Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 16:17   #3601
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Za dwa tygodnie? A to dlaczego tak szybko? I gratuluję kierunku i wytrwałości
Na moim kierunku zawsze zaczyna się w połowie września. Ostatnie rocznik zaczynał nawet kiedyś jeszcze tydzień wcześniej. I nie mam sesji teraz jako takiej, czyli wolnego, czyli mam zajęcia nonstop od 13.9. do połowy maja...
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 16:32   #3602
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

A można spytać, jaką wybierzesz/wybrałaś specjalizację?
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 17:18   #3603
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

[1=640153e4df0157aa7c29548 7ff8c20c42fd57238_65c176d 09c1ac;21770601]A można spytać, jaką wybierzesz/wybrałaś specjalizację?[/QUOTE]

Zobaczymy jak wyjdzie w praniu chyba . Myślałam nad infektologią, ale nie mam zbytnio gdzie tak się kształcić a ginekologia padła, bo jednako za trudna fizycznie . Średnio narazie zapowiada się moja przyszłość
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:33   #3604
Ryska88
Rozeznanie
 
Avatar Ryska88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 734
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

A znajdą się jakieś dumne studentki politologii?Ja właśnie zaczynam trzeci rok( chyba)
__________________
Kiedy się rodzimy potrafimy tylko żyć...
Ryska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 11:38   #3605
Dronkey
Przyczajenie
 
Avatar Dronkey
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 21
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
wylądowałam na Akademii Morskiej na nawigacji ale jestem zadowolona z tego wyboru. Będę robiła coś, co lubię.
Za rok chciałabym iść jeszcze na zarządzanie flotą morską. Ale najpierw zobaczymy czy skończę ten rok nawigacji
Mogłabyś napisać coś więcej na temat tego kierunku, pliss Jakie przedmioty na maturze zdawałaś? Jak sobie wyobrażasz pracę po studiach ? Czy jest się w stanie ciągnąć jakiś drugi kierunek dodatkowo ?
Bardzo zaciekawiły mnie te studia i przekopałam prawie całego neta szukając informacji, ale nic porządnego nie znalazłam ...
Dronkey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 17:50   #3606
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez wengaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślcie o lingwistyce stosowanej angielsko-hiszpańskiej? z tego co szukałam to taki kierunek jest tylko w Warszawie... może widziałyście jakie były progi w tym roku bo ja za nic nie mogę znaleźć:/
Kierunek moim zdaniem bardzo fajny. Też bym chciała go studiować... Co do progów, było już pytanie w tym wątku.

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Trochę orientuję się jak jest na UW. Kolega z wynikami 91% i 88% dostał się z listy rezerwowej
Czyli powinnaś mieć z obu języków około 90%, a najlepiej więcej niż 90. Ale do grupy z hiszpańskim może być mniej chętnych.
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 17:12   #3607
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez enex Pokaż wiadomość
Za dwa tygodnie rozpoczynam ostatni rok na medycynie
Hi hi ja za 3 zaczynam III rok;-D
gdzie studiujesz?
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 17:38   #3608
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

To powiedzcie dziewczyny czy to prawda, że na medycynie rzeczywiście jest tyle pracy, że uczy się praktycznie bez przerwy i nie ma się czasu na życie towarzyskie, prywatne, hobby itp? bo słyszałam takie opinie i zastanawiam się czy to prawda czy ludzie dramatyzują
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:04   #3609
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
Hi hi ja za 3 zaczynam III rok;-D
gdzie studiujesz?
Nie mieszkam w Polsce, wi˛c nie wiem na ile Ci miejsce studiów pomoże.

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
To powiedzcie dziewczyny czy to prawda, że na medycynie rzeczywiście jest tyle pracy, że uczy się praktycznie bez przerwy i nie ma się czasu na życie towarzyskie, prywatne, hobby itp? bo słyszałam takie opinie i zastanawiam się czy to prawda czy ludzie dramatyzują
Prawda i nieprawda. Idzie zagospodarować czasem tak by mieć czas i na faceta i na sport itd., ale prawdą jest, że nauki jest ogrom. Ja teraz mam rozkład od 13.9. do połowy maja, od poniedziałku do piątku codziennie od cca 7rana do 13 w szpitalu a potem do nocy kucie na egzaminy końcowe. Są u nas w przeciągu całego roku czyli zero wolnego mam. Na 4tym i 5tym roku był rozkład blokowy, czyli zawsze jeden przedmiot różnie długo, potem egzamin z niego zaraz i dalszy przedmiot. Czyli sesja cały rok. Szczerze czasami miałam po dziurki w nosie tego jak wszystkie inne wydziały w sumie mniej czy więcej miały woln, zwłaszcza po okresie sesji a ja nonstop kułam, bo egzaminy...
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:24   #3610
NiKaa19
Zadomowienie
 
