Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 08:37   #3601
paula03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 53
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

2 tyg temu piescilam sie oralnie ze swoim facetem.Najpierw on mnie i byl ubrany a pozniej ja jego i tez sie ubralam.Nie mial wytrysku.Pozniej zrobil mi palcowke.Mowil ze nie dotykal penisa.Boje sie ze moge byc w ciaz, mam regularne okresy a teraz mi sie spoznia 4 dni..boje sie
paula03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 08:55   #3602
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula03 Pokaż wiadomość
2 tyg temu piescilam sie oralnie ze swoim facetem.Najpierw on mnie i byl ubrany a pozniej ja jego i tez sie ubralam.Nie mial wytrysku.Pozniej zrobil mi palcowke.Mowil ze nie dotykal penisa.Boje sie ze moge byc w ciaz, mam regularne okresy a teraz mi sie spoznia 4 dni..boje sie
nie jesteś w ciąży. Chyba, że innego dnia uprawialiście seks bez zabezpieczenia. Seks = wprowadzenie penisa do pochwy. Nie palców. Chyba że wcześniej by miał wytrysk na te palce i spermę złośliwie wkładał w Ciebie palcami.

przepraszam, nie mogłam się powstrzymać.

to prawie jak pytanie o ciąże gdy się kąpało w wannie, w której wcześniej kąpał się jakiś facet
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 09:01   #3603
paula03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 53
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

no niby nie, wiec dlaczego okres mi sie spoznia? No nie mial wytrysku ale ten wczesniejszy sluz owszem.
paula03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 09:18   #3604
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula03 Pokaż wiadomość
no niby nie, wiec dlaczego okres mi sie spoznia? No nie mial wytrysku ale ten wczesniejszy sluz owszem.
Bo się denerwujesz, bo może pogoda się zmienila, może sie przeziębiłas, może, może, może.
Jak się bardzo denerwujesz to zrób test który pokaze wynik negatywny
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 09:46   #3605
Malinka89
Przyczajenie
 
Avatar Malinka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
GG do Malinka89
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

czesc
Jestem w ciąży w 3 tygdniu. Ostatnio przytyłam 2 kg a nie jem dużo nie mam wogóle apetytu.. czy to przytycie i brak apetytu jest normalne? dzięki z góry za opdowiedzi. pozdrawiamy.
Malinka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 09:52   #3606
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Malinka89 Pokaż wiadomość
czesc
Jestem w ciąży w 3 tygdniu. Ostatnio przytyłam 2 kg a nie jem dużo nie mam wogóle apetytu.. czy to przytycie i brak apetytu jest normalne? dzięki z góry za opdowiedzi. pozdrawiamy.
normalne. ponoć nawet jest tak że dziewczyny przy pocżątkowych ciążach chudną. moim zdaniem nie masz co sie przejmować. napewno to nadrobisz.
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:04   #3607
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Malinka89 Pokaż wiadomość
czesc
Jestem w ciąży w 3 tygdniu. Ostatnio przytyłam 2 kg a nie jem dużo nie mam wogóle apetytu.. czy to przytycie i brak apetytu jest normalne? dzięki z góry za opdowiedzi. pozdrawiamy.
W 3? Tygodnie ciąży liczy się zwykle od daty ostatniej miesiączki. Albo z pierwszego usg.
Byłaś już u lekarza?
Można przytyć mająć zmniejszomy apetyt. Może podjadałaś więcej między głównymi posiłkami jakieś bardziej kaloryczne rzeczy, albo zmienił Ci się metabolizm, a może zatrzymujesz więcej wody.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 10:19   #3608
fiktoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Ciąża?

