Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-02, 08:23   #3601
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Tak chodziło mi o tą popularną Lucy. Ja używam odcienia Pale Olive (nie ma foto na stronie) i jest wystarczająco jasny. Miałam próbkę kolor Fair i był biały niemalże i za jasny. O dziwo drugi w palecie Light jest troszkę dla mnie za ciemny, ale myślę że to raczej wina pomarańczowej tonacji. Niestety próbki poleciały już na wymiankę, więc swatchy nie mogę wrzucić.

Mnie też coraz bardziej kusi Lumene, bo czasem rano nie mam siły bawić się minerałami zwłaszcza gdy zaśpię na zajęcia. Przydały się wtedy szybki w użyciu płyny podkład.

Jestem w szoku. Bo ja miałam próbki z Lucy i Light i Pale Olive i każda była dla mnie za ciemna, a nie jestem jakaś ekstremalnie blada Raczej po prostu blada Ja z kolei też myślę o Lumene, tylko potrzebuję czegoś naprawdę matującego... I myślę też nad Deborah Colour Copy do cery tłustej i mieszanej odcień 0 Podobno nie ma różowych tonów, jest nadzieja
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 08:38   #3602
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

kurcze, kupiłam sobie ten compact mahattanu 2 w 1, i nie wiem, ale chyba mnie zapycha.... to możliwe? kurna, puder z wodą...
zdecydowanie jednak minerały mi nie szkodzą, i chyba muszę sobie poszukać jakiejś najbardziej przyjaznej formuły, bo na razie używałam tylko EDM, a potrzebuje czegoś kryjącego i bardziej 'kremowego', żeby moja buźka nie wyglądała na taką zmęczona pod koniec dnia...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 08:46   #3603
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

możliwe... zawiera on talc,który np. mnie zapycha,więc może Ciebie też .
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 08:54   #3604
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
możliwe... zawiera on talc,który np. mnie zapycha,więc może Ciebie też .
kuuuuuuurcze.....
ja generalnie mam cerę bardzo świrująca, i czasem to jest zbieg okoliczności, ale lepiej dmuchać na zimne :/
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 10:22   #3605
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A jak długo matuje filtr evy?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 11:41   #3606
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
A jak długo matuje filtr evy?
ja go nakładałam zawsze pod podkład; myśle, że nie matowi, ale w przeciwieństwie do niektórych innych filtrów nie przyspiesza świecenia i nie pozostawia żadnej warstwy na skórze (choć może osiadać na włoskach)

Kupiłam ten podkład Lumene, swatcha wrzucam na wątek o podkładach
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2374
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 11:47   #3607
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja go nakładałam zawsze pod podkład; myśle, że nie matowi, ale w przeciwieństwie do niektórych innych filtrów nie przyspiesza świecenia i nie pozostawia żadnej warstwy na skórze (choć może osiadać na włoskach)

Kupiłam ten podkład Lumene, swatcha wrzucam na wątek o podkładach
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2374

Jeszcze beżowo-żółty odcień! uwiódł mnie ten Lumene na odległość.
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 11:48   #3608
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mnie Eva fajnie matuje, niby zaraz po nałożeniu się świecę, ale po 15 minutach wchłania się do takiego naturalnego matu. A na ile, tego nie wiem, bo i tak nakładam na wierzch tonę skrobi
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:00   #3609
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

u mnie ostatnio skrobia nie daje rady.


Fiasco, mogłabyś dać znać wieczorem jak z trwałościa?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

i jak krycie?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:07   #3610
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Fiasco, mogłabyś dać znać wieczorem jak z trwałościa?
i jak krycie?
krycie - no właśnie... dla mnie niezadowalające (mam duuużo do ukrycia). takie lekkie do średniego, wspomagałam się korektorem; nie udało mi się nałożyć dwóch warstw, ale nie odczekałam, aż się utrwali.

jak z trwałoscią (na mojej mieszanej/tłustej cerze) dam znać, jeśli nie dziś wieczorem, to jutro po południu
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:20   #3611
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja bym chciała, żeby chociaż naczynka ukrył, korektorami albo nie umiem sie obłsugiwać, albo mi nie służą..
dzięki

