Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-04, 20:45   #3631
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
No proszę, pominęła mnie taka historia! A już myślałam, że może jednak to jakieś sensowniejsze romansidła. Sensowne romansidła, czy to przypadkiem nie oksymoron? Chyba mam za duże nadzieje

Ktoś czytał może "Historię Kotów", która wyszła jakoś niedawno? Kusi mnie <3
o dziwo niekiedy zdarzają się "sensowniejsze romansidła", ale to na pewno nie jest twórczosc Kasi Michalak

(jak widziałam jej ksiazki kiedys u oleski to myslalam, ze skisne XD)
wiem co mówie, swojego czasu przeczytałam setki, jak nie tysiące harlequinów #guiltypleasure


nie, ale w kocim klimacie polecam "Kot w stanie czystym" jesli jeszcze nie czytalaś
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 20:51   #3632
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
o dziwo niekiedy zdarzają się "sensowniejsze romansidła", ale to na pewno nie jest twórczosc Kasi Michalak

(jak widziałam jej ksiazki kiedys u oleski to myslalam, ze skisne XD)
wiem co mówie, swojego czasu przeczytałam setki, jak nie tysiące harlequinów #guiltypleasure


nie, ale w kocim klimacie polecam "Kot w stanie czystym" jesli jeszcze nie czytalaś
Mam dość romantyczne usposobienie dlatego boję się, że jeszcze się wciągnę w Kaśkę Ale np. czytałam klasyka "Damę Kameliową" Dumasa juniora i nie byłam zachwycona. Klasyczne, ona była piękna, a on spłukany i jej pragnął - bo była piękna Chyba nie mój typ historii miłosnej. Jedynie zachwycił mnie opis jej rozkładających się zwłok. Reszta dosyć nudnawa. Jak tak pomyślę, ciekawe czy zaloty głównego bohatera przypadłyby do gustu żydowskiej księżniczce?

Nie czytałam tej książki o kocie prawdziwym. Brzmi ciekawie choć to chyba nie to czego szukam. To luźna książka o kotach? Historia kotów jest już bardziej na poważnie, jako ciekawostki historyczne, a te pochłaniam. No kusi mnie bardzo. Chyba kogoś ubłagam by mi kupił. Ja już powoli spłukana jestem a jeszcze tyle chciejstw na liście

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2015-09-04 o 20:54
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 20:51   #3633
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Recenzja torebki LV u Baśki
Cytat:
Napisane przez Ace_ Pokaż wiadomość
Zanim przeszła do sedna, 10 minut gadala tak naprawdę o niczym. Trochę jakby się tłumaczyła, niepotrzebnie
Nie wiem czy tak niepotrzebnie zważywszy na najazdy na każdą polską Youtuberkę, która ośmieli się przyznać, że ma jakąkolwiek droższą torebkę
Do tego te komentarze, że nie wydałabym na torebkę więcej niż...fajnie, ale kogo to obchodzi, w końcu to recenzja konkretnej torebki
Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
Podoba mi się jej recenzja - naprawdę rzeczowa i mówi o wszystkim...
Dla porównania Szusz jak robi recenzje swoich torebek to sumie same achy i ochy - mało podaje konkretów.
Po tej recenzji CMB mam ochote kupić sobie Korsa zachęciła mnie tą przedłużką do kluczy
Tak, fajna recenzja. Choroba na MK mi przeszła po tym jak poznałam włoskie marki takie jak chociażby Furla
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 20:57   #3634
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość

Mam dość romantyczne usposobienie dlatego boję się, że jeszcze się wciągnę w Kaśkę Ale np. czytałam klasyka "Damę Kameliową" Dumasa juniora i nie byłam zachwycona. Klasyczne, ona była piękna, a on spłukany i jej pragnął - bo była piękna Chyba nie mój typ historii miłosnej. Jedynie zachwycił mnie opis jej rozkładających się zwłok. Reszta dosyć nudnawa. Jak tak pomyślę, ciekawe czy zaloty głównego bohatera przypadłyby do gustu żydowskiej księżniczce?