Dziewczyny! Zaraz 21.01 mój chłopak kupił test ciążowy. Zrobiłam i... Wyszedł pozytywny! Nie wierzyliśmy na początku,więc kupiliśmy 2 i ten także wykazał,że jestem w ciąży! Zaraz następnego dnia udałam się do lekarza i moja doktór przyjęła mnie bez kolejki. USG wykazało,że jestem w około 4 tygodniu ciąży.Nie mogła nic więcej ustalić,ponieważ nie miałam okresu już od sierpnia... Następną wizytę mam 4.02. I wtedy wszystko będzie jasne... Trochę się boimy tego wszystkiego,ponieważ mamy dopiero 19 lat... Oboje się uczymy... Nie wiemy jak to będzie... Teraz tylko modlę się,by z Naszym maleństwem było wszystko ok! Pozdrawiam i dziękuję za rady!
fiktoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:35   #3609
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez fiktoza Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Zaraz 21.01 mój chłopak kupił test ciążowy. Zrobiłam i... Wyszedł pozytywny! Nie wierzyliśmy na początku,więc kupiliśmy 2 i ten także wykazał,że jestem w ciąży! Zaraz następnego dnia udałam się do lekarza i moja doktór przyjęła mnie bez kolejki. USG wykazało,że jestem w około 4 tygodniu ciąży.Nie mogła nic więcej ustalić,ponieważ nie miałam okresu już od sierpnia... Następną wizytę mam 4.02. I wtedy wszystko będzie jasne... Trochę się boimy tego wszystkiego,ponieważ mamy dopiero 19 lat... Oboje się uczymy... Nie wiemy jak to będzie... Teraz tylko modlę się,by z Naszym maleństwem było wszystko ok! Pozdrawiam i dziękuję za rady!
Jeśli się cieszycie to ok


A mogłabys napisac jak doszlo do wpadki?

Edytowane przez _Emi_
Czas edycji: 2009-01-26 o 10:40
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:39   #3610
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez fiktoza Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Zaraz 21.01 mój chłopak kupił test ciążowy. Zrobiłam i... Wyszedł pozytywny! Nie wierzyliśmy na początku,więc kupiliśmy 2 i ten także wykazał,że jestem w ciąży! Zaraz następnego dnia udałam się do lekarza i moja doktór przyjęła mnie bez kolejki. USG wykazało,że jestem w około 4 tygodniu ciąży.Nie mogła nic więcej ustalić,ponieważ nie miałam okresu już od sierpnia... Następną wizytę mam 4.02. I wtedy wszystko będzie jasne... Trochę się boimy tego wszystkiego,ponieważ mamy dopiero 19 lat... Oboje się uczymy... Nie wiemy jak to będzie... Teraz tylko modlę się,by z Naszym maleństwem było wszystko ok! Pozdrawiam i dziękuję za rady!
A jakich rad od nas oczekujesz? Bo nie było w wypowiedzi żadnego pytania. Zostałaś obdarzona najwiekszym skarbem świata Mam znajomą w Twoim wieku która jest w ciąży i jest bardzo szczęsliwa. Dacie sobie rade, nie jesteście już małymi dzieciakami. Teraz można tylko życzyć wam dużo szczęścia i zdrowia dla maleństwa Wszystkiego dobrego.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 10:54   #3611
elfiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Kazdy organizm reaguje inaczej w pierwszych tygodniach brak apetytu jest normalnym objawem. Dopiero z czasem zaczynaja się zachcianki. Z tego co czytałam to w pierwszych tygodniach kobietom towarzyszy uczucie spuchnięcia. Przed okresem kazdy organizm magazynuje wodę dlatego podczas okresu ważymy 2-3 kg węcej. Byc moze twój orgaznizm szykował sie do okresu a ten z powodu ciazy nie przyszedl ale nadmiar wody pozostał. Dla swojego pokoju skontaktuj sie ze swoim lekarzem, bo nie powinnas sie teraz zamartwiac.

Ja natomiast zgłupiałam. Przeczytajcie kobietki moje wczesniejsze wypowiedzi prosze i doradzcie. Mam nieuregulowany cykl ale niby powinnam dostac @ wczoraj jezeli potweirdzoną owulacje mialam 12.01. Jednak od czwartku mam bóle przypominajace miesiączkowe jednak okresu nie mam. Dzis zrobilam test wyszedł negatywny a temperatura w szyjce nadal 37. Jest jeszcze szansa na ciąże? Błagam doradzcie cos
elfiona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 11:25   #3612
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Ciąża?

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
A jakich rad od nas oczekujesz? Bo nie było w wypowiedzi żadnego pytania. Zostałaś obdarzona najwiekszym skarbem świata Mam znajomą w Twoim wieku która jest w ciąży i jest bardzo szczęsliwa. Dacie sobie rade, nie jesteście już małymi dzieciakami. Teraz można tylko życzyć wam dużo szczęścia i zdrowia dla maleństwa Wszystkiego dobrego.
Chodziło pewnie o rady, które dostała jak pytała kilka dni temu czy może być w ciąży.

fiktoza, powodzenia!
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 11:35   #3613
niebiesk00ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

.

