Offopowe Zapuszczanie, część 50! - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-27, 15:41   #3601
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Testowałam raz, podobał mi się efekt, ale póki co więcej nie powiem.

Nie, nie wysuszało mnie nic, a nic. Świetny jest i na pewno nie raz go kupię Super utrwala podkład. Ja strasznie byłam napalona na CC, ale niestety... W ogóle nie wiem, gdzie nabyć teraz Healty Mix, nie ma w moim mieście już Burżuja nigdzie

Otako - świetna kiecka i baletki

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Ale się najadłam Zrobiłam naleśniki z fetą i szpinakiem+sos czosnkowy, ale pycha Uwielbiam takie. Dawno nie robiłam
A przez neta nie będzie taniej? Fajny jest? Nie miałam nigdy
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 16:44   #3602
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
A przez neta nie będzie taniej? Fajny jest? Nie miałam nigdy
Znalazłam na e-zebra za 32 zł A w drogeriach 60zł. Poczekam jeszcze z nim, ale CC jest w mega atrakcyjnej cenie, bo lekko ponad 20zł Healty to bardzo dobry podkład, aczkolwiek najjaśniejszy - Vanilia - o ile pamiętam dobrze był chyba ciut za żółty dla mnie, nie jestem pewna.. Dlatego wolałabym sprawdzić najpierw w drogerii jakiejś. Ogólnie fajnie kryje, jest trwały, naprawdę świetnie wygląda
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 17:02   #3603
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Znalazłam na e-zebra za 32 zł A w drogeriach 60zł. Poczekam jeszcze z nim, ale CC jest w mega atrakcyjnej cenie, bo lekko ponad 20zł Healty to bardzo dobry podkład, aczkolwiek najjaśniejszy - Vanilia - o ile pamiętam dobrze był chyba ciut za żółty dla mnie, nie jestem pewna.. Dlatego wolałabym sprawdzić najpierw w drogerii jakiejś. Ogólnie fajnie kryje, jest trwały, naprawdę świetnie wygląda
No to praktycznie połowa ceny. Ja zawsze droższe podkłady np. Revlon zamawiam przez neta, bo właśnie jest o połowę tańszy


Cudowna pogoda dzisiaj Rano pospacerowałyśmy prawie 3 godziny. Teraz jeszcze babcia trochę wzięła małą na spacer, a ja zabieram się za pranie.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 21:14   #3604
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Jutro spędzam dzień z koleżankami za miastem bierzemy koce, jednorazowego grilla, jedzenie i jedziemy nad wodę odpoczywać oby było słonecznie i cudownie, bo po całym tygodniu w dusznym biurze marze o świeżym powietrzu. A w niedziele mam pierwsze zajęcia z kursu
I jak było?
Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Ale się najadłam Zrobiłam naleśniki z fetą i szpinakiem+sos czosnkowy, ale pycha Uwielbiam takie. Dawno nie robiłam
Brzmi pysznie.
Wczoraj próbowałam robić te de volaye, ale jakoś mi nie wyszły, nie umiem dobrze rozbić mięsa, trudno.

Byłam dziś pierwszy dzień w pracy. Dobrze, że nie jestem zakupoholiczką, bo jestem w dziale z ciuchami dla kobiet. Zbankrutowałabym
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 06:49   #3605
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
No to praktycznie połowa ceny. Ja zawsze droższe podkłady np. Revlon zamawiam przez neta, bo właśnie jest o połowę tańszy


Cudowna pogoda dzisiaj Rano pospacerowałyśmy prawie 3 godziny. Teraz jeszcze babcia trochę wzięła małą na spacer, a ja zabieram się za pranie.
Ja tak samo, zawsze w ruch leci allegro, bo ceny są tam naprawdę świetne porównując do drogerii. Z ciekawości, ile w Rossmannach kosztuje Revlon ? U mnie oczywiście nie ma. WKurzona jestem Ani Bell, ani Eveline... Słabo.


Zazdroszczę pogody, u mnie pada od wczoraj

Smerfetko super, że jesteś zadowolona

Maryha super wypad Ja na szczęście mam rodziców na wsi, więc co tydzień zażywam tego świeżego powietrza, jak tylko będzie ciepło, zabieramy Małą nad jezioro na piknik
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 07:59   #3606
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Dzisiaj będę robiła pierwszy raz w życiu tort. Trzymajcie kciuki
U mnie pogoda dzisiaj taka sobie. Za to wczoraj było pięknie.
W ogóle dostałam wczoraj od menadżerki propozycję awansu Dobrze, że mam jeszcze 3 tygodnie na podjęcie decyzji. Chcę ale się boję
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 11:11   #3607
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Anulka gratuluję Dlaczego się boisz ?
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 11:24   #3608
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Anulka gratuluję Dlaczego się boisz ?

