Majowe Panny Młode - część II - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 20:07   #3601
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

little pea ja też mam cieniowane. Ale najdłuższe sięgają ZA łopatki
qsloncu eee na pewno coś wymodzisz A raczej fryzjerka Moje uszy też odstają Jak byłam mała za chiny nie dałam sobie czapki włożyć Hehe i mam teraz Ale i tak mega przyklapły od czasów dzieciństwa Okulary to mam i ja. Chciałam soczewki ale będę miała się obejść smakiem niestety. Mam jednak nadzieję,że uda mi się wybrać jakieś fajne okularki I mi się marzy ściąć włosy Ale TŻ mi jęczy,że nie mogę
To Ty masz już bejbika? O proszę Matko ja siebie nie wyobrażam w roli Mamy Hehe
T'ai eeeee nie chce mi się bawić w próbne Kuzynka coś wymyśli-zresztą nie jestem wybredna

A ja dzisiaj zaszalałam i z Siostrą i Siostry koleżanką zamówiłyśmy sobie bluzki na Allegro hehe

Edytowane przez Joasiunia:)
Czas edycji: 2011-01-09 o 20:09
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:12   #3602
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

takaya ja tez bede miała kępki rzes, w zewnętrznym kąciku troche, tak kosmetyczka mi radziła, ze bedzie wyglądać naturalnie Ale w kwietniu pojde na probny to się dowiem
Ja za makijaz płacic bede 50zł a za próbny nie wiem
Robicie sztuczne paznokcie czy natural? Bo ja mam swoje niby ładne, ale często mi się zadzierają na bokach, albo łamie jakis jeden w środku i boje się, ze w gąszczu tych przgotowan nie bede miała czasu o nie zadbać wiec chyba tipsy, ale krótkie french w miare naturalne

No i dziś poczyniłam kolejny krok w celu wesela a mianowicie definitywnie zdecydowałam się na kolor przewodni- będzie to fuksja
Jestem na etapie nakłaniania Tzta aby ubrał fuksjowy krawat Chcieliśmy na poczatku slubna kamizelke i musznik/ krwat angielski, ale to nie jest tanie a pozniej juz sie nie wykorzysta a krawat się nie zmarnuje Wiec to jest mój argument który troche przemawia do niego

Noo i bede miec bukiecik kuleczke z goździków, może storczyk, na zasadzie siedzącego motylka
Wymyśliłam tez dekoracje stołu ale nie mam pomysłu na samochód.
Wynajmowac nie bedziemy, zawiezie nas znajomy wiec dekoracja jest na naszej głowie Macie jakies pomysły
Chciałabym kwiatek we włosach, ale nie wiem ile on mi wytrzyma ? Czy moze zamowic pare sztuk na wymiane? Chociaż goździki to akurat silne kwiaty chyba
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:12   #3603
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

takaya ja tez bede miała kępki rzes, w zewnętrznym kąciku troche, tak kosmetyczka mi radziła, ze bedzie wyglądać naturalnie Ale w kwietniu pojde na probny to się dowiem
Ja za makijaz płacic bede 50zł a za próbny nie wiem
Robicie sztuczne paznokcie czy natural? Bo ja mam swoje niby ładne, ale często mi się zadzierają na bokach, albo łamie jakis jeden w środku i boje się, ze w gąszczu tych przgotowan nie bede miała czasu o nie zadbać wiec chyba tipsy, ale krótkie french w miare naturalne

No i dziś poczyniłam kolejny krok w celu wesela a mianowicie definitywnie zdecydowałam się na kolor przewodni- będzie to fuksja
Jestem na etapie nakłaniania Tzta aby ubrał fuksjowy krawat Chcieliśmy na poczatku slubna kamizelke i musznik/ krwat angielski, ale to nie jest tanie a pozniej juz sie nie wykorzysta a krawat się nie zmarnuje Wiec to jest mój argument który troche przemawia do niego