Edytowane przez niebiesk00ka
Czas edycji: 2009-01-26 o 16:21
niebiesk00ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 12:11   #3614
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez niebiesk00ka Pokaż wiadomość
Kochane Wizażanki! Nigdy nie sądziłam, że będę tu sama się pytać o ciążę więc zmieniłam nicka Mam taki problem... Okres miałam dostać ok. 9go stycznia (teoretycznie, bo rzadko kiedy mam regularny okres ) Mój TŻ panikował, choć wtedy nie było powodów więc zrobiłam 2 testy ciążowe. Wyszły negatywne. Jednak w sobotę po grubo zakrapianej imprezie spadła nam gumka :| Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Rozważam tabletkę pseudo wczesno poronną... Choć nie jestem do niej przekonana TŻ nalega
spam
odpowiedź masz w innym wątku

nie ma czegoś takiego jak tabletka pseudo wczesnoporonna. pewnie miałaś na myśli tabletkę "po". odsyłam do googla lub wyszukiwarki. gwarantuje, że znajdziesz łopatologiczne wyjaśnienie dlaczego są to 2 różne sprawy
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 12:13   #3615
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

niebieskooka skoro masz nieregularne cykle to nam tym bardziej trudno bedzie cokolwiek stwierdzić, niewiadomo ktory to byl Twoj dzien cyklu, nie obserwujesz swojego organizmu? byloby cos latwiej moze okreslic. nie napsialas nic konkretnego.

a tabletka PO to nie jest tabletka wczesnoporonna - litosci.
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 12:33   #3616
elfiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Kobietki prosze o odpowiedz....
elfiona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 12:41   #3617
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

@elfiona
skoro owulację miałaś 12, to dziś mija 14 dni od tego momentu. test sikany powinien zatem dac już wiarygodny wynik, beta tym bardziej.

edit: własnie doczytałam, że test wyszedł ci negatywny. czy szansa jest? nie mi to oceniać, bo nie znam specifiki twoich cykli. owszem, zdarza się, że kobiety uwalniają kilka komórek w czasie cyklu. ty miałaś potwierdzoną 1 owulację i najpewniej z tamtej nic nie wyszło. moim zdaniem pozostaje więc czekać na kolejną, jesli oczywiście starasz się o dziecko.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2009-01-26 o 12:43
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 12:42   #3618
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez elfiona Pokaż wiadomość
Ja natomiast zgłupiałam. Przeczytajcie kobietki moje wczesniejsze wypowiedzi prosze i doradzcie. Mam nieuregulowany cykl ale niby powinnam dostac @ wczoraj jezeli potweirdzoną owulacje mialam 12.01. Jednak od czwartku mam bóle przypominajace miesiączkowe jednak okresu nie mam. Dzis zrobilam test wyszedł negatywny a temperatura w szyjce nadal 37. Jest jeszcze szansa na ciąże? Błagam doradzcie cos
Wiesz... Niestety żadna z nas nie jest w stanie dać Ci jednoznacznej odpowiedzi. Zdarza się, że testy (nawet zrobione te zalecane 14 dni po stosunku) nie są jeszcze w stanie wykryć ciąży, więc tym negatywnym testem za bardzo się nie sugeruj. Masz obiecująco wysoką tempkę. Ponieważ jestem w stanie sobie wyobrazić, jak bardzo Ci zależy, to jedyne co mogę zrobić, to polecić Ci zrobienie bety i trzymać kciuki Powodzenia!
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2009-01-26 o 16:58
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 12:47   #3619
elfiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