Nowych obowiązków Duża zmiana to nie jest co prawda. I wreszcie podwyższą mi etat przy okazji Mój Tż dostał dzisiaj awans. Zrobili mu w firmie niezły prezent na jutrzejsze urodziny
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 12:41   #3609
jovvavanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

jeśli masz zapuszczone włosy to chętnie kupię 605827977 Aneta
jovvavanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 14:30   #3610
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Ja tak samo, zawsze w ruch leci allegro, bo ceny są tam naprawdę świetne porównując do drogerii. Z ciekawości, ile w Rossmannach kosztuje Revlon ? U mnie oczywiście nie ma. WKurzona jestem Ani Bell, ani Eveline... Słabo.


Zazdroszczę pogody, u mnie pada od wczoraj

Smerfetko super, że jesteś zadowolona

Maryha super wypad Ja na szczęście mam rodziców na wsi, więc co tydzień zażywam tego świeżego powietrza, jak tylko będzie ciepło, zabieramy Małą nad jezioro na piknik
Około 70 zł U mnie Bell też nie ma, ale Eveline jest

Byłyśmy rano na spacerze Przyszła mi paczka z Revlonem i cieniami Makeup Revolution
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 14:40   #3611
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Około 70 zł U mnie Bell też nie ma, ale Eveline jest

Byłyśmy rano na spacerze Przyszła mi paczka z Revlonem i cieniami Makeup Revolution
Łooo Matko Przesada! W życiu bym nie kupiła tam, wiedząc, że przez Internet kupię za połowę ceny.

O proszę Colorstay brałaś ? I jak cienie wizualnie ? Ciekawa jestem jak się sprawdzą.

My nie byłyśmy dzisiaj ani wczoraj Okropna pogoda i pomyśleć, że weekend był taki cudowny
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 15:18   #3612
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Łooo Matko Przesada! W życiu bym nie kupiła tam, wiedząc, że przez Internet kupię za połowę ceny.

O proszę Colorstay brałaś ? I jak cienie wizualnie ? Ciekawa jestem jak się sprawdzą.

My nie byłyśmy dzisiaj ani wczoraj Okropna pogoda i pomyśleć, że weekend był taki cudowny
Colorstay Podobają mi się, kolory super Tylko nie wiem czy trafiłam na felerny egzemplarz czy co, ale paleta koszmarnie ciężko się otwiera Jak ktoś ma długie paznokcie to ma zagwarantowane że je połamie

U mnie przed chwilą też lało, ale rano było pięknie.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 19:19   #3613
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość

Ja na szczęście mam rodziców na wsi, więc co tydzień zażywam tego świeżego powietrza, jak tylko będzie ciepło, zabieramy Małą nad jezioro na piknik
ja chcilalabym uciec na wies na stale,miasto mnie przytlacza mimo,ze mieszkam w nim od zawsze
[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;51201827]Dzisiaj będę robiła pierwszy raz w życiu tort. Trzymajcie kciuki
U mnie pogoda dzisiaj taka sobie. Za to wczoraj było pięknie.
W ogóle dostałam wczoraj od menadżerki propozycję awansu Dobrze, że mam jeszcze 3 tygodnie na podjęcie decyzji. Chcę ale się boję [/QUOTE]
i jak tort?
Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

U mnie przed chwilą też lało, ale rano było pięknie.
mnie zanosi sie na burze
całe popludnie spedzilam na i na
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 19:47   #3614
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
ja chcilalabym uciec na wies na stale,miasto mnie przytlacza mimo,ze mieszkam w nim od zawsze

i jak tort?

mnie zanosi sie na burze
całe popludnie spedzilam na i na
Co ciekawego gotowałaś?
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 20:04   #3615
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Co ciekawego gotowałaś?
zupke brokułowa i zapiekanke warzywna z kurczakiem moj maly to glodomorek i lubi sobie zjesc, na szczescie nie wybrzydza,lubi prawie wszystko i ma apetyt

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

rozpadało sie,dobrze ze nie ma burzy

Edytowane przez astra85
Czas edycji: 2015-04-28 o 20:42 Powód: literówka
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 20:31   #3616
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Wczoraj wybrałam się do Tarasów na wiosenne zakupy. W Rossmannie wszystkie szafy pełne, kilka osób na krzyż w całym sklepie, spokojnie można było przebierać, wybierać. Ale wzięłam tylko ten puder Astora, o którym pisałam wcześniej.

