Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy' - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-24, 13:34   #3601
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja też go nie lubie... Ciasto na twarzy robił i podreślał nawet to czego nie było... Moja przyjaciółka podobne odczucia ma względem niego.
....
Dziewczyny kochane ,ale ja pisałam o KOREKTORZE korektor w porównaniu do podkładu TM jest bardzo fajny....
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 13:36   #3602
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
Dziewczyny kochane ,ale ja pisałam o KOREKTORZE korektor w porównaniu do podkładu TM jest bardzo fajny....
Aaaaaaaaaaa To było tak od razu
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 13:37   #3603
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaa To było tak od razu
....
no bo prośba była o polecenie korektora
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 13:41   #3604
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
no bo prośba była o polecenie korektora
Ja prośbę zrozumiałam o ogólne rady kryjąco maskujące.
Ale mogłam coś pomedrać.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 14:33   #3605
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
z takich drogeryjnych bardzo fajny jest Loreal True match-w opakowaniu z aplikatorkiem jak w błyszczykach,niezle kryje a jest dosc płynny,dobry tez pod oczy...no i jest na niego teraz promocja w rossmanie -40%
Dzieki ,przyjrze sie mu .Choc co do Loreal to mnie tak bardzo nie ciagnie,z podkladem z tej serii nie polubilismy sie.Ogolnie to podobal mi sie podklad z Clinique do cery mieszanej, tylko pani w Dougim chyba byla pijana jak mi go dobierala bo w domu okazalo sie ,ze za ciemny i troszke swinkuje.jakos go moze zmecze.Moze jednak nastepnym razem bede miala wiecej szczescia i wreszcie ktos mi dobierze wlasciwy podklad
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 14:50   #3606
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Dzieki ,przyjrze sie mu .Choc co do Loreal to mnie tak bardzo nie ciagnie,z podkladem z tej serii nie polubilismy sie.Ogolnie to podobal mi sie podklad z Clinique do cery mieszanej, tylko pani w Dougim chyba byla pijana jak mi go dobierala bo w domu okazalo sie ,ze za ciemny i troszke swinkuje.jakos go moze zmecze.Moze jednak nastepnym razem bede miala wiecej szczescia i wreszcie ktos mi dobierze wlasciwy podklad
....
nie skreślaj tego korektora patrząc przez pryzmat podkładów,najlepszy w tej cenie jaki miałam .
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 15:30   #3607
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
nie skreślaj tego korektora patrząc przez pryzmat podkładów,najlepszy w tej cenie jaki miałam .
To chyba sie skusze.Cena nie jest wysoka ,wiec jak mi nie podpasuje to przezyjeDziekuje i jeszcze pytanko ,ktore moze zabrzmi glupio ale ja nowatorka w dziedzinie korektorow.Odcien to mam podpaswac pod kolor cery czy uzytego podkladu?
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 15:35   #3608
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
To chyba sie skusze.Cena nie jest wysoka ,wiec jak mi nie podpasuje to przezyjeDziekuje i jeszcze pytanko ,ktore moze zabrzmi glupio ale ja nowatorka w dziedzinie korektorow.Odcien to mam podpaswac pod kolor cery czy uzytego podkladu?
...
generalnie to podkład powinien być dobierany pod kolor cery,więc pytanie nieco niewłaściwe nie wyobrażam sobie żeby podkład az tak róznił sie od cery,że odcina sie korektor do cery dobrany....wszystko dobierasz do skóry,jedynie korektor typowy pod oczy może miec odcien ułatwiający korygowani np cieni pod oczami.

oczywiscie jest wiele innych świetnych porduktów,tylko z wyższej półki cenowej,ale jak chcesz to ci polecimy.
Generalnie nie zapominaj o odpowiedniej pielęgnacji cery naczynkowej i obowiazkowo krem z wysokim filtrem na lato.