Nie czytałam tej książki o kocie prawdziwym. Brzmi ciekawie choć to chyba nie to czego szukam. To luźna książka o kotach? Historia kotów jest już bardziej na poważnie, jako ciekawostki historyczne, a te pochłaniam. No kusi mnie bardzo. Chyba kogoś ubłagam by mi kupił. Ja już powoli spłukana jestem a jeszcze tyle chciejstw na liście
jako ze tez mam dosyc romantyczne usposobienie - nie wciagniesz sie w Kaske te ksiazki są tak absurdalne, ze sie nie da xD
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 20:59   #3635
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
jako ze tez mam dosyc romantyczne usposobienie - nie wciagniesz sie w Kaske te ksiazki są tak absurdalne, ze sie nie da xD
Może podsunąć jakąś Nieczytelnemu? ; )
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 20:59   #3636
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy tak niepotrzebnie zważywszy na najazdy na każdą polską Youtuberkę, która ośmieli się przyznać, że ma jakąkolwiek droższą torebkę
Do tego te komentarze, że nie wydałabym na torebkę więcej niż...fajnie, ale kogo to obchodzi, w końcu to recenzja konkretnej torebki
A wez, strasznie mnie to drażni na yt - wyliczanie, zaglądanie do portfela i to nie tylko w kontekscie drogich torebek: "A KTÓRE TO JUZ ZAKUPY W TYM MIESIACU?", "TYLE WYDAJESZ, BO NIE ZARABIASZ, NIE SZANUJESZ PINIONDZA IDZ DO PRACY TO ZOBACZYSZ"

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Może podsunąć jakąś Nieczytelnemu? ; )
w komciach juz podsunięte
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:01   #3637
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
w komciach juz podsunięte


Dziwi mnie bardzo, że wśród komentujących książki jest tylu czytelników, którzy wyłapią różnej postaci błędy, o których sama bym nawet nie pomyślała, a w wydawnictwach korektę robią ludzie co nie wiedzą, że >> w każdym bądź razie << to potworna wtopa ;C

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2015-09-04 o 21:03
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 21:03   #3638
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
U Donci w komentarzach bol pupci o to ze Marta dostala gratisy od cocolita, a "zwykle" klientki nie dostaja.

Bożena Woroniecka 10 godzin temu
w prezencie za pozytywną opinię? szkoda, że blogerkom takie sklepy wrzucają masę gratisów a zwykłemu klientowi albo nic albo gratis do niczego niepotrzebny

Anna B 10 godzin temu (edytowany)
niestety, ja robilam zamowienie za 210 zł i nic nie dostałam, a jestem ich stalą klientką ))no ale tak to jest, że trzeba sie pokazać z dobrej strony jak wiadomo, że oglądnie to kilkanaście tys osob

0o0MUFINKA0o0 10 godzin temu
Niestety wiele dziewczyn nie odbiera tego jako pokazywanie się firmy z dobrej strony skoro dzieli się klientki na lepsze i gorsze ;|

MsDoncellita 9 godzin temu
+Bożena Woroniecka No nie do końca To jest współpraca i po prostu dostałam parę rzeczy dodatkowo, żeby jeszcze więcej móc przetestować Dodatkowo w naszej rozmowie nie pojawił się warunek pozytywnej opinii Jeżeli coś takiego się pojawia nie korzystam z takiej współpracy

moonface162 9 godzin temu
ja tak samo, zamawiam często ze sklepow internetowych ale nigdy nie dostalam gratisu, to naprawdę trochę nie fair ze za pokazanie tych rzeczy przez kilka sekund na filmiku mają vlogerki takie przywileje

Ewelina S 9 godzin temu (edytowany)
+Anna B Ja również robiłam dość spore zamówienie bo prawie za kwotę 200zł i dostałam... 2 cukierki a robię tam zamówienia regularnie bo prawie co miesiąc od ok roku. Nie zawsze na takie kwoty ale zawsze do nich wracam bo mają szeroki asortyment i dość przystępne ceny

Kara 6 godzin temu
+Bożena Woroniecka normalnie blogerki przy zamówieniach też nie dostają Dostają jeśli współpracują z danym sklepem tak jak na tym filmie widać.