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

http://allegro.pl/dermacol-make-odci...9216175.htmlto jest ten Dermacol?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 13:48   #3612
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
ja bym chciała, żeby chociaż naczynka ukrył, korektorami albo nie umiem sie obłsugiwać, albo mi nie służą..
dzięki

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

http://allegro.pl/dermacol-make-odci...9216175.htmlto jest ten Dermacol?
tak, to ten

ja naczynek nie mam, więc nie mogę stwierdzić, czy by dał radę
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 15:05   #3613
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ostatnio pisałyśmy, ze bladości pasuje każdy kolor włosów i w sumie tylko bladolice dobrze wyglądają w rudych zależnie od odcienia cery (chłodny? ciepły? neutralny?) może by ci pasował, ale jeśli masz bardzo ciemne brwi, może wyglądać nieciekawie (właśnie to, co mnie trzyma przy czarnej kawie to prawie czarna oprawa oczu)
Myślę, że jeśli ma ciemne brwi nie powinno to stanowić problemu (o ile nie są czarne, bo dopiero wtedy źle to wygląda. Ale przy brązowych wyglada o wiele lepiej niż przy np. blond.) Ja mam blond brwi i jak tylko mi zejdzie z nich brązowa henna, to wygladam jak pajac
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 15:45   #3614
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
kurcze, kupiłam sobie ten compact mahattanu 2 w 1, i nie wiem, ale chyba mnie zapycha.... to możliwe? kurna, puder z wodą...
zdecydowanie jednak minerały mi nie szkodzą, i chyba muszę sobie poszukać jakiejś najbardziej przyjaznej formuły, bo na razie używałam tylko EDM, a potrzebuje czegoś kryjącego i bardziej 'kremowego', żeby moja buźka nie wyglądała na taką zmęczona pod koniec dnia...
mnie puder Manhattanu (ten z serii Clear) zapychał tak okrutnie, że nie mogłam na siebie patrzeć. kilka podejść i koniec, leczyłam cerę z dwa miesiące zraziłam się absolutnie do tej firmy.

zauważyłam teraz, że dermacol na co dzień też mojej cerze nie służy w większej ilości, więc zostaje oficjalnie moim korektorem nr 1
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 15:48   #3615
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

cholerka... to bardzo słabo, bo odcień jest niezgorszy (tylko minimalnie za ciemny) i wygodne to jest do noszenia w torebce...
dobra, teraz szukam tych swatchy pixie vs. EDM - były kiedyś wrzucane, taaaaaaakie fajne....
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:40   #3616
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Kupiłam ten podkład Lumene, swatcha wrzucam na wątek o podkładach
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2374
Świetny odcień. Szkoda, że tak słabo kryje.

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
cholerka... to bardzo słabo, bo odcień jest niezgorszy (tylko minimalnie za ciemny) i wygodne to jest do noszenia w torebce...
dobra, teraz szukam tych swatchy pixie vs. EDM - były kiedyś wrzucane, taaaaaaakie fajne....

Jak znajdziesz te swatche to daj znać. Ja też ich szukam

Muszę się pochwalić, że kupiłam dzisiaj 2 mikro do szmacenia w cenie 2,99.
Dzisiaj wyszłam bez podkładu. Nie wiem co mnie natchnęło, ale już wszystko co mam w domu jest dla mnie za ciemne...Jak zobaczyłam się w lustrze powiększającym w Rossie to uznałam, że zamawiam minerały. Nie pamiętam, który kolor mi odpowiadał...Znowu będzie poszukiwanie.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 16:42   #3617
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Fiasco i jak ten podkład? Ja jutro po niego ide, trudno, niech mi chociaż koloryt skóry wyrówna, to będzie dobrze
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 17:23   #3618
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ja teraz używam EDM, ale z dnia na dzień coraz mniej się lubimy... Czekam na próbki Blusche, żeby się "dopewnić" czy French Vanilla to rzeczywiście mój odcień i może się przerzucę




Lucy? Czy oni czasem nie mają trochę okrojonej kolorówki? Albo mylę je z innymi minerałami na "L", albo jak ostatnio sprawdzałam to najjaśniejszy odcień był o wiele za ciemny?


