebie i tyle

A o jakiejś bułce na 2 śniadanie to ktoś w wątku tutaj pisał, dlatego wspomniałam

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Np?
Chciałabym coś zmienić w swoim żywieniu, stąd pytam.

Z rozwalaczy - błyszczące kurtki - jak worek na zwłoki. Niestety są wszędzie.
Jak chcesz to pisz do mnie na PW, też mogę coś podpowiedzieć



Ok, end of off
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 15:13   #3600
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
Nosz chyba wstawie zdjęcie moich byle jakich ciapów z Biedronki
Ja też mam jakieś z Reala czy czegoś. Pięta i podeszwa są w stanie idealnym, a mam uczulenie na taką przekrzywioną stopę. Pewnie nie chcą się zepsuć, bo nigdy mi się nie podobały Kupiła je moja mama dla siebie, bo myślała, że to takie paputy dla starszych ludzi Jak się dowiedziała, że nie, to ich już nie chciała.

Ja na śniadanie wolałabym zjeść pełnoziarnistą bułkę z dobrą wędliną (np. upieczoną w domu) niż jabłko lub banana solo, co nawet posiłkiem nie jest.
Ale jak zdrowo jeść, można poczytać na dziale "Fitness"
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.