Marry Berry 3 godziny temu (edytowany)
Ja w większości polskich drogerii internetowych nie spotkałam się, żeby dostać jakiś gratis. Taka polityka firm. Owszem miło byłoby dostać jakiś gratis, ale to nie jest jakiś przymus od firmy. Z mintishop np. robiłam zakupy za ponad 300 zł i dostawałam krówkę, ale na Cocolitę słowa złego nie powiem, bo raz przy większym zamówieniu za ponad 300zł dostałam błyszczyk i to całkiem porządny, raz dobry pilnik. Ogólnie można podsumować, że firmy niechętnie dają gratisy. W drogerii czy perfumerii ze świecą można szukać, że przy sporych zakupach (mam na myśli powyżej 200zł czy nawet przy powyżej 100zł) żeby dostać próbki, gratis. Wydaje mi się, że to trochę niezbyt mądry marketing firm, bo nie to, że klient jest łasy na próbki i gratisy, ale jeśli zamówił dużo, to próbki czy gratisy, które się mu da, spowodują, że coś innego przetestuje, na co może nie zwróciłby uwagi, a i wróci do tej firmy chętniej, jak nie za miesiąc to za pół roku. To przywiązuje klienta do firmy.

MrsKylie12 2 godziny temu
+Bożena Woroniecka Fakt, to niesprawiedliwe.... Tyle kosmetyków dostać za darmo... Też bym chciała jakieś gratisy przy zamówieniu jako ich stała klientka

Bożena Woroniecka 2 godziny temu
+Marry Berry tylko zauważ, że polityka firm w gratisach zmienia się gdy idzie o blogerki i vlogerki

Bożena Woroniecka 2 godziny temu
+MrsKylie12 dokładnie, wiedzą kto zamawia, na jakie kwoty i jak często więc nie byłoby problemu wprowadzić "kartę stałego klienta" i też sypać gratisy do zamówień po prostu powinno się równo traktować kupujących
Facepalm po prostu... wiadomo, że dla firmy to jest tak naprawdę najtańsza reklama - wysłanie kosmetyków vlogerce. Oglądając też sobie pomyślałam, że fajnie by było zrobić takie zakupy za free, ale nie przeszło mi przez myśl, że to nie fair i wszyscy powinni być traktowani równo. No błagam.
Chociaż prawda, że jakiekolwiek próbki dostać w sklepach to cud
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:07   #3639
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Facepalm po prostu... wiadomo, że dla firmy to jest tak naprawdę najtańsza reklama - wysłanie kosmetyków vlogerce. Oglądając też sobie pomyślałam, że fajnie by było zrobić takie zakupy za free, ale nie przeszło mi przez myśl, że to nie fair i wszyscy powinni być traktowani równo. No błagam.
Chociaż prawda, że jakiekolwiek próbki dostać w sklepach to cud
Mnie się wydaje, że im chodziło o jakieś próbki czy coś. I z tym akurat się zgadzam. No bo nie wierzę, że uważają, że powinny dostawać jakieś pełnowymiarowe produkty jak paletka ze Sleeka czy pędzle
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:07   #3640
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy tak niepotrzebnie zważywszy na najazdy na każdą polską Youtuberkę, która ośmieli się przyznać, że ma jakąkolwiek droższą torebkę
Do tego te komentarze, że nie wydałabym na torebkę więcej niż...fajnie, ale kogo to obchodzi, w końcu to recenzja konkretnej torebki

Tak, fajna recenzja. Choroba na MK mi przeszła po tym jak poznałam włoskie marki takie jak chociażby Furla
No Furla to konkretna torebka a Kors to wiadomo, dobrze wykonana torebka biurowa ale nie luksusowa tylko u Nas za droga jak na taką torebkę, według mnie powinna kosztować połowę ceny, to by wystarczyło za taką jakość, ja kupiłam swoją dawno temu w Berlinie dzięki uprzejmości koleżanki i nawet ze zniżką ( miała zniżkę jako ich klientka) wydawała mi się za droga, ale faktycznie wciąż jak nowa, tylko mi się znudziła, to złote logo mnie drażni, a wiecie, że te torebki są szyte w Vietnamie itp.

