Biżuteryjny wątek plotkowy VI - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-11, 10:41   #3631
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ja jestem przeciwniczką antybiotyków, nie wiem co będzie jak nam kiedyś ta pediatra zaleci...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:17   #3632
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
A ja odczytałam 'dupek' .
ahahahahahhah!
ja spotkałam jednego lekarze który wyraznie pisal ale byl na robieniu specjalizacji wie cmoze przedmiotu dysgrafia jeszcze nie przerobił
obywatelka planety Ziemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 11:30   #3633
mamahania
Zadomowienie
 
Avatar mamahania
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 1 043
GG do mamahania
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Jak juz jestesmy przy lekarzach to wiecie jaka jest roznica miedzy polskim a angielskim lekarzem? olski na dziendobry mowi: antybiotyk a angielkski : paracetamol I cos w tym jest bo w UK dostaje paracetamol przy prawie kazdej wizycie w przychodni

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Jak juz jestesmy przy lekarzach to wiecie jaka jest roznica miedzy polskim a angielskim lekarzem? Polski na dzien dobry mowi: antybiotyk a angielkski : paracetamol I cos w tym jest bo w UK dostaje paracetamol przy prawie kazdej wizycie w przychodni
__________________
Moj watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411632
mamahania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:14   #3634
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Ja jestem przeciwniczką antybiotyków, nie wiem co będzie jak nam kiedyś ta pediatra zaleci...
Antybiotyki same w sobie nie są złe, byle dobrego lekarza mieć, który odróżni konieczność od profilaktyki... w takiej sytuacji może się okazać, że 90% chorób przejdziecie bez - ale znajdą się takie (i daleko szukać nie trzeba - np angina) gdzie ze względu na silne nadkażenie bakteryjne i paskudne samopoczucie dziecka lekarz po prostu przepisze. Moja przepisywany antybiotyk miała z 5 czy 6 razy - a brała 2 razy, właśnie przy anginie ropnej, kiedy gorączkowała niemal do nieprzytomnści, wyła z bólu, wymiotowała wszystkim, nie była w stanie przełykać. Przy zap. płuc też się nie będziesz zastanawiać. Byle umieć to dobrze uzasadnić. Ja zawsze konsultuję antybiotyk z innym lekarzem i jak pisałam, tylko w 2 przyp. moja pediatra się uparła na antybiotyk.
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:50   #3635
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

A będąc przy temacie dzieci - muszę się Wam pochwalić, że moja Gosia wczoraj straciła pierwszego zęba! Radochy z tego miała tyle, że hej, a ja jakoś godzę się z myślą, że mi córka dorasta
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 13:59   #3636
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Gratulacje

Ja straciłam jako pierwsze obie jedynki i to naraz, bo ugryzłam czekoladę Mimo, że one się już bardzo długo ruszały, było to dla mnie strasznie traumatyczne przeżycie, bo się ojciec ze mnie nabijał, że stara babcia jestem... Normalnie uraz mi został do tej pory i stąd przestroga dla rodziców dorastających dzieci: NIGDY nie nabijajcie się, że wypadają im zęby!!!
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:07   #3637
Marysia35
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

ja polecam wam kochane stronke www...... , maja piekne rzeczy i do tego w jakich cenach. Kupilam ostatnio sobie zestaw swarovskiego i jak tylko go zakladam wszyscy sie na mnie patrza . Same sprawdzcie

Edytowane przez joanna_k
Czas edycji: 2011-02-11 o 17:54 Powód: usunięcie linka
Marysia35 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 15:13   #3638
nema
Raczkowanie
 
Avatar nema
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ja wiem, że spamowanie jest niemile widziane, ale jeszcze gorzej jest, gdy spam jest na żenującym poziomie.
nema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:16   #3639
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Nie ma to jak spam Szczególnie reklama sklepu z biżu na wątku gdzie wszyscy sami robią lepszę biżu...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:46   #3640
mamahania
Zadomowienie
 