Avatar NiKaa19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pomorze ;)
Wiadomości: 1 139
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Co do pytania z tytułu, ja od października zaczynam studiować pedagogikę i niezależnie od opinii innych ludzi bardzo podoba mi się ten kierunek i zawsze chciałam z nim związać swoją przyszłość. Pozdrawiam
NiKaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 18:43   #3611
PaniJana
Rozeznanie
 
Avatar PaniJana
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 600
GG do PaniJana
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

A mnie ciekawi psychologia reklamy
a jak nie to zarządzanie i marketing
co o tym myślicie ?
__________________
.
PaniJana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 06:52   #3612
berethalia
Raczkowanie
 
Avatar berethalia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 484
GG do berethalia
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
To powiedzcie dziewczyny czy to prawda, że na medycynie rzeczywiście jest tyle pracy, że uczy się praktycznie bez przerwy i nie ma się czasu na życie towarzyskie, prywatne, hobby itp? bo słyszałam takie opinie i zastanawiam się czy to prawda czy ludzie dramatyzują

oczywiście że na sesję nie ma się życia towaryskiego.
ale powiem tak u nas 90% ludzi uprawia jakiś sport. w tym jakaś 1/3 pracuje. większośc jest parzysta - ja niestety nie. wszyscy ci których znam i mają jakieś hobby mają je nadal. trzeba tylko umieć ułozyć sobie czas. ja w sumie nie miałam żadnego ale jak zobaczyłam u siebie na studiach tych ludzi to już na drugim roku to od razu w Isemestrze tai chi w drugim tenis, kółko internistyczne, wolontariat i dorabianie na korepetycjach. i chciałabym zaznaczyc że nawt w sesję sypiałam po 8-10h i wszystko zadałam.
słowem czasu mało ale jak się jest ROBOCOPEM to nic;-)

wszystko zalezy od poziomu zdolności. ale zauważyłam że jak ktoś jest mniej zdolny to się też mniej uczy i zazwyczaj wsio zostawia na poprawki. i jakos mu się udaje.

jeszcze nie zdarzyło mi się ominąć piątków wyjątków i sobót kacowników. czasem te drugie zostawiałam na dom.

ale jest też ale u mnie kliniki dopiero się zaczynają. mimo tego smiem twierdzic (mieszkam w akademiku i widze) że i z tym ludzie sobie radzą.


enex
nie chcesz pisać, czyżby Lwów?
__________________
Chcę kupić ci kwiaty,
Zawstydza mnie tylko to, że jesteś chłopcem.
Ale jeżeli nie jesteś dziewczynką,
To nikt nie kupuje ci kwiatów.

Edytowane przez berethalia
Czas edycji: 2010-09-03 o 07:07 Powód: powtorzenie
berethalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 09:33   #3613
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez berethalia Pokaż wiadomość
enex
nie chcesz pisać, czyżby Lwów?
Nie nie, u sąsiadów południowych .
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 13:05   #3614
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

ale fajnie zawsze chciałam studiować za granicą
cao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 15:11   #3615
Elmok
Raczkowanie
 
Avatar Elmok
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 225
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

dziewczyny wybaczcie że sie wtrącam- ale mam małą zagwostkę odnosnie studiów, a nie chce zakładac nowego wątku żeby niepotrzebie nie zasmiecać forum

Otóż dostałam sie na dwie różne uczelnie i na dwa różne kierunki. I teraz nie moge sie zdecydować Broń Boże nie chce żebyście decydowaly za mnie- ciekawi mnie jakie jest Wasze zdanie, co Wy wybrałybyście.

Kierunki to Zarządzanie i Bezpieczeństwo Narodowe. Obie uczelnie są dość daleko od mojej miejscowości, wiec co bym nie wybrała czeka mnie wyprowadzka i prawdopodobnie akademik. Z jednej strony skłaniałabym sie ku Zarządzaniu bo uczelnia jest hmm.... troszkę lepiej zorganizowana, widać że "dbają" tam o studenta- stażę zagraniczne, wyjazdy etc. Z drugiej jednak strony czesto słyszę że zarządznie baardzo duzo to studiuje/kończya, a jest to kierunek bardzo niekonkretny.
Z kolei Bezpieczeństwo Narodowe jest ciekawym kierunkiem i na dość ciekawej uczelni jednak kierunek czasem wydaje mi sie taki 'nieżyciowy' no i raczej nie ma co liczyc na jakąś wymiane studencką czy staż za granicą...