Ogólnie lubię oglądać recenzje torebek, wkurza mnie , że ludzie komentują złośliwie, jak ktoś sobie kupił za swoje pieniądze i jeszcze pokazuje czy omawia bo może komuś to pomoże w decyzji o zakupie to powinni być zadowoleni a nie próbują wzbudzić poczucie winy u vlogerek...
__________________

Edytowane przez fenomeno2000
Czas edycji: 2015-09-04 o 21:14
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:10   #3641
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Chorowałam na Korsa dopóki jakaś vlogerka nie pokazała, że z pozoru sztywna forma tych torebek jest miękka i się zapada jeśli nie wypchamy po brzegi. : <
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 21:15   #3642
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

zimą noszę kryjące pończochy, ktore odkryłam w spoko cenie na allegro.

Poproszę link.

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość

jajaja, kiedyś były takie "perfumy" Puzzle z Coty - to ten zapach!

Co to za wynalazek?! Nie widziałam nigdy...

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Haj fajf, mam to samo - co gorsza, gryzą mnie każde spodnie, które zakładam po ich wypraniu, chodzę i się drapię jak debil To w ogóle nie zależy od tego, czy używam proszku, żelu czy kapsułek, więc podejrzewam, że musiałabym mieć taki proszek dla dzieci czy coś A rajstopy - koniec świata, jeszcze ledwo ubiorę to już podarte.
Spróbuj z tym:
http://jantar179280.strefa.pl/foto2/4xbj%20pranie.JPG


---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
w temacie torebek: Bogusia i jej wielka kosmetyczka
"Wakacje będą totalnie owładnięte tą torbą, bo to jest taka pozytywna dawka energii i fajny dodatek do ubioru."
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:16   #3643
rosli
Przyczajenie
 
Avatar rosli
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Hokkaido
Wiadomości: 23
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Mi on mało co daje ;/ A czasem jak strona prosi to nawet wyłączam na chwilę
Jeżeli adblock ci mało co daje to pewnie masz w przeglądarce niepotrzebne rozszerzenia (takie jakby wirusy). Wystarczy je usunąć, odinstalować z komputera. Prawdopodobnie coś takiego złąpałaś w internetach. Na moje oko.
rosli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:21   #3644
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
Przedłużka do kluczy w Korsie nie jest wcale taka długa, jak pierwszy raz próbowałam otworzyć drzwi kluczem na tej właśnie przedłużce to i tak z całą torebką się do góry szarpałam bo na górny zamek zamykałam drzwi i wyglądało to śmiesznie, sama się uśmiałam z siebie nie mówiąc już o sąsiadce, która całą akcję widziała, także jeśli chcesz kupić ze względu na taką przedłużkę Korsa to nie polecam zamykać drzwi na górny zamek tylko ten na wysokości klamki
Ja się ostatnio zakochałam w torebce od Pauliny Schaedel, nie jest ze skóry, jest mała i wygodna na co dzień, lekka i nie bije logiem po oczach, ma blaszkę z nazwą ale to jakoś tak wygląda normalnie, model Mimi czarna z frędzlem, przewieszana przez ramię..
Kors poszedł w odstawkę, zmęczyło mnie jego targanie na przedramieniu, kilka lat służył i wciaż wygląda jak nowy i jako torba biurowa jeszcze pewnie posłuży ale teraz nie mogę na niego patrzeć
ładne te torebunie od Pauliny Akurat górnego zamka nie posiadam w drzwiach może lepsze jest kupienie poszewki na klucze ?? Mam zawsze problem z ich znalezeniem
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:21   #3645
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
"Wakacje będą totalnie owładnięte tą torbą, bo to jest taka pozytywna dawka energii i fajny dodatek do ubioru."
mnie rozwaliło: "niektórzy mówili, że nie do wszystkiego to będzie pasować, ale ja uważam, że ta torba jest tak POZYTYWNA, że cokolwiek nie założymy to będzie pasować" jakoś tak
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:22   #3646
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Bogusia o wakacjach a w Trójmieście już ewidentnie jesień. <3
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:24   #3647
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