Avatar mamahania
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 1 043
GG do mamahania
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Temat spamu przemilcze Pamietam jak rok temu moja cora stracila pierwszego zabka.Byla przerazona! Pocieszyla sie dopiero jak zebowa wrozka przyniosla jej pod poduche pieniazka A teraz? Juz chyba z 7 zebow stracila i wszystkie funciki skrzetnie odklada do skarbonki '' na lody''
__________________
Moj watek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411632
mamahania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:03   #3641
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

U nas negocjacje dot. prezentu z mamą-zębuszką zaczęły się, jak tylko ząb zaczął się ruszać
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 16:05   #3642
E_W
Wtajemniczenie
 
Avatar E_W
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 2 693
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez mamahania Pokaż wiadomość
Temat spamu przemilcze Pamietam jak rok temu moja cora stracila pierwszego zabka.Byla przerazona! Pocieszyla sie dopiero jak zebowa wrozka przyniosla jej pod poduche pieniazka A teraz? Juz chyba z 7 zebow stracila i wszystkie funciki skrzetnie odklada do skarbonki '' na lody''
Phi! Tracić zęby w domu to nie sztuka! Do mnie niedawno przyszedł 10-latek z zębem w dłoni... przed lekcją się pochwalił... dobrze, że nie spytał o 'zębową wróżkę'
E_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:14   #3643
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Trochę mi się dziwnie ogląda stronę, która wykorzystuje nazwę i motyw podobne do moich......Oczywiście wiem, że każdy ma takie prawo....ale jednak mi jakoś dziwnie
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 17:55   #3644
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

a to dlatego wydała mi się znana
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 18:49   #3645
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Zaliczyłam semestr teraz 2 tygodnie ferii. Wiecie, że od półtora miesiąca nie tknęłam biżutów (tylko te nagłe przypadki - może ze dwa)? Moje hobby ograniczało się do wysyłania paczek... dziś już nie mam sił (właśnie się obudziłam , bo jak wróciłam, to padłam na twarz), ale jak się jutro rzuca spragniona na kamienie i srebro - będzie się działo
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 19:07   #3646
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Gratuluję!
Doskonale też rozumiem... ja się cichutko pochwalę, że po długich bojach z moją uczelnią ( i niemal roku obijania się...) udało mi się w końcu obronić pracę licencjacką Na drugim kierunku też sesja zakończona, tylko wyniku jednego egzaminu nie znam, ale jestem dobrej myśli. W rezultacie jednak od początku stycznia nawet nie miałam kiedy spojrzeć na kamienie, rozpoczęte prace, zdjęcia czekające na gimpowy lifting... Nic kompletnie nie ruszyłam przez ten czas...
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 19:42   #3647
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Eilo Pokaż wiadomość
Gratuluję!
Doskonale też rozumiem... ja się cichutko pochwalę, że po długich bojach z moją uczelnią ( i niemal roku obijania się...) udało mi się w końcu obronić pracę licencjacką Na drugim kierunku też sesja zakończona, tylko wyniku jednego egzaminu nie znam, ale jestem dobrej myśli. W rezultacie jednak od początku stycznia nawet nie miałam kiedy spojrzeć na kamienie, rozpoczęte prace, zdjęcia czekające na gimpowy lifting... Nic kompletnie nie ruszyłam przez ten czas...
łódzkie uczelnie? Bo może nawet gdzieś mijamy sie na korytarzu, a ja nawet nie wiem Ja licencjat broniłam latem, teraz drugi stopień
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:18   #3648
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 730
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

A mi już przerwa międzysemestralna się kończy Przynajmniej na moim kierunku licencjatu się nie pisze, bo akurat na III roku jestem i do czerwca pewnie miałabym z tym robotę
Za to praktyki w wakacje trzeba odwalić :/
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:19   #3649
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Tajest
UMed bodaj... od wtorku jestem licencjonowanym dietetykiem
Drugi kierunek już za to zaocznie i na uczelni niepublicznej. W ogóle moja edukacyjna przygoda jest dość... długa. Był roczek na biologii na UŁ ( po czym stwierdziłam że jednak nauczanie dziatwy albo rozmnażanie transgenicznych myszy w uniwersyteckim laboratorium nie jest aż tak pasjonującą wizją przyszłości), były trzy miesiące na polibudzie (ale przypomniało mi się tam, że nie przepadam a matematyką) i zawsze gdy nadchodzi nowy rok to mam ochotę tak dla żartu złożyć papiery na ASP

...a praktyki przykra sprawa. Na dietetyce co roku 7 tygodni. Również na roku trzecim, gdy wszyscy myśleli tylko o tym, żeby się jak najszybciej obronić...