Poza tym kupiłam sukienkę w H&M http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0266219009.html i 3 koszulki w Zarze.

W sklepach w sumie nic ciekawego nie widziałam, wróciłam do domu i w sklepie online H&M kupiłam jeszcze 3 pary butów, bluzkę i skarpetki dla mnie i TŻ.
U nas też o dziwo nie było źle. Byłam w niedziele po południu w rossie, w szafach nadal całkiem niezły wybór, w sklepie dość luźno

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;51182070]Dodaję aktualizację Moje włosy miały wczoraj ghd więc musiałam to uwiecznić. Nawet Tż wczoraj powiedział, że mam fajną fryzurę Jakość zdjęć nie powala ale tak to już jest kiedy trzeba sobie zdjęcie samemu zrobić :[/QUOTE]

Świetne kudły kolor naturalny?

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
http://pani-domu-w-akcji.blogspot.co...olady.html?m=1. Aaaleee pyyyszneee z tą cukrową posypką są strasznie,strasznie słodkie, ale bez
Ależ bym to zjadł :ślina:

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Anulka bardzo ładne włosy

Smerfetko =pi:

Miki ja kupiłam ten podkład co Ty z Rimmel, również sypki z Wibo, oprócz tego korektor z Rimmel taki nowy, w okrągłym opakowaniu, w kremie, dwa podkłady z AA, rozświetlacz z Wibo i róż w kremie Rimmel, którego nie umiem nałożyć. Kurcze, czy ja nie potrafię szukać na KWC? Nic mi się nie wyświetla po zmianach na Wizażu. Bardzo fajny jest ten puder, jestem zadowolona. A rozświetlacz ? Dla mnie mega Używam trzy dni, trzyma się cały dzień, na róż nakładam odrobinę, super. No i zapłaciłam 5zł. : Siostra z kolei kupiła te rozświetlające kuleczki z Wibo i przetestowałam - bardzo fajne, ale drobinki są dość duże, dla mnie najlepsze są z KOBO póki co, których nie widać, ale jednak rozświetlają.
Miki miałam ten korektor z May, strasznie go lubiłam i żałuję, że wzięłam z Rimmel, bo jest dość tępy i ciężki. Jednak cienie pokrywa idealn

Poza tym pojechałam napalona na Bourjoisa i co ? Wycofali szafy z tymi kosmetykami, zarówno w jednym jak i drugim Rossmannie, ale byłam zła

Maryś poszalałaś
Hehe, to nie był koniec Ano poszalałam, bo w sumie teraz maluje się codziennie a nie mam kiedy tak latać po drogeriach, zużyłam ostatnio całe zapasy do twarzy Chce zainwestować też w trochę lepszych rzeczy, bo jednak wiele moich kosmetyków przestało się sprawdzać kiedy makijaż musi wytrzymać 12 godzin. W weekend dokupiłam korektor hipoalergiczny z Bell, ten róż w kremie z rimmela koralowy i podkład wake me up na otarcie łez z powodu braków healthy mix Też nie umiem użyć tego różu! Myślałam o pędzlu, ale boję się, że wywalę pół tubki na raz i usmaruje cały pędzel Koniec końców nałożyłam jajkiem do podkładu, ale efekt był daleki od ideału pomalowałam zbyt dużą powierzchnie, w zasadzie to pół japy, a była szósta rano, więc zorientowałam się dopiero w pracy zdecydowanie muszę dopracować technikę nakładania go

Wake me up póki co zapowiada się ekstra tylko chyba żadnej z was kolory nie dogodzą, nawet jak na moje wymagania paleta jest dość ciemna, świetnie sprawdzi się w lecie

A! Co do burżuja! Nie dorwałam healthy mix bo... Burżuj wstrzymał dostawy do rossmanów w całym moim mieście (sic!) na tydzień przed promocją. Co za banda obleśnych prosiaków może teraz jakaś dostawa dotrze, ale babeczki nic nie wiedzą. Pewnie w całej Polsce tak było

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
I jak było?