Moja weganska ulubienica i Q&A
Przechodziłam już różne etapy 'relacji' z mięsem, ale taka panika bo może coś zjadła wydaje mi się przesadzona. Od roku jestem wege, ale gdyby odwaliła takie coś przy mnie, to patrzyłabym na nią jak na kosmitke

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość

Ja to mam dziwnie, mogłabym na luzie i sexy. Nie mam określonego stylu. Podziwiam kobiety, które mają dopracowany styl i wiedzą co chcą nosić. Ja raz wolę rockowo, raz dresowo, raz kwieciście, raz jak biurowa, raz jak diva 3> Przez to ciężko mi wypracować minimalizm ubraniowy. Choć i tak robię postępy.
To jest największy dramat mojej szafy. Mieszanka styli, pełno kolorów i wzorów, ale 'bejzików' ciągle brak

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Napisałabym coś o Gieni, ale byłaby burza, że wysuwam zbyt daleko idące, obraźliwe wnioski po jakichś filmikach i komentarzach w sieci. W każdym razie powoli zgadzam się z pewnymi opiniami na jej temat, które tutaj zostały zbesztane.
Chyba wiem o co ci chodzi, bo po ostatnich akcjach też doszłam do wniosków nienadających się do publikacji na forum
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:25   #3648
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Chorowałam na Korsa dopóki jakaś vlogerka nie pokazała, że z pozoru sztywna forma tych torebek jest miękka i się zapada jeśli nie wypchamy po brzegi. : <
chyba już mi też przeszła choroba na Korsa...
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:29   #3649
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
A wez, strasznie mnie to drażni na yt - wyliczanie, zaglądanie do portfela i to nie tylko w kontekscie drogich torebek: "A KTÓRE TO JUZ ZAKUPY W TYM MIESIACU?", "TYLE WYDAJESZ, BO NIE ZARABIASZ, NIE SZANUJESZ PINIONDZA IDZ DO PRACY TO ZOBACZYSZ"

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

"puszcza się"
Cytat:
Napisane przez fenomeno2000 Pokaż wiadomość
No Furla to konkretna torebka a Kors to wiadomo, dobrze wykonana torebka biurowa ale nie luksusowa tylko u Nas za droga jak na taką torebkę, według mnie powinna kosztować połowę ceny, to by wystarczyło za taką jakość, ja kupiłam swoją dawno temu w Berlinie dzięki uprzejmości koleżanki i nawet ze zniżką ( miała zniżkę jako ich klientka) wydawała mi się za droga, ale faktycznie wciąż jak nowa, tylko mi się znudziła, to złote logo mnie drażni, a wiecie, że te torebki są szyte w Vietnamie itp.

Ogólnie lubię oglądać recenzje torebek, wkurza mnie , że ludzie komentują złośliwie, jak ktoś sobie kupił za swoje pieniądze i jeszcze pokazuje czy omawia bo może komuś to pomoże w decyzji o zakupie to powinni być zadowoleni a nie próbują wzbudzić poczucie winy u vlogerek...
Najśmieszniejsze jest to, że Furlę można kupić na przecenie w cenie torebki z sieciówki. To samo z Korsem (szusz np. kupiła w outlecie w Berlinie z tego co pamiętam). W USA Furla jest chyba droższa niż w Europie, a Kors odwrotnie.
Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Chorowałam na Korsa dopóki jakaś vlogerka nie pokazała, że z pozoru sztywna forma tych torebek jest miękka i się zapada jeśli nie wypchamy po brzegi. : <
...i będzie ciężka niestety
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 21:29   #3650
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
chyba już mi też przeszła choroba na Korsa...