Edytowane przez Eilo
Czas edycji: 2011-02-11 o 20:22
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 20:43   #3650
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez Eilo Pokaż wiadomość
Tajest
UMed bodaj... od wtorku jestem licencjonowanym dietetykiem
Drugi kierunek już za to zaocznie i na uczelni niepublicznej. W ogóle moja edukacyjna przygoda jest dość... długa. Był roczek na biologii na UŁ ( po czym stwierdziłam że jednak nauczanie dziatwy albo rozmnażanie transgenicznych myszy w uniwersyteckim laboratorium nie jest aż tak pasjonującą wizją przyszłości), były trzy miesiące na polibudzie (ale przypomniało mi się tam, że nie przepadam a matematyką) i zawsze gdy nadchodzi nowy rok to mam ochotę tak dla żartu złożyć papiery na ASP
hehe ja właśnie na matmie na politechnice jestem. Zamierzasz iść gdzieś jeszcze wyższy stopień robić? Ba ja przyznam szczerze po obranie miałam ochotę wszystko w diabły rzucić, ale moje resztki ambicji wzięły górę
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:38   #3651
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
hehe ja właśnie na matmie na politechnice jestem. Zamierzasz iść gdzieś jeszcze wyższy stopień robić? Ba ja przyznam szczerze po obranie miałam ochotę wszystko w diabły rzucić, ale moje resztki ambicji wzięły górę
To możliwe, że mamy jakichś wspólnych znajomych. Znam ze 4 osoby z piątego roku W ogóle to podziwiam osoby studiujące matmę, dla mnie to zdecydowanie zbyt wysoki poziom abstrakcji
Co do magistra to pewnie jednak tę dietetykę pociągnę, właśnie tak dla samej ambicji. Fajnie ponoć jest mieć to "mgr" przed nazwiskiem Wolny rok i tak mi był potrzebny, bo a to problemy zdrowotne, a to kosmetologii mi się zachciało, a to sporo szkoleń w pracy... no i kilka dość zajmujących hobby, które chciałabym też rozwinąć
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:17   #3652
maly_karaluszek
Zadomowienie
 
Avatar maly_karaluszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kawałek za końcem świata
Wiadomości: 1 296
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Heh poczułam się jakaś dziwna...
Nigdy nic nie dostałam w zamian za stratę zęba
Mam tylko 1 tydzień ferii
i w ogóle ehh...
maly_karaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 23:06   #3653
E_W
Wtajemniczenie
 
Avatar E_W
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 2 693
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

A ja zaczęłam dzisiaj 2 tygodnie ferii - dokładnie od 14:00 "sięobijam"! ...nareszcie, bo już psychicznie nie wyrabiałam
E_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 23:33   #3654
maly_karaluszek
Zadomowienie
 
Avatar maly_karaluszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kawałek za końcem świata
Wiadomości: 1 296
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

heh, to ja nawet od 9.00. Ale tylko na tydzień
maly_karaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 15:42   #3655
101Milka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 1 985
GG do 101Milka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

aż Wam zazdroszczę tego studiowania, kiedy to było??
__________________
blog, zapraszam
preferencje do celów różnych

moje drobiazgi z września
101Milka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 15:57   #3656
E_W
Wtajemniczenie
 