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-24 o 15:38
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 15:44   #3609
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
generalnie to podkład powinien być dobierany pod kolor cery,więc pytanie nieco niewłaściwe nie wyobrażam sobie żeby podkład az tak róznił sie od cery,że odcina sie korektor do cery dobrany....wszystko dobierasz do skóry,jedynie korektor typowy pod oczy może miec odcien ułatwiający korygowani np cieni pod oczami.
Moze robie zle ale np.kremy bb wybieralam lekko zoltawe i przy naczynkach zle nie wygladaja,bo stapiaja sie z cera i niweluja troche czerwien,wiec myslalam ,ze moze korektor musialby miec kolor wlasnie podobny do tego kremu.(Nie biegam w podkladach ekstremalnie odcinajacych sie od skory)
Byc moze zle to sobie tlumacze ,wiec i tak kazda fajna porada z tego watku bedzie mi pomoca
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 15:46   #3610
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Moze robie zle ale np.kremy bb wybieralam lekko zoltawe i przy naczynkach zle nie wygladaja,bo stapiaja sie z cera i niweluja troche czerwien,wiec myslalam ,ze moze korektor musialby miec kolor wlasnie podobny do tego kremu.(Nie biegam w podkladach ekstremalnie odcinajacych sie od skory)
Byc moze zle to sobie tlumacze ,wiec i tak kazda fajna porada z tego watku bedzie mi pomoca
...
z kremami bb to jest troche inna sytuacja,w takim razie korektor na naczynka moze miec nieco zółtawy odcień,lub używasz go pod bb krem.niespecjalnie lubię zielone bazy i korektory,lepsze zółtawe.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 15:51   #3611
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
generalnie to podkład powinien być dobierany pod kolor cery,więc pytanie nieco niewłaściwe nie wyobrażam sobie żeby podkład az tak róznił sie od cery,że odcina sie korektor do cery dobrany....wszystko dobierasz do skóry,jedynie korektor typowy pod oczy może miec odcien ułatwiający korygowani np cieni pod oczami.

oczywiscie jest wiele innych świetnych porduktów,tylko z wyższej półki cenowej,ale jak chcesz to ci polecimy.
Generalnie nie zapominaj o odpowiedniej pielęgnacji cery naczynkowej i obowiazkowo krem z wysokim filtrem na lato.
Drozsze rzeczy moga byc ,bo czasami warto zainwestowac w cos drozszego i wysokojakosciowego.Jestem otwarta na rady.
Filtry jak najbardziej ,uzywam .Pielegnacja to ruboril,LRP i nasze dobre polskie maseczki z Bielendy i Flosleku

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
z kremami bb to jest troche inna sytuacja,w takim razie korektor na naczynka moze miec nieco zółtawy odcień,lub używasz go pod bb krem.niespecjalnie lubię zielone bazy i korektory,lepsze zółtawe.
Mnie tez zielone bazy jakos nie leza (a moze poprostu nie potrafie sie z nimi wlasciwie obchodzic)
co do bb to lubie dolish green(tak bardzo zolty to on nie jest)i Lioele.Teraz czekam na Elishecoy .Mam zlotego Skin79 ale to zupenie nie moja bajka
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 15:53   #3612
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Drozsze rzeczy moga byc ,bo czasami warto zainwestowac w cos drozszego i wysokojakosciowego.Jestem otwarta na rady.
Filtry jak najbardziej ,uzywam .Pielegnacja to ruboril,LRP i nasze dobre polskie maseczki z Bielendy i Flosleku
...
toner w pisaku <zółty> z Mac
podkład E.Lauder Double Wear MAXimum Cover-zakryje wszystko,świetny do stosowania jako korektor na większe płaszczyzny.
puder w zółtawym oscieniu Clinique Redness Solution lub BenNye-Banana
lub również zóty z firmy T.Leclerc
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 16:03   #3613
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

[QUOTE=dark01;40975664]...
toner w pisaku <zółty> z Mac
podkład E.Lauder Double Wear MAXimum Cover-zakryje wszystko,świetny do stosowania jako korektor na większe płaszczyzny.
puder w zółtawym oscieniu Clinique Redness Solution lub BenNye-Banana
lub również zóty z
firmy T.Leclerc[/QUOTE
Super,jest w czym wybierac,.Dziekuje bardzo za pomoc i napewno zdam relacje na co sie zdecydowalam.
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 11:21   #3614
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Właśnie zamówiłam moje pierwsze cienie matowe Glazel
Na dobry początek skromnie; 6. Ale to na użytek własny, więc więcej zdecydowanie nie potrzebuję, a przynajmniej zaznajomię się z jakością kosmetyków. To tak na przyszłość.
Swoją droga, czy wszystkie glazelowe perły są faktycznie takie fatalne? Często mają fajną promocję na dwie palety piętnastki matowe i perły właśnie. Może są wśród tych drugich jakieś wyjątki, na których dobrze się pracuje?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 13:12   #3615
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Właśnie zamówiłam moje pierwsze cienie matowe Glazel
Na dobry początek skromnie; 6. Ale to na użytek własny, więc więcej zdecydowanie nie potrzebuję, a przynajmniej zaznajomię się z jakością kosmetyków. To tak na przyszłość.
Swoją droga, czy wszystkie glazelowe perły są faktycznie takie fatalne? Często mają fajną promocję na dwie palety piętnastki matowe i perły właśnie. Może są wśród tych drugich jakieś wyjątki, na których dobrze się pracuje?
W tej promocji możesz sobie równie dobrze wybrać 2 paletki cieni matowych. i satynowych. Ja ostatnio się tak skusiłam, w całym zestawie mam może z 5 pereł, reszta to maty i satyny.
Sama nie wiem co o tych cieniach (mat) sądzić - są pieruńsko napigmentowane i nawet fajne w trakcie malowania, ale przy tym tak się sypią i kruszą, że po dwóch użyciach widać spory ubytek w panie...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 13:22   #3616
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
W tej promocji możesz sobie równie dobrze wybrać 2 paletki cieni matowych. i satynowych. Ja ostatnio się tak skusiłam, w całym zestawie mam może z 5 pereł, reszta to maty i satyny.
Sama nie wiem co o tych cieniach (mat) sądzić - są pieruńsko napigmentowane i nawet fajne w trakcie malowania, ale przy tym tak się sypią i kruszą, że po dwóch użyciach widać spory ubytek w panie...
Oj tak... Sypią się okropnie.....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 15:34   #3617
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

