Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł kolejnego wątku!
Na plotkowym królujemy, każdą kupę świętujemy 7 16,67%
W pieluszce znów kupa, na plotkowym obgadana nasza grupa 2 4,76%
Pierwsze ząbki posiadamy gryźć więc wszystko zaczynamy 2 4,76%
Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku 17 40,48%
Siadać pięknie zaczynamy, pierwsze ząbki posiadamy 11 26,19%
Mamusie i dzidziusie VII-VIII 3 7,14%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-22, 21:16   #3601
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Surka trzymam!!
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 21:19   #3602
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Elain widze, zę pytałaś czy mnei zakupy wciagnely
zakupy zrobione w godzinke, o 8 rano bez szału i tłoku!!
Wydane tyle pieniedzy, ze za głowe sie złapałam przy kasie ale trudno

Nie ma mnie bo wczoraj do północy ogarnialismy kuchnie, Tzt jeszcze podlaczał zmywak i baterie no i piecyk. Wyszło super!! Juz pierwszą kawke zaliczylismy w NASZEJ! kuchni
jak narazie obiadki jednak i tak u mamy bo ze sprzetem do kuchni u nas ubogo, poza czteroma kompletami sztućców ślubnych i kompletem talerzy nie mamy nic no i czejnikiem elektrycznym
a od moich rodziców dostalismy czajnik taki zwykly na piecyk- czerwony!

jak sie uda to jutro wkleje troche zdjec bo teraz już nie widze na oczy. 100 pierogów z kapusta i grzybami dzisiaj zrobiłam i nie wiem skad wzielam na to siłe

a Zuza zaczęła tak machać rekami, sięgac po wszystko, że z wrażenia aż mi łezka w oku się kreci. Jak jest na kolanach wychyla sie do przodu i cieszy mnie to bo tzn, że ćwiczy miesnie brzucha, które podobno są słabe.
No i juz ma tylko jedna ok godzinną drzemke w ciągu dnia. Gdyby nie mama to nic nie zrobilibysmy ani wczoraj ani dziś.
Choinka ubrana, dom prawie ze juz gotowy, został mi jeden pokój do ogarniecia ale to jutro.
Prezenty popakowane, spowiedz zaliczona, opłatki też juz mam.

W czwartek widziałam sie z kolezanka w 7 t.c i miałam wrażenie, ze sie nie cieszy z tego, na moje gratulacje odpowiedziała "tak wyszlo" i bez entuzjazmu

Ide do swojej kuchni napic sie wody i dobranoc


SUrka mam nadzieje, ze usłyszycie same dobre wieści przed swietami
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 21:50   #3603
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Jaki Fi zainteresowany
Śliczna choinka


Haha

Współczuję Sylwestra
Beznadziejnie mu wypadło.

Mój TŻ ma od dziś wolne aż do nowego roku ALE musi iść do pracy w piątek po świętach - no ni w pipę ni w oko. Musieliśmy przez to zmienić plany świąteczne

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------



Mój podobnie. Juz mi zapowiedział ze sie pozabijamy





Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o wasze magiczne kciuki, jutro idziemy na usg bioderek i chciałabym usłyszeć, jakieś pozytywne wieści. Ostatnimi czasy za dużo u nas złych rzeczy

Kciuki

My jutro kardiologa mamy




Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Elain widze, zę pytałaś czy mnei zakupy wciagnely
zakupy zrobione w godzinke, o 8 rano bez szału i tłoku!!
Wydane tyle pieniedzy, ze za głowe sie złapałam przy kasie ale trudno

Nie ma mnie bo wczoraj do północy ogarnialismy kuchnie, Tzt jeszcze podlaczał zmywak i baterie no i piecyk. Wyszło super!! Juz pierwszą kawke zaliczylismy w NASZEJ! kuchni
jak narazie obiadki jednak i tak u mamy bo ze sprzetem do kuchni u nas ubogo, poza czteroma kompletami sztućców ślubnych i kompletem talerzy nie mamy nic no i czejnikiem elektrycznym
a od moich rodziców dostalismy czajnik taki zwykly na piecyk- czerwony!

jak sie uda to jutro wkleje troche zdjec bo teraz już nie widze na oczy. 100 pierogów z kapusta i grzybami dzisiaj zrobiłam i nie wiem skad wzielam na to siłe

a Zuza zaczęła tak machać rekami, sięgac po wszystko, że z wrażenia aż mi łezka w oku się kreci. Jak jest na kolanach wychyla sie do przodu i cieszy mnie to bo tzn, że ćwiczy miesnie brzucha, które podobno są słabe.
No i juz ma tylko jedna ok godzinną drzemke w ciągu dnia. Gdyby nie mama to nic nie zrobilibysmy ani wczoraj ani dziś.
Choinka ubrana, dom prawie ze juz gotowy, został mi jeden pokój do ogarniecia ale to jutro.
Prezenty popakowane, spowiedz zaliczona, opłatki też juz mam.

W czwartek widziałam sie z kolezanka w 7 t.c i miałam wrażenie, ze sie nie cieszy z tego, na moje gratulacje odpowiedziała "tak wyszlo" i bez entuzjazmu

Ide do swojej kuchni napic sie wody i dobranoc


SUrka mam nadzieje, ze usłyszycie same dobre wieści przed swietami
Oklaski za kuchnie

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 22:01   #3604
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

ITA za 4 miesiące!

ONA hmnn ciekawe dlaczego Franek tak reaguje po opiece ich nad nim? Może ich nie lubi?