Przymierzam się do zakupu tego podkładu Lumene, o którym pisałyście Chociaż nie jestem pewna czy chcę przeprosin z podkładami w płynie
No ja właśnie czekałam na wypłate i zamowilam dzis 6 próbek blusche na allegro, bo tez wlasnie zamierzalam je przetestowac, zachecona wrzoconym kiedys przez ciebie zdjęciem zamowilam vanilla latte i french vanilla (obecnie używam fair neutral EDM, ale jest troche za suchy własnie)
Na allegro widzialam teraz tylko probki, czy bywają czasem pełnowymiarowe opakowania? jesli nie to skąd je wytrzastnąć i jak sie mniej wiecej przedstawiają ceny?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 17:33   #3619
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
No ja właśnie czekałam na wypłate i zamowilam dzis 6 próbek blusche na allegro, bo tez wlasnie zamierzalam je przetestowac, zachecona wrzoconym kiedys przez ciebie zdjęciem zamowilam vanilla latte i french vanilla (obecnie używam fair neutral EDM, ale jest troche za suchy własnie)
Na allegro widzialam teraz tylko probki, czy bywają czasem pełnowymiarowe opakowania? jesli nie to skąd je wytrzastnąć i jak sie mniej wiecej przedstawiają ceny?
Zbiorowe zamówienia Ja już się wkręciłam i jest ok Jeśli nie wiesz co i jak to napisz do mnie na PW i wszystko Ci wyjaśnię
Z tego co wiem to pełnowymiarowe Blusche kosztuje ok. 13$, ale głowy nie daję... Na All są pełnowymiarowe Lumiere
Też używam Fair Neutral z EDMu i mnie idealnie pasował French Vanilla ...tak jakby miał bardziej "ludzki" kolor, a FN wypadał przy nim różowo
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 18:38   #3620
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Fiasco i jak ten podkład? Ja jutro po niego ide, trudno, niech mi chociaż koloryt skóry wyrówna, to będzie dobrze
jestem bardzo zadowolona z trwałości od ok. 10:30 trzymał mat całkiem nieźle, tylko raz ściągnęłam sebum bibułką (wystarczyła jedna, nie 3 czy 4, jak to czasem bywa). i ogólnie nieruszony, nie zwarzył mi się, nawet z nosa nie spłynął (co mi sie często zdarza przy wszelkiego rodzaju podkładach). ciekawa jestem, jak to będzie gdy nałożę go o 7 rano, czy wytrzyma 10h w szkole
i tak raczej zostaję przy minerałach, ale czasem po prostu wygodniej jest nałożyć płynny podkład, nawet szybciej, gdy nie mam zbyt wielu 'niespodzianek' do ukrycia

btw, moze się wam przyda, swatche Pixie: http://mineralnekosmetyki.pl/2010/03...-po-raz-drugi/
na jednym jest porównanie do EDM, ale tylko 4 kolory
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 18:46   #3621
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dzieki!
Lece jutro po niego. Moze będzie pewniejszy niż minerały, które raz trzymają sie pieknie, a następnego dnia po godiznie nie ma ich
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 18:53   #3622
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Zbiorowe zamówienia Ja już się wkręciłam i jest ok Jeśli nie wiesz co i jak to napisz do mnie na PW i wszystko Ci wyjaśnię
Z tego co wiem to pełnowymiarowe Blusche kosztuje ok. 13$, ale głowy nie daję... Na All są pełnowymiarowe Lumiere
Też używam Fair Neutral z EDMu i mnie idealnie pasował French Vanilla ...tak jakby miał bardziej "ludzki" kolor, a FN wypadał przy nim różowo
No faktycznie nie wiem co i jak, ale napisze do Ciebie jak dostane te próbki - jak podpasują mi i się zdecyduje A jak z trwalością Blusche porównując z EDM? Lepiej? bo gorzej chyba być nie może
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:23   #3623
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Fiasco, wspaniale się prezentuje ten Lumene!! Chyba też zorganizuję powrót do korzeni, i go zamówię Bo doszłam do wniosku, że w polskich drogeriach wypróbowałam już niemal wszystkie możliwe jasne podkłady i póki co, nie mam absolutnie pomysłu na nowe. Miałam kupić podkład Anny Sui, ale recenzje mnie zniechęciły (tłusty, ścina się i spływa z buzi. A mi nie o taki "glow" chodzi). Na oku mam jeszcze NARS i Laurę Mercier, ale te muszą poczekać.
Ruda, mnie też niektóre pudry 2 w 1 zapychają - a szczególnie takie"miękkie" kompakty. Ja obwiniam o to talk Mam wrażenie że w płynnych jest go mniej, bo te mi krzywdy nie robią (no chyba że mają wysoko olej parafinowy). Dlatego też nie utrwalam podkładu pudrami sypkimi.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 19:54   #3624
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