Noo i bede miec bukiecik kuleczke z goździków, może storczyk, na zasadzie siedzącego motylka
Wymyśliłam tez dekoracje stołu ale nie mam pomysłu na samochód.
Wynajmowac nie bedziemy, zawiezie nas znajomy wiec dekoracja jest na naszej głowie Macie jakies pomysły
Chciałabym kwiatek we włosach, ale nie wiem ile on mi wytrzyma ? Czy moze zamowic pare sztuk na wymiane? Chociaż goździki to akurat silne kwiaty chyba
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 20:56   #3604
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Haniula albo post wkleił Ci się dwa razy, albo u mnie się tak wyświetla
Ja tez będę miała goździki, tyle że pistacjowe, chociaż nadal nie mogę się zdecydować czy lepiej goździki czy Hortensje, ale zapewne te pierwsze będą łatwiej dostępne czyli tańsze
Ja tez na początku myślałam by TŻ miał zielony krawat, ale oglądając ślubne zdjęcia bardziej podoba mi się czarny wąski lub najlepiej muszka i do tego zieloniutka butonierka Ja będę miała tylko delikatny akcent zieleni (buty, kwiaty kóre później leżą i kwiat we włosach) więc lepiej będzie wyglądać gdy i on będzie miał tylko mały akcent
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10368_5.jpg (12,0 KB, 4 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-09, 22:10   #3605
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Przez to że wpadłam na zapomniane śliczne zdjęcie Lamii z przed świat :
%25C5%259Awi%25C4%2599ta.jpg
przypomniało mi się, że obiecałam wam kiedyś pokazać jak moi mężczyźni śpią
na pierwszym zdjęciu Lucyferek jako dzieciątko (pierwsza jego noc u nas zrzygał mi się na poduszkę dlatego jest bez poszewki )
1.jpg 2.jpg
3.jpg 4.jpg
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 07:36   #3606
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
T'ai eeeee nie chce mi się bawić w próbne Kuzynka coś wymyśli-zresztą nie jestem wybredna

A ja dzisiaj zaszalałam i z Siostrą i Siostry koleżanką zamówiłyśmy sobie bluzki na Allegro hehe
chyba że mi też sie zbytnio nie chce ale próbna jest w cenie więc skorzystam

jakie bluzki?

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Przez to że wpadłam na zapomniane śliczne zdjęcie Lamii z przed świat :

przypomniało mi się, że obiecałam wam kiedyś pokazać jak moi mężczyźni śpią
na pierwszym zdjęciu Lucyferek jako dzieciątko (pierwsza jego noc u nas zrzygał mi się na poduszkę dlatego jest bez poszewki )
ale słodziaki
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 08:17   #3607
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cześć dziewczyny!

Urlop mi się skończył i w pracy muszę siedzieć

W sobotę rozdałam pierwsze zaproszenia w rodzinie, w sumie 8 z czego 6 podwójnych, jak na razie wszyscy twierdzą że przyjdą, jeszcze muszą dwie osoby potwierdzić. Ale dziwnie się te zaproszenia wręcza. Poza rodziną rozdałam jeszcze 3 podwójne z czego 2 na 100% przyjdą (tylko nie wiadomo czy z osobami tow.) a 1 ma mi powiedzieć w ten weekend co i jak. A to wszystko to dopiero kropla w morzu zaproszeń. Muszę wyprodukować kolejną partię.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 08:32   #3608
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Urlop mi się skończył i w pracy muszę siedzieć

W sobotę rozdałam pierwsze zaproszenia w rodzinie, w sumie 8 z czego 6 podwójnych, jak na razie wszyscy twierdzą że przyjdą, jeszcze muszą dwie osoby potwierdzić. Ale dziwnie się te zaproszenia wręcza. Poza rodziną rozdałam jeszcze 3 podwójne z czego 2 na 100% przyjdą (tylko nie wiadomo czy z osobami tow.) a 1 ma mi powiedzieć w ten weekend co i jak. A to wszystko to dopiero kropla w morzu zaproszeń. Muszę wyprodukować kolejną partię.
za zaproszenia
my damy pierwsze za tydzień bo akurat kuzyn TŻ przyjeżdża z zagranicy
a potem to już od lutego
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:04   #3609
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
dzien dobry dziewczyny
znalazlam swoje butki wymarzone http://www.rainbowclub.co.uk/collect...heel=3&price=1
Podaje strone sklepu, moze i wam cos sie spodoba.
http://www.rainbowclub.co.uk/index.htm
Sliczne sa te butki, baaardzo mi sie podobaja!