SURKA mój też się tak klinuje. Takie sztuczki robi w tym łóżeczku, że czasami po prostu stoję, patrzę na niego i się śmieje jak głupia z tego co On wyprawia

MELA w Smyku są takie przebitki. Ale teraz jak byłam to straszne wyprzedaże na ciuchach są. A my mamy w Smyku 20% zniżki. Także okej

ANULKA ja nie oglądam bo zawsze rycze. A ogólnie to lubię filmy z Leo.

Hej. Dzisiaj dzień pełen roboty. Ale dużo zrobione. Młody super grzeczny. Spał od 12 do 15:30
Po kąpieli grzecznie zjadł i poszedł spać i śpi sobie dalej. Dał mi dzisiaj luz i mogłam wszystko zrobić

Nie ma śniegu i nie czuję świąt

Sent from my GT-I8260 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Aaaa i kciuki dla wszystkich potrzebujących!!!

Sent from my GT-I8260 using Wizaz Forum mobile app
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 23:41   #3605
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez czerwony_balonik Pokaż wiadomość
surka,Margosia nie chce,broń Boże dyskutować ze zdaniem waszych pediatrów Ja tylko przedstawiam argumenty za nie podawaniem mięsa codziennie,które do mnie przemawiają,a są to m.in ZALECENIA DOTYCZĄCE ŻYWIENIA DZIECI ZDROWYCH W PIERWSZYM ROKU
ŻYCIA, OPRACOWANE PRZEZ ZESPÓŁ EKSPERTÓW POWOŁANY PRZEZ KONSULTANTA KRAJOWEGO DS. PEDIATRII. -przepraszam za Caps Lock,ale kopiowałam to bezpośrednio stamtąd. Oczywista sprawa,że każdy robi jak uważa Ja jeszcze naszej pediatry nie pytałam o częstotliwość,ale jeśli powie mi że codziennie to dopytam czemu nie jak wyżej wymieninych zaleceniach.
Baloniku ja też czytałam że mięsko naleźy dawać tylko 2 razy w tygodniu.


Jest już po północy to ogłaszam że
MAJUNIA KOŃCZY DZIŚ 4 MIESIĄCE
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 07:13   #3606
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Rockyyy Pokaż wiadomość
Byliśmy dzis na Rynku na Wigilii pojedlismy pierogow z kapuchą i grzybami i zapilismy barszczem.Do reszty potraw nie chcialo nam sie stac zespół ,, Zamojszczyzna" pospiewal koledy.Fajnie bylo.Laurze sie dobrze w wozku spało
Teraz tz mysli nad zrobieniem stojaka dla naszej zywej choinki a w piekarniku lasagne sie tworzy
To się najedliście

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Powiem wam tylko, że byłam z siostrą w centrum handlowym w empiku i smyku. W smyku dla 3 dzieci zostawiła 500 zł! I to bez szału. Lalka monster high, szczeniaczek kiwaczek i monopoly!
Aaaa Lego friends takie jaki kupiłam Małgosi w Pabianicach w sklepie z zabawkami za 160 zł, w smyku jest po 219 zł!!!! Masakra jakie mają ceny!
Chyba pod 'nazwami' znanych sklepów zawsze są droższe rzeczy. Szkoda, że tak próbują zarabiać.

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Hej

Nie było mnie, bo mamusia wpadła na kilka dni
Zaraz poczytam co tam u Was, a u nas całkiem spoko, bo Skoku nadal nie wrócił do bazy
Młody jest cudny, kochany, ciągle szczerzy te swoje dziąsełka, śpi pięknie po 2 godziny na spacerach-chwilo trwaj!
No ale dziś kończymy 22 tygodnie, więc pewnie za długo się tym stanem nie nacieszę.

Z innych dobrych wieści- badanie moczu wyszło prawidłowe
Od tygodnia testujemy też powolutku słoiczki-na pierwszy ogień poszła dynia z ziemniakiem, a dziś dostał ciut jabłuszka na próbę i nie zarejestrowałam bólu brzuszka ani nic takiego
za tydzień
za mocz

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Która obejrzy dziś Titanica?
Wczoraj obejrzałam pierwszy raz drugą część

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość

I jaką wybrałaś?
Lavera

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Choinka ubrana, dom przystrony (za malo ozdob mamy..)zderzak zrobiony, okna umyte (zostala sypialnia i mały pokój,ale to juz odpuszczam), kuchnia sprzatnieta,salon, łazienka też.. Zostało umycie podłóg i pakowanie jutro na wyjazd dzien udany,chociaż zmęczona jestem.

ONA i jak poszło zasypianie w łóżeczku?
I kolejny pracuś na wątku

Usypianie poszło łatwo Troszkę sobie pokwękał, resztę przegadał ze smokiem w buzi i po 15 minutach już spał Nie obudził się nawet po swoich 30 minutach tylko po 2,5h
Po kąpieli zasnął przy odbijaniu więc nie było kolejnej próby.
Za to dzisiaj rano na drzemkę zajęło 10 minut usypiania i bez żadnego płaczu Domyślam się, że jak będzie miał gorsze chwilę to tak łatwo nam nie będzie szło.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o wasze magiczne kciuki, jutro idziemy na usg bioderek i chciałabym usłyszeć, jakieś pozytywne wieści. Ostatnimi czasy za dużo u nas złych rzeczy


Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Elain widze, zę pytałaś czy mnei zakupy wciagnely
zakupy zrobione w godzinke, o 8 rano bez szału i tłoku!!
Wydane tyle pieniedzy, ze za głowe sie złapałam przy kasie ale trudno

Nie ma mnie bo wczoraj do północy ogarnialismy kuchnie, Tzt jeszcze podlaczał zmywak i baterie no i piecyk. Wyszło super!! Juz pierwszą kawke zaliczylismy w NASZEJ! kuchni
jak narazie obiadki jednak i tak u mamy bo ze sprzetem do kuchni u nas ubogo, poza czteroma kompletami sztućców ślubnych i kompletem talerzy nie mamy nic no i czejnikiem elektrycznym
a od moich rodziców dostalismy czajnik taki zwykly na piecyk- czerwony!

jak sie uda to jutro wkleje troche zdjec bo teraz już nie widze na oczy. 100 pierogów z kapusta i grzybami dzisiaj zrobiłam i nie wiem skad wzielam na to siłe

a Zuza zaczęła tak machać rekami, sięgac po wszystko, że z wrażenia aż mi łezka w oku się kreci. Jak jest na kolanach wychyla sie do przodu i cieszy mnie to bo tzn, że ćwiczy miesnie brzucha, które podobno są słabe.
No i juz ma tylko jedna ok godzinną drzemke w ciągu dnia. Gdyby nie mama to nic nie zrobilibysmy ani wczoraj ani dziś.
Choinka ubrana, dom prawie ze juz gotowy, został mi jeden pokój do ogarniecia ale to jutro.
Prezenty popakowane, spowiedz zaliczona, opłatki też juz mam.

W czwartek widziałam sie z kolezanka w 7 t.c i miałam wrażenie, ze sie nie cieszy z tego, na moje gratulacje odpowiedziała "tak wyszlo" i bez entuzjazmu

Ide do swojej kuchni napic sie wody i dobranoc


SUrka mam nadzieje, ze usłyszycie same dobre wieści przed swietami

Również nie mogę wyjść z podziwu jak te dzieciaczki z dnia nadzień nabywają nowych umiejętności. Frankowi tak niedawno ciężko było utrzymać zabawkę w ręku a teraz w jednej trzyma jedną grzechotkę a w drugiej drugą i uderza jedną o drugą

A koleżanka może nie była gotowa na dziecko i ciężko jej jest się oswoić.

Cytat:
Napisane przez Agrafka86 Pokaż wiadomość
ITA za 4 miesiące!

ONA hmnn ciekawe dlaczego Franek tak reaguje po opiece ich nad nim? Może ich nie lubi?

Hej. Dzisiaj dzień pełen roboty. Ale dużo zrobione. Młody super grzeczny. Spał od 12 do 15:30
Po kąpieli grzecznie zjadł i poszedł spać i śpi sobie dalej. Dał mi dzisiaj luz i mogłam wszystko zrobić

Nie ma śniegu i nie czuję świąt
Też ich nie lubie i może Franek ma to po mamusi Ogólnie spokojni ludzie, chyba aż za bardzo. Teściowa zakochana w małym także nie wiem o co chodzi.

Grzeczne masz dziecię a tak czasem narzekasz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Baloniku ja też czytałam że mięsko naleźy dawać tylko 2 razy w tygodniu.


Jest już po północy to ogłaszam że
MAJUNIA KOŃCZY DZIŚ 4 MIESIĄCE
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 07:15   #3607
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dzień dobry.
Nie mam nic konkretnego do powiedzenia i widzę, że nie ma z kim popisać. Chyba trzeba się zebrać i ogarnąć wczorajszy mężowski bałagan
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 07:24   #3608
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dzień dobry

Witam się z bólem głowy. Igi zasnal wczoraj po 23, wcześniej ani myślał. W łóżeczku poplakiwal, u nas chciał się bawić,cyca nie chciał. Ale w końcu padł

IWONKA super,ze kuchnia zamontowana) a sprzętu skompletujecie,jeszcze czas przyjdzie

FIAZO kciuki za kardiologa


Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 08:26   #3609
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Hej Dziewczyny

U mnie noc do bani... 7 karmień poprzedniej 6..A już tak ładnie zaczęło się robić..Już nie mogę Chodzę niewyspana, połamana..w połowie nocy biorę Małego do siebie, bo nie mam siły wyciągać go z łóżeczka i karmić na siedząco. Już mnie sutki bolą od tych częstych nocnych karmień

Wczoraj zaczęłam pakować prezenty, ale jak Mały po raz kolejny się obudził, zostawiłam wszystko na podłodze i poszłam zła spać. Kupię dzisiaj torebki prezentowe i kicham na pakowanie w papier. W tym roku nie mam już sił na takie 'zabawy'

Wczoraj też po raz pierwszy zostawiliśmy Małego pod opieką rodziców i siostry. Fakt, że tylko na godzinę ale zawsze coś.. no i chyba dali sobie świetnie radę

A brat z bratową i małym Mikołajem jednak nie przyjadą na święta.. już byli popakowani i mieli jechać..ale bratowa rozmyśliła się.. intuicja kazała jej jednak zostać. Z jednej strony rozumiem, bo 2 tyg. dziecko i podróż ponad 400km, a tutaj mnóstwo ludzi na świętach. Tylko brata mi szkoda, wściekły jest.. Był nastawiony, że będą tu..a tak to będzie miał święta z teściami, bo jutro już tam gnają

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

surka za usg bioderek
fiazo za kardiologamisiaczka dla Mai za 4 miesiące
elaine widzę, że miałaś niezłego powera
Neni dla Kubusia za 22tyg.. oby dalej był taki grzeczny i ładnie spał

Idę Małego uśpić, a później szykować się na spacer..wczoraj Mały cały dzień w domu przesiedział..