Mi też już choroba na torebkę MK przeszła. Za to jego kurtki są bardzo fajne, mam skórzaną i płaszcz na jesień i są świetne (i nieśmiertelne).
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:31   #3651
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
ładne te torebunie od Pauliny Akurat górnego zamka nie posiadam w drzwiach może lepsze jest kupienie poszewki na klucze ?? Mam zawsze problem z ich znalezeniem
kup sobie cos co sie chyba nazywa brelok-yoyo. To jest takie gunwo do zaczepiania kluczy z rozciągliwą gumką, praktyczne dosyc
http://www.durable.poznan.pl/files/f...oduct-1248.jpg
cos w tym stylu, to ma w srodku taką wyciąganą gumkę przez co łatwo wyciągnąć klucze, polecam
czasami dają to do starterów play :"D
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:32   #3652
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
kup sobie cos co sie chyba nazywa brelok-yoyo. To jest takie gunwo do zaczepiania kluczy z rozciągliwą gumką, praktyczne dosyc

http://www.durable.poznan.pl/files/f...oduct-1248.jpg

cos w tym stylu, to ma w srodku taką wyciąganą gumkę przez co łatwo wyciągnąć klucze, polecam

czasami dają to do starterów play :"D


Chcę to.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:33   #3653
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Mi też już choroba na torebkę MK przeszła. Za to jego kurtki są bardzo fajne, mam skórzaną i płaszcz na jesień i są świetne (i nieśmiertelne).

ooo to mnie zaciekawiłaś bo właśnie jutro jade na poszukiwanie tej jednej jedynej niezniszczalnej czarnej skórzanej kurtki
jakie ceny w Korsie za kurtki ?? i czy są ze skóry ??
W ogóle gdzie najlepiej oglądać kurtki skórzane ?? W ochniku nic nie mają ciekawego...
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:33   #3654
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
chyba już mi też przeszła choroba na Korsa...
ja nigdy na niego nie chorowałam, miałam obojętny stosunek. natomiast teraz, przez to że Kors jest wszędzie, mam już do niego taki wstręt, że jak ktoś pokazuje kolejną torebkę tej marki w zakupach, to łapię się za głowę.

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
kup sobie cos co sie chyba nazywa brelok-yoyo. To jest takie gunwo do zaczepiania kluczy z rozciągliwą gumką, praktyczne dosyc
http://www.durable.poznan.pl/files/f...oduct-1248.jpg
cos w tym stylu, to ma w srodku taką wyciąganą gumkę przez co łatwo wyciągnąć klucze, polecam
czasami dają to do starterów play :"D
ej niezłe : o

Edytowane przez werek serek
Czas edycji: 2015-09-04 o 21:35
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:33   #3655
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Facepalm po prostu... wiadomo, że dla firmy to jest tak naprawdę najtańsza reklama - wysłanie kosmetyków vlogerce. Oglądając też sobie pomyślałam, że fajnie by było zrobić takie zakupy za free, ale nie przeszło mi przez myśl, że to nie fair i wszyscy powinni być traktowani równo. No błagam.
Chociaż prawda, że jakiekolwiek próbki dostać w sklepach to cud
No ludzie to naprawdę nie myślą czy może te upały na nich tak podziałały Widomo, że vlogerki czy blogerki dostają od sklepów czy producentów różne rzeczy żeby zrecenzowały albo przynajmniej pokazały. Zaczyna panować minimalizm, kończy się era posiadania tony kosmetyków, przynajmniej tak twierdzą na YT To sklepy się ratują jak mogą, jesli już ktoś się zgodzi, żeby mu wysłali wybrane przez niego kosmetyki to dorzucają jeszcze inne żeby widzowie czy czytelnicy zobaczyli więcej produktów jakie dany sklep oferuje...no jak dziewczyny by miały tylko zakupione przez siebie rzeczy pokazywać to by nie było tak kolorowo, pokazałyby jeden odcień np. pomadki i koniec. A tak jak dostaną to można obczaić wiecej.
Doncia wyraźnie mówiła, że wybierała kosmetyki bo jej sklep zaproponował, nie była klientką kupującą i że jej dodatkowo inne rzeczy jeszcze do paczki wrzucili a ludzie od razu, że to gratisy do zakupów
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:35   #3656
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
kup sobie cos co sie chyba nazywa brelok-yoyo. To jest takie gunwo do zaczepiania kluczy z rozciągliwą gumką, praktyczne dosyc
http://www.durable.poznan.pl/files/f...oduct-1248.jpg
cos w tym stylu, to ma w srodku taką wyciąganą gumkę przez co łatwo wyciągnąć klucze, polecam
czasami dają to do starterów play :"D
Jenyyyyy to jest tooooo !!!! Idealna sprawa na moje ginące klucze w otchłani torebki Jesteś boska
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:35   #3657
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość

To jest największy dramat mojej szafy. Mieszanka styli, pełno kolorów i wzorów, ale 'bejzików' ciągle brak
U mnie powoli coraz więcej bejzików, ale przez to czuję się taka... nijaka. Lubię czasami zaszaleć z kolorową sukienką czy letnią bluzką w orientalne ornamenty. Styl boho jets ekstra. Ale jakbym potem miała to sensownie łączyć musiałabym tego mieć chyba całą masę. Dlatego staram się mieć dżinsy i do tego prosty t-shirt bez wzorów. Głównie biały lub czarny/grafitowy zimnym sezonem. Ale to takie bezpłciowe. Jednak ładnie dodaje miejsca w szafie i może jakiejś klasy moim papuzim zapędom. No ale tak jak pisałam: równolegle chcę jeszcze być dresowa, rockowa, retro i sexy
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:35   #3658
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
kup sobie cos co sie chyba nazywa brelok-yoyo. To jest takie gunwo do zaczepiania kluczy z rozciągliwą gumką, praktyczne dosyc
http://www.durable.poznan.pl/files/f...oduct-1248.jpg
cos w tym stylu, to ma w srodku taką wyciąganą gumkę przez co łatwo wyciągnąć klucze, polecam
czasami dają to do starterów play :"D
Ale fajne...nie trzeba MK kupować
__________________
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:39   #3659
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
U mnie powoli coraz więcej bejzików, ale przez to czuję się taka... nijaka. Lubię czasami zaszaleć z kolorową sukienką czy letnią bluzką w orientalne ornamenty. Styl boho jets ekstra. Ale jakbym potem miała to sensownie łączyć musiałabym tego mieć chyba całą masę. Dlatego staram się mieć dżinsy i do tego prosty t-shirt bez wzorów. Głównie biały lub czarny/grafitowy zimnym sezonem. Ale to takie bezpłciowe. Jednak ładnie dodaje miejsca w szafie i może jakiejś klasy moim papuzim zapędom. No ale tak jak pisałam: równolegle chcę jeszcze być dresowa, rockowa, retro i sexy

normalnie jakbym o sobie czytała... rzuciłam się na bejziki i ostatnio zamiast szałowo wyglądam yyyy przeciętnie minimalizm mnie wykończy
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:43   #3660
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
ooo to mnie zaciekawiłaś bo właśnie jutro jade na poszukiwanie tej jednej jedynej niezniszczalnej czarnej skórzanej kurtki
jakie ceny w Korsie za kurtki ?? i czy są ze skóry ??
W ogóle gdzie najlepiej oglądać kurtki skórzane ?? W ochniku nic nie mają ciekawego...

Skórzana jest ze skóry naturalnej, mam ją ok 4 lata i nic sie z nią nie dzieje (przy rękawach jest troszkę wytarta, ale hej, ma 4 lata, jesli nie więcej - nie pamietam dokładnie kiedy ją kupiłam). Co do cen to nie pomogę za bardzo, bo skórzaną kupiłam poza Polską i średnio pamietam cenę, a płaszczyk przeciwdeszczowy kupiłam w tkmaxx równie dawno. Moge Ci zdjęcia przesłać jesli chcesz zobaczyć jak sie skóra tyle lat intensywnego noszenia trzyma.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.