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Hej
A mnie się dziś śnił pierwszy ślubno-weselny koszmar!!
Normalnie jak na jawie czułam się jakby to już był ten 28 maj!!
Wyszłam za kolegę TŻ bo jakaś pomyłka zaszła, a TŻ za dziewczynę tego chłopaka.. Potem TZ był we więzieniu a ja płakałam, żeby to odkręcić i że ja nie chce tego chłopaka za męża!! Obudziłam się i poczułam ulgę! I oczy miałam całe mokre od płaczu
Ja kilka misiecy temu tez mialam kilka slubnych koszmarow, ale teraz jakos ucichlo. Dzis natomiast nocowalam w mieszkaniu sama i snily mi sie takie koszmarki zwiazane z tym, ze ktos chce sie wlamac itp. A wydawalo mi sie, ze sie nie boje "sama spac" A jednak podswiadomie....


Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Przez to że wpadłam na zapomniane śliczne zdjęcie Lamii z przed świat :
Załącznik 3657764
przypomniało mi się, że obiecałam wam kiedyś pokazać jak moi mężczyźni śpią
na pierwszym zdjęciu Lucyferek jako dzieciątko (pierwsza jego noc u nas zrzygał mi się na poduszkę dlatego jest bez poszewki )
Załącznik 3657771 Załącznik 3657772
Załącznik 3657773 Załącznik 3657774
Takaya, slodko razem spia!


Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Urlop mi się skończył i w pracy muszę siedzieć

W sobotę rozdałam pierwsze zaproszenia w rodzinie, w sumie 8 z czego 6 podwójnych, jak na razie wszyscy twierdzą że przyjdą, jeszcze muszą dwie osoby potwierdzić. Ale dziwnie się te zaproszenia wręcza. Poza rodziną rozdałam jeszcze 3 podwójne z czego 2 na 100% przyjdą (tylko nie wiadomo czy z osobami tow.) a 1 ma mi powiedzieć w ten weekend co i jak. A to wszystko to dopiero kropla w morzu zaproszeń. Muszę wyprodukować kolejną partię.
Dark, a dlaczego jest to dziwne? (pytam, bo ja jeszcze nie wreczalam, wiec nie wiem).

A wogole to dzien dobry! Dolecialam wczoraj wieczorem do Madrytu i dzis jestem juz w pracy, po ponad dwutygodniowym urlopie, ale o dziwo nie jest mi ani dziwnie, ani ciezko, ani smutno... mam nadzieje, ze dobry humor sie utrzyma. Dzis po poludniu wraca TZ, juz sie nie moge doczekac Mam dla niego prezenty od moich rodzicow (ktorych nawet nie widzialam, bo lezaly zapakowane pod choinka), no i obejrzymy sobie probki zaproszen Ciesze sie takze, bo zlapalam wczoraj mamie tani bilet na maj do Espanii
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:11   #3610
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Haniula ja swoich paznokci nie mam Więc nie pozostaje mi nic innego jak żelowe tipsy
Fuksja mówisz... No fajnie Taki mocny akcent Qrczę mi się podoba kamizelka z tym musznikiem strasznie! I mam nadzieję,że znajdziemy coś w odpowiedniej cenie Garniak będzie tani więc może i z kamizelką się uda
Goździki wyglądają w bukieciku cudnie Więc bierz jak najbardziej
Pomysłów na dekorację auta nie mam Też mamy prosić,żeby Chrzestny TŻta nas zawiózł swoim autem
A kwiatek-ja muszę mieć,bo mi się strasznie podoba!!!!!!! Tylko nie wiem jak z trwałością... Ale może źle nie będzie
takaya fajny ten garniak. Tylko kruca drogi trochu Mój też będzie miał z Vistuli. Ale kombinowany trochę więc garniak nas wyniesie 230 zł A Ty weź goździki. Hortensje jakoś tak mi nie pasują do ślubnego bukietu
No i świetne te Twoje kocurki i TŻ śpiący z nimi hihi Ach te kociaki
T'ai bluzeczki ło takie http://allegro.pl/elegancka-bluzka-k...386133917.html i http://allegro.pl/super-bluzka-satyn...395458313.html
Dark heh no jak mus to mus... Mi się dzisiaj śniło,że w Anglii musiałam pracować matko jedyna No i spoko,że sezon zaproszeń już otwarty Ja jeszcze nie mam gotowych zaproszeń hehe
Zastanawiam się do kiedy napisać potwierdzenie...
Monitko ooo to dobrze,że szczęśliwie doleciałaś Miłej pracki