To trochę mnie zmartwiłyście... Wyczytałam wiele pozytywnych opinie o tych cieniach i miałam nadzieję na wreszcie idealnie dobraną paletę matów. Mam jednak nadzieję, że jakoś je poskromię
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 07:50   #3618
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
To trochę mnie zmartwiłyście... Wyczytałam wiele pozytywnych opinie o tych cieniach i miałam nadzieję na wreszcie idealnie dobraną paletę matów. Mam jednak nadzieję, że jakoś je poskromię
Na powiekę nakładają się nieźle, ale jak "pacasz" po powierzchi, to się zsypują. Marnotrastwo troszkę.
Zaskakująco fajne sa maty MYIO. Tanie jak barszcz i doskonale napigmentowane. (mam 4 kolory)
Aga na swoim blogu polecała.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:22   #3619
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

A ja za Miyo z kolei średnio przepadam mam chyba 10 kolorów i używam ich od wielkiego dzwonu, jak mi szkoda normalnych cieni do jakiegoś makijażowego cudowania
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 08:26   #3620
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
A ja za Miyo z kolei średnio przepadam mam chyba 10 kolorów i używam ich od wielkiego dzwonu, jak mi szkoda normalnych cieni do jakiegoś makijażowego cudowania
Czemu ich nie lubisz?

Może to kwestia bazy? Na joko i pixie epoxy kiepsko się trzymały (wałkowały się) a na Lumene ideał
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:27   #3621
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Na powiekę nakładają się nieźle, ale jak "pacasz" po powierzchi, to się zsypują. Marnotrastwo troszkę.
Zaskakująco fajne sa maty MYIO. Tanie jak barszcz i doskonale napigmentowane. (mam 4 kolory)
Aga na swoim blogu polecała.
Mam czerwony z Miyo i akurat on sam w sobie aż tak mnie nie zachwycił Tzn sam cień zły nie jest, ale ta czerwień trochę mało czerwona, zbyt wiele różowego, a jak się rozciera to robi się gorzej.
Chciałam mieć wreszcie paletę czerni/szarości i w jednym miejscu wszystko, a glam boxy i tego typu palety są nie dla mnie, więc deportować cieni też nie chcę. W takim razie bedę musiała uważać i twarz malować na końcu
A próbowałyście na mokro nakładać?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:38   #3622
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Czemu ich nie lubisz?

Może to kwestia bazy? Na joko i pixie epoxy kiepsko się trzymały (wałkowały się) a na Lumene ideał
A nie wiem, jakoś po prostu mi nie pasują. Są bardzo podobne do Inglotów w moim odczuciu, może nawet bardziej pudrowo-kredowe, a kolorystycznie są średnie i w moim odczuciu wyglądają po prostu źle, płasko, są takie przydymione. Próbowałam je na bazie UD, ArtDeco i na Duraline, na ArtDeco się rolowały trochę...