Miłego dnia, gdybym już nie zdążyła zajrzeć
__________________


Edytowane przez dzoan
Czas edycji: 2013-12-23 o 08:14
dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 08:40   #3610
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Misiaczka: najlepszego dla Majusi!!!))

Dzoan: intuicja kazała jej zostać? z 2 tygodniowym 400km pewnie też bym się zastanawiała. A bratu to si e trochę nie dziwię. Będzie musiał to jednak przeżyć.

Ona: druga część Titanica?????
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 09:10   #3611
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Witam się z bólem głowy podobnie jak Elaine.

dla Majeczki za 4 miesiące.

Mąż pojechał na zakupy, napiję się kawki zbożowej i ruszam do lepienia uszek i pierogów.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 09:26   #3612
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Witam,

Wczoraj byłam na małych zakupkach, a potem całe popołudnie piekłam pierniki i sprzątnęłam przedpokój. Została kuchnia+drobiazgi typu rozłożenie narzut, itd.
No i prania jeszcze trochę mam... Zaraz się zabieram za wszystko po kolei.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 09:26   #3613
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

a ja idę poszukiwać jedzenia.. chleba nie ma w domu lipa..
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 09:32   #3614
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

I jeszcze 2 pytania:

1. czy któraś z Was już obniżyła łóżeczko?
Artek się trzyma rączkami za górę + podnosi się (tzn. nie robi tego jednocześnie, ale coś czuję, że niedługo wykmini, że się tak da) i się obawiam, że pewnego dnia nie upilnuję :/

2. czy czyjeś dziecko drapie się po główce? Bo Artek chyba niedawno odkrył, że ma okrągłą głowę i włosy na niej, dotyka się i szarpie się za te małe włoski :P

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
a ja idę poszukiwać jedzenia.. chleba nie ma w domu lipa..
Ja dziś robiąc sobie śniadanie, próbowałam sobie przypomnieć, kiedy kupowaliśmy chleb, który na nie miałam i wyszło mi, że jakoś w czwartek
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 09:38   #3615
Agrafka86
Wtajemniczenie
 
Avatar Agrafka86
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 2 280
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

ONA grzeczny jak grzeczny. Nie narzekam, ale czasem daje mi w kość a wczoraj chyba wuczul że dużoooo pracy

DZOAN szkoda, że brata nie będzie

PERSE:
1. Dzisiaj obniżamy łóżeczku, bo Mały za bardzo szaleje i się po prostu boję.
2. Tak. Najpierw były uszy a teraz bada swoją główkę

Hej. Dzisiaj też pełno roboty.

Sent from my GT-I8260 using Wizaz Forum mobile app
__________________
26.07.2013
Misiu jest już z nami
Życie nabrało sensu!

09.07.2011 Żona

Agrafka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 09:46   #3616
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44268246]I jeszcze 2 pytania:

1. czy któraś z Was już obniżyła łóżeczko?
Artek się trzyma rączkami za górę + podnosi się (tzn. nie robi tego jednocześnie, ale coś czuję, że niedługo wykmini, że się tak da) i się obawiam, że pewnego dnia nie upilnuję :/

2. czy czyjeś dziecko drapie się po główce? Bo Artek chyba niedawno odkrył, że ma okrągłą głowę i włosy na niej, dotyka się i szarpie się za te małe włoski :P[COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

1. Nie. Nie ma jeszcze u nas takiej potrzeby.
2. Czasem się drapie po głowie, a ciągnie za uszy.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 09:49   #3617
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Dzoan: intuicja kazała jej zostać? z 2 tygodniowym 400km pewnie też bym się zastanawiała. A bratu to si e trochę nie dziwię. Będzie musiał to jednak przeżyć.
Początkowo wystraszyła się, bo będąc z Małym poza domem zrobił im w krótkim czasie 3 kupki, gdzie od urodzenia robił 1 na 1-2dni. Uznała, że musiał się bardzo zestresować. Po tej wyprawie płakał jej, dawała jedną pierś, zaraz drugą, a on jeszcze chciał ciumkać, więc znowu się wystraszyła, że nagle pokarmu coś ma za mało. No i jeszcze jej brat, który kształci się na lekarza, ponoć wymacał, że Mały ma zapadnięte ciemiączko Gdzie już waży 3800, ładnie je, ładnie sypia..zdrowe dziecko..Pediatrzy też odradzali jej wyjazd, bo taki maluszek powinien przebywać w jednym otoczeniu. No i w końcu stwierdziła, że nie przyjadą. Mój mąż mówi, że na ich miejscu nawet by się nie zastanawiał nad przyjazdem tutaj, nie zabrałby małego dziecka w taką podróż. Zwłaszcza, że u bratowej co roku zjeżdża się cała duża rodzina, bo jej tata też ma imieniny w tym czasie. A nikt by nie patrzył, że przy noworodku powinni sobie darować takie odwiedziny. Wręcz przeciwnie, to byłaby okazja do przyjechania i zobaczenia nowego członka rodziny. Więc pewnie dobrze bratowa zrobiła. Sama byłaby w stresie, gdyby widziała jak jej dziecko przewija się przez tłumy ciotek, wujków i ich dzieci.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44268246]I jeszcze 2 pytania:

1. czy któraś z Was już obniżyła łóżeczko?
Artek się trzyma rączkami za górę + podnosi się (tzn. nie robi tego jednocześnie, ale coś czuję, że niedługo wykmini, że się tak da) i się obawiam, że pewnego dnia nie upilnuję :/

2. czy czyjeś dziecko drapie się po główce? Bo Artek chyba niedawno odkrył, że ma okrągłą głowę i włosy na niej, dotyka się i szarpie się za te małe włoski :P
[/QUOTE]
1. My jeszcze nie obniżamy, a nawet jeden bok łóżeczka obniżamy niżej, zeby łatwiej sięgać po Małego Ale on jeszcze nie przekręca się w łóżeczku ani nie potrafi podnosić.

2. Nie Na razie tylko notorycznie drapie się po twarzy i trze oczka jak zmęczony. Mimo obciętych paznokci jest tak zadrapany jak kocur po walce
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 09:55   #3618
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44268246]I jeszcze 2 pytania:

1. czy któraś z Was już obniżyła łóżeczko?
Artek się trzyma rączkami za górę + podnosi się (tzn. nie robi tego jednocześnie, ale coś czuję, że niedługo wykmini, że się tak da) i się obawiam, że pewnego dnia nie upilnuję :/

2. czy czyjeś dziecko drapie się po główce? Bo Artek chyba niedawno odkrył, że ma okrągłą głowę i włosy na niej, dotyka się i szarpie się za te małe włoski :P

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------



Ja dziś robiąc sobie śniadanie, próbowałam sobie przypomnieć, kiedy kupowaliśmy chleb, który na nie miałam i wyszło mi, że jakoś w czwartek [/QUOTE]

no to już prawie przygotowana do świąt
1. jeszcze nie, ale pewnie niedługo, bo już za dużo wygibasów robi. Jeszcze się nie chwyta za szczebelki ani górę, więc jeszcze chwilkę mamy..
2. uszyyyyy... za główkę nie, ale uszy są teraz na topie.


Dzoan:
rozumiem doskonale.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 09:59   #3619
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Nie no, my musimy obniżyć to łóżeczko chyba...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-23, 10:08   #3620
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Ostatnio Artur wydaje takie śmieszne odgłosy, tj. tak strasznie przeciąga te swoje ojeeeeeeeeeeeeeeee ajeeeeeeeeeeeeeeeee, eeeeeeeeeueeeeeeeeee, jak ja się z tego śmieję, to jest fantastyczne W ogóle Artur jest dość rozgadany, mojej mamie się już śniło, że mówi


Aha i jak płacze, to już nie jest takie zwykłe: łeeeeeeeeeeeeee, tylko teraz np. mammbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaa aaaaaijeeeeeeeeeeeeeejjjj jjjjjjjj

Edytowane przez ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Czas edycji: 2013-12-23 o 10:10
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 10:10   #3621
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44268522]Nie no, my musimy obniżyć to łóżeczko chyba...[/QUOTE]

oj tak, musicie

Fajnie że rozgadany.. u nas skoki - raz jest super i mam roześmianego biegacza, a za chwilę pisk bo mu się nudzi
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 10:39   #3622
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość

Nie tylko-ja też nic nie robię- sprzątam na bieżąco w ramach relaxu, więc jest czysto, a okien myć nie lubię, więc będą brudne Mam rolety na oknach ciągle zasłonięte, więc nikt poza mną nie wie, że mam brudne okna

Nic też nie gotuję, bo na święta jedziemy do jednych i drugich rodziców. Poza tym gotowanie to i tak nie moja działka
Nic nie piekę, bo potem muszę sama to jeść. Nie dlatego, że nie potrafię upiec nic dobrego, ale jestem największym ciasteczkowym potworem w rodzinie i okolicy

piękne podejscie
Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o wasze magiczne kciuki, jutro idziemy na usg bioderek i chciałabym usłyszeć, jakieś pozytywne wieści. Ostatnimi czasy za dużo u nas złych rzeczy

i dla Fiazo tez za kardio!!!!
Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Elain widze, zę pytałaś czy mnei zakupy wciagnely
zakupy zrobione w godzinke, o 8 rano bez szału i tłoku!!
Wydane tyle pieniedzy, ze za głowe sie złapałam przy kasie ale trudno

Nie ma mnie bo wczoraj do północy ogarnialismy kuchnie, Tzt jeszcze podlaczał zmywak i baterie no i piecyk. Wyszło super!! Juz pierwszą kawke zaliczylismy w NASZEJ! kuchni
jak narazie obiadki jednak i tak u mamy bo ze sprzetem do kuchni u nas ubogo, poza czteroma kompletami sztućców ślubnych i kompletem talerzy nie mamy nic no i czejnikiem elektrycznym
a od moich rodziców dostalismy czajnik taki zwykly na piecyk- czerwony!

jak sie uda to jutro wkleje troche zdjec bo teraz już nie widze na oczy. 100 pierogów z kapusta i grzybami dzisiaj zrobiłam i nie wiem skad wzielam na to siłe

a Zuza zaczęła tak machać rekami, sięgac po wszystko, że z wrażenia aż mi łezka w oku się kreci. Jak jest na kolanach wychyla sie do przodu i cieszy mnie to bo tzn, że ćwiczy miesnie brzucha, które podobno są słabe.
No i juz ma tylko jedna ok godzinną drzemke w ciągu dnia. Gdyby nie mama to nic nie zrobilibysmy ani wczoraj ani dziś.
Choinka ubrana, dom prawie ze juz gotowy, został mi jeden pokój do ogarniecia ale to jutro.
Prezenty popakowane, spowiedz zaliczona, opłatki też juz mam.