No i teraz mam problem. Przydałoby sie zdecydowac wreszcie żeby dłużej nie zajmować komuś miejsca na jednej lub drugiej.
Bede wdzięczna jeśli wyrazicie Swoje zdanie na temat tych kierunków
Elmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 15:37   #3616
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Elmok Pokaż wiadomość
dziewczyny wybaczcie że sie wtrącam- ale mam małą zagwostkę odnosnie studiów, a nie chce zakładac nowego wątku żeby niepotrzebie nie zasmiecać forum

Otóż dostałam sie na dwie różne uczelnie i na dwa różne kierunki. I teraz nie moge sie zdecydować Broń Boże nie chce żebyście decydowaly za mnie- ciekawi mnie jakie jest Wasze zdanie, co Wy wybrałybyście.

Kierunki to Zarządzanie i Bezpieczeństwo Narodowe. Obie uczelnie są dość daleko od mojej miejscowości, wiec co bym nie wybrała czeka mnie wyprowadzka i prawdopodobnie akademik. Z jednej strony skłaniałabym sie ku Zarządzaniu bo uczelnia jest hmm.... troszkę lepiej zorganizowana, widać że "dbają" tam o studenta- stażę zagraniczne, wyjazdy etc. Z drugiej jednak strony czesto słyszę że zarządznie baardzo duzo to studiuje/kończya, a jest to kierunek bardzo niekonkretny.
Z kolei Bezpieczeństwo Narodowe jest ciekawym kierunkiem i na dość ciekawej uczelni jednak kierunek czasem wydaje mi sie taki 'nieżyciowy' no i raczej nie ma co liczyc na jakąś wymiane studencką czy staż za granicą...

No i teraz mam problem. Przydałoby sie zdecydowac wreszcie żeby dłużej nie zajmować komuś miejsca na jednej lub drugiej.
Bede wdzięczna jeśli wyrazicie Swoje zdanie na temat tych kierunków
Wszystko zależy od tego, co dla ciebie jest ważniejsze - konkretny kierunek czy większe możliwości... osobiście nie wybrałabym żadnego z tych kierunków więc nie będę ci nic doradzać, podpowiem tylko, że staże zagraniczne, wyjazdy itp organizowane są nie tylko przez konkretne uczelnie, ale również przez organizacje pozauczelniane - często można się spotkać z różnymi stypendiami na uczelniach zagranicznych, (np na stronie mojestypendium.pl) ofertami stażów w międzynarodowych koncernach itp. I zastanów się najpierw, co konkretnie chcesz robić po studiach - bo skoro jeden kierunek jest ogólny, a drugi nieżyciowy, to raczej żadne nie wskaże ci konkretnej ścieżki kariery tylko sama będziesz musiała decydować co dalej...
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 16:08   #3617
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Elmok a co to za uczelnie? odnośnie wymian , to teraz większość uczelni jest w programie Erasmus
cao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 19:28   #3618
Elmok
Raczkowanie
 
Avatar Elmok
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 225
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez cao Pokaż wiadomość
Elmok a co to za uczelnie? odnośnie wymian , to teraz większość uczelni jest w programie Erasmus

Jedna to Akademia Ekonomiczna (jest w programie Erasmus) ale druga to Wyższa Szkoła Oficerska a tam sie chyba nie prowadzi takich 'zewnętrznych' działań. I to mnie troche martwi. No, ale trzeba bedzie coś wybrać
Elmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 13:14   #3619
Zuza229
Zakorzenienie
 
Avatar Zuza229
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 178
GG do Zuza229
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Ryska88 Pokaż wiadomość
A znajdą się jakieś dumne studentki politologii?Ja właśnie zaczynam trzeci rok( chyba)
ale nie wiem czy aż tak dumne Drugi rok prraawie
__________________
Studentka



Mój Kochany

10 luty 2010 rok "Bo mam Ciebie.."
Zuza229 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 17:07   #3620
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Elmok, ja bym zdecydowanie wybrała BN.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 18:39   #3621
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Elmok ,aha a Akademia Ekonomiczna w Katowicach ?
jesli dostalas sie do Wyższej Szkoły Oficerskiej to wybrałabym tą szkole
cao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 22:00   #3622
Azzula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z domciu:)
Wiadomości: 1
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

wybiera się ktoś może do Kielc na matematykę? ja niedługo zaczynam tam studia i obawiam się trochę tego kierunku
Azzula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 22:57   #3623
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Mam prośbę biorę udział w konkursie welli i potrzebuję wsparcie w postaci głosów z góry dziękuję
cao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 10:54   #3624
Foxy89
Rozeznanie
 