Avatar E_W
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 2 693
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez 101Milka Pokaż wiadomość
aż Wam zazdroszczę tego studiowania, kiedy to było??
Ja to mam urlop - w przymusowym terminie O studiowaniu też już zapomniałam Chyba, że policzę podyplomówki, ale one zaocznie
E_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 17:15   #3657
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dziewczyny, poradźcie mi . Moja 'szefowa' projektantka zadzwoniła do mnie i mnie poprosiła, żeby podała jej adresy polskich sklepów biżuteryjnych, w których robię zakupy. Wytłumaczyła to tak, że chciałaby, żeby jej ubrania pasowały do biżuterii, którą dla niej robię i chce się zaopatrywać w te same kamienie i je wszywać w ciuszki. Coś mi tu śmierdzi . Przecież ja jej mogę kupować te kamienie. Potrzebuje też swarków do wyszywania i wklejania, które tu wychodzą jej drogo. Co rzeczywiście jest prawdą, bo cena małego swarka w silveksie jest 2 razy niższa niż ta, którą ona mi podała. Jak mam wybrnąć z tej sytuacji? Nie chcę jej obrazić, zniechęcić do mnie itp. Tu trzeba dyplomatycznie podejść do sprawy i delikatnie jakoś jej wytłumaczyć, że nie mogę tego zrobić. Przecież to mój największy atut tu w Bułgarii, że niewielu ma dostęp do naszych materiałów.
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 17:27   #3658
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Hm. Dla mnie to - mówiąc delikatnie - tupet... bo na pewno zdaje sobie sprawę, że stawia Cię pod ścianą. Kto wie, może jednym z powodów podjęcia współpracy z Tobą było wyciągnięcie tych informacji?
Kurcze, ciężko będzie Ci wybrnąć z tej sytuacji i jedyne, co mi przychodzi do głowy, to podać 2 strony jakichś beznadziejnych sklepów i tyle. Powinno wystarczyć, by nie wywołać burzy i nie zdradzić swoich źródeł a tym samym nie stracić roboty (pt już mam źródła, już nie potrzebuję kogoś kto mi wykona z tego, do czego nie mam dostępu) - bo co innego gdyby to była znajoma na płaszczyźnie "równy z równym".
Ewentualnie obrócić w żart mówiąc, że gdybyś dzieliła się źródłami to nie miałabyś co jeść i zapytaj czy Ona zdradzi Tobie kontakty do swoich Klientów w zamian za podanie źródeł? Może będziesz miała z tego nawet korzyść. No ale to wszystko zależy od relacji między Wami
Podejrzewam, że Pani liczy na Twoje nieobycie w rynku i że będziesz się właśnie obawiać tego iż może się obrazić.
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-02-12 o 17:32
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 17:45   #3659
ollccia
Zadomowienie
 
Avatar ollccia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 497
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Częściowo możesz się też wykręcić, mówiąc, że materiały kupowałaś okazyjnie, jako pojedyncze egzemplarze na przykład (kamienie szczególnie, chociaż nie wiem dokładnie z czego te biżuty robisz), że srebro masz z walcowni i podać ze 2 adresy sklepów. Szczególnie tych, które sprzedają na sznury, hurtowo, albo mają niewielki asortyment Ale szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia jak bym się sama zachowała w takiej sytuacji. Ciężka sprawa
ollccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 18:32   #3660
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poradźcie mi . Moja 'szefowa' projektantka zadzwoniła do mnie i mnie poprosiła, żeby podała jej adresy polskich sklepów biżuteryjnych, w których robię zakupy. Wytłumaczyła to tak, że chciałaby, żeby jej ubrania pasowały do biżuterii, którą dla niej robię i chce się zaopatrywać w te same kamienie i je wszywać w ciuszki. Coś mi tu śmierdzi . Przecież ja jej mogę kupować te kamienie. Potrzebuje też swarków do wyszywania i wklejania, które tu wychodzą jej drogo. Co rzeczywiście jest prawdą, bo cena małego swarka w silveksie jest 2 razy niższa niż ta, którą ona mi podała. Jak mam wybrnąć z tej sytuacji? Nie chcę jej obrazić, zniechęcić do mnie itp. Tu trzeba dyplomatycznie podejść do sprawy i delikatnie jakoś jej wytłumaczyć, że nie mogę tego zrobić. Przecież to mój największy atut tu w Bułgarii, że niewielu ma dostęp do naszych materiałów.
Powiedz jej, że kupujesz na giełdach O ile bywasz w Polsce w ogóle
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.