W czwartek widziałam sie z kolezanka w 7 t.c i miałam wrażenie, ze sie nie cieszy z tego, na moje gratulacje odpowiedziała "tak wyszlo" i bez entuzjazmu

Ide do swojej kuchni napic sie wody i dobranoc


SUrka mam nadzieje, ze usłyszycie same dobre wieści przed swietami
Brawa za kuchnie I pierożki

Wiesz...rozne są reakcje ludzi na wiadomosc o ciąży....Ja bym sie tam cieszyła
Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Jest już po północy to ogłaszam że
MAJUNIA KOŃCZY DZIŚ 4 MIESIĄCE
Sto lat dla Majki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

U mnie noc do bani... 7 karmień poprzedniej 6..A już tak ładnie zaczęło się robić..Już nie mogę Chodzę niewyspana, połamana..w połowie nocy biorę Małego do siebie, bo nie mam siły wyciągać go z łóżeczka i karmić na siedząco. Już mnie sutki bolą od tych częstych nocnych karmień

Wczoraj zaczęłam pakować prezenty, ale jak Mały po raz kolejny się obudził, zostawiłam wszystko na podłodze i poszłam zła spać. Kupię dzisiaj torebki prezentowe i kicham na pakowanie w papier. W tym roku nie mam już sił na takie 'zabawy'

Wczoraj też po raz pierwszy zostawiliśmy Małego pod opieką rodziców i siostry. Fakt, że tylko na godzinę ale zawsze coś.. no i chyba dali sobie świetnie radę

A brat z bratową i małym Mikołajem jednak nie przyjadą na święta.. już byli popakowani i mieli jechać..ale bratowa rozmyśliła się.. intuicja kazała jej jednak zostać. Z jednej strony rozumiem, bo 2 tyg. dziecko i podróż ponad 400km, a tutaj mnóstwo ludzi na świętach. Tylko brata mi szkoda, wściekły jest.. Był nastawiony, że będą tu..a tak to będzie miał święta z teściami, bo jutro już tam gnają

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

surka za usg bioderek
fiazo za kardiologamisiaczka dla Mai za 4 miesiące
elaine widzę, że miałaś niezłego powera
Neni dla Kubusia za 22tyg.. oby dalej był taki grzeczny i ładnie spał

Idę Małego uśpić, a później szykować się na spacer..wczoraj Mały cały dzień w domu przesiedział..

Miłego dnia, gdybym już nie zdążyła zajrzeć
Wspolczuje nocy.
TRoche lipa ze nie przyjadą.No ale dzieciatko ma dopiero 2 tygodnie wiec po częsci rozumiem ze sie boją.
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44268246]I jeszcze 2 pytania:

1. czy któraś z Was już obniżyła łóżeczko?
Artek się trzyma rączkami za górę + podnosi się (tzn. nie robi tego jednocześnie, ale coś czuję, że niedługo wykmini, że się tak da) i się obawiam, że pewnego dnia nie upilnuję :/

2. czy czyjeś dziecko drapie się po główce? Bo Artek chyba niedawno odkrył, że ma okrągłą głowę i włosy na niej, dotyka się i szarpie się za te małe włoski :P

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------



Ja dziś robiąc sobie śniadanie, próbowałam sobie przypomnieć, kiedy kupowaliśmy chleb, który na nie miałam i wyszło mi, że jakoś w czwartek [/QUOTE]
1.Mysle o tym .
2.Jeszcze nie drapie ale kocha zjadac swoje nogi i ma notorycznie mokre skarpetki.

Z tego co widze to Arti szaleje w lozeczku

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Dzien dobry tak wogole _

Ugotowałam Laurce zupke:marchew,ziemniak,pi etruszka i troszke buraka I ugotowałam grzyby do farszu do uszek.Teraz czas na kurze...i potem podłogi i prasowanie i same uszka trzeba zrobic
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 10:40   #3623
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dziewczyny błagam, przypomnijcie mi - na suchą skórę, plamki, wypryski - stosujecie LINOMAG A+E czy jakiś inny?

Ja miałam 2 próbki emolientów od dermatologa, ale już mi się kończą, a pełna wersja jednego kremu kosztuje ok. 70 zł za 200 ml, nie stać mnie na niego teraz Więc muszę kupić coś na szybko, bo za chwilę będzie wszystko zamknięte. Póki co się waham między tym Linomagiem a np. kremem z Hippa, w analizach Sroki ma dość dobre miejsce...
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 10:46   #3624
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Perse: ja stostuje linomag zielony lub emolium.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 13:04   #3625
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dzień dobry


My już po usg, wszystko w porządku


Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Nie ma mnie bo wczoraj do północy ogarnialismy kuchnie, Tzt jeszcze podlaczał zmywak i baterie no i piecyk. Wyszło super!! Juz pierwszą kawke zaliczylismy w NASZEJ! kuchni
jak narazie obiadki jednak i tak u mamy bo ze sprzetem do kuchni u nas ubogo, poza czteroma kompletami sztućców ślubnych i kompletem talerzy nie mamy nic no i czejnikiem elektrycznym
a od moich rodziców dostalismy czajnik taki zwykly na piecyk- czerwony!
Super, że kuchnia skończona
A koleżanka jeszcze dojrzeje i będzie się cieszyć zarówno z ciąży, jak i dzidziusia