Avatar Foxy89
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 652
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Ukończyłam Technikum Hotelarskie, studiuję Zarządzanie (Inwestycje i Nieruchomości) a na magisterkę nie wiem co wybrać Myślałam, żeby zacząć architekturę, ale nie podjęłam jeszcze decyzji. W ogóle zastanawia mnie co można wybrać na magisterkę po licencjacie z zarządzania
Foxy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 11:01   #3625
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego, co dla ciebie jest ważniejsze - konkretny kierunek czy większe możliwości... osobiście nie wybrałabym żadnego z tych kierunków więc nie będę ci nic doradzać, podpowiem tylko, że staże zagraniczne, wyjazdy itp organizowane są nie tylko przez konkretne uczelnie, ale również przez organizacje pozauczelniane - często można się spotkać z różnymi stypendiami na uczelniach zagranicznych, (np na stronie mojestypendium.pl) ofertami stażów w międzynarodowych koncernach itp. I zastanów się najpierw, co konkretnie chcesz robić po studiach - bo skoro jeden kierunek jest ogólny, a drugi nieżyciowy, to raczej żadne nie wskaże ci konkretnej ścieżki kariery tylko sama będziesz musiała decydować co dalej...
Bezpieczeństwo Narodowe Szczególnie jeśli masz predyspozycje. A ludzi po zarządzaniu faktycznie jest dużo i zawsze możesz to sobie zaocznie zrobić. Ale wybór należy do ciebie.
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:56   #3626
PerfekcyjnaJa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cześć dziewczyny!
Ja od października będę studiować socjologię ze specjalizacją psychologia stosowana. Strasznie się cieszę, ale... mam problem, bo nie bardzo rozumiem ten system punktowy ECTS tzn wiem,.że trzeba wyrobić dany prób punktowy, alby zaliczyć semestr, rok itd, ale jakie są zasady zapisów na zajęcia? np: na ile przedmiotów należy zapisać się ze specjalizacji?
Zdaję sobie sprawę ,że moje pytanie może się wydać nad wyraz banalne, ale proszę o pomoc.
__________________
Mazel Tow.
PerfekcyjnaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 21:00   #3627
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

A jesteś na uczelni na której samemu wybiera się przedmioty?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 21:12   #3628
Elmok
Raczkowanie
 
Avatar Elmok
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 225
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

hehehe zaglądnęłam tu na watek i znów mam problem bo juz sie prawie zdecydowałam na te nieszczęsne Katowice na początku byłam PEWNA, że jeśli tylko się dostanę to pojdę do Wrocławia na BN. Ale powiem szczerze, że uczelnia znacznie straciła w moich oczach głownie przez sprawy organizacji studiów etc.
(wyczytałam gdzies nawet, że uczelnie tego typu kierunki cywilne otwierają tylko i wyłącznie z powodów finansowych, wiec automatycznie są t0 studia jakby drugiej kategorii) no i sie zaczęłam zastanawiać....

ach dopisze jeszcze takie moje małe 'marzenie' połączone ze studiami moze poradzicie czy to ma sens
otóż ja kooocham robic zdjęcia. Chciałabym (być może) z tym związać swoją przyszlość. Oczywiście wcześniej robiąc kurs(y) żebym mogła porzadnie poznac temat i podszkolic umiejętności. Dlatego pomyslałam, że po zarządzaniu łatwiej bedzie mi sie przekwalifikowac gdyby okazao sie, że mam jakiekolwiek predyspozycje do zawodu fotografa..
Myślicie, że to ma jakis sens?

(swoją drogą mam bardzo rozbiezne zainteresowania tu fotografia tu BN hmmm....

Edytowane przez Elmok
Czas edycji: 2010-09-06 o 21:21
Elmok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 21:31   #3629
PerfekcyjnaJa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A jesteś na uczelni na której samemu wybiera się przedmioty?

Tak. Wiem,że obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy, więc chciałabym jak najszybciej wiedzieć na jakich konkretnych zasad to następuje. Ciekawi mnie to ile mogę wybrać konweratoriów, wykładów monograficznych i obowiązkowych dla specjalizacji...
Co prawda mam jeszcze czas i pewnie tego się dowiem od władz uczelni, bo dopiero w połowie września będę mogła się rejestrować, ale tak już mam w naturze,że muszę wiedzieć wszystko przed
__________________
Mazel Tow.
PerfekcyjnaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 21:41   #3630
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Z tym że raczej każda uczelnia, jeśli ma jakiś system zapisów na zajęcia, to unikalny dla siebie.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.