Idę jeść śniadanie,bo niedawno wstałam
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:18   #3611
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dark zawsze trzeba się przemóc z pierwszymi, a później myślę, że to już jak z taśmociągu idzie Ja muszę wreszcie kupić papier, no a po drukarkę będziemy mogli się wybrać dopiero jak TŻ będzie miał wole czyli w sobotę bo znów na nocki ma w tym tyg

Co do makijażu MUSZĘ mieć próbny, ale fryzurę nie będę robiła. Pójdę do fryzjera i powiem mu co chcę
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 09:32   #3612
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

A ja wszystko robie probne... boje sie, ze moze nie wyjsc i jakby co, to zawsze mam czas na zmiane fryzjerki lub fyzury... chce tez jej pomarudzic, poprobowac
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 09:37   #3613
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Dark, a dlaczego jest to dziwne? (pytam, bo ja jeszcze nie wreczalam, wiec nie wiem).
Dziwne bo tak troszkę nie wiadomo kiedy i nie wiadomo jak. Wszyscy wiedzą po co przyjeżdżasz i czekają ale trzeba najpierw pogadać itd. Znajomym to tak trochę inaczej bo się daje i już, ale np. przy rodzinie wypada wstać i coś powiedzieć.

Gratuluję wszystkiego co ci się udało .

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Dark zawsze trzeba się przemóc z pierwszymi, a później myślę, że to już jak z taśmociągu idzie Ja muszę wreszcie kupić papier, no a po drukarkę będziemy mogli się wybrać dopiero jak TŻ będzie miał wole czyli w sobotę bo znów na nocki ma w tym tyg

Co do makijażu MUSZĘ mieć próbny, ale fryzurę nie będę robiła. Pójdę do fryzjera i powiem mu co chcę
Przełamywać to nie bardzo bo pojechałam do bliskije mi rodziny. Tylko dziwnie że w takiej sprawie. Wiecie to takie dość formalne i jeszcze wszystko staje się takie realne i nadchodzące szybciej niż się spodziewaliśmy.

A i nie przejmujcie się, że ja już rozdaję. Mam do zaproszenia ok. 200 osób a z TŻ-em możemy jeździć tylko w weekendy i stąd trzeba szybciej zacząć.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:03   #3614
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
takaya fajny ten garniak. Tylko kruca drogi trochu Mój też będzie miał z Vistuli. Ale kombinowany trochę więc garniak nas wyniesie 230 zł A Ty weź goździki. Hortensje jakoś tak mi nie pasują do ślubnego bukietu
No i świetne te Twoje kocurki i TŻ śpiący z nimi hihi Ach te kociaki
A jak wy to robicie,że za cały zestaw tak tanio dajecie!!! Dla mnie 800zł to normalna cena za dobrze dopasowany garnitur. Co prawda płaci się dodatkowo za firmę bo w Sunsecie za 500zł można mieć fajny graniak już dopasowany krawiecko do sylwetki

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
A i nie przejmujcie się, że ja już rozdaję. Mam do zaproszenia ok. 200 osób a z TŻ-em możemy jeździć tylko w weekendy i stąd trzeba szybciej zacząć.
No my też tylko w weekendy możemy rozwozić i to nie we wszystkie dlatego musimy zacząć z końcem stycznia

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-01-10 o 10:09
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:11   #3615
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
A jak wy to robicie,że za cały zestaw tak tanio dajecie!!! Dla mnie 800zł to normalna cena za dobrze dopasowany garnitur. Co prawda płaci się dodatkowo za firmę bo w Sunsecie za 500zł można mieć fajny graniak już dopasowany krawiecko do sylwetki


No my też nie we wszystkie weekendy możemy rozwozić dlatego musimy zacząć z końcem stycznia
Też się głowię jak to robią. Siostra TŻ i jej mąż kupili mu cały zestaw za 2000 albo i troszkę więcej, właśnie w W-wie i jak dla mnie masz dobrą cenę (fakt że oni kupili jakiś garnitru a'la smoking czy jakoś tak z pasem hiszpańskim i chłopak niezwykle chudziutki jest i ciężko mieli ze znalezieniem czegoś na niego).
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:15   #3616
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

O mamo serio 2000 za garniaka??? Ja pikolę...