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
My jutro kardiologa mamy


Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Jest już po północy to ogłaszam że
MAJUNIA KOŃCZY DZIŚ 4 MIESIĄCE
Brawa

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44268246]I jeszcze 2 pytania:

1. czy któraś z Was już obniżyła łóżeczko?
Artek się trzyma rączkami za górę + podnosi się (tzn. nie robi tego jednocześnie, ale coś czuję, że niedługo wykmini, że się tak da) i się obawiam, że pewnego dnia nie upilnuję :/

2. czy czyjeś dziecko drapie się po główce? Bo Artek chyba niedawno odkrył, że ma okrągłą głowę i włosy na niej, dotyka się i szarpie się za te małe włoski :P[COLOR="Silver"]

[SIZE[/QUOTE]

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44268522]Nie no, my musimy obniżyć to łóżeczko chyba...[/QUOTE]
1. my jeszcze nie, nie ma u nas potrzeby
2. Zdarza się

Widzę na zdjęciach, że u was obniżenie jest konieczne Mi się wydaje, że my mamy jednak trochę niżej ten poziom

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44268958]Dziewczyny błagam, przypomnijcie mi - na suchą skórę, plamki, wypryski - stosujecie LINOMAG A+E czy jakiś inny?


Ja miałam 2 próbki emolientów od dermatologa, ale już mi się kończą, a pełna wersja jednego kremu kosztuje ok. 70 zł za 200 ml, nie stać mnie na niego teraz Więc muszę kupić coś na szybko, bo za chwilę będzie wszystko zamknięte. Póki co się waham między tym Linomagiem a np. kremem z Hippa, w analizach Sroki ma dość dobre miejsce...[/QUOTE]

Ja stosuję bepanten lub maść z wit. A
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 13:06   #3626
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Hej hej

Dziękujemy za wszystkie kciuki, chrzciny udały się super a Adaś był tak dobry że strzelił swoją mega kupkę rano i matce jeden kamień spadl z serca
A śmiesznie było bo Adaś w czasie przemowy księdza znudzony zasnął mi na rękach a ksiądz mówi, że pewnie obudzi się i zapłacze jak mu wodą głowę będzie polewał a Adaś nic zero reakcji. I tak spał dopóki nie dotarliśmy do lokalu.
W lokalu super, dużo jedzenia, śmiechu, Adaś był przegrzeczny, nic nie marudzil, nie płakał, śmial się no po prostu dziecko idealne - dochodzę do wniosku że nasz skoku jest towarzyski - wśród ludzi dziecko idealne w domu - maruda, płaczek i wymuszacz
Ale i tak kocham go najmocniej na całym świecie

Zaraz zbieramy się na zakupy, musimy kupic prezenty bo nie mieliśmy kiedy a tak mi się nie chce

Jak będę miała dłuższą chwilę to wrzucę Wam wieczorem zdjęcia

Aaaaaa i dziś Adaś dostał parę łyżeczek marcheweczki smakowało mu i tak cudnie jadł



Fiazo kujonko gratuluję samych piątek


Elaine pytałaś się o ojca - nie był proszony była mama moja tylko, siostra z mężem i siostrzeniec który jest chrzestnym i tyle ode mnie z rodziny. Lipa ale nic nie poradzę.

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
my wpadamy na chwilke pochwalic sie ze dzis konczymy 4miesiace.
pozdrawiamy wszystkich


Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość

Witam
Wczoraj zakupiliśmy pierwszą rzecz do mieszkania.... kibelek to co, że jeszcze prąd nie podciągnięty, wody nie ma ale kibelek jest
kibelek jakby nie patrzeć bardzo ważna rzecz

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
My wczoraj też ubieraliśmy choinkę i już podczas sprzątania stojak pękł i cała choinka się wywaliła. O dziwo, żadna bombka się nie zbiła. Choinkę udało się naprawić, ale po świętach trzeba będzie kupić jakąś nową choinkę na wyprzedaży
Piona u nas było to samo, Tż tak się wkurzył, że o mało co ta choinka nie wyleciała przez balkon wczoraj rano dokupił nowy stojak i dziś ubraliśmy choinkę

Cytat:
Napisane przez krysiaa2608 Pokaż wiadomość
Moja pobiła - 18 tygodni i dwa zębuchy
Śliczności

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
No ale dziś kończymy 22 tygodnie, więc pewnie za długo się tym stanem nie nacieszę.

Z innych dobrych wieści- badanie moczu wyszło prawidłowe
Za 22 tydzień
Za badanie moczu

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o wasze magiczne kciuki, jutro idziemy na usg bioderek i chciałabym usłyszeć, jakieś pozytywne wieści. Ostatnimi czasy za dużo u nas złych rzeczy
Pewnie już byliście i mam nadzieje, że wszystko ok

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość

Jest już po północy to ogłaszam że
MAJUNIA KOŃCZY DZIŚ 4 MIESIĄCE
i najlepszego dla Mai

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość

U mnie noc do bani... 7 karmień poprzedniej 6..A już tak ładnie zaczęło się robić..Już nie mogę Chodzę niewyspana, połamana..w połowie nocy biorę Małego do siebie, bo nie mam siły wyciągać go z łóżeczka i karmić na siedząco. Już mnie sutki bolą od tych częstych nocnych karmień