Brzmi pysznie.
Wczoraj próbowałam robić te de volaye, ale jakoś mi nie wyszły, nie umiem dobrze rozbić mięsa, trudno.

Byłam dziś pierwszy dzień w pracy. Dobrze, że nie jestem zakupoholiczką, bo jestem w dziale z ciuchami dla kobiet. Zbankrutowałabym
Cudownie. Odpoczęłam, nawet się opaliłam tylko ciągle miałam wyrzuty sumienia, że jeden dzień w tygodniu wolny a ja zamiast robić w ogródku leżę No i bardzo mnie łeb bolał po powrocie do domu, jednak trasa króciutka ale trudna (autostrada) a w aucie hałas, pierwszy raz tyle na słońcu, no i tyle świeżego powietrza


Dział z ciuchami da mnie to by był dramat

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Ja tak samo, zawsze w ruch leci allegro, bo ceny są tam naprawdę świetne porównując do drogerii. Z ciekawości, ile w Rossmannach kosztuje Revlon ? U mnie oczywiście nie ma. WKurzona jestem Ani Bell, ani Eveline... Słabo.


Maryha super wypad Ja na szczęście mam rodziców na wsi, więc co tydzień zażywam tego świeżego powietrza, jak tylko będzie ciepło, zabieramy Małą nad jezioro na piknik
Ja mam trochę stracha przed kupowaniem na allegro- czy nie przyjdzie przeterminowane, albo jakaś podróba. Czasem wole przepłacić za komfort kupowania stacjonarnie

Ale wam dobrze! Też miałam rodzinę na wsi, uwielbiałam tam jeździć, tylko kilkanaście km a człowiek był w zupełnie innym świecie niestety dziadkowie już nie żyją więc nie mam do kogo jeździć.

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;51201827]Dzisiaj będę robiła pierwszy raz w życiu tort. Trzymajcie kciuki
U mnie pogoda dzisiaj taka sobie. Za to wczoraj było pięknie.
W ogóle dostałam wczoraj od menadżerki propozycję awansu Dobrze, że mam jeszcze 3 tygodnie na podjęcie decyzji. Chcę ale się boję :[/QUOTE]

Nie bój się! Do odważnych świat należy!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Colorstay, Podobają mi się, kolory super Tylko nie wiem czy trafiłam na felerny egzemplarz czy co, ale paleta koszmarnie ciężko się otwiera Jak ktoś ma długie paznokcie to ma zagwarantowane że je połamie
U mnie przed chwilą też lało, ale rano było pięknie.
Nie trafiłaś na felerny egzemplarz. Te paletki słyną z beznadziejnego zamknięcia. Sama na jednej połamałam pazury

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
zupke brokułowa i zapiekanke wzrywna z kurczakiem moj maly to glodomorek i lubi sobie zjesc, na szczescie nie wybrzydza,lubi prawie wszystko i ma apetyt

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

rozpadało sie,dobrze ze nie ma burzy
Ohh mniam, jakbym chciała żeby mi ktos gotował takie łakocie
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-28, 22:11   #3617
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
zupke brokułowa i zapiekanke warzywna z kurczakiem moj maly to glodomorek i lubi sobie zjesc, na szczescie nie wybrzydza,lubi prawie wszystko i ma apetyt

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

rozpadało sie,dobrze ze nie ma burzy
Ooo zapiekanka już za mną od dawna chodzi, muszę w końcu zrobić

Ja dzisiaj też trochę kucharzyłam Zrobiłam dla małej zupę, dla nas obiad i jeszcze ugotowałam gulasz na jutro

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość

Nie trafiłaś na felerny egzemplarz. Te paletki słyną z beznadziejnego zamknięcia. Sama na jednej połamałam pazury
Masakra Nawet Tż miał problem żeby otworzyć

Maryś zawsze możesz zamówić sprawdzonych sklepach internetowych typu ekobieca, ezebra, mintishop. Na all jest jakieś ryzyko, choć do tej pory nigdy nie trafiłam na podróbkę
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 10:46   #3618
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Znacie jakiś mocno, ale naprawdę mocno utrwalający lakier do włosów? Potrzebuję do grzywki, miałam już taft na poziomie 5 i 6, hegron (ten świetnie trzyma mi nawet loki). Teraz wygląda to tak, że wszytko trzyma się Max godzinę. A na powowtrzu to już całkiem, kilkanaście minut. Dobrze byłoby jakby kosztował nie więcej niż 25zł. Gumy średnio się sprawdzają, też nie trzymają.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2015-04-29 o 10:48
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 13:15   #3619
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
i jak tort?