boski ten Lumene, quench, gdzie go dorwać w warszawie?
i Fiasco, jak z zapychaniem?

kurcze, w sumie nie powinno sie nie oprószać podkładu pudrem... tak mi zawsze programy telewizyjne mówiły, że to sie wtedy nie utrwala, nie "fixuje" i szybciej się utlenia... hm. ale jam wychowana na Ani Orłowskiej i jej programie o makijażu :P, wiec moze nie mam racji
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:02   #3625
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Nie wiem co mnie natchnęło, ale już wszystko co mam w domu jest dla mnie za ciemne...Jak zobaczyłam się w lustrze powiększającym w Rossie to uznałam, że zamawiam minerały. Nie pamiętam, który kolor mi odpowiadał...Znowu będzie poszukiwanie.
Hahaha, więc nie tylko ja mam taką opinię o tych lustrach. Po pierwsze wszystko wygląda w nim na za ciemne i niedopasowane, poza tym widać w nim każdą niedoskonałość cery...zawsze jak przechodzę to spojrzę i się wystraszę
taki mały off
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:05   #3626
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
Hahaha, więc nie tylko ja mam taką opinię o tych lustrach. Po pierwsze wszystko wygląda w nim na za ciemne i niedopasowane, poza tym widać w nim każdą niedoskonałość cery...zawsze jak przechodzę to spojrzę i się wystraszę
taki mały off
to ja się dołącze do OT
najgorsze są lustra wlasnie w Rossmanie oraz w sklepach spożywczych - te nad warzywami zwykle, wygląda się w nich jak trup w złym tego słowa znaczeniu - spuchnięty, zmęczony trup z pryszolami (nawet jezeli jedyne co sie ma na twarzy to jedna malenka krosteczka)

no i moim mistrzem są lustra w autobusach obok kierowy.... gabinet śmiechu +deformacja + pryszczormacja + ja wyglądam jak różowe spocone prosię.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:07   #3627
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

i lustra w przymierzalniach
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:09   #3628
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
no i moim mistrzem są lustra w autobusach obok kierowy.... gabinet śmiechu +deformacja + pryszczormacja + ja wyglądam jak różowe spocone prosię.
też tak mam wbiegam do autobusu uradowana, że zdążyłam, zerkam na siebie i tylko mi po głowie chodzi 'jak ja mogłam tak z domu wyjść?!'

Dziewczyny, gdzie Wy ten Lumene jasny znalazłyście?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:11   #3629
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

na pewno jest na allegro
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 20:14   #3630
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

oooo fiasco, dzięki, o te swatche mi chodziło właśnie
quench, to bardzo złe wieści... kurcze. czyli to może być właśnie talk, skoro masz to i Ty i królowa żurawin... ale na szczęście pozostają zawsze takie pudry naturalne, jak bambusowy, który pomieszałam z glinką i tego się chyba będę trzymać

co do luster... te w przymierzalniach są najgorsze, zawsze, ale to zawsze wyglądam w nich jak stara gruba baba z mega cellulitem...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.