Jak robimy? Znajoma pracuje w Vistuli. Marynarkę kupimy normalnie, za 200 zł, a spodnie nam uszyją z tego samego materiału za 30 zł i garniak jest. Gdyby nie znajoma to musielibyśmy szukać po sklepach. Ale po sklepach ceny są u nas no różnie. Za 400 zł można już spoko garnitur kupić Tylko fakt,że nie mamy tutaj jakichś firmowych sklepów... Przynajmniej w mojej mieścince
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:30   #3617
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Mnie te 2000 też przeraziły. Na szczęście TŻ jest inny i twierdzi że kupi sobie do 1000 zł garniak, tylko z siostrą idzie i mam nadzieję że nie namówi go ona na taki drogi przeraźliwie.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:30   #3618
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Kurcze to fajnie macie, bo normalnie szycie na miarę od podstaw to u nich majątek kosztuje! U nas niby tez można za 300zł kupić garnitur, ale co z tego jak on jest po prostu zdjęty z wieszaka. Z resztą pamiętacie jak pisałam o spodniach-spadochronach
Ja chce namówić TŻ na smoking, w sumie to taki pół smoking bo marynarka nie ma tak nisko zapięcie i jest bez pasa. Później sprzedamy go na allegro (tzn może się uda:P) jak nie to będzie miał chociaż spodnie na różne okazje

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2011-01-10 o 10:36
takaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 10:44   #3619
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

No fajnie fajnie. Tu się nam nawet uda. My chcemy zwykły garniak. Ale smokingi też fajne Tylko potem nie wiadomo gdzie w tym iść A tak to TŻ będzie miał ładny garniak i potem może w nim śmigać

Tylko że jak się uda sprzedać na All to nie jest źle

Nic idę robić kartkę walentynkową. I może jakąś na dzień Babci mi się uda sklecić Kruca nie mam weny jakoś

A ja jutro mam wizytę u dentystki W końcu Plomba wyleciała i mnie dziurka denerwuje
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 12:03   #3620
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ech, ja też muszę do dentysty, ale nie znam żadnego dobrego i się boję bo z różnymi już miałam do czynienia m.in. z taką co jak borowała mi zęba to siedziała do mnie tyłem i rozmawiała z koleżanką i z taką co mi wsadziła odsysacz do buzi i zaczęła grzebać i się spytała "czy pani to zawsze się tak ślini?", zonk totalny.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:06   #3621
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

ja już załatwiłam dentystę
tylko ginekolog za tydzień z bani lekarze na jakiś czas

ale spać mi się chce
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:13   #3622
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
No fajnie fajnie. Tu się nam nawet uda. My chcemy zwykły garniak. Ale smokingi też fajne Tylko potem nie wiadomo gdzie w tym iść A tak to TŻ będzie miał ładny garniak i potem może w nim śmigać

Tylko że jak się uda sprzedać na All to nie jest źle

Nic idę robić kartkę walentynkową. I może jakąś na dzień Babci mi się uda sklecić Kruca nie mam weny jakoś

A ja jutro mam wizytę u dentystki W końcu Plomba wyleciała i mnie dziurka denerwuje
czesc dziewczynki my juz niebawem wybieramy sie po garnitur ale jaki? wyjdzie "w praniu"
ja probna fryzure bede miec napewno a co do makijazu to niewiem ale niekonieczmie probny musi byc
ja juz dzisiaj zapraszam kolezanke z Angli a reszte tez juz bedziemy chcieli zaprosic niebawem zeby miecz glowy
wczoraj wybralismy zaproszenia wq srode idziemy do ksiedza a niedzele na dni skupienia
wiec przygotowania ruszyly
wczoraj mierzylam sukienke i TZ wsadzil spodnice w plackabo lezal na biurku a on jakos zaczal nia wywijac
teoretycznoie powinnam sie zdenerwowac ale jakos Nas to rozbawilo bo i tak dam ja do czyszczenia przed slubem i odprasowania