Ale ja generalnie mam problem z matami - nic mi nie pasuje próbowałam i MAP (na których mi się bardzo źle maluje), i MAC (które generalnie lubię najbardziej, ale maty pozostawiają często wiele do życzenia), i Inglota (którego generalnie nie lubię, ale w ostateczności po niego sięgam najczęściej), i te Glazel nieszczęsne, które są nawet fajne gdyby nie pylenie... No nie znalazłam jeszcze swojego ideału, satyny i perły mam swoje ulubione już, ale z tymi matami jeszcze się rzucam między markami
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:39   #3623
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Mam czerwony z Miyo i akurat on sam w sobie aż tak mnie nie zachwycił Tzn sam cień zły nie jest, ale ta czerwień trochę mało czerwona, zbyt wiele różowego, a jak się rozciera to robi się gorzej.
Chciałam mieć wreszcie paletę czerni/szarości i w jednym miejscu wszystko, a glam boxy i tego typu palety są nie dla mnie, więc deportować cieni też nie chcę. W takim razie bedę musiała uważać i twarz malować na końcu
A próbowałyście na mokro nakładać?
Fakt. Ta czerwień ma sporo różu w sobie.
Na mokro nie dawałam.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 11:33   #3624
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Próbowałam je na bazie UD, ArtDeco i na Duraline, na ArtDeco się rolowały trochę...

No nie znalazłam jeszcze swojego ideału, satyny i perły mam swoje ulubione już, ale z tymi matami jeszcze się rzucam między markami
Może spróbuj na eyelinerze. Ostatnio zamiast bazy używam eyelinera kremowego z MAP (uwielbiam). W moim przypadku sprawdza się lepiej jak baza UD a makijaż oka jest bardzo trwały, nawet powiedziałabym, że wodoodporny, bo ostatnio kąpałam się w wannie i specjalnie nie zmywałam oczu aby zrobić taki test, zanużałam głowę a kreska razem z cieniem wyglądały idealnie tylko tusz zszedł (ale nie był wodoodporny, bo te mnie ostatnio podrażniają).

Jakie masz ulubione satyny i perły?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 12:18   #3625
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Może spróbuj na eyelinerze. Ostatnio zamiast bazy używam eyelinera kremowego z MAP (uwielbiam). W moim przypadku sprawdza się lepiej jak baza UD a makijaż oka jest bardzo trwały, nawet powiedziałabym, że wodoodporny, bo ostatnio kąpałam się w wannie i specjalnie nie zmywałam oczu aby zrobić taki test, zanużałam głowę a kreska razem z cieniem wyglądały idealnie tylko tusz zszedł (ale nie był wodoodporny, bo te mnie ostatnio podrażniają).

Jakie masz ulubione satyny i perły?
Próbowałam z linerami, ale nie przepadam za taką bazą, za bardzo obciąża powiekę w moim odczuciu. Na codzień sobie czy klientce na ślub nie nałożę takiej warstwy na oko, bo mi skóry szkoda (i potem jeszcze trzeba się namęczyć, żeby to zmyć), a z kolei do sesji i tak najczęściej wybieram inne cienie, bo te Miyo nie urzekają mnie kolorystycznie.

Satyny i perły tylko z MAC, w moim odczuciu są najlepsze i kolory są takie wielowymiarowe, szlachetne, z klasą
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 12:39   #3626
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Wiadomo, że nie na co dzień ogólnie na co dzień nie nakładam ani bazy ani eyelinera cienie się trzymią ale na jakąś okazję i oczywiście nakładam małą ilość
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 12:42   #3627
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Wiadomo, że nie na co dzień ogólnie na co dzień nie nakładam ani bazy ani eyelinera cienie się trzymią ale na jakąś okazję i oczywiście nakładam małą ilość
...
też tak robie,mała ilosc linera dobrze roztarta do ''zgubienia'' napewno nie zrobi krzywdy....a zmywamy oczywiscie oliwką/ja olejem kokosowym-fajnie domywa pędzelki po linerze.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 12:42   #3628
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Próbowałam z linerami, ale nie przepadam za taką bazą, za bardzo obciąża powiekę w moim odczuciu. Na codzień sobie czy klientce na ślub nie nałożę takiej warstwy na oko, bo mi skóry szkoda (i potem jeszcze trzeba się namęczyć, żeby to zmyć), a z kolei do sesji i tak najczęściej wybieram inne cienie, bo te Miyo nie urzekają mnie kolorystycznie.

Satyny i perły tylko z MAC, w moim odczuciu są najlepsze i kolory są takie wielowymiarowe, szlachetne, z klasą
ja taki mały offtop zrobie
Panna Mrau weź no wroc do swojego avatara bo Cie nie poznaje :P
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 13:03   #3629
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
ja taki mały offtop zrobie
Panna Mrau weź no wroc do swojego avatara bo Cie nie poznaje :P
Nie podoba Ci się mój kotek?

panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 13:31   #3630
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Nie podoba Ci się mój kotek?

Moja mama powiedziala ze to parówka:P
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 16:18:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.