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44268246]I jeszcze 2 pytania:

1. czy któraś z Was już obniżyła łóżeczko?
Artek się trzyma rączkami za górę + podnosi się (tzn. nie robi tego jednocześnie, ale coś czuję, że niedługo wykmini, że się tak da) i się obawiam, że pewnego dnia nie upilnuję :/

2. czy czyjeś dziecko drapie się po główce? Bo Artek chyba niedawno odkrył, że ma okrągłą głowę i włosy na niej, dotyka się i szarpie się za te małe włoski :P
[/QUOTE]

1. My jeszcze nie bo nie widze takiej potrzeby

2. Ja nie zauważyłam drapania


Aha żeby nie bylo tak cudownie to w święta nie spotkam się ze swoją rodziną zaprosiłam wczoraj mamę i siostrę do nas w drugi dzień świąt ale spotykają się u mojej mamy więc do nas nie przyjadą a w pierwszy dzień siostra jedzie do swoich teściów, no a ja do domu nie pojadę i doopa. Spędzimy święta u teściów.
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 13:24   #3627
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Baloniku ja też czytałam że mięsko naleźy dawać tylko 2 razy w tygodniu.


Jest już po północy to ogłaszam że
MAJUNIA KOŃCZY DZIŚ 4 MIESIĄCE
Oklaski

My po kardiologu, wszystko ok. Kolejna kontrolna wizyta w czerwcu.

U nas nie ma potrzeby obniżania. A maca sie tylko po buzi.

Musze skoczyć do sklepu po karmi ale piotrek spi, a czekam aż wstanie by mu mleczka dać.

Mieliśmy byc u tesciowej ale zajechalismy i nikogo w domu nie było

Sent from my FUN using Wizaz Forum mobile app
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 13:27   #3628
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44268958]Dziewczyny błagam, przypomnijcie mi - na suchą skórę, plamki, wypryski - stosujecie LINOMAG A+E czy jakiś inny?

Ja miałam 2 próbki emolientów od dermatologa, ale już mi się kończą, a pełna wersja jednego kremu kosztuje ok. 70 zł za 200 ml, nie stać mnie na niego teraz Więc muszę kupić coś na szybko, bo za chwilę będzie wszystko zamknięte. Póki co się waham między tym Linomagiem a np. kremem z Hippa, w analizach Sroki ma dość dobre miejsce...[/QUOTE]
Ja stosuje Linomag A+E albo Lipobaze.
Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Dzień dobry


My już po usg, wszystko w porządku





Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Hej hej

Dziękujemy za wszystkie kciuki, chrzciny udały się super a Adaś był tak dobry że strzelił swoją mega kupkę rano i matce jeden kamień spadl z serca
A śmiesznie było bo Adaś w czasie przemowy księdza znudzony zasnął mi na rękach a ksiądz mówi, że pewnie obudzi się i zapłacze jak mu wodą głowę będzie polewał a Adaś nic zero reakcji. I tak spał dopóki nie dotarliśmy do lokalu.
W lokalu super, dużo jedzenia, śmiechu, Adaś był przegrzeczny, nic nie marudzil, nie płakał, śmial się no po prostu dziecko idealne - dochodzę do wniosku że nasz skoku jest towarzyski - wśród ludzi dziecko idealne w domu - maruda, płaczek i wymuszacz
Ale i tak kocham go najmocniej na całym świecie

Zaraz zbieramy się na zakupy, musimy kupic prezenty bo nie mieliśmy kiedy a tak mi się nie chce

Jak będę miała dłuższą chwilę to wrzucę Wam wieczorem zdjęcia

Aaaaaa i dziś Adaś dostał parę łyżeczek marcheweczki smakowało mu i tak cudnie jadł





Aha żeby nie bylo tak cudownie to w święta nie spotkam się ze swoją rodziną zaprosiłam wczoraj mamę i siostrę do nas w drugi dzień świąt ale spotykają się u mojej mamy więc do nas nie przyjadą a w pierwszy dzień siostra jedzie do swoich teściów, no a ja do domu nie pojadę i doopa. Spędzimy święta u teściów.
za Chrzciny Musiało byc naprawde super


- ja tez swojej rodziny w Swieta nie zobacze
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 14:24   #3629
lemurki_malutkie
Zadomowienie
 
Avatar lemurki_malutkie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

fiazo-kciuki za wizytę u kardiologa
Surka-za usg bioderek też kciuki,ja po Nowym Roku dopiero to ogarnę,jak się w końcu dostanę do tej durnej przychodni.
Misiaczka-dla MajuniDuża babeczka już z niej
Krysia-gratki za zęby
U mnie święta w dalekim lesie,leżę i umieram,taka jestem zainfekowana.
Mam nadzieję,że Jaśka przed choróbskiem uchronię.
Zaczynamy wprowadzać słoiczki,ale jak na razie kończy się to dodatkowym praniem.
Pytanie nr 1-co Mamy stosują na marchewkowe plamy na dziecięcej odzieży?
Pytanie nr 2-od kilkunastu dni Jaś ma chropowate kolanka i łokcie.Alantan nie pomógł na razie.Co można zastosować?
lemurki_malutkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 15:01   #3630
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Fiazo, Surka: super, że na wizytach wszystko ok.

Lemurki: na 1. nie wiem jeszcze na 2. emolium (ewentualnie fenistil w kropelkach, jeśli uważasz że to alergia..)
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 19:40:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.