a co do paznokietkow to tezz chyba zele bo swoje mam kruche
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:14   #3623
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Dark no nieee serio się tak zapytała? Haha co za... piiiippppp No bez przesady
T'ai uuu do "szperacza" nie lubię chodzić Wolę dentystę Brrrrr ja chodzę co roku na wakacjach na cyto Póki co nie wybieram się i mam nadzieję,że nie będzie trzeba
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:16   #3624
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
T'ai uuu do "szperacza" nie lubię chodzić Wolę dentystę Brrrrr ja chodzę co roku na wakacjach na cyto Póki co nie wybieram się i mam nadzieję,że nie będzie trzeba
ja do kontroli po prostu idę i na cytologię

a ja wolę jego niż dentystę, 3 min i z głowy
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:24   #3625
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja do kontroli po prostu idę i na cytologię

a ja wolę jego niż dentystę, 3 min i z głowy
zdecydowanie jestem za denntystą
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:35   #3626
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Joasiunia dokładnie tak mi powiedziała, normalnie szok, a że byłam w trakcie leczenia kanałowego to dentysty nie mogłam zmienić.

Kwestia z ginekologiem jest dla mnie taka, że ja to zwyczajnie się krępuję bo to moja strefa osobista jest i niezbyt mi się uśmiecha obnażać przed kimkolwiek innym niż wiadomo kto.


A i Ewka gdzie zdjęcia sukni na tobie??
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś


Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2011-01-10 o 12:36
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 12:52   #3627
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Ja jak mialam w Wawie moja sprawdzona i super pania ginekolog, to sie nie stresowalam, ale w tym roku przyjdzie mi odwiedzic madryckiego ginekologa (firma nam finansuje raz do roku wszystkie badania: cyto, usg, itp), to na pewno bede sie stresowac, tym bardziej, ze nie wiem jakie tu sa zwyczaje: gdzie sie rozebrac, czy daja jakas "spodniczke" itp... no ale pierwsze koty za ploty beda. Wole niz dentyste chyba, bo nic tam nie boruja

A, i pochwale sie Wam, ze zamowilam halke Ma byc w tym tygodniu i baaaaardzo sie ciesze!
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 13:00   #3628
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Monita to jak tylko będzie to dawaj zdjęcia na tobie .

Wiecie jak już zaczęłam rozdawać te zaproszenia to dotarło do mnie że nawet nie mam czasu tym wszystkim się cieszyć, a to już praktycznie koniec przygotowań. Nawet sukni nie mogłam sobie szukać na luzie i tyle ile chcę tylko szybkciutko musiałam się decydować bo ciągle mi czasu brakuje. Teraz to już muszę się cieszyć każdym szczególikiem ile wlezie bo inaczej nic nie zaznam radości przygotowań.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 13:10   #3629
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Wlasnie wszyscy znajomi mi mowia Dark, aby jak najwiecej cieszyc sie przygotowaniami, bo dzien slubu mija jak sen

Zdjecia haleczki wkleje, spokojna glowa

Chcialam sie Wam pochwalic dziewczynki, jak bardzo urolsy mi wlosy (sama zauwazylam to dopiero na zdjeciu, ktore wklejam ponizej) i ciesze sie z tego, bo bedzie z czego koczka czesac Wlejam tez makijaz, ktory mi sie spodobal, choc ja na oku zdecyduje sie chyba na lekki roz a nie bialy, ale podoba mi sie kreska i policzki, ogolnie jest mlodzienczo, swiezo i ladnie, co myslicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dibujo.jpg (53,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery-58219335-500x500.jpg (32,3 KB, 25 załadowań)
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-10, 13:21   #3630
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode - część II

Rzeczywiście bardzo ci urosły, moje są króciutkie jak na standardy ślubne i sięgają trochę za ramiona i tak tuż przed łopatki, ale da się coś z nich zrobić. Ostatnio siostra mnie uczesała z takmi tapirem co kiedyś wam wklejałam + opaska i TŻ był zachwycony , a włosy sztywne jak z plastiku, hehe (na szczęście tylko w dotyku i nie było tego widać).

Makijaż jak najbardziej fajny .
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.