dziękuję wam za odpowiedz
elfiona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 12:55   #3620
fiktoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Tak szczerze,to już chyba wszystko wiem Chciałam się pochwalić i dziękuje za miłe słowa!!! Jeżeli chodzi o to czy się cieszymy,to... Pewnie,że TAK! Na początku byliśmy załamani,ale teraz jakoś po woli dochodzimy do siebie i bardzo dbamy o Nasze maleństwo Najbardziej jednak boję się rozmowy z rodzicami... Nie mam pojęcia jak im o tym powiedzieć i co dalej ze szkołą? Nie chciałabym kończyć edukacji! Jestem w połowie 3 klasy technikum i została mi jeszcze jedna... Myślałam o nauczaniu indywidualnym w 4 klasie... Mój chłopak natomiast bardzo dobrze się uczy i w tym roku ma maturę... Marzą Mu się studia elektromechanika A ja będę robiła wszystko,by swoje marzenia spełnił... Boje się bardzo jak to będzie,ale kochamy się,jesteśmy ze sobą już ponad 4 lata a znamy się od podstawówki Przepraszam za tyle prywaty z mojej strony
Mam jeszcze jedno pytanie... Otóż od samego początku (jakieś prawie 2 tygodnie) ciągle,codziennie pobolewa mnie podbrzusze ;( Jest tak kilka razy dziennie... Nie jest to mocny ból,tylko takie kucie i skurcze... Czytałam,że to normalne... Ale aż tak częste bóle nie oznaczają nic poważnego? Już nie mogę się doczekać 2 wizyty,by sprawdzić,że wszystko jest ok!!! Bardzo się boję o zdrowie Maleństwa! Na szczęście nie mam żadnych nałogów,więc mam o połowę zmartwień mniej... Mój chłopak także nie pali ani nie pije... Ciągle się martwię jak sobie poradzimy ;( Przepraszam,że tak się rozpisałam... Pozdrawiam Was wszystkich!!!
fiktoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:23   #3621
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

anusiaa89

haha widocznie.
czytalam ulotke Yasminu X razy i bylo napewno napisane co i ja. w ulotce takie informacje MUSZĄ byc zawarte.

Czytytam to ulotke po raz kolejny i nie moge znalesc. Mozesz mi powiedziec w ktorym podpunkcie jest cos na ten tamat ...

Spis tresci:
1. Co to jest preparat Yasmin i w jakim celu sie go stosuje
2. Zanim zastosuje sie preparat Yasmin.
3. Jak stosowac preparat Yasmin.
4. Mozliwe dzialania niepozadane
5. Przechowywanie preparatu Yasmin

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-01-26 o 13:28
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:26   #3622
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

ups niechcacy 2 razy wpisalo mi sie to samo ;/

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2009-01-26 o 13:29
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:28   #3623
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

fiktoza może odpowiem na przykładzie znajomej, jest teraz w 3-4 tygodniu i też odczuwa dość często takie bóle, lekarz powiedział że wszystko jest ok i że to normalne. Rodzicom powiedzcie jak najszybciej, po co się stresować i ciągle myśleć "co oni na to powiedzią", lepiej to mieć już za sobą, dać im się oswoić z tą myślą.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 13:54   #3624
theegg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez theegg Pokaż wiadomość
Witam,
współżyłem z moją dziewczyną 17.01, bez zabezpieczenia. Okres powinna dostać 20.01, ale go nie ma Dodam, że bierze ona tabletki antykoncepcyjne.
Czy jest opcja, że zaszła w ciążę? Ma 22 lata.
pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
A powiedz, wiesz w ogole jak działają tabletki? A może ona wie? Jak myślisz?
Wiem wiem, powinno być ok.
Ma w najbliższym czasie zrobic test, bo chyba cos jednak jest nie tal o.O
theegg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 14:06   #3625
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

@ *milka*
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=101925
twoja ulotka powinna o tym mówić w punkcie "stosowanie"
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 14:06   #3626
Kwiatuszek1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Hej. Dziewczyny doradzcie mi. Ostatnim czasem współzyłam z moim partnerem i poprostu nie zdazył wyciagnac. Czekałam na okres ale go nie było, bolał mnie brzuch ale okresu było brak. Tydzien temu zrobilam test i byl negatywny, a przed wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywny. A dzisiaj popoludniu dostalam taki jakby okres. Ale to nie jest taka czysta krew tylko taka brudna . Nie wiem co i jak doradzcie mi dziewczyny prosze!!!!!!!!
Kwiatuszek1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 14:08   #3627
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

zrobić betę.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 14:11   #3628
Kwiatuszek1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Czyli co?? znowu test?? a nic nie szkodzi ze mocz bedzie z krwia??

Edytowane przez Kwiatuszek1234
Czas edycji: 2009-01-26 o 14:17
Kwiatuszek1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 14:19   #3629
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

beta to badanie krwi, nie moczu.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 14:21   #3630
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1234 Pokaż wiadomość
Czyli co?? znowu test?? a nic nie szkodzi ze mocz bedzie z krwia??
betę to znaczy test z krwi.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.