Wyszedł na szczęście

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Świetne kudły kolor naturalny?
Nie bój się! Do odważnych świat należy!

Niestety nie naturalny
Też tak sobie mówię właśnie Jestem już prawie zdecydowana
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 15:20   #3620
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=12481 Coraz lepiej idzie mi z falami

Bell mam ten sam problem, podkręciłam włosy, spryskałam Taftem 4 i co? Włosy mi się rozprostowują Nie wiem jak utrwalić moje fale.

Maryś ja też wciąż zastanawiam się nad pędzlem i jak będzie lewa kasa zamawiam Hakuro - do pokładu i różu. Tak jak napisała Miki - w sprawdzonych drogeriach nie bój się zakupów, ja również na Allegro póki co nie trafiłam na podróbkę

Astro mniam U nas dzisiaj były pulpety z indyczka+ziemniak+sałatka ze świeżego szpinaku


Maryha Łejk mi ap jest świetny Używałam pewnego lata (może z trzy lata temu) jak miałam ciut przyciemnioną cerę, choć wiadomo - nadal bladą i najjaśniejszy pasował. Szkoda, bo miałam na niego ochotę na promocji, ale jest za ciemny. Jednak daje wspaniały efekt na twarzy.

Ja póki co zachwycam się AA Podkład Satynowy Prześlicznie wygląda na twarzy, długo się utrzymuje, naprawdę jestem bardzo zadowolona. Wydaje mi się, że się polubimy na dłużej Mówiłam już, jak strasznie kocham podkłady rozświetlające ? Jak nie to właśnie mówię
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-satynowy.html
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-29, 20:41   #3621
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;51204859]Nowych obowiązków Duża zmiana to nie jest co prawda. I wreszcie podwyższą mi etat przy okazji Mój Tż dostał dzisiaj awans. Zrobili mu w firmie niezły prezent na jutrzejsze urodziny [/QUOTE]

Zaryzykuj. Żebyś potem nie żałowała niewykorzystanej szansy



Też by mi się przydał dobry, sprawdzony lakier do włosów. Mam zamiar zrobić sobie grzywkę w ciągu dwóch miesięcy. A też nie chcę mieć ją ciągle w nieładzie, zwłaszcza, że wiatr niestety tutaj wieje często.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 19:09   #3622
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Witajcie

Dzisiaj zaszalałam na promocji w Rossie. Kupiłam eyeliner i tusz do rzęs. Zaraz będę testować.

W sobotę idę na wesele i nie mam pomysłu na fryzurę. Jakie fryzury lubicie i się sprawdzają u Was na takie okazje?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 21:27   #3623
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=12481 Coraz lepiej idzie mi z falami

Bell mam ten sam problem, podkręciłam włosy, spryskałam Taftem 4 i co? Włosy mi się rozprostowują Nie wiem jak utrwalić moje fale.

Maryś ja też wciąż zastanawiam się nad pędzlem i jak będzie lewa kasa zamawiam Hakuro - do pokładu i różu. Tak jak napisała Miki - w sprawdzonych drogeriach nie bój się zakupów, ja również na Allegro póki co nie trafiłam na podróbkę

Astro mniam U nas dzisiaj były pulpety z indyczka+ziemniak+sałatka ze świeżego szpinaku


Maryha Łejk mi ap jest świetny Używałam pewnego lata (może z trzy lata temu) jak miałam ciut przyciemnioną cerę, choć wiadomo - nadal bladą i najjaśniejszy pasował. Szkoda, bo miałam na niego ochotę na promocji, ale jest za ciemny. Jednak daje wspaniały efekt na twarzy.

Ja póki co zachwycam się AA Podkład Satynowy Prześlicznie wygląda na twarzy, długo się utrzymuje, naprawdę jestem bardzo zadowolona. Wydaje mi się, że się polubimy na dłużej Mówiłam już, jak strasznie kocham podkłady rozświetlające ? Jak nie to właśnie mówię
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...-satynowy.html
Jakie długie

U mnie też loki/fale prostownicą nie trzymają się zbyt długo

Mówisz, że taki fajny? Może kiedyś wypróbuję, drogi nie jest

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Witajcie

Dzisiaj zaszalałam na promocji w Rossie. Kupiłam eyeliner i tusz do rzęs. Zaraz będę testować.

W sobotę idę na wesele i nie mam pomysłu na fryzurę. Jakie fryzury lubicie i się sprawdzają u Was na takie okazje?
Który tusz wzięłaś? Ja ostatecznie ten kupiłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ck-lashes.html nie miałam go nigdy Miałam kiedyś tusz z Golden Rose z identyczną szczoteczką i byłam bardzo zadowolona, no zobaczymy jak będzie tutaj

U mnie sprawdzają się tylko pokręcone włosy. Raz na weselu miałam proste włosy i bardzo mi przeszkadzały, leciały mi na twarz i szybko zrobiły mi się strąki, musiałam często je czesać. Przeważnie fryzjerka mi kręci, trochę tapiruje przy nasadzie i podpina do góry.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Asia jak ma się Twój biust po karmieniu? Zmienił się?
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 22:36   #3624
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Miki, też planuję pokręcić, ale nie wiem, co robić żeby się trzymały.

Wzięłam tusz z Loreala Volume Million Lashes so couture. Ale po ten, króry polecałaś, też pójdę po weekendzie.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Namalowałam babci obraz. Mam nadzieję, że się ucieszy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraz.jpg (23,3 KB, 28 załadowań)
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 22:38   #3625
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Trochę złe światło, bo odbija się w złoceniach. Jak odzyskam kartę do aparatu, to dam lepsze foto
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 22:51   #3626
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Miki, też planuję pokręcić, ale nie wiem, co robić żeby się trzymały.

Wzięłam tusz z Loreala Volume Million Lashes so couture. Ale po ten, króry polecałaś, też pójdę po weekendzie.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Namalowałam babci obraz. Mam nadzieję, że się ucieszy.
A czym kręcisz? Kurczę nie doradzę Ci czym utrwalić, bo sama mam z tym problem, dlatego zawsze czesze mnie fryzjer na wesele.

Ciekawa jestem tego tuszu, ma tyle pozytywnych opinii. Daj znać jak się spisał jak już wypróbujesz

Wow! Zdolniacho! Babcia na pewno się ucieszy
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 09:36   #3627
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
W sobotę idę na wesele i nie mam pomysłu na fryzurę. Jakie fryzury lubicie i się sprawdzają u Was na takie okazje?
Ja na dwóch ostatnich miałam http://p3.sexymamy.pl/266ed08d9f0537...8dfdcd3019.jpg http://czekoladoweloveee.blog.pl/fil...5ee8f0ee93.jpg
Nie lubię rozpuszczonych włosów, nie chodzę do fryzjerów. Mama mnie czesała.
A na dwóch poprzednich też warkocze, ale coś takiego http://www.dodajfryzure.pl/wp-conten...2013/04/58.jpg i reszta spięta z boku za uchem. Ale taką łatwiej zrobić na półdługich włosach.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.




Edytowane przez otako
Czas edycji: 2015-05-01 o 09:38
otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 12:24   #3628
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Miki, dziękuję Babcia już całe życie czeka ode mnie na obraz, wreszcie będzie mieć.

Kręcę włosy na lokówkę, ale nie wiem, jak taką długość podkręcić jak mam, poza tym kojarzy mi się lokówka z paleniem włosów. W każdym razie na następne wesele kupię papiloty miękkie. Zobaczymy, co wyjdzie.

Dam znać Będę testować na weselu i dzisiaj Ten eyeliner z L'Oreal któy kupiłam też spoko, niezmywalny
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 12:30   #3629
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Otako, świetne te fryzury i co najważniejsze, nie wpadają w rosół
Podoba mi się też ta:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015_trendy_slubne_na_zblizajacy_sie_nowy_rok_1.jpg (58,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uroda.jpg (47,7 KB, 6 załadowań)
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:17   #3630
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Zaryzykuj. Żebyś potem nie żałowała niewykorzystanej szansy
Mam dni, że jestem pewna, że dam sobie radę Ale dzisiaj mam dzień pod tytułem, że to nie dla mnie i zastanawiam się czy nie zostać na tym stanowisku na którym obecnie jestem

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Namalowałam babci obraz. Mam nadzieję, że się ucieszy.
Super